52. Őszi Spartacus Kupa H 2004.11.08. 17:58
Összetett eredmények készítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

 Hely Név                    Klub                               N1          N2          Össz 



M10D  (22)                      

    1 Mizur Simon            FBA Farmaceut Bratislava        28:24   3   22:45   1     51:09 
    2 Pap Dávid              MAC Margitszigeti Atlétikai C   29:22   4   24:41   2     54:03 
    3 Gazdik Vendel Özséb    VHS Veszprémi Honvéd SE         26:15   2   28:35   6     54:50 
    4 Györik Álmos           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   30:18   5   28:31   5     58:49 
    5 Lengyel Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   33:27   7   28:58   7     62:25 
    6 Szerdahelyi Kristóf    SZT Szombathelyi Főiskola SE    31:40   6   30:58   8     62:38 
    7 Bátai Bence            TTE Tipo Tájfutó és Környezet   37:00   8   26:35   3     63:35 
    8 Dankó Botond           MAC Margitszigeti Atlétikai C   23:27   1   44:58  13     68:25 
    9 Tanács Levente         RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE   50:36  10   38:58  10     89:34 
   10 Hajdu Erik             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   53:42  12   44:48  12     98:30 
   11 Kalmár Krisztián       JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   52:06  11   64:49  14    116:55 
   12 Thar Trisztián         TSE Törekvés SE                126:36  13   76:16  16    202:52 

      Görgics Dániel         VHS Veszprémi Honvéd SE          hiba       43:44  11           
      Orsó Márió             TSE Törekvés SE                  hiba       28:12   4           
      Siklósi Bálint         TSE Törekvés SE                  hiba       66:51  15           
      Milávecz Gergő         BTK Bakonyi Tájfutó Klub         hiba       34:43   9           
      Bardi Csaba            SPA Tabáni Spartacus SE         47:13   9    hiba               
      Prill Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               
      Dobi Kevin             MSE Megalódusz SE                n.i.        n.i.               
      Varsányi Bence         MSE Megalódusz SE                n.i.        n.i.               
      Hajagos István ifj.    TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i.        n.i.               
      Hajagos Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i.        n.i.               



M12C  (29)                      

    1 Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK            18:50   2   25:29   1     44:19 
    2 Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE         18:27   1   28:10   2     46:37 
    3 Horváth Marcell        VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    21:11   5   28:48   3     49:59 
    4 Lükő Dániel            VHS Veszprémi Honvéd SE         19:46   3   30:15   5     50:01 
    5 Engi Erik              VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    23:31   8   29:42   4     53:13 
    6 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus SE         22:21   7   32:13   6     54:34 
    7 Péley Domonkos         PVS Pécsi Vasutas SK            20:13   4   38:40  12     58:53 
    8 Bérczes Zsiga          SPA Tabáni Spartacus SE         26:39  12   34:24   9     61:03 
    9 Oszkó Attila           MAC Margitszigeti Atlétikai C   28:16  14   34:05   8     62:21 
   10 Csuberda Zoltán        SDS Salgótarjáni Dornyai SE     28:06  13   35:32  11     63:38 
   11 Muelek László          BTK Bakonyi Tájfutó Klub        26:03  11   39:49  13     65:52 
   12 Kovács Domonkos        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   24:35  10   41:38  16     66:13 
   13 Heilig Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    33:40  18   33:56   7     67:36 
   14 Erik Magnusson         WWO WWOP                        21:54   6   48:13  18     70:07 
   15 Cserki Soma            SDS Salgótarjáni Dornyai SE     31:44  15   40:40  14     72:24 
   16 Szalay Károly ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE         37:56  21   34:44  10     72:40 
   17 Sveiczer Attila        SPA Tabáni Spartacus SE         32:29  17   40:50  15     73:19 
   18 Kafer Zsombor          BMG Babits Mihály Gimnázium D   35:32  19   48:05  17     83:37 
   19 Szerdahelyi Zalán      SZT Szombathelyi Főiskola SE    31:57  16   54:40  19     86:37 
   20 Peregi Dávid           MAC Margitszigeti Atlétikai C   39:16  22   57:30  20     96:46 
   21 Pajor Zoltán           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   36:25  20   75:40  24    112:05 
   22 Jakus Bertalan         JVS Jászárokszállási Vasas SE   40:24  23   72:26  23    112:50 
   23 Horváth Máté           TSE Törekvés SE                 45:35  24   67:22  22    112:57 
   24 Sivadó Máté            JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   23:33   9  100:40  27    124:13 
   25 Hohmann Dávid          TSE Törekvés SE                 71:28  27   61:31  21    132:59 
   26 Brenn Dávid            TSE Törekvés SE                 52:15  26   86:12  25    138:27 
   27 Bugyi Kálmán           JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   47:57  25   91:56  26    139:53 

      Kiss Dávid             ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               
      Koósz Milán            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               



M14B  (27)                      

    1 Simon Arbter           NFW NF Wien                     36:36   1   38:36   1     75:12 
    2 Spisák László          JVS Jászárokszállási Vasas SE   38:38   2   44:09   2     82:47 
    3 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE         40:44   3   46:17   4     87:01 
    4 Christian Arbter       NFW NF Wien                     45:20   6   44:28   3     89:48 
    5 Hráb Dániel            ETC Egri Testedző Club          40:55   4   49:13   7     90:08 
    6 Kinde Mátyás           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       42:38   5   49:07   6     91:45 
    7 Krecek Jan             HAP KOB HANA PROSTEJOV          46:55   7   46:35   5     93:30 
    8 Gadolla Gergely        TTE Tipo Tájfutó és Környezet   49:44   8   52:18   9    102:02 
    9 Gunnar Nerijus JacobsenWWO WWOP                        58:24  13   52:06   8    110:30 
   10 Filó Bernát            PTX Pápai SE                    54:18  10   57:48  11    112:06 
   11 Szivák András          ARA Alba Regia Atlétikai Klub   58:05  12   56:24  10    114:29 
   12 Mizur Peter            FBA Farmaceut Bratislava        55:38  11   59:32  12    115:10 
   13 Kersity András         PVS Pécsi Vasutas SK            66:47  16   70:05  13    136:52 
   14 Repka Dániel           ETC Egri Testedző Club          58:41  14   78:18  14    136:59 
   15 Diószegi Ádám          HSP Hidegkúti Spartacus SE      53:09   9   87:17  18    140:26 
   16 Kovács Sebestyén       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   66:53  17   80:11  15    147:04 
   17 Burján Dávid           TSE Törekvés SE                 74:55  20   86:01  17    160:56 
   18 Kabács Dávid           JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   69:54  18  117:51  22    187:45 
   19 Gojsza Ádám            JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   65:50  15  126:03  24    191:53 
   20 Kalmár Viktor          JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz  116:17  24   81:48  16    198:05 
   21 Bakos Marcell          BMG Babits Mihály Gimnázium D  102:00  21   97:19  21    199:19 
   22 Tokodi Márton          ARA Alba Regia Atlétikai Klub  109:28  22   90:34  20    200:02 
   23 Birkás László          JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz  112:16  23   87:48  19    200:04 

      Lacza Bálint           PVS Pécsi Vasutas SK             hiba      120:09  23           
      Tóth Péter             TSE Törekvés SE                  hiba        hiba               
      Fluck Marcell          PVM Pécsi Vörös Meteor SK       72:53  19    n.i.               
      Béres László           PVM Pécsi Vörös Meteor SK      154:44  25    n.i.               



M16B  (25)                      

    1 Hajek Daniel           ZBM SK Zabovresky Brno          46:49   1   46:20   2     93:09 
    2 Boril Tomas            ZBM SK Zabovresky Brno          49:29   2   48:47   4     98:16 
    3 Johan Strid            WWO WWOP                        50:26   3   48:04   3     98:30 
    4 Zimmermann Jakub       ZBM SK Zabovresky Brno          54:59   4   44:58   1     99:57 
    5 Turcsán Gábor          PVS Pécsi Vasutas SK            55:08   5   51:10   5    106:18 
    6 Fehérvári Zsolt        SDS Salgótarjáni Dornyai SE     55:41   6   57:12   8    112:53 
    7 Dedic Filip            ZBM SK Zabovresky Brno          57:08   7   58:22  10    115:30 
    8 Kuzmann Zsolt          ESP Egri Spartacus SE           60:07   9   55:47   7    115:54 
    9 Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai Klub   57:42   8   58:50  11    116:32 
   10 Tari Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai Klub   67:59  12   55:05   6    123:04 
   11 Kovács Boldizsár       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   64:52  10   60:46  12    125:38 
   12 Szabó Márk             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    67:15  11   64:58  15    132:13 
   13 Sárospataki Barnabás   BMG Babits Mihály Gimnázium D   84:09  18   62:05  13    146:14 
   14 Horváth Tamás          SZV Szegedi Vasutas SE          68:48  13   82:35  19    151:23 
   15 Kelemeny Dávid         ETC Egri Testedző Club          77:08  15   76:23  18    153:31 
   16 Csonka Gábor           BSC Balatonfüredi SC            78:32  16   76:08  17    154:40 
   17 Erik Skogh             WWO WWOP                        71:36  14   83:37  21    155:13 
   18 Barna Tamás            JVS Jászárokszállási Vasas SE  100:52  21   63:37  14    164:29 
   19 Nagy Zsolt ifj.        FMT FŐMTERV SK                  82:46  17   82:38  20    165:24 
   20 Brogyáni Péter         FMT FŐMTERV SK                  92:42  20   74:03  16    166:45 
   21 Hardi Balázs           PVS Pécsi Vasutas SK            91:12  19  124:33  22    215:45 

      Tári Kornél            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    hiba       57:43   9           
      Vörös Dániel           BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba        n.i.               
      Szabó András           ETC Egri Testedző Club           n.i.        n.i.               
      Léb Bence              FMT FŐMTERV SK                   n.i.        n.i.               



M18B  (17)                      

    1 Chromy Adam            ZBM SK Zabovresky Brno          50:30   1   58:23   2    108:53 
    2 Halász Balázs          ETC Egri Testedző Club          56:35   3   56:00   1    112:35 
    3 Pracny Jakub           ZBM SK Zabovresky Brno          54:44   2   60:41   3    115:25 
    4 Viczián Péter          SZV Szegedi Vasutas SE          57:00   4   65:57   4    122:57 
    5 Horváth Zoltán         TSE Törekvés SE                 59:45   5   66:00   5    125:45 
    6 Zelinka Jiri           ZBM SK Zabovresky Brno          64:58   7   67:30   6    132:28 
    7 Kovács Dávid           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   63:41   6   69:39   7    133:20 
    8 Ferenczi Krisztián     ETC Egri Testedző Club          66:01   8   72:48   8    138:49 
    9 Miskó Róbert           BSC Balatonfüredi SC            66:53   9   79:24  10    146:17 
   10 Gadolla Máté           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   68:22  10   80:58  11    149:20 
   11 Urbán Csaba            JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   70:26  11   91:33  15    161:59 
   12 Fesselhofer Roland     WRN HSV OL Wiener Neustadt      84:00  15   78:57   9    162:57 
   13 Szunyog Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       77:19  13   85:58  12    163:17 
   14 Szivák Béla            ARA Alba Regia Atlétikai Klub   77:35  14   88:05  13    165:40 
   15 Boros Dániel           TSE Törekvés SE                 72:14  12  104:08  17    176:22 
   16 Haraszti Krisztián     FLF Fehérlófia SE               96:18  17   89:00  14    185:18 
   17 Kovács Balázs          VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    88:47  16   97:15  16    186:02 



M18C  (10)                      

    1 Séllei Roland          PAK Paksi SE                    49:24   1   52:29   3    101:53 
    2 Farkas Dénes           HAV Havas Szabadidő Klub        57:58   2   50:31   2    108:29 
    3 Nagy Márton Géza       PAK Paksi SE                    76:55   8   36:57   1    113:52 
    4 Hegedűs Gergely        KTK Kőbányai Tájfutó Klub       72:04   7   57:32   4    129:36 
    5 Szabó László           FLF Fehérlófia SE               70:15   5   60:38   5    130:53 
    6 Dominik Lázár          PAK Paksi SE                    62:16   3  109:28   6    171:44 
    7 Bodnár M               PAK Paksi SE                    71:44   6  127:25   7    199:09 

      Németh Máté            PTX Pápai SE                    69:46   4    n.i.               
      Dörnyei Kristóf        BMG Babits Mihály Gimnázium D    n.i.        n.i.               
      Bara Péter             PAK Paksi SE                     n.i.        n.i.               



