56. Őszi Spartacus Kupa - Autumn Spartacus Cup 2008V 2008.11.09. 17:41
Eredmények Versenynap 1 - Stage 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

 Hely Név                          Klub                                        Idő 



F10D  (19)                4.0 km  45 m   7 ep         

    1 Horváth Csongor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        23:55 
    2 Hamar Miklós                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        25:34 
    3 Ormay Mihály                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           26:31 
    4 Faragó Antal                 SZV Szegedi Vasutas SE                    27:22 
    5 Kálmán Erik                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        27:31 
    6 Tóth Elek                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 28:39 
    7 Péntek Márton                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        29:30 
    8 Szitter Márton               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        32:56 
    9 Marosffy Bálint              OSC Orvosegyetem SC                       36:13 
   10 Havasi Gergely Győző         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           36:28 
   11 Tamás Ervin                  MSE Megalódusz SE                         37:33 
   12 Tisljar Antun                XOKF OK Feud                              39:31 
   13 Fáy Gedeon                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         41:03 
   14 Weiler Vince                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        52:22 
   15 Rédli Tibor                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  63:05 

      Kiss Pál                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         hiba 
      Tanczer Sebastian            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i. 
      Kiss Pál Bendegúz            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
   Vk Zacher Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        49:30 



F12C  (36)                3.3 km  125 m   6 ep        

    1 Lengyel Ádám                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        29:17 
    2 Mudrák Stěpán                XMOR Morava                               30:21 
    3 Bíró Péter                   SZV Szegedi Vasutas SE                    31:28 
    4 Lakatos Tádé                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        33:21 
    5 Ptacek Pavel ifj.            XBET Beta Ursus Brno                      34:05 
    6 Erdős Márton                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        35:23 
    7 Antal Péter                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség         36:30 
    8 Kunz Jiri                    XBET Beta Ursus Brno                      38:36 
    9 Peregi Dániel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        38:41 
   10 Dalos Máté                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        41:09 
   11 Miavecz Balázs               BDI Budapesti Diáksport Szövetség         43:12 
   12 Farkasdy András              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        45:07 
   13 Hajdu Erik                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         45:44 
   14 Toldi Bence                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        48:03 
   15 Gergácz Martin               SKS Sárvári Kinizsi SE                    48:47 
   16 Paskuj Sámuel                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        50:31 
   17 Vujanic Filip                XOKL OK LOKVE Croatia                     51:49 
   18 Vujanic Josip                XOKL OK LOKVE Croatia                     53:30 
   19 Gansperger Gáspár            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           55:04 
   20 Siráky Bence Bálint          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        55:19 
   21 Weiler Vilmos                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        59:08 
   22 Kiss Varga Ákos              BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  61:43 
   23 Bendicsek Bendegúz           VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        62:52 
   24 Fonyó Valentin               SKS Sárvári Kinizsi SE                    76:36 

      Sándor László                FSC Futárok SC                             hiba 
      Kustus Marcell               BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   hiba 
      Kintli György                GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Kenyeres Zoltán              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Kenyeres Krisztián           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Egei Patrik                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Ács Bálint                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         n.i. 
      Váczi Buda Benedek           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Koltai András                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Tóth Péter                   SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Vajda Ákos                   SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Zilahy Ulisszesz             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 



F14B  (37) - Gránás Kupa  4.5 km  215 m   12 ep       

    1 Vajda Balázs                 SZV Szegedi Vasutas SE                    39:07 
    2 Tóth Adrián                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         41:34 
    3 Péntek Mátyás                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        43:17 
    4 Bartók Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        50:10 
    5 Balázs Bulcsú                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        50:27 
    6 Horváth Gergő                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        50:38 
    7 Oszkó Attila                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        57:16 
    8 Németh Marcell               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        59:18 
    9 Csupor Zoltán                SKS Sárvári Kinizsi SE                    59:43 
   10 Rusvai László                FSC Futárok SC                            60:50 
   11 Pokornyik Bence              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        61:08 
   12 Apjok Dániel                 SZV Szegedi Vasutas SE                    61:43 
   13 Krokavecz Simon              SZV Szegedi Vasutas SE                    62:48 
   14 Konkoly Csaba                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        66:38 
   15 Jakus Bertalan               FSC Futárok SC                            66:45 
   16 Berkes Dániel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        68:41 
   17 Sárospataki Bálint           BDI Budapesti Diáksport Szövetség         72:28 
   18 Emhő Dávid                   BDI Budapesti Diáksport Szövetség         72:43 
   19 Bubla Péter                  BSC Balatonfüredi SC                      80:34 
   20 Körmendi Miklós Márton       MSE Megalódusz SE                         81:00 
   21 Nagy Mátyás                  TSE Törekvés SE                           85:15 
   22 Pogány Gergő                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           88:36 
   23 Rózsa Ábel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        88:59 
   24 Tanács Levente               BDI Budapesti Diáksport Szövetség         91:52 
   25 Herrgesell Valentin          XOCG OLC Graz                             94:19 
   26 Földing Viktor               BSC Balatonfüredi SC                     102:25 
   27 Holes Bence                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség        102:49 
   28 Siklósi Bálint               TSE Törekvés SE                          111:08 
   29 Hevér Csaba                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club         112:59 
   30 Horváth Simon                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       115:44 
   31 Sveiczer András              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       138:33 

      Józsa Kornél                 SZV Szegedi Vasutas SE                     hiba 
      Chinorányi Gergely           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            hiba 
      Ribényi András               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   nfb 
      Dankó Botond                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Szekér Bence Dávid           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Láznička Jan                 XMOR Morava                                n.i. 



F16B  (26)                4.8 km  235 m   10 ep       

    1 Liszka Krisztián             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        38:23 
    2 Hubáček Michal               XMOR Morava                               39:03 
    3 Valenta Jiří Jun.            XMOR Morava                               42:08 
    4 Zacher Viktor                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        42:17 
    5 Sulyok Ábel                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        42:29 
    6 Vavrys Johan                 XMOR Morava                               45:36 
    7 Bugár Gergely                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        46:23 
    8 Tölgyesi Renátó              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        47:27 
    9 Horváth Marcell              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        47:35 
   10 Zollneritsch Julian          XOCG OLC Graz                             48:16 
   11 Odstrčilík Viktor            XMOR Morava                               49:48 
   12 Schwendtner Bálint           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 50:25 
   13 Horváth Máté                 TSE Törekvés SE                           51:16 
   14 Móra Gábor                   FSC Futárok SC                            51:35 
   15 Németh Bence                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        55:01 
   16 Peregi Dávid                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        56:54 
   17 Schäfer Jan                  XMOR Morava                               61:57 
   18 Kaspar Michal                XMOR Morava                               64:39 
   19 Jánosy Bence                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        66:03 
   20 Szabolcsi Sámuel             BDI Budapesti Diáksport Szövetség         86:04 
   21 Erdős Gergely                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       100:21 
   22 Antal Gergely                BDI Budapesti Diáksport Szövetség        106:25 
   23 Faragó Ferdinánd             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       112:37 
   24 Hegedűs Bence                BDI Budapesti Diáksport Szövetség        129:06 

      Horváth Domonkos             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Tóth Balázs                  SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 



