56. Őszi Spartacus Kupa - Autumn Spartacus Cup 2008V 2008.11.09. 17:41
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

 Hely Név                        Klub                                   Orsz         N1             N2                Idő 



F10D  (21)                                 

    1 Horváth Csongor            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       23:55     1    21:53     5        45:48 
    2 Faragó Antal               SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       27:22     4    20:55     3        48:17 
    3 Ormay Mihály               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       26:31     3    21:55     6        48:26 
    4 Kálmán Erik                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       27:31     5    22:22     7        49:53 
    5 Péntek Márton              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       29:30     7    24:30     8        54:00 
    6 Tisljar Antun              XOKF OK Feud                           CRO       39:31    12    20:55     3        60:26 
    7 Marosffy Bálint            OSC Orvosegyetem SC                    HUN       36:13     9    27:34     9        63:47 
    8 Tamás Ervin                MSE Megalódusz SE                      HUN       37:33    11    31:26    12        68:59 
    9 Weiler Vince               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       52:22    14    17:03     1        69:25 
   10 Fáy Gedeon                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       41:03    13    38:05    14        79:08 
   11 Rédli Tibor                BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN       63:05    15    47:10    15       110:15 

   Vk Zacher Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       49:30    Vk    27:54    Vk              
      Szitter Márton             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       32:56     8     n.i.                    
      Hamar Miklós               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       25:34     2     n.i.                    
      Havasi Gergely Győző       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       36:28    10     n.i.                    
      Tanczer Sebastian          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN        n.i.          27:56    10              
      Tóth Elek                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       28:39     6     n.i.                    
      Hackl Dominik              EK Egyesületen kívüli                  HUN                      32:20    13              
      Kiss Pál                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN        hiba           n.i.                    
      Kiss Pál Bendegúz          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN        n.i.          28:08    11              
      Tóth Márton                EK Egyesületen kívüli                  HUN                      19:35     2              



F12C  (32)                                 

    1 Mudrák Stěpán              XMOR Morava                            CZE       30:21     2    29:21     1        59:42 
    2 Lengyel Ádám               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       29:17     1    31:50     2        61:07 
    3 Ptacek Pavel ifj.          XBET Beta Ursus Brno                   CZE       34:05     5    33:01     3        67:06 
    4 Bíró Péter                 SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       31:28     3    36:48     6        68:16 
    5 Erdős Márton               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN       35:23     6    36:41     5        72:04 
    6 Dalos Máté                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       41:09    10    35:57     4        77:06 
    7 Miavecz Balázs             BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       43:12    11    39:03     8        82:15 
    8 Lakatos Tádé               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       33:21     4    50:41    13        84:02 
    9 Farkasdy András            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       45:07    12    41:57     9        87:04 
   10 Vujanic Josip              XOKL OK LOKVE Croatia                  CRO       53:30    18    44:05    10        97:35 
   11 Kunz Jiri                  XBET Beta Ursus Brno                   CZE       38:36     8    61:14    21        99:50 
   12 Gergácz Martin             SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN       48:47    15    52:56    15       101:43 
   13 Paskuj Sámuel              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     HUN       50:31    16    52:10    14       102:41 
   14 Kiss Varga Ákos            BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN       61:43    22    46:52    11       108:35 
   15 Weiler Vilmos              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       59:08    21    50:18    12       109:26 
   16 Siráky Bence Bálint        VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       55:19    20    66:34    23       121:53 
   17 Fonyó Valentin             SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN       76:36    24    70:29    24       147:05 
   18 Bendicsek Bendegúz         VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       62:52    23    87:03    25       149:55 

      Sándor László              FSC Futárok SC                         HUN        hiba          57:52    18              
      Vujanic Filip              XOKL OK LOKVE Croatia                  CRO       51:49    17     hiba                    
      Hajdu Erik                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       45:44    13     n.i.                    
      Antal Péter                BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       36:30     7     n.i.                    
      Toldi Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       48:03    14     n.i.                    
      Peregi Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       38:41     9     n.i.                    
      Tárkányi Lőrinc            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN                      61:14    21              
      Egei Patrik                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN        n.i.          38:29     7              
      Váczi Buda Benedek         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN        n.i.          54:53    16              
      Tóth Péter                 SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN        n.i.          57:47    17              
      Vajda Ákos                 SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN        n.i.          59:08    20              
      Gansperger Gáspár          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       55:04    19     n.i.                    
      Kustus Marcell             BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN        hiba           n.i.                    
      Zilahy Ulisszesz           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN        n.i.          58:36    19              



F14B  (34) - Gránás Kupa 

    1 Péntek Mátyás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       43:17     3    37:39     1        80:56 
    2 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       41:34     2    39:36     2        81:10 
    3 Vajda Balázs               SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       39:07     1    49:08     5        88:15 
    4 Horváth Gergő              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       50:38     6    48:14     4        98:52 
    5 Oszkó Attila               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       57:16     7    41:51     3        99:07 
    6 Balázs Bulcsú              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       50:27     5    49:29     6        99:56 
    7 Bartók Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       50:10     4    53:22     8       103:32 
    8 Rusvai László              FSC Futárok SC                         HUN       60:50    10    50:45     7       111:35 
    9 Németh Marcell             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       59:18     8    59:25    12       118:43 
   10 Krokavecz Simon            SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       62:48    13    56:37    11       119:25 
   11 Jakus Bertalan             FSC Futárok SC                         HUN       66:45    15    54:43     9       121:28 
   12 Konkoly Csaba              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       66:38    14    55:28    10       122:06 
   13 Pokornyik Bence            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       61:08    11    69:55    18       131:03 
   14 Csupor Zoltán              SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN       59:43     9    71:44    20       131:27 
   15 Berkes Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       68:41    16    63:15    13       131:56 
   16 Sárospataki Bálint         BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       72:28    17    64:39    14       137:07 
   17 Emhő Dávid                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       72:43    18    65:20    16       138:03 
   18 Körmendi Miklós Márton     MSE Megalódusz SE                      HUN       81:00    20    70:44    19       151:44 
   19 Rózsa Ábel                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       88:59    23    65:03    15       154:02 
   20 Bubla Péter                BSC Balatonfüredi SC                   HUN       80:34    19    75:14    21       155:48 
   21 Herrgesell Valentin        XOCG OLC Graz                          AUT       94:19    25    65:32    17       159:51 
   22 Holes Bence                BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN      102:49    27    77:24    22       180:13 
   23 Földing Viktor             BSC Balatonfüredi SC                   HUN      102:25    26    81:00    23       183:25 
   24 Horváth Simon              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN      115:44    30    97:37    25       213:21 
   25 Siklósi Bálint             TSE Törekvés SE                        HUN      111:08    28   119:26    26       230:34 
   26 Sveiczer András            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN      138:33    31    95:55    24       234:28 

      Apjok Dániel               SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       61:43    12     hiba                    
      Józsa Kornél               SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN        hiba           hiba                    
      Pogány Gergő               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       88:36    22     n.i.                    
      Nagy Mátyás                TSE Törekvés SE                        HUN       85:15    21     n.i.                    
      Tanács Levente             BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       91:52    24     n.i.                    
      Ribényi András             KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN         nfb           n.i.                    
      Hevér Csaba                JOG Jogging Plus Szuperinfó Club       HUN      112:59    29     n.i.                    
      Chinorányi Gergely         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN        hiba           n.i.                    



F16B  (25)                                 

    1 Hubáček Michal             XMOR Morava                            CZE       39:03     2    38:36     1        77:39 
    2 Liszka Krisztián           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       38:23     1    42:26     3        80:49 
    3 Horváth Marcell            VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       47:35     9    40:52     2        88:27 
    4 Sulyok Ábel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       42:29     5    48:27     5        90:56 
    5 Valenta Jiří Jun.          XMOR Morava                            CZE       42:08     3    49:56     6        92:04 
    6 Zacher Viktor              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       42:17     4    51:35     7        93:52 
    7 Zollneritsch Julian        XOCG OLC Graz                          AUT       48:16    10    46:43     4        94:59 
    8 Vavrys Johan               XMOR Morava                            CZE       45:36     6    53:35    10        99:11 
    9 Bugár Gergely              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       46:23     7    54:16    11       100:39 
   10 Móra Gábor                 FSC Futárok SC                         HUN       51:35    14    55:47    12       107:22 
   11 Németh Bence               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       55:01    15    52:23     9       107:24 
   12 Horváth Máté               TSE Törekvés SE                        HUN       51:16    13    56:14    13       107:30 
   13 Peregi Dávid               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       56:54    16    51:48     8       108:42 
   14 Schwendtner Bálint         KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       50:25    12    65:51    16       116:16 
   15 Schäfer Jan                XMOR Morava                            CZE       61:57    17    64:22    15       126:19 
   16 Jánosy Bence               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       66:03    19    62:41    14       128:44 
   17 Odstrčilík Viktor          XMOR Morava                            CZE       49:48    11    87:24    19       137:12 
   18 Kaspar Michal              XMOR Morava                            CZE       64:39    18    79:23    18       144:02 
   19 Antal Gergely              BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN      106:25    22    71:26    17       177:51 

      Tölgyesi Renátó            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       47:27     8     hiba                    
      Tóth Balázs                SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN        n.i.         193:27    20              
      Hegedűs Bence              BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN      129:06    24     n.i.                    
      Szabolcsi Sámuel           BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       86:04    20     n.i.                    
      Faragó Ferdinánd           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN      112:37    23     n.i.                    
      Erdős Gergely              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN      100:21    21     n.i.                    



