54. Őszi Spari Kupa - 54th Autumn Spartacus Cup V 2006.11.05. 19:51
Összetett eredmények készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

  Hely Név                            Klub                                          N1             N2             Idő 



       F10C  (2)                                  

     1 Tölgyesi Aurél                 VHS Veszprémi Honvéd SE                    30:53     1    15:56     1     46:49 
     2 Dima Péter                     VHS Veszprémi Honvéd SE                    31:18     2    23:49     2     55:07 



       F10D  (13)                                 

     1 Dalos Áron                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         24:35     2    18:17     1     42:52 
     2 Antal Péter                    BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            22:56     1    21:30     6     44:26 
     3 Kintli György                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         27:50     5    19:59     2     47:49 
     4 Tamás Gergely                  MAC Margitszigeti Atlétikai Centru         28:09     6    21:09     4     49:18 
     5 Kakuk György                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         25:05     4    26:38     8     51:43 
     6 Barti Áron                     GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         24:47     3    29:02     9     53:49 
     7 Dalos Máté                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         35:28     8    21:50     7     57:18 
     8 Paskuj Sámuel                  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         39:22    11    20:43     3     60:05 
     9 Hajdu Erik                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          29:49     7    43:27    11     73:16 
    10 Weiler Vilmos                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         39:18    10    37:15    10     76:33 
    11 Marosffy Bálint                OSC Orvosegyetem SC                        84:07    12    46:59    12    131:06 

       Peregi Dániel                  MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          hiba          21:24     5           
       Holló Bálint                   EK Egyesületen kívüli                      36:31     9     n.i.                 



       F12C  (14)                                 

     1 Kovács Domonkos                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              19:01     1    20:53     2     39:54 
     2 Péntek Mátyás                  LIT Litéri Tájfutó Club                    22:18     2    18:43     1     41:01 
     3 Dankó Botond                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          29:15     4    27:02     4     56:17 
     4 Dudás Tamás                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         32:08     5    26:13     3     58:21 
     5 Gál Attila                     FSC Futárok SC                             38:19     9    29:33     5     67:52 
     6 Berkes Dániel                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         38:00     8    32:28     6     70:28 
     7 Jakus Bertalan                 FSC Futárok SC                             37:25     7    36:41    10     74:06 
     8 Horváth Gergő                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         40:57    10    33:56     9     74:53 
     9 Nagy Gábor                     FSC Futárok SC                             48:33    11    33:33     8     82:06 

       Pogány Gergő                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             n.i.          33:00     7           
       Siklósi Bálint                 TSE Törekvés SE                            55:40    12     n.i.                 
       Molnár Gergő                   VHS Veszprémi Honvéd SE                     hiba           n.i.                 
       Rusvai László                  FSC Futárok SC                             36:12     6     n.i.                 
       Balázs Bulcsú                  OSC Orvosegyetem SC                        26:06     3     n.i.                 



       F14B  (18)                                 

     1 Horváth Marcell                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         31:31     1    29:25     1     60:56 
     2 Kovács Sebestyén               BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              35:17     2    35:18     5     70:35 
     3 Lükő Dániel                    VHS Veszprémi Honvéd SE                    39:36     3    31:53     2     71:29 
     4 Bugár Gergely                  BOF Budai Ősforrás SC                      40:31     4    34:59     4     75:30 
     5 Razum Matija                   JAP HPD Japetic                            41:25     6    37:33     6     78:58 
     6 Nagy Patrik                    VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         41:09     5    44:11     9     85:20 
     7 Kafer Zsombor                  BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            52:29    11    41:55     7     94:24 
     8 Móra Gábor                     FSC Futárok SC                             52:10    10    44:06     8     96:16 
     9 Lenner István                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         44:53     7    53:20    12     98:13 
    10 Gönye András                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    48:00     9    57:42    14    105:42 
    11 Marton Tamás                   BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            53:31    12    63:06    15    116:37 
    12 Georgiev Lazar                 LZO LZ Omaha                               63:59    14    52:57    10    116:56 
    13 Peregi Dávid                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru         65:56    15    53:03    11    118:59 
    14 Zacher Viktor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         67:11    16    55:14    13    122:25 
    15 Antal Gergely                  BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            59:07    13    67:27    16    126:34 
    16 Török Máté                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         71:40    17    68:21    17    140:01 

       Tölgyesi Renátó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          hiba          33:13     3           
       Horváth Máté                   TSE Törekvés SE                            47:30     8     n.i.                 



       F16B  (22)                                 

     1 Bereczki Máté                  SZV Szegedi Vasutas SE                     31:15     1    29:35     1     60:50 
     2 Sild Lauri                     WWO WWOP                                   31:55     2    30:14     2     62:09 
     3 Pongrácz Ervin                 VHS Veszprémi Honvéd SE                    35:05     3    30:24     3     65:29 
     4 Arbter Simon                   NFW NF Wien                                36:16     5    32:29     4     68:45 
     5 Kovács Boldizsár               BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              35:51     4    33:06     6     68:57 
     6 Zimmermann Stípán              ZAB Zabovresky Brno                        36:29     6    32:45     5     69:14 
     7 Spisák László                  FSC Futárok SC                             38:43     8    34:05     7     72:48 
     8 Kaptur Ádám                    VHS Veszprémi Honvéd SE                    39:21    10    35:56     9     75:17 
     9 Kinde Mátyás                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  40:16    12    37:13    10     77:29 
    10 Tölgyesi Ákos ifj.             VHS Veszprémi Honvéd SE                    38:36     7    39:48    11     78:24 
    11 Arbter Christian               NFW NF Wien                                45:38    13    34:21     8     79:59 
    12 Tóth Károly ifj.               THT Tapolcai Honvéd SE                     39:51    11    46:32    13     86:23 
    13 Kósa Gábor                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         50:47    14    51:23    15    102:10 
    14 Szivák András                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub              56:11    16    46:23    12    102:34 
    15 Lukács Sebestyén               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          55:41    15    50:20    14    106:01 
    16 Filó Bernát                    PTX Pápai Tájfutó SE                       56:23    17    52:29    16    108:52 
    17 Fransson Magnus                WWO WWOP                                   39:20     9    73:47    20    113:07 
    18 Dima Ákos                      VHS Veszprémi Honvéd SE                    66:50    18    58:34    17    125:24 
    19 Nagy Attila Gergő              BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            97:36    19    73:29    19    171:05 

       Fluck Marcell                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   hiba          70:26    18           
       Vellner Gábor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          Disq           Disq                 
       Savanya Domonkos               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          n.i.          81:45    21           



       F18B  (17)                                 

     1 Chromý Adam                    ZAB Zabovresky Brno                        54:56     1    40:57     1     95:53 
     2 Boril Tomás                    ZAB Zabovresky Brno                        57:22     3    42:44     2    100:06 
     3 Klusácek Matij                 ZAB Zabovresky Brno                        55:55     2    44:14     3    100:09 
     4 Jiricek Malis                  NAP Na Pohodu                              57:25     4    46:04     5    103:29 
     5 Honzicek Perutka               NAP Na Pohodu                              58:33     5    45:44     4    104:17 
     6 Ivarsson Oskar                 WWO WWOP                                   59:00     6    47:28     6    106:28 
     7 Kácsor Attila                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          64:38     7    49:53     7    114:31 
     8 Horváth Tamás                  SZV Szegedi Vasutas SE                     74:59     8    51:11     8    126:10 
     9 Tari Gábor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              76:19     9    52:58     9    129:17 
    10 Szabó Márk                     KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  80:25    12    58:20    10    138:45 
    11 Lukács Mihály                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          79:54    11    63:24    13    143:18 
    12 Urbán Csaba                    JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         84:54    13    59:03    11    143:57 
    13 Skogh Erik                     WWO WWOP                                   85:41    14    62:47    12    148:28 
    14 Pápai Tamás                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              77:19    10    71:50    14    149:09 
    15 Barna Tamás                    FSC Futárok SC                            118:01    15    78:56    15    196:57 

       Bódis Péter                    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             164:37    17     n.i.                 
       Nemcsényi László               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        128:47    16     n.i.                 



