56. Őszi Spartacus Kupa - Autumn Spartacus Cup 2008V 2008.11.09. 17:42
Eredmények Versenynap 2 - Stage 2készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

 Hely Név                          Klub                                        Idő 



F10D  (21)                2.3 km  70 m   5 ep         

    1 Weiler Vince                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        17:03 
    2 Tóth Márton                  EK Egyesületen kívüli                     19:35 
    3 Faragó Antal                 SZV Szegedi Vasutas SE                    20:55 
    3 Tisljar Antun                XOKF OK Feud                              20:55 
    5 Horváth Csongor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        21:53 
    6 Ormay Mihály                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           21:55 
    7 Kálmán Erik                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        22:22 
    8 Péntek Márton                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        24:30 
    9 Marosffy Bálint              OSC Orvosegyetem SC                       27:34 
   10 Tanczer Sebastian            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        27:56 
   11 Kiss Pál Bendegúz            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        28:08 
   12 Tamás Ervin                  MSE Megalódusz SE                         31:26 
   13 Hackl Dominik                EK Egyesületen kívüli                     32:20 
   14 Fáy Gedeon                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         38:05 
   15 Rédli Tibor                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  47:10 

      Szitter Márton               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Hamar Miklós                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Havasi Gergely Győző         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 
      Tóth Elek                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Kiss Pál                     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
   Vk Zacher Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        27:54 



F12C  (37)                3.2 km  155 m   10 ep       

    1 Mudrák Stěpán                XMOR Morava                               29:21 
    2 Lengyel Ádám                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        31:50 
    3 Ptacek Pavel ifj.            XBET Beta Ursus Brno                      33:01 
    4 Dalos Máté                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        35:57 
    5 Erdős Márton                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        36:41 
    6 Bíró Péter                   SZV Szegedi Vasutas SE                    36:48 
    7 Egei Patrik                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         38:29 
    8 Miavecz Balázs               BDI Budapesti Diáksport Szövetség         39:03 
    9 Farkasdy András              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        41:57 
   10 Vujanic Josip                XOKL OK LOKVE Croatia                     44:05 
   11 Kiss Varga Ákos              BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  46:52 
   12 Weiler Vilmos                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        50:18 
   13 Lakatos Tádé                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        50:41 
   14 Paskuj Sámuel                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        52:10 
   15 Gergácz Martin               SKS Sárvári Kinizsi SE                    52:56 
   16 Váczi Buda Benedek           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         54:53 
   17 Tóth Péter                   SKS Sárvári Kinizsi SE                    57:47 
   18 Sándor László                FSC Futárok SC                            57:52 
   19 Zilahy Ulisszesz             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           58:36 
   20 Vajda Ákos                   SKS Sárvári Kinizsi SE                    59:08 
   21 Tárkányi Lőrinc              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        61:14 
   21 Kunz Jiri                    XBET Beta Ursus Brno                      61:14 
   23 Siráky Bence Bálint          VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        66:34 
   24 Fonyó Valentin               SKS Sárvári Kinizsi SE                    70:29 
   25 Bendicsek Bendegúz           VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        87:03 

      Vujanic Filip                XOKL OK LOKVE Croatia                      hiba 
      Hajdu Erik                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Antal Péter                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Kintli György                GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Kenyeres Zoltán              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Toldi Bence                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Peregi Dániel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Kenyeres Krisztián           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Ács Bálint                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         n.i. 
      Koltai András                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Gansperger Gáspár            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 
      Kustus Marcell               BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   n.i. 



F14B  (37) - Gránás Kupa 4.0 km  240 m   13 ep       

    1 Péntek Mátyás                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        37:39 
    2 Tóth Adrián                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         39:36 
    3 Oszkó Attila                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        41:51 
    4 Horváth Gergő                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        48:14 
    5 Vajda Balázs                 SZV Szegedi Vasutas SE                    49:08 
    6 Balázs Bulcsú                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        49:29 
    7 Rusvai László                FSC Futárok SC                            50:45 
    8 Bartók Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        53:22 
    9 Jakus Bertalan               FSC Futárok SC                            54:43 
   10 Konkoly Csaba                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        55:28 
   11 Krokavecz Simon              SZV Szegedi Vasutas SE                    56:37 
   12 Németh Marcell               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        59:25 
   13 Berkes Dániel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        63:15 
   14 Sárospataki Bálint           BDI Budapesti Diáksport Szövetség         64:39 
   15 Rózsa Ábel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        65:03 
   16 Emhő Dávid                   BDI Budapesti Diáksport Szövetség         65:20 
   17 Herrgesell Valentin          XOCG OLC Graz                             65:32 
   18 Pokornyik Bence              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        69:55 
   19 Körmendi Miklós Márton       MSE Megalódusz SE                         70:44 
   20 Csupor Zoltán                SKS Sárvári Kinizsi SE                    71:44 
   21 Bubla Péter                  BSC Balatonfüredi SC                      75:14 
   22 Holes Bence                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség         77:24 
   23 Földing Viktor               BSC Balatonfüredi SC                      81:00 
   24 Sveiczer András              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        95:55 
   25 Horváth Simon                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        97:37 
   26 Siklósi Bálint               TSE Törekvés SE                          119:26 

      Apjok Dániel                 SZV Szegedi Vasutas SE                     hiba 
      Józsa Kornél                 SZV Szegedi Vasutas SE                     hiba 
      Dankó Botond                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Pogány Gergő                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 
      Nagy Mátyás                  TSE Törekvés SE                            n.i. 
      Tanács Levente               BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Ribényi András               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Hevér Csaba                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club           n.i. 
      Chinorányi Gergely           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 
      Szekér Bence Dávid           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Láznička Jan                 XMOR Morava                                n.i. 



F16B  (26)                5.2 km  250 m   15 ep       

    1 Hubáček Michal               XMOR Morava                               38:36 
    2 Horváth Marcell              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        40:52 
    3 Liszka Krisztián             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        42:26 
    4 Zollneritsch Julian          XOCG OLC Graz                             46:43 
    5 Sulyok Ábel                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        48:27 
    6 Valenta Jiří Jun.            XMOR Morava                               49:56 
    7 Zacher Viktor                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        51:35 
    8 Peregi Dávid                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        51:48 
    9 Németh Bence                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        52:23 
   10 Vavrys Johan                 XMOR Morava                               53:35 
   11 Bugár Gergely                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        54:16 
   12 Móra Gábor                   FSC Futárok SC                            55:47 
   13 Horváth Máté                 TSE Törekvés SE                           56:14 
   14 Jánosy Bence                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        62:41 
   15 Schäfer Jan                  XMOR Morava                               64:22 
   16 Schwendtner Bálint           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 65:51 
   17 Antal Gergely                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         71:26 
   18 Kaspar Michal                XMOR Morava                               79:23 
   19 Odstrčilík Viktor            XMOR Morava                               87:24 
   20 Tóth Balázs                  SKS Sárvári Kinizsi SE                   193:27 

      Tölgyesi Renátó              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         hiba 
      Horváth Domonkos             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Hegedűs Bence                BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Szabolcsi Sámuel             BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Faragó Ferdinánd             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Erdős Gergely                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         n.i. 



