Victory Park, Yerevan, Armenien, Sträcktidsresultatlista

2007-11-01

Lång   0 meter 27 anmälda
1 William Lind
Sävedalens AIK
19:12 0:44
0:44
1:23
15:41
1:51
2:35
0:33
16:14
1:14
3:49
1:41
17:55
1:21
5:10
0:35
18:30
1:49
6:59
0:18
18:48
2:14
9:13
0:24
19:12
0:26
9:39
0:13
9:52
0:39
10:31
1:31
12:02
1:18
13:20
0:58
14:18
2 Jacob Svensson
OK Pan-Kristianstad
19:15 0:49
0:49
1:21
15:12
1:45
2:34
0:36
15:48
1:18
3:52
2:00
17:48
1:20
5:12
0:45
18:33
1:52
7:04
0:19
18:52
1:44
8:48
0:23
19:15
0:26
9:14
0:13
9:27
0:46
10:13
1:39
11:52
1:01
12:53
0:58
13:51
3 Henrik Eliasson
IFK Göteborg
19:24 0:43
0:43
1:20
15:43
1:43
2:26
0:36
16:19
1:19
3:45
1:53
18:12
1:39
5:24
0:34
18:46
2:08
7:32
0:18
19:04
1:48
9:20
0:20
19:24
0:33
9:53
0:11
10:04
0:42
10:46
1:42
12:28
1:03
13:31
0:52
14:23
4 Jarl Magnus Berge
NOR
19:31 0:52
0:52
1:19
15:27
1:39
2:31
0:52
16:19
1:15
3:46
1:56
18:15
1:19
5:05
0:35
18:50
1:57
7:02
0:19
19:09
1:43
8:45
0:22
19:31
0:26
9:11
0:12
9:23
0:45
10:08
1:43
11:51
1:23
13:14
0:54
14:08
5 Markus Puusepp
EST
20:03 0:49
0:49
1:21
15:46
1:41
2:30
0:59
16:45
1:37
4:07
1:58
18:43
1:26
5:33
0:42
19:25
2:06
7:39
0:18
19:43
1:45
9:24
0:20
20:03
0:24
9:48
0:10
9:58
0:42
10:40
1:41
12:21
1:10
13:31
0:54
14:25
6 Tobias Thorsson
IK Trenne
20:53 0:57
0:57
1:23
16:36
1:47
2:44
0:44
17:20
1:45
4:29
2:10
19:30
1:30
5:59
0:38
20:08
2:09
8:08
0:22
20:30
1:57
10:05
0:23
20:53
0:31
10:36
0:12
10:48
0:43
11:31
1:50
13:21
0:59
14:20
0:53
15:13
7 Jonas Nyberg
OK Pan-Kristianstad
20:56 0:51
0:51
1:24
16:46
1:44
2:35
0:38
17:24
1:20
3:55
2:09
19:33
1:32
5:27
0:37
20:10
2:07
7:34
0:22
20:32
2:01
9:35
0:24
20:56
0:36
10:11
0:13
10:24
0:44
11:08
1:50
12:58
1:21
14:19
1:03
15:22
8 Erik Pettersson
Visborgs OK
21:16 0:49
0:49
1:23
17:14
1:43
2:32
0:38
17:52
1:45
4:17
2:00
19:52
1:18
5:35
0:41
20:33
2:09
7:44
0:20
20:53
1:52
9:36
0:23
21:16
0:34
10:10
0:14
10:24
0:58
11:22
1:40
13:02
0:55
13:57
1:54
15:51
9 Jörn Sundby
NOR
21:41 0:55
0:55
1:33
17:09
1:52
2:47
0:56
18:05
1:39
4:26
2:08
20:13
1:31