F18B  (12)                                 

    1 Pongrácz Ervin             SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       62:43     1    62:57     1       125:40 
    2 Tóth Károly ifj.           SIR Sirályok SE                        HUN       66:19     2    67:36     2       133:55 
    3 Spisák László              FSC Futárok SC                         HUN       71:25     4    71:29     3       142:54 
    4 Illésy András              BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       67:50     3    79:42     5       147:32 
    5 Bakos Marcell              BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       82:26     7    83:52     6       166:18 
    6 Károlyi Gergely            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       81:23     6   111:50     8       193:13 
    7 Mórocza Árpád              BSC Balatonfüredi SC                   HUN      108:36     8   134:56     9       243:32 

      Pfeifer Michael            XOCG OLC Graz                          AUT        hiba          74:55     4              
      Gömbös Dániel              SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN      117:38     9     n.i.                    
      Tóth Gergely               SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN        n.i.         101:54     7              
      Polgár Gergő               BSC Balatonfüredi SC                   HUN        hiba           n.i.                    
      Szivák András              ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       79:54     5     n.i.                    



F20A  (4)                                  

    1 Guggenberger Tobias        XOCG OLC Graz                          AUT       81:17     1    75:09     1       156:26 
    2 Tári Kornél                ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       85:31     3    91:10     3       176:41 
    3 Pfeifer Christian          XOCG OLC Graz                          AUT       99:18     4    81:37     2       180:55 

      Mets Márton                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     HUN       83:59     2     n.i.                    



F21B  (20)                                 

    1 Vajda Zsolt                THT Tapolcai Honvéd SE                 HUN       85:14     1    70:18     1       155:32 
    2 Lenkei Ákos                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       87:49     2    73:46     2       161:35 
    3 Balogh Róbert              FLF Fehérlófia SE                      HUN       89:14     3    81:14     5       170:28 
    4 Maráz Gábor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN      101:53     4    85:57     9       187:50 
    5 Guszlev Antal              ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN      116:46    10    81:36     6       198:22 
    6 Bergendi Péter             KAL Kalocsai SE                        HUN      122:52    12    81:48     7       204:40 
    7 Horváth Pál                JSS Jánosháza SK                       HUN      105:44     8   100:05    12       205:49 
    8 Haingartner Christof       XOCG OLC Graz                          AUT      102:39     5   120:19    14       222:58 
    9 Hende András               JSS Jánosháza SK                       HUN      130:55    13   113:05    13       244:00 

      Hegedűs Zoltán             OSC Orvosegyetem SC                    HUN      120:48    11     hiba                    
      Sárospataki Barnabás       BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN        hiba          94:22    11              
      Takács Krisztián           BSC Balatonfüredi SC                   HUN      103:29     7     hiba                    
      Kain Gergely               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     HUN      103:02     6     hiba                    
      Karajz Csaba               BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN        n.i.          93:38    10              
      Koltai Zoltán              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN      114:04     9     n.i.                    
      Kovács Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN        n.i.          75:06     4              
      Schultheisz György         KFK KFKI Petőfi Sportkör               HUN        hiba           n.i.                    
      Babka Miklós               SDS Salgótarjáni Dornyai SE            HUN      134:13    14     n.i.                    
      Szakál Péter               VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN        n.i.          82:48     8              
      Janecek Oldrich            XVSS VSSK MMF                          CZE                      74:18     3              



F21BR  (67)                                

    1 Nečas Jiří                 XMOR Morava                            CZE       40:38     1    38:07     1        78:45 
    2 Krajča Tomás               XMOR Morava                            CZE       40:55     2    38:18     2        79:13 
    3 Perutka Jan                XMOR Morava                            CZE       45:38     4    40:11     3        85:49 
    4 Starosta Pavel             XMOR Morava                            CZE       43:07     3    47:33     5        90:40 
    5 Tóth Attila                TSE Törekvés SE                        HUN       46:41     5    47:58     7        94:39 
    6 Viraszkó Zoltán            NYK Nyíregyházi Konzerv SE             HUN       48:12     9    46:50     4        95:02 
    7 Mudrák Stana               XMOR Morava                            CZE       47:44     7    47:59     8        95:43 
    8 Podmolík Tomás             XMOR Morava                            CZE       47:12     6    48:46    10        95:58 
    9 Rózsa Géza                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       50:42    13    47:33     5        98:15 
   10 Vizi Tibor                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       49:25    11    52:57    14       102:22 
   11 Legac Lino                 XHOD HOD Mihanovic                     CRO       55:34    18    48:20     9       103:54 
   12 Zeman Adolf                XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       52:42    15    51:14    11       103:56 
   13 Kocsik Árpád dr.           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       48:10     8    56:19    19       104:29 
   14 Vereszki Tibor             TSE Törekvés SE                        HUN       50:34    12    54:38    17       105:12 
   15 Matija Razum               XOKJ OK Japetic                        CRO       54:59    17    52:52    13       107:51 
   16 Balogh Péter               FSC Futárok SC                         HUN       48:28    10    59:57    25       108:25 
   17 Gombkötő Péter             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       57:47    23    53:57    16       111:44 
   18 Láznička Petr              XMOR Morava                            CZE       53:50    16    58:32    21       112:22 
   19 Suban Damir                XOKJ OK Japetic                        CRO       60:43    27    52:39    12       113:22 
   20 Markovic Frane             XHOD HOD Mihanovic                     CRO       57:29    21    56:05    18       113:34 
   21 Török Tibor                KAL Kalocsai SE                        HUN       61:16    29    52:58    15       114:14 
   22 Branimir Pongrac           XOKJ OK Japetic                        CRO       58:45    24    60:05    26       118:50 
   23 Tot Nikola                 XOKJ OK Japetic                        CRO       59:14    25    59:45    24       118:59 
   24 Láznička Martin            XMOR Morava                            CZE       56:09    19    63:08    30       119:17 
   25 Hála Antonín               XMOR Morava                            CZE       65:37    34    56:20    20       121:57 
   26 Révész Gábor               MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     HUN       61:52    30    62:18    28       124:10 
   27 Perůtka Karel              XMOR Morava                            CZE       63:10    32    61:30    27       124:40 
   28 Petró Árpád                FSC Futárok SC                         HUN       57:45    22    67:18    35       125:03 
   29 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem Sport     HUN       61:03    28    68:31    36       129:34 
   30 Krejčík Zbyněk             XMOR Morava                            CZE       65:55    35    63:58    31       129:53 
   31 Valenta Jiří Sen.          XMOR Morava                            CZE       64:16    33    67:05    34       131:21 
   32 Weibl Zoltán               EK Egyesületen kívüli                  HUN       68:38    39    64:19    32       132:57 
   33 Sági Péter                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       62:42    31    70:19    37       133:01 
   34 Matics Gyula               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       69:56    41    64:34    33       134:30 
   35 Károlyi Gyula              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       69:33    40    70:53    38       140:26 
   36 Kiss Dénes                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     HUN       66:45    37    74:24    41       141:09 
   37 Szebeni Zsolt              PSE Postás SE                          HUN       71:11    42    75:43    42       146:54 
   38 Slezák Martin              XMOR Morava                            CZE       88:09    55    59:23    23       147:32 
   39 Laták Rudolf               FMT FŐMTERV SK                         HUN       78:10    48    71:20    39       149:30 
   40 Szabó László               FLF Fehérlófia SE                      HUN       77:34    47    76:06    43       153:40 
   41 Marton Tamás               BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       75:38    45    79:19    45       154:57 
   42 Bernáth Zsolt              FLF Fehérlófia SE                      HUN       78:16    49    76:50    44       155:06 
   43 Budi Franjo                XOKJ OK Japetic                        CRO       72:24    43    86:09    48       158:33 
   44 Arthofer Dietmar           XLZO LZ Omaha                          AUT       80:16    51    82:42    47       162:58 
   45 Tőzsér András              EK Egyesületen kívüli                  HUN       80:25    52    87:46    50       168:11 
   46 Klaric Ivan                XOKJ OK Japetic                        CRO       82:48    53    87:09    49       169:57 
   47 Boka György                BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       75:38    45   100:19    54       175:57 
   48 Ficsor Ferenc              ETC Egri Testedző Club                 HUN       78:43    50    98:07    53       176:50 
   49 Szentgyörgyi Zsolt         SMA Soproni Műegyetemi AC              HUN       90:11    56    88:32    51       178:43 
   50 Ágoston Tibor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       83:42    54   100:27    55       184:09 
   51 Hetmer Patrik              XMOR Morava                            CZE       92:18    58    96:37    52       188:55 
   52 Németh László              EK Egyesületen kívüli                  HUN      115:00    59   118:19    57       233:19 
   53 Tusić Andrija              XOKL OK LOKVE Croatia                  CRO      128:32    60   126:10    58       254:42 

      Domján Tamás               PVS Pécsi Vasutas SK                   HUN       51:24    14     n.i.                    
      Bátor Szilárd              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     HUN       56:49    20     n.i.                    
      Grabecz Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       59:58    26     n.i.                    
      Józsa Balázs Gábor         RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          HUN       66:04    36     n.i.                    
      Kállai Tamás               TSE Törekvés SE                        HUN       67:07    38     n.i.                    
      Lajszner Attila            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     HUN        n.i.           hiba                    
      Tóth II. Zoltán            KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       91:22    57     n.i.                    
      Biró Áron                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       73:03    44     n.i.                    
      Plásek Martin              XMOR Morava                            CZE        hiba           n.i.                    
      Merunka Darko              XOKM OK Maksimir                       CRO        n.i.          59:05    22              
      Romanovic Radenko          XOKM OK Maksimir                       CRO        n.i.         104:39    56              
      Delic Petar                XOKL OK LOKVE Croatia                  CRO        n.i.          73:37    40              
      Honfi Gábor ifj.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN        n.i.          79:58    46              
      Horváth Béla               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN                      62:44    29              



F21C  (13)                                 