F18B  (14)                7.3 km  415 m   20 ep       

    1 Pongrácz Ervin               SZV Szegedi Vasutas SE                    62:43 
    2 Tóth Károly ifj.             SIR Sirályok SE                           66:19 
    3 Illésy András                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         67:50 
    4 Spisák László                FSC Futárok SC                            71:25 
    5 Szivák András                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             79:54 
    6 Károlyi Gergely              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         81:23 
    7 Bakos Marcell                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         82:26 
    8 Mórocza Árpád                BSC Balatonfüredi SC                     108:36 
    9 Gömbös Dániel                SKS Sárvári Kinizsi SE                   117:38 

      Polgár Gergő                 BSC Balatonfüredi SC                       hiba 
      Pfeifer Michael              XOCG OLC Graz                              hiba 
      Szaknyéri Vendel Attila      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Tóth Gergely                 SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Jacobsen Gunnar Nerijus      XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 



F20A  (4)                 9.6 km  565 m   24 ep       

    1 Guggenberger Tobias          XOCG OLC Graz                             81:17 
    2 Mets Márton                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        83:59 
    3 Tári Kornél                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             85:31 
    4 Pfeifer Christian            XOCG OLC Graz                             99:18 



F21B  (19)                9.6 km  565 m   24 ep       

    1 Vajda Zsolt                  THT Tapolcai Honvéd SE                    85:14 
    2 Lenkei Ákos                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        87:49 
    3 Balogh Róbert                FLF Fehérlófia SE                         89:14 
    4 Maráz Gábor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub            101:53 
    5 Haingartner Christof         XOCG OLC Graz                            102:39 
    6 Kain Gergely                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       103:02 
    7 Takács Krisztián             BSC Balatonfüredi SC                     103:29 
    8 Horváth Pál                  JSS Jánosháza SK                         105:44 
    9 Koltai Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       114:04 
   10 Guszlev Antal                ARA Alba Regia Atlétikai Klub            116:46 
   11 Hegedűs Zoltán               OSC Orvosegyetem SC                      120:48 
   12 Bergendi Péter               KAL Kalocsai SE                          122:52 
   13 Hende András                 JSS Jánosháza SK                         130:55 
   14 Babka Miklós                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE              134:13 

      Schultheisz György           KFK KFKI Petőfi Sportkör                   hiba 
      Sárospataki Barnabás         BDI Budapesti Diáksport Szövetség          hiba 
      Karajz Csaba                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Kovács Balázs                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
      Szakál Péter                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                 n.i. 



F21BR  (68)               5.9 km  275 m   15 ep       

    1 Nečas Jiří                   XMOR Morava                               40:38 
    2 Krajča Tomás                 XMOR Morava                               40:55 
    3 Starosta Pavel               XMOR Morava                               43:07 
    4 Perutka Jan                  XMOR Morava                               45:38 
    5 Tóth Attila                  TSE Törekvés SE                           46:41 
    6 Podmolík Tomás               XMOR Morava                               47:12 
    7 Mudrák Stana                 XMOR Morava                               47:44 
    8 Kocsik Árpád dr.             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        48:10 
    9 Viraszkó Zoltán              NYK Nyíregyházi Konzerv SE                48:12 
   10 Balogh Péter                 FSC Futárok SC                            48:28 
   11 Vizi Tibor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        49:25 
   12 Vereszki Tibor               TSE Törekvés SE                           50:34 
   13 Rózsa Géza                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        50:42 
   14 Domján Tamás                 PVS Pécsi Vasutas SK                      51:24 
   15 Zeman Adolf                  XHSV HSV OL Wiener Neustadt               52:42 
   16 Láznička Petr                XMOR Morava                               53:50 
   17 Matija Razum                 XOKJ OK Japetic                           54:59 
   18 Legac Lino                   XHOD HOD Mihanovic                        55:34 
   19 Láznička Martin              XMOR Morava                               56:09 
   20 Bátor Szilárd                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        56:49 
   21 Markovic Frane               XHOD HOD Mihanovic                        57:29 
   22 Petró Árpád                  FSC Futárok SC                            57:45 
   23 Gombkötő Péter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:47 
   24 Branimir Pongrac             XOKJ OK Japetic                           58:45 
   25 Tot Nikola                   XOKJ OK Japetic                           59:14 
   26 Grabecz Tibor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             59:58 
   27 Suban Damir                  XOKJ OK Japetic                           60:43 
   28 Mentler Balázs               SFC Széchenyi István Egyetem Sport        61:03 
   29 Török Tibor                  KAL Kalocsai SE                           61:16 
   30 Révész Gábor                 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        61:52 
   31 Sági Péter                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        62:42 
   32 Perůtka Karel                XMOR Morava                               63:10 
   33 Valenta Jiří Sen.            XMOR Morava                               64:16 
   34 Hála Antonín                 XMOR Morava                               65:37 
   35 Krejčík Zbyněk               XMOR Morava                               65:55 
   36 Józsa Balázs Gábor           RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             66:04 
   37 Kiss Dénes                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        66:45 
   38 Kállai Tamás                 TSE Törekvés SE                           67:07 
   39 Weibl Zoltán                 EK Egyesületen kívüli                     68:38 
   40 Károlyi Gyula                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         69:33 
   41 Matics Gyula                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        69:56 
   42 Szebeni Zsolt                PSE Postás SE                             71:11 
   43 Budi Franjo                  XOKJ OK Japetic                           72:24 
   44 Biró Áron                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        73:03 
   45 Marton Tamás                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         75:38 
   45 Boka György                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség         75:38 
   47 Szabó László                 FLF Fehérlófia SE                         77:34 
   48 Laták Rudolf                 FMT FŐMTERV SK                            78:10 
   49 Bernáth Zsolt                FLF Fehérlófia SE                         78:16 
   50 Ficsor Ferenc                ETC Egri Testedző Club                    78:43 
   51 Arthofer Dietmar             XLZO LZ Omaha                             80:16 
   52 Tőzsér András                EK Egyesületen kívüli                     80:25 
   53 Klaric Ivan                  XOKJ OK Japetic                           82:48 
   54 Ágoston Tibor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        83:42 
   55 Slezák Martin                XMOR Morava                               88:09 
   56 Szentgyörgyi Zsolt           SMA Soproni Műegyetemi AC                 90:11 
   57 Tóth II. Zoltán              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 91:22 
   58 Hetmer Patrik                XMOR Morava                               92:18 
   59 Németh László                EK Egyesületen kívüli                    115:00 
   60 Tusić Andrija                XOKL OK LOKVE Croatia                    128:32 

      Plásek Martin                XMOR Morava                                hiba 
      Teiszler Zoltán              SFC Széchenyi István Egyetem Sport         n.i. 
      Haraszti Krisztián           FLF Fehérlófia SE                          n.i. 
      Lajszner Attila              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         n.i. 
      Merunka Darko                XOKM OK Maksimir                           n.i. 
      Romanovic Radenko            XOKM OK Maksimir                           n.i. 
      Delic Petar                  XOKL OK LOKVE Croatia                      n.i. 
      Honfi Gábor ifj.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 



F21C  (14)                5.9 km  245 m   9 ep        

    1 Mauer Lajos                  MSE Megalódusz SE                         56:00 
    2 Lukács Zsolt                 FSC Futárok SC                            65:30 
    3 Hunyadi István               EK Egyesületen kívüli                     66:30 
    4 Németh István                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        67:31 
    5 Köblös Csaba                 KTX Kőbányai Textil SE                    70:13 
    6 Muity László                 MSE Megalódusz SE                         73:42 
    7 Storebakken Jörgen           XHAM Hamar Orienteringsklubb              78:09 
    8 Toterud Jan Olav             XHAM Hamar Orienteringsklubb              79:40 
    9 Vizi Csaba                   BSC Balatonfüredi SC                      81:47 
   10 Ballagó Tamás                FSC Futárok SC                            85:20 
   11 Nagy Lajos Viktor            MSE Megalódusz SE                         90:00 

      Fehér Csaba                  EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Preil József                 EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Győri János Attila           EGY Egyesületen kívüli1                    n.i. 