F18B  (14)                7.2 km  365 m   15 ep       

    1 Pongrácz Ervin               SZV Szegedi Vasutas SE                    62:57 
    2 Tóth Károly ifj.             SIR Sirályok SE                           67:36 
    3 Spisák László                FSC Futárok SC                            71:29 
    4 Pfeifer Michael              XOCG OLC Graz                             74:55 
    5 Illésy András                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         79:42 
    6 Bakos Marcell                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         83:52 
    7 Tóth Gergely                 SKS Sárvári Kinizsi SE                   101:54 
    8 Károlyi Gergely              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        111:50 
    9 Mórocza Árpád                BSC Balatonfüredi SC                     134:56 

      Gömbös Dániel                SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Szaknyéri Vendel Attila      GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Jacobsen Gunnar Nerijus      XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Polgár Gergő                 BSC Balatonfüredi SC                       n.i. 
      Szivák András                ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 



F20A  (4)                 8.5 km  370 m   19 ep       

    1 Guggenberger Tobias          XOCG OLC Graz                             75:09 
    2 Pfeifer Christian            XOCG OLC Graz                             81:37 
    3 Tári Kornél                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             91:10 

      Mets Márton                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         n.i. 



F21B  (20)                8.5 km  370 m   19 ep       

    1 Vajda Zsolt                  THT Tapolcai Honvéd SE                    70:18 
    2 Lenkei Ákos                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        73:46 
    3 Janecek Oldrich              XVSS VSSK MMF                             74:18 
    4 Kovács Balázs                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        75:06 
    5 Balogh Róbert                FLF Fehérlófia SE                         81:14 
    6 Guszlev Antal                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             81:36 
    7 Bergendi Péter               KAL Kalocsai SE                           81:48 
    8 Szakál Péter                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                82:48 
    9 Maráz Gábor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             85:57 
   10 Karajz Csaba                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         93:38 
   11 Sárospataki Barnabás         BDI Budapesti Diáksport Szövetség         94:22 
   12 Horváth Pál                  JSS Jánosháza SK                         100:05 
   13 Hende András                 JSS Jánosháza SK                         113:05 
   14 Haingartner Christof         XOCG OLC Graz                            120:19 

      Hegedűs Zoltán               OSC Orvosegyetem SC                        hiba 
      Takács Krisztián             BSC Balatonfüredi SC                       hiba 
      Kain Gergely                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         hiba 
      Koltai Zoltán                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Schultheisz György           KFK KFKI Petőfi Sportkör                   n.i. 
      Babka Miklós                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE                n.i. 



F21BR  (69)               5.5 km  250 m   13 ep       

    1 Nečas Jiří                   XMOR Morava                               38:07 
    2 Krajča Tomás                 XMOR Morava                               38:18 
    3 Perutka Jan                  XMOR Morava                               40:11 
    4 Viraszkó Zoltán              NYK Nyíregyházi Konzerv SE                46:50 
    5 Rózsa Géza                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        47:33 
    5 Starosta Pavel               XMOR Morava                               47:33 
    7 Tóth Attila                  TSE Törekvés SE                           47:58 
    8 Mudrák Stana                 XMOR Morava                               47:59 
    9 Legac Lino                   XHOD HOD Mihanovic                        48:20 
   10 Podmolík Tomás               XMOR Morava                               48:46 
   11 Zeman Adolf                  XHSV HSV OL Wiener Neustadt               51:14 
   12 Suban Damir                  XOKJ OK Japetic                           52:39 
   13 Matija Razum                 XOKJ OK Japetic                           52:52 
   14 Vizi Tibor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        52:57 
   15 Török Tibor                  KAL Kalocsai SE                           52:58 
   16 Gombkötő Péter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         53:57 
   17 Vereszki Tibor               TSE Törekvés SE                           54:38 
   18 Markovic Frane               XHOD HOD Mihanovic                        56:05 
   19 Kocsik Árpád dr.             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        56:19 
   20 Hála Antonín                 XMOR Morava                               56:20 
   21 Láznička Petr                XMOR Morava                               58:32 
   22 Merunka Darko                XOKM OK Maksimir                          59:05 
   23 Slezák Martin                XMOR Morava                               59:23 
   24 Tot Nikola                   XOKJ OK Japetic                           59:45 
   25 Balogh Péter                 FSC Futárok SC                            59:57 
   26 Branimir Pongrac             XOKJ OK Japetic                           60:05 
   27 Perůtka Karel                XMOR Morava                               61:30 
   28 Révész Gábor                 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        62:18 
   29 Horváth Béla                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         62:44 
   30 Láznička Martin              XMOR Morava                               63:08 
   31 Krejčík Zbyněk               XMOR Morava                               63:58 
   32 Weibl Zoltán                 EK Egyesületen kívüli                     64:19 
   33 Matics Gyula                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        64:34 
   34 Valenta Jiří Sen.            XMOR Morava                               67:05 
   35 Petró Árpád                  FSC Futárok SC                            67:18 
   36 Mentler Balázs               SFC Széchenyi István Egyetem Sport        68:31 
   37 Sági Péter                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        70:19 
   38 Károlyi Gyula                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         70:53 
   39 Laták Rudolf                 FMT FŐMTERV SK                            71:20 
   40 Delic Petar                  XOKL OK LOKVE Croatia                     73:37 
   41 Kiss Dénes                   JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        74:24 
   42 Szebeni Zsolt                PSE Postás SE                             75:43 
   43 Szabó László                 FLF Fehérlófia SE                         76:06 
   44 Bernáth Zsolt                FLF Fehérlófia SE                         76:50 
   45 Marton Tamás                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         79:19 
   46 Honfi Gábor ifj.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         79:58 
   47 Arthofer Dietmar             XLZO LZ Omaha                             82:42 
   48 Budi Franjo                  XOKJ OK Japetic                           86:09 
   49 Klaric Ivan                  XOKJ OK Japetic                           87:09 
   50 Tőzsér András                EK Egyesületen kívüli                     87:46 
   51 Szentgyörgyi Zsolt           SMA Soproni Műegyetemi AC                 88:32 
   52 Hetmer Patrik                XMOR Morava                               96:37 
   53 Ficsor Ferenc                ETC Egri Testedző Club                    98:07 
   54 Boka György                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség        100:19 
   55 Ágoston Tibor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és       100:27 
   56 Romanovic Radenko            XOKM OK Maksimir                         104:39 
   57 Németh László                EK Egyesületen kívüli                    118:19 
   58 Tusić Andrija                XOKL OK LOKVE Croatia                    126:10 

      Lajszner Attila              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         hiba 
      Teiszler Zoltán              SFC Széchenyi István Egyetem Sport         n.i. 
      Domján Tamás                 PVS Pécsi Vasutas SK                       n.i. 
      Bátor Szilárd                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         n.i. 
      Grabecz Tibor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Haraszti Krisztián           FLF Fehérlófia SE                          n.i. 
      Józsa Balázs Gábor           RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE              n.i. 
      Kállai Tamás                 TSE Törekvés SE                            n.i. 
      Tóth II. Zoltán              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Biró Áron                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
      Plásek Martin                XMOR Morava                                n.i. 



F21C  (15)                6.0 km  190 m   14 ep       

    1 Mauer Lajos                  MSE Megalódusz SE                         67:34 
    2 Hunyadi István               EK Egyesületen kívüli                     70:03 
    3 Győri János Attila           EGY Egyesületen kívüli1                   72:03 
    4 Kiss György ifj.             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        76:46 
    5 Muity László                 MSE Megalódusz SE                         77:35 
    5 Németh István                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        77:35 
    7 Vizi Csaba                   BSC Balatonfüredi SC                      80:44 
    8 Lukács Zsolt                 FSC Futárok SC                            81:28 
    9 Nagy Lajos Viktor            MSE Megalódusz SE                         97:06 
   10 Toterud Jan Olav             XHAM Hamar Orienteringsklubb             158:11 
   11 Storebakken Jörgen           XHAM Hamar Orienteringsklubb             165:54 

      Fehér Csaba                  EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Preil József                 EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Köblös Csaba                 KTX Kőbányai Textil SE                     n.i. 
      Ballagó Tamás                FSC Futárok SC                             n.i. 