5:57
0:41
20:54
2:17
8:14
0:22
21:16
1:58
10:12
0:25
21:41
0:35
10:47
0:13
11:00
0:42
11:42
1:53
13:35
1:04
14:39
0:57
15:36
10 Patrik Gunnarsson
Västerås SOK
21:45 0:58
0:58
1:36
17:25
1:47
2:45
0:40
18:05
1:27
4:12
2:06
20:11
1:30
5:42
0:49
21:00
2:26
8:08
0:22
21:22
1:56
10:04
0:23
21:45
0:39
10:43
0:12
10:55
0:46
11:41
1:56
13:37
1:08
14:45
1:04
15:49
11 Magnus Nordström
Kils OK
21:57 0:54
0:54
1:33
17:28
2:13
3:07
0:43
18:11
1:36
4:43
2:16
20:27
1:35
6:18
0:40
21:07
2:07
8:25
0:24
21:31
2:00
10:25
0:26
21:57
0:36
11:01
0:15
11:16
0:46
12:02
1:52
13:54
1:05
14:59
0:56
15:55
12 Jonas Eklund
OK Roslagen
21:58 0:53
0:53
1:43
17:25
1:51
2:44
0:54
18:19
1:26
4:10
2:04
20:23
1:35
5:45
0:46
21:09
2:11
7:56
0:23
21:32
1:59
9:55
0:26
21:58
0:39
10:34
0:15
10:49
0:54
11:43
2:03
13:46
1:04
14:50
0:52
15:42
13 Alen Gavar
Tur
22:39 1:01
1:01
1:44
18:10
1:52
2:53
0:46
18:56
1:23
4:16
2:13
21:09
1:42
5:58
0:44
21:53
2:17
8:15
0:23
22:16
2:06
10:21
0:23
22:39
0:32
10:53
0:11
11:04
0:47
11:51
2:05
13:56
1:20
15:16
1:10
16:26
14 Per Forsgren
Tumba-Mälarhöjden OK
22:55 1:00
1:00
1:31
18:29
2:05
3:05
0:45
19:14
1:38
4:43
2:12
21:26
1:44
6:27
0:41
22:07
2:29
8:56
0:23
22:30
2:11
11:07
0:25
22:55
0:40
11:47
0:13
12:00
0:45
12:45
1:53
14:38
1:21
15:59
0:59
16:58
15 Nils Olsson
Stora Tuna IK
23:18 0:51
0:51
1:32
18:27
2:18
3:09
1:17
19:44
1:21
4:30
1:54
21:38
1:28
5:58
0:52
22:30
2:11
8:09
0:23
22:53
1:55
10:04
0:25
23:18
0:33
10:37
0:12
10:49
0:45
11:34
1:54
13:28
2:17
15:45
1:10
16:55
16 Sven Lundbäck
Stora Tuna IK
23:21 1:01
1:01
1:45
18:50
2:05
3:06
0:42
19:32
1:42
4:48
2:13
21:45
1:49
6:37
0:44
22:29
2:30
9:07
0:24
22:53
2:02
11:09
0:28
23:21
0:30
11:39
0:14
11:53
0:54
12:47
2:00
14:47
1:17
16:04
1:01
17:05
17 Lars Strid
Tumba-Mälarhöjden OK
24:06 0:55
0:55
1:36
19:18
2:21
3:16
0:43
20:01
1:33
4:49
2:28
22:29
1:51
6:40
0:45
23:14
3:06
9:46
0:25
23:39
2:11
11:57
0:27
24:06
0:34
12:31
0:15
12:46
0:50
13:36
2:05
15:41
1:05
16:46
0:56
17:42
18 Erik Sundberg
Stora Tuna IK
24:08 1:14
1:14