F21E  (26) - Balogh Tamás emlékfutam 11.8 km  675 m   30 ep      

    1 Müller Matthias              XSUI SUI                                  78:11 
    2 Modig Johan                  XWWOP World Wide Orienteering Promot      82:47 
    3 Dénes Zoltán                 KAL Kalocsai SE                           83:57 
    4 Modig Erik                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      90:28 
    5 Zsebeházy István             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        92:45 
    6 Kustos Szabolcs              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        95:53 
    7 Steinar Ragvin Dag           XWWOP World Wide Orienteering Promot      96:46 
    8 Werner Péter                 CBD Ceglédi Bem Vasutas                   99:50 
    9 Janecek Oldrich              XVSS VSSK MMF                            103:44 
   10 Szabó Imre                   CBD Ceglédi Bem Vasutas                  104:29 
   11 Scultéty Márton              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                110:41 
   12 Marosvölgyi Máté             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       111:17 
   13 Szlatényi Ferenc             OSC Orvosegyetem SC                      113:09 
   14 Lundbäck Sven                XWWOP World Wide Orienteering Promot     114:32 
   15 Maros Ervin Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       114:52 
   16 Forsgren Per                 XWWOP World Wide Orienteering Promot     114:56 
   17 Mitró Zoltán                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       116:03 
   18 Gyimesi Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        117:50 
   19 Poell Matthias               XOIE OLC Wienerwald                      118:48 

      Józsa Gábor                  TSE Törekvés SE                            hiba 
      Ottoson Olof                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Dömötör Gábor                SFC Széchenyi István Egyetem Sport         n.i. 
      Maksimovic Blazo             XSRB Szerbia                               n.i. 
      Thorsson Thobias             XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Nasholm Peter                XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Lévai Ferenc                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         n.i. 



F35A  (25) - Tarjáni Tibor emlékfutam 9.6 km  565 m   24 ep       

    1 Hajdu Martin                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         73:38 
    2 Kiffer Gyula                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             75:41 
    3 Borbás Nándor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        80:58 
    4 Marosffy Dániel              OSC Orvosegyetem SC                       82:21 
    5 Nagy István                  TSE Törekvés SE                           82:52 
    6 Wittberger Georg             XKAL Kalksburg OL                         83:52 
    7 Gönczi Róbert                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         84:05 
    8 Kunz Martin                  XBET Beta Ursus Brno                      88:14 
    9 Molnár Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             90:08 
   10 Nagy Tibor                   FSC Futárok SC                            91:22 
   11 Mucsi Mihály                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        91:36 
   12 Lajszner Attila              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        93:06 
   13 Ágoston Zoltán               ARA Alba Regia Atlétikai Klub             95:15 
   14 Horváth Sándor               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        95:52 
   15 Vass Tibor                   VHS Veszprémi Honvéd SE                   97:10 
   16 Gólya István                 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE            100:32 
   17 Tornai Szabolcs              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       104:48 
   18 Kiácz Bence                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       109:07 

      Marton Balázs                VHS Veszprémi Honvéd SE                    hiba 
      Natanaelsson Roland          XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Varsányi Ferenc              MSE Megalódusz SE                          n.i. 
      Jávor Balázs                 EGY Egyesületen kívüli1                    n.i. 
      Soós Tamás                   EGY Egyesületen kívüli1                    n.i. 
      Sümeghy Gyula                EGY Egyesületen kívüli1                    n.i. 
      Tavaszi Tamás                EGY Egyesületen kívüli1                    n.i. 



F35BR  (28)               4.6 km  240 m   14 ep       

    1 Néda László                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        37:17 
    2 Tóth Gábor                   SZV Szegedi Vasutas SE                    38:59 
    3 Gerzsényi Zsolt              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                41:50 
    4 Gera Tibor                   SZV Szegedi Vasutas SE                    42:03 
    5 Dankó Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         43:26 
    6 Hajagos Henrik               SZV Szegedi Vasutas SE                    45:58 
    7 Ács Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        46:16 
    8 Lengyel Vilmos               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         46:32 
    9 Dankó István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         47:01 
   10 Cserna András                MSE Megalódusz SE                         47:22 
   11 Simon Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 48:09 
   12 Reviczki Zsolt               HUF HUFEZE Pásztó                         48:51 
   13 Molnár Attila                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         50:28 
   14 Körmendi Miklós              MSE Megalódusz SE                         50:45 
   15 Szabó Csaba                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  50:56 
   16 Schwendtner Erik             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 51:32 
   17 Báder Attila                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        52:51 
   18 Gárdonyi Márk                OSC Orvosegyetem SC                       54:01 
   19 Varsányi Attila              VTC Veszprémi Tájfutó Club                55:31 
   20 Vass Zoltán                  SZV Szegedi Vasutas SE                    58:52 
   21 Paskuj Mátyás                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        63:00 
   22 Oszkó László                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        65:41 
   23 Tóth László                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        70:13 
   24 Nagy Sándor                  EK Egyesületen kívüli                     73:27 
   25 Bérczes Miklós               FMT FŐMTERV SK                            74:35 
   26 Cenner Tibor dr.             FMT FŐMTERV SK                            76:01 
   27 Weiler Zsolt                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        89:09 

      Demmiany Lajos               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 



F40  (37)                 7.3 km  415 m   20 ep       

    1 Stockmayer Michael           XHSV HSV OL Wiener Neustadt               54:30 
    2 Egei Tamás                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         55:27 
    3 Gillich György               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        58:03 
    4 Jakus Zoltán                 FSC Futárok SC                            63:14 
    5 Ptacek Pavel                 XBET Beta Ursus Brno                      63:35 
    6 Stenbeck Ingemar             XWWOP World Wide Orienteering Promot      63:56 
    7 Vankó Péter                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        65:56 
    8 Gillich István               MSE Megalódusz SE                         67:27 
    9 Kerényi Dénes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        67:40 
   10 Allwinger Herwig             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         69:37 
   11 Marton János                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        70:02 
   12 Angyal Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             70:20 
   13 Muliter Gábor                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        70:54 
   14 Zentai László                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        70:58 
   15 Siegler Konrád               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        72:38 
   16 Dalos Attila                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        73:20 
   17 Mansson Magnus               XWWOP World Wide Orienteering Promot      75:32 
   18 Tálas Sándor                 OSC Orvosegyetem SC                       76:10 
   19 Nemesházi László             PSE Postás SE                             76:50 
   20 Faggyas László               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         77:45 
   21 Lénárt István                FSC Futárok SC                            81:50 
   22 Mörk Péter                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        82:09 
   23 Szitter Attila               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        83:50 
   24 Halaj László                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        84:13 
   25 Einarsson Kjell              XWWOP World Wide Orienteering Promot      86:41 
   26 Kinde Kálmán                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        86:57 
   27 Hevér Csaba                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club          87:28 
   28 Nádudvari Zoltán             RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             90:07 
   29 Fáy Dániel                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         93:45 
   30 Tisljar Ivo                  XOKF OK Feud                             102:07 
   31 Maácz Miklós                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba       103:37 
   32 Beňovský Jiří                XMOR Morava                              104:20 
   33 Németh Csaba                 BÖF Budai Ősforrás SC                    107:42 
   34 Erdős Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       159:07 

