2009.10.30   Vingio parkas  
Training  
Rezultatai  
Grupë   K   1.900 km 8 KP  
Vieta Dalyvis Klubas Laikas min/km Atsiliko Koef
1 Kjell-Åke Isaksson Skogshjortarna 14:07 7:26   1,000
2 Håkan Mossberg OK Järnbärarna 14:38 7:42 0:31 1,037
3 Håkan Eriksson OK Räven 14:50 7:48 0:43 1,051
4 Åke Wansölin Söders SOL 15:18 8:03 1:11 1,084
5 Even Jahnsen Flosta IL 15:28 8:08 1:21 1,096
6 Olov Öberg Skogsluffarnas OK 15:42 8:16 1:35 1,112
7 Ulla Engelby Pan-Kristianstad 15:45 8:17 1:38 1,116
8 Claes Göran Green Lunds Ok 15:47 8:18 1:40 1,118
9 Sivert Axelsson Kalmar OK 16:02 8:26 1:55 1,136
10 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 16:27 8:39 2:20 1,165
11 Åke Sander IFK Lidingö 16:30 8:41 2:23 1,169
12 Maud Sundén OK Järnbärarna 16:53 8:53 2:46 1,196
13 Bo Hedlund IFK Enskede 17:18 9:06 3:11 1,226
13 Georg Larsson Fredrikshof IF OK 17:18 9:06 3:11 1,226
15 Lennart Karlsson OK Grip 17:26 9:11 3:19 1,235
16 Bengt Skött Orsa IF 17:28 9:12 3:21 1,237
17 Raimo Salminen Växjö OK 17:49 9:23 3:42 1,262
18 Knud Erik Thomsen Svendborg OK 17:55 9:26 3:48 1,269
19 Pekka Syväterä Riihimäen Suunnistajat 17:58 9:27 3:51 1,273
20 Margareta Tidman OK Kolmården 18:35 9:47 4:28 1,316
21 Berit Edengren Nyköpings OK 18:47 9:53 4:40 1,331
22 Britt Forsell Pirozzi Lunds OK 19:11 10:06 5:04 1,359
23 Peo Bengtsson Pan-Kristianstad 19:27 10:14 5:20 1,378
24 Hans Bohlin IFK Mora 19:46 10:24 5:39 1,400
25 Åke Tidman OK Kolmården 19:49 10:26 5:42 1,404
26 Håkan Junfors Skogshjortarna 19:55 10:29 5:48 1,411
27 Marianne Thorsson IK Trenne 21:16 11:12 7:09 1,506
28 Hillevi Syväterä Riihimäen Suunnistajat 21:35 11:22 7:28 1,529
29 Jan Dahlgren Gustavsbergs OK 21:45 11:27 7:38 1,541
30 Stina Gunnarsson Härlövs IF 21:58 11:34 7:51 1,556
31 Hugo Isgren IFK Enskede 23:23 12:18 9:16 1,656
32 Harald Wibye OK Moss 23:32 12:23 9:25 1,667
33 Britt Axelsson Kalmar OK 24:27 12:52 10:20 1,732
34 Kerstin Blom OK Kolmården 25:00 13:09 10:53 1,771
35 Tony Millbrant Skogsluffarnas OK 26:45 14:05 12:38 1,895
Nefiniðavo :   4   Diskvalifikuota :   0   Nestartavo :   0  
Grupë   L   3.600 km 15 KP  
Vieta Dalyvis Klubas Laikas min/km Atsiliko Koef
1 Tobias Thorsson IK Trenne 22:19 6:12   1,000
2 Göran Månsson OK Dacke 22:35 6:16 0:16 1,012
3 Frank Aasgård NTNUI 22:42 6:18 0:23 1,017
4 Per Forsgren Tumba-Mälarhöjden 22:47 6:20 0:28 1,021
5 Roy Fransson Ärla IF 24:22 6:46 2:03 1,092
6 Heikki Frilander   24:39 6:51 2:20 1,105
7 Dag Steinar Ragvin Skien OK 26:11 7:16 3:52 1,173
8 Marcus Von Schoultz   26:16 7:18 3:57 1,177
9 Frode Konst IL Tyrving 26:35 7:23 4:16 1,191
10 Göran F Andersson Attuna OK 28:38 7:57 6:19 1,283
11 Christina Olsson Skåneslättens OL 33:17 9:15 10:58 1,491
12 Gert Olsson Skåneslättens OL 35:36 9:53 13:17 1,595
13 Bengt Salomonsson Skåneslättens OL 37:21 10:23 15:02 1,674
Nefiniðavo :   3   Diskvalifikuota :   0   Nestartavo :   0  
Vyr. teisëjas   _______________________________________________  
Vyr. sekretorius   _____________________________________