       F20A  (10)                                 

     1 Järveoja Mikhel                WWO WWOP                                   52:41     2    48:17     1    100:58 
     2 Zelinka Jiri                   ZAB Zabovresky Brno                        56:04     3    56:02     2    112:06 
     3 Tóth Ádám                      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 52:11     1    62:18     4    114:29 
     4 Miskó Róbert                   BSC Balatonfüredi SC                       65:23     5    57:36     3    122:59 
     5 Olofsson Pär                   WWO WWOP                                   62:25     4    64:29     5    126:54 
     6 Horváth Zoltán                 TSE Törekvés SE                            67:14     8    76:08     8    143:22 
     7 Pálinkás Barnabás              EPI Építőipari Szakközépiskola DSK         67:13     7    77:18     9    144:31 
     8 Szivák Béla                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              80:30    10    65:54     6    146:24 
     9 Zöldesi Andor                  TSE Törekvés SE                            66:30     6    80:10    10    146:40 
    10 Klapka Michalek                NAP Na Pohodu                              76:58     9    70:55     7    147:53 



       F21B  (41)                                 

     1 Stockmayer Michael             HSV HSV OL Wiener Neustadt                 55:36     1    46:41     4    102:17 
     2 Pelyhe Dániel                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE                57:10     2    45:15     1    102:25 
     3 Spiegl Máté                    KAL Kalocsai SE                            59:07     4    46:30     3    105:37 
     4 Fehér Ferenc                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         59:53     5    47:59     5    107:52 
     5 Lenkei Ákos                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         60:47     6    50:00     7    110:47 
     6 Pelyhe Dénes ifj.              SDS Salgótarjáni Dornyai SE                64:50    11    45:58     2    110:48 
     7 Zemann Adi                     HSV HSV OL Wiener Neustadt                 57:57     3    53:08    15    111:05 
     8 Szajkó Csaba                   ETC Egri Testedző Club                     66:18    13    50:30    10    116:48 
     9 Bihari Zoltán                  KFK KFKI Petőfi Sportkör                   68:10    16    50:25     9    118:35 
    10 Guszlev Antal                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub              67:07    14    52:08    11    119:15 
    11 Vajda Zsolt                    THT Tapolcai Honvéd SE                     63:15    10    56:10    18    119:25 
    12 Mitró Zoltán                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         66:01    12    53:57    16    119:58 
    13 Ádám Péter                     MSE Megalódusz SE                          62:54     8    58:12    21    121:06 
    14 Bánki Zoltán                   SMA Soproni Műegyetemi AC                  71:42    22    49:53     6    121:35 
    15 Csőkör Zoltán                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         70:18    18    53:07    14    123:25 
    16 Mezei Gábor                    FSC Futárok SC                             67:56    15    55:36    17    123:32 
    17 Balogh Róbert                  FLF Fehérlófia SE                          75:46    29    50:23     8    126:09 
    18 Schultheisz György             KFK KFKI Petőfi Sportkör                   71:05    20    57:27    20    128:32 
    19 Srb Alexander                  HSV HSV OL Wiener Neustadt                 71:54    23    58:37    22    130:31 
    20 Bednarik Martin                TJC TJ Cingov Spisska Nova Ves             74:05    28    56:59    19    131:04 
    21 Honfi Gábor                    ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         71:23    21    60:26    25    131:49 
    22 Boros Zoltán                   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         73:22    26    58:42    23    132:04 
    23 Matics Gyula                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         72:59    25    60:00    24    132:59 
    24 Nemesházi László               PSE Postás-Matáv SE                        72:43    24    62:09    26    134:52 
    25 Marton Balázs                  VHS Veszprémi Honvéd SE                    82:39    32    62:39    28    145:18 
    26 Dömötör Balázs                 PAK Paksi SE                               83:47    34    62:27    27    146:14 
    27 Harkányi Árpád                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          63:04     9    87:40    31    150:44 
    28 Biró Áron                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         86:31    35    71:44    29    158:15 
    29 Szebeni Zsolt                  PSE Postás-Matáv SE                        89:22    36    72:01    30    161:23 

       Gellért Gábor                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  71:01    19     hiba                 
       Sinkó János                    SZV Szegedi Vasutas SE                     70:01    17     hiba                 
       Horváth Imre                   BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg          hiba         100:58    33           
       Kovalcsik István               BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              80:34    30     n.i.                 
       Madarassy Pál                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         81:23    31     n.i.                 
       Marosán Dávid                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         73:40    27     n.i.                 
       Zakariás Péter                 TSE Törekvés SE                             n.i.          53:05    13           
       Siegler Konrád                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          n.i.          52:55    12           
       Vajda Balázs                   VTC Veszprémi Tájfutó Club                 61:19     7     n.i.                 
       Gát Balázs                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          83:07    33     n.i.                 
       Gajdos Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                        90:59    32           
       Magnus Arvidsson               IFK IFK Göteborg                            hiba           n.i.                 



       F21BR  (40)                                

     1 Kocsik Árpád dr.               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         34:25     1    35:03     2     69:28 
     2 Marosffy Dániel                OSC Orvosegyetem SC                        36:49     3    33:47     1     70:36 
     3 Gyulai Tamás                   MSE Megalódusz SE                          36:46     2    37:05     3     73:51 
     4 Olsavszky-Szűcs Gábor dr.      PVS Pécsi Vasutas SK                       40:00     6    39:59     5     79:59 
     5 Gombkötő Péter                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          41:54     9    39:20     4     81:14 
     6 Balogh Péter                   FSC Futárok SC                             39:43     5    42:38     9     82:21 
     7 Jakus Zoltán                   FSC Futárok SC                             41:00     7    42:47    10     83:47 
     8 Lénárt István                  FSC Futárok SC                             42:43    10    41:30     7     84:13 
     9 Tóth Gábor                     THS Taszári Honvéd SE                      41:30     8    43:22    12     84:52 
    10 Kelemeny Dávid                 ETC Egri Testedző Club                     43:42    13    42:28     8     86:10 
    11 Serestey Áron                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         43:17    12    44:45    13     88:02 
    12 Trón Viktor                    OSC Orvosegyetem SC                        44:58    15    47:31    16     92:29 
    13 Török Tibor                    KAL Kalocsai SE                            45:51    16    48:14    18     94:05 
    14 Nikola Tot                     JAP JAP                                    49:35    21    46:06    14     95:41 
    15 Bernáth Zsolt                  FLF Fehérlófia SE                          48:41    18    47:32    17     96:13 
    16 Dankó Zoltán                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          44:34    14    52:13    23     96:47 
    17 Weiler Zsolt                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         51:51    24    46:26    15     98:17 
    18 Laták Rudolf                   FMT FŐMTERV SK                             52:45    27    50:08    19    102:53 
    19 Haraszti Krisztián             FLF Fehérlófia SE                          52:35    25    51:51    22    104:26 
    20 Budi Franjo                    JAP HPD Japetic                            49:24    20    55:53    27    105:17 
    21 Gárdonyi Márk                  OSC Orvosegyetem SC                        52:35    25    53:04    25    105:39 
    22 Nyíri Gábor                    BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            54:54    29    52:45    24    107:39 
    23 Petró Árpád                    FSC Futárok SC                             50:00    22    58:16    30    108:16 
    24 Bazsó Dániel                   BSC Balatonfüredi SC                       49:10    19    59:40    31    108:50 
    25 Antal István                   BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            64:02    33    50:37    20    114:39 
    26 Dalos Attila                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         66:22    35    50:38    21    117:00 
    27 Boka György                    BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            63:54    32    57:15    28    121:09 
    28 Decsi Tamás                    AGD Árpád Gimnázium DSK                    62:09    31    60:44    32    122:53 
    29 Redl Bernhard                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          70:37    37    57:43    29    128:20 
    30 Nyíri Tibor                    BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            65:56    34    62:31    33    128:27 
    31 Fejes Péter                    VHS Veszprémi Honvéd SE                    79:10    38    54:21    26    133:31 
    32 Csonka Gábor                   BSC Balatonfüredi SC                       47:56    17    86:06    35    134:02 
    33 Varga Attila                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              69:09    36    70:59    34    140:08 

       Honfi Gábor ifj.               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          61:51    30     n.i.                 
       Kovács Balázs                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         43:13    11     n.i.                 
       Ács Gábor                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          n.i.          43:08    11           
       Stein Barnabás                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub               n.i.          40:20     6           
       Zakariás János                 TSE Törekvés SE                            53:15    28     n.i.                 
       Schwendtner Erik               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  51:23    23     n.i.                 
       Szlávik Zoltán dr.             KFK KFKI Petőfi Sportkör                   39:18     4     n.i.                 