      Karkulehto Marko             XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Tóth József                  SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Andersson Jan-Olov           XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 



F45  (31)                 7.0 km  310 m   19 ep       

    1 Opetnik Siegfried            XBLE Bleiburg HSV                         68:29 
    2 Eriksson John                XWWOP World Wide Orienteering Promot      68:46 
    3 Takács Csaba                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         69:08 
    4 Rusvai László                FSC Futárok SC                            70:10 
    5 Tóth Károly                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                70:25 
    6 Prill László                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             73:00 
    7 Nagy András                  PSE Postás SE                             73:59 
    8 Mansson Göran                XWWOP World Wide Orienteering Promot      81:42 
    9 Hochreiter Andreas           XHSV HSV OL Wiener Neustadt               81:53 
   10 Köck Erwin                   XHSV HSV OL Wiener Neustadt               82:22 
   11 Tertsch Antal                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 83:14 
   12 Molnár Tibor                 SMA Soproni Műegyetemi AC                 83:34 
   13 Mets Miklós                  OSC Orvosegyetem SC                       85:27 
   14 Németh Ferenc                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 87:59 
   15 Szunyog József dr.           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 91:58 
   16 Koiser Gerhard               XHSV HSV OL Wiener Neustadt               92:25 
   17 Tommervold Trond Ivar        XHAM Hamar Orienteringsklubb              98:01 
   18 Pidner Valentin              XHSV HSV OL Wiener Neustadt               99:08 
   19 Melby Öystein                XHAM Hamar Orienteringsklubb              99:55 
   20 Scultéty Gábor               BÖF Budai Ősforrás SC                    103:49 
   21 Ryen Helge                   XHAM Hamar Orienteringsklubb             106:50 
   22 Elisenberg Edvin             XHAM Hamar Orienteringsklubb             109:29 
   23 Kaptur József                VHS Veszprémi Honvéd SE                  115:53 
   24 Nemcsényi László dr.         DHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá       117:38 
   25 Eriksson Hakan               XWWOP World Wide Orienteering Promot     123:50 
   26 Kaloč Vítězslav              XMOR Morava                              136:20 
   27 Róth Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub            154:01 

      Zempléni András dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            hiba 
      Ian Rochford                 XTVF TV Fürstenfeld                        hiba 
      Nagy Sándor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Korim Juraj                  XAUK ATU Kosice                            n.i. 



F50  (40)                 5.6 km  285 m   14 ep       

    1 Gyulai Zoltán                MSE Megalódusz SE                         47:35 
    2 Harkányi Csaba               HAV Havas Szabadidő Klub                  50:03 
    3 Ové Wallén Per               XWWOP World Wide Orienteering Promot      51:17 
    4 Zentai József                HUF HUFEZE Pásztó                         52:31 
    5 Balla Sándor                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        52:36 
    6 Fransson Roy                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      53:08 
    7 Hegedüs Ábel                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        54:43 
    8 Pápai János                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             55:10 
    9 Kóger Gyula                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 57:39 
   10 Kiss Tibor                   FSC Futárok SC                            59:08 
   11 Hansson Göran                XWWOP World Wide Orienteering Promot      59:38 
   12 Zsilkin Viktor               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        61:11 
   13 Honfi Gábor                  ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        61:23 
   14 Gudbrandsen Terje            XHAM Hamar Orienteringsklubb              61:50 
   15 Nagy György                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 63:54 
   16 Tóth Lajos                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        64:43 
   17 Fedor Jozef                  XSOK Sokol Pezinok                        65:22 
   18 Kocsis László                FSC Futárok SC                            67:16 
   19 Kubacsek József              FSC Futárok SC                            70:29 
   20 Somogyi Lajos                BSC Balatonfüredi SC                      73:19 
   21 Mikalsen John                XHAM Hamar Orienteringsklubb              74:04 
   22 Törjék György                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        74:45 
   23 Gröndalen Erik               XHAM Hamar Orienteringsklubb              75:41 
   24 Somlay Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             78:38 
   25 Jahnsen Even                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      79:38 
   26 Imeli János                  MSE Megalódusz SE                         81:14 
   27 Ellingsen Trond              XHAM Hamar Orienteringsklubb              82:12 
   28 Pap László                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         82:31 
   29 Herter László                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        83:27 
   30 Krolopp Frigyes              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        84:43 
   31 Polacek Pavol                XSOK Sokol Pezinok                        85:28 
   32 Ormay György                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           88:22 
   33 Dimitrijevic Ilija           XDIF DIF Beograd                          95:06 
   34 Volden Harald                XHAM Hamar Orienteringsklubb              97:50 
   35 Jahn Pavel                   XMOR Morava                              104:44 
   36 Vámos Péter                  PSE Postás SE                            109:02 

      Sáfrán Zoltán                ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Viczena Miklós               ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Larsson Georg                XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Holm-Gundersen Geir          XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 



F55  (26)                 4.6 km  240 m   14 ep       

    1 Bikki Sándor                 HER Herkules SE Balatonalmádi             43:01 
    2 Backman Carl                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      44:14 
    3 Ponweiser Franz              XHSV HSV OL Wiener Neustadt               45:26 
    4 Kovács Attila                ZSC Zöld Sportok Clubja                   47:08 
    5 Aknai Antal                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        49:10 
    6 Ládi János                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  49:58 
    7 Kaján László                 FMT FŐMTERV SK                            50:46 
    8 Schweifer Erwin              XHSV HSV OL Wiener Neustadt               51:04 
    9 Bugár József                 BÖF Budai Ősforrás SC                     51:07 
   10 Petró Géza                   FSC Futárok SC                            52:00 
   11 Melkes Antal                 SMA Soproni Műegyetemi AC                 53:02 
   12 Kolláth Gábor                SFC Széchenyi István Egyetem Sport        54:11 
   13 Tóth Sándor                  ETC Egri Testedző Club                    56:51 
   14 Salga István dr.             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        58:23 
   15 Pěček Vítězslav              XMOR Morava                               58:46 
   16 Szűcs B. Levente             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        59:48 
   17 Hrbas Vladimír               XMOR Morava                               60:06 
   18 Ivarsson Kent                XWWOP World Wide Orienteering Promot      60:13 
   19 Ludvig István                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        62:36 
   20 Jacobsen Ove Gunnar          XWWOP World Wide Orienteering Promot      62:37 
   21 Magyar János                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        63:24 
   22 Zagorac Djordje              XPTT PD PTT Beograd                       68:18 
   23 Gárdonyi Zoltán              BÖF Budai Ősforrás SC                     80:22 
   24 Balogh Iván dr.              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       112:17 

      Kopinacak Vladimir           XSAM Samur Myslava                         n.i. 
      Lehto Hannu                  XHEL Helsingin Suunistajat                 n.i. 



