Konečné výsledky kategorie                                               20.10.2007 16:29:25
                                   14. závod žebříčku JO
===ČSOB-SUL========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C     32.43  +      0.00
  2.Tomášová Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9752 C     37.35  +      4.52
  3.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 C     54.31  +     21.48
  4.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     62.40  +     29.57
    Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.9km   45m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C     17.59  +      0.00
  2.Dietrichová Martina      KOB Chemopetrol Litv LIT9751 C     22.20  +      4.21
  3.Lošáková Barbora        KOB Chemopetrol Litv LIT97.. C     24.51  +      6.52
  4.Králíková Jana           TJ Lokomotiva Teplic LTP           24.57  +      6.58
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.1km   50m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hoidekrová Lucie         TJ LOKO Liberec      LLI9552 C     28.56  +      0.00
  2.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 C     29.57  +      1.01
  3.Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 C     31.36  +      2.40
  4.Barkmanová Marie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9650 C     31.58  +      3.02
  5.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 C     35.51  +      6.55
  6.Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9651       36.01  +      7.05
  7.Valešová Martina         OK Chrastava         CHA9651 C     37.36  +      8.40
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.2km   75m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Švábková Anna            SKOB Sig-mat Mladá B SMB9351       38.34  +      0.00
  2.Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C     51.13  +     12.39
  3.Madarászová Klára        OK Jiskra Nový Bor   BOR9451 C     55.33  +     16.59
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.8km  125m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151       44.18  +      0.00
  2.Černá Dominika           OK Jiskra Nový Bor   BOR9251 C     56.08  +     11.50
  3.Vlčková Klára            KOB Děčín            LDC9250       57.28  +     13.10
  4.Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399       57.43  +     13.25
  5.Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250 C     59.51  +     15.33
  6.Veselská Gabriela        VSK Slavia TU Libere VLI9250 C     61.44  +     17.26
  7.Kocourková Markéta       VSK Slavia TU Libere VLI9254 C     69.48  +     25.30
    Havrdová Barbora         VSK Slavia TU Libere VLI9150 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        4.1km  225m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     68.34  +      0.00  R:    0b
  2.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C     71.25  +      2.51  R:    0b
  3.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150       75.08  +      6.34  R:    0b
  4.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     75.46  +      7.12  R:    0b
  5.Vyšínská Michaela        TJ AERO Odolena Voda ODV7655 C     79.01  +     10.27  R:    0b
  6.Berná Markéta            TJ AERO Odolena Voda ODV7651       80.30  +     11.56  R:    0b
  7.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196       84.24  +     15.50  R:    0b
  8.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     85.22  +     16.48  R:    0b
  9.Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C     90.55  +     22.21  R:    0b
 10.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     92.56  +     24.22  R:    0b
 11.Stibalová Alena          KOB Děčín            LDC8651       94.36  +     26.02  R:    0b
 12.Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651      102.30  +     33.56  R:    0b
    Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C DISK              
    Stibalová Pavla          KOB Děčín            LDC8151   DISK              
    Žemlová Eva              OK Sparta Praha      SCP7550   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        5.8km  205m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     70.58  +      0.00  R:    0b
  2.Karin Persson            Švédsko              SWE           73.15  +      2.17  R:    0b
  3.Annika Björk             Švédsko              SWE           75.03  +      4.05  R:    0b
  4.Hrazdírová Iva           OK Sparta Praha      SCP8152       76.26  +      5.28  R:    0b
  5.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     76.50  +      5.52  R:    0b
  6.Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C     80.52  +      9.54  R:    0b
  7.Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199       84.37  +     13.39  R:    0b
  8.Lina Sundqvist           Švédsko              SWE           86.09  +     15.11  R:    0b
  9.Anne Heinemann           SV Robotron Dresden  SVR           88.59  +     18.01  R:    0b
 10.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     91.37  +     20.39  R:    0b
 11.Švábková Lenka           SKOB Sig-mat Mladá B SMB8752       95.38  +     24.40  R:    0b
 12.Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181       98.13  +     27.15  R:    0b
 13.Vlažná Lucie             TJ Slovan Luhačovice LCE8762 C    100.42  +     29.44  R:    0b
 14.Paroulková Iva           TJ LOKO Liberec      LLI7151 C    103.59  +     33.01  R:    0b
 15.Sandra Jahn              SV Robotron Dresden  SVR          117.47  +     46.49  R:    0b
 16.Korejčíková Dáďa         TJ LOKO Liberec      LLI5550 C    126.54  +     55.56  R:    0b
    Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297   DISK              
    Nosková Ivana            TJ Lokomotiva Teplic LTP7758   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.1km  225m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050      103.00  +      0.00
  2.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952      114.28  +     11.28
  3.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6853      118.37  +     15.37
    Horáková Jana            KOB Děčín            LDC       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.3km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švábková Šárka           SKOB Sig-mat Mladá B SMB6552       79.02  +      0.00