       F21C  (16)                                 

     1 Urbán András                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   34:26     2    33:07     1     67:33 
     2 Horváth Pál                    JSS Jánosháza SK                           33:42     1    34:32     2     68:14 
     3 Kálmán Dénes                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport         37:04     3    35:59     3     73:03 
     4 Hende András                   JSS Jánosháza SK                           38:22     4    38:28     5     76:50 
     5 Mauer Lajos                    MSE Megalódusz SE                          40:43     5    38:03     4     78:46 
     6 Papp Jácint                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         45:39     7    41:59     6     87:38 
     7 Dömötör Gábor                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport         43:11     6    47:49     9     91:00 
     8 Köblös Csaba                   KTX Kőbányai Textil SE                     50:36     9    46:57     8     97:33 
     9 Bein Márton                    AGD Árpád Gimnázium DSK                    53:52    10    46:29     7    100:21 
    10 Ballagó Tamás                  FSC Futárok SC                             54:37    11    50:39    11    105:16 
    11 Nyári Sándor                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         48:05     8    57:45    13    105:50 
    12 Kalmár János                   PSE Postás-Matáv SE                        62:17    12    60:10    14    122:27 
    13 Stanga Tibor                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 63:11    13    68:48    15    131:59 
    14 Szokol Dávid                   BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            80:57    15    57:24    12    138:21 
    15 Preil József                   EK Egyesületen kívüli                     104:17    16    49:56    10    154:13 

       Süle Ferenc Attila             FMT FŐMTERV SK                             70:43    14     n.i.                 



       F21E  (28)                                 

     1 Troeng Jan                     WWO WWOP                                   70:32     1    48:27     2    118:59 
     2 Kovács Ádám                    ETC Egri Testedző Club                     71:31     2    48:45     3    120:16 
     3 Lenkei Zsolt                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          75:57     6    47:50     1    123:47 
     4 Stenström Tomas                WWO WWOP                                   74:30     3    52:05     5    126:35 
     5 Eliasson Henrik                WWO WWOP                                   75:54     5    52:01     4    127:55 
     6 Zsebeházy István               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         75:51     4    52:42     6    128:33 
     7 Sild Timo                      WWO WWOP                                   77:57     7    52:58     8    130:55 
     8 Bjartnes Anton                 WWO WWOP                                   78:10     9    52:47     7    130:57 
     9 Olovsson Björn                 WWO WWOP                                   82:39    13    56:41     9    139:20 
    10 Cserpák Zsolt                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         83:20    15    58:36    11    141:56 
    11 Forrai Gábor                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         83:14    14    58:54    12    142:08 
    12 Zrdkaveselý Libor              ZAB Zabovresky Brno                        92:08    19    57:37    10    149:45 
    13 Baracsi Gábor                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          93:10    21    60:17    13    153:27 
    14 Puusepp Markus                 WWO WWOP                                   81:36    11    71:58    23    153:34 
    15 Kerényi Máté                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  95:11    22    60:46    14    155:57 
    16 Lundbäck Sven                  WWO WWOP                                   92:10    20    64:34    16    156:44 
    17 Forrai Miklós                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         90:16    17    67:35    20    157:51 
    18 Mihályi Ferenc                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          91:37    18    66:54    19    158:31 
    19 Gyimesi Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         102:52    24    65:24    17    168:16 
    20 Poell Matthias                 WOL Wienerwald OLC                        104:21    25    68:59    21    173:20 
    21 Konst Frode                    WWO WWOP                                  100:16    23    78:32    24    178:48 
    22 Mézes Tibor Sólyom             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        107:18    26    71:40    22    178:58 

       Christian Gigon                TRA Transdanubien OLT                       hiba          66:24    18           
       Kiffer Gyula                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              80:45    10     n.i.                 
       Töreky Ákos                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         83:53    16     n.i.                 
       Sundberg Erik                  WWO WWOP                                    n.i.          61:57    15           
       Szabó András                   ETC Egri Testedző Club                     81:42    12     n.i.                 
       Józsa Gábor                    TSE Törekvés SE                            78:04     8     n.i.                 



       F35A  (11)                                 

     1 Hajdu Martin                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          53:01     1    49:32     1    102:33 
     2 Egei Tamás                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          53:28     2    52:36     2    106:04 
     3 Gillich György                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         56:48     3    53:37     4    110:25 
     4 Nagy Tibor                     FSC Futárok SC                             58:47     5    53:15     3    112:02 
     5 Dosek Ágoston                  OSC Orvosegyetem SC                        60:13     6    59:32     5    119:45 
     6 Kovács Gábor                   BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              65:52     9    61:44     6    127:36 
     7 Froeisland Oeyvind             VAN Vang Orienteringslag                   63:14     8    69:18     8    132:32 
     8 Kiácz Bence                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         69:02    10    65:19     7    134:21 
     9 Angyal Gábor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              61:12     7    73:50     9    135:02 

       Felföldi Barnabás              PVS Pécsi Vasutas SK                       73:54    11     n.i.                 
       Vass Tibor                     VHS Veszprémi Honvéd SE                    58:42     4     n.i.                 



       F35BR  (20)                                

     1 Heckenast Tamás                VTC Veszprémi Tájfutó Club                 37:14     2    38:18     1     75:32 
     2 Szitter Attila                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  36:57     1    41:52     3     78:49 
     3 Dankó István                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          39:37     5    42:02     4     81:39 
     4 Szabó Csaba                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   42:42     8    41:22     2     84:04 
     5 Cserna András                  MSE Megalódusz SE                          42:22     7    42:26     5     84:48 
     6 Allwinger Herwig               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          43:47     9    43:06     6     86:53 
     7 Mentler Balázs                 SFC Széchenyi István Egyetem Sport         44:29    10    44:34     7     89:03 
     8 Halaj László                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         42:17     6    47:28    11     89:45 
     9 Kinde Kálmán                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  45:29    11    45:07     9     90:36 
    10 Oszkó László                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru         45:40    12    48:19    14     93:59 
    11 Ambrus Sándor                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  46:29    14    47:35    12     94:04 
    12 Molnár Attila                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          48:39    15    45:41    10     94:20 
    13 Ipsics László                  MAC Margitszigeti Atlétikai Centru         46:25    13    48:03    13     94:28 
    14 Varsányi Attila                VTC Veszprémi Tájfutó Club                 52:51    17    44:45     8     97:36 
    15 Paskuj Mátyás                  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         58:51    19    52:28    15    111:19 
    16 Tavaszi Tamás                  EK Egyesületen kívüli                      57:51    18    54:11    16    112:02 
    17 Jávor Balázs                   EK Egyesületen kívüli                      52:20    16    63:15    18    115:35 
    18 Cenner Tibor dr.               FMT FŐMTERV SK                             59:55    20    61:33    17    121:28 

       Györgyi László                 OSC Orvosegyetem SC                        38:22     4     n.i.                 
       Varsányi Ferenc                MSE Megalódusz SE                          37:46     3     n.i.                 