M21E  (33)                      

    1 Smola Michal           ANT Antilampy                   69:09   2   84:43   1    153:52 
    2 Johan Modig            WWO WWOP                        67:12   1   91:23   4    158:35 
    3 Harald Aas             WWO WWOP                        70:06   3   88:53   2    158:59 
    4 Vonyó Péter            PVS Pécsi Vasutas SK            70:49   7   91:05   3    161:54 
    5 Zridkavesely Libor     ZBM SK Zabovresky Brno          71:38   9   92:11   5    163:49 
    6 Jarl Magnus Berge      WWO WWOP                        75:24  13   94:27   6    169:51 
    7 Bukovac Pavol          FBA Farmaceut Bratislava        71:06   8   99:38   7    170:44 
    8 Hajdu Martin           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   76:30  16   99:46   8    176:16 
    9 Kovács Ádám            ETC Egri Testedző Club          70:34   5  109:37  17    180:11 
   10 Jakob Svensson         WWO WWOP                        74:03  10  107:44  14    181:47 
   11 Szajkó Csaba           ETC Egri Testedző Club          77:42  17  104:45  11    182:27 
   12 Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor SK       82:33  22  101:47   9    184:20 
   13 Baracsi Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környezet   81:15  19  104:38  10    185:53 
   14 Töreky Ákos            BEA Budapesti Egyetemi Atléti   82:14  21  108:23  15    190:37 
   15 Horyna Roman           ANT Antilampy                   81:49  20  109:08  16    190:57 
   16 Koprivanacz Imre       KAL Kalocsai SE                 75:58  14  117:25  19    193:23 
   17 Mihályi Ferenc         JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   87:53  25  106:18  13    194:11 
   18 Dag Steinar Ragvin     WWO WWOP                        96:36  26  104:56  12    201:32 
   19 Harkányi Árpád         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   86:27  24  132:13  21    218:40 
   20 Marosffy Dániel        OSC Orvosegyetem SC            115:00  27  113:20  18    228:20 

      Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus SE           84:02  23    hiba               
      Lino Legac             MAK OK "Maksimir"               75:05  12    hiba               
      Jens Molin             WWO WWOP                        74:11  11    hiba               
      Per Samuelsson         WWO WWOP                        80:38  18    hiba               
      Frode Konst            WWO WWOP                         hiba        hiba               
      Gyimesi Zoltán         TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i.      117:30  20           
      Molnár Tibor           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   70:17   4    n.i.               
      Ágoston Zoltán         ARA Alba Regia Atlétikai Klub    hiba        n.i.               
      Pelyhe Dániel          SDS Salgótarjáni Dornyai SE     70:45   6    n.i.               
      Fodor József           SZV Szegedi Vasutas SE          76:18  15    n.i.               
      Varga Bálint           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu    n.i.        n.i.               
      Józsa Gábor            TSE Törekvés SE                  n.i.        n.i.               
      Kiss Gábor             PAK Paksi SE                     n.i.        n.i.               



M21B  (46)                      

    1 Kovács Róbert****      PVS Pécsi Vasutas SK            44:27   1   58:02   1    102:29 
    2 Gillich György         THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   47:18   3   60:22   2    107:40 
    3 Spiegl Máté            SMA Soproni Műegyetemi AC       46:22   2   63:49   4    110:11 
    4 Balogh Róbert          FLF Fehérlófia SE               54:40  11   62:12   3    116:52 
    5 Hugyecz Zoltán         HUF HUFEZE SK                   50:17   4   68:41   7    118:58 
    6 Laki Balázs            MSE Megalódusz SE               52:49   7   66:57   5    119:46 
    7 Horniak Juraj          BBA KOBRA Bratislava            54:16   9   67:03   6    121:19 
    8 Mitró Zoltán           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu   53:18   8   71:14   9    124:32 
    9 Károlyi Gyula          TTE Tipo Tájfutó és Környezet   54:32  10   72:33  10    127:05 
   10 Boros Zoltán           ESP Egri Spartacus SE           54:54  12   75:20  15    130:14 
   11 Marczis István ifj.    SDS Salgótarjáni Dornyai SE     56:45  17   73:40  12    130:25 
   12 Gyurkó László          KTK Kőbányai Tájfutó Klub       55:52  15   74:46  13    130:38 
   13 Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE SK                   57:27  21   74:56  14    132:23 
   14 Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus SE           56:45  17   76:48  16    133:33 
   15 Chmelik Ernő           VHS Veszprémi Honvéd SE         57:04  19   79:30  21    136:34 
   16 Christof Haingartner** SMA Soproni Műegyetemi AC       66:07  31   70:57   8    137:04 
   16 Józsa Balázs Gábor     RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE   57:25  20   79:39  22    137:04 
   18 Guszlev Antal          ARA Alba Regia Atlétikai Klub   55:15  13   82:04  24    137:19 
   19 Sramkó Tibor           SDS Salgótarjáni Dornyai SE     58:42  23   79:26  20    138:08 
   20 Molnár Domokos         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   55:35  14   83:25  25    139:00 
   21 Nemesházi László       PSE Postás-Matáv SE             62:13  24   77:03  18    139:16 
   22 Nagy Sándor ifj.****   ARA Alba Regia Atlétikai Klub   66:48  33   76:52  17    143:40 
   23 Mauer Lajos            MSE Megalódusz SE               62:59  25   83:52  26    146:51 
   24 Hegedűs Károly         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   63:41  27   85:51  28    149:32 
   25 Szebeli István         PSE Postás-Matáv SE             65:55  30   83:52  26    149:47 
   26 Zilahy András          OSC Orvosegyetem SC             72:23  36   80:44  23    153:07 
   27 Bíró Áron              BEA Budapesti Egyetemi Atléti   67:28  34   89:09  30    156:37 
   28 Koiser Michael         WRN HSV OL Wiener Neustadt      72:00  35   86:51  29    158:51 
   29 Varsányi Ferenc        MSE Megalódusz SE               65:21  29   98:18  31    163:39 
   30 Szebeni Zsolt          PSE Postás-Matáv SE             79:13  38  109:23  33    188:36 
   31 Horváth Imre           BAL Budapesti Asztali Labdarú  101:11  40  195:51  35    297:02 

      Nagy Gábor             JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   74:53  37    hiba               
      Hegedűs Zoltán         OSC Orvosegyetem SC              hiba      119:54  34           
      Cserna András          MSE Megalódusz SE               65:14  28    n.i.               
      Ádám Péter             MSE Megalódusz SE               57:50  22    n.i.               
      Vass Tibor             VHS Veszprémi Honvéd SE         50:56   5    n.i.               
      Marosán Dávid          BEA Budapesti Egyetemi Atléti    n.i.       78:00  19           
      Zakariás Péter         TSE Törekvés SE                 52:10   6    n.i.               
      Olsavszky-Szűcs Gábor  PVS Pécsi Vasutas SK            94:32  39    n.i.               
      Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       63:01  26    n.i.               
      Veres Tamás            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   56:18  16    n.i.               
      Gáti Gábor             SPA Tabáni Spartacus SE         66:21  32    n.i.               
      Jávor Balázs           EK9 Egyesületen kívül - 99                 104:58  32           
      Ruff Róbert            SSC Siketek SC Budapest                     72:52  11           
      Antók Gergely          OSC Orvosegyetem SC              n.i.        n.i.               
      Stehlik Martin****     ZBM SK Zabovresky Brno           n.i.        n.i.               



M21BR  (81)                     

    1 Kazda Jiri             ANT Antilampy                   32:45   1   36:35   2     69:20 
    2 Prochazka Jan          ANT Antilampy                   35:33   5   35:17   1     70:50 
    3 Skripnik Stepan        ANT Antilampy                   35:42   6   38:10   3     73:52 
    4 Kalensky Tomas         ANT Antilampy                   35:16   4   40:11   4     75:27 
    5 Krejcik Jiri           ANT Antilampy                   35:15   3   44:49   8     80:04 
    6 Zaloudek Petr          ANT Antilampy                   34:59   2   45:33  10     80:32 
    7 Hosek Vaclav           ANT Antilampy                   39:50  12   42:04   5     81:54 
    8 Kotatko Zdenek         ANT Antilampy                   38:37  11   43:41   6     82:18 
    9 Zicha Jiri             ANT Antilampy                   37:10   9   45:14   9     82:24 
   10 Horacek Michal         ANT Antilampy                   37:56  10   46:24  11     84:20 
   11 Friedrich Gábor        TTE Tipo Tájfutó és Környezet   40:40  15   44:13   7     84:53 
   12 Tomes Petr             ANT Antilampy                   41:45  17   47:48  13     89:33 
   13 Jakus Zoltán           JVS Jászárokszállási Vasas SE   46:15  26   46:35  12     92:50 
   14 Svoboda Ladislav       ZBM SK Zabovresky Brno          45:26  23   49:10  14     94:36 
   15 Stasz Michal           BBA KOBRA Bratislava            47:36  31   49:50  15     97:26 
   16 Halász Gergő           ETC Egri Testedző Club          46:15  26   51:40  18     97:55 
   17 Zednicek Vaclav        ANT Antilampy                   46:20  28   52:22  19     98:42 
   18 Chrast Tomas           ANT Antilampy                   46:51  29   53:09  20    100:00 
   19 Serestey Áron          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu   48:33  33   51:37  17    100:10 
   20 Szabó Csaba            BTK Bakonyi Tájfutó Klub        45:09  22   55:19  22    100:28 
   21 Dankó Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   52:28  40   51:08  16    103:36 
   22 Nyíri Gábor            BMG Babits Mihály Gimnázium D   49:30  36   56:17  23    105:47 
   23 Zsebeházy Zsolt        MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klu   47:04  30   58:48  28    105:52 
   24 Gombkötő Péter         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   48:37  34   59:07  29    107:44 
   25 Drobnik Lukas          ANT Antilampy                   42:00  18   67:05  39    109:05 
   26 Halaj László           JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   54:51  46   55:03  21    109:54 
   27 Gát Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   52:29  41   58:40  27    111:09 
   28 Székely Balázs         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   51:07  38   61:09  35    112:16 
   29 Felföldi Barna         PVS Pécsi Vasutas SK            53:57  43   58:36  25    112:33 
   30 Horacek Ondrej         ANT Antilampy                   42:24  19   70:28  46    112:52 
   31 Bernáth Zsolt          FLF Fehérlófia SE               53:22  42   59:57  33    113:19 
   32 Pillmann Gábor         PVM Pécsi Vörös Meteor SK       55:17  47   59:15  31    114:32 
   33 Burgermeister Zsolt    BMG Babits Mihály Gimnázium D   55:57  49   58:39  26    114:36 
   34 Krupka Roman           ANT Antilampy                   44:52  21   70:03  45    114:55 
   35 Batta István           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   56:40  52   60:24  34    117:04 
   36 Molnár Attila          TTE Tipo Tájfutó és Környezet   58:30  54   59:13  30    117:43 
   37 Fejk Zbynek            ANT Antilampy                   48:30  32   69:19  42    117:49 
   38 Lengyel Vilmos         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   55:18  48   62:38  36    117:56 
   39 Balogh Péter           JVS Jászárokszállási Vasas SE   51:15  39   67:08  40    118:23 
   40 Jahn Petr              ANT Antilampy                   48:52  35   70:01  44    118:53 
   41 Nyíri Tibor            BMG Babits Mihály Gimnázium D   54:09  44   64:45  37    118:54 
   42 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Klub       64:55  58   57:41  24    122:36 
   43 Dalos Attila           MAF Műegyetemi Atlétikai és F   51:03  37   72:51  47    123:54 
   44 Ola Skage Sander       WWO WWOP                        40:42  16   88:50  55    129:32 
   45 Filó György            PTX Pápai SE                    65:11  61   65:31  38    130:42 
   46 Decsi Tamás            AGD Árpád Gimnázium DSK         65:00  60   68:46  41    133:46 
   47 Baranovszky Zoltán     TSE Törekvés SE                 54:20  45   80:42  53    135:02 
   48 Maácz Miklós           MAF Műegyetemi Atlétikai és F   62:50  56   77:53  50    140:43 
   49 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC             59:28  55   82:31  54    141:59 
   50 Bein Márton            AGD Árpád Gimnázium DSK         66:37  64   76:35  49    143:12 
   51 Gadolla Gábor          TTE Tipo Tájfutó és Környezet   75:25  66   69:54  43    145:19 
   52 Ambrus Sándor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK       65:51  63   80:12  51    146:03 
   53 Zempléni András dr     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    64:59  59   94:28  57    159:27 
   54 Varga Attila           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   75:19  65   96:39  58    171:58 
   55 Harangozó Richárd      BMG Babits Mihály Gimnázium D   77:55  67   96:44  59    174:39 
   56 Somogyi László         PTX Pápai SE                    79:13  69  102:25  60    181:38 
   57 Bengt Gustafsson       WWO WWOP                        78:32  68  118:07  61    196:39 