    1 Mauer Lajos                MSE Megalódusz SE                      HUN       56:00     1    67:34     1       123:34 
    2 Hunyadi István             EK Egyesületen kívüli                  HUN       66:30     3    70:03     2       136:33 
    3 Németh István              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       67:31     4    77:35     5       145:06 
    4 Lukács Zsolt               FSC Futárok SC                         HUN       65:30     2    81:28     8       146:58 
    5 Muity László               MSE Megalódusz SE                      HUN       73:42     6    77:35     5       151:17 
    6 Vizi Csaba                 BSC Balatonfüredi SC                   HUN       81:47     9    80:44     7       162:31 
    7 Nagy Lajos Viktor          MSE Megalódusz SE                      HUN       90:00    11    97:06     9       187:06 
    8 Toterud Jan Olav           XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       79:40     8   158:11    10       237:51 
    9 Storebakken Jörgen         XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       78:09     7   165:54    11       244:03 

      Köblös Csaba               KTX Kőbányai Textil SE                 HUN       70:13     5     n.i.                    
      Ballagó Tamás              FSC Futárok SC                         HUN       85:20    10     n.i.                    
      Kiss György ifj.           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN                      76:46     4              
      Győri János Attila         EGY Egyesületen kívüli1                HUN        n.i.          72:03     3              



F21E  (25) - Balogh Tamás emlékfutam 

    1 Müller Matthias            XSUI SUI                               SUI       78:11     1    92:32     2       170:43 
    2 Dénes Zoltán               KAL Kalocsai SE                        HUN       83:57     3    89:14     1       173:11 
    3 Zsebeházy István           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     HUN       92:45     5    93:26     3       186:11 
    4 Steinar Ragvin Dag         XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       96:46     7   103:19     4       200:05 
    5 Szabó Imre                 CBD Ceglédi Bem Vasutas                HUN      104:29    10   113:03     5       217:32 
    6 Szlatényi Ferenc           OSC Orvosegyetem SC                    HUN      113:09    13   125:14     7       238:23 
    7 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN      117:50    18   128:28     8       246:18 
    8 Maros Ervin Péter          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN      114:52    15   132:05    10       246:57 
    9 Poell Matthias             XOIE OLC Wienerwald                    AUT      118:48    19   130:41     9       249:29 

      Werner Péter               CBD Ceglédi Bem Vasutas                HUN       99:50     8     hiba                    
      Lundbäck Sven              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE      114:32    14     hiba                    
      Kustos Szabolcs            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       95:53     6     hiba                    
      Janecek Oldrich            XVSS VSSK MMF                          CZE      103:44     9     hiba                    
      Józsa Gábor                TSE Törekvés SE                        HUN        hiba           n.i.                    
      Scultéty Márton            KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN      110:41    11     n.i.                    
      Marosvölgyi Máté           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN      111:17    12     n.i.                    
      Dömötör Gábor              SFC Széchenyi István Egyetem Sport     HUN        n.i.           hiba                    
      Forsgren Per               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE      114:56    16     n.i.                    
      Thorsson Thobias           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        n.i.         125:05     6              
      Modig Johan                XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       82:47     2     n.i.                    
      Ottoson Olof               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        hiba           n.i.                    
      Modig Erik                 XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       90:28     4     n.i.                    
      Nasholm Peter              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        n.i.           hiba                    
      Mitró Zoltán               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN      116:03    17     n.i.                    
      Lévai Ferenc               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN        n.i.           hiba                    



F35A  (25) - Tarjáni Tibor emlékfutam 

    1 Hajdu Martin               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       73:38     1    66:36     1       140:14 
    2 Borbás Nándor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       80:58     3    69:37     2       150:35 
    3 Marosffy Dániel            OSC Orvosegyetem SC                    HUN       82:21     4    71:22     3       153:43 
    4 Gönczi Róbert              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       84:05     7    71:33     4       155:38 
    5 Wittberger Georg           XKAL Kalksburg OL                      AUT       83:52     6    77:04     6       160:56 
    6 Nagy Tibor                 FSC Futárok SC                         HUN       91:22    10    73:01     5       164:23 
    7 Kunz Martin                XBET Beta Ursus Brno                   CZE       88:14     8    77:43     7       165:57 
    8 Horváth Sándor             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       95:52    14    81:24     8       177:16 
    9 Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     HUN      104:48    17    83:52     9       188:40 
   10 Mucsi Mihály               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       91:36    11   100:17    12       191:53 
   11 Kiácz Bence                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN      109:07    18    85:51    11       194:58 

      Marton Balázs              VHS Veszprémi Honvéd SE                HUN        hiba         109:10    14              
      Natanaelsson Roland        XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        hiba         116:35    16              
      Gólya István               RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          HUN      100:32    16     n.i.                    
      Kiffer Gyula               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       75:41     2     n.i.                    
      Lajszner Attila            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     HUN       93:06    12     n.i.                    
      Molnár Tibor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       90:08     9     n.i.                    
      Nagy István                TSE Törekvés SE                        HUN       82:52     5     n.i.                    
      Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE                HUN       97:10    15     n.i.                    
      Ágoston Zoltán             ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       95:15    13     n.i.                    
      Jávor Balázs               EGY Egyesületen kívüli1                HUN        n.i.         108:23    13              
      Soós Tamás                 EGY Egyesületen kívüli1                HUN        n.i.           hiba                    
      Sümeghy Gyula              EGY Egyesületen kívüli1                HUN        n.i.         115:34    15              
      Tavaszi Tamás              EGY Egyesületen kívüli1                HUN        n.i.           hiba                    
      Szlávik Zoltán dr.         KFK KFKI Petőfi Sportkör               HUN                      85:10    10              



F35BR  (30)                                

    1 Néda László                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       37:17     1    39:54     1        77:11 
    2 Tóth Gábor                 SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       38:59     2    42:39     3        81:38 
    3 Gera Tibor                 SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       42:03     4    42:08     2        84:11 
    4 Dankó Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       43:26     5    45:09     5        88:35 
    5 Reviczki Zsolt             HUF HUFEZE Pásztó                                48:51    12    45:53     6        94:44 
    6 Hajagos Henrik             SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       45:58     6    50:47     9        96:45 
    7 Ács Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN       46:16     7    51:03    10        97:19 
    8 Dankó István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       47:01     9    51:26    12        98:27 
    9 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE                      HUN       50:45    14    49:07     8        99:52 
   10 Báder Attila               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       52:51    17    49:03     7       101:54 
   11 Gárdonyi Márk              OSC Orvosegyetem SC                    HUN       54:01    18    53:02    13       107:03 
   12 Szabó Csaba                BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN       50:56    15    56:12    17       107:08 
   13 Lengyel Vilmos             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       46:32     8    61:21    18       107:53 
   14 Varsányi Attila            VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       55:31    19    53:49    14       109:20 
   15 Vass Zoltán                SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       58:52    20    55:35    15       114:27 
   16 Molnár Attila              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       50:28    13    66:31    22       116:59 
   17 Schwendtner Erik           KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       51:32    16    73:43    24       125:15 
   18 Paskuj Mátyás              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     HUN       63:00    21    64:39    20       127:39 
   19 Nagy Sándor                EK Egyesületen kívüli                  HUN       73:27    24    55:49    16       129:16 
   20 Tóth László                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       70:13    23    68:22    23       138:35 
   21 Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                         HUN       74:35    25    65:06    21       139:41 
   22 Weiler Zsolt               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       89:09    27    51:25    11       140:34 
   23 Cenner Tibor dr.           FMT FŐMTERV SK                         HUN       76:01    26    74:26    25       150:27 

      Cserna András              MSE Megalódusz SE                      HUN       47:22    10     n.i.                    
      Gerzsényi Zsolt            DTC Diósgyőri Tájfutó Club             HUN       41:50     3     n.i.                    
      Oszkó László               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       65:41    22     n.i.                    
      Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE                HUN                      45:07     4              
      Simon Tamás                KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       48:09    11     n.i.                    
      Demmiany Lajos             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN        n.i.         104:44    26              
      Kálmán Péter               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN                      62:55    19              



F40  (37)                                  

    1 Stockmayer Michael         XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       54:30     1    56:25     1       110:55 
    2 Egei Tamás                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       55:27     2    57:23     2       112:50 
    3 Ptacek Pavel               XBET Beta Ursus Brno                   CZE       63:35     5    57:28     3       121:03 
    4 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       58:03     3    65:41     6       123:44 
    5 Stenbeck Ingemar           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       63:56     6    60:57     4       124:53 
    6 Gillich István             MSE Megalódusz SE                      HUN       67:27     8    61:44     5       129:11 
    7 Vankó Péter                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       65:56     7    65:41     6       131:37 
    8 Jakus Zoltán               FSC Futárok SC                         HUN       63:14     4    71:55     9       135:09 
    9 Allwinger Herwig           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       69:37    10    66:49     8       136:26 
   10 Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       67:40     9    79:33    11       147:13 
   11 Nemesházi László           PSE Postás SE                          HUN       76:50    19    81:37    12       158:27 
   12 Dalos Attila               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       73:20    16    85:23    17       158:43 
   13 Tálas Sándor               OSC Orvosegyetem SC                    HUN       76:10    18    85:03    16       161:13 
   14 Faggyas László             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       77:45    20    84:02    15       161:47 
   15 Angyal Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       70:20    12    94:57    20       165:17 
   16 Halaj László               JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     HUN       84:13    24    82:59    13       167:12 
   17 Kinde Kálmán               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       86:57    26    83:17    14       170:14 
   18 Lénárt István              FSC Futárok SC                         HUN       81:50    21    89:07    18       170:57 
   19 Einarsson Kjell            XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       86:41    25    95:51    21       182:32 
   20 Németh Csaba               BÖF Budai Ősforrás SC                  HUN      107:42    33    94:14    19       201:56 
   21 Fáy Dániel                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       93:45    29   116:36    23       210:21 
   22 Maácz Miklós               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN      103:37    31   138:57    24       242:34 
   23 Erdős Gábor                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN      159:07    34   177:16    25       336:23 

      Karkulehto Marko           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        hiba          72:47    10              
      Mansson Magnus             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       75:32    17     hiba                    
      Tisljar Ivo                XOKF OK Feud                           CRO      102:07    30     hiba                    
      Hevér Csaba                JOG Jogging Plus Szuperinfó Club       HUN       87:28    27     n.i.                    
      Marton János               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       70:02    11     n.i.                    
      Mörk Péter                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       82:09    22     n.i.                    
      Nádudvari Zoltán           RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          HUN       90:07    28     n.i.                    
      Siegler Konrád             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       72:38    15     n.i.                    
      Szitter Attila             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       83:50    23     n.i.                    
      Zentai László              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       70:58    14     n.i.                    
      Muliter Gábor              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       70:54    13     n.i.                    
      Tóth József                SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN        n.i.           hiba                    
      Andersson Jan-Olov         XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        n.i.          98:29    22              
      Beňovský Jiří              XMOR Morava                            CZE      104:20    32     n.i.                    