F21E  (26) - Balogh Tamás emlékfutam 11.5 km  490 m   26 ep      

    1 Dénes Zoltán                 KAL Kalocsai SE                           89:14 
    2 Müller Matthias              XSUI SUI                                  92:32 
    3 Zsebeházy István             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        93:26 
    4 Steinar Ragvin Dag           XWWOP World Wide Orienteering Promot     103:19 
    5 Szabó Imre                   CBD Ceglédi Bem Vasutas                  113:03 
    6 Thorsson Thobias             XWWOP World Wide Orienteering Promot     125:05 
    7 Szlatényi Ferenc             OSC Orvosegyetem SC                      125:14 
    8 Gyimesi Zoltán               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        128:28 
    9 Poell Matthias               XOIE OLC Wienerwald                      130:41 
   10 Maros Ervin Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       132:05 

      Werner Péter                 CBD Ceglédi Bem Vasutas                    hiba 
      Dömötör Gábor                SFC Széchenyi István Egyetem Sport         hiba 
      Lundbäck Sven                XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Kustos Szabolcs              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         hiba 
      Nasholm Peter                XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Janecek Oldrich              XVSS VSSK MMF                              hiba 
      Lévai Ferenc                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         hiba 
      Józsa Gábor                  TSE Törekvés SE                            n.i. 
      Scultéty Márton              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Marosvölgyi Máté             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Forsgren Per                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Maksimovic Blazo             XSRB Szerbia                               n.i. 
      Modig Johan                  XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Ottoson Olof                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Modig Erik                   XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Mitró Zoltán                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         n.i. 



F35A  (26) - Tarjáni Tibor emlékfutam 8.5 km  370 m   19 ep       

    1 Hajdu Martin                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         66:36 
    2 Borbás Nándor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        69:37 
    3 Marosffy Dániel              OSC Orvosegyetem SC                       71:22 
    4 Gönczi Róbert                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         71:33 
    5 Nagy Tibor                   FSC Futárok SC                            73:01 
    6 Wittberger Georg             XKAL Kalksburg OL                         77:04 
    7 Kunz Martin                  XBET Beta Ursus Brno                      77:43 
    8 Horváth Sándor               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        81:24 
    9 Tornai Szabolcs              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        83:52 
   10 Szlávik Zoltán dr.           KFK KFKI Petőfi Sportkör                  85:10 
   11 Kiácz Bence                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        85:51 
   12 Mucsi Mihály                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       100:17 
   13 Jávor Balázs                 EGY Egyesületen kívüli1                  108:23 
   14 Marton Balázs                VHS Veszprémi Honvéd SE                  109:10 
   15 Sümeghy Gyula                EGY Egyesületen kívüli1                  115:34 
   16 Natanaelsson Roland          XWWOP World Wide Orienteering Promot     116:35 

      Soós Tamás                   EGY Egyesületen kívüli1                    hiba 
      Tavaszi Tamás                EGY Egyesületen kívüli1                    hiba 
      Gólya István                 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE              n.i. 
      Kiffer Gyula                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Lajszner Attila              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         n.i. 
      Molnár Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Nagy István                  TSE Törekvés SE                            n.i. 
      Vass Tibor                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    n.i. 
      Ágoston Zoltán               ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Varsányi Ferenc              MSE Megalódusz SE                          n.i. 



F35BR  (30)               4.5 km  235 m   13 ep       

    1 Néda László                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        39:54 
    2 Gera Tibor                   SZV Szegedi Vasutas SE                    42:08 
    3 Tóth Gábor                   SZV Szegedi Vasutas SE                    42:39 
    4 Vass Tibor                   VHS Veszprémi Honvéd SE                   45:07 
    5 Dankó Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         45:09 
    6 Reviczki Zsolt               HUF HUFEZE Pásztó                         45:53 
    7 Báder Attila                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        49:03 
    8 Körmendi Miklós              MSE Megalódusz SE                         49:07 
    9 Hajagos Henrik               SZV Szegedi Vasutas SE                    50:47 
   10 Ács Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        51:03 
   11 Weiler Zsolt                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        51:25 
   12 Dankó István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         51:26 
   13 Gárdonyi Márk                OSC Orvosegyetem SC                       53:02 
   14 Varsányi Attila              VTC Veszprémi Tájfutó Club                53:49 
   15 Vass Zoltán                  SZV Szegedi Vasutas SE                    55:35 
   16 Nagy Sándor                  EK Egyesületen kívüli                     55:49 
   17 Szabó Csaba                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  56:12 
   18 Lengyel Vilmos               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         61:21 
   19 Kálmán Péter                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        62:55 
   20 Paskuj Mátyás                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        64:39 
   21 Bérczes Miklós               FMT FŐMTERV SK                            65:06 
   22 Molnár Attila                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         66:31 
   23 Tóth László                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        68:22 
   24 Schwendtner Erik             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 73:43 
   25 Cenner Tibor dr.             FMT FŐMTERV SK                            74:26 
   26 Demmiany Lajos               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       104:44 

      Cserna András                MSE Megalódusz SE                          n.i. 
      Gerzsényi Zsolt              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 n.i. 
      Oszkó László                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Simon Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 



F40  (37)                 7.2 km  365 m   15 ep       

    1 Stockmayer Michael           XHSV HSV OL Wiener Neustadt               56:25 
    2 Egei Tamás                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:23 
    3 Ptacek Pavel                 XBET Beta Ursus Brno                      57:28 
    4 Stenbeck Ingemar             XWWOP World Wide Orienteering Promot      60:57 
    5 Gillich István               MSE Megalódusz SE                         61:44 
    6 Gillich György               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        65:41 
    6 Vankó Péter                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        65:41 
    8 Allwinger Herwig             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         66:49 
    9 Jakus Zoltán                 FSC Futárok SC                            71:55 
   10 Karkulehto Marko             XWWOP World Wide Orienteering Promot      72:47 
   11 Kerényi Dénes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        79:33 
   12 Nemesházi László             PSE Postás SE                             81:37 
   13 Halaj László                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        82:59 
   14 Kinde Kálmán                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        83:17 
   15 Faggyas László               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         84:02 
   16 Tálas Sándor                 OSC Orvosegyetem SC                       85:03 
   17 Dalos Attila                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        85:23 
   18 Lénárt István                FSC Futárok SC                            89:07 
   19 Németh Csaba                 BÖF Budai Ősforrás SC                     94:14 
   20 Angyal Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             94:57 
   21 Einarsson Kjell              XWWOP World Wide Orienteering Promot      95:51 
   22 Andersson Jan-Olov           XWWOP World Wide Orienteering Promot      98:29 
   23 Fáy Dániel                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        116:36 
   24 Maácz Miklós                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba       138:57 
   25 Erdős Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       177:16 

      Tóth József                  SKS Sárvári Kinizsi SE                     hiba 
      Mansson Magnus               XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Tisljar Ivo                  XOKF OK Feud                               hiba 
      Hevér Csaba                  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club           n.i. 
      Marton János                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Mörk Péter                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         n.i. 
      Nádudvari Zoltán             RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE              n.i. 
      Siegler Konrád               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
      Szitter Attila               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Zentai László                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         n.i. 
      Muliter Gábor                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         n.i. 
      Beňovský Jiří                XMOR Morava                                n.i. 