1:41
19:06
2:06
3:20
0:45
19:51
1:36
4:56
2:38
22:29
1:41
6:37
0:46
23:15
2:52
9:29
0:24
23:39
2:15
11:44
0:29
24:08
0:33
12:17
0:13
12:30
0:47
13:17
2:01
15:18
1:14
16:32
0:53
17:25
19 Amund Bietnes
NOR
24:27 1:07
1:07
1:42
20:02
2:20
3:27
0:41
20:43
2:23
5:50
2:06
22:49
1:47
7:37
0:46
23:35
2:24
10:01
0:24
23:59
2:07
12:08
0:28
24:27
0:30
12:38
0:18
12:56
0:59
13:55
2:05
16:00
1:13
17:13
1:07
18:20
20 Simon Svensson
OK Pan-Kristianstad
24:44 0:45
0:45
1:36
19:36
1:45
2:30
0:46
20:22
3:17
5:47
2:43
23:05
1:24
7:11
0:47
23:52
2:09
9:20
0:25
24:17
2:09
11:29
0:27
24:44
0:38
12:07
0:13
12:20
0:44
13:04
2:37
15:41
1:18
16:59
1:01
18:00
21 Dag S Ragvin
NOR
25:14 1:01
1:01
1:43
20:22
1:52
2:53
0:45
21:07
2:31
5:24
2:30
23:37
1:56
7:20
0:45
24:22
2:32
9:52
0:25
24:47
2:24
12:16
0:27
25:14
0:38
12:54
0:13
13:07
1:02
14:09
2:05
16:14
1:06
17:20
1:19
18:39
22 Rasmus Westergren
Kalmar OK
25:16 1:37
1:37
1:40
19:06
2:03
3:40
0:55
20:01
1:35
5:15
2:54
22:55
1:32
6:47
0:44
23:39
2:26
9:13
1:13
24:52
2:19
11:32
0:24
25:16
0:41
12:13
0:14
12:27
0:55
13:22
1:58
15:20
1:09
16:29
0:57
17:26
23 Robert Fredriksson
NOR
27:42 1:07
1:07
1:48
21:48
2:09
3:16
0:55
22:43
2:02
5:18
3:18
26:01
1:55
7:13
0:56
26:57
2:34
9:47
0:23
27:20
2:18
12:05
0:22
27:42
0:45
12:50
0:15
13:05
0:52
13:57
2:14
16:11
1:24
17:35
2:25
20:00
24 Mats Svensson
OK Pan-Kristianstad
29:30 1:17
1:17
2:10
23:51
2:29
3:46
1:05
24:56
2:03
5:49
2:44
27:40
2:12
8:01
0:48
28:28
2:59
11:00
0:30
28:58
2:37
13:37
0:32
29:30
0:45
14:22
0:16
14:38
1:01
15:39
2:25
18:04
2:28
20:32
1:09
21:41
25 Peter Wiesinger
GER
30:25 0:43
0:43
1:46
24:36
2:18
3:01
0:59
25:35
3:14
6:15
3:06
28:41
1:29
7:44
0:49
29:30
2:37
10:21
0:24
29:54
2:17
12:38
0:31
30:25
0:42
13:20
0:15
13:35
1:28
15:03
2:31
17:34
2:02
19:36
3:14
22:50
26 Frode Konst
NOR
34:18 1:20
1:20
3:08
26:22
2:22
3:42
1:25
27:47
1:59
5:41
4:06
31:53
2:03
7:44
1:25
33:18
3:17
11:01
0:28
33:46
3:19
14:20
0:32
34:18
0:59
15:19
0:18
15:37
1:08
16:45
2:40
19:25
1:53
21:18
1:56
23:14





