2009.10.30   Aukðtagiris  
Training  
Rezultatai  
Grupë   K   2.200 km 8 KP  
Vieta Dalyvis Klubas Laikas min/km Atsiliko Koef
1 Claes Göran Green Lunds Ok 23:14 10:34   1,000
2 Peo Bengtsson Pan-Kristianstad 24:14 11:01 1:00 1,043
3 Håkan Junfors Skogshjortarna 25:08 11:25 1:54 1,082
4 Britt Forsell Pirozzi Lunds OK 25:43 11:41 2:29 1,107
5 Dag Karlsson Gustavsbergs OK 26:06 11:52 2:52 1,123
6 Marianne Thorsson IK Trenne 26:46 12:10 3:32 1,152
7 Britt Axelsson Kalmar OK 27:51 12:40 4:37 1,199
8 Åke Sander IFK Lidingö 28:15 12:50 5:01 1,216
9 Raimo Salminen Växjö OK 30:37 13:55 7:23 1,318
10 Stina Gunnarsson Härlövs IF 35:02 15:55 11:48 1,508
11 Kerstin Blom OK Kolmården 44:44 20:20 21:30 1,925
  Hans Bohlin IFK Mora nestar      
  Tony Millbrant Skogsluffarnas OK nestar      
  Jan Dahlgren Gustavsbergs OK nestar      
Nefiniðavo :   0   Diskvalifikuota :   0   Nestartavo :   3  
Grupë   L   5.400 km 19 KP  
Vieta Dalyvis Klubas Laikas min/km Atsiliko Koef
1 Per Forsgren Tumba-Mälarhöjden 35:22 6:33   1,000
2 Frank Aasgård NTNUI 38:25 7:07 3:03 1,086
3 Patrik Gunnarsson Tumba-Mälarhöjden 38:57 7:13 3:35 1,101
4 Tobias Thorsson IK Trenne 41:38 7:43 6:16 1,177
5 Dag Steinar Ragvin Skien OK 42:53 7:56 7:31 1,213
6 Heikki Frilander   45:38 8:27 10:16 1,290
7 Göran Månsson OK Dacke 46:55 8:41 11:33 1,327
8 Frode Konst IL Tyrving 48:10 8:55 12:48 1,362
9 Annika Björk Pan-Kristianstad 49:24 9:09 14:02 1,397
10 Bengt Salomonsson Skåneslättens OL 68:49 12:45 33:27 1,946
  Marcus Von Schoultz   diskva      
Nefiniðavo :   0   Diskvalifikuota :   1   Nestartavo :   0  
Grupë   M   3.200 km 12 KP  
Vieta Dalyvis Klubas Laikas min/km Atsiliko Koef
1 Roy Fransson Ärla IF 25:05 7:50   1,000
2 Håkan Mossberg OK Järnbärarna 27:44 8:40 2:39 1,106
3 Göran F Andersson Attuna OK 28:16 8:50 3:11 1,127
4 Gert Olsson Skåneslättens OL 28:39 8:57 3:34 1,142
5 Christina Olsson Skåneslättens OL 29:18 9:09 4:13 1,168
6 Håkan Eriksson OK Räven 30:12 9:26 5:07 1,204
7 Bo Hedlund IFK Enskede 30:16 9:28 5:11 1,207
8 Jan-olov Andersson OK Älgen Grums 31:09 9:44 6:04 1,242
9 Kjell-Åke Isaksson Skogshjortarna 31:11 9:45 6:06 1,243
10 Even Jahnsen Flosta IL 32:00 10:00 6:55 1,276
11 Sivert Axelsson Kalmar OK 32:20 10:06 7:15 1,289
12 Bengt Skött Orsa IF 32:27 10:08 7:22 1,294
13 Ulla Engelby Pan-Kristianstad 34:11 10:41 9:06 1,363
14 Åke Wansölin Söders SOL 34:12 10:41 9:07 1,363
15 Olov Öberg Skogsluffarnas OK 34:51 10:53 9:46 1,389
16 Berit Edengren Nyköpings OK 36:37 11:27 11:32 1,460
17 Margareta Tidman OK Kolmården 36:54 11:32 11:49 1,471
18 Georg Larsson Fredrikshof IF OK 38:19 11:58 13:14 1,528
19 Maud Sundén OK Järnbärarna 40:17 12:35 15:12 1,606
20 Harald Wibye OK Moss 40:53 12:47 15:48 1,630
21 Hillevi Syväterä Riihimäen Suunnistajat 44:46 13:59 19:41 1,785
22 Knud Erik Thomsen Svendborg OK 48:16 15:05 23:11 1,924
23 Lennart Karlsson OK Grip 49:26 15:27 24:21 1,971
24 Hugo Isgren IFK Enskede 50:10 15:41 25:05 2,000
25 Pekka Syväterä Riihimäen Suunnistajat 51:57 16:14 26:52 2,071
26 Åke Tidman OK Kolmården 56:14 17:34 31:09 2,242
  Sven-erik Forsell Lunds OK nestar      
  Pentti Koponen Esbo nestar      
  Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL nestar      
  Asta Gunnarsson Eigelyte Tumba-Mälarhöjden nestar      
Nefiniðavo :   0   Diskvalifikuota :   0   Nestartavo :   4  
Vyr. teisëjas   _______________________________________________  
Vyr. sekretorius   _____________________________________