F45  (31)                 6.8 km  380 m   14 ep       

    1 Opetnik Siegfried            XBLE Bleiburg HSV                         69:10 
    2 Eriksson John                XWWOP World Wide Orienteering Promot      69:34 
    3 Tóth Károly                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                69:49 
    4 Ian Rochford                 XTVF TV Fürstenfeld                       70:32 
    5 Szunyog József dr.           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 74:28 
    6 Mansson Göran                XWWOP World Wide Orienteering Promot      75:23 
    7 Takács Csaba                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         76:38 
    8 Köck Erwin                   XHSV HSV OL Wiener Neustadt               77:21 
    9 Nagy András                  PSE Postás SE                             77:33 
   10 Molnár Tibor                 SMA Soproni Műegyetemi AC                 78:46 
   11 Rusvai László                FSC Futárok SC                            81:51 
   12 Tertsch Antal                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 82:27 
   13 Melby Öystein                XHAM Hamar Orienteringsklubb              85:37 
   14 Mets Miklós                  OSC Orvosegyetem SC                       92:40 
   15 Hochreiter Andreas           XHSV HSV OL Wiener Neustadt               97:16 
   16 Nagy Sándor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub            105:13 
   17 Tommervold Trond Ivar        XHAM Hamar Orienteringsklubb             105:45 
   18 Kaptur József                VHS Veszprémi Honvéd SE                  107:08 
   19 Kaloč Vítězslav              XMOR Morava                              109:26 
   20 Zempléni András dr.          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          110:08 
   21 Ryen Helge                   XHAM Hamar Orienteringsklubb             115:16 
   22 Koiser Gerhard               XHSV HSV OL Wiener Neustadt              123:02 
   23 Elisenberg Edvin             XHAM Hamar Orienteringsklubb             124:54 
   24 Scultéty Gábor               BÖF Budai Ősforrás SC                    127:31 
   25 Róth Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub            130:01 
   26 Nemcsényi László dr.         DHS Debreceni Honvéd Sport- és Diá       149:47 
   27 Pidner Valentin              XHSV HSV OL Wiener Neustadt              165:08 

      Prill László                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              hiba 
      Eriksson Hakan               XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Németh Ferenc                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  n.i. 
      Korim Juraj                  XAUK ATU Kosice                            n.i. 



F50  (40)                 5.0 km  195 m   11 ep       

    1 Gyulai Zoltán                MSE Megalódusz SE                         33:51 
    2 Balla Sándor                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        38:46 
    3 Harkányi Csaba               HAV Havas Szabadidő Klub                  41:20 
    4 Ové Wallén Per               XWWOP World Wide Orienteering Promot      41:42 
    5 Pápai János                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             43:04 
    6 Nagy György                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 44:03 
    7 Zentai József                HUF HUFEZE Pásztó                         45:10 
    8 Hansson Göran                XWWOP World Wide Orienteering Promot      45:52 
    9 Fedor Jozef                  XSOK Sokol Pezinok                        47:49 
   10 Fransson Roy                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      47:57 
   11 Tóth Lajos                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        48:05 
   12 Kóger Gyula                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 49:09 
   13 Honfi Gábor                  ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        49:12 
   14 Törjék György                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        49:56 
   15 Zsilkin Viktor               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        51:18 
   16 Pap László                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         52:04 
   17 Somogyi Lajos                BSC Balatonfüredi SC                      52:37 
   18 Kiss Tibor                   FSC Futárok SC                            53:32 
   19 Kocsis László                FSC Futárok SC                            55:30 
   20 Ellingsen Trond              XHAM Hamar Orienteringsklubb              55:44 
   21 Kubacsek József              FSC Futárok SC                            56:18 
   22 Gröndalen Erik               XHAM Hamar Orienteringsklubb              56:19 
   23 Sáfrán Zoltán                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             57:43 
   24 Krolopp Frigyes              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        59:32 
   25 Holm-Gundersen Geir          XWWOP World Wide Orienteering Promot      61:23 
   26 Viczena Miklós               ARA Alba Regia Atlétikai Klub             61:33 
   27 Volden Harald                XHAM Hamar Orienteringsklubb              63:46 
   28 Mikalsen John                XHAM Hamar Orienteringsklubb              63:56 
   29 Herter László                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        64:49 
   30 Dimitrijevic Ilija           XDIF DIF Beograd                          65:19 
   31 Gudbrandsen Terje            XHAM Hamar Orienteringsklubb              68:17 
   32 Larsson Georg                XWWOP World Wide Orienteering Promot      79:44 
   33 Ormay György                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           80:20 
   34 Jahnsen Even                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      88:26 
   35 Vámos Péter                  PSE Postás SE                             92:49 

      Jahn Pavel                   XMOR Morava                                hiba 
      Hegedüs Ábel                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
      Imeli János                  MSE Megalódusz SE                          n.i. 
      Somlay Gábor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Polacek Pavol                XSOK Sokol Pezinok                         n.i. 



F55  (26)                 4.5 km  235 m   13 ep       

    1 Schweifer Erwin              XHSV HSV OL Wiener Neustadt               43:31 
    2 Petró Géza                   FSC Futárok SC                            44:09 
    3 Backman Carl                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      45:17 
    4 Ládi János                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  46:13 
    5 Ponweiser Franz              XHSV HSV OL Wiener Neustadt               47:35 
    6 Kolláth Gábor                SFC Széchenyi István Egyetem Sport        49:06 
    7 Hrbas Vladimír               XMOR Morava                               51:43 
    8 Bikki Sándor                 HER Herkules SE Balatonalmádi             52:15 
    9 Kovács Attila                ZSC Zöld Sportok Clubja                   52:39 
   10 Ludvig István                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        53:44 
   11 Melkes Antal                 SMA Soproni Műegyetemi AC                 54:20 
   12 Aknai Antal                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        55:55 
   13 Bugár József                 BÖF Budai Ősforrás SC                     56:00 
   14 Kaján László                 FMT FŐMTERV SK                            56:59 
   15 Pěček Vítězslav              XMOR Morava                               60:01 
   16 Ivarsson Kent                XWWOP World Wide Orienteering Promot      60:29 
   17 Salga István dr.             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        60:40 
   18 Magyar János                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        60:45 
   19 Szűcs B. Levente             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        62:47 
   20 Jacobsen Ove Gunnar          XWWOP World Wide Orienteering Promot      67:21 
   21 Gárdonyi Zoltán              BÖF Budai Ősforrás SC                     69:13 
   22 Zagorac Djordje              XPTT PD PTT Beograd                       76:25 
   23 Tóth Sándor                  ETC Egri Testedző Club                    80:17 
   24 Balogh Iván dr.              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        91:34 

      Kopinacak Vladimir           XSAM Samur Myslava                         n.i. 
      Lehto Hannu                  XHEL Helsingin Suunistajat                 n.i. 