Medel+   0 meter 34 anmälda
1 Sofia Forsgren
OK Skogsfalken
22:24 1:00
1:00
1:29
18:12
2:01
3:01
0:42
18:54
1:35
4:36
2:02
20:56
1:31
6:07
0:42
21:38
2:30
8:37
0:23
22:01
2:03
10:40
0:23
22:24
0:37
11:17
0:12
11:29
0:49
12:18
1:53
14:11
1:07
15:18
1:25
16:43
2 Mats Windstedt
Södertälje-Nykvarn OF
22:34 0:55
0:55
1:29
17:44
1:59
2:54
0:43
18:27
1:29
4:23
2:25
20:52
1:33
5:56
0:47
21:39
2:28
8:24
0:25
22:04
2:07
10:31
0:30
22:34
0:37
11:08
0:14
11:22
0:47
12:09
1:54
14:03
1:12
15:15
1:00
16:15
3 Göran Månsson
OK Dacke
22:38 0:57
0:57
1:36
18:13
2:04
3:01
0:44
18:57
1:40
4:41
2:07
21:04
1:53
6:34
0:42
21:46
2:09
8:43
0:26
22:12
2:03
10:46
0:26
22:38
0:36
11:22
0:24
11:46
0:47
12:33
2:03
14:36
1:07
15:43
0:54
16:37
4 Elin Bjerva
NOR
24:24 0:58
0:58
1:42
19:09
2:07
3:05
1:07
20:16
1:36
4:41
2:28
22:44
1:50
6:31
0:44
23:28
2:19
8:50
0:26
23:54
2:21
11:11
0:30
24:24
0:43
11:54
0:13
12:07
0:51
12:58
2:07
15:05
1:22
16:27
1:00
17:27
5 Ulf Palmér
Ulricehamns OK
24:42 0:53
0:53
1:33
19:46
2:17
3:10
1:01
20:47
1:51
5:01
2:15
23:02
1:51
6:52
0:51
23:53
2:41
9:33
0:24
24:17
2:08
11:41
0:25
24:42
0:35
12:16
0:11
12:27
0:47
13:14
2:07
15:21
1:38
16:59
1:14
18:13
6 Roy Fransson
Ärla IF
24:51 1:05
1:05
1:40
19:44
2:06
3:11
0:43
20:27
2:09
5:20
2:35
23:02
1:39
6:59
0:53
23:55
2:52
9:51
0:26
24:21
2:22
12:13
0:30
24:51
0:40
12:53
0:13
13:06
0:50
13:56
1:54
15:50
1:19
17:09
0:55
18:04
7 Gunnar Nerijus Jacobsen
NOR
25:08 0:59
0:59
2:28
19:53
1:59
2:58
0:47
20:40
1:52
4:50
2:58
23:38
2:07
6:57
0:48
24:26
2:18
9:15
0:20
24:46
2:13
11:28
0:22
25:08
0:30
11:58
0:14
12:12
0:49
13:01
2:05
15:06
1:15
16:21
1:04
17:25
8 Tiina Laas
OK Skogshjortarna
25:11 1:01
1:01
1:42
19:48
2:08
3:09
1:02
20:50
2:36
5:45
2:40
23:30
1:39
7:24
0:46
24:16
2:27
9:51
0:24
24:40
2:18
12:09
0:31
25:11
0:42
12:51
0:14
13:05
0:52
13:57
2:02
15:59
1:09
17:08
0:58
18:06
9 Kjell-Erik Ståhl
OK Pan-Kristianstad
25:30 1:09
1:09
1:49
19:33
2:32
3:41
1:19
20:52
1:45
5:26
2:59
23:51
1:50
7:16
0:45
24:36
2:27
9:43
0:27
25:03
2:02
11:45
0:27
25:30
0:31
12:16
0:15
12:31
0:55
13:26
2:05
15:31
1:10
16:41
1:03
17:44
10 Östen Brunnelöv
Rånäs OK
25:45 1:12
1:12
1:37
19:41
2:22
3:34
1:18
20:59
1:44
5:18
2:59
23:58
1:56
7:14
0:54
24:52
2:31
9:45
0:25
25:17
2:18
12:03
0:28
25:45
0:36
12:39
0:14
12:53
0:54
13:47
2:05
15:52
1:20
17:12
0:52
18:04
11 Annica Påhlstorp
IFK Göteborg
25:50 1:06
1:06
1:45
20:04
2:08
3:14
0:45
20:49
1:45
4:59
3:06
23:55
1:47
6:46
0:57
24:52
2:43
9:29
0:27
25:19
2:28
11:57
0:31
25:50
0:42
12:39
0:15
12:54
0:53
13:47
2:11
15:58
1:15
17:13
1:06
18:19
12 Kjell Einarsson
OK Skogshjortarna
26:06 1:04
1:04
1:52
21:00
2:22
3:26
0:49
21:49
1:54
5:20
2:32
24:21
1:45
7:05
0:50
25:11
3:01
10:06
0:29
25:40
2:33
12:39
0:26
26:06
0:41
13:20
0:13
13:33
0:53
14:26
2:12
16:38
1:25
18:03
1:05
19:08
13 Håvard Halvorsen
NOR
26:13 1:16
1:16
1:42
20:48
2:11
3:27
0:48
21:36
1:45
5:12
2:44
24:20
2:04
7:16
0:46
25:06
2:43
9:59
0:39
25:45
2:19
12:18
0:28
26:13
0:42
13:00
0:15
13:15
0:56
14:11
2:09
16:20
1:46
18:06
1:00
19:06
14 Annika Björk
FIN
27:12 1:12
1:12
1:58
21:50
2:09
3:21
0:47
22:37
1:41
5:02
2:50
25:27
1:48
6:50
0:49
26:16
2:30
9:20
0:27
26:43
2:26
11:46
0:29
27:12
0:44
12:30
0:21
12:51
1:10
14:01
2:11
16:12
1:41
17:53
1:59
19:52
15 Geir Holm Gundersen
NOR
27:33