F45  (30)                                  

    1 Opetnik Siegfried          XBLE Bleiburg HSV                      AUT       68:29     1    69:10     1       137:39 
    2 Eriksson John              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       68:46     2    69:34     2       138:20 
    3 Tóth Károly                VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       70:25     5    69:49     3       140:14 
    4 Takács Csaba               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       69:08     3    76:38     7       145:46 
    5 Nagy András                PSE Postás SE                          HUN       73:59     7    77:33     9       151:32 
    6 Rusvai László              FSC Futárok SC                         HUN       70:10     4    81:51    11       152:01 
    7 Mansson Göran              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       81:42     8    75:23     6       157:05 
    8 Köck Erwin                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       82:22    10    77:21     8       159:43 
    9 Molnár Tibor               SMA Soproni Műegyetemi AC              HUN       83:34    12    78:46    10       162:20 
   10 Tertsch Antal              KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       83:14    11    82:27    12       165:41 
   11 Szunyog József dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       91:58    15    74:28     5       166:26 
   12 Mets Miklós                OSC Orvosegyetem SC                    HUN       85:27    13    92:40    14       178:07 
   13 Hochreiter Andreas         XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       81:53     9    97:16    15       179:09 
   14 Melby Öystein              XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       99:55    19    85:37    13       185:32 
   15 Tommervold Trond Ivar      XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       98:01    17   105:45    17       203:46 
   16 Koiser Gerhard             XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       92:25    16   123:02    22       215:27 
   17 Ryen Helge                 XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR      106:50    21   115:16    21       222:06 
   18 Kaptur József              VHS Veszprémi Honvéd SE                HUN      115:53    23   107:08    18       223:01 
   19 Scultéty Gábor             BÖF Budai Ősforrás SC                  HUN      103:49    20   127:31    24       231:20 
   20 Elisenberg Edvin           XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR      109:29    22   124:54    23       234:23 
   21 Kaloč Vítězslav            XMOR Morava                            CZE      136:20    26   109:26    19       245:46 
   22 Pidner Valentin            XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       99:08    18   165:08    27       264:16 
   23 Nemcsényi László dr.       DHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá              117:38    24   149:47    26       267:25 
   24 Róth Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN      154:01    27   130:01    25       284:02 

      Prill László               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       73:00     6     hiba                    
      Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN        hiba         110:08    20              
      Eriksson Hakan             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE      123:50    25     hiba                    
      Ian Rochford               XTVF TV Fürstenfeld                    AUT        hiba          70:32     4              
      Nagy Sándor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN        n.i.         105:13    16              
      Németh Ferenc              PVM Pécsi Vörös Meteor SK              HUN       87:59    14     n.i.                    



F50  (40)                                  

    1 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE                      HUN       47:35     1    33:51     1        81:26 
    2 Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       52:36     5    38:46     2        91:22 
    3 Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub               HUN       50:03     2    41:20     3        91:23 
    4 Ové Wallén Per             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       51:17     3    41:42     4        92:59 
    5 Zentai József              HUF HUFEZE Pásztó                                52:31     4    45:10     7        97:41 
    6 Pápai János                ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       55:10     8    43:04     5        98:14 
    7 Fransson Roy               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       53:08     6    47:57    10       101:05 
    8 Hansson Göran              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       59:38    11    45:52     8       105:30 
    9 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK              HUN       57:39     9    49:09    12       106:48 
   10 Nagy György                PVM Pécsi Vörös Meteor SK              HUN       63:54    15    44:03     6       107:57 
   11 Honfi Gábor                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     HUN       61:23    13    49:12    13       110:35 
   12 Zsilkin Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     HUN       61:11    12    51:18    15       112:29 
   13 Kiss Tibor                 FSC Futárok SC                         HUN       59:08    10    53:32    18       112:40 
   14 Tóth Lajos                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       64:43    16    48:05    11       112:48 
   15 Fedor Jozef                XSOK Sokol Pezinok                     SVK       65:22    17    47:49     9       113:11 
   16 Kocsis László              FSC Futárok SC                         HUN       67:16    18    55:30    19       122:46 
   17 Törjék György              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       74:45    22    49:56    14       124:41 
   18 Somogyi Lajos              BSC Balatonfüredi SC                   HUN       73:19    20    52:37    17       125:56 
   19 Kubacsek József            FSC Futárok SC                         HUN       70:29    19    56:18    21       126:47 
   20 Gudbrandsen Terje          XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       61:50    14    68:17    31       130:07 
   21 Gröndalen Erik             XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       75:41    23    56:19    22       132:00 
   22 Pap László                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       82:31    28    52:04    16       134:35 
   23 Ellingsen Trond            XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       82:12    27    55:44    20       137:56 
   24 Mikalsen John              XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       74:04    21    63:56    28       138:00 
   25 Krolopp Frigyes            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       84:43    30    59:32    24       144:15 
   26 Herter László              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       83:27    29    64:49    29       148:16 
   27 Dimitrijevic Ilija         XDIF DIF Beograd                       SRB       95:06    33    65:19    30       160:25 
   28 Volden Harald              XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       97:50    34    63:46    27       161:36 
   29 Jahnsen Even               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       79:38    25    88:26    34       168:04 
   30 Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       88:22    32    80:20    33       168:42 
   31 Vámos Péter                PSE Postás SE                          HUN      109:02    36    92:49    35       201:51 

      Jahn Pavel                 XMOR Morava                            CZE      104:44    35     hiba                    
      Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       54:43     7     n.i.                    
      Imeli János                MSE Megalódusz SE                      HUN       81:14    26     n.i.                    
      Somlay Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       78:38    24     n.i.                    
      Sáfrán Zoltán              ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN        n.i.          57:43    23              
      Viczena Miklós             ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN        n.i.          61:33    26              
      Larsson Georg              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        n.i.          79:44    32              
      Polacek Pavol              XSOK Sokol Pezinok                     SVK       85:28    31     n.i.                    
      Holm-Gundersen Geir        XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        n.i.          61:23    25              



F55  (24)                                  

    1 Backman Carl               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       44:14     2    45:17     3        89:31 
    2 Ponweiser Franz            XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       45:26     3    47:35     5        93:01 
    3 Schweifer Erwin            XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       51:04     8    43:31     1        94:35 
    4 Bikki Sándor               HER Herkules SE Balatonalmádi          HUN       43:01     1    52:15     8        95:16 
    5 Petró Géza                 FSC Futárok SC                         HUN       52:00    10    44:09     2        96:09 
    6 Ládi János                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN       49:58     6    46:13     4        96:11 
    7 Kovács Attila              ZSC Zöld Sportok Clubja                HUN       47:08     4    52:39     9        99:47 
    8 Kolláth Gábor              SFC Széchenyi István Egyetem Sport     HUN       54:11    12    49:06     6       103:17 
    9 Aknai Antal                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       49:10     5    55:55    12       105:05 
   10 Bugár József               BÖF Budai Ősforrás SC                  HUN       51:07     9    56:00    13       107:07 
   11 Melkes Antal               SMA Soproni Műegyetemi AC              HUN       53:02    11    54:20    11       107:22 
   12 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                         HUN       50:46     7    56:59    14       107:45 
   13 Hrbas Vladimír             XMOR Morava                            CZE       60:06    17    51:43     7       111:49 
   14 Ludvig István              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       62:36    19    53:44    10       116:20 
   15 Pěček Vítězslav            XMOR Morava                            CZE       58:46    15    60:01    15       118:47 
   16 Salga István dr.           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       58:23    14    60:40    17       119:03 
   17 Ivarsson Kent              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       60:13    18    60:29    16       120:42 
   18 Szűcs B. Levente           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       59:48    16    62:47    19       122:35 
   19 Magyar János               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       63:24    21    60:45    18       124:09 
   20 Jacobsen Ove Gunnar        XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       62:37    20    67:21    20       129:58 
   21 Tóth Sándor                ETC Egri Testedző Club                 HUN       56:51    13    80:17    23       137:08 
   22 Zagorac Djordje            XPTT PD PTT Beograd                    SRB       68:18    22    76:25    22       144:43 
   23 Gárdonyi Zoltán            BÖF Budai Ősforrás SC                  HUN       80:22    23    69:13    21       149:35 
   24 Balogh Iván dr.            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN      112:17    24    91:34    24       203:51 