  2.Veselská Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI6551 C     83.07  +      4.05
  3.Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451       89.27  +     10.25
  4.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052       98.16  +     19.14
  5.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350      114.18  +     35.16
    Dubnová Lenka            KOB Děčín            LDC6651   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.6km  105m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     45.02  +      0.00
  2.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     48.08  +      3.06
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     51.11  +      6.09
  4.Karin Bysell             Švédsko              SWE           53.44  +      8.42
  5.Vrabcová Jindra          OK Sparta Praha      SCP6151       54.25  +      9.23
  6.Stibalová Věra           KOB Děčín            LDC6051       61.02  +     16.00
  7.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C     63.03  +     18.01
  8.Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     74.28  +     29.26
    Přibylová Ivana          OK Jiskra Nový Bor   BOR6199 C DISK              
    Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C DISK              
    Kati Nemeth              Švédsko              SWE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.6km  105m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     64.40  +      0.00
  2.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     64.43  +      0.03
  3.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     67.34  +      2.54
  4.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     71.12  +      6.32
  5.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     74.32  +      9.52
  6.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       78.46  +     14.06
  7.Stina Gunnarsson         Švédsko              SWE           83.12  +     18.32
  8.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     84.10  +     19.30
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.3km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubíková Hela            TJ LOKO Liberec      LLI4851 C     61.56  +      0.00
  2.Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151 C     67.58  +      6.02
  3.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151       74.00  +     12.04
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.3km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Torid Kvaal              Norsko               NOR           48.59  +      0.00
  2.Britt Forsell Pirozzi    Švédsko              SWE           51.08  +      2.09
  3.Inga-Britt Bengtsson     Švédsko              SWE           55.30  +      6.31
  4.Hillevi Syväterä         Finsko               FIN           60.24  +     11.25
  5.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350       65.01  +     16.02
  6.Gunilla Grönblad         Švédsko              SWE           72.59  +     24.00
  7.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     98.57  +     49.58
    Maud Sundén              Švédsko              SWE       DISK              
    MargaretaTidman          Švédsko              SWE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: DR          1.9km   45m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janoušková Lucie         bez oddílové přísluš bez           17.11  +      0.00
  2.Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK     C     24.57  +      7.46
  3.Nedvídková Adéla         OB Rozmarýn Litoměři DLT           30.31  +     13.20 
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701       22.00  +      0.00
  2.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C     24.25  +      2.25
  3.Ondřejček Jiří           TJ AERO Odolena Voda ODV9800       32.22  +     10.22
  4.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700      102.18  +     80.18
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.9km   45m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraus Jakub              TJ LOKO Liberec      LLI9702       21.23  +      0.00
  2.Jan Horák                KOB Děčín            LDC           22.09  +      0.46
  3.Lošák Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT99.. C     24.38  +      3.15
  4.Melichar Vojta           TJ LOKO Liberec      LLI9802 C     27.42  +      6.19
  5.Pavlovec Dan             TJ Stadion Nový Bor  STB           28.24  +      7.01
  6.Žemla Marěj              OK Sparta Praha      SCP0300       37.24  +     16.01
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.2km   75m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501       24.40  +      0.00
  2.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601       32.03  +      7.23
  3.Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 C     32.07  +      7.27
  4.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501       35.52  +     11.12
  5.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     40.04  +     15.24
  6.Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502       40.50  +     16.10
  7.Buchar Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9600 C     45.06  +     20.26
  8.Veselský Matěj           VSK Slavia TU Libere VLI9500 C     48.12  +     23.32
  9.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 C     51.51  +     27.11
 10.Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C     52.29  +     27.49
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.8km  125m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 C     32.20  +      0.00
  2.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301       33.22  +      1.02
  3.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 C     38.26  +      6.06
  4.Bogar Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR9402 C     49.36  +     17.16
  5.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 C     53.26  +     21.06
  6.Čech Pavel               TJ Stadion Nový Bor  STB9304       59.55  +     27.35
  7.Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 C     74.01  +     41.41
    Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.9km  185m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škara Vojtěch            TJ Lokomotiva Teplic LTP9102 B     54.45  +      0.00
  2.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105       60.18  +      5.33
  3.Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 B     72.21  +     17.36
  4.Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN9204      100.43  +     45.58
    Marcus von Schoultz      Finsko               FIN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.8km  230m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bogar František          OK Jiskra Nový Bor   BOR8904 C     71.28  +      0.00
  2.Hoidekr Jan              TJ LOKO Liberec      LLI9001 C     83.33  +     12.05
  3.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B     91.41  +     20.13
  4.Gunnar Nerijus Jacobsen  Norsko               NOR           97.11  +     25.43
  5.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101       99.31  +     28.03
  6.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    127.26  +     55.58
 
Konečné výsledky kategorie: H20         5.8km  205m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
    Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8800   DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        5.4km  245m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E     51.31  +      0.00  R:    0b
  2.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A     63.43  +     12.12  R:    0b
  3.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     65.42  +     14.11  R:    0b
  4.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     69.54  +     18.23  R:    0b
  5.Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500       70.03  +     18.32  R:    0b
  6.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7902 C     72.03  +     20.32  R:    0b
  7.Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605       73.03  +     21.32  R:    0b
  8.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     73.36  +     22.05  R:    0b
  9.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A     74.52  +     23.21  R:    0b
 10.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     75.35  +     24.04  R:    0b
 11.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900       75.42  +     24.11  R:    0b
 12.Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C     76.57  +     25.26  R:    0b
 13.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003       84.04  +     32.33  R:    0b
 14.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     85.20  +     33.49  R:    0b
 15.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     91.45  +     40.14  R:    0b
 16.Ryjáček Jan              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8004       94.12  +     42.41  R:    0b
 17.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC8101      105.33  +     54.02  R:    0b
 18.Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC8601      107.51  +     56.20  R:    0b
 19.Duben Jan                KOB Děčín            LDC8501      116.05  +     64.34  R:    0b
    Kofroň Jan               KOB Kamenický Šenov  KAS8001   DISK              
    Hickethier Henri         SSV Planeta Radebeul SSV       DISK              
    Henych Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9001 A DISK              
    Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C DISK              
    Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C DISK              
    Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C DISK              
    Jelenecký Vojtěch        TJ Tatran Jablonec n TJN9003 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        7.9km  350m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005       70.23  +      0.00  R:    0b
  2.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A     75.39  +      5.16  R:    0b
  3.Kundisch Wieland         USV TU Dresden       USV           79.55  +      9.32  R:    0b
  4.Peterka Vojtěch          TJ LOKO Liberec      LLI7502 C     81.48  +     11.25  R:    0b
  5.Per Forsgren             Švédsko              SWE           81.53  +     11.30  R:    0b
  6.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301       82.06  +     11.43  R:    0b
  7.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     88.34  +     18.11  R:    0b
  8.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417       89.48  +     19.25  R:    0b
  9.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 R     92.20  +     21.57  R:    0b
 10.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     93.05  +     22.42  R:    0b
 11.Björn Heinemann          SV Robotron Dresden  SVR           94.07  +     23.44  R:    0b
 12.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R     94.42  +     24.19  R:    0b
 13.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303       95.06  +     24.43  R:    0b
 14.Markus Puusepp           Estonsko             EST           98.23  +     28.00  R:    0b
 15.Nehasil David            KOB Děčín            LDC7700       99.14  +     28.51  R:    0b
 16.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    101.46  +     31.23  R:    0b
 17.Vlček Petr               OOB TJ Turnov        TUR8703      102.03  +     31.40  R:    0b
 18.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700      105.13  +     34.50  R:    0b
 19.Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    105.32  +     35.09  R:    0b
 20.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B    108.19  +     37.56  R:    0b
 21.Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800      108.47  +     38.24  R:    0b
 22.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101      109.50  +     39.27  R:    0b
 23.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301      122.52  +     52.29  R:    0b
 24.Steinz Radek             OK Jiskra Nový Bor   BOR8403 C    130.52  +     60.29  R:    0b
 25.Frode Konst              Norsko               NOR          133.03  +     62.40  R:    0b
 26.Kvíz František           KOB Děčín            LDC7201      140.47  +     70.24  R:    0b
 27.Horák Martin             KOB Děčín            LDC7100      146.33  +     76.10  R:    0b
    Horák Petr               Reactor Bike Team Dě RDC       DISK              
    Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A DISK              
    Magnus Nordström         Švédsko              SWE       DISK              
    Mats Windstedt           Švédsko              SWE       DISK              
    Semík Jaroslav           Reactor Bike Team Dě RDC7400   DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35         6.1km  230m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žemla Tomáš              OK Sparta Praha      SCP7105       72.41  +      0.00
  2.Roland Natanaelsson      Švédsko              SWE           86.08  +     13.27
  3.Mička Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP7201 C     88.01  +     15.20
  4.Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C     89.50  +     17.09
  5.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     92.04  +     19.23
  6.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802       93.58  +     21.17
  7.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     97.51  +     25.10
  8.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C    100.31  +     27.50
  9.Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN7101      108.34  +     35.53
 10.Průšek Petr              bez oddílové přísluš bez          108.39  +     35.58
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500      112.57  +     40.16
 12.Petr Pavel               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806      120.48  +     48.07
 13.Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300      124.52  +     52.11
 14.Janík Tomáš              bez oddílové přísluš bez          136.58  +     64.17
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.8km  230m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601       77.15  +      0.00
  2.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300       80.40  +      3.25
  3.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C     90.17  +     13.02
  4.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     90.33  +     13.18
  5.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     93.26  +     16.11
  6.PavlovecPetr             TJ Stadion Nový Bor  STB6301       96.51  +     19.36
  7.Švábek Karel             SKOB Sig-mat Mladá B SMB6501      103.19  +     26.04
  8.Bogar Leoš               OK Jiskra Nový Bor   BOR6603 C    103.56  +     26.41
  9.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C    107.23  +     30.08
 10.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    108.47  +     31.32
 11.Čech Pavel               TJ Stadion Nový Bor  STB6502      111.29  +     34.14
 12.Hoidekr Pavel            TJ LOKO Liberec      LLI5901 C    112.42  +     35.27
 13.Rakhmetov Kairat         KOB Děčín            LDC6300      119.05  +     41.50
    Jan-Olov Andersson       Švédsko              SWE       DISK              
    Hartl Martin             TJ AERO Odolena Voda ODV       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.4km  245m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     74.38  +      0.00
  2.Göran Mansson            Švédsko              SWE           77.11  +      2.33
  3.Frilander Heiki          Finsko               FIN           79.01  +      4.23
  4.Zenker Norbert           USV TU Dresden       USV           84.08  +      9.30
  5.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     90.26  +     15.48
  6.Havrda Jan               VSK Slavia TU Libere VLI5900 C     92.48  +     18.10
  7.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100       94.40  +     20.02
  8.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     96.17  +     21.39
  9.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801      104.13  +     29.35
    Gudbrandsen Terje        Norsko               NOR       DISK              
    Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300   DISK              
    Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT5802 C DISK              
    Hosnedl Karel            TJ Lokomotiva Teplic LTP5800 C DISK-LIM.         
    Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C DISK-LIM.         
    Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.7km  220m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     69.50  +      0.00
  2.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     73.44  +      3.54
  3.Göran Nilsson            Švédsko              SWE           77.38  +      7.48
  4.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       80.26  +     10.36
  5.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     81.22  +     11.32
  6.Ulf Palmér               Švédsko              SWE           82.35  +     12.45
  7.Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C     84.12  +     14.22
  8.Stibal Ivan              KOB Děčín            LDC5701       95.38  +     25.48
  9.Even Jahnsen             Norsko               NOR           96.15  +     26.25
 10.Duben Jiří               KOB Děčín            LDC5601       97.43  +     27.53
 11.Georg Larsson            Švédsko              SWE           99.28  +     29.38
 12.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301      104.38  +     34.48
    Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C DISK              
    Nový Jiří                OK Chrastava         CHA5600 C DISK              
    Bernt O. Myrvold         Norsko               NOR       DISK              
    Roy Fransson             Švédsko              SWE       DISK              
    Bengt Jonsson            Švédsko              SWE       DISK              
    Per Nilsson              Švédsko              SWE       DISK              
    Stefan Nilsson           Švédsko              SWE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.3km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred       SSV Planeta Radebeul SSV           47.03  +      0.00
  2.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5501       50.16  +      3.13
  3.Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-mat Mladá B SMB4801       55.26  +      8.23
  4.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     63.33  +     16.30
  5.Kraus Jan                TJ LOKO Liberec      LLI4501 C     66.28  +     19.25