1:57
21:44

1:12
0:57
22:41
2:28
3:40
2:42
25:23
1:56
5:36
1:08
26:31
3:51
9:27
0:33
27:04
2:20
11:47
0:29
27:33
0:58
12:45
0:16
13:01
0:56
13:57
2:15
16:12
1:39
17:51
1:56
19:47
16 Diana Sarmiala
Tumba-Mälarhöjden OK
27:36 1:16
1:16
1:50
22:34
2:14
3:30
0:51
23:25
2:02
5:32
2:21
25:46
1:55
7:27
0:56
26:42
2:38
10:05
0:26
27:08
2:24
12:29
0:28
27:36
0:44
13:13
0:18
13:31
0:53
14:24
2:28
16:52
1:20
18:12
2:32
20:44
17 Terje Gudbrandsen
NOR
28:16 1:15
1:15
2:03
21:57
2:24
3:39
0:53
22:50
2:01
5:40
3:16
26:06
1:55
7:35
1:00
27:06
3:02
10:37
0:35
27:41
2:32
13:09
0:35
28:16
0:40
13:49
0:19
14:08
0:58
15:06
2:11
17:17
1:26
18:43
1:11
19:54
18 Andreas Bendiktsen
NOR
29:04 1:12
1:12
2:00
23:33
3:06
4:18
0:52
24:25
1:53
6:11
2:39
27:04
1:54
8:05
1:06
28:10
2:49
10:54
0:31
28:41
2:43
13:37
0:23
29:04
0:32
14:09
0:15
14:24
1:14
15:38
2:45
18:23
1:24
19:47
1:46
21:33
19 Eddie Bjärrenholt
Rånäs OK
29:22 1:00
1:00
2:12
23:07
2:41
3:41
0:48
23:55
1:55
5:36
3:29
27:24
1:54
7:30
0:52
28:16
2:50
10:20
0:32
28:48
2:41
13:01
0:34
29:22
0:33
13:34
0:15
13:49
1:14
15:03
2:46
17:49
1:31
19:20
1:35
20:55
20 Tatiana Kalenderoglu
Tur
29:33 1:14
1:14
1:57
23:19
2:17
3:31
0:52
24:11
1:52
5:23
3:13
27:24
2:10
7:33
0:53
28:17
3:05
10:38
0:45
29:02
2:47
13:25
0:31
29:33
0:50
14:15
0:17
14:32
1:09
15:41
2:26
18:07
1:21
19:28
1:54
21:22
21 Magne Löe
NOR
30:24 1:11
1:11
2:06
24:10
2:18
3:29
1:13
25:23
1:51
5:20
2:31
27:54
2:13
7:33
0:56
28:50
3:02
10:35
1:04
29:54
2:35
13:10
0:30
30:24
0:49
13:59
0:15
14:14
1:09
15:23
2:37
18:00
2:36
20:36
1:28
22:04
22 Gert Olsson
OK Silva
31:04 1:22
1:22
2:05
24:53
2:47
4:09
1:01
25:54
2:03
6:12
2:54
28:48
2:16
8:28
1:15
30:03
3:38
12:06
0:31
30:34
2:47
14:53
0:30
31:04
0:44
15:37
0:17
15:54
1:10
17:04
2:57
20:01
1:34
21:35
1:13
22:48
23 Bernt O Myrvold
NOR
31:43 1:36
1:36
2:01
26:06
2:28
4:04
0:51
26:57
1:57
6:01
2:58
29:55
2:04
8:05
0:49
30:44
3:18
11:23
0:27
31:11
2:40
14:03
0:32
31:43
0:47
14:50
0:16
15:06
1:00
16:06
2:37
18:43
1:26
20:09
3:56
24:05
24 Björn Bendiktsen
NOR
32:10 1:17
1:17
2:33
25:57
2:37
3:54
1:12
27:09
2:00
5:54
3:00
30:09
2:18
8:12
0:58
31:07
3:27
11:39
0:33
31:40
3:00
14:39
0:30
32:10
0:42
15:21
0:18
15:39
1:09
16:48
2:43
19:31
2:06
21:37
1:47
23:24
25 Sten Hjelm
Hestra IF
32:59 1:24
1:24
2:06
27:13
3:23
4:47
0:57
28:10
2:13
7:00
2:43
30:53
2:18
9:18
1:06
31:59
4:15
13:33
0:28
32:27
3:29
17:02
0:32
32:59
0:52
17:54
0:17
18:11
1:07
19:18
2:40
21:58
1:56
23:54
1:13
25:07
25 Christina Olsson
OK Silva
32:59 1:20
1:20
1:55
27:44
2:57
4:17
0:55
28:39
2:19
6:36
2:26
31:05
2:06
8:42
0:50
31:55
3:02
11:44
0:31
32:26
2:41
14:25
0:33
32:59
1:00
15:25
0:15
15:40
1:12
16:52
2:21
19:13
2:07
21:20
4:29
25:49
27 Susanne Lüscher
Göteborg-Majorna OK
33:05 1:17
1:17
2:03
26:57
2:35
3:52
0:56
27:53
2:01
5:53
3:11
31:04
2:17
8:10
0:59
32:03
2:56
11:06
0:31
32:34
2:36
13:42
0:31
33:05
0:43
14:25
0:17
14:42
1:02
15:44
2:27
18:11
2:27
20:38
4:16
24:54
28 Lars Löe
NOR
39:38 1:29
1:29
2:30
33:11
2:53
4:22
1:16
34:27
2:24
6:46
2:56
37:23
4:50
11:36
1:04
38:27
3:27
15:03
0:36
39:03
3:23
18:26
0:35
39:38
0:56
19:22
0:20
19:42
1:18
21:00
3:29
24:29
2:28
26:57
3:44
30:41
  Lasse Pedersen
Göteborg-Majorna OK
Ej godk. 1:02
1:02
1:53
21:14
2:16
3:18
0:57
22:11
1:41
4:59
3:00
25:11
1:58
6:57
0:51
26:02
2:44
9:41
0:31
26:33
2:24
12:05
0:29
27:02
 