F60  (29) - Csurgó Mihály emlékfutam 4.0 km  240 m   13 ep       

    1 Gorvett Peter                XGBR GBR                                  38:18 
    2 Johansson Kalle              XWWOP World Wide Orienteering Promot      39:14 
    3 Andersson Carl-Henry         XWWOP World Wide Orienteering Promot      40:09 
    4 Boros Zoltán                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        41:42 
    5 Wansölin Ake                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      42:19 
    6 Grabenhofer Wilhelm          XLZO LZ Omaha                             42:54 
    7 Gunnarsson Bo Göran          XWWOP World Wide Orienteering Promot      43:03 
    8 Gömbös Gyula                 SKS Sárvári Kinizsi SE                    44:17 
    9 Rétfalvi Lajos               JSS Jánosháza SK                          47:24 
   10 Peska Antonín                XMOR Morava                               48:08 
   11 Nagy Árpád dr.               ETC Egri Testedző Club                    49:05 
   12 Göran Green Claes            XWWOP World Wide Orienteering Promot      50:07 
   13 Berbécs Sándor               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        50:24 
   14 Berglund Anders              XWWOP World Wide Orienteering Promot      50:27 
   15 Horváth Béla                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 50:33 
   16 Sindely Pál dr.              SZU Szegedi Bokorugró                     50:43 
   17 Gombkötő Péter dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         51:15 
   18 Homoki Géza                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        51:46 
   19 Kardos Ferenc dr.            OSC Orvosegyetem SC                       55:27 
   20 Gerely Ferenc                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        55:35 
   21 Bogdanovits András           MSE Megalódusz SE                         59:48 
   22 Ragnarsson Ronny             XWWOP World Wide Orienteering Promot      64:22 
   23 Thomsen Knud-Erik            XWWOP World Wide Orienteering Promot      70:17 
   24 Junfors Hakan                XWWOP World Wide Orienteering Promot      72:52 
   25 Brohaug Tom Erik             XHAM Hamar Orienteringsklubb              84:36 
   26 Szabó Sándor                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         89:13 
   27 Henriksgard Christer         XWWOP World Wide Orienteering Promot      98:55 

      Hunyadvári László            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
      Szemler István               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 



F65  (36)                 4.0 km  230 m   11 ep       

    1 Radeström Rune               XWWOP World Wide Orienteering Promot      36:14 
    2 Jelinek István               PSE Postás SE                             39:58 
    3 Isaksson Kjell-Ake           XWWOP World Wide Orienteering Promot      40:09 
    4 Offrell Roland               XWWOP World Wide Orienteering Promot      42:09 
    5 Muszély György               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        43:52 
    6 Andersson Ronny              XWWOP World Wide Orienteering Promot      43:57 
    7 Hedlund Bo                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      44:27 
    8 Tóth János                   SKS Sárvári Kinizsi SE                    45:14 
    9 Leandersson Sven             XWWOP World Wide Orienteering Promot      46:19 
   10 Nord Lars                    XWWOP World Wide Orienteering Promot      48:27 
   11 Hunyadi Károly               PSE Postás SE                             50:29 
   12 Bányai Attila                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        50:49 
   13 Öberg Olov                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      51:53 
   14 Salminen Raimo               XWWOP World Wide Orienteering Promot      53:02 
   15 Österbö Gunnar               XWWOP World Wide Orienteering Promot      55:10 
   16 Schell Antal                 PSE Postás SE                             56:50 
   17 Anderson Benkt               XWWOP World Wide Orienteering Promot      57:03 
   18 Vass Tibor                   VHS Veszprémi Honvéd SE                   57:13 
   19 Juntunen Olli                XHEL Helsingin Suunistajat                59:20 
   20 Bogdány Miklós               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         60:04 
   21 Jensen Herluf                XWWOP World Wide Orienteering Promot      60:24 
   22 Lohász Márton                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         62:29 
   23 Wengrin István               VTC Veszprémi Tájfutó Club                63:33 
   24 Isgren Hugo                  XWWOP World Wide Orienteering Promot      64:20 
   25 Argay Gyula                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        65:05 
   26 Möller-Nielsen Palle         XWWOP World Wide Orienteering Promot      72:19 
   27 Forsell Sven-Erik            XWWOP World Wide Orienteering Promot      80:31 
   28 Reszter István               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        96:20 
   29 Müller János                 PSE Postás SE                            102:31 

      Millbrant Tony               XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Köblös József                KTX Kőbányai Textil SE                     n.i. 
      Ribényi Imre                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Sejpes Gyula                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Tőkés József                 TSC Tungsram SC                            n.i. 
      Dahlgren Jan                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 
      Nagy Dezső                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 



F70  (21)                 3.1 km  220 m   11 ep       

    1 Carlsson Rune                XWWOP World Wide Orienteering Promot      38:36 
    2 Fiechter Christian           XOCK OLC Kapreolo                         44:26 
    3 Bengtsson Peo                XWWOP World Wide Orienteering Promot      46:55 
    4 Axelsson Sivert              XWWOP World Wide Orienteering Promot      50:36 
    5 Páhy Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             52:33 
    6 Sjögren Leif                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      53:46 
    7 Tidman Ake                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      57:45 
    8 Dudás István                 OSC Orvosegyetem SC                       58:44 
    9 Sander Ake                   XWWOP World Wide Orienteering Promot      59:14 
   10 Salmenkylä Juhani            XHEL Helsingin Suunistajat                60:47 
   11 Valla Stanislav              XMOR Morava                               72:28 
   12 Simpanen Erkki               XRAS Rastihaukat                         101:37 
   13 Möstl Max                    XHSV HSV OL Wiener Neustadt              111:00 

      Mercz László dr.             BDI Budapesti Diáksport Szövetség          hiba 
      Vörös István dr.             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         hiba 
      Láznička Alois               XMOR Morava                                hiba 
      Cserteg István               TSC Tungsram SC                            n.i. 
      Kún Ferenc                   KTX Kőbányai Textil SE                     n.i. 
      Pataki Zsolt                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Szeredai László              BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Rittweger Manfred            XWWOP World Wide Orienteering Promot       n.i. 



N10D  (18)                2.3 km  70 m   5 ep         

    1 Vékony Vanda                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             17:28 
    2 Hajdu Frida Sára             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         21:42 
    3 Tóth Bettina                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  22:47 
    4 Kálmán Imola                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        24:25 
    5 Gillich Bernadett            MSE Megalódusz SE                         24:37 
    6 Hajnal Dorottya              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        24:50 
    7 Tóth Blanka                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         24:57 
    8 Zeman Mercedesz              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 25:12 
    9 Antal Katinka                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         33:17 
   10 Mucsi Zsófia                 EK Egyesületen kívüli                     34:02 
   11 Tárkányi Flóra               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        36:39 
   12 Vankó Milena                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        38:47 
   13 Marosffy Boglárka            OSC Orvosegyetem SC                       42:05 
   14 Tóth Barbara                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         44:00 
   15 Báder Fanni                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        75:28 

      Tisljar Ana                  XOKF OK Feud                               hiba 
      Kovács Anna                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Kinde Sarolta                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 



N12C  (24)                2.5 km  80 m   6 ep         

    1 Liszka Eszter                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                18:41 
    2 Péntek Gréti                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        20:47 
    3 Weiler Virág                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        21:18 
    4 Balázs Otília                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        21:37 
    5 Faggyas Réka                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         21:47 
    6 Kunčarová Jana               XMOR Morava                               22:43 
    7 Gera Krisztina               SZV Szegedi Vasutas SE                    23:37 
    8 Vavrysová Bára               XMOR Morava                               23:45 
    9 Faggyas Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         24:06 
   10 Kósa Noémi                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  25:33 
   11 Horváth Hanga                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        27:55 
   12 Schwendtner Réka             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 29:03 
   13 Péteri Kitti Petra           ARA Alba Regia Atlétikai Klub             32:09 
   14 Nagy Klára                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        33:55 
   15 Horváth Sára                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        58:51 

      Egei Petra                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Donkó Luca                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 
      Rákosi Lili                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Mátyás Arany                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Kertész Zsófia               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Tisljar Marija               XOKF OK Feud                               n.i. 
      Kötél Angyalka               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
   Vk Völgyesi Melody              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        37:51 
   Vk Cser Júlia                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        50:56 