F60  (29) - Csurgó Mihály emlékfutam 4.5 km  215 m   12 ep       

    1 Gorvett Peter                XGBR GBR                                  40:21 
    2 Boros Zoltán                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        42:57 
    3 Grabenhofer Wilhelm          XLZO LZ Omaha                             43:21 
    4 Andersson Carl-Henry         XWWOP World Wide Orienteering Promot      43:39 
    5 Johansson Kalle              XWWOP World Wide Orienteering Promot      44:20 
    6 Gombkötő Péter dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         49:16 
    7 Gömbös Gyula                 SKS Sárvári Kinizsi SE                    50:25 
    8 Rétfalvi Lajos               JSS Jánosháza SK                          52:20 
    9 Sindely Pál dr.              SZU Szegedi Bokorugró                     52:23 
   10 Wansölin Ake                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      53:07 
   11 Nagy Árpád dr.               ETC Egri Testedző Club                    53:22 
   12 Bogdanovits András           MSE Megalódusz SE                         54:28 
   13 Horváth Béla                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 54:50 
   14 Gunnarsson Bo Göran          XWWOP World Wide Orienteering Promot      55:12 
   15 Kardos Ferenc dr.            OSC Orvosegyetem SC                       56:26 
   16 Peska Antonín                XMOR Morava                               56:43 
   17 Berglund Anders              XWWOP World Wide Orienteering Promot      57:10 
   18 Ragnarsson Ronny             XWWOP World Wide Orienteering Promot      57:29 
   19 Berbécs Sándor               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        58:09 
   20 Hunyadvári László            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        58:28 
   21 Szemler István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         63:44 
   22 Göran Green Claes            XWWOP World Wide Orienteering Promot      69:47 
   23 Thomsen Knud-Erik            XWWOP World Wide Orienteering Promot      72:25 
   24 Junfors Hakan                XWWOP World Wide Orienteering Promot      82:06 
   25 Brohaug Tom Erik             XHAM Hamar Orienteringsklubb              84:52 
   26 Homoki Géza                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       110:42 

      Henriksgard Christer         XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Gerely Ferenc                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Szabó Sándor                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 



F65  (36)                 4.0 km  200 m   12 ep       

    1 Radeström Rune               XWWOP World Wide Orienteering Promot      40:36 
    2 Isaksson Kjell-Ake           XWWOP World Wide Orienteering Promot      42:28 
    3 Jelinek István               PSE Postás SE                             43:19 
    4 Österbö Gunnar               XWWOP World Wide Orienteering Promot      43:23 
    5 Offrell Roland               XWWOP World Wide Orienteering Promot      44:38 
    6 Muszély György               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        44:52 
    7 Hedlund Bo                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      45:32 
    8 Anderson Benkt               XWWOP World Wide Orienteering Promot      45:59 
    9 Leandersson Sven             XWWOP World Wide Orienteering Promot      47:29 
   10 Andersson Ronny              XWWOP World Wide Orienteering Promot      48:41 
   11 Vass Tibor                   VHS Veszprémi Honvéd SE                   51:31 
   12 Salminen Raimo               XWWOP World Wide Orienteering Promot      52:13 
   13 Tóth János                   SKS Sárvári Kinizsi SE                    53:31 
   14 Bányai Attila                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        53:37 
   15 Hunyadi Károly               PSE Postás SE                             53:48 
   16 Öberg Olov                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      54:06 
   17 Nord Lars                    XWWOP World Wide Orienteering Promot      55:20 
   18 Lohász Márton                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         58:31 
   19 Tőkés József                 TSC Tungsram SC                           63:21 
   19 Nagy Dezső                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 63:21 
   21 Sejpes Gyula                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 64:21 
   22 Bogdány Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         64:31 
   23 Juntunen Olli                XHEL Helsingin Suunistajat                64:48 
   24 Möller-Nielsen Palle         XWWOP World Wide Orienteering Promot      65:11 
   25 Wengrin István               VTC Veszprémi Tájfutó Club                67:09 
   26 Schell Antal                 PSE Postás SE                             67:15 
   27 Forsell Sven-Erik            XWWOP World Wide Orienteering Promot      73:51 
   28 Argay Gyula                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        74:10 
   29 Dahlgren Jan                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      85:58 
   30 Köblös József                KTX Kőbányai Textil SE                    87:29 
   31 Millbrant Tony               XWWOP World Wide Orienteering Promot      91:38 
   32 Ribényi Imre                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 93:46 
   33 Reszter István               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        97:14 
   34 Müller János                 PSE Postás SE                            104:17 
   35 Jensen Herluf                XWWOP World Wide Orienteering Promot     106:15 

      Isgren Hugo                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 



F70  (22)                 3.5 km  205 m   11 ep       

    1 Carlsson Rune                XWWOP World Wide Orienteering Promot      36:24 
    2 Axelsson Sivert              XWWOP World Wide Orienteering Promot      38:30 
    3 Láznička Alois               XMOR Morava                               40:40 
    4 Fiechter Christian           XOCK OLC Kapreolo                         41:36 
    5 Bengtsson Peo                XWWOP World Wide Orienteering Promot      42:12 
    6 Sjögren Leif                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      44:00 
    7 Páhy Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             44:26 
    8 Sander Ake                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      51:15 
    9 Tidman Ake                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      52:44 
   10 Dudás István                 OSC Orvosegyetem SC                       54:46 
   11 Salmenkylä Juhani            XHEL Helsingin Suunistajat                63:48 
   12 Rédl Gábor dr.               PSE Postás-Matáv SE                       64:29 
   13 Cserteg István               TSC Tungsram SC                           73:02 
   14 Valla Stanislav              XMOR Morava                               77:48 
   15 Pataki Zsolt                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        80:07 
   16 Kún Ferenc                   KTX Kőbányai Textil SE                   101:58 
   17 Möstl Max                    XHSV HSV OL Wiener Neustadt              106:26 
   18 Simpanen Erkki               XRAS Rastihaukat                         110:25 
   19 Szeredai László              BDI Budapesti Diáksport Szövetség        122:17 

      Vörös István dr.             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         hiba 
      Mercz László dr.             BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Rittweger Manfred            XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 



N10D  (16)                4.0 km  45 m   7 ep         

    1 Vékony Vanda                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             24:53 
    2 Hajdu Frida Sára             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         28:53 
    3 Tóth Blanka                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         29:04 
    4 Gillich Bernadett            MSE Megalódusz SE                         29:11 
    5 Mucsi Zsófia                 EK Egyesületen kívüli                     35:48 
    6 Hajnal Dorottya              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        36:08 
    7 Zeman Mercedesz              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 36:26 
    8 Antal Katinka                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         52:41 
    9 Marosffy Boglárka            OSC Orvosegyetem SC                       56:07 
   10 Tóth Barbara                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:44 
   11 Kálmán Imola                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        59:09 
   12 Kovács Anna                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        88:38 
   13 Báder Fanni                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és       100:38 

      Tóth Bettina                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   hiba 
      Tisljar Ana                  XOKF OK Feud                               hiba 
      Kinde Sarolta                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         hiba 



N12C  (24)                2.8 km  45 m   8 ep         

    1 Weiler Virág                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        17:05 
    2 Balázs Otília                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        18:34 
    3 Faggyas Réka                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         18:49 
    4 Liszka Eszter                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                19:27 
    5 Péntek Gréti                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        20:08 
    6 Kósa Noémi                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  20:54 
    7 Vavrysová Bára               XMOR Morava                               21:07 
    8 Faggyas Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         22:07 
    9 Nagy Klára                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        22:15 
   10 Schwendtner Réka             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 22:55 
   10 Gera Krisztina               SZV Szegedi Vasutas SE                    22:55 
   12 Egei Petra                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         24:33 
   13 Kunčarová Jana               XMOR Morava                               24:58 
   14 Horváth Hanga                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        25:44 
   15 Péteri Kitti Petra           ARA Alba Regia Atlétikai Klub             27:40 
   16 Rákosi Lili                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         31:40 
   17 Mátyás Arany                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         42:15 
   18 Donkó Luca                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           43:53 