F60  (29) - Csurgó Mihály emlékfutam 

    1 Gorvett Peter              XGBR GBR                               GBR       40:21     1    38:18     1        78:39 
    2 Johansson Kalle            XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       44:20     5    39:14     2        83:34 
    3 Andersson Carl-Henry       XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       43:39     4    40:09     3        83:48 
    4 Boros Zoltán               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       42:57     2    41:42     4        84:39 
    5 Grabenhofer Wilhelm        XLZO LZ Omaha                          AUT       43:21     3    42:54     6        86:15 
    6 Gömbös Gyula               SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN       50:25     7    44:17     8        94:42 
    7 Wansölin Ake               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       53:07    10    42:19     5        95:26 
    8 Gunnarsson Bo Göran        XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       55:12    14    43:03     7        98:15 
    9 Rétfalvi Lajos             JSS Jánosháza SK                       HUN       52:20     8    47:24     9        99:44 
   10 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       49:16     6    51:15    17       100:31 
   11 Nagy Árpád dr.             ETC Egri Testedző Club                 HUN       53:22    11    49:05    11       102:27 
   12 Sindely Pál dr.            SZU Szegedi Bokorugró                  HUN       52:23     9    50:43    16       103:06 
   13 Peska Antonín              XMOR Morava                            CZE       56:43    16    48:08    10       104:51 
   14 Horváth Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       54:50    13    50:33    15       105:23 
   15 Berglund Anders            XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       57:10    17    50:27    14       107:37 
   16 Berbécs Sándor             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       58:09    19    50:24    13       108:33 
   17 Kardos Ferenc dr.          OSC Orvosegyetem SC                    HUN       56:26    15    55:27    19       111:53 
   18 Bogdanovits András         MSE Megalódusz SE                      HUN       54:28    12    59:48    21       114:16 
   19 Göran Green Claes          XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       69:47    22    50:07    12       119:54 
   20 Ragnarsson Ronny           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       57:29    18    64:22    22       121:51 
   21 Thomsen Knud-Erik          XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       72:25    23    70:17    23       142:42 
   22 Junfors Hakan              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       82:06    24    72:52    24       154:58 
   23 Homoki Géza                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN      110:42    26    51:46    18       162:28 
   24 Brohaug Tom Erik           XHAM Hamar Orienteringsklubb           NOR       84:52    25    84:36    25       169:28 

      Henriksgard Christer       XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        hiba          98:55    27              
      Gerely Ferenc              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN        n.i.          55:35    20              
      Hunyadvári László          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       58:28    20     n.i.                    
      Szabó Sándor               BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN        n.i.          89:13    26              
      Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       63:44    21     n.i.                    



F65  (36)                                  

    1 Radeström Rune             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       40:36     1    36:14     1        76:50 
    2 Isaksson Kjell-Ake         XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       42:28     2    40:09     3        82:37 
    3 Jelinek István             PSE Postás SE                          HUN       43:19     3    39:58     2        83:17 
    4 Offrell Roland             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       44:38     5    42:09     4        86:47 
    5 Muszély György             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       44:52     6    43:52     5        88:44 
    6 Hedlund Bo                 XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       45:32     7    44:27     7        89:59 
    7 Andersson Ronny            XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       48:41    10    43:57     6        92:38 
    8 Leandersson Sven           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       47:29     9    46:19     9        93:48 
    9 Österbö Gunnar             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       43:23     4    55:10    15        98:33 
   10 Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN       53:31    13    45:14     8        98:45 
   11 Anderson Benkt             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       45:59     8    57:03    17       103:02 
   12 Nord Lars                  XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       55:20    17    48:27    10       103:47 
   13 Hunyadi Károly             PSE Postás SE                          HUN       53:48    15    50:29    11       104:17 
   14 Bányai Attila              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN       53:37    14    50:49    12       104:26 
   15 Salminen Raimo             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       52:13    12    53:02    14       105:15 
   16 Öberg Olov                 XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       54:06    16    51:53    13       105:59 
   17 Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE                HUN       51:31    11    57:13    18       108:44 
   18 Lohász Márton              BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       58:31    18    62:29    22       121:00 
   19 Schell Antal               PSE Postás SE                          HUN       67:15    26    56:50    16       124:05 
   20 Juntunen Olli              XHEL Helsingin Suunistajat             FIN       64:48    23    59:20    19       124:08 
   21 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       64:31    22    60:04    20       124:35 
   22 Wengrin István             VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       67:09    25    63:33    23       130:42 
   23 Möller-Nielsen Palle       XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       65:11    24    72:19    26       137:30 
   24 Argay Gyula                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       74:10    28    65:05    25       139:15 
   25 Forsell Sven-Erik          XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       73:51    27    80:31    27       154:22 
   26 Jensen Herluf              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE      106:15    35    60:24    21       166:39 
   27 Reszter István             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       97:14    33    96:20    28       193:34 
   28 Müller János               PSE Postás SE                          HUN      104:17    34   102:31    29       206:48 

      Millbrant Tony             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       91:38    31     hiba                    
      Isgren Hugo                XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        hiba          64:20    24              
      Köblös József              KTX Kőbányai Textil SE                 HUN       87:29    30     n.i.                    
      Ribényi Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       93:46    32     n.i.                    
      Sejpes Gyula               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       64:21    21     n.i.                    
      Tőkés József               TSC Tungsram SC                        HUN       63:21    19     n.i.                    
      Dahlgren Jan               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       85:58    29     n.i.                    
      Nagy Dezső                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       63:21    19     n.i.                    



F70  (21)                                  

    1 Carlsson Rune              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       36:24     1    38:36     1        75:00 
    2 Fiechter Christian         XOCK OLC Kapreolo                      SUI       41:36     4    44:26     2        86:02 
    3 Axelsson Sivert            XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       38:30     2    50:36     4        89:06 
    4 Bengtsson Peo              XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       42:12     5    46:55     3        89:07 
    5 Páhy Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       44:26     7    52:33     5        96:59 
    6 Sjögren Leif               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       44:00     6    53:46     6        97:46 
    7 Tidman Ake                 XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       52:44     9    57:45     7       110:29 
    7 Sander Ake                 XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       51:15     8    59:14     9       110:29 
    9 Dudás István               OSC Orvosegyetem SC                    HUN       54:46    10    58:44     8       113:30 
   10 Salmenkylä Juhani          XHEL Helsingin Suunistajat             FIN       63:48    11    60:47    10       124:35 
   11 Valla Stanislav            XMOR Morava                            CZE       77:48    14    72:28    11       150:16 
   12 Simpanen Erkki             XRAS Rastihaukat                       FIN      110:25    18   101:37    12       212:02 
   13 Möstl Max                  XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT      106:26    17   111:00    13       217:26 

      Vörös István dr.           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN        hiba           hiba                    
      Láznička Alois             XMOR Morava                            CZE       40:40     3     hiba                    
      Cserteg István             TSC Tungsram SC                        HUN       73:02    13     n.i.                    
      Kún Ferenc                 KTX Kőbányai Textil SE                 HUN      101:58    16     n.i.                    
      Mercz László dr.           BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN        n.i.           hiba                    
      Pataki Zsolt               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       80:07    15     n.i.                    
      Szeredai László            BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN      122:17    19     n.i.                    
      Rédl Gábor dr.             PSE Postás-Matáv SE                              64:29    12                             



N10D  (18)                                 

    1 Vékony Vanda               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       24:53     1    17:28     1        42:21 
    2 Hajdu Frida Sára           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       28:53     2    21:42     2        50:35 
    3 Gillich Bernadett          MSE Megalódusz SE                      HUN       29:11     4    24:37     5        53:48 
    4 Tóth Blanka                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       29:04     3    24:57     7        54:01 
    5 Hajnal Dorottya            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       36:08     6    24:50     6        60:58 
    6 Zeman Mercedesz            KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       36:26     7    25:12     8        61:38 
    7 Mucsi Zsófia               EK Egyesületen kívüli                  HUN       35:48     5    34:02    10        69:50 
    8 Kálmán Imola               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       59:09    11    24:25     4        83:34 
    9 Antal Katinka              BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       52:41     8    33:17     9        85:58 
   10 Marosffy Boglárka          OSC Orvosegyetem SC                    HUN       56:07     9    42:05    13        98:12 
   11 Tóth Barbara               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       57:44    10    44:00    14       101:44 
   12 Báder Fanni                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN      100:38    13    75:28    15       176:06 

      Tóth Bettina               BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN        hiba          22:47     3              
      Tisljar Ana                XOKF OK Feud                           CRO        hiba           hiba                    
      Kovács Anna                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       88:38    12     n.i.                    
      Vankó Milena               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN                      38:47    12              
      Kinde Sarolta              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN        hiba           n.i.                    
      Tárkányi Flóra             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN                      36:39    11              



N12C  (21)                                 

    1 Liszka Eszter              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                       19:27     4    18:41     1        38:08 
    2 Weiler Virág               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       17:05     1    21:18     3        38:23 
    3 Balázs Otília              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       18:34     2    21:37     4        40:11 
    4 Faggyas Réka               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       18:49     3    21:47     5        40:36 
    5 Péntek Gréti               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       20:08     5    20:47     2        40:55 
    6 Vavrysová Bára             XMOR Morava                            CZE       21:07     7    23:45     8        44:52 
    7 Faggyas Petra              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       22:07     8    24:06     9        46:13 
    8 Kósa Noémi                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN       20:54     6    25:33    10        46:27 
    9 Gera Krisztina             SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       22:55    10    23:37     7        46:32 
   10 Kunčarová Jana             XMOR Morava                            CZE       24:58    13    22:43     6        47:41 
   11 Schwendtner Réka           KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       22:55    10    29:03    12        51:58 
   12 Horváth Hanga              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       25:44    14    27:55    11        53:39 
   13 Nagy Klára                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       22:15     9    33:55    14        56:10 
   14 Péteri Kitti Petra         ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       27:40    15    32:09    13        59:49 

      Horváth Sára               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN        hiba          58:51    15              
   Vk Völgyesi Melody            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       84:56    Vk    37:51    Vk              
   Vk Cser Júlia                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       62:51    Vk    50:56    Vk              
      Egei Petra                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       24:33    12     n.i.                    
      Donkó Luca                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       43:53    18     n.i.                    
      Rákosi Lili                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       31:40    16     n.i.                    
      Mátyás Arany               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       42:15    17     n.i.                    