       F40  (27)                                  

     1 Gillich István                 MSE Megalódusz SE                          46:59     1    38:09     1     85:08 
     2 Prill László                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              50:03     5    41:11     2     91:14 
     3 Opetnik Siegfried              BLE Bleiburg HSV                           51:19     7    43:00     3     94:19 
     4 Takács Csaba                   HER Herkules SE Balatonalmádi              48:30     2    47:45    10     96:15 
     5 Arbter Roland                  NFW NF Wien                                49:42     4    46:54     9     96:36 
     6 Tóth Gábor                     SZV Szegedi Vasutas SE                     49:00     3    48:30    11     97:30 
     7 Szieberth Péter                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  54:03     8    44:13     5     98:16 
     8 Gera Tibor                     SZV Szegedi Vasutas SE                     54:08     9    45:05     7     99:13 
     9 Szokol Lajos                   SZV Szegedi Vasutas SE                     54:51    10    44:35     6     99:26 
    10 Hansen Jan Petter              EK Egyesületen kívüli                      55:53    11    44:05     4     99:58 
    11 Hjelm Sten                     WWO WWOP                                   56:13    12    46:21     8    102:34 
    12 Rusvai László                  FSC Futárok SC                             51:01     6    56:28    17    107:29 
    13 Einarsson Kjell                WWO WWOP                                   58:05    14    49:52    12    107:57 
    14 Resch Kurt                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 57:15    13    54:04    13    111:19 
    15 Hajagos Henrik                 SZV Szegedi Vasutas SE                     61:08    17    54:25    15    115:33 
    16 Faggyas László                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          63:37    19    54:18    14    117:55 
    17 Tamás Péter                    MSE Megalódusz SE                          62:36    18    56:00    16    118:36 
    18 Ryen Helge                     HAM Hamar Orienteringsklubb                71:40    21    63:50    19    135:30 
    19 Arthofer Dietmar               LZO LZ Omaha                               77:26    23    63:44    18    141:10 
    20 Eriksson Hakan                 WWO WWOP                                   76:09    22    71:11    21    147:20 
    21 Szőke Zoltán                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  97:14    25    67:54    20    165:08 
    22 Nemcsényi László dr.           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        100:45    26    99:05    22    199:50 

       Molnár Tibor                   SMA Soproni Műegyetemi AC                  58:05    14     hiba                 
       Makra Zsigmond                 OSC Orvosegyetem SC                         n.i.           hiba                 
       Tálas Sándor                   OSC Orvosegyetem SC                        58:38    16     n.i.                 
       Urbán András                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         86:13    24     n.i.                 
       Maácz Miklós                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         68:19    20     n.i.                 



       F45  (39)                                  

     1 Gyulai Zoltán                  MSE Megalódusz SE                          40:56     2    30:18     1     71:14 
     2 Deberant P. O.                 WWO WWOP                                   39:34     1    32:55     3     72:29 
     3 Mansson Göran                  WWO WWOP                                   44:42     5    32:15     2     76:57 
     4 Szlatényi Ferenc               OSC Orvosegyetem SC                        43:24     4    34:49     4     78:13 
     5 Kerényi Dénes                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         47:44     9    36:43     6     84:27 
     6 Fedor Jozef                    PEZ Sokol Pezinok                          49:57    12    35:51     5     85:48 
     7 Margittai Endre                SMA Soproni Műegyetemi AC                  48:22    11    37:31     7     85:53 
     8 Pápai János                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              47:49    10    38:07     8     85:56 
     9 Olofsson Lars                  WWO WWOP                                   43:03     3    44:01    15     87:04 
    10 Tóth Károly                    VTC Veszprémi Tájfutó Club                 47:14     8    41:24    12     88:38 
    11 Gudbrandsen Terje              WWO WWOP                                   46:46     7    42:07    13     88:53 
    12 Kaszás György                  HER Herkules SE Balatonalmádi              50:38    13    40:31    11     91:09 
    13 Csizmadia József               HER Herkules SE Balatonalmádi              51:51    14    39:51    10     91:42 
    14 Hjorth Frode                   HAM Hamar Orienteringsklubb                52:33    16    39:42     9     92:15 
    15 Mets Miklós                    OSC Orvosegyetem SC                        53:03    18    45:08    16     98:11 
    16 Arnesen Arne                   HAM Hamar Orienteringsklubb                55:35    19    43:57    14     99:32 
    17 Hrenkó László                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         52:26    15    49:01    21    101:27 
    18 Kiss Tibor                     FSC Futárok SC                             59:17    21    48:40    20    107:57 
    19 Toemmervold Trond Ivar         HAM Hamar Orienteringsklubb                59:01    20    50:34    24    109:35 
    20 Viczena Miklós                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              64:27    29    45:45    17    110:12 
    21 Nagy Sándor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              60:29    22    49:59    23    110:28 
    22 Kaptur József                  VHS Veszprémi Honvéd SE                    66:43    31    46:59    19    113:42 
    23 Koiser Gerhard                 HSV HSV OL Wiener Neustadt                 62:19    24    52:51    26    115:10 
    24 Kocsis László                  FSC Futárok SC                             65:51    30    49:45    22    115:36 
    25 Hegedüs Béla                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  60:59    23    56:12    29    117:11 
    26 Nagy Zsolt                     FMT FŐMTERV SK                             67:13    32    52:08    25    119:21 
    27 Melby Oeystein                 HAM Hamar Orienteringsklubb                72:54    34    46:34    18    119:28 
    28 Gadó György                    OSC Orvosegyetem SC                        64:13    28    55:26    28    119:39 
    29 Elisenberg Edvin               HAM Hamar Orienteringsklubb                70:35    33    58:11    31    128:46 
    30 Kubacsek József                FSC Futárok SC                             81:30    35    56:29    30    137:59 
    31 Csikós Miklós                  FSC Futárok SC                             90:45    36    55:23    27    146:08 

       Tóth Lajos                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         52:40    17     hiba                 
       Ormay György                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            91:14    37     hiba                 
       Gajdos Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         63:58    27     hiba                 
       Kiss Zsolt                     EK6 Egyesületen kívüli - 6                  n.i.          61:44    32           
       Molnár Gyula                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   63:14    26     n.i.                 
       Somogyi László                 PTX Pápai Tájfutó SE                        hiba           n.i.                 
       Vankó Péter                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         45:42     6     n.i.                 
       Zempléni András dr.            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            62:36    25     n.i.                 



       F50  (35)                                  

     1 Szunyog József dr.             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  44:42     3    32:15     1     76:57 
     2 Schweifer Erwin                HSV HSV OL Wiener Neustadt                 44:44     4    32:57     3     77:41 
     3 Hegedűs Zoltán                 OSC Orvosegyetem SC                        43:35     2    34:14     4     77:49 
     4 Petró Géza                     FSC Futárok SC                             45:18     5    32:47     2     78:05 
     5 Fransson Roy                   WWO WWOP                                   42:41     1    35:45     6     78:26 
     6 Bikki Sándor                   HER Herkules SE Balatonalmádi              47:18     8    34:26     5     81:44 
     7 Harkányi Csaba                 HAV Havas Szabadidő Klub                   46:39     7    36:56     9     83:35 
     8 Skogh Lars-Ove                 WWO WWOP                                   47:46     9    36:53     8     84:39 
     9 Kóger Gyula                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  50:39    14    35:48     7     86:27 
    10 Kolláth Gábor                  SFC Széchenyi István Egyetem Sport         48:15    11    38:17    11     86:32 
    11 Zsilkin Viktor                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         50:43    15    37:07    10     87:50 
    12 Spiegl János                   SMA Soproni Műegyetemi AC                  48:38    12    40:23    14     89:01 
    13 Pap László                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          48:07    10    41:05    17     89:12 
    14 Horváth György                 PSE Postás-Matáv SE                        50:13    13    39:15    12     89:28 
    15 Pelyhe Dénes                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE                52:12    17    39:21    13     91:33 
    16 Volden Harald                  HAM Hamar Orienteringsklubb                51:22    16    42:31    18     93:53 
    17 Tertsch Antal                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  56:52    23    40:30    15     97:22 
    18 Ludvig István                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         53:16    18    46:16    24     99:32 
    19 Ellingsen Trond                HAM Hamar Orienteringsklubb                56:39    21    43:11    19     99:50 
    20 Juhász István                  BOF Budai Ősforrás SC                      56:41    22    44:52    22    101:33 
    21 Lux Iván                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         55:32    20    46:47    25    102:19 
    22 Törjék György                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         62:02    27    40:51    16    102:53 
    23 Melkes Antal                   SMA Soproni Műegyetemi AC                  60:30    26    43:28    20    103:58 
    24 Bugár József                   BOF Budai Ősforrás SC                      59:43    25    48:09    27    107:52 
    25 Groendalen Erik                HAM Hamar Orienteringsklubb                62:36    28    46:10    23    108:46 
    26 Imeli János                    MSE Megalódusz SE                          58:59    24    52:02    29    111:01 
    27 Urbánfy Jenő                   BOF Budai Ősforrás SC                      69:04    31    44:39    21    113:43 
    28 Olajos Ferenc                  PSE Postás-Matáv SE                        67:55    30    48:06    26    116:01 
    29 Magyar János                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         64:39    29    52:19    30    116:58 
    30 Herter László                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         71:19    33    48:34    28    119:53 
    31 Mészáros Károly                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         71:52    34    57:54    31    129:46 
    32 Gárdonyi Zoltán                BOF Budai Ősforrás SC                      70:31    32    60:20    32    130:51 

       Hegedüs András                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         46:14     6     n.i.                 
       Lutring László                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        100:24    35     n.i.                 
       Somogyi Lajos                  PTX Pápai Tájfutó SE                       53:43    19     n.i.                 