      Gösswein Csaba         PSE Postás-Matáv SE              hiba        hiba               
      Petró  Árpád           JVS Jászárokszállási Vasas SE   56:38  50    hiba               
      Zakariás János         TSE Törekvés SE                  hiba        hiba               
      Nagy István            TSE Törekvés SE                 42:34  20    n.i.               
      Földi László           TSE Törekvés SE                 65:43  62    n.i.               
      Nógrádi Áron           TSE Törekvés SE                  hiba        n.i.               
      Korcsok Pál            TSE Törekvés SE                 40:12  13    n.i.               
      Vörös Dániel           BEA Budapesti Egyetemi Atléti    n.i.       80:41  52           
      Mohai Gábor            DEA Debreceni Egyetemi AC        n.i.       73:12  48           
      Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétikai és F   46:14  25    n.i.               
      Bolina Michal          ANT Antilampy                   56:39  51     nfb               
      Kovar Miroslav         ANT Antilampy                   36:30   7    n.i.               
      Kiss Zsolt             TSE Törekvés SE                             59:45  32           
      Kocsik Árpád           ETC Egri Testedző Club          40:16  14    n.i.               
      Berecz Pál             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    63:43  57    n.i.               
      Molnár Róbert          ARA Alba Regia Atlétikai Klub   36:33   8    n.i.               
      Gönczi Róbert          TTE Tipo Tájfutó és Környezet   45:28  24    n.i.               
      Madarassy Pál          BEA Budapesti Egyetemi Atléti   57:51  53    n.i.               
      Braun John             BEA Budapesti Egyetemi Atléti               92:01  56           
      Polgár Olivér          TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i.        n.i.               
      Mezei Gábor            JVS Jászárokszállási Vasas SE    n.i.        n.i.               
      Csikós Tamás           JVS Jászárokszállási Vasas SE    n.i.        n.i.               
      Machar Pavel           ANT Antilampy                    n.i.        n.i.               
      Turschl Attila         FLF Fehérlófia SE                n.i.        n.i.               



M21C  (12)                      

    1 Arthofer Dietmar       OMA LZ OMAHA                    46:56   1   36:54   1     83:50 
    2 Hegedűs Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       47:17   2   42:48   2     90:05 
    3 Köblös Csaba           KTX Kőbányai Textilművek SK     51:21   3   45:14   3     96:35 
    4 Vizi Csaba             PTX Pápai SE                    54:42   5   47:51   4    102:33 
    5 Kocsis László          JVS Jászárokszállási Vasas SE   58:47   9   61:08   5    119:55 
    6 Serák János            BMG Babits Mihály Gimnázium D   57:18   8   79:31   6    136:49 

      Bátai Árpád            TTE Tipo Tájfutó és Környezet   68:54  10    hiba               
      Herceg Tamás           DEA Debreceni Egyetemi AC       56:53   7    hiba               
      Schautzer Markus       OMA LZ OMAHA                    56:29   6    hiba               
      Kalmár János           PSE Postás-Matáv SE             54:19   4    n.i.               
      Nemoda Ferenc          JVS Jászárokszállási Vasas SE    n.i.        n.i.               
      Karkus József          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu    n.i.        n.i.               



M35A  (22)                      

    1 Gyulai Zoltán          MSE Megalódusz SE               54:49   1   56:48   1    111:37 
    2 Viniczai Ferenc        PVS Pécsi Vasutas SK            55:11   2   57:53   3    113:04 
    3 Nagy Tibor             JVS Jászárokszállási Vasas SE   55:18   3   58:31   4    113:49 
    4 Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   56:44   5   57:17   2    114:01 
    5 Gillich István         MSE Megalódusz SE               56:25   4   60:20   5    116:45 
    6 Dosek Ágoston          OSC Orvosegyetem SC             57:05   6   62:50   6    119:55 
    7 Juhász Miklós          TTE Tipo Tájfutó és Környezet   57:56   7   63:28   7    121:24 
    8 Angyal Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   58:46   8   65:58   9    124:44 
    9 Allwinger Herwig       TTE Tipo Tájfutó és Környezet   64:22  12   63:52   8    128:14 
   10 Petró Géza             JVS Jászárokszállási Vasas SE   63:56  10   68:21  10    132:17 
   11 Marton János           HSP Hidegkúti Spartacus SE      64:08  11   68:24  11    132:32 
   12 Makra Zsigmond         OSC Orvosegyetem SC             63:33   9   74:10  14    137:43 
   13 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentendre SE    66:41  13   72:35  13    139:16 
   14 Udvardy Balázs         PVS Pécsi Vasutas SK            69:34  14   69:48  12    139:22 
   15 Kovács Gábor           BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   70:04  15   77:25  15    147:29 
   16 Engi Imre              SZT Szombathelyi Főiskola SE    71:22  16   78:23  16    149:45 
   17 Hausler Nikolaus       WRN HSV OL Wiener Neustadt      80:59  17   93:20  17    174:19 
   18 Zagyi László           JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   91:34  19   95:36  18    187:10 
   19 Kovalcsik István       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   88:41  18  103:02  19    191:43 

      Molnár Csaba           KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i.        n.i.               
      Stockmayer Michael     WRN HSV OL Wiener Neustadt       n.i.        n.i.               
      Kovács Ferenc dr.      PVS Pécsi Vasutas SK             n.i.        n.i.               



M35BR  (9)                      

    1 Koós István            SDS Salgótarjáni Dornyai SE     44:34   1   54:53   2     99:27 
    2 Faggyas László         VHS Veszprémi Honvéd SE         47:32   3   58:03   3    105:35 
    3 Molnár Tibor           SMA Soproni Műegyetemi AC       49:28   6   59:30   4    108:58 
    4 Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlétikai C   46:56   2   62:35   6    109:31 
    5 Györgyi Zoltán         OSC Orvosegyetem SC             47:42   5   61:52   5    109:34 
    6 Kinde Kálmán           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       47:37   4   64:35   7    112:12 
    7 Ádám András            ARA Alba Regia Atlétikai Klub   64:37   8   88:01   8    152:38 
    8 Rózsa László           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   62:35   7   98:29   9    161:04 

      Grabecz Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.       53:06   1           



M40  (22)                       

    1 Roland Arbter          NFW NF Wien                     49:32   2   47:09   3     96:41 
    2 Göran Mĺnsson          WWO WWOP                        47:53   1   49:04   4     96:57 
    3 Urvalek Jiri           ZBM SK Zabovresky Brno          50:25   5   46:34   1     96:59 
    4 Mohácsy Tamás dr.      SDS Salgótarjáni Dornyai SE     51:15   8   47:05   2     98:20 
    5 Takács Csaba           HER Herkules SE Balatonalmádi   50:04   4   50:34   5    100:38 
    6 Rusvai László          JVS Jászárokszállási Vasas SE   49:45   3   50:56   6    100:41 
    7 Mats Windstedt         WWO WWOP                        51:11   7   52:35   7    103:46 
    8 Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus SE      50:49   6   55:04   9    105:53 
    9 Szerdahelyi Zoltán     SZT Szombathelyi Főiskola SE    53:18   9   54:46   8    108:04 
   10 Darko Merunka          ZAG OK "Zagreb"                 55:20  11   58:03  11    113:23 
   11 Krecek Miroslav        HAP KOB HANA PROSTEJOV          57:34  12   57:58  10    115:32 
   12 Kellner Gerhard        WRN HSV OL Wiener Neustadt      60:13  13   59:26  12    119:39 
   13 Csizmadia József       HER Herkules SE Balatonalmádi   64:15  15   65:18  13    129:33 
   14 Georg Billroth         OKK OK gittis Klosterneuburg    65:26  16   67:25  14    132:51 
   15 Németh György dr.      PTX Pápai SE                    70:10  18   92:04  15    162:14 
   16 Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi Atléti   89:21  20   93:25  16    182:46 
   17 Kjell Einarsson        WWO WWOP                        72:55  19  116:39  18    189:34 
   18 Hanák Lajos            THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   95:55  21  116:23  17    212:18 

      Prill László           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   62:12  14    n.i.               
      Sten Hjelm             WWO WWOP                        54:29  10    n.i.               
      Stig Larsson           WWO WWOP                        66:42  17    n.i.               
      Hajagos István         TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i.        n.i.               