N14B  (17) - Gránás Kupa 

    1 Kinde Vanda                SIR Sirályok SE                        HUN       39:14     1    40:53     1        80:07 
    2 Bartus Petra               JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     HUN       44:45     2    44:58     2        89:43 
    3 Herrgesell Maren           XOCG OLC Graz                          AUT       45:27     3    52:56     4        98:23 
    4 Faggyas Eszter             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       48:32     4    51:41     3       100:13 
    5 Hajdu Dorisz               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       48:51     5    54:51     5       103:42 
    6 Varga Viktória             SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN       50:27     7    57:14     6       107:41 
    7 Vass Luca                  SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       50:22     6    58:03     7       108:25 
    8 Kadocsa Rebeka             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       54:52     9    58:27     8       113:19 
    9 Medve Lívia                FSC Futárok SC                         HUN       55:30    11    79:31    10       135:01 
   10 Tisza Zsófia               BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       58:54    12    80:07    11       139:01 
   11 Vass Flóra                 SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       64:39    14    76:34     9       141:13 
   12 Faragó Mária               SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       63:29    13    93:56    13       157:25 
   13 Péteri Fanni Panka         ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       88:45    15    88:24    12       177:09 

      Tölgyesi Blanka            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       54:52     9     hiba                    
      Kiss Eszter Blanka         SIR Sirályok SE                        HUN       51:29     8     hiba                    
      Korsós Kitti               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       89:32    16     hiba                    
      Donkó Anna                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       92:44    17     n.i.                    



N16B  (10) - Szentpétery Ákos emlékfutam 

    1 Varsányi Kinga             VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       47:21     1    44:46     1        92:07 
    2 Zempléni Réka              SIR Sirályok SE                        HUN       51:58     3    45:28     2        97:26 
    3 Tóth Krisztina             VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       49:56     2    48:44     3        98:40 
    4 Krejčíková Marie           XMOR Morava                            CZE       53:11     4    50:58     4       104:09 
    5 Rusvai Katalin             FSC Futárok SC                         HUN       58:15     5    58:33     5       116:48 
    6 Paskuj Rebeka              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     HUN       63:43     6    68:58     6       132:41 
    7 Oszkó Dóra                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       64:50     8    74:59     7       139:49 

      Ágh Barbara                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN        hiba           n.i.                    
      Miia Mattila               XHEL Helsingin Suunistajat             FIN       64:45     7     n.i.                    
      Fekete Zsuzsa              BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN        hiba           n.i.                    



N18B  (4)                                  

    1 Tóth Réka                  SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       52:16     1    50:24     1       102:40 
    2 Milla Mattila              XHEL Helsingin Suunistajat             FIN       52:59     2    50:36     2       103:35 
    3 Molnár Anna                BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN      113:41     3   126:41     3       240:22 

      Vázsonyi Patrícia          BSC Balatonfüredi SC                   HUN        hiba           n.i.                    



N21B  (23)                                 

    1 Fedorova Katarina          XSOK Sokol Pezinok                     SVK       49:46     1    52:50     1       102:36 
    2 Mezei Anikó                FSC Futárok SC                         HUN       56:32     3    56:33     2       113:05 
    3 Rostás Anikó               KAL Kalocsai SE                        HUN       58:35     4    59:55     4       118:30 
    4 Szabó Veronika             ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       59:13     5    60:20     5       119:33 
    5 Lux Andrea                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       63:47    11    59:31     3       123:18 
    6 Szivák Ildikó              ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       60:22     6    63:02     6       123:24 
    7 Allwinger Tünde            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       66:51    12    65:29     8       132:20 
    8 Bárd Barbara               KAL Kalocsai SE                        HUN       76:49    20    63:46     7       140:35 
    9 Kovács Edit                ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       71:55    15    68:51     9       140:46 
   10 Horváti Réka               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       70:16    13    71:12    10       141:28 
   11 Balogh Katalin             FSC Futárok SC                         HUN       75:07    18    74:05    11       149:12 
   12 Kotormán Ágnes             VHS Veszprémi Honvéd SE                HUN       74:28    17    77:45    12       152:13 
   13 Ambruzs Krisztina          VIK Viking Sport Egyesület             HUN       75:13    19    86:59    13       162:12 

      Füzy Judit                 OSC Orvosegyetem SC                    HUN       78:34    21     hiba                    
      Balogh Edina               FSC Futárok SC                         HUN       61:08     8     n.i.                    
      Biró Alma                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       70:16    13     n.i.                    
      Csikós Nóra                FSC Futárok SC                         HUN       71:59    16     n.i.                    
      Fenyvesi Laura             KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       54:49     2     n.i.                    
      Kaufmann Brigitta Dóra     THS Taszár Honvéd SE                   HUN       63:10    10     n.i.                    
      Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       61:06     7     n.i.                    
      Pogány Borcsi              KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       62:07     9     n.i.                    
      Nagy Nikoletta             BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN        n.i.          87:48    14              
      Lada Nikolett              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       92:51    22     n.i.                    



N21BR  (38)                                

    1 Podmolíková Dagmar         XMOR Morava                            CZE       38:05     1    39:53     1        77:58 
    2 Krejčíková Bára            XMOR Morava                            CZE       39:18     2    40:35     2        79:53 
    3 Veresné Gyalog Zsuzsanna   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       41:56     3    44:43     4        86:39 
    4 Gyalog Zsófia              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       49:54     6    45:45     5        95:39 
    5 Rydlova Jana               XMOR Morava                            CZE       52:42    11    44:39     3        97:21 
    6 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör               HUN       52:59    12    47:49     7       100:48 
    6 Polásková Tereza           XMOR Morava                            CZE       52:40    10    48:08     8       100:48 
    8 Szigetfy Ildikó            HER Herkules SE Balatonalmádi          HUN       52:27     8    48:50     9       101:17 
    9 Salánki Zsuzsa             OSC Orvosegyetem SC                    HUN       54:55    16    47:41     6       102:36 
   10 Pegán Bernadett            VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       52:27     8    50:15    10       102:42 
   11 Zelena Dóra                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       51:37     7    52:08    14       103:45 
   12 Kiss Teodóra               ETC Egri Testedző Club                 HUN       54:41    15    51:21    12       106:02 
   13 Herczku Tímea              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       45:04     4    61:42    21       106:46 
   14 Vékonyné Árva Katalin      ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       55:30    18    51:49    13       107:19 
   15 Tóth Ágnes                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       61:32    27    50:46    11       112:18 
   16 Tusić Anamaria             XOKL OK LOKVE Croatia                  CRO       53:01    13    60:56    20       113:57 
   17 Marosán Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       55:28    17    59:33    18       115:01 
   18 Orsányi Beatrix            PSE Postás SE                          HUN       58:35    22    60:27    19       119:02 
   19 Török Orsolya              KAL Kalocsai SE                        HUN       61:42    28    65:15    22       126:57 
   20 Popovic Budi Daniela       XOKJ OK Japetic                        CRO       69:42    31    58:44    17       128:26 
   21 Pelhős Lívia               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       76:01    34    57:41    16       133:42 
   22 Kelevitz Krisztina         BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       75:15    33    72:55    25       148:10 
   23 Oszkóné Simon Ildikó       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       74:17    32    76:37    26       150:54 
   24 Károssy Réka               SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       89:43    37    66:41    23       156:24 
   25 Skovronova Lenka           XVSS VSSK MMF                          CZE       86:02    36    72:19    24       158:21 

      Hubáčková Pavla            XMOR Morava                            CZE       46:38     5     hiba                    
      Marosfalvi Eszter          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       58:52    23     n.i.                    
      Marosfalvi Mónika          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       61:02    26     n.i.                    
      Schőnviszkyné Vasvári Kris RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          HUN       59:32    24     n.i.                    
      Szemler Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       57:44    20     n.i.                    
      Tanácsné Vasvári Zsuzsa    RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          HUN       67:21    30     n.i.                    
      Tőke Tünde                 SZT Szombathelyi Főiskola SE           HUN       61:53    29     n.i.                    
      Kucher Nicole              XLZO LZ Omaha                          AUT       56:56    19     n.i.                    
      Németh Ágnes dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN        n.i.          53:56    15              
      Krasznai Orsolya           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       57:51    21     n.i.                    
      Csonka Dorottya            ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       85:12    35     n.i.                    
      Tóthné Schuch Anikó        KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       54:31    14     n.i.                    
      Madarassy Anikó            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       59:59    25     n.i.                    



N21C  (19)                                 

    1 Tolnay Katalin             SMA Soproni Műegyetemi AC              HUN       60:17     5    48:39     1       108:56 
    2 Nagyné Bódis Borbála       FSC Futárok SC                         HUN       57:21     1    56:30     2       113:51 
    3 Schultheisz Edina          KFK KFKI Petőfi Sportkör               HUN       59:37     4    58:50     3       118:27 
    4 Kubacsek Éva               FSC Futárok SC                         HUN       58:29     3    63:50     6       122:19 
    5 Szűcs Judit                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     HUN       58:16     2    67:13     8       125:29 
    6 Hornyán Katalin dr.        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       62:48     6    63:33     4       126:21 
    7 Hoór Anikó                 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     HUN       68:48     9    63:43     5       132:31 
    8 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       68:36     8    67:39    10       136:15 
    9 Novotni Bernadett          BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          HUN       73:36    11    66:52     7       140:28 
   10 Tóth-Buschmann Ilka        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       68:54    10    76:44    11       145:38 
   11 Kőhegyi Borbála            EGY Egyesületen kívüli1                HUN       78:32    12    67:36     9       146:08 
   12 Házy Eszter                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       80:12    13    77:57    12       158:09 
   13 Dornstauder Sandra         XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT      101:26    14    81:22    13       182:48 

      Riez Ágnes                 SFC Széchenyi István Egyetem Sport     HUN      133:23    15     n.i.                    
      Skrinyár Zsuzsanna         SFC Széchenyi István Egyetem Sport     HUN        hiba           n.i.                    
      Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                         HUN        n.i.          81:34    14              
      Kifferné Endes Anikó       ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       66:30     7     n.i.                    
      Sipos Judit                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN        hiba           n.i.                    
      Kovács-Sebestyény Csilla   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     HUN        hiba           n.i.                    