      Horváth Sára                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         hiba 
      Kertész Zsófia               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Tisljar Marija               XOKF OK Feud                               n.i. 
      Kötél Angyalka               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
   Vk Völgyesi Melody              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        84:56 
   Vk Cser Júlia                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        62:51 



N14B  (17) - Gránás Kupa  3.5 km  205 m   11 ep       

    1 Kinde Vanda                  SIR Sirályok SE                           39:14 
    2 Bartus Petra                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        44:45 
    3 Herrgesell Maren             XOCG OLC Graz                             45:27 
    4 Faggyas Eszter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         48:32 
    5 Hajdu Dorisz                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         48:51 
    6 Vass Luca                    SZV Szegedi Vasutas SE                    50:22 
    7 Varga Viktória               SKS Sárvári Kinizsi SE                    50:27 
    8 Kiss Eszter Blanka           SIR Sirályok SE                           51:29 
    9 Kadocsa Rebeka               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        54:52 
    9 Tölgyesi Blanka              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        54:52 
   11 Medve Lívia                  FSC Futárok SC                            55:30 
   12 Tisza Zsófia                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         58:54 
   13 Faragó Mária                 SZV Szegedi Vasutas SE                    63:29 
   14 Vass Flóra                   SZV Szegedi Vasutas SE                    64:39 
   15 Péteri Fanni Panka           ARA Alba Regia Atlétikai Klub             88:45 
   16 Korsós Kitti                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        89:32 
   17 Donkó Anna                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           92:44 



N16B  (11) - Szentpétery Ákos emlékfutam 4.5 km  215 m   12 ep       

    1 Varsányi Kinga               VTC Veszprémi Tájfutó Club                47:21 
    2 Tóth Krisztina               VTC Veszprémi Tájfutó Club                49:56 
    3 Zempléni Réka                SIR Sirályok SE                           51:58 
    4 Krejčíková Marie             XMOR Morava                               53:11 
    5 Rusvai Katalin               FSC Futárok SC                            58:15 
    6 Paskuj Rebeka                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        63:43 
    7 Miia Mattila                 XHEL Helsingin Suunistajat                64:45 
    8 Oszkó Dóra                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        64:50 

      Ágh Barbara                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         hiba 
      Fekete Zsuzsa                BDI Budapesti Diáksport Szövetség          hiba 
      Horváth Eszter               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 



N18B  (5)                 4.6 km  240 m   14 ep       

    1 Tóth Réka                    SZV Szegedi Vasutas SE                    52:16 
    2 Milla Mattila                XHEL Helsingin Suunistajat                52:59 
    3 Molnár Anna                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség        113:41 

      Vázsonyi Patrícia            BSC Balatonfüredi SC                       hiba 
      Erős Zsófia                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 



N21B  (23)                5.9 km  275 m   15 ep       

    1 Fedorova Katarina            XSOK Sokol Pezinok                        49:46 
    2 Fenyvesi Laura               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 54:49 
    3 Mezei Anikó                  FSC Futárok SC                            56:32 
    4 Rostás Anikó                 KAL Kalocsai SE                           58:35 
    5 Szabó Veronika               ARA Alba Regia Atlétikai Klub             59:13 
    6 Szivák Ildikó                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             60:22 
    7 Nagy Krisztina               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        61:06 
    8 Balogh Edina                 FSC Futárok SC                            61:08 
    9 Pogány Borcsi                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 62:07 
   10 Kaufmann Brigitta Dóra       THS Taszár Honvéd SE                      63:10 
   11 Lux Andrea                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         63:47 
   12 Allwinger Tünde              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         66:51 
   13 Biró Alma                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        70:16 
   13 Horváti Réka                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        70:16 
   15 Kovács Edit                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             71:55 
   16 Csikós Nóra                  FSC Futárok SC                            71:59 
   17 Kotormán Ágnes               VHS Veszprémi Honvéd SE                   74:28 
   18 Balogh Katalin               FSC Futárok SC                            75:07 
   19 Ambruzs Krisztina            VIK Viking Sport Egyesület                75:13 
   20 Bárd Barbara                 KAL Kalocsai SE                           76:49 
   21 Füzy Judit                   OSC Orvosegyetem SC                       78:34 
   22 Lada Nikolett                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        92:51 

      Nagy Nikoletta               BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 



N21BR  (39)               4.0 km  200 m   12 ep       

    1 Podmolíková Dagmar           XMOR Morava                               38:05 
    2 Krejčíková Bára              XMOR Morava                               39:18 
    3 Veresné Gyalog Zsuzsanna     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        41:56 
    4 Herczku Tímea                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        45:04 
    5 Hubáčková Pavla              XMOR Morava                               46:38 
    6 Gyalog Zsófia                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        49:54 
    7 Zelena Dóra                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        51:37 
    8 Pegán Bernadett              VTC Veszprémi Tájfutó Club                52:27 
    8 Szigetfy Ildikó              HER Herkules SE Balatonalmádi             52:27 
   10 Polásková Tereza             XMOR Morava                               52:40 
   11 Rydlova Jana                 XMOR Morava                               52:42 
   12 Ebinger Mónika               KFK KFKI Petőfi Sportkör                  52:59 
   13 Tusić Anamaria               XOKL OK LOKVE Croatia                     53:01 
   14 Tóthné Schuch Anikó          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 54:31 
   15 Kiss Teodóra                 ETC Egri Testedző Club                    54:41 
   16 Salánki Zsuzsa               OSC Orvosegyetem SC                       54:55 
   17 Marosán Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        55:28 
   18 Vékonyné Árva Katalin        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             55:30 
   19 Kucher Nicole                XLZO LZ Omaha                             56:56 
   20 Szemler Judit                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:44 
   21 Krasznai Orsolya             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        57:51 
   22 Orsányi Beatrix              PSE Postás SE                             58:35 
   23 Marosfalvi Eszter            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        58:52 
   24 Schőnviszkyné Vasvári Kriszt RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             59:32 
   25 Madarassy Anikó              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        59:59 
   26 Marosfalvi Mónika            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        61:02 
   27 Tóth Ágnes                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        61:32 
   28 Török Orsolya                KAL Kalocsai SE                           61:42 
   29 Tőke Tünde                   SZT Szombathelyi Főiskola SE              61:53 
   30 Tanácsné Vasvári Zsuzsa      RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             67:21 
   31 Popovic Budi Daniela         XOKJ OK Japetic                           69:42 
   32 Oszkóné Simon Ildikó         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        74:17 
   33 Kelevitz Krisztina           BDI Budapesti Diáksport Szövetség         75:15 
   34 Pelhős Lívia                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         76:01 
   35 Csonka Dorottya              ARA Alba Regia Atlétikai Klub             85:12 
   36 Skovronova Lenka             XVSS VSSK MMF                             86:02 
   37 Károssy Réka                 SZV Szegedi Vasutas SE                    89:43 

      Szalontai Beáta              BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Németh Ágnes dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 



N21C  (20)                4.1 km  165 m   7 ep        

    1 Nagyné Bódis Borbála         FSC Futárok SC                            57:21 
    2 Szűcs Judit                  ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        58:16 
    3 Kubacsek Éva                 FSC Futárok SC                            58:29 
    4 Schultheisz Edina            KFK KFKI Petőfi Sportkör                  59:37 
    5 Tolnay Katalin               SMA Soproni Műegyetemi AC                 60:17 
    6 Hornyán Katalin dr.          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        62:48 
    7 Kifferné Endes Anikó         ARA Alba Regia Atlétikai Klub             66:30 
    8 Mitterer Andrea              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        68:36 
    9 Hoór Anikó                   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        68:48 
   10 Tóth-Buschmann Ilka          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         68:54 
   11 Novotni Bernadett            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             73:36 
   12 Kőhegyi Borbála              EGY Egyesületen kívüli1                   78:32 
   13 Házy Eszter                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        80:12 
   14 Dornstauder Sandra           XHSV HSV OL Wiener Neustadt              101:26 
   15 Riez Ágnes                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport       133:23 

      Skrinyár Zsuzsanna           SFC Széchenyi István Egyetem Sport         hiba 
      Sipos Judit                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         hiba 
      Kovács-Sebestyény Csilla     ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         hiba 
      Forintos Andrea              VHS Veszprémi Honvéd SE                    n.i. 
      Fövenyessy Gabriella         FMT FŐMTERV SK                             n.i. 