M45  (44)                       

    1 Per Magnusson          WWO WWOP                        39:33   2   45:08   1     84:41 
    2 Per-Olof Derebrant     WWO WWOP                        38:55   1   47:13   3     86:08 
    3 Kaszás György          BTK Bakonyi Tájfutó Klub        40:12   4   46:05   2     86:17 
    4 Hans Strid             WWO WWOP                        39:42   3   49:36   5     89:18 
    5 Roger Glännefors       WWO WWOP                        43:56   7   48:44   4     92:40 
    6 Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klub        43:38   5   50:17   6     93:55 
    7 Jozef Fedor            SPE Sokol Pezinok               44:21   8   51:14   7     95:35 
    8 Pápai János            ARA Alba Regia Atlétikai Klub   45:26  10   52:35   8     98:01 
    9 Kovács József          ETC Egri Testedző Club          44:52   9   56:13  14    101:05 
   10 Margittai Endre        SMA Soproni Műegyetemi AC       47:22  12   54:13   9    101:35 
   11 Lasse Pedersen         WWO WWOP                        46:29  11   55:50  13    102:19 
   12 Jirka Jiri             HAP KOB HANA PROSTEJOV          47:38  13   55:23  11    103:01 
   13 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE          48:10  16   55:19  10    103:29 
   14 Bengt Jonsson          WWO WWOP                        47:54  14   55:38  12    103:32 
   15 Terje Gudbrandsen      WWO WWOP                        43:54   6   60:45  19    104:39 
   16 Bernt O. Myrvold       WWO WWOP                        49:10  18   57:44  16    106:54 
   17 Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi Atléti   51:04  22   57:20  15    108:24 
   18 Viczena Miklós         MSE Megalódusz SE               49:55  19   58:35  17    108:30 
   19 Lars-Ove Skogh         WWO WWOP                        47:57  15   61:54  21    109:51 
   20 Per Andersson          WWO WWOP                        49:00  17   60:57  20    109:57 
   21 Halla Ernő             ARA Alba Regia Atlétikai Klub   51:38  23   62:22  22    114:00 
   22 Kubacsek József        JVS Jászárokszállási Vasas SE   55:12  26   64:47  24    119:59 
   23 Pidner Valentin        WRN HSV OL Wiener Neustadt      56:19  28   64:19  23    120:38 
   24 Hrenkó László          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   54:54  25   66:09  25    121:03 
   25 Zsilkin Viktor         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   50:20  20   70:45  29    121:05 
   26 Mizur Jan              PSE Postás-Matáv SE             55:58  27   66:36  26    122:34 
   27 Sáfrán Zoltán          ARA Alba Regia Atlétikai Klub   56:48  29   67:54  27    124:42 
   28 Lenkei Győző           HSP Hidegkúti Spartacus SE      63:05  33   70:35  28    133:40 
   29 Gajdos Tamás           EK9 Egyesületen kívül - 99      63:03  32   71:46  30    134:49 
   30 Kiss Tibor             JVS Jászárokszállási Vasas SE   59:35  31   80:32  32    140:07 
   31 Tóth Lajos             THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   58:06  30   85:25  35    143:31 
   32 Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétikai Klub   63:20  34   81:15  34    144:35 
   33 Horváth András         THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   72:41  37   73:13  31    145:54 
   34 Georg Larsson          WWO WWOP                        72:31  36   81:09  33    153:40 
   35 Nick József dr.        PTX Pápai SE                    73:13  38   89:14  36    162:27 
   36 Katulin Tibor          THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   73:49  39   93:21  37    167:10 

      Nagy Sándor            ARA Alba Regia Atlétikai Klub   50:49  21    hiba               
      Nagy Zsolt             FMT FŐMTERV SK                  65:09  35    hiba               
      Pap László             TTE Tipo Tájfutó és Környezet    hiba       59:40  18           
      Ernyei Balázs          FMT FŐMTERV SK                  89:58  40    n.i.               
      Kóger Gyula            PVM Pécsi Vörös Meteor SK       51:44  24    n.i.               
      Vékony Andor           KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i.        n.i.               
      Somlay Gábor           ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               
      Mészáros József        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE     n.i.        n.i.               



M50  (39)                       

    1 Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Klub       37:16   2   46:10   3     83:26 
    2 Zentai József          HUF HUFEZE SK                   38:14   4   45:19   2     83:33 
    3 Schweifer Erwin        WRN HSV OL Wiener Neustadt      36:07   1   47:43   5     83:50 
    4 Ládi János             BTK Bakonyi Tájfutó Klub        38:06   3   48:06   6     86:12 
    5 Maj Stefan             BBA KOBRA Bratislava            43:19  10   45:10   1     88:29 
    6 Dravetz Walter         SMA Soproni Műegyetemi AC       41:09   7   49:38   7     90:47 
    7 Vitéz László           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   40:48   6   50:11  11     90:59 
    8 Lamprecht Reinhard     OMA LZ OMAHA                    40:14   5   50:54  13     91:08 
    9 Kovács Attila          ZSC Zöld Sportok Clubja         41:36   8   50:42  12     92:18 
   10 Spiegl János           SMA Soproni Műegyetemi AC       43:48  11   50:00   9     93:48 
   11 Tertsch Antal          KTK Kőbányai Tájfutó Klub       45:27  13   49:55   8     95:22 
   12 Melkes Antal           SMA Soproni Műegyetemi AC       45:29  14   50:07  10     95:36 
   13 Ponweiser Franz        WRN HSV OL Wiener Neustadt      42:56   9   53:10  17     96:06 
   14 Tapio Tiura            HSS Helsingin Suunnistajat      45:49  15   52:00  15     97:49 
   15 Tor Sorevik            VIK Viking                      51:06  21   47:37   4     98:43 
   16 Per Öhlund             WWO WWOP                        44:36  12   55:38  20    100:14 
   17 Horváth György         PSE Postás-Matáv SE             49:31  18   51:10  14    100:41 
   18 Kéri Péter             TSE Törekvés SE                 49:09  17   53:35  18    102:44 
   19 Somogyi Lajos          PTX Pápai SE                    47:57  16   56:27  21    104:24 
   20 Szabó László           DNS Debreceni Nagyerdő SK       51:02  20   60:38  23    111:40 
   21 Törzsök Ferenc dr.     MCS Ménfőcsanak TSZ SE          54:47  23   59:28  22    114:15 
   22 Stefan Nilsson         WWO WWOP                        61:53  30   52:51  16    114:44 
   23 Kaján László           FMT FŐMTERV SK                  53:14  22   61:53  25    115:07 
   24 Juhász István          BOF Budai Ősforrás SC           58:50  25   61:28  24    120:18 
   25 Szabó Gábor            ORI Orion SK                    59:17  26   65:30  28    124:47 
   26 Csáki Tibor            TTE Tipo Tájfutó és Környezet   56:26  24   68:22  29    124:48 
   27 Olajos Ferenc          PSE Postás-Matáv SE             61:46  29   63:20  26    125:06 
   28 Szűcs B. Levente       HSP Hidegkúti Spartacus SE      65:12  33   63:22  27    128:34 
   29 Gárdonyi Zoltán        BOF Budai Ősforrás SC           60:48  28   71:17  30    132:05 
   30 Fluck István           PVM Pécsi Vörös Meteor SK       49:34  19   96:12  33    145:46 
   31 Halász László          ETC Egri Testedző Club          63:04  31   82:50  32    145:54 
   32 Aknai Antal            THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   64:27  32   81:36  31    146:03 
   33 Havadtői András        HAV Havas Szabadidő Klub        73:48  34  112:13  35    186:01 
   34 Mudry Ferenc           MSE Megalódusz SE               85:49  35  108:14  34    194:03 

      Mészáros Károly        THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   59:40  27    hiba               
      Horváth Tivadar        HER Herkules SE Balatonalmádi    n.i.       53:51  19           
      Lajtai Sándor          PVM Pécsi Vörös Meteor SK        n.i.        n.i.               
      Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentendre SE     n.i.        n.i.               
      Fandl Peter            OMA LZ OMAHA                     n.i.        n.i.               



M55  (31)                       

    1 Carl-Henry Andersson   WWO WWOP                        31:24   2   36:49   1     68:13 
    2 Ingemar Johansson      WWO WWOP                        33:13   3   37:39   2     70:52 
    3 Grabenhofer Wilhelm    OMA LZ OMAHA                    33:53   4   37:56   3     71:49 
    4 Anders Berglund        WWO WWOP                        35:40   6   39:04   5     74:44 
    5 Eric Tenland           WWO WWOP                        36:56   8   38:58   4     75:54 
    6 Zánkay András          BEA Budapesti Egyetemi Atléti   35:59   7   41:32   7     77:31 
    7 Ĺke Wansölin           WWO WWOP                        35:05   5   42:52   9     77:57 
    8 Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   37:29   9   41:50   8     79:19 
    9 Salga István dr.       HSP Hidegkúti Spartacus SE      38:10  13   41:30   6     79:40 
   10 Andrási Lajos          HER Herkules SE Balatonalmádi   37:30  10   44:46  10     82:16 
   11 Boros András           TSE Törekvés SE                 38:52  17   47:00  11     85:52 
   12 Gert Olsson            WWO WWOP                        38:31  15   47:22  12     85:53 
   13 Berbécs Sándor         THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   37:42  11   48:20  15     86:02 
   14 Vida István            OSC Orvosegyetem SC             37:56  12   48:11  14     86:07 
   15 Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE               38:47  16   47:53  13     86:40 
   16 Homoki Géza            BEA Budapesti Egyetemi Atléti   38:27  14   49:29  16     87:56 
   17 Bendedek Robert        OMA LZ OMAHA                    43:03  18   50:54  17     93:57 
   18 Kemppainen Markku      WNW OLC Wienerwald              45:00  22   50:56  18     95:56 
   19 Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balatonalmádi   44:04  20   54:57  20     99:01 
   20 Ove Gunnar Jacobsen    WWO WWOP                        43:53  19   59:30  22    103:23 
   21 Friedrich Vilmos       BEA Budapesti Egyetemi Atléti   47:16  24   59:48  23    107:04 
   22 Mohácsi József         HAV Havas Szabadidő Klub        47:55  25   60:20  24    108:15 
   23 Schulek János          FMT FŐMTERV SK                  48:06  26   67:59  25    116:05 
   24 Christer Henriksgĺrd   WWO WWOP                        60:16  27   82:38  26    142:54 

      Harald Wibye           WWO WWOP                        47:03  23    hiba               
      Tasi Ákos              TTE Tipo Tájfutó és Környezet    n.i.       57:09  21           
      Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi Atléti    n.i.       53:25  19           
      Claes-Göran Green      WWO WWOP                        44:59  21    hiba               
      Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi Atléti                hiba               
      Kardos Ferenc dr.      OSC Orvosegyetem SC             30:27   1    n.i.               
      Buda József            BSC Balatonfüredi SC             n.i.        n.i.               



