58. Őszi Spartacus