N14B  (17) - Gránás Kupa 3.1 km  220 m   11 ep       

    1 Kinde Vanda                  SIR Sirályok SE                           40:53 
    2 Bartus Petra                 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        44:58 
    3 Faggyas Eszter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         51:41 
    4 Herrgesell Maren             XOCG OLC Graz                             52:56 
    5 Hajdu Dorisz                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         54:51 
    6 Varga Viktória               SKS Sárvári Kinizsi SE                    57:14 
    7 Vass Luca                    SZV Szegedi Vasutas SE                    58:03 
    8 Kadocsa Rebeka               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        58:27 
    9 Vass Flóra                   SZV Szegedi Vasutas SE                    76:34 
   10 Medve Lívia                  FSC Futárok SC                            79:31 
   11 Tisza Zsófia                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         80:07 
   12 Péteri Fanni Panka           ARA Alba Regia Atlétikai Klub             88:24 
   13 Faragó Mária                 SZV Szegedi Vasutas SE                    93:56 

      Tölgyesi Blanka              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         hiba 
      Kiss Eszter Blanka           SIR Sirályok SE                            hiba 
      Korsós Kitti                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         hiba 
      Donkó Anna                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 



N16B  (11) - Szentpétery Ákos emlékfutam 4.0 km  240 m   13 ep       

    1 Varsányi Kinga               VTC Veszprémi Tájfutó Club                44:46 
    2 Zempléni Réka                SIR Sirályok SE                           45:28 
    3 Tóth Krisztina               VTC Veszprémi Tájfutó Club                48:44 
    4 Krejčíková Marie             XMOR Morava                               50:58 
    5 Rusvai Katalin               FSC Futárok SC                            58:33 
    6 Paskuj Rebeka                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        68:58 
    7 Oszkó Dóra                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        74:59 

      Ágh Barbara                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i. 
      Miia Mattila                 XHEL Helsingin Suunistajat                 n.i. 
      Horváth Eszter               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Fekete Zsuzsa                BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 



N18B  (5)                 4.5 km  235 m   13 ep       

    1 Tóth Réka                    SZV Szegedi Vasutas SE                    50:24 
    2 Milla Mattila                XHEL Helsingin Suunistajat                50:36 
    3 Molnár Anna                  BDI Budapesti Diáksport Szövetség        126:41 

      Erős Zsófia                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Vázsonyi Patrícia            BSC Balatonfüredi SC                       n.i. 



N21B  (23)                5.5 km  250 m   13 ep       

    1 Fedorova Katarina            XSOK Sokol Pezinok                        52:50 
    2 Mezei Anikó                  FSC Futárok SC                            56:33 
    3 Lux Andrea                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         59:31 
    4 Rostás Anikó                 KAL Kalocsai SE                           59:55 
    5 Szabó Veronika               ARA Alba Regia Atlétikai Klub             60:20 
    6 Szivák Ildikó                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             63:02 
    7 Bárd Barbara                 KAL Kalocsai SE                           63:46 
    8 Allwinger Tünde              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         65:29 
    9 Kovács Edit                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             68:51 
   10 Horváti Réka                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        71:12 
   11 Balogh Katalin               FSC Futárok SC                            74:05 
   12 Kotormán Ágnes               VHS Veszprémi Honvéd SE                   77:45 
   13 Ambruzs Krisztina            VIK Viking Sport Egyesület                86:59 
   14 Nagy Nikoletta               BDI Budapesti Diáksport Szövetség         87:48 

      Füzy Judit                   OSC Orvosegyetem SC                        hiba 
      Balogh Edina                 FSC Futárok SC                             n.i. 
      Biró Alma                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         n.i. 
      Csikós Nóra                  FSC Futárok SC                             n.i. 
      Fenyvesi Laura               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Kaufmann Brigitta Dóra       THS Taszár Honvéd SE                       n.i. 
      Nagy Krisztina               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 
      Pogány Borcsi                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Lada Nikolett                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 



N21BR  (39)               4.0 km  230 m   11 ep       

    1 Podmolíková Dagmar           XMOR Morava                               39:53 
    2 Krejčíková Bára              XMOR Morava                               40:35 
    3 Rydlova Jana                 XMOR Morava                               44:39 
    4 Veresné Gyalog Zsuzsanna     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        44:43 
    5 Gyalog Zsófia                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        45:45 
    6 Salánki Zsuzsa               OSC Orvosegyetem SC                       47:41 
    7 Ebinger Mónika               KFK KFKI Petőfi Sportkör                  47:49 
    8 Polásková Tereza             XMOR Morava                               48:08 
    9 Szigetfy Ildikó              HER Herkules SE Balatonalmádi             48:50 
   10 Pegán Bernadett              VTC Veszprémi Tájfutó Club                50:15 
   11 Tóth Ágnes                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        50:46 
   12 Kiss Teodóra                 ETC Egri Testedző Club                    51:21 
   13 Vékonyné Árva Katalin        ARA Alba Regia Atlétikai Klub             51:49 
   14 Zelena Dóra                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        52:08 
   15 Németh Ágnes dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         53:56 
   16 Pelhős Lívia                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         57:41 
   17 Popovic Budi Daniela         XOKJ OK Japetic                           58:44 
   18 Marosán Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        59:33 
   19 Orsányi Beatrix              PSE Postás SE                             60:27 
   20 Tusić Anamaria               XOKL OK LOKVE Croatia                     60:56 
   21 Herczku Tímea                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        61:42 
   22 Török Orsolya                KAL Kalocsai SE                           65:15 
   23 Károssy Réka                 SZV Szegedi Vasutas SE                    66:41 
   24 Skovronova Lenka             XVSS VSSK MMF                             72:19 
   25 Kelevitz Krisztina           BDI Budapesti Diáksport Szövetség         72:55 
   26 Oszkóné Simon Ildikó         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        76:37 

      Hubáčková Pavla              XMOR Morava                                hiba 
      Marosfalvi Eszter            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Marosfalvi Mónika            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Schőnviszkyné Vasvári Kriszt RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE              n.i. 
      Szalontai Beáta              BDI Budapesti Diáksport Szövetség          n.i. 
      Szemler Judit                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Tanácsné Vasvári Zsuzsa      RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE              n.i. 
      Tőke Tünde                   SZT Szombathelyi Főiskola SE               n.i. 
      Kucher Nicole                XLZO LZ Omaha                              n.i. 
      Krasznai Orsolya             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Csonka Dorottya              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Tóthné Schuch Anikó          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Madarassy Anikó              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         n.i. 



N21C  (20)                4.3 km  170 m   12 ep       

    1 Tolnay Katalin               SMA Soproni Műegyetemi AC                 48:39 
    2 Nagyné Bódis Borbála         FSC Futárok SC                            56:30 
    3 Schultheisz Edina            KFK KFKI Petőfi Sportkör                  58:50 
    4 Hornyán Katalin dr.          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        63:33 
    5 Hoór Anikó                   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        63:43 
    6 Kubacsek Éva                 FSC Futárok SC                            63:50 
    7 Novotni Bernadett            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             66:52 
    8 Szűcs Judit                  ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        67:13 
    9 Kőhegyi Borbála              EGY Egyesületen kívüli1                   67:36 
   10 Mitterer Andrea              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        67:39 
   11 Tóth-Buschmann Ilka          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         76:44 
   12 Házy Eszter                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        77:57 
   13 Dornstauder Sandra           XHSV HSV OL Wiener Neustadt               81:22 
   14 Fövenyessy Gabriella         FMT FŐMTERV SK                            81:34 

      Riez Ágnes                   SFC Széchenyi István Egyetem Sport         n.i. 
      Skrinyár Zsuzsanna           SFC Széchenyi István Egyetem Sport         n.i. 
      Forintos Andrea              VHS Veszprémi Honvéd SE                    n.i. 
      Kifferné Endes Anikó         ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Sipos Judit                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         n.i. 
      Kovács-Sebestyény Csilla     ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         n.i. 



