2009.11.01   Jurmala  
Jurmala Cup  
Rezultatai  
Grupë   1 C   2.430 km 10 KP  
Vieta Dalyvis Klubas Laikas min/km Atsiliko
1 Wansölin Åke Söders SOL 17:36 7:15  
2 Eriksson Håkan OK Räven 18:10 7:29 0:34
3 Isaksson  Kjell-Åke Skogshjortarna 18:22 7:33 0:46
4 Hedlund Bo IFK Enskede 18:33 7:38 0:57
5 Öberg Olov Skogsluffarnas OK 19:12 7:54 1:36
6 Engelby Ulla Pan-Kristianstad 20:21 8:22 2:45
7 Salminen Raimo Växjö OK 20:50 8:34 3:14
8 Ljusenius Tommy Skogsluffarnas OK 20:51 8:35 3:15
9 Jahnsen Eve Flosta IL, NOR 20:52 8:35 3:16
10 Jacobsen Ove Gunnar Stokke IL, NOR 21:01 8:39 3:25
11 Sundén Maud OK Järnbärarna 21:03 8:40 3:27
12 Isgren Hugo IFK Enskede 21:07 8:41 3:31
13 Karlsson Lennart OK Grip 21:57 9:02 4:21
13 Mossberg Håkan OK Järnbärarna 21:57 9:02 4:21
15 Tidman Margareta OK Kolmården 22:46 9:22 5:10
16 Olsson Christina Skåneslättens OL 22:47 9:23 5:11
17 Sander Åke IFK Lidingö 23:00 9:28 5:24
18 Junfors Håkan Skogshjortarna 23:52 9:49 6:16
19 Wibye Harald OK Moss, NOR 23:58 9:52 6:22
20 Bohlin Hans IFK Moras OK 24:11 9:57 6:35
21 Bengtsson Peo Pan-Kristianstad 25:17 10:24 7:41
22 Larsson Mänd Riina Fredrikshofs IF 25:24 10:27 7:48
23 Svendsen Torill Lunds OK 25:35 10:32 7:59
24 Forsell Pirozzi Britt Lunds OK 25:53 10:39 8:17
25 Axelsson Sivert Kalmar OK 25:54 10:40 8:18
26 Thomsen Knud Erik Svendborg OK, DEN 27:17 11:14 9:41
27 Thorsson Marianne IK Trenne 27:18 11:14 9:42
28 Tidman Åke OK Kolmården 27:22 11:16 9:46
29 Gunnarsson Stina Härlövs IF 27:52 11:28 10:16
30 Dahlgren Jan Gustavsbergs OK 27:54 11:29 10:18
31 Blom Kerstin OK Kolmården 28:57 11:55 11:21
32 Edengren Berit Nyköpings OK 31:05 12:47 13:29
33 Axelsson Britt Kalmar OK 34:42 14:17 17:06
34 Millbrant Tony Skogsluffarnas OK 46:31 19:09 28:55
Nefiniðavo :   11   Diskvalifikuota :   0   Nestartavo :   0  
Grupë   2 C   3.520 km 17 KP  
Vieta Dalyvis Klubas Laikas min/km Atsiliko
1 Aasgård Frank NTNUI, NOR 19:31 5:33  
2 Thorsson Tobias IK Trenne 19:55 5:39 0:24
3 Gunnarsson Patrik Tumba-Mälarhöjden 22:19 6:20 2:48
4 Månsson Göran OK Dacke 22:28 6:23 2:57
5 Björk Annika Pan-Kristianstad 22:57 6:31 3:26
6 Frilander Heikki Sibbovargarna, FIN 23:08 6:34 3:37
7 Ragvin Dag Steinar Skien OL, NOR 24:42 7:01 5:11
8 Fransson Roy Ärla IF 24:51 7:04 5:20
9 Konst Frode IL Tyrving, NOR 26:03 7:24 6:32
10 Andersson Göran F Attunda OK 26:07 7:25 6:36
11 Olsson Gert Skåneslättens OL 28:56 8:13 9:25
12 Skött Bengt Orsa IF OL 31:52 9:03 12:21
Nefiniðavo :   5   Diskvalifikuota :   0   Nestartavo :   0  
Vyr. teisëjas   _______________________________________________  
Vyr. sekretorius   _____________________________________