       F55  (29)                                  

     1 Ládi János                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   36:23     1    29:32     1     65:55 
     2 Sorevik Tor                    EK Egyesületen kívüli                      37:27     3    31:06     2     68:33 
     3 Gyurkó László                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  37:25     2    32:03     3     69:28 
     4 Kari Sane                      HSS Helsingin Suunistajat                  39:55     4    32:03     3     71:58 
     5 Grabenhofer Wilhelm            LZO LZ Omaha                               42:12     6    35:44     6     77:56 
     6 Zánkay András                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         40:35     5    38:03    10     78:38 
     7 Lamprecht Rienhard             LZO LZ Omaha                               44:11     7    36:58     8     81:09 
     8 Wansölin Ake                   WWO WWOP                                   44:49     8    37:25     9     82:14 
     9 Tenland Eric                   WWO WWOP                                   46:13    12    36:31     7     82:44 
    10 Ponweiser Franz                HSV HSV OL Wiener Neustadt                 48:14    17    34:55     5     83:09 
    11 Szűcs B. Levente               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         46:12    11    41:34    14     87:46 
    12 Horváth Béla                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  49:06    18    39:31    11     88:37 
    13 Gáncs Kálmán                   HER Herkules SE Balatonalmádi              49:28    19    39:44    12     89:12 
    14 Homoki Géza                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         45:37    10    44:03    16     89:40 
    15 Fluck István                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  44:49     8    44:56    18     89:45 
    16 Stark Bengt                    WWO WWOP                                   48:06    16    42:21    15     90:27 
    17 Olsson Gert                    WWO WWOP                                   46:32    14    46:20    19     92:52 
    18 Szabó Gábor                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  59:16    22    41:22    13    100:38 
    19 Kaján László                   FMT FŐMTERV SK                             56:18    21    48:20    20    104:38 
    20 Kovács Attila                  ZSC Zöld Sportok Clubja                    46:13    12    61:19    23    107:32 
    21 Aknai Antal                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         63:13    24    44:46    17    107:59 
    22 Lázár László                   PSE Postás-Matáv SE                        61:56    23    52:36    22    114:32 
    23 Dvorak Vlastimil               BAN Banik Ostrava                          67:49    27    51:31    21    119:20 
    24 Mudry Ferenc                   MSE Megalódusz SE                          66:45    26    69:15    24    136:00 

       Brohaug Tom Erik               HAM Hamar Orienteringsklubb                79:16    29     hiba                 
       Tasi Ákos                      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          64:14    25     n.i.                 
       Kardos Ferenc dr.              OSC Orvosegyetem SC                        47:33    15     n.i.                 
       Sódor István dr.               OSC Orvosegyetem SC                        50:48    20     n.i.                 
       Schulek János                  FMT FŐMTERV SK                             72:23    28     n.i.                 



       F60  (32)                                  

     1 Johansson Ingemar              WWO WWOP                                   32:07     1    31:02     2     63:09 
     2 Johansson Kalle                WWO WWOP                                   38:45     9    29:13     1     67:58 
     3 Gunnarsson Bo Göran            WWO WWOP                                   35:47     2    33:31     5     69:18 
     4 Rétfalvi Lajos                 JSS Jánosháza SK                           36:32     3    32:51     4     69:23 
     5 Bozán György                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         39:23    10    31:04     3     70:27 
     6 Dag Lorén                      WWO WWOP                                   36:57     4    34:28     7     71:25 
     7 Anderson Benkt                 WWO WWOP                                   37:19     5    34:12     6     71:31 
     8 Berbécs Sándor                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         38:28     8    38:51    10     77:19 
     9 Öberg Olov                     WWO WWOP                                   41:10    13    36:20     9     77:30 
    10 Muszély György                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         38:17     7    40:14    12     78:31 
    11 Komár Béla                     HER Herkules SE Balatonalmádi              39:39    11    41:31    16     81:10 
    12 Nagy Árpád dr.                 ETC Egri Testedző Club                     43:26    14    40:15    13     83:41 
    13 Andersson Ronny                WWO WWOP                                   40:43    12    43:50    17     84:33 
    14 Berglund Anders                WWO WWOP                                   46:36    18    38:54    11     85:30 
    15 Gombkötő Péter dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          46:05    17    41:00    15     87:05 
    16 Holluby Andor                  PSE Postás-Matáv SE                        49:09    24    40:46    14     89:55 
    17 Szemler István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          44:03    15    47:03    20     91:06 
    18 Sejpes Gyula                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  47:41    20    43:56    18     91:37 
    19 Mohácsi József                 HAV Havas Szabadidő Klub                   47:41    20    48:13    21     95:54 
    20 Junfors Hakan                  WWO WWOP                                   50:21    26    45:36    19     95:57 
    21 Forsell Sven-Erik              WWO WWOP                                   47:07    19    50:51    22     97:58 
    22 Wengrin István                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                 48:18    23    53:59    23    102:17 
    23 Millbrant Tony                 WWO WWOP                                   60:13    29    63:15    24    123:28 
    24 Nagy Gábor                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          57:13    28    68:18    25    125:31 
    25 Reszter István                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         70:33    30    78:16    26    148:49 
    26 Henriksgard Christer           WWO WWOP                                   81:54    31    94:00    27    175:54 

       Mészáros János                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         53:00    27     hiba                 
       Isaksson Kjell-Ake             WWO WWOP                                   37:48     6     hiba                 
       Kéri Gerzson dr.               OSC Orvosegyetem SC                        50:05    25     n.i.                 
       Friedrich Vilmos               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         45:21    16     n.i.                 
       Gerely Ferenc                  SMA Soproni Műegyetemi AC                   n.i.          35:26     8           
       Hargitai István                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          47:58    22     n.i.                 



       F65  (18)                                  

     1 Axelsson Silvert               WWO WWOP                                   29:05     1    28:15     1     57:20 
     2 Jouko Karjalainen              HSS Helsingin Suunistajat                  35:28     4    30:27     3     65:55 
     3 Sjőgren Leif                   WWO WWOP                                   32:22     2    34:28     5     66:50 
     4 Varga György                   POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK            38:15     6    31:03     4     69:18 
     5 Bányai Attila                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         35:40     5    35:05     6     70:45 
     6 Börje Etholén                  HSS Helsingin Suunistajat                  41:28    11    30:19     2     71:47 
     7 Bogdány Miklós                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          40:23     9    36:41     7     77:04 
     8 Argay Gyula                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         39:17     8    38:50    11     78:07 
     9 Schell Antal                   PSE Postás-Matáv SE                        38:25     7    39:59    12     78:24 
    10 Cserteg István                 TSC Tungsram SC                            40:48    10    38:26    10     79:14 
    11 Cserháti József                TSC Tungsram SC                            41:30    12    38:01     9     79:31 
    12 Köblös József                  KTX Kőbányai Textil SE                     45:09    14    42:22    13     87:31 
    13 Hargitai Miklós                TSC Tungsram SC                            43:18    13    45:10    15     88:28 
    14 Hódossy Béla                   TSC Tungsram SC                            47:57    15    42:23    14     90:20 
    15 Müller János                   PSE Postás-Matáv SE                        90:45    16    64:14    16    154:59 

       Szabon János                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             n.i.          37:01     8           
       Vass Tibor                     VHS Veszprémi Honvéd SE                    33:33     3     n.i.                 
       Balogh Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn           nfb           n.i.                 



       F70  (12)                                  

     1 Peo Bengtsson                  WWO WWOP                                   33:30     2    25:09     1     58:39 
     2 Páhy Tibor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              33:04     1    26:37     2     59:41 
     3 Pertti Virtanen                LS3 LS-37                                  34:48     3    31:33     5     66:21 
     4 Buncsik János                  PSE Postás-Matáv SE                        43:13     7    29:52     3     73:05 
     5 Nyögéri Imre                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  40:03     4    33:19     6     73:22 
     6 Dudás István                   OSC Orvosegyetem SC                        42:38     5    31:32     4     74:10 
     7 Juhani Salmenkylä              HSS Helsingin Suunistajat                  43:09     6    36:15     8     79:24 
     8 Rittweger Manfred              WWO WWOP                                   47:43     8    35:56     7     83:39 
     9 Tihanyi László dr.             POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK            60:50     9    44:52    11    105:42 
    10 Sundström Lars                 WWO WWOP                                   74:00    11    38:29     9    112:29 
    11 Simpanen Erkki                 EK Egyesületen kívüli                      71:50    10    40:41    10    112:31 

       Mercz László dr.               EPI Építőipari Szakközépiskola DSK         74:05    12     n.i.                 