M60  (42)                       

    1 Rune Rĺdeström         WWO WWOP                        27:24   1   30:52   3     58:16 
    2 Ake Eckerbom           WWO WWOP                        29:33   2   29:16   1     58:49 
    3 Dag Loren              WWO WWOP                        31:16   4   30:31   2     61:47 
    4 Szemler István         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   30:22   3   32:10   5     62:32 
    5 Lars Hylen             WWO WWOP                        31:36   6   31:52   4     63:28 
    6 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Környezet   32:35   7   34:10   6     66:45 
    7 Bo Hedlund             WWO WWOP                        34:36   8   34:44   7     69:20 
    8 Ronny Andersson        WWO WWOP                        34:56   9   36:22   9     71:18 
    9 Gerely Ferenc          SMA Soproni Műegyetemi AC       36:41  10   36:45  10     73:26 
   10 Olle Öberg             WWO WWOP                        37:44  13   38:21  12     76:05 
   11 Kéri Gerzson dr.       OSC Orvosegyetem SC             38:14  14   38:19  11     76:33 
   12 Marton Péter           KTC Kaposvári Tájfutó Klub      31:31   5   45:08  20     76:39 
   13 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       43:02  20   35:59   8     79:01 
   14 Sven-Erik Forsell      WWO WWOP                        40:36  15   40:35  14     81:11 
   15 Sejpes Gyula           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       42:17  18   40:19  13     82:36 
   16 Jan Dahlgren           WWO WWOP                        40:55  16   42:44  15     83:39 
   17 Hornák Zoltán          VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    42:04  17   44:16  19     86:20 
   18 Rune Gunnarsson        WWO WWOP                        42:22  19   44:15  18     86:37 
   19 Bányai Attila          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu   44:01  23   43:38  16     87:39 
   20 Hĺkan Junfors          WWO WWOP                        43:51  22   47:09  21     91:00 
   21 Raimo Salminen         WWO WWOP                        47:29  28   44:05  17     91:34 
   22 Lars Nord              WWO WWOP                        44:26  24   47:39  22     92:05 
   23 Tony Millbrant         WWO WWOP                        46:45  27   48:42  23     95:27 
   24 Nagy Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   44:45  25   51:25  25     96:10 
   25 Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       47:31  29   51:02  24     98:33 
   26 Illés Vilmos           SSC Siketek SC Budapest         48:56  31   55:03  28    103:59 
   27 Köblös József          KTX Kőbányai Textilművek SK     51:07  32   54:00  27    105:07 
   28 Farkas Sándor          HAV Havas Szabadidő Klub        53:52  34   53:49  26    107:41 
   29 Sváb László            ORI Orion SK                    53:26  33   63:53  29    117:19 
   30 Reszter István         THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   57:15  36   76:30  31    133:45 
   31 Radnóti Rezső          HAV Havas Szabadidő Klub        63:07  38   71:08  30    134:15 
   32 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó Club      46:34  26   91:18  33    137:52 
   33 Kész István            THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   61:43  37   79:10  32    140:53 

      Holluby Andor          PSE Postás-Matáv SE             47:35  30    hiba               
      Dag Karlssson          WWO WWOP                        37:05  12    hiba               
      Ballagó Béla           JVS Jászárokszállási Vasas SE    hiba        n.i.               
      Kiss Endre dr.         PVM Pécsi Vörös Meteor SK       43:45  21    n.i.               
      Varga Sándor           BEA Budapesti Egyetemi Atléti   54:09  35    n.i.               
      Bán Sándor             HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. K   36:55  11    n.i.               
      Vass Tibor             VHS Veszprémi Honvéd SE          n.i.        n.i.               
      Balogh Tamás           SPA Tabáni Spartacus SE          n.i.        n.i.               
      Deseő László           MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klu    n.i.        n.i.               



M65  (15)                       

    1 Páhy Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai Klub   29:14   4   26:50   1     56:04 
    2 Varga György           POE Pécsi Orvos Egészségügyi    28:30   2   31:27   3     59:57 
    3 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       28:47   3   31:54   4     60:41 
    4 Ivar Nilsson           WWO WWOP                        31:50   5   33:13   5     65:03 
    5 Cserteg István         TSC Tungsram SC                 35:05   8   30:28   2     65:33 
    6 Cserháti József        TSC Tungsram SC                 33:50   6   33:34   6     67:24 
    7 Hódossy Béla           TSC Tungsram SC                 35:04   7   34:03   7     69:07 
    8 Argay Gyula            BEA Budapesti Egyetemi Atléti   37:43  10   34:05   8     71:48 
    9 Gönczi Péter           FMT FŐMTERV SK                  35:35   9   36:23  11     71:58 
   10 Hargitai Miklós        TSC Tungsram SC                 37:52  11   34:32   9     72:24 
   11 Schell Antal           PSE Postás-Matáv SE             37:53  12   35:29  10     73:22 
   12 Mercz László dr        EPI Építőipari SZKI SK          39:39  13   45:32  12     85:11 
   13 Tihanyi László dr.     POE Pécsi Orvos Egészségügyi    53:26  14   53:21  13    106:47 
   14 Török István           DEA Debreceni Egyetemi AC       62:49  15   73:41  14    136:30 

      Rune Carlsson          WWO WWOP                        21:35   1    hiba               



M70  (16)                       

    1 Claes Sjöberg          WWO WWOP                        25:55   1   27:13   1     53:08 
    2 Peo Bengtsson          WWO WWOP                        26:24   2   29:00   2     55:24 
    3 Göran Ekebjär          WWO WWOP                        28:38   4   30:13   3     58:51 
    4 Palle Bay              WWO WWOP                        28:34   3   30:24   4     58:58 
    5 Hans Bohlin            WWO WWOP                        28:46   5   31:11   5     59:57 
    6 Dudás István           OSC Orvosegyetem SC             34:45   8   32:33   6     67:18 
    7 Sven-Olof Jonsson      WWO WWOP                        33:54   7   36:48   8     70:42 
    8 Juhani Salmenkyla      HSS Helsingin Suunnistajat      33:04   6   40:27   9     73:31 
    9 Sommavilla Erich       WRN HSV OL Wiener Neustadt      35:01   9   50:02  10     85:03 
   10 Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   51:11  13   35:37   7     86:48 
   11 Kún Ferenc             KTX Kőbányai Textilművek SK     42:52  10   56:16  12     99:08 
   12 Gáti László            PTX Pápai SE                    53:51  14   50:09  11    104:00 
   13 Balogh László          OSC Orvosegyetem SC             65:15  15   74:12  13    139:27 
   14 Kinde Kálmán Imre      KTK Kőbányai Tájfutó Klub      172:04  16  177:21  14    349:25 

      Kiss Béla              JVS Jászárokszállási Vasas SE   45:28  12    hiba               
      Vörös István dr.       BEA Budapesti Egyetemi Atléti   44:06  11    hiba               



W10D  (17)                      

    1 Kinde Vanda            KTK Kőbányai Tájfutó Klub       22:01   1   18:27   1     40:28 
    2 Faggyas Eszter         VHS Veszprémi Honvéd SE         24:30   2   19:37   2     44:07 
    3 Faggyas Réka           VHS Veszprémi Honvéd SE         28:40   3   29:08   4     57:48 
    4 Stina Magnusson        WWO WWOP                        36:55   7   26:55   3     63:50 
    5 Liszka Eszter          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       35:13   5   36:44   7     71:57 
    6 Korponai Zsófia        ARA Alba Regia Atlétikai Klub   44:09  12   30:41   5     74:50 
    7 Faggyas Petra          VHS Veszprémi Honvéd SE         42:12  10   33:09   6     75:21 
    8 Csoma Cintia           TSE Törekvés SE                 36:43   6   42:54   8     79:37 
    9 Clara Billroth         OKK OK gittis Klosterneuburg    39:10   8   49:31   9     88:41 
   10 Vonyó Réka Virág       PVS Pécsi Vasutas SK            93:38  15   50:00  10    143:38 
   11 Vass Flóra             SZV Szegedi Vasutas SE          80:24  14  171:01  11    251:25 

      Hajdu Dorisz           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   32:20   4    hiba               
      Birkás Kinga           JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   39:33   9    hiba               
      Szilágyi Mónika        TSE Törekvés SE                 59:47  13    hiba               
      Kinde Zsófia           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       44:07  11    n.i.               
      Vizi Eszter            PTX Pápai SE                     n.i.        n.i.               
      Zelei Leila            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               



W12C  (26)                      

    1 Anja Arbter            NFW NF Wien                     19:04   1   27:35   1     46:39 
    2 Kovács Filoména        PVS Pécsi Vasutas SK            21:50   2   30:55   6     52:45 
    3 Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    23:20   4   29:42   3     53:02 
    4 Nagy Diána             BTK Bakonyi Tájfutó Klub        23:34   5   29:49   4     53:23 
    5 Kreckova Lenka         HAP KOB HANA PROSTEJOV          22:04   3   31:20   7     53:24 
    6 Reisinger Rita         PVS Pécsi Vasutas SK            25:49   8   27:42   2     53:31 
    7 Tőkés Tímea            KOL Kolozsvár                   26:09   9   30:04   5     56:13 
    8 Györgyi Hanga          MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klu   24:10   6   33:22   9     57:32 
    9 Szabó Vivien           VHS Veszprémi Honvéd SE         26:31  12   32:09   8     58:40 
   10 Corinna Billroth       OKK OK gittis Klosterneuburg    28:00  13   38:45  11     66:45 
   11 Lajos Luca             PVS Pécsi Vasutas SK            26:25  11   41:32  14     67:57 
   12 Szomor Beatrix         PVS Pécsi Vasutas SK            28:09  14   40:55  12     69:04 
   13 Rusvai Katalin         JVS Jászárokszállási Vasas SE   24:31   7   46:24  17     70:55 
   14 Kovalcsik Anna         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   30:37  15   41:08  13     71:45 
   15 Pap Eszter             MAC Margitszigeti Atlétikai C   44:59  19   38:07  10     83:06 
   16 Gulyás Zsófia          SDS Salgótarjáni Dornyai SE     36:53  17   47:44  18     84:37 
   17 Szabari Bernadett      JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   46:24  20   43:17  16     89:41 
   18 Busa Lívia             JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   32:49  16   59:55  20     92:44 
   19 Farkas Letícia         JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   84:43  23   52:16  19    136:59 

      Jakus Júlia            JVS Jászárokszállási Vasas SE    hiba       42:09  15           
      Tóth Éva               TSE Törekvés SE                 67:09  22    hiba               
      Kerényi Szófi Zsófia   KTK Kőbányai Tájfutó Klub       26:10  10    hiba               
      Németh Fanni           PTX Pápai SE                    44:50  18    n.i.               
      Németh Zsófia          PTX Pápai SE                    56:47  21    n.i.               
      Oszkó Dóra             MAC Margitszigeti Atlétikai C    n.i.        n.i.               
      Székely Kamilla        ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               



W14B  (11)                      

    1 Koós Brigitta          SDS Salgótarjáni Dornyai SE     34:44   3   32:38   1     67:22 
    2 Sebők Petra            VHS Veszprémi Honvéd SE         33:52   2   35:22   2     69:14 
    3 Kéri Brigitta          VTC Veszprémi Tájfutó Club      33:24   1   37:01   4     70:25 
    4 Csizmadia Ágnes        HER Herkules SE Balatonalmádi   37:43   5   42:36   6     80:19 
    5 Vágó Nikolett Ivett    BMG Babits Mihály Gimnázium D   45:35   9   35:44   3     81:19 
    6 Balla Brigitta         SDS Salgótarjáni Dornyai SE     36:35   4   44:45   7     81:20 
    7 Kovács Anett           SDS Salgótarjáni Dornyai SE     41:51   7   39:55   5     81:46 
    8 Bognár Tünde           BMG Babits Mihály Gimnázium D   42:33   8   50:47   9     93:20 
    9 Szabó Fanni            SDS Salgótarjáni Dornyai SE     49:36  10   50:24   8    100:00 
   10 Tajti Judit            JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   39:55   6   71:51  10    111:46 

      Németh Réka            PTX Pápai SE                    66:18  11    n.i.               



