39th O-Ringen Autumn-East Tour "Ужгородські перегони-2006"
02.11.2006, Невицький замок

LONG

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Фечо Георгій              Імпульс                    155      00:40:54      1      
   2 Tomas Stenstrom           Host Ost                   134      00:44:34      2      
   3 Henrik Eliasson           Host Ost                   103      00:44:43      3      
   4 Jan Troeng                Host Ost                   133      00:46:41      4      
   5 Bjorn Olovsson            Host Ost                   138      00:46:55      5      
   6 Палагнюк Олександр        Оріон                      184      00:50:07      6      
   7 Чобан Олександр           Оріон                      187      00:50:48      7      
   8 Жданович Олексій          Банзай-РА                  198      00:50:52      8      
   9 Гутлебет Ференц           Імпульс                    151      00:53:56      9      
  10 Mihkel Jarveoja           Host Ost                   136      00:54:39     10      
  11 Markus Puusepp            Host Ost                   137      00:56:16     11      
  12 Букланов Олександр        Мукачево                   247      00:57:09     12      
  13 Готра Сергій              Імпульс                    160      00:57:29     13      
  14 Горожа Борис              Мукачево                   235      01:01:09     14      
  15 Расчупкін Андрій          Мукачево                   217      01:01:35     15      
  16 Сіротов Євген             Імпульс                    152      01:02:13     16      
  17 Timo Sild                 Host Ost                   135      01:06:31     17      
  18 Frode Konst               Host Ost                   149      01:43:14     18      

MIDDLE +

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Goran Mansson             Host Ost                   145      00:42:17      1      
   2 Lauri Sild                Host Ost                   109      00:44:53      2      
   3 Camilla Berglund          Host Ost                   126      00:47:44      3      
   4 Maria Magnusson           Host Ost                   146      00:48:07      4      
   5 Янкович Ростислав         Мукачево                   233      00:48:11      5      
   6 Расчупкін Сергій          Мукачево                   229      00:48:24      6      
   7 Більце Андрій             ЦТ                         171      00:48:51      7      
   8 Emma Andersson            Host Ost                   131      00:50:38      8      
   9 Oskar Ivarsson            Host Ost                   113      00:55:08      9      
  10 Roy Fransson              Host Ost                   118      00:55:54     10      
  11 Касьянов Руслан           Мукачево                   237      00:56:37     11      
  12 Єсип Сергій               Імпульс                    158      01:03:35     12      
  13 Terje Gudbrandsen         Host Ost                   144      01:03:41     13      
  14 Sten Hjelm                Host Ost                   115      01:07:13     14      
  15 Ake Wansolin              Host Ost                   147      01:11:26     15      
  16 Жданович Віра             Банзай-РА                  214      01:14:06     16      
  17 Швець Олексій             Ужгород                    179      01:16:00     17      
  18 Чура Антон                ЦТ                         176      01:19:58     18      

MIDDLE -

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Bo Goran Gunnarsson       Host Ost                   102      00:33:52      1      
   2 Dag Loren                 Host Ost                   139      00:36:32      2      
   3 Anders Berglund           Host Ost                   127      00:37:25      3      
   4 Kjell-Ake Isaksson        Host Ost                   123      00:38:01      4      
   5 Sivert Axelsson           Host Ost                   129      00:39:39      5      
   6 Ronny Andersson           Host Ost                   130      00:40:18      6      
   7 Magnus Fransson           Host Ost                   119      00:41:07      7      
   8 Christine Edenbrandt      Host Ost                   122      00:44:07      8      
   9 Olov Oberg                Host Ost                   140      00:44:11      9      
  10 Leif Sjogren              Host Ost                   141      00:48:57     10      
  11 Peo Bengtsson             Host Ost                   128      00:49:00     11      
  12 Hakan Eriksson            Host Ost                   120      00:51:22     12      
  13 Ulla Engelby              Host Ost                   121      00:59:35     13      
  14 Бірюкова Валенрія         Мукачево                   242                           

SHORT

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Jan Dahlgren              Host Ost                   101      00:27:05      1      
   2 Krestin Johansson         Host Ost                   114      00:38:48      2      
   3 Малетич Віктор            ЦТ                         172      00:43:48      3      
   4 Волох Василь              Мукачево                   228      00:45:24      4      
   5 Eric Tenland              Host Ost                   143      00:46:54      5      
   6 Чура Олена                ЦТ                         177      00:48:12      6      
   7 Назаренко Петро           Ужгород                    161      00:50:06      7      
   8 Margareta Sjoberg         Host Ost                   105      00:54:42      8      
   9 Хорунженко Артем          Мукачево                   246      00:58:35      9      
  10 Tony Millbrant            Host Ost                   107      01:01:14     10      
  11 Brigitte Schmiedeberg     Host Ost                   108      01:04:52     11      
  12 Manfred Rittweger         Host Ost                   106      01:05:42     12      
  13 Stina Gunnarsson          Host Ost                   117      01:07:01     13      
  14 Lars Sundstrom            Host Ost                   104      01:17:26     14      
  15 Christer Henriksgard      Host Ost                   148      01:19:07     15      
  16 Болбуцький Володимир      Мукачево                   227      01:22:17     16      

Ч12

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Касьянов Олександр        Мукачево                   222      00:15:38      1      
   2 Ман Вільфред              Імпульс                    153      00:18:19      2      
   3 Гвардіонов Борис          Спартак                    165      00:24:07      3      
   4 Усенко Владислав          Спартак                    166      00:27:58      4      
   5 Гришко Денис              Мукачево                   221      00:35:41      5      
   6 Бобуський Ріхард          Мукачево                   219      00:50:38      6      
   7 Хорунженко Тимур          Мукачево                   245      00:55:08      7      
   8 Шейдик Артур              Спартак                    164      01:08:05      8      
   9 Снігірьов Ігор            Мукачево                   225      01:10:09      9      
Головний суддя                                 Омельченко І.
Головний секретар                              Омельченко Н.