       N10C  (5)                                  

     1 Faggyas Réka                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          25:50     1    18:39     1     44:29 
     2 Faggyas Petra                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          26:53     2    21:08     2     48:01 
     3 Kósa Noémi                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   35:56     4    27:24     3     63:20 
     4 Péntek Gréti                   LIT Litéri Tájfutó Club                    33:08     3    33:27     4     66:35 

       Boa Brigitta                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                    hiba          39:37     5           



       N10D  (7)                                  

     1 Gera Krisztina                 SZV Szegedi Vasutas SE                     23:18     2    19:35     1     42:53 
     2 Weiler Virág                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         22:43     1    22:08     4     44:51 
     3 Szuromi Luca                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  25:29     3    20:59     2     46:28 
     4 Egei Petra                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          35:30     5    21:27     3     56:57 

       Kovács Borbála                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               hiba          27:33     5           
       Kinde Sarolta                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   hiba           n.i.                 
       Balázs Otília                  OSC Orvosegyetem SC                        31:33     4     n.i.                 



       N12C  (12)                                 

     1 Faggyas Eszter                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          23:00     1    20:33     2     43:33 
     2 Varsányi Kinga                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                 23:52     2    23:32     3     47:24 
     3 Konrád Krisztina               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 35:40     4    20:28     1     56:08 
     4 Hajdu Dorisz                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          34:25     3    26:40     5     61:05 
     5 Medve Lívia                    FSC Futárok SC                             40:27     6    26:03     4     66:30 
     6 Szerző Regina                  FSC Futárok SC                             40:34     7    32:46     6     73:20 
     7 Vass Luca                      SZV Szegedi Vasutas SE                     37:23     5    39:03     7     76:26 
     8 Barna Melinda                  FSC Futárok SC                             46:31     8    40:13     8     86:44 
     9 Vass Flóra                     SZV Szegedi Vasutas SE                     56:18    10    42:36    10     98:54 
    10 Jakus Virág Kata               FSC Futárok SC                             54:24     9    48:12    11    102:36 
    11 Tölgyesi Blanka                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         85:27    11    42:30     9    127:57 

       Kinde Zsófia                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  88:02    12     n.i.                 



       N14B  (14)                                 

     1 Arbter Anja                    NFW NF Wien                                29:54     1    23:53     1     53:47 
     2 Tóth Krisztina                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                 32:56     2    26:21     2     59:17 
     3 Rusvai Katalin                 FSC Futárok SC                             34:52     3    32:13     3     67:05 
     4 Kakuk Zsófia                   SZV Szegedi Vasutas SE                     35:16     4    32:22     4     67:38 
     5 Paskuj Rebeka                  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         37:20     5    33:21     6     70:41 
     6 Miia Mattila                   HSS Helsingin Suunistajat                  40:18     6    39:51     9     80:09 
     7 Gál Szabina                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         45:05     8    35:57     7     81:02 
     8 Bartus Petra                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         40:57     7    43:25    11     84:22 
     9 Held Nikolett                  FSC Futárok SC                             45:44     9    38:57     8     84:41 
    10 Rába Noémi                     JSS Jánosháza SK                           48:51    10    42:27    10     91:18 
    11 Kinde Vanda                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  59:21    12    32:32     5     91:53 
    12 Dudás Réka                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         67:29    14    48:00    12    115:29 
    13 Szabadi Bernadett              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         66:32    13    49:28    13    116:00 

       Jakus Júlia                    FSC Futárok SC                             56:31    11     hiba                 



       N16B  (14)                                 

     1 Tóth Réka                      SZV Szegedi Vasutas SE                     35:12     1    39:43     2     74:55 
     2 Doskarova Terezka              NAP Na Pohodu                              35:13     2    41:00     4     76:13 
     3 Klusácekova Zuzana             ZAB Zabovresky Brno                        42:33     6    37:04     1     79:37 
     4 Zsigmond Tímea                 SZV Szegedi Vasutas SE                     37:34     3    45:07     9     82:41 
     5 Csizmadia Ágnes                HER Herkules SE Balatonalmádi              39:51     4    43:48     7     83:39 
     6 Sebők Petra                    VHS Veszprémi Honvéd SE                    42:50     7    40:55     3     83:45 
     7 Milla Mattila                  HSS Helsingin Suunistajat                  42:14     5    42:01     5     84:15 
     8 Vágó Nikolett                  BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            44:16     8    43:28     6     87:44 
     9 Stankovics Beáta               JSS Jánosháza SK                           44:36     9    47:12    10     91:48 
    10 Paskuj Sára                    MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         67:02    13    44:07     8    111:09 
    11 Ózsvári Eszter                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         61:40    12    53:11    11    114:51 

       Kovalcsik Anna                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              47:44    10     n.i.                 
       Kovács Júlia Virág             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK             n.i.          81:10    12           
       Schulek Iringó                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  51:53    11     n.i.                 



       N18B  (13)                                 

     1 Stípánská Adéla                ZAB Zabovresky Brno                        51:57     1    48:51     1    100:48 
     2 Kaszás Orsolya                 BSC Balatonfüredi SC                       56:43     3    52:48     2    109:31 
     3 Máthé Fanni                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          52:40     2    57:45     4    110:25 
     4 Papezova Anicka                NAP Na Pohodu                              61:58     5    55:43     3    117:41 
     5 Rusvai Mónika                  FSC Futárok SC                             60:37     4    58:57     5    119:34 
     6 Császár Barbara                GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         66:49     6    60:34     7    127:23 
     7 Borecká Katerina               ZAB Zabovresky Brno                        73:11     8    60:06     6    133:17 
     8 Dévényi Erika                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         67:07     7    70:51     9    137:58 
     9 Sisa Dorottya                  JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         76:19     9    62:47     8    139:06 
    10 Vígh Dorottya                  BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            84:35    10    85:01    11    169:36 
    11 Dévényi Beatrix                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         98:19    12    81:12    10    179:31 

       Kovalcsik Bernadett            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              87:37    11     n.i.                 
       Bubics Borbála                 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        101:35    13     n.i.                 



       N21B  (20)                                 

     1 Fedorova Katarina              PEZ Sokol Pezinok                          53:36     4    36:45     1     90:21 
     2 Nagy Krisztina                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         51:33     1    39:47     4     91:20 
     3 Marosffy Orsolya               OSC Orvosegyetem SC                        51:35     2    40:08     5     91:43 
     4 Csikós Nóra                    FSC Futárok SC                             54:02     5    39:26     2     93:28 
     5 Veresné Gyalog Zsuzsanna       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         52:01     3    42:17     7     94:18 
     6 Balogh Edina                   FSC Futárok SC                             54:53     6    39:45     3     94:38 
     7 Mezei Anikó                    FSC Futárok SC                             56:41     7    44:36     9    101:17 
     8 Kaufmann Brigitta Dóra         THS Taszári Honvéd SE                      60:06     9    41:32     6    101:38 
     9 Resch (Csala) Judit            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 58:10     8    46:23    10    104:33 
    10 Füzy Judit                     OSC Orvosegyetem SC                        61:58    12    43:39     8    105:37 
    11 Rácz Alida                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          61:09    10    48:39    12    109:48 
    12 Agnes Harreither               WOL Wienerwald OLC                         61:26    11    48:40    13    110:06 
    13 Petró Annamária                FSC Futárok SC                             66:07    15    46:43    11    112:50 
    14 Kovács Edit                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              64:26    14    49:20    14    113:46 
    15 Rácz Mónika                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          67:27    16    54:19    15    121:46 
    16 Balogh Katalin                 FSC Futárok SC                             62:07    13    60:33    16    122:40 
    17 Borza Ágnes                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         85:20    18    64:43    17    150:03 
    18 Lada Nikolett                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         86:13    19    69:35    18    155:48 

       Marosán Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          hiba           n.i.                 
       Dóczi Petra                    OSC Orvosegyetem SC                        68:36    17     n.i.                 



