39th O-Ringen Autumn-East Tour "Ужгородські перегони-2006"
03.11.2006, Оноківці

LONG

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Jan Troeng                Host Ost                   133      00:29:07      1      
   2 Henrik Eliasson           Host Ost                   103      00:30:58      2      
   3 Tomas Stenstrom           Host Ost                   134      00:34:16      3      
   4 Палагнюк Олександр        Оріон                      184      00:35:25      4      
   5 Гутлебет Ференц           Імпульс                    151      00:35:43      5      
   6 Чобан Олександр           Оріон                      187      00:36:08      6      
   7 Фечо Георгій              Імпульс                    155      00:36:18      7      
   8 Mihkel Jarveoja           Host Ost                   136      00:37:14      8      
   9 Жданович Олексій          Банзай-РА                  198      00:37:37      9      
  10 Bjorn Olovsson            Host Ost                   138      00:38:06     10      
  11 Krestin Johansson         Host Ost                   114      00:38:18     11      
  12 Camilla Berglund          Host Ost                   126      00:38:32     12      
  13 Emma Andersson            Host Ost                   131      00:39:00     13      
  14 Головаций Юрій            Банзай-РА                  216      00:47:09     14      
  15 Сіротов Євген             Імпульс                    152      00:48:40     15      
  16 Frode Konst               Host Ost                   149      00:54:24     16      
  17 Maria Magnusson           Host Ost                   146      00:55:10     17      
  18 Markus Puusepp            Host Ost                   137      01:03:09     18      
  19 Коваль Олег               Банзай-РА                  215      01:18:22     19      

MIDDLE +

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Касьянов Руслан           Мукачево                   237      00:36:40      1      
   2 Goran Mansson             Host Ost                   145      00:37:13      2      
   3 Oskar Ivarsson            Host Ost                   113      00:40:05      3      
   4 Roy Fransson              Host Ost                   118      00:40:41      4      
   5 Більце Андрій             ЦТ                         171      00:44:16      5      
   6 Ake Wansolin              Host Ost                   147      00:46:20      6      
   7 Sten Hjelm                Host Ost                   115      00:52:33      7      
   8 Жданович Віра             Банзай-РА                  214      00:57:41      8      
   9 Чура Антон                ЦТ                         176      01:02:25      9      
  10 Швець Олексій             Ужгород                    179      01:07:38     10      
  11 Єсип Сергій               Імпульс                    158      01:28:18     11      
     Lauri Sild                Host Ost                   109      DSQ                  
     Terje Gudbrandsen         Host Ost                   144      DSQ                  

MIDDLE -

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Bo Goran Gunnarsson       Host Ost                   102      00:35:54      1      
   2 Sivert Axelsson           Host Ost                   129      00:36:13      2      
   3 Peo Bengtsson             Host Ost                   128      00:36:55      3      
   4 Ronny Andersson           Host Ost                   130      00:37:05      4      
   5 Kjell-Ake Isaksson        Host Ost                   123      00:37:19      5      
   6 Leif Sjogren              Host Ost                   141      00:37:25      6      
   7 Kati Nemeth               Host Ost                   142      00:38:31      7      
   8 Ulla Engelby              Host Ost                   121      00:39:07      8      
   9 Christine Edenbrandt      Host Ost                   122      00:39:52      9      
  10 Anders Berglund           Host Ost                   127      00:40:36     10      
  11 Magnus Fransson           Host Ost                   119      00:41:57     11      
  12 Hakan Eriksson            Host Ost                   120      00:44:41     12      
  13 Olov Oberg                Host Ost                   140      00:47:35     13      
     Dag Loren                 Host Ost                   139      DSQ                  

SHORT

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Малетич Віктор            ЦТ                         172      00:28:07      1      
   2 Eric Tenland              Host Ost                   143      00:37:46      2      
   3 Margareta Sjoberg         Host Ost                   105      00:41:57      3      
   4 Назаренко Петро           Ужгород                    161      00:42:40      4      
   5 Чура Олена                ЦТ                         177      00:42:42      5      
   6 Tony Millbrant            Host Ost                   107      00:43:26      6      
   7 Stina Gunnarsson          Host Ost                   117      00:49:45      7      
   8 Lars Sundstrom            Host Ost                   104      01:08:39      8      
     Jan Dahlgren              Host Ost                   101      DSQ                  
     Christer Henriksgard      Host Ost                   148      DSQ                  

Ч12

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Касьянов Олександр        Мукачево                   222      00:16:52      1      
   2 Шейдик Артур              Спартак                    164      00:27:14      2      
   3 Гвардіонов Борис          Спартак                    165      00:31:51      3      
   4 Примич Павло              Імпульс                    154      00:37:42      4      
   5 Усенко Владислав          Спартак                    166      00:38:04      5      
   6 Балабан Олексій           Банзай-РА                  194      00:45:21      6      
   7 Кіюпич Андрій             Банзай-РА                  193      00:49:40      7      
   8 Ковач Даніл               Банзай-РА                  199      00:56:36      8      

Ж12

№п/п Фамилия, имя              Коллектив            Квал Номер ГР  Результат Место Прим
   1 Жданович Олександра       Банзай-РА                  191      00:41:26      1      
Головний суддя                                  Омельченко І.
Головний секретар                               Омельченко Н.