12:51
0:57
13:48
2:25
16:13
1:36
17:49
1:32
19:21





Medel-   0 meter 43 anmälda
1 Kalle Johansson
OK Skogshjortarna
14:30 0:54
0:54
2:16
3:10
1:50
5:00
2:03
7:03
1:44
8:47
1:21
10:08
2:25
12:33
0:50
13:23
0:39
14:02
0:28
14:30
   
2 Suzy Larsson
OK Skogshjortarna
15:25 1:03
1:03
2:27
3:30
1:26
4:56
2:20
7:16
1:49
9:05
1:31
10:36
2:51
13:27
0:49
14:16
0:42
14:58
0:27
15:25
   
3 Roland Natanaelsson
Köping-Kolsva OK
15:34 1:02
1:02
2:25
3:27
2:04
5:31
1:55
7:26
2:08
9:34
1:48
11:22
2:21
13:43
 
15:02
0:32
15:34
   
4 Rune Rådeström
Snättringe SK
15:49 0:59
0:59
2:12
3:11
1:26
4:37
2:34
7:11
1:42
8:53
1:33
10:26
3:21
13:47
0:53
14:40
0:39
15:19
0:30
15:49
   
5 Roland Offrell
Eksjö SOK
16:07 0:58
0:58
2:34
3:32
1:23
4:55
2:07
7:02
1:56
8:58
1:37
10:35
3:23
13:58
0:56
14:54
0:42
15:36
0:31
16:07
   
6 Karin Persson
Hagaby GoIF
16:44      
3:54
1:58
5:52
5:34
11:26
 
1:15
14:54
16:09
0:35
16:44
   
7 Trygve Utsumo
NOR/ARM
16:51 0:58
0:58
2:29
3:27
3:13
6:40
2:06
8:46
1:52
10:38
1:40
12:18
2:34
14:52
0:54
15:46
0:39
16:25
0:26
16:51
   
7 Ove Gasbjerg
Denmark
16:51 1:02
1:02
2:41
3:43
1:22
5:05
2:28
7:33
2:12
9:45
1:47
11:32
2:56
14:28
1:01
15:29
0:51
16:20
0:31
16:51
   
7 Roy Owesson
Helsingborgs SOK
16:51 1:00
1:00
2:43
3:43
1:32
5:15
2:23
7:38
2:07
9:45
1:32
11:17
3:24
14:41
0:52
15:33
0:44
16:17
0:34
16:51
   
10 Timo Rapakko
FIN
17:41 1:14
1:14
2:27
3:41
1:52
5:33
3:35
9:08
1:50
10:58
1:23
12:21
3:11
15:32
0:53
16:25
0:39
17:04
0:37
17:41
   
11 Karin Bysell
Brunflo IF
17:45 0:57
0:57
2:08
3:05
1:48
4:53
2:12
7:05
2:05
9:10
1:36
10:46
5:08
15:54
0:46
16:40
0:38
17:18
0:27
17:45
   
12 Ingvar Braaten
NOR
18:07 1:09
1:09
2:38
3:47
1:42
5:29
2:47
8:16
2:19
10:35
1:47
12:22
3:23
15:45
1:00
16:45
0:47
17:32
0:35
18:07
   
13 Dag Lorén
OK Frisene
18:12 1:02
1:02
2:50
3:52
2:17
6:09
2:19
8:28
2:04
10:32
1:49
12:21
3:32
15:53
0:58
16:51
0:46
17:37
0:35
18:12
   
14 Bo Hedlund
IFK Enskede
18:29 1:06
1:06
2:55
4:01
1:47
5:48
2:36
8:24
2:41
11:05
1:55
13:00
3:13
16:13
0:56
17:09
0:48
17:57
0:32
18:29
   