       N21BR  (22)                                

     1 Csillag Vera                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  36:13     1    43:04     3     79:17 
     2 Horváth Magda                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          41:02     2    41:19     1     82:21 
     3 Allwinger Tünde                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          41:20     3    45:46     6     87:06 
     4 Pegán Bernadett                VTC Veszprémi Tájfutó Club                 46:11     5    42:20     2     88:31 
     5 Kotormán Ágnes                 VHS Veszprémi Honvéd SE                    41:38     4    48:51     9     90:29 
     6 Jakubecz Andrea                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              47:21     7    43:57     4     91:18 
     7 Bozsits Szilvia                VHS Veszprémi Honvéd SE                    51:46    11    43:57     4     95:43 
     8 Kucher Nicole                  LZO LZ Omaha                               50:00     9    46:50     8     96:50 
     9 Cseresnyés Ágnes               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          46:20     6    52:06    12     98:26 
    10 Németh Tünde                   SMA Soproni Műegyetemi AC                  48:24     8    51:08    11     99:32 
    11 Szabadi Ildikó                 OSC Orvosegyetem SC                        54:24    13    46:10     7    100:34 
    12 Lukóczky Orsolya               BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            50:21    10    50:49    10    101:10 
    13 Pincés Marianna                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         53:20    12    54:52    13    108:12 
    14 Tertsch Mónika                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  54:24    13    56:29    14    110:53 
    15 Cziráki Edit                   BSC Balatonfüredi SC                       55:20    15    57:16    16    112:36 
    16 Popovic Daniela                JAP HPD Japetic                            56:05    16    57:12    15    113:17 
    17 Marika Mattila                 HSS Helsingin Suunistajat                  57:14    17    62:08    17    119:22 
    18 Ézsiás Katalin                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         61:40    19    64:04    18    125:44 
    19 Tóth Ágnes                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         57:43    18    73:27    20    131:10 
    20 Major Eszter                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    69:52    21    72:05    19    141:57 
    21 Károssy Réka                   SZV Szegedi Vasutas SE                     67:03    20    77:39    21    144:42 
    22 Simon Hajnalka                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  71:14    22    90:58    22    162:12 



       N21C  (13)                                 

     1 Orsányi Beatrix                PSE Postás-Matáv SE                        63:55     4    38:04     2    101:59 
     2 Tóth Károlyné                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                 59:13     1    43:22     7    102:35 
     3 Harsányi Rita                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         61:43     2    42:01     6    103:44 
     4 Gerzsényi Ágnes                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         63:41     3    46:39     8    110:20 
     5 Nagyné Bódis Borbála           FSC Futárok SC                             73:09     8    38:35     3    111:44 
     6 Kubacsek Éva                   FSC Futárok SC                             71:33     7    41:40     5    113:13 
     7 Kapitány Attiláné              PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  88:41    11    62:04     9    150:45 

       Orosz Katalin                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          n.i.          41:25     4           
       Szunyog Emese                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   n.i.          36:49     1           
       Kerényiné Rédly Zsófia         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         75:26    10     n.i.                 
       Csendes Laura                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                 75:00     9     n.i.                 
       Krasznai Orsolya               OSC Orvosegyetem SC                        64:32     5     n.i.                 
       Mitterer Andrea                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         65:57     6     n.i.                 



       N21E  (15)                                 

     1 Magnusson Maria                WWO WWOP                                   60:48     1    46:49     1    107:37 
     2 Andersson Emma                 WWO WWOP                                   65:16     3    51:35     2    116:51 
     3 Szerencsi Ildikó               SZV Szegedi Vasutas SE                     65:25     4    53:52     3    119:17 
     4 Wengrin Ágnes                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          66:42     5    54:32     6    121:14 
     5 Jindrsková Martina             ZAB Zabovresky Brno                        69:50     6    55:36     8    125:26 
     6 Füzy Anna                      OSC Orvosegyetem SC                        71:35     7    60:14    14    131:49 
     7 Gyurkó Fanni                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              77:34    10    54:19     5    131:53 
     8 Hrenkó Ivett                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         80:00    12    54:10     4    134:10 
     9 Kerényi Krisztina              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  76:07     8    58:48    13    134:55 
    10 Hornyák Mariann                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 79:53    11    55:26     7    135:19 
    11 Pasichna Olga                  WWO WWOP                                   77:09     9    58:26    11    135:35 
    12 Ponweiser Eva                  HSV HSV OL Wiener Neustadt                 85:27    13    58:35    12    144:02 
    13 Lüescher Susanne               WWO WWOP                                   90:12    14    57:57    10    148:09 

       Kovács Bernadett               PVS Pécsi Vasutas SK                        n.i.          56:00     9           
       Berglund Camilla               WWO WWOP                                   61:34     2     n.i.                 



       N35A  (9)                                  

     1 Tömördi Ágnes                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         46:31     1    48:03     1     94:34 
     2 Győrffy Gabriella              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         48:15     2    50:07     2     98:22 
     3 Tiina Kainulainen              HSS Helsingin Suunistajat                  59:49     4    54:43     4    114:32 
     4 Németh Zsoltné                 HER Herkules SE Balatonalmádi              61:48     6    59:54     5    121:42 
     5 Lovas Ágnes                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  61:21     5    65:03     6    126:24 

       Marosfalvi Mónika              FMT FŐMTERV SK                              n.i.          54:40     3           
       Cserjés Andrea dr.             HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         61:57     7     n.i.                 
       Gillichné Kalocsai Adrienn dr. MSE Megalódusz SE                          55:37     3     n.i.                 
       Karagics Judit                 OSC Orvosegyetem SC                        63:26     8     n.i.                 



       N40  (13)                                  

     1 Rusvainé Barócsi Katalin       FSC Futárok SC                             59:09     1    38:18     1     97:27 
     2 Radics Anna                    ETC Egri Testedző Club                     59:28     2    44:40     4    104:08 
     3 Barát Imola                    THS Taszári Honvéd SE                      59:51     3    44:22     3    104:13 
     4 Tamásné Szakács Judit          MSE Megalódusz SE                          60:55     4    46:38     5    107:33 
     5 Kissné Kiss Mária              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         65:02     5    47:25     6    112:27 
     6 Nagypéter Mária                JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         70:50     6    50:01     7    120:51 
     7 Hajas Csilla dr.               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            80:37     9    50:02     8    130:39 
     8 Nemesházi Lászlóné             PSE Postás-Matáv SE                        84:20    10    53:22     9    137:42 
     9 Kapturné Bíró Anna             VHS Veszprémi Honvéd SE                    77:52     8    63:25    11    141:17 
    10 Ostorics Zsuzsanna             PSE Postás-Matáv SE                        84:35    11    61:57    10    146:32 
    11 Nagy Márta                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              88:49    12    65:56    12    154:45 

       Csákány Anikó                  OSC Orvosegyetem SC                        77:46     7     n.i.                 
       Jenővári Gabriella             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          n.i.          39:53     2           



       N45  (8)                                   

     1 Olofsson Christina             WWO WWOP                                   45:19     1    39:35     1     84:54 
     2 Bacsó Piroska                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         54:23     2    43:42     2     98:05 
     3 Leena Salmenkylä-Matti         HSS Helsingin Suunistajat                  58:07     3    48:15     4    106:22 
     4 Keszthelyi Ildikó              PSE Postás-Matáv SE                        68:22     5    57:17     5    125:39 
     5 Fabek Branka                   JAP HPD Japetic                            66:11     4    69:42     6    135:53 
     6 Gösswein Judit                 PSE Postás-Matáv SE                        73:03     6    81:03     7    154:06 

       Mészárosné Boros Valéria       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         81:08     7     hiba                 
       Németh Kati                    WWO WWOP                                    hiba          45:48     3           



       N50  (9)                                   

     1 Muzsnai Ágota dr.              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         43:06     2    36:57     1     80:03 
     2 Edenbrandt Christine           WWO WWOP                                   42:57     1    37:09     2     80:06 
     3 Rose-Marie Etholén             HSS Helsingin Suunistajat                  43:52     3    40:03     4     83:55 
     4 Szabó Zsuzsanna                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         63:20     4    51:09     7    114:29 
     5 Stina Gunnarsson               WWO WWOP                                   64:29     5    54:39     8    119:08 

       Mező Éva                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   hiba          44:51     6           
       Engelby Ulla                   WWO WWOP                                    hiba          37:37     3           
       Novotni Tiborné                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               n.i.          44:21     5           
       Kiss Julianna                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  74:17     6     n.i.                 