N21E  (11)                7.2 km  365 m   15 ep       

    1 Wengrin Ágnes                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         66:33 
    2 Füzy Anna                    OSC Orvosegyetem SC                       68:53 
    3 Simon Ágnes                  ETC Egri Testedző Club                    69:58 
    4 Björk Annika                 XHEL Helsingin Suunistajat                75:49 
    5 Harreither Agnes             XKAL Kalksburg OL                         81:28 
    6 Sisa Dorottya                JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn       102:20 

      Leonhardt Karin              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         hiba 
      Jansson Lisa                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Gyurkó Fanni                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Rakayova Martina             XAUK ATU Kosice                            n.i. 
      Makrai Éva                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         n.i. 



N35A  (5)                 6.8 km  380 m   14 ep       

    1 Aschacher Angelika           XHSV HSV OL Wiener Neustadt               80:36 
    2 Győrffy Gabriella            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        88:16 
    3 Dénes Ildikó                 KAL Kalocsai SE                          143:35 

      Cseh Veronika                MSE Megalódusz SE                          n.i. 
      Nagy Orsolya                 TSE Törekvés SE                            n.i. 



N40  (21)                 5.0 km  195 m   11 ep       

    1 Tömördi Ágnes                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        45:32 
    2 Mátyás Ildikó                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 47:07 
    3 Juhas Irina                  XDIF DIF Beograd                          52:27 
    4 Bányai Réka                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        55:02 
    5 Maliňáková Eva               XMOR Morava                               56:20 
    6 Cseresnyés Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         56:41 
    7 Larsson Suzy                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      56:49 
    8 Biró Aletta                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        58:09 
    9 Németh Zsoltné               HER Herkules SE Balatonalmádi             58:53 
   10 Hajas Csilla                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        62:52 
   11 Kissné Kiss Mária            JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        66:35 
   12 Sallai Sára                  SZV Szegedi Vasutas SE                    68:29 
   13 Tamásné Szakács Judit        MSE Megalódusz SE                         70:18 
   14 Nagy Beáta                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        81:50 
   15 Nemesházi Lászlóné           PSE Postás SE                             90:00 
   16 Erőss Anikó                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        97:51 
   17 Erdősné Németh Ágnes         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       107:33 

      Kapturné Bíró Anna           VHS Veszprémi Honvéd SE                    n.i. 
      Nagypéter Mária              JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn         n.i. 
      Radics Anna                  ETC Egri Testedző Club                     n.i. 
      Tusić Rozmari                XOKL OK LOKVE Croatia                      n.i. 



N45  (10)                 4.0 km  240 m   13 ep       

    1 Kármán Katalin               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        43:25 
    2 Stackeová Anna               XMOR Morava                               46:17 
    3 Jenővári Gabriella           HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        46:32 
    4 Marczis Márta                ETC Egri Testedző Club                    52:32 
    5 Bacsó Piroska                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        56:13 
    6 Glabazňová Jana              XMOR Morava                               56:23 
    7 Krejčíková Monika            XMOR Morava                               60:07 
    8 Regályné Zarnóczay Klára     NYK Nyíregyházi Konzerv SE                62:36 
    9 Larsson Mand Riina           XWWOP World Wide Orienteering Promot      97:20 

      Pápainé Poós Ildikó          ARA Alba Regia Atlétikai Klub              hiba 



N50  (17)                 4.0 km  230 m   11 ep       

    1 Horváth Magda                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         46:51 
    2 Edenbrandt Christine         XWWOP World Wide Orienteering Promot      48:07 
    3 Engelby Ulla                 XWWOP World Wide Orienteering Promot      49:17 
    4 Jahnová Helena               XMOR Morava                               50:33 
    5 Leena Salmenkylä-Matti       XHEL Helsingin Suunistajat                51:23 
    6 Strnadlová Zdena             XMOR Morava                               52:48 
    7 Szabó Zsuzsanna              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        58:00 
    8 Liljequist Barbo             XWWOP World Wide Orienteering Promot      58:51 
    9 Kocsis Gyöngyi               ARA Alba Regia Atlétikai Klub             61:59 
   10 Fabek Branka                 XOKJ OK Japetic                           71:49 
   11 Gunnarsson Stina             XWWOP World Wide Orienteering Promot      80:37 
   12 Zagorac Marijana             XPTT PD PTT Beograd                       99:50 

      Nickné Laczkó Mária          PTX Pápai Tájfutó SE                       hiba 
      Szopori Éva                  KRI Kristály Tájfutó és Természetj         n.i. 
      Muzsnai Ágota dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         n.i. 
      Hrbasová Jana                XMOR Morava                                n.i. 
      Polackova Darina             XSOK Sokol Pezinok                         n.i. 



N55  (7)                  3.1 km  220 m   11 ep       

    1 Mansson Gunnel               XWWOP World Wide Orienteering Promot      43:49 
    2 Martensson Ingrid            XWWOP World Wide Orienteering Promot      51:21 
    3 Novotni Tiborné              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             54:33 
    4 Hegedüs Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        59:53 
    5 Kühn Edit                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 82:54 

      Bacanac Ljubica              XDIF DIF Beograd                           hiba 
      Kardos Rózsa                 OSC Orvosegyetem SC                        n.i. 



N60  (20)                 3.1 km  220 m   11 ep       

    1 Kvaal Torid                  XWWOP World Wide Orienteering Promot      40:19 
    2 Leandersson Lena             XWWOP World Wide Orienteering Promot      43:02 
    3 Svendsen Torill              XWWOP World Wide Orienteering Promot      48:00 
    4 Korik Vera                   PSE Postás SE                             49:16 
    5 Grant Julianna               BÖF Budai Ősforrás SC                     50:46 
    6 Gorvett Jill                 XGBR GBR                                  50:50 
    7 Pirozzi Britt Forsell        XWWOP World Wide Orienteering Promot      51:49 
    8 Tidman Margareta             XWWOP World Wide Orienteering Promot      51:55 
    9 Scmiedeberg Brigitte         XWWOP World Wide Orienteering Promot      60:42 
   10 Bengtsson Inga-Britt         XWWOP World Wide Orienteering Promot      60:57 
   11 Sjöberg Margareta            XWWOP World Wide Orienteering Promot      62:57 
   12 Aschacher Gizella            XHSV HSV OL Wiener Neustadt               64:53 
   13 Simon Krisztina              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        64:57 
   14 Wengrin Istvánné             VTC Veszprémi Tájfutó Club                65:51 
   15 Gombkötő Zsuzsanna           VTC Veszprémi Tájfutó Club                70:37 
   16 Bernhed Lisbeth              XWWOP World Wide Orienteering Promot      70:53 
   17 Hanusz Mária                 OSC Orvosegyetem SC                      121:53 

      Cser Krisztina               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         hiba 
      Blom Kerstin                 XWWOP World Wide Orienteering Promot       hiba 
      Praznik Nora                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt                hiba 