N21E  (11)                7.3 km  415 m   20 ep       

    1 Gyurkó Fanni                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             60:46 
    2 Makrai Éva                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        61:04 
    3 Simon Ágnes                  ETC Egri Testedző Club                    65:27 
    4 Wengrin Ágnes                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         67:50 
    5 Björk Annika                 XHEL Helsingin Suunistajat                69:46 
    6 Leonhardt Karin              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        73:16 
    7 Harreither Agnes             XKAL Kalksburg OL                         78:55 
    8 Füzy Anna                    OSC Orvosegyetem SC                       79:33 
    9 Sisa Dorottya                JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        95:37 

      Jansson Lisa                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Rakayova Martina             XAUK ATU Kosice                            n.i. 



N35A  (5)                 7.0 km  310 m   19 ep       

    1 Aschacher Angelika           XHSV HSV OL Wiener Neustadt               84:31 
    2 Győrffy Gabriella            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        87:43 
    3 Nagy Orsolya                 TSE Törekvés SE                          123:36 
    4 Dénes Ildikó                 KAL Kalocsai SE                          136:02 

      Cseh Veronika                MSE Megalódusz SE                          hiba 



N40  (21)                 5.6 km  285 m   14 ep       

    1 Mátyás Ildikó                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 55:54 
    2 Tömördi Ágnes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        56:48 
    3 Bányai Réka                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        64:48 
    4 Sallai Sára                  SZV Szegedi Vasutas SE                    67:22 
    5 Tamásné Szakács Judit        MSE Megalódusz SE                         67:59 
    6 Juhas Irina                  XDIF DIF Beograd                          70:45 
    7 Cseresnyés Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         71:40 
    8 Biró Aletta                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        73:53 
    9 Maliňáková Eva               XMOR Morava                               75:34 
   10 Németh Zsoltné               HER Herkules SE Balatonalmádi             77:21 
   11 Kissné Kiss Mária            JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        79:52 
   12 Larsson Suzy                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      82:04 
   13 Hajas Csilla                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        91:05 
   14 Kapturné Bíró Anna           VHS Veszprémi Honvéd SE                  109:25 
   15 Nemesházi Lászlóné           PSE Postás SE                            112:42 
   16 Erőss Anikó                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       114:02 
   17 Tusić Rozmari                XOKL OK LOKVE Croatia                    131:35 

      Nagy Beáta                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         hiba 
      Radics Anna                  ETC Egri Testedző Club                     hiba 
      Erdősné Németh Ágnes         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         hiba 
      Nagypéter Mária              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         n.i. 



N45  (10)                 4.5 km  215 m   12 ep       

    1 Kármán Katalin               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        43:17 
    2 Jenővári Gabriella           HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        51:27 
    3 Stackeová Anna               XMOR Morava                               56:16 
    4 Marczis Márta                ETC Egri Testedző Club                    62:47 
    5 Regályné Zarnóczay Klára     NYK Nyíregyházi Konzerv SE                63:38 
    6 Bacsó Piroska                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        65:01 
    7 Glabazňová Jana              XMOR Morava                               66:11 
    8 Krejčíková Monika            XMOR Morava                               72:04 
    9 Pápainé Poós Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai Klub             96:05 

      Larsson Mand Riina           XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 



N50  (16)                 4.0 km  200 m   12 ep       

    1 Horváth Magda                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         48:48 
    2 Muzsnai Ágota dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        49:49 
    3 Edenbrandt Christine         XWWOP World Wide Orienteering Promot      50:44 
    4 Engelby Ulla                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      54:30 
    5 Leena Salmenkylä-Matti       XHEL Helsingin Suunistajat                56:04 
    6 Szopori Éva                  KRI Kristály Tájfutó és Természetj        56:50 
    7 Jahnová Helena               XMOR Morava                               57:31 
    8 Strnadlová Zdena             XMOR Morava                               59:18 
    9 Liljequist Barbo             XWWOP World Wide Orienteering Promot      65:20 
   10 Gunnarsson Stina             XWWOP World Wide Orienteering Promot      70:02 
   11 Szabó Zsuzsanna              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        70:46 
   12 Fabek Branka                 XOKJ OK Japetic                           77:49 
   13 Hrbasová Jana                XMOR Morava                               80:01 

      Zagorac Marijana             XPTT PD PTT Beograd                        hiba 
      Polackova Darina             XSOK Sokol Pezinok                         hiba 
      Kocsis Gyöngyi               ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 



N55  (7)                  3.5 km  205 m   11 ep       

    1 Mansson Gunnel               XWWOP World Wide Orienteering Promot      39:03 
    2 Hegedüs Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        50:20 
    3 Bacanac Ljubica              XDIF DIF Beograd                          54:49 
    4 Martensson Ingrid            XWWOP World Wide Orienteering Promot      55:53 
    5 Novotni Tiborné              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             60:17 
    6 Kühn Edit                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 77:27 

      Kardos Rózsa                 OSC Orvosegyetem SC                        n.i. 



N60  (20)                 3.5 km  205 m   11 ep       

    1 Kvaal Torid                  XWWOP World Wide Orienteering Promot      39:46 
    2 Leandersson Lena             XWWOP World Wide Orienteering Promot      40:21 
    3 Sjöberg Margareta            XWWOP World Wide Orienteering Promot      49:25 
    4 Svendsen Torill              XWWOP World Wide Orienteering Promot      49:33 
    5 Pirozzi Britt Forsell        XWWOP World Wide Orienteering Promot      50:16 
    6 Korik Vera                   PSE Postás SE                             50:33 
    7 Tidman Margareta             XWWOP World Wide Orienteering Promot      54:14 
    8 Bengtsson Inga-Britt         XWWOP World Wide Orienteering Promot      56:08 
    9 Gorvett Jill                 XGBR GBR                                  58:10 
   10 Cser Krisztina               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        63:08 
   11 Aschacher Gizella            XHSV HSV OL Wiener Neustadt               63:17 
   12 Simon Krisztina              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        66:11 
   13 Scmiedeberg Brigitte         XWWOP World Wide Orienteering Promot      69:45 
   14 Blom Kerstin                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      72:43 
   15 Praznik Nora                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt               79:43 
   16 Hanusz Mária                 OSC Orvosegyetem SC                       81:06 
   17 Gombkötő Zsuzsanna           VTC Veszprémi Tájfutó Club                82:23 
   18 Wengrin Istvánné             VTC Veszprémi Tájfutó Club                85:25 

      Bernhed Lisbeth              XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Grant Julianna               BÖF Budai Ősforrás SC                      n.i. 