W16B  (22)                      

    1 Kabathova Eva          ZBM SK Zabovresky Brno          31:27   1   30:50   1     62:17 
    2 Koós Diána             SDS Salgótarjáni Dornyai SE     35:18   3   34:36   2     69:54 
    3 Kovács Zita            ETC Egri Testedző Club          33:45   2   38:52   4     72:37 
    4 Fenyvesi Laura         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       38:06   6   34:54   3     73:00 
    5 Máthé Fanni            ETC Egri Testedző Club          36:52   4   39:18   6     76:10 
    6 Györgyi Csenge         MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klu   37:41   5   39:07   5     76:48 
    7 Kaszás Orsolya         BSC Balatonfüredi SC            40:16   8   39:39   7     79:55 
    8 Rusvai Mónika          JVS Jászárokszállási Vasas SE   39:45   7   41:04   8     80:49 
    9 Vígh Dorottya          BMG Babits Mihály Gimnázium D   50:33   9   48:14  10     98:47 
   10 Horváth Hajnalka       ETC Egri Testedző Club          57:59  15   52:14  11    110:13 
   11 Kerényi II. Krisztina  KTK Kőbányai Tájfutó Klub       55:45  12   56:29  12    112:14 
   12 Urbán Nikolett         JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   57:53  14   64:26  15    122:19 
   13 Kelevitz Krisztina     BMG Babits Mihály Gimnázium D   64:43  17   60:30  13    125:13 
   14 Kovalcsik Bernadett    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   64:53  18   63:32  14    128:25 
   15 Szalontai Beáta        BMG Babits Mihály Gimnázium D   54:41  11   82:25  16    137:06 
   16 Knotz Anikó            BMG Babits Mihály Gimnázium D   57:28  13   86:25  17    143:53 
   17 Kaszab Eszter          JVS Jászárokszállási Vasas SE   60:02  16  108:22  18    168:24 

      Dékány Szilvia         GYO Gyöngyösi Tájutó Klub        hiba       43:42   9           
      Spiegl Anna            SMA Soproni Műegyetemi AC       52:53  10    n.i.               
      Prill Dóra             ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               
      Stepanska Adela        ZBM SK Zabovresky Brno           n.i.        n.i.               
      Rambouskova Hana       ZBM SK Zabovresky Brno           n.i.        n.i.               



W18B  (11)                      

    1 Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club          60:05   2   47:23   1    107:28 
    2 Spicarova Michaela     ANT Antilampy                   59:56   1   48:58   2    108:54 
    3 Kovács Kinga           ETC Egri Testedző Club          62:17   3   51:39   4    113:56 
    4 Nagy Virág             SZV Szegedi Vasutas SE          66:24   6   49:48   3    116:12 
    5 Szajkó Zsuzsanna       ETC Egri Testedző Club          65:39   5   55:13   5    120:52 
    6 Dékány Andrea          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       65:36   4   61:09   7    126:45 
    7 Vizauer Gyöngyi        ETC Egri Testedző Club          75:58   7   66:05   8    142:03 
    8 Gyurkó Fanni           ARA Alba Regia Atlétikai Klub  102:55  10   57:30   6    160:25 
    9 Sisa Dorottya          JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   91:57   9   74:45   9    166:42 
   10 Kubacsek Éva           JVS Jászárokszállási Vasas SE   80:09   8   86:36  10    166:45 

      Molnár Kitti           TSE Törekvés SE                  n.i.        n.i.               



W21E  (9)                       

    1 Sofia Olsson           WWO WWOP                        60:03   1   70:49   1    130:52 
    2 Katarina Fedorova      SPE Sokol Pezinok               63:23   2   75:34   2    138:57 
    3 Füzy Anna              OSC Orvosegyetem SC             67:57   3   75:54   3    143:51 
    4 Lux Andrea             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   68:24   4   80:22   4    148:46 
    5 Simon Ágnes            ETC Egri Testedző Club          69:59   5   82:00   5    151:59 
    6 Susanne Lüscher        WWO WWOP                        71:30   6   87:06   6    158:36 
    7 Marosffy Orsolya       OSC Orvosegyetem SC             76:18   7   87:27   7    163:45 
    8 Szabó Veronika         ARA Alba Regia Atlétikai Klub   76:54   8   88:47   8    165:41 
    9 Nagy Mónika            JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   86:30   9  127:16   9    213:46 



W21B  (45)                      

    1 Farkas Fruzsina        TTE Tipo Tájfutó és Környezet   50:45   3   41:13   2     91:58 
    2 Csikós Nóra            JVS Jászárokszállási Vasas SE   52:10   5   40:21   1     92:31 
    3 Vavrova Veronika       BBA KOBRA Bratislava            50:40   2   42:10   4     92:50 
    4 Rostás Anikó           KAL Kalocsai SE                 51:46   4   42:02   3     93:48 
    5 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC             50:27   1   44:08   6     94:35 
    6 Sebők Éva              PVS Pécsi Vasutas SK            54:45   7   42:40   5     97:25 
    7 Cseh Veronika          MSE Megalódusz SE               52:46   6   44:57   8     97:43 
    8 Balogh Edina           JVS Jászárokszállási Vasas SE   57:29   9   44:20   7    101:49 
    9 Rácz Mónika            TTE Tipo Tájfutó és Környezet   57:11   8   46:15  11    103:26 
   10 Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi Atléti   58:19  12   46:08   9    104:27 
   11 Adenstedt Ingrid       WRN HSV OL Wiener Neustadt      59:52  15   46:12  10    106:04 
   12 Friedrich Orsolya      BEA Budapesti Egyetemi Atléti   57:41  10   50:43  17    108:24 
   13 Tusz Mariann           ETC Egri Testedző Club          60:03  16   49:25  13    109:28 
   14 Dóczi Petra            OSC Orvosegyetem SC             61:28  18   49:02  12    110:30 
   15 Balogh Katalin         JVS Jászárokszállási Vasas SE   61:11  17   49:39  14    110:50 
   16 Bán Borbála            HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. K   59:03  13   53:02  21    112:05 
   17 Rácz Alida             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   63:19  20   50:21  15    113:40 
   18 Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Környezet   64:42  24   52:17  19    116:59 
   19 Majoros Krisztina      MSE Megalódusz SE               62:52  19   54:46  24    117:38 
   20 Lengyel Andrea         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   64:44  25   53:58  23    118:42 
   21 Szunyog Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Klub       68:28  29   50:42  16    119:10 
   22 Pelhős Lívia           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   67:19  28   56:22  26    123:41 
   23 Csáki Dalma            TTE Tipo Tájfutó és Környezet   74:42  35   51:20  18    126:02 
   24 Juhász Diana           JVS Jászárokszállási Vasas SE   65:08  26   61:18  29    126:26 
   25 Vonyó Péterné Szabó Ré PVS Pécsi Vasutas SK            71:23  32   55:29  25    126:52 
   26 Prinzhausen Judit      TTE Tipo Tájfutó és Környezet   74:38  34   53:15  22    127:53 
   27 Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu   70:13  31   57:57  27    128:10 
   28 Tóth Bettina           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       72:39  33   62:16  31    134:55 
   29 Lada Nikolett          BEA Budapesti Egyetemi Atléti   77:53  36   59:00  28    136:53 
   30 Varga Zsuzsa           ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu   69:11  30   71:08  33    140:19 
   31 Bozsits Szilvia        VHS Veszprémi Honvéd SE         64:40  23   86:53  35    151:33 
   32 Nick Brigitta          PTX Pápai SE                    83:33  38   72:21  34    155:54 

      Federics Éva           THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   66:54  27    hiba               
      Farkas Krisztina       TTE Tipo Tájfutó és Környezet   57:54  11    n.i.               
      Dajka Szilvia          VHS Veszprémi Honvéd SE         83:25  37    n.i.               
      Kiss Teodóra           ETC Egri Testedző Club          59:18  14    hiba               
      Orsányi Beatrix        PSE Postás-Matáv SE              n.i.       62:56  32           
      Marosán Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi Atléti   63:53  21    n.i.               
      Sallai Sára            SZV Szegedi Vasutas SE          64:04  22     nfb               
      Sváb Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   52:49  20           
      Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE                     61:39  30           
      Mezei Anikó            JVS Jászárokszállási Vasas SE    n.i.        n.i.               
      Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               
      Prillné Pavelka Andrea ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               
      Szathmári Nóra         DEA Debreceni Egyetemi AC        n.i.        n.i.               



W21BR  (40)                     

    1 Cigosova Katka         ANT Antilampy                   31:31   2   29:08   1     60:39 
    2 Kasková Barbora        ANT Antilampy                   31:07   1   31:41   2     62:48 
    3 Saffková Katerina      ANT Antilampy                   36:21   5   32:09   3     68:30 
    4 Cigosova Eva           ANT Antilampy                   36:38   6   33:54   5     70:32 
    5 Kominkova Vera         ANT Antilampy                   37:52   8   33:40   4     71:32 
    6 Marosfalvi Mónika      FMT FŐMTERV SK                  36:20   4   36:20   8     72:40 
    7 Kadavá Jana            ANT Antilampy                   37:13   7   35:33   6     72:46 
    8 Malisova Bara          ANT Antilampy                   38:07  10   36:12   7     74:19 
    9 Cigosova Hana          ANT Antilampy                   33:20   3   41:26  13     74:46 
   10 Allwinger Tünde Csilla TTE Tipo Tájfutó és Környezet   40:19  13   40:48  10     81:07 
   11 Juhászné Czinege Anita JVS Jászárokszállási Vasas SE   41:02  15   41:52  14     82:54 
   12 Kreckova Petra         HAP KOB HANA PROSTEJOV          41:49  19   41:10  11     82:59 
   13 Bányai Réka            HSP Hidegkúti Spartacus SE      41:37  18   42:10  15     83:47 
   14 Vékonyné Árva Katalin  KTK Kőbányai Tájfutó Klub       43:20  20   41:16  12     84:36 
   15 Gavendova Hana         ANT Antilampy                   41:07  17   46:43  19     87:50 
   16 Cigosova Petra         ANT Antilampy                   37:59   9   51:34  24     89:33 
   17 Lukóczky Orsolya       BMG Babits Mihály Gimnázium D   44:13  21   46:43  19     90:56 
   18 Spicakova Barbora      ANT Antilampy                   41:05  16   50:02  23     91:07 
   19 Tertsch Mónika         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       47:11  24   48:00  22     95:11 
   20 Csordás Erika          FMT FŐMTERV SK                  50:15  28   45:16  17     95:31 
   21 Marosfalvi Eszter      FMT FŐMTERV SK                  51:37  29   44:37  16     96:14 
   22 Baklikova Anna         ANT Antilampy                   39:33  12   57:35  27     97:08 
   23 Petró Annamária        JVS Jászárokszállási Vasas SE   45:35  23   51:50  25     97:25 
   24 Horváth Klára          VTC Veszprémi Tájfutó Club      54:09  33   45:20  18     99:29 
   25 Pincés Marianna        THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   56:37  35   47:17  21    103:54 
   26 Ádám Vera              ARA Alba Regia Atlétikai Klub   51:55  30   54:10  26    106:05 
   27 Csikós Éva             JVS Jászárokszállási Vasas SE   40:42  14   67:06  29    107:48 
   28 Tóth Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Környezet   54:23  34   66:55  28    121:18 
   29 Padelkova Lenka        ANT Antilampy                   52:13  31   69:31  30    121:44 
   30 Holluby Dóra           PSE Postás-Matáv SE             65:59  38   70:00  31    135:59 

      Spiegl Éva             SMA Soproni Műegyetemi AC       47:53  25    hiba               
      Szemler Judit          TTE Tipo Tájfutó és Környezet   52:46  32    n.i.               
      Tóthné Schuch Anikó    KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i.       37:44   9           
      Németh Tünde           SMA Soproni Műegyetemi AC       48:11  27    n.i.               
      Udvari Judit           TSE Törekvés SE                 44:37  22    n.i.               
      Málik Petronella       TSE Törekvés SE                 47:57  26    n.i.               
      Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétikai és F   38:56  11    n.i.               
      Gudrun Wadman          WWO WWOP                        59:57  37    n.i.               
      Madarassy Anikó        BEA Budapesti Egyetemi Atléti   57:28  36    n.i.               
      Diósi Anna             BEA Budapesti Egyetemi Atléti    n.i.        n.i.               