       N55  (5)                                   

     1 Grant Julianna                 PSE Postás-Matáv SE                        38:15     1    36:38     1     74:53 
     2 Komár Béláné                   HER Herkules SE Balatonalmádi              41:05     2    37:36     2     78:41 
     3 Sjöberg Margareta              WWO WWOP                                   59:32     4    46:04     3    105:36 
     4 Anneli Sane                    HSS Helsingin Suunistajat                  78:54     5    58:40     4    137:34 

       Bíró Aletta                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         41:57     3     n.i.                 



       N60  (8)                                   

     1 Svendsen Torill                WWO WWOP                                   36:51     1    28:31     1     65:22 
     2 Johansson Kerstin              WWO WWOP                                   45:53     2    30:47     2     76:40 
     3 Schell Antalné                 PSE Postás-Matáv SE                        48:20     3    34:50     3     83:10 
     4 Simon Krisztina                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         51:11     4    36:44     4     87:55 
     5 Marja Raatikka                 HSS Helsingin Suunistajat                  54:48     5    39:24     6     94:12 
     6 Hanusz Mária                   OSC Orvosegyetem SC                        57:18     6    39:06     5     96:24 
     7 Wengrin Istvánné               VTC Veszprémi Tájfutó Club                 58:32     7    47:11     8    105:43 
     8 Scmiedeberg Brigitte           WWO WWOP                                   64:35     8    45:34     7    110:09 



       NYK  (36)                                  

     1 Konrád Csaba                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 23:07     1    19:22     2     42:29 
     2 Kain Gergely                   EK Egyesületen kívüli                      43:41    14    19:18     1     62:59 
     3 Szunyogh Judit                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE                38:08     6    32:27     5     70:35 
     4 Kovács Márton                  TSE Törekvés SE                            44:31    16    29:14     4     73:45 
     5 Buda József                    BSC Balatonfüredi SC                       38:39     7    37:28    12     76:07 
     6 Horváthné Keszthelyi Noémi     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         40:31     9    35:55     9     76:26 
     7 Nagy Viktor                    EK2 Egyesületen kívüli - 2                 51:12    20    26:18     3     77:30 
     8 Ribényi Imre                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  41:59    12    37:11    11     79:10 
     9 Pozsgai Erzsébet               BSC Balatonfüredi SC                       41:13    10    39:07    14     80:20 
    10 Péntek Márton                  LIT Litéri Tájfutó Club                    44:37    17    40:28    15     85:05 
    11 Sápi Andrea                    MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         51:56    22    37:58    13     89:54 
    12 Földing Viktor                 BSC Balatonfüredi SC                       58:23    26    35:36     8     93:59 
    13 Bubla Péter                    BSC Balatonfüredi SC                       37:34     5    62:47    20    100:21 
    14 Bende Mónika                   BSC Balatonfüredi SC                       58:46    27    41:37    17    100:23 
    15 Kühn Edit                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  57:38    24    44:29    18    102:07 
    16 Mets Zsuzsanna                 BMG Babits Mihály Gimnázium DSE            56:22    23    52:52    19    109:14 

       Horváth Katalin                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          hiba          36:24    10           
       Hamar Boglárka                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  29:50     2     n.i.                 
       Egyed Gábor                    EK4 Egyesületen kívüli - 4                 43:30    13     n.i.                 
       Horváth Eszter                 EK Egyesületen kívüli                      75:15    30     n.i.                 
       Fogaras Lea                    EK Egyesületen kívüli                                     41:07    16           
       Tanácsné Vasvári Zsuzsa        RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE              51:31    21     n.i.                 
       Pécsi Zoltán                   EK Egyesületen kívüli                      61:24    28     n.i.                 
       Fleischer András               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         43:49    15     n.i.                 
       Angela Marr                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         49:46    19     n.i.                 
       Csongor Botond                 EK Egyesületen kívüli                      44:48    18     n.i.                 
       Kempelen Miklós                OSC Orvosegyetem SC                        30:34     3     n.i.                 
       Kovács Márton                  EK Egyesületen kívüli                                     33:00     6           
       Nemes Gábor                    EK Egyesületen kívüli                      36:32     4     n.i.                 
       Lepsényi Ágnes                 EK1 Egyesületen kívüli - 1                 41:20    11     n.i.                 
       Csongor Donát                  EK Egyesületen kívüli                       hiba           n.i.                 
       Halla Krisztina                ARA Alba Regia Atlétikai Klub              39:18     8     n.i.                 
       Viczián Eszter                 EK Egyesületen kívüli                                     35:02     7           
       Balázs Boldizsár               OSC Orvosegyetem SC                        65:45    29     n.i.                 
       László Ildikó                  EK Egyesületen kívüli                      57:52    25     n.i.                 
       Gajdos család                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                        84:10    21           



       NYT  (40)                                  

     1 Grabecz Tibor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub              34:16     3    40:48     4     75:04 
     2 Hunyadi István                 EK Egyesületen kívüli                      42:31    11    40:32     3     83:03 
     3 Hirt Károly                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              46:25    14    39:58     2     86:23 
     4 Tápai József                   ATK Acálszív                               45:13    12    44:50     5     90:03 
     5 Krolopp Frigyes                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         41:04     7    50:08     7     91:12 
     6 Sziebert Edwin                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  49:52    18    46:56     6     96:48 
     7 Peregi Tamás                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru         48:29    16    60:51    10    109:20 
     8 Ladóczki Attila                EK Egyesületen kívüli                      50:11    19    62:23    11    112:34 
     9 Bednarikova Tatiana            TJC TJ Cingov Spisska Nova Ves             53:42    23    62:38    12    116:20 
    10 Mészáros József                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE               50:24    20    68:31    15    118:55 
    11 Benkő Zoltán                   EK Egyesületen kívüli                      67:54    33    53:06     8    121:00 
    12 Császár Éva                    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         61:36    30    67:33    14    129:09 
    13 Klein Pál                      EK Egyesületen kívüli                      66:42    32    63:58    13    130:40 
    14 Mészáros Bence                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              54:33    24    82:35    17    137:08 

       Hegedüs Gergely                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  41:44     8     hiba                 
       Róth Tibor                     ATK Acálszív                               72:01    34     hiba                 
       Tolnay Kata                    SMA Soproni Műegyetemi AC                  86:45    36     hiba                 
       Czinege János                  KRI Kristály Tájfutó és Természetj         41:56     9     n.i.                 
       Sánta Bendegúz                 EK Egyesületen kívüli                       n.i.          38:34     1           
       Horváth Tivadar                HER Herkules SE Balatonalmádi              37:32     5     n.i.                 
       Gincsai József                 KRI Kristály Tájfutó és Természetj         40:04     6     n.i.                 
       Ádám Vera                      ARA Alba Regia Atlétikai Klub              50:37    21     n.i.                 
       Kovács Sándor                  EK1 Egyesületen kívüli - 1                  hiba           n.i.                 
       Knuth Dávid                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         46:10    13     n.i.                 
       Váradi Ferenc                  ATK Acálszív                               64:57    31     n.i.                 
       Csongor Csaba                  ATK Acálszív                               79:36    35     n.i.                 
       Deményi Balázs                 ATK Acálszív                               59:07    28     n.i.                 
       Mód Rudolf                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         42:04    10     n.i.                 
       Sveiczer Attila                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          n.i.          53:09     9           
       Ádám András                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              56:54    25     n.i.                 
       Szabó Veronika                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              48:01    15     n.i.                 
       Jankó Tamás                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         31:56     1     n.i.                 
       Harkányi Ádám                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  48:43    17     n.i.                 
       Fleischer Zoltán               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         52:03    22     n.i.                 
       Harkányi Nándor                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  34:51     4     n.i.                 
       Halla Ernő                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              34:10     2     n.i.                 
       Illés Balázs                   EK Egyesületen kívüli                      58:50    27     n.i.                 
       Polgár Olivér                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          58:27    26     n.i.                 
       Varga Zsuzsa                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         59:13    29     n.i.                 
       Tamás Gábor                    EK Egyesületen kívüli                                     75:35    16