15 Raimo Salminen
Växjö OK
18:47 1:13
1:13
3:01
4:14
1:44
5:58
2:47
8:45
2:22
11:07
2:06
13:13
3:06
16:19
1:02
17:21
0:53
18:14
0:33
18:47
   
16 Håkan Mossberg
OK Järnbärarna
18:48 1:17
1:17
2:50
4:07
1:31
5:38
2:22
8:00
2:44
10:44
2:03
12:47
3:49
16:36
0:54
17:30
0:43
18:13
0:35
18:48
   
17 Hugo Isgren
IFK Enskede
19:49 1:30
1:30
3:00
4:30
2:09
6:39
2:59
9:38
2:20
11:58
2:06
14:04
3:07
17:11
1:05
18:16
0:54
19:10
0:39
19:49
   
18 Paul Forseth
NOR
19:52 1:23
1:23
4:20
5:43
1:30
7:13
2:29
9:42
2:33
12:15
2:00
14:15
3:09
17:24
1:08
18:32
0:47
19:19
0:33
19:52
   
19 Nils-Olav Vennevik
NOR
20:19 1:30
1:30
3:28
4:58
1:59
6:57
2:43
9:40
2:41
12:21
2:09
14:30
3:11
17:41
1:08
18:49
0:52
19:41
0:38
20:19
   
20 Olle Öberg
Skogsluffarnas OK
20:48 2:40
2:40
2:33
5:13
1:38
6:51
2:38
9:29
3:26
12:55
1:34
14:29
3:50
18:19
0:59
19:18
0:55
20:13
0:35
20:48
   
21 Dag S Hövde
NOR
20:57 1:30
1:30
3:11
4:41
1:48
6:29
2:53
9:22
2:48
12:10
2:10
14:20
3:48
18:08
1:07
19:15
1:03
20:18
0:39
20:57
   
22 Göran Ekebjär
OK Kåre
21:09 2:01
2:01
3:14
5:15
1:56
7:11
3:00
10:11
2:33
12:44
2:22
15:06
3:15
18:21
1:05
19:26
0:54
20:20
0:49
21:09
   
23 Pekka Syväterä
FIN
21:13 1:34
1:34
3:10
4:44
2:02
6:46
3:02
9:48
3:02
12:50
2:15
15:05
3:46
18:51
0:59
19:50
0:48
20:38
0:35
21:13
   
24 Even Jahnsen
NOR
21:18 1:53
1:53
3:32
5:25
1:55
7:20
2:55
10:15
2:51
13:06
1:47
14:53
3:47
18:40
1:06
19:46
0:52
20:38
0:40
21:18
   
25 Lars Nord
Södertälje-Nykvarn OF
21:56 1:31
1:31
3:31
5:02
2:00
7:02
3:15
10:17
2:33
12:50
2:10
15:00
3:55
18:55
1:11
20:06
1:07
21:13
0:43
21:56
   
26 Sven-Erik Forsell
Lunds OK
22:29 2:39
2:39
3:03
5:42
2:08
7:50
3:03
10:53
2:48
13:41
2:05
15:46
4:06
19:52
1:12
21:04
0:53
21:57
0:32
22:29
   
27 Ove Gunnar Jacobsen
NOR
23:51 1:33
1:33
3:13
4:46
2:09
6:55
3:00
9:55
2:45
12:40
2:46
15:26
5:15
20:41
1:24
22:05
1:04
23:09
0:42
23:51
   
28 Sture Josefsson
OK Kåre
24:15 1:11
1:11
3:37
4:48
1:47
6:35
2:44
9:19
2:47
12:06
5:00
17:06
4:37
21:43
1:05
22:48
0:49
23:37
0:38
24:15
   
29 Claes Sjöberg
Lindebygdens OK
24:40 2:03
2:03
3:41
5:44
2:22
8:06
3:12
11:18
3:40
14:58
2:43
17:41
4:05
21:46
1:13
22:59
1:00
23:59
0:41
24:40
   
30 Pentii Koponen
FIN
25:29 2:15
2:15
6:01
8:16
2:38
10:54
3:11
14:05
2:34
16:39
2:17
18:56
3:37
22:33
1:12
23:45
0:55
24:40
0:49
25:29
   
31 Maud Sundén
OK Järnbärarna
29:05 2:41
2:41
4:02
6:43
2:21
9:04
3:55
12:59
3:22
16:21
3:13
19:34
5:25
24:59
1:29
26:28
1:37
28:05
1:00
29:05
   