W21C  (16)                      

    1 Lovas Ágnes            PVM Pécsi Vörös Meteor SK       35:05   1   34:24   1     69:29 
    2 Koósné Nagy Judit      SDS Salgótarjáni Dornyai SE     45:17   6   35:41   2     80:58 
    3 Kiss Borbála           TSE Törekvés SE                 44:27   4   38:12   3     82:39 
    4 Tertsch Ágnes          KTK Kőbányai Tájfutó Klub       45:14   5   41:59   4     87:13 
    5 Németh Zsuzsanna       HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. K   44:21   3   44:47   5     89:08 
    6 Kucher Nicole          OMA LZ OMAHA                    46:59   7   47:19   8     94:18 
    7 Hornyán Katalin Dr.    HSP Hidegkúti Spartacus SE      52:09   9   45:53   6     98:02 
    8 Stouracova Michaela    ZBM SK Zabovresky Brno          41:48   2   65:00  12    106:48 
    9 Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi Atléti   55:39  11   51:40   9    107:19 
   10 Orosz Brigitta         PSE Postás-Matáv SE             61:48  12   47:06   7    108:54 
   11 Nagyné Bódis Borbála   JVS Jászárokszállási Vasas SE   63:31  13   54:24  10    117:55 
   12 Klingler Zsuzsanna     ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu   54:50  10   64:17  11    119:07 

      Oszkóné Simon Ildikó   MAC Margitszigeti Atlétikai C   47:22   8    hiba               
      Kovácsné Bajnóczi Rita FMT FŐMTERV SK                  77:09  14    n.i.               
      Molnár Edit            FLF Fehérlófia SE                n.i.        n.i.               
      Gömöri Csilla dr.      PVS Pécsi Vasutas SK             n.i.        n.i.               



W35A  (15)                      

    1 Viniczainé Kovács Ildi PVS Pécsi Vasutas SK            44:25   1   48:06   1     92:31 
    2 Tömördi Ágnes          HSE Hegyisport Szentendre SE    45:58   2   51:40   2     97:38 
    3 Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre SE    48:47   3   52:34   3    101:21 
    4 Rusvainé Barócsi Katal JVS Jászárokszállási Vasas SE   50:35   4   55:28   4    106:03 
    5 Jirkova Renata         HAP KOB HANA PROSTEJOV          60:13   6   58:11   5    118:24 
    6 Suzy Larsson           WWO WWOP                        63:29   8   67:43   7    131:12 
    7 Csizmadiáné Szóládi An HER Herkules SE Balatonalmádi   70:50  12   61:44   6    132:34 
    8 Tamásné Szakács Judit  MSE Megalódusz SE               64:01   9   70:55   8    134:56 
    9 Jakubecz Andrea        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   62:19   7   74:02  11    136:21 
   10 Karagics Judit         OSC Orvosegyetem SC             68:51  10   70:56   9    139:47 
   11 Louise Billroth        OKK OK gittis Klosterneuburg    78:38  13   73:50  10    152:28 
   12 Nagypéter Mária        JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   83:01  14   87:07  12    170:08 

      Kissné Kiss Mária      JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz   68:55  11    hiba               
      Pokk Mariann           ARA Alba Regia Atlétikai Klub   53:38   5    n.i.               
      Gillichné dr.Kalocsai  MSE Megalódusz SE                n.i.        n.i.               



W40  (14)                       

    1 Vera Arbter            NFW NF Wien                     41:06   1   47:40   1     88:46 
    2 Kaszásné Boa Ágnes     BTK Bakonyi Tájfutó Klub        44:25   3   52:09   2     96:34 
    3 Bacsó Piroska          MAF Műegyetemi Atlétikai és F   49:31   4   53:40   4    103:11 
    4 Marczis Márta          ETC Egri Testedző Club          50:49   5   53:01   3    103:50 
    5 Halászné L. Ibolya     ETC Egri Testedző Club          62:00   6   63:06   6    125:06 
    6 Hajas Csilla dr        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    69:31  10   62:25   5    131:56 
    7 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás-Matáv SE             63:01   7   72:54   9    135:55 
    8 Kati Nemeth            WWO WWOP                        67:59   9   69:29   7    137:28 
    9 Nemesházi Lászlóné     PSE Postás-Matáv SE             63:26   8   76:26  10    139:52 
   10 Nagy Márta             ARA Alba Regia Atlétikai Klub   73:21  11   86:57  11    160:18 

      Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentendre SE    43:35   2    n.i.               
      Mizurova Jana          FBA Farmaceut Bratislava         n.i.       72:09   8           
      Vighné Horváth Beáta   HER Herkules SE Balatonalmádi   94:09  12    n.i.               
      Lajtai Sándorné        PVM Pécsi Vörös Meteor SK        n.i.        n.i.               



W45  (11)                       

    1 Christina Olsson       WWO WWOP                        37:43   1   45:37   2     83:20 
    2 Fent Marianne          ARA Alba Regia Atlétikai Klub   41:46   2   50:21   3     92:07 
    3 Mező Éva               PVM Pécsi Vörös Meteor SK       45:34   3   50:49   4     96:23 
    4 Szabó Zsuzsanna        MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klu   54:19   4   69:03   5    123:22 
    5 Serák Katalin          ARA Alba Regia Atlétikai Klub   55:59   5   74:06   6    130:05 
    6 Gösswein Judit         PSE Postás-Matáv SE             67:59   8   77:40   7    145:39 
    7 Pápainé Poós Ildikó    ARA Alba Regia Atlétikai Klub   65:48   7   80:40   8    146:28 
    8 Kiss Juliánna          ORI Orion SK                    80:27   9  104:41   9    185:08 

      Lenkeiné Halasi Erzséb HSP Hidegkúti Spartacus SE      56:04   6     nfb               
      Gudrun Wegeland        WWO WWOP                         n.i.       45:09   1           
      Kocsis Gyöngyi         ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.        n.i.               



W50  (11)                       

    1 Christine Edenbrant    WWO WWOP                        35:54   3   33:20   1     69:14 
    2 Barbro Liljequist      WWO WWOP                        34:05   2   36:19   2     70:24 
    3 Ulla Engelby           WWO WWOP                        33:55   1   40:41   4     74:36 
    4 Hegedüs Ágnes          BEA Budapesti Egyetemi Atléti   37:45   4   37:00   3     74:45 
    5 Bíró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi Atléti   38:20   5   55:34   6     93:54 
    6 Benga Andrásné         PVM Pécsi Vörös Meteor SK       55:16   8   71:24   8    126:40 
    7 Spiegl Zsuzsa          SMA Soproni Műegyetemi AC       81:56   9   65:45   7    147:41 

      Boros Marianna         TSE Törekvés SE                  hiba       96:40   9           
      Gunnel Mansson         WWO WWOP                        40:17   6    hiba               
      Stina Gunnarsson       WWO WWOP                         hiba       51:55   5           
      Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   42:08   7    n.i.               



W55  (7)                        

    1 Korik Vera             PSE Postás-Matáv SE             22:15   1   30:13   1     52:28 
    2 Britt Forsell Pirozzi  WWO WWOP                        29:05   3   32:54   2     61:59 
    3 Komár Béláné           HER Herkules SE Balatonalmádi   25:02   2   37:40   4     62:42 
    4 Margareta Sjöberg      WWO WWOP                        33:38   6   36:05   3     69:43 
    5 Szabados Magdolna      KTC Kaposvári Tájfutó Klub      30:11   4   48:02   5     78:13 
    6 Carin Bergman          WWO WWOP                        30:58   5   56:22   6     87:20 
    7 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC             33:55   7   60:00   7     93:55 



W60  (9)                        

    1 Torill Svendsen        WWO WWOP                        22:29   1   29:20   1     51:49 
    2 Cser Krisztina         FMT FŐMTERV SK                  27:51   2   33:39   2     61:30 
    3 Barbro Hugosson        WWO WWOP                        28:41   3   36:51   3     65:32 
    4 Schell Antalné         PSE Postás-Matáv SE             30:34   5   37:20   4     67:54 
    5 Simon Krisztina        HSP Hidegkúti Spartacus SE      29:13   4   39:57   6     69:10 
    6 Brigitte Schmiedeberg  WWO WWOP                        31:00   6   38:22   5     69:22 
    7 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó Club      34:29   7   41:02   7     75:31 
    8 Pirkko Salmenkyla      HSS Helsingin Suunnistajat      35:31   8   51:37   8     87:08 
    9 Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   38:51   9   52:53   9     91:44 



Open advanced  (89)             

    1 Hites Viktor           VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    25:55   1   33:38   2     59:33 
    2 Nagy László            SDS Salgótarjáni Dornyai SE     26:38   2   34:37   3     61:15 
    3 Vidosa Tamás           VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    33:21  10   37:21   4     70:42 
    4 Tőkés Árpád            KOL Kolozsvár                   30:39   4   41:31   5     72:10 
    5 Gáncs Dániel           HER Herkules SE Balatonalmádi   30:11   3   42:04   7     72:15 
    6 Bacsó Attila           HER Herkules SE Balatonalmádi   31:03   5   41:33   6     72:36 
    7 Mód Rudolf             VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    33:23  11   42:29   8     75:52 
    8 Juhász Roland          JVS Jászárokszállási Vasas SE   33:10   9   44:50   9     78:00 
    9 Lovász István          HSP Hidegkúti Spartacus SE      31:37   6   50:53  16     82:30 
   10 Kapitány Sándor        EK1 Egyesületen kívül - 1       35:54  16   47:14  11     83:08 
   11 Szládek Zoltán         BMG Babits Mihály Gimnázium D   35:39  15   47:46  12     83:25 
   12 Horváth János          THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   36:09  17   48:43  14     84:52 
   13 Józsa Gábor            SDS Salgótarjáni Dornyai SE     31:51   7   53:20  19     85:11 
   14 Szalay Károly id.      VHS Veszprémi Honvéd SE         38:04  18   48:02  13     86:06 
   15 Tölgyesi Ákos          VHS Veszprémi Honvéd SE         34:10  13   54:17  20     88:27 
   16 Bardi János            EK1 Egyesületen kívül - 1       40:11  21   49:30  15     89:41 
   17 Vass Zoltán            SZV Szegedi Vasutas SE          34:56  14   57:41  26     92:37 
   18 Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus SE      41:18  23   52:52  17     94:10 
   19 Tőkés Attila           KOL Kolozsvár                   48:45  40   56:16  21    105:01 
   20 Szinovszki Gergely     BMG Babits Mihály Gimnázium D   45:42  32   59:44  29    105:26 
   21 Fülöp Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    45:31  31   60:11  30    105:42 
   22 Kiss Ádám              VBT Veszprémi Bridzs és Táj.    50:01  44   56:16  21    106:17 
   23 Varga János            MAF Műegyetemi Atlétikai és F   42:57  27   63:51  34    106:48 
   24 Imeli János            MSE Megalódusz SE               42:42  26   64:59  39    107:41 
   25 Boka György            BMG Babits Mihály Gimnázium D   43:28  28   64:33  36    108:01 
   26 Törzsök Bogáta         MCS Ménfőcsanak TSZ SE          42:21  25   65:43  40    108:04 
   27 Szieberth Edvin        PVM Pécsi Vörös Meteor SK       46:45  35   63:09  32    109:54 
   28 Zsebeházy István       MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klu   47:32  37   64:06  35    111:38 
   29 Lubos Vojtko           TBB SK Terezka Banska Bystric   47:32  37   66:25  41    113:57 
   30 Balogh Iván            BEA Budapesti Egyetemi Atléti   49:19  41   64:43  37    114:02 
   31 Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC             50:34  46   66:45  42    117:19 
   32 Kovács Zoltán          SFC Széchenyi Főiskola SC       45:46  33   72:23  44    118:09 
   33 Teiszler Zoltán        SFC Széchenyi Főiskola SC       58:26  56   61:20  31    119:46 
   34 Svéda István           KAL Kalocsai SE                 51:23  47   74:18  47    125:41 
   35 Jan Pompura            TBB SK Terezka Banska Bystric   53:35  50   72:49  45    126:24 
   36 Ráczkevi Csilla        BMG Babits Mihály Gimnázium D   47:13  36   80:20  55    127:33 
   37 Kop Sándor             ATK Acélszív Triatlon Klub      63:05  59   64:57  38    128:02 
   38 Klein Pál              EK9 Egyesületen kívül - 99      59:29  57   69:47  43    129:16 
   39 Tosaki Zoltán          FMT FŐMTERV SK                  45:27  30   84:51  56    130:18 
   40 Madarassy Mária        BEA Budapesti Egyetemi Atléti   53:23  49   79:49  53    133:12 
   41 Szlávik Szabolcs dr.   THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   57:26  54   79:27  52    136:53 
   42 Udvari Csilla          HSP Hidegkúti Spartacus SE      63:17  60   76:10  51    139:27 
   43 Guttmann Zoltán        EK9 Egyesületen kívül - 99      57:16  52   85:51  57    143:07 
   44 Frode Konst            WWO WWOP                        84:29  63   75:13  50    159:42 
   45 Tápai József           EK9 Egyesületen kívül - 99      39:04  19  120:49  63    159:53 