N21E  (10)                                 

    1 Wengrin Ágnes              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       67:50     4    66:33     1       134:23 
    2 Simon Ágnes                ETC Egri Testedző Club                 HUN       65:27     3    69:58     3       135:25 
    3 Björk Annika               XHEL Helsingin Suunistajat             FIN       69:46     5    75:49     4       145:35 
    4 Füzy Anna                  OSC Orvosegyetem SC                    HUN       79:33     8    68:53     2       148:26 
    5 Harreither Agnes           XKAL Kalksburg OL                      AUT       78:55     7    81:28     5       160:23 
    6 Sisa Dorottya              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     HUN       95:37     9   102:20     6       197:57 

      Leonhardt Karin            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN       73:16     6     hiba                    
      Gyurkó Fanni               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       60:46     1     n.i.                    
      Jansson Lisa               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        n.i.           hiba                    
      Makrai Éva                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN       61:04     2     n.i.                    



N35A  (5)                                  

    1 Aschacher Angelika         XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       84:31     1    80:36     1       165:07 
    2 Győrffy Gabriella          HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       87:43     2    88:16     2       175:59 
    3 Dénes Ildikó               KAL Kalocsai SE                        HUN      136:02     4   143:35     3       279:37 

      Cseh Veronika              MSE Megalódusz SE                      HUN        hiba           n.i.                    
      Nagy Orsolya               TSE Törekvés SE                        HUN      123:36     3     n.i.                    



N40  (20)                                  

    1 Tömördi Ágnes              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       56:48     2    45:32     1       102:20 
    2 Mátyás Ildikó              PVM Pécsi Vörös Meteor SK              HUN       55:54     1    47:07     2       103:01 
    3 Bányai Réka                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       64:48     3    55:02     4       119:50 
    4 Juhas Irina                XDIF DIF Beograd                       SRB       70:45     6    52:27     3       123:12 
    5 Cseresnyés Ágnes           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       71:40     7    56:41     6       128:21 
    6 Maliňáková Eva             XMOR Morava                            CZE       75:34     9    56:20     5       131:54 
    7 Biró Aletta                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       73:53     8    58:09     8       132:02 
    8 Sallai Sára                SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       67:22     4    68:29    12       135:51 
    9 Németh Zsoltné             HER Herkules SE Balatonalmádi          HUN       77:21    10    58:53     9       136:14 
   10 Tamásné Szakács Judit      MSE Megalódusz SE                      HUN       67:59     5    70:18    13       138:17 
   11 Larsson Suzy               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       82:04    12    56:49     7       138:53 
   12 Kissné Kiss Mária          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn     HUN       79:52    11    66:35    11       146:27 
   13 Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       91:05    13    62:52    10       153:57 
   14 Nemesházi Lászlóné         PSE Postás SE                          HUN      112:42    15    90:00    15       202:42 
   15 Erőss Anikó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN      114:02    16    97:51    16       211:53 

      Nagy Beáta                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN        hiba          81:50    14              
      Erdősné Németh Ágnes       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     HUN        hiba         107:33    17              
      Kapturné Bíró Anna         VHS Veszprémi Honvéd SE                HUN      109:25    14     n.i.                    
      Radics Anna                ETC Egri Testedző Club                 HUN        hiba           n.i.                    
      Tusić Rozmari              XOKL OK LOKVE Croatia                  CRO      131:35    17     n.i.                    



N45  (10)                                  

    1 Kármán Katalin             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       43:17     1    43:25     1        86:42 
    2 Jenővári Gabriella         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       51:27     2    46:32     3        97:59 
    3 Stackeová Anna             XMOR Morava                            CZE       56:16     3    46:17     2       102:33 
    4 Marczis Márta              ETC Egri Testedző Club                 HUN       62:47     4    52:32     4       115:19 
    5 Bacsó Piroska              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       65:01     6    56:13     5       121:14 
    6 Glabazňová Jana            XMOR Morava                            CZE       66:11     7    56:23     6       122:34 
    7 Regályné Zarnóczay Klára   NYK Nyíregyházi Konzerv SE             HUN       63:38     5    62:36     8       126:14 
    8 Krejčíková Monika          XMOR Morava                            CZE       72:04     8    60:07     7       132:11 

      Pápainé Poós Ildikó        ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       96:05     9     hiba                    
      Larsson Mand Riina         XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        n.i.          97:20     9              



N50  (17)                                  

    1 Horváth Magda              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       48:48     1    46:51     1        95:39 
    2 Edenbrandt Christine       XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       50:44     3    48:07     2        98:51 
    3 Engelby Ulla               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       54:30     4    49:17     3       103:47 
    4 Leena Salmenkylä-Matti     XHEL Helsingin Suunistajat             FIN       56:04     5    51:23     5       107:27 
    5 Jahnová Helena             XMOR Morava                            CZE       57:31     7    50:33     4       108:04 
    6 Strnadlová Zdena           XMOR Morava                            CZE       59:18     8    52:48     6       112:06 
    7 Liljequist Barbo           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       65:20     9    58:51     8       124:11 
    8 Szabó Zsuzsanna            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     HUN       70:46    11    58:00     7       128:46 
    9 Fabek Branka               XOKJ OK Japetic                        CRO       77:49    12    71:49    10       149:38 
   10 Gunnarsson Stina           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       70:02    10    80:37    11       150:39 

      Zagorac Marijana           XPTT PD PTT Beograd                    SRB        hiba          99:50    12              
      Kocsis Gyöngyi             ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN        n.i.          61:59     9              
      Szopori Éva                KRI Kristály Tájfutó és Természetj     HUN       56:50     6     n.i.                    
      Muzsnai Ágota dr.          HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       49:49     2     n.i.                    
      Hrbasová Jana              XMOR Morava                            CZE       80:01    13     n.i.                    
      Polackova Darina           XSOK Sokol Pezinok                     SVK        hiba           n.i.                    
      Nickné Laczkó Mária        PTX Pápai Tájfutó SE                                             hiba                    



N55  (6)                                   

    1 Mansson Gunnel             XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       39:03     1    43:49     1        82:52 
    2 Martensson Ingrid          XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       55:53     4    51:21     2       107:14 
    3 Hegedüs Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       50:20     2    59:53     4       110:13 
    4 Novotni Tiborné            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE          HUN       60:17     5    54:33     3       114:50 
    5 Kühn Edit                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK              HUN       77:27     6    82:54     5       160:21 

      Bacanac Ljubica            XDIF DIF Beograd                       SRB       54:49     3     hiba                    



N60  (20)                                  

    1 Kvaal Torid                XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       39:46     1    40:19     1        80:05 
    2 Leandersson Lena           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       40:21     2    43:02     2        83:23 
    3 Svendsen Torill            XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       49:33     4    48:00     3        97:33 
    4 Korik Vera                 PSE Postás SE                          HUN       50:33     6    49:16     4        99:49 
    5 Pirozzi Britt Forsell      XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       50:16     5    51:49     7       102:05 
    6 Tidman Margareta           XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       54:14     7    51:55     8       106:09 
    7 Gorvett Jill               XGBR GBR                               GBR       58:10     9    50:50     6       109:00 
    8 Sjöberg Margareta          XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       49:25     3    62:57    11       112:22 
    9 Bengtsson Inga-Britt       XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       56:08     8    60:57    10       117:05 
   10 Aschacher Gizella          XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       63:17    11    64:53    12       128:10 
   11 Scmiedeberg Brigitte       XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       69:45    13    60:42     9       130:27 
   12 Simon Krisztina            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       66:11    12    64:57    13       131:08 
   13 Wengrin Istvánné           VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       85:25    18    65:51    14       151:16 
   14 Gombkötő Zsuzsanna         VTC Veszprémi Tájfutó Club             HUN       82:23    17    70:37    15       153:00 
   15 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem SC                    HUN       81:06    16   121:53    17       202:59 

      Cser Krisztina             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       63:08    10     hiba                    
      Bernhed Lisbeth            XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE        hiba          70:53    16              
      Blom Kerstin               XWWOP World Wide Orienteering Promot   SWE       72:43    14     hiba                    
      Praznik Nora               XHSV HSV OL Wiener Neustadt            AUT       79:43    15     hiba                    
      Grant Julianna             BÖF Budai Ősforrás SC                  HUN        n.i.          50:46     5              



NYK  (60)                                  

    1 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem Sport     HUN       22:10     2    21:50     1        44:00 
    2 Balogh Andrea              EK Egyesületen kívüli                  HUN       26:28     9    24:57     2        51:25 
    3 Varga János                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       27:02    11    27:36     5        54:38 
    4 Mészárosné Boros Valéria   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       27:28    13    29:25     7        56:53 
    5 Fáy Judit                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       26:25     8    30:56     8        57:21 
    6 Péntek Gáborné             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       26:42    10    32:09    11        58:51 
    7 Csörgő Nóra                EGY Egyesületen kívüli1                HUN       27:08    12    31:57    10        59:05 
    8 Mészáros Károly            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       29:56    17    32:12    12        62:08 
    9 Bendicsek Mikes            VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       32:58    22    31:10     9        64:08 
   10 Konrád Rita                MSE Megalódusz SE                      HUN       31:49    19    33:52    15        65:41 
   11 Horváthné Keszthelyi Noémi VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       27:34    14    41:03    24        68:37 
   12 Nagy Zsuzsanna             BSC Balatonfüredi SC                   HUN       34:33    26    34:26    17        68:59 
   13 Szabó Ildikó               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       34:21    24    35:57    18        70:18 
   14 Ágh Eleonóra dr.           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       33:06    23    38:48    21        71:54 
   15 Bendicsek Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       36:29    28    37:33    19        74:02 
   16 Schell Antalné             PSE Postás-Matáv SE                              34:23    25    39:46    23        74:09 
   17 Kadocsa Benjámin           EK Egyesületen kívüli                  HUN       43:19    31    44:07    27        87:26 
   18 Sárospataki Piroska        BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       55:46    34    33:55    16        89:41 
   19 Majoros Mihály             EK Egyesületen kívüli                  HUN       22:25     3    67:41    34        90:06 
   20 Argay Dóra                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     HUN       62:36    36    73:56    36       136:32 