  Nils-Olov Åsman
KFUM Örebro OK
                         
  Peo Bengtsson
OK Pan-Kristianstad
Ej godk. 1:20
1:20
3:23
4:43
2:42
7:25
5:02
12:27
 
19:09
4:08
23:17
1:09
24:26
1:13
25:39
0:37
26:16
   





Kort   0 meter 21 anmälda
1 Torid Kvaal
NOR
20:21 1:16
1:16
2:48
4:04
1:34
5:38
3:33
9:11
2:30
11:41
2:06
13:47
4:01
17:48
1:10
18:58
0:47
19:45
0:36
20:21
   
2 Gudrun Wadman
Göteborg-Majorna OK
22:02 2:28
2:28
2:53
5:21
1:56
7:17
2:46
10:03
2:50
12:53
3:25
16:18
3:27
19:45
1:03
20:48
0:44
21:32
0:30
22:02
   
3 Marianne Thorsson
IK Trenne Ullared
22:04 1:24
1:24
3:30
4:54
1:51
6:45
3:29
10:14
3:13
13:27
1:51
15:18
4:01
19:19
1:14
20:33
0:52
21:25
0:39
22:04
   
4 Gunilla Grönblad
Härlövs IF
23:28 1:29
1:29
3:22
4:51
2:38
7:29
3:10
10:39
3:21
14:00
2:37
16:37
3:51
20:28
1:26
21:54
0:53
22:47
0:41
23:28
   
5 Dag Karlsson
Gustavsbergs OK
23:31 1:29
1:29
3:08
4:37
4:37
9:14
2:45
11:59
2:42
14:41
2:21
17:02
3:31
20:33
1:11
21:44
0:59
22:43
0:48
23:31
   
6 Margareta Tidman
OK Kolmården
23:41 2:48
2:48
3:29
6:17
2:11
8:28
3:40
12:08
2:51
14:59
2:06
17:05
3:52
20:57
1:13
22:10
0:52
23:02
0:39
23:41
   
7 Stina Gunnarsson
Härlövs IF
23:59 1:24
1:24
3:36
5:00
2:39
7:39
2:49
10:28
3:21
13:49
2:59
16:48
4:19
21:07
1:13
22:20
0:57
23:17
0:42
23:59
   
8 Margareta Sjöberg
Lunds OK
24:58 2:09
2:09
3:27
5:36
2:27
8:03
3:05
11:08
2:41
13:49
2:48
16:37
5:21
21:58
1:14
23:12
1:01
24:13
0:45
24:58
   
9 Runo Edholm
Solna OK
25:17 1:31
1:31
3:58
5:29
2:06
7:35
3:15
10:50
3:18
14:08
2:46
16:54
4:55
21:49
1:29
23:18
1:12
24:30
0:47
25:17
   
10 Torill Svendsen
Lunds OK
25:41 1:44
1:44
3:32
5:16
5:31
10:47
3:31
14:18
2:49
17:07
2:10
19:17
3:31
22:48
1:13
24:01
0:55
24:56
0:45
25:41
   
11 Hillevi Syväterä
FIN
25:52 3:13
3:13
3:18
6:31
5:06
11:37
2:42
14:19
2:40
16:59
2:00
18:59
4:14
23:13
1:08
24:21
0:51
25:12
0:40
25:52
   
12 Berit Edengren
Nyköpings OK
25:59 2:12
2:12
3:58
6:10
3:50
10:00
3:12
13:12
4:05
17:17
2:20
19:37
3:44
23:21
1:12
24:33
0:48
25:21
0:38
25:59
   
13 Inga-Britt Bengtsson
OK Pan-Kristianstad
26:38 1:50
1:50
3:59
5:49
2:24
8:13
3:30
11:43
3:39
15:22
2:49
18:11
4:43
22:54
1:37
24:31
1:15
25:46
0:52
26:38
   
14 S-O Jonsson
Nyköpings OK
27:32 1:48
1:48
4:11
5:59
2:48
8:47
4:55
13:42
2:47
16:29
2:17
18:46
4:55
23:41
1:47
25:28
0:59
26:27
1:05
27:32
   
15 Tony Millbrant
Skogsluffarnas OK
29:22 1:35
1:35
4:05
5:40
2:10
7:50
4:16
12:06
3:41
15:47
2:55
18:42
6:46
25:28
1:36
27:04
1:16
28:20
1:02
29:22
   
  Thure Lundberg
Bromma-Vällingby SOK
Ej godk.              
5:13
 
18:27
   




Skapad 2007-11-01 19:31:41 med OLA version 3.5.1