      Ormay György           EK4 Egyesületen kívül - 4       55:29  51    hiba               
      Váradi Ferenc          ATK Acélszív Triatlon Klub      39:53  20    hiba               
      Gellért Bence          EK9 Egyesületen kívül - 99       hiba        hiba               
      Németh Zsoltné         HER Herkules SE Balatonalmádi    hiba       53:16  18           
      Tóth Tamás             TSE Törekvés SE                 32:55   8    n.i.               
      Wengrin Ágnes          VHS Veszprémi Honvéd SE         33:52  12    n.i.               
      Jávor Balázs           EK3 Egyesületen kívül - 3       47:34  39    n.i.               
      Tavaszi Tamás          EK3 Egyesületen kívül - 3       45:49  34    n.i.               
      Lutring László         THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl    n.i.       63:16  33           
      Oroszné Tóth Zsuzsanna KTK Kőbányai Tájfutó Klub       41:23  24    n.i.               
      Kiss Zoltán            HSS Helsingin Suunnistajat       n.i.       57:22  24           
      Katona Ferenc dr.      HSE Hegyisport Szentendre SE    57:42  55    n.i.               
      Szakál Péter           VTC Veszprémi Tájfutó Club      77:58  61    n.i.               
      Felber Gyula           HER Herkules SE Balatonalmádi   49:42  43    n.i.               
      Kapturné Bíró Anna     VHS Veszprémi Honvéd SE         57:24  53    n.i.               
      Kaptur József          VHS Veszprémi Honvéd SE         44:24  29    n.i.               
      Tóth II. Zoltán        KTK Kőbányai Tájfutó Klub        n.i.        hiba               
      Faragó Gergely         ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu    n.i.       74:39  49           
      Törjék György          THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl    n.i.       58:23  28           
      Buncsik János          PSE Postás-Matáv SE             89:24  64    n.i.               
      Udvary Gergely         BMG Babits Mihály Gimnázium D    n.i.       47:07  10           
      Argay Katalin          BEA Budapesti Egyetemi Atléti   50:25  45    n.i.               
      Szász Bence            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz    hiba        n.i.               
      Hadnagy Árpád          EK Egyesületen kívüli           41:06  22    n.i.               
      Scultéty Márton        KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba        n.i.               
      Madarassy Péter        BEA Budapesti Egyetemi Atléti   49:41  42    n.i.               
      Martinák András        EK9 Egyesületen kívül - 99      83:49  62    n.i.               
      Bogdanovits András ifj MSE Megalódusz SE               60:25  58    n.i.               
      Mikó Gergely           EK9 Egyesületen kívül - 99      51:39  48    n.i.               
      Bősze Csaba            EK9 Egyesületen kívül - 99                  80:19  54           
      Szöllősi Zoltán        EK9 Egyesületen kívül - 99                  88:12  58           
      Hizó Ferenc            EK9 Egyesületen kívül - 99                 116:50  61           
      Erdélyesi Eszter       ARA Alba Regia Atlétikai Klub               88:23  59           
      Illés Péter            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye               57:48  27           
      Márki Alex             ARA Alba Regia Atlétikai Klub              146:15  64           
      Molnárka György        EK9 Egyesületen kívül - 99                 109:47  60           
      Vajda Zsolt            THT Tapolcai Honvéd SE                      33:27   1           
      Budai Renáta           TTE Tipo Tájfutó és Környezet              120:08  62           
      Zánkay András          BEA Budapesti Egyetemi Atléti               74:28  48           
      Zánkay Piroska         BEA Budapesti Egyetemi Atléti               73:34  46           
      Franczia Vilmos        MCS Ménfőcsanak TSZ SE                      57:13  23           
      Szabon János           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista                57:22  24           
      Pados András           EK5 Egyesületen kívül - 5        n.i.        n.i.               
      Csizmazia Gergely      EK9 Egyesületen kívül - 99                   n.i.               



Open beginner  (61)             

    1 Kaló Attila            ETC Egri Testedző Club          25:09   1   25:11   2     50:20 
    2 Liszka Krisztián       GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       30:42   2   32:54   4     63:36 
    3 Demmiany Lajos         HSP Hidegkúti Spartacus SE      30:55   3   33:00   5     63:55 
    4 Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE                 33:46   6   37:14   7     71:00 
    5 Ladóczki Attila        ARA Alba Regia Atlétikai Klub   32:15   4   48:27  16     80:42 
    6 Peregi Tamás           MAC Margitszigeti Atlétikai C   37:52   9   48:50  17     86:42 
    7 Pongrácz Renáta        VHS Veszprémi Honvéd SE         33:33   5   56:32  21     90:05 
    8 Dudásné Horváth Ibolya THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   47:01  12   45:33  12     92:34 
    9 Kapás Lili             SMA Soproni Műegyetemi AC       48:54  14   44:42  10     93:36 
   10 Kocsis Norbert         BMG Babits Mihály Gimnázium D   68:06  27   35:37   6    103:43 
   11 Bakos Attila           HAV Havas Szabadidő Klub        54:14  18   54:52  20    109:06 
   12 Baranyai György        BMG Babits Mihály Gimnázium D   66:09  25   43:32   9    109:41 
   13 Tőczik-Seregély        THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   53:12  17   59:27  23    112:39 
   14 Savanya Domonkos       SMA Soproni Műegyetemi AC       71:33  30   46:10  13    117:43 
   15 Bakos Attiláné         HAV Havas Szabadidő Klub        52:57  16   65:55  27    118:52 
   16 Csabai Rozália         TSE Törekvés SE                 56:33  20   70:31  28    127:04 
   17 Fazekas Judit          EK9 Egyesületen kívül - 99      69:38  29   60:02  24    129:40 
   18 Müller János           PSE Postás-Matáv SE             51:21  15   79:28  32    130:49 
   19 Ujhelyi Dalma          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub       68:36  28   63:24  26    132:00 
   20 Riez Ágnes             SFC Széchenyi Főiskola SC       76:06  36   82:55  33    159:01 
   21 Sárospataki Bálint     BMG Babits Mihály Gimnázium D   61:03  24   98:02  36    159:05 
   22 Mészárosné Boros Valér THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   71:47  31   89:53  34    161:40 
   23 Tóth Veronika          SFC Széchenyi Főiskola SC       67:37  26  105:39  37    173:16 
   24 Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétikai és F  110:54  41   96:03  35    206:57 

      Hauser Krisztián       BTK Bakonyi Tájfutó Klub        57:29  21    hiba               
      Vass Luca              SZV Szegedi Vasutas SE          89:16  39    hiba               
      Boros Eszter           SZV Szegedi Vasutas SE          37:32   8    hiba               
      Szabadi Ildikó         EK9 Egyesületen kívül - 99       hiba       30:50   3           
      Bogdány Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   41:58  11    n.i.               
      Jakus Katalin          JVS Jászárokszállási Vasas SE    n.i.       40:11   8           
      Ormay Éva              EK4 Egyesületen kívül - 4       58:38  22    hiba               
      Gyalog Zsuzsa          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz   47:49  13    n.i.               
      Ötvös Erzsébet         EK9 Egyesületen kívül - 99       n.i.       76:49  30           
      Dobány Imre            PSE Postás-Matáv SE             72:20  34    n.i.               
      Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétikai és F   40:44  10    n.i.               
      Lutring László         THA Tatai Honvéd Atlétikai Cl   60:40  23    n.i.               
      Garai Balázs           EK9 Egyesületen kívül - 99       n.i.       77:13  31           
      Ladóczki Bence         ARA Alba Regia Atlétikai Klub    n.i.       45:24  11           
      Gerhát Gabi            OSC Orvosegyetem SC             85:37  38    n.i.               
      Argay Dóra             BEA Budapesti Egyetemi Atléti   97:18  40    n.i.               
      Molnár Zoltán          EK9 Egyesületen kívül - 99      72:15  32    n.i.               
      Bencsik András         VHS Veszprémi Honvéd SE         56:06  19    n.i.               
      Prinz Gabriella        EK9 Egyesületen kívül - 99      34:36   7    n.i.               
      Berkes Katalin         BEA Budapesti Egyetemi Atléti   72:16  33    n.i.               
      Prépostffy Zsuzsa      EK9 Egyesületen kívül - 99      73:02  35    n.i.               
      Atcél Kata             EK9 Egyesületen kívül - 99       n.i.       72:00  29           
      Faragó Attila          BMG Babits Mihály Gimnázium D   85:29  37    n.i.               
      Kovács Olga            HAV Havas Szabadidő Klub                    49:05  18           
      André Anna             EK9 Egyesületen kívül - 99                  48:16  15           
      Szviatovszky Balázs    PSE Postás-Matáv SE                         21:38   1           
      Kiss Dénes             JMD Jászapáti Mészáros Gimnáz               50:31  19           
      Tősér Norbert          TTE Tipo Tájfutó és Környezet               57:35  22           
      Nagy Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Környezet               61:40  25           
      Körmendi Márton        MSE Megalódusz SE                           47:27  14           
      Lőrincz Nándor         MCS Ménfőcsanak TSZ SE                       hiba               
      Kishalmi Tamás         VTC Veszprémi Tájfutó Club       n.i.        n.i.               
      Centye Tamás           BMG Babits Mihály Gimnázium D    n.i.        n.i.               
      Hunyadi István         EK2 Egyesületen kívül - 2        n.i.        n.i.               
      Skrinyár János         EK2 Egyesületen kívül - 2        n.i.        n.i.               
      Faragó Attila          BMG Babits Mihály Gimnázium D    n.i.        n.i.               
      Róth Tibor             ATK Acélszív Triatlon Klub                   hiba