      Kocsispéter Kata           VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       44:04    32     hiba                    
      Tanczer Bettina            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN        hiba          43:08    26              
      Jakus Virág                FSC Futárok SC                         HUN        hiba          33:50    14              
      Kinde Zsófia               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       39:09    29     n.i.                    
      Bay-Fodor Boglárka dr.     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN        hiba           n.i.                    
      Pincés Marianna            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       26:06     6     n.i.                    
      Dalos Áron                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     HUN       22:26     4     n.i.                    
      Balázs Boldizsár           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       31:15    18     n.i.                    
      Gerebecz Judit             FMT FŐMTERV SK                         HUN       32:35    21     n.i.                    
      Tanczer Dominik            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN        n.i.          49:03    29              
      Forray Andrea              EK Egyesületen kívüli                  HUN        n.i.          43:06    25              
      Kaniski Tomislav           XOKL OK LOKVE Croatia                  CRO        n.i.          51:51    31              
      Karácsony Kolos            TKE Útkeresés                          HUN        n.i.          28:52     6              
      Czap László                TKE Útkeresés                          HUN        n.i.          26:21     4              
      Makrai Márton              TKE Útkeresés                          HUN        n.i.          25:21     3              
      Pogány Petra               TKE Útkeresés                          HUN        n.i.          52:16    32              
      Molnár Éva                 TKE Útkeresés                          HUN        n.i.          51:15    30              
      Mentes Zsuzanna            SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN        n.i.           hiba                    
      Jakus Ivett                SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN        n.i.          32:42    13              
      Sinte Anna                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       40:57    30     n.i.                    
      Sinte Károly               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       63:28    37     n.i.                    
      Láng Tibor                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       58:08    35     n.i.                    
      Tarkó Orsolya              EK Egyesületen kívüli                  HUN                      68:08    35              
      Cseh Marianna              EK Egyesületen kívüli                  HUN       45:29    33     n.i.                    
      Tóth Mihály                SKS Sárvári Kinizsi SE                 HUN                      38:11    20              
      Magai Ágnes                EK Egyesületen kívüli                  HUN       26:11     7     n.i.                    
      Havasi Gábor               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN       23:43     5     n.i.                    
      Szász Norbert              EK Egyesületen kívüli                  HUN       17:50     1     n.i.                    
      Kis Emberek                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN         nfb           n.i.                    
      Hevérné Fricska Ildikó     JOG Jogging Plus Szuperinfó Club       HUN       32:28    20     n.i.                    
      Dobány Imre                PSE Postás SE                          HUN       27:50    15     n.i.                    
      Gáspár Mária               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        HUN        hiba           n.i.                    
      Barát Katalin              EK Egyesületen kívüli                  HUN        hiba           n.i.                    
      Hidas Sándor               KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       28:12    16     n.i.                    
      Magyar Luca                EGY Egyesületen kívüli1                HUN       76:58    39     n.i.                    
      Magyar Bendegúz            EGY Egyesületen kívüli1                HUN       75:22    38     n.i.                    
      Kallós Anna                EK Egyesületen kívüli                  HUN       35:09    27     n.i.                    
      Geszti Zsuzsanna           EK Egyesületen kívüli                  HUN                      44:15    28              
      Mohácsi Erik               EK Egyesületen kívüli                  HUN                      38:49    22              
      Józsa Botond               PSE Postás SE                          HUN                      61:06    33              



NYT  (63)                                  

    1 Szabó Zsolt                SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       37:32     1    48:40     1        86:12 
    2 Margittai Endre            SMA Soproni Műegyetemi AC              HUN       51:59     3    53:45     2       105:44 
    3 Hites Viktor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       51:59     3    57:27     4       109:26 
    4 Mód Rudolf                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       58:04     9    55:37     3       113:41 
    5 Szász Péter                EK Egyesületen kívüli                  HUN       54:33     6    68:09    10       122:42 
    6 Németh Jenő                BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN       62:21    15    61:48     6       124:09 
    7 Bacsó Attila               HER Herkules SE Balatonalmádi          HUN       60:21    12    65:35     8       125:56 
    8 Kadocsa Gábor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     HUN       62:11    14    66:10     9       128:21 
    9 Kiss Zsolt                 EK Egyesületen kívüli                  HUN       57:49     8    72:01    12       129:50 
   10 Antal István               BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN       58:53    11    77:58    15       136:51 
   11 Tápai József               ALS Acélszív Triatlon Klub             HUN       65:56    17    72:32    13       138:28 
   12 Süle Zoltán                BTK Bakonyi Tájfutó Klub               HUN       68:07    19    80:51    17       148:58 
   13 Péntek Gábor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     HUN       80:22    26    81:07    18       161:29 
   14 Németh Zsolt               HER Herkules SE Balatonalmádi          HUN       84:13    34    79:46    16       163:59 
   15 Klein Pál                  ALS Acélszív Triatlon Klub             HUN       79:42    24    86:40    20       166:22 
   16 Ladóczki Attila            ALS Acélszív Triatlon Klub             HUN       84:09    33    87:28    22       171:37 
   17 Ostorics Zsuzsanna         PSE Postás SE                          HUN       81:26    28    91:38    23       173:04 
   18 Gösswein Judit             PSE Postás SE                          HUN       81:25    27   102:32    25       183:57 
   19 Mets Zsuzsanna             BDI Budapesti Diáksport Szövetség      HUN      134:31    47    63:00     7       197:31 
   20 Mohácsi Kálmán             EK Egyesületen kívüli                  HUN      107:37    43   104:49    26       212:26 
   21 Balázs Ottó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       99:01    41   126:36    31       225:37 
   22 Csongor Donát              ALS Acélszív Triatlon Klub             HUN      136:58    48   108:18    28       245:16 
   23 Csongor Botond             ALS Acélszív Triatlon Klub             HUN      114:45    44   136:02    33       250:47 
   24 Csongor Csaba              ALS Acélszív Triatlon Klub             HUN      127:39    45   134:18    32       261:57 

      Pokornyik Tibor            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN       52:21     5     hiba                    
      Emde Sabine                XKAL Kalksburg OL                      AUT        hiba           hiba                    
      Somogyi László             PTX Pápai Tájfutó SE                              hiba         126:07    30              
      Szabadi Ildikó             OSC Orvosegyetem SC                    HUN        n.i.          85:41    19              
      Horváth Tivadar            HER Herkules SE Balatonalmádi          HUN       54:56     7     n.i.                    
      Katona Ferenc dr.          HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN       83:17    30     n.i.                    
      Kerényiné Rédly Zsófia     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     HUN        n.i.         105:10    27              
      Lutring László             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     HUN        n.i.          87:26    21              
      Stacke Václav              XMOR Morava                            CZE       64:16    16     n.i.                    
      Decsi Tamás                AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos                70:27    20     n.i.                    
      Bein Márton                KFK KFKI Petőfi Sportkör               HUN       67:17    18     n.i.                    
      Kaszab Gábor               EK Egyesületen kívüli                  HUN       71:07    21     n.i.                    
      Hanuscsák Anikó            KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       87:54    37     n.i.                    
      Kovács Márton              EK Egyesületen kívüli                  HUN      130:04    46     n.i.                    
      Tóth Tibor                 EK Egyesületen kívüli                  HUN       84:04    32     n.i.                    
      Bölkei Zsolt               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       79:15    23     n.i.                    
      Szili Márton               EK Egyesületen kívüli                  HUN       92:07    39     n.i.                    
      Keszthelyi Ildikó          PSE Postás-Matáv SE                              99:39    42     n.i.                    
      Nikohajdu Szófia           ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN        n.i.           hiba                    
      Fehér Zsuzsanna            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     HUN       83:51    31     n.i.                    
      Benkő Zoltán               EK Egyesületen kívüli                  HUN       85:13    35     n.i.                    
      Szunyog Emese              KTK Kőbányai Tájfutó Klub              HUN       73:16    22     n.i.                    
      Varga Attila               ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       82:00    29     n.i.                    
      Ádám András                ARA Alba Regia Atlétikai Klub          HUN       91:10    38     n.i.                    
      Balogh Piroska             SZV Szegedi Vasutas SE                 HUN       49:27     2     n.i.                    
      Zakariás János             TSE Törekvés SE                        HUN        hiba                                   
      Székely Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      HUN       58:47    10     n.i.                    
      Garay Valéria              EK Egyesületen kívüli                  HUN       87:04    36                             
      Bozán Bálint               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       80:08    25     n.i.                    
      Bozán János                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN       93:37    40     n.i.                    
      Niedermayer Anna           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     HUN      151:21    49     n.i.                    
      Gadó György                OSC Orvosegyetem SC                    HUN       60:28    13     n.i.                    
      Romanovszki István         ALS Acélszív Triatlon Klub             HUN                       hiba                    
      Nick Brigitta              PTX Pápai Tájfutó SE                                            99:36    24              
      Nick József dr.            PTX Pápai Tájfutó SE                                           111:27    29              
      Patkós Tamás               EK Egyesületen kívüli                  HUN                      69:36    11              
      Déry Attila                EK Egyesületen kívüli                  HUN                      58:27     5              
      Horváth László             TSE Törekvés SE                        HUN                       hiba                    
      Mikó Gergely               EK Egyesületen kívüli                  HUN                      76:38    14