NYK  (59)                 2.8 km  45 m   8 ep         

    1 Szász Norbert                EK Egyesületen kívüli                     17:50 
    2 Mentler Balázs               SFC Széchenyi István Egyetem Sport        22:10 
    3 Majoros Mihály               EK Egyesületen kívüli                     22:25 
    4 Dalos Áron                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        22:26 
    5 Havasi Gábor                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           23:43 
    6 Pincés Marianna              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        26:06 
    7 Magai Ágnes                  EK Egyesületen kívüli                     26:11 
    8 Fáy Judit                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         26:25 
    9 Balogh Andrea                EK Egyesületen kívüli                     26:28 
   10 Péntek Gáborné               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        26:42 
   11 Varga János                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        27:02 
   12 Csörgő Nóra                  EGY Egyesületen kívüli1                   27:08 
   13 Mészárosné Boros Valéria     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        27:28 
   14 Horváthné Keszthelyi Noémi   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        27:34 
   15 Dobány Imre                  PSE Postás SE                             27:50 
   16 Hidas Sándor                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 28:12 
   17 Mészáros Károly              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        29:56 
   18 Balázs Boldizsár             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        31:15 
   19 Konrád Rita                  MSE Megalódusz SE                         31:49 
   20 Hevérné Fricska Ildikó       JOG Jogging Plus Szuperinfó Club          32:28 
   21 Gerebecz Judit               FMT FŐMTERV SK                            32:35 
   22 Bendicsek Mikes              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        32:58 
   23 Ágh Eleonóra dr.             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        33:06 
   24 Szabó Ildikó                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        34:21 
   25 Schell Antalné               PSE Postás-Matáv SE                       34:23 
   26 Nagy Zsuzsanna               BSC Balatonfüredi SC                      34:33 
   27 Kallós Anna                  EK Egyesületen kívüli                     35:09 
   28 Bendicsek Tamás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        36:29 
   29 Kinde Zsófia                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        39:09 
   30 Sinte Anna                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 40:57 
   31 Kadocsa Benjámin             EK Egyesületen kívüli                     43:19 
   32 Kocsispéter Kata             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        44:04 
   33 Cseh Marianna                EK Egyesületen kívüli                     45:29 
   34 Sárospataki Piroska          BDI Budapesti Diáksport Szövetség         55:46 
   35 Láng Tibor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        58:08 
   36 Argay Dóra                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        62:36 
   37 Sinte Károly                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 63:28 
   38 Magyar Bendegúz              EGY Egyesületen kívüli1                   75:22 
   39 Magyar Luca                  EGY Egyesületen kívüli1                   76:58 

      Bay-Fodor Boglárka dr.       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         hiba 
      Tanczer Bettina              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         hiba 
      Jakus Virág                  FSC Futárok SC                             hiba 
      Gáspár Mária                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            hiba 
      Barát Katalin                EK Egyesületen kívüli                      hiba 
      Kis Emberek                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           nfb 
      Tanczer Bettina              EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Tanczer Dominik              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i. 
      Forray Andrea                EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Forray András                EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Kaniski Tomislav             XOKL OK LOKVE Croatia                      n.i. 
      Karácsony Kolos              TKE Útkeresés                              n.i. 
      Czap László                  TKE Útkeresés                              n.i. 
      Makrai Márton                TKE Útkeresés                              n.i. 
      Pogány Petra                 TKE Útkeresés                              n.i. 
      Molnár Éva                   TKE Útkeresés                              n.i. 
      Katona Mária                 TKE Útkeresés                              n.i. 
      Mentes Zsuzanna              SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Jakus Ivett                  SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Simon Hajnalka               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 



NYT  (59)                 4.8 km  235 m   10 ep       

    1 Szabó Zsolt                  SZV Szegedi Vasutas SE                    37:32 
    2 Balogh Piroska               SZV Szegedi Vasutas SE                    49:27 
    3 Margittai Endre              SMA Soproni Műegyetemi AC                 51:59 
    3 Hites Viktor                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        51:59 
    5 Pokornyik Tibor              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        52:21 
    6 Szász Péter                  EK Egyesületen kívüli                     54:33 
    7 Horváth Tivadar              HER Herkules SE Balatonalmádi             54:56 
    8 Kiss Zsolt                   EK Egyesületen kívüli                     57:49 
    9 Mód Rudolf                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        58:04 
   10 Székely Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         58:47 
   11 Antal István                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         58:53 
   12 Bacsó Attila                 HER Herkules SE Balatonalmádi             60:21 
   13 Gadó György                  OSC Orvosegyetem SC                       60:28 
   14 Kadocsa Gábor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        62:11 
   15 Németh Jenő                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  62:21 
   16 Stacke Václav                XMOR Morava                               64:16 
   17 Tápai József                 ALS Acélszív Triatlon Klub                65:56 
   18 Bein Márton                  KFK KFKI Petőfi Sportkör                  67:17 
   19 Süle Zoltán                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  68:07 
   20 Decsi Tamás                  AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos         70:27 
   21 Kaszab Gábor                 EK Egyesületen kívüli                     71:07 
   22 Szunyog Emese                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 73:16 
   23 Bölkei Zsolt                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        79:15 
   24 Klein Pál                    ALS Acélszív Triatlon Klub                79:42 
   25 Bozán Bálint                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        80:08 
   26 Péntek Gábor                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        80:22 
   27 Gösswein Judit               PSE Postás SE                             81:25 
   28 Ostorics Zsuzsanna           PSE Postás SE                             81:26 
   29 Varga Attila                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             82:00 
   30 Katona Ferenc dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        83:17 
   31 Fehér Zsuzsanna              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        83:51 
   32 Tóth Tibor                   EK Egyesületen kívüli                     84:04 
   33 Ladóczki Attila              ALS Acélszív Triatlon Klub                84:09 
   34 Németh Zsolt                 HER Herkules SE Balatonalmádi             84:13 
   35 Benkő Zoltán                 EK Egyesületen kívüli                     85:13 
   36 Garay Valéria                EK Egyesületen kívüli                     87:04 
   37 Hanuscsák Anikó              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 87:54 
   38 Ádám András                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             91:10 
   39 Szili Márton                 EK Egyesületen kívüli                     92:07 
   40 Bozán János                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        93:37 
   41 Balázs Ottó                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        99:01 
   42 Keszthelyi Ildikó            PSE Postás-Matáv SE                       99:39 
   43 Mohácsi Kálmán               EK Egyesületen kívüli                    107:37 
   44 Csongor Botond               ALS Acélszív Triatlon Klub               114:45 
   45 Csongor Csaba                ALS Acélszív Triatlon Klub               127:39 
   46 Kovács Márton                EK Egyesületen kívüli                    130:04 
   47 Mets Zsuzsanna               BDI Budapesti Diáksport Szövetség        134:31 
   48 Csongor Donát                ALS Acélszív Triatlon Klub               136:58 
   49 Niedermayer Anna             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       151:21 

      Emde Sabine                  XKAL Kalksburg OL                          hiba 
      Zakariás János               TSE Törekvés SE                            hiba 
      Somogyi László               PTX Pápai Tájfutó SE                       hiba 
      Szabadi Ildikó               OSC Orvosegyetem SC                        n.i. 
      Kerényiné Rédly Zsófia       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         n.i. 
      Lutring László               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i. 
      Mézes Tibor Sólyom           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Nikohajdu Szófia             ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Fazekas Gabriella            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Szabó György                 OSC Orvosegyetem SC                        n.i.