NYK  (65)                 2.5 km  80 m   6 ep         

    1 Mentler Balázs               SFC Széchenyi István Egyetem Sport        21:50 
    2 Balogh Andrea                EK Egyesületen kívüli                     24:57 
    3 Makrai Márton                TKE Útkeresés                             25:21 
    4 Czap László                  TKE Útkeresés                             26:21 
    5 Varga János                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        27:36 
    6 Karácsony Kolos              TKE Útkeresés                             28:52 
    7 Mészárosné Boros Valéria     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        29:25 
    8 Fáy Judit                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         30:56 
    9 Bendicsek Mikes              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        31:10 
   10 Csörgő Nóra                  EGY Egyesületen kívüli1                   31:57 
   11 Péntek Gáborné               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        32:09 
   12 Mészáros Károly              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        32:12 
   13 Jakus Ivett                  SKS Sárvári Kinizsi SE                    32:42 
   14 Jakus Virág                  FSC Futárok SC                            33:50 
   15 Konrád Rita                  MSE Megalódusz SE                         33:52 
   16 Sárospataki Piroska          BDI Budapesti Diáksport Szövetség         33:55 
   17 Nagy Zsuzsanna               BSC Balatonfüredi SC                      34:26 
   18 Szabó Ildikó                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        35:57 
   19 Bendicsek Tamás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        37:33 
   20 Tóth Mihály                  SKS Sárvári Kinizsi SE                    38:11 
   21 Ágh Eleonóra dr.             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        38:48 
   22 Mohácsi Erik                 EK Egyesületen kívüli                     38:49 
   23 Schell Antalné               PSE Postás-Matáv SE                       39:46 
   24 Horváthné Keszthelyi Noémi   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        41:03 
   25 Forray Andrea                EK Egyesületen kívüli                     43:06 
   26 Tanczer Bettina              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        43:08 
   27 Kadocsa Benjámin             EK Egyesületen kívüli                     44:07 
   28 Geszti Zsuzsanna             EK Egyesületen kívüli                     44:15 
   29 Tanczer Dominik              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        49:03 
   30 Molnár Éva                   TKE Útkeresés                             51:15 
   31 Kaniski Tomislav             XOKL OK LOKVE Croatia                     51:51 
   32 Pogány Petra                 TKE Útkeresés                             52:16 
   33 Józsa Botond                 PSE Postás SE                             61:06 
   34 Majoros Mihály               EK Egyesületen kívüli                     67:41 
   35 Tarkó Orsolya                EK Egyesületen kívüli                     68:08 
   36 Argay Dóra                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        73:56 

      Kocsispéter Kata             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         hiba 
      Mentes Zsuzanna              SKS Sárvári Kinizsi SE                     hiba 
      Tanczer Bettina              EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Kinde Zsófia                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Bay-Fodor Boglárka dr.       HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Pincés Marianna              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         n.i. 
      Dalos Áron                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         n.i. 
      Balázs Boldizsár             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Gerebecz Judit               FMT FŐMTERV SK                             n.i. 
      Forray András                EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Katona Mária                 TKE Útkeresés                              n.i. 
      Sinte Anna                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Sinte Károly                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Láng Tibor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Cseh Marianna                EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Magai Ágnes                  EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Gergácz Tamás                SKS Sárvári Kinizsi SE                     n.i. 
      Havasi Gábor                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 
      Simon Hajnalka               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Szász Norbert                EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Kis Emberek                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Hevérné Fricska Ildikó       JOG Jogging Plus Szuperinfó Club           n.i. 
      Dobány Imre                  PSE Postás SE                              n.i. 
      Gáspár Mária                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            n.i. 
      Barát Katalin                EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Hidas Sándor                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Magyar Luca                  EGY Egyesületen kívüli1                    n.i. 
      Magyar Bendegúz              EGY Egyesületen kívüli1                    n.i. 
      Kallós Anna                  EK Egyesületen kívüli                      n.i. 



NYT  (63)                 5.2 km  250 m   15 ep       

    1 Szabó Zsolt                  SZV Szegedi Vasutas SE                    48:40 
    2 Margittai Endre              SMA Soproni Műegyetemi AC                 53:45 
    3 Mód Rudolf                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        55:37 
    4 Hites Viktor                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        57:27 
    5 Déry Attila                  EK Egyesületen kívüli                     58:27 
    6 Németh Jenő                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  61:48 
    7 Mets Zsuzsanna               BDI Budapesti Diáksport Szövetség         63:00 
    8 Bacsó Attila                 HER Herkules SE Balatonalmádi             65:35 
    9 Kadocsa Gábor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        66:10 
   10 Szász Péter                  EK Egyesületen kívüli                     68:09 
   11 Patkós Tamás                 EK Egyesületen kívüli                     69:36 
   12 Kiss Zsolt                   EK Egyesületen kívüli                     72:01 
   13 Tápai József                 ALS Acélszív Triatlon Klub                72:32 
   14 Mikó Gergely                 EK Egyesületen kívüli                     76:38 
   15 Antal István                 BDI Budapesti Diáksport Szövetség         77:58 
   16 Németh Zsolt                 HER Herkules SE Balatonalmádi             79:46 
   17 Süle Zoltán                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  80:51 
   18 Péntek Gábor                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        81:07 
   19 Szabadi Ildikó               OSC Orvosegyetem SC                       85:41 
   20 Klein Pál                    ALS Acélszív Triatlon Klub                86:40 
   21 Lutring László               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        87:26 
   22 Ladóczki Attila              ALS Acélszív Triatlon Klub                87:28 
   23 Ostorics Zsuzsanna           PSE Postás SE                             91:38 
   24 Nick Brigitta                PTX Pápai Tájfutó SE                      99:36 
   25 Gösswein Judit               PSE Postás SE                            102:32 
   26 Mohácsi Kálmán               EK Egyesületen kívüli                    104:49 
   27 Kerényiné Rédly Zsófia       HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       105:10 
   28 Csongor Donát                ALS Acélszív Triatlon Klub               108:18 
   29 Nick József dr.              PTX Pápai Tájfutó SE                     111:27 
   30 Somogyi László               PTX Pápai Tájfutó SE                     126:07 
   31 Balázs Ottó                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       126:36 
   32 Csongor Csaba                ALS Acélszív Triatlon Klub               134:18 
   33 Csongor Botond               ALS Acélszív Triatlon Klub               136:02 

      Pokornyik Tibor              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         hiba 
      Emde Sabine                  XKAL Kalksburg OL                          hiba 
      Nikohajdu Szófia             ARA Alba Regia Atlétikai Klub              hiba 
      Romanovszki István           ALS Acélszív Triatlon Klub                 hiba 
      Horváth László               TSE Törekvés SE                            hiba 
      Horváth Tivadar              HER Herkules SE Balatonalmádi              n.i. 
      Katona Ferenc dr.            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         n.i. 
      Mézes Tibor Sólyom           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         n.i. 
      Stacke Václav                XMOR Morava                                n.i. 
      Decsi Tamás                  AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos          n.i. 
      Bein Márton                  KFK KFKI Petőfi Sportkör                   n.i. 
      Kaszab Gábor                 EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Hanuscsák Anikó              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Kovács Márton                EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Tóth Tibor                   EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Bölkei Zsolt                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Szili Márton                 EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Keszthelyi Ildikó            PSE Postás-Matáv SE                        n.i. 
      Fehér Zsuzsanna              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Fazekas Gabriella            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         n.i. 
      Benkő Zoltán                 EK Egyesületen kívüli                      n.i. 
      Szunyog Emese                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i. 
      Varga Attila                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Ádám András                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub              n.i. 
      Balogh Piroska               SZV Szegedi Vasutas SE                     n.i. 
      Székely Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          n.i. 
      Bozán Bálint                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Bozán János                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Niedermayer Anna             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         n.i. 
      Gadó György                  OSC Orvosegyetem SC                        n.i.