  6.Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB4901       68.33  +     21.30
  7.Gert Olsson              Švédsko              SWE           68.52  +     21.49
  8.Lukáš Zdeněk             TJ LOKO Liberec      LLI4502 C     72.04  +     25.01
  9.Peterka Josef            TJ LOKO Liberec      LLI4702 C     77.18  +     30.15
 10.Ove Gunnar Jacobsen      Norsko               NOR           79.12  +     32.09
 11.Kolorenč Pavel           KOB Děčín            LDC5101       82.48  +     35.45
 12.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     84.49  +     37.46
 13.Nils Olav Vennevik       Norsko               NOR           87.16  +     40.13
 14.Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C     88.53  +     41.50
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.3km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaako Mäkinen            Finsko               FIN           54.29  +      0.00
  2.Rune Radeström           Švédsko              SWE           55.20  +      0.51
  3.Roy Owesson              Švédsko              SWE           57.16  +      2.47
  4.Jan Petter Laugen        Norsko               NOR           60.15  +      5.46
  5.Timo Rapakko             Finsko               FIN           62.31  +      8.02
  6.Dag Lorén                Švédsko              SWE           63.00  +      8.31
  7.Eric Tenland             Švédsko              SWE           63.29  +      9.00
  8.Hakan Mossberg           Švédsko              SWE           66.38  +     12.09
  9.Vlček Josef              OOB TJ Turnov        TUR4703 C     69.04  +     14.35
 10.Nils-Olov Asman          Švédsko              SWE           74.36  +     20.07
 11.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000       78.27  +     23.58
 12.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     84.13  +     29.44
 13.Anders Berglund          Švédsko              SWE          101.01  +     46.32
    Tony Millbrant           Švédsko              SWE       DISK              
    Sven-Erik Forsell        Švédsko              SWE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.6km  105m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olov Öberg               Švédsko              SWE           53.56  +      0.00
  2.Gunnar Österbö           Norsko               NOR           55.58  +      2.02
  3.Dag Karlsson             Švédsko              SWE           56.36  +      2.40
  4.Raimo Salminen           Švédsko              SWE           59.03  +      5.07
  5.Lars Nord                Švédsko              SWE           62.14  +      8.18
  6.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     63.42  +      9.46
  7.Morten Sveberg           Norsko               NOR           64.29  +     10.33
  8.Bo Hedlund               Švédsko              SWE           65.29  +     11.33
  9.Hugo Isgren              Švédsko              SWE           67.30  +     13.34
 10.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     69.09  +     15.13
 11.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     74.15  +     20.19
 12.Svensson Ingemar         Švédsko              SWE           86.48  +     32.52
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.6km  105m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peo Bengtsson            Švédsko              SWE           49.14  +      0.00
  2.Paul Forseth             Norsko               NOR           62.06  +     12.52
  3.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     75.19  +     26.05
  4.Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   HSG           78.16  +     29.02
  5.Runo Edholm              Švédsko              SWE           88.23  +     39.09
  6.Johanes Sollid           Norsko               NOR           93.43  +     44.29
    Thure Lundberg           Švédsko              SWE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HR          1.9km   45m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paroulek Lukáš           TJ LOKO Liberec      LLI0200 C     19.54  +      0.00
  2.Melichar Pea            TJ LOKO Liberec      LLI0001 C     20.59  +      1.05
  3.Meduna Jan               OB Rozmarýn Litoměři DLT           24.12  +      4.18
  4.Göran Heinemann          SV Robotron Dresden  SVR           28.48  +      8.54
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.1km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rejholcová Andrea        bez oddílové přísluš bez           25.33  +      0.00
  2.Wolfová Sylva            OOB TJ Turnov        TUR           26.11  +      0.38
  3.Novák Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR           27.04  +      1.31 
  4.Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C     30.48  +      5.15
  5.Mičková Lenka            TJ Lokomotiva Teplic LTP7461 C     40.31  +     14.58 
  6.Beránková Dana           TJ Stadion Nový Bor  STB           49.04  +     23.31
  7.Culek Ivan               KOB Děčín            LDC           57.01  +     31.32
  8.Ondřejčková Iveta        TJ AERO Odolena Voda ODV           63.22  +     37.49
  9.Eiseltová Jitka          TJ Lokomotiva Teplic LTP6450 C     63.48  +     38.15
 10.Čemanová Jiřina          KOB Děčín            LDC           87.32  +     61.59
 11.Waldsteinová Věra        bez oddílové přísluš bez           92.20  +     66.47
    Fišera Arno              bez oddílové přísluš bez       DISK              
    Beránek Daniel           TJ Stadion Nový Bor  STB       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.9km  155m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101       59.12  +      0.00
  2.Eiselt Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP9001 C     74.33  +     15.21
  3.Melichar Jaromír         TJ LOKO Liberec      LLI6301 C     78.41  +     19.29
  4.Berková Květuše          TJ Tatran Jablonec n TJN           84.40  +     25.28
  5.Sobek Jiří               TJ LOKO Liberec      LLI9002       93.28  +     34.16
  6.Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151       96.53  +     37.41
  7.Waldsteinová Dana        bez oddílové přísluš bez          105.09  +     45.57
  8.Winklerová Hanna         OK Lokomotiva Plzeň  LPM          120.08  +     60.56
  9.Karoch Petr              bez oddílové přísluš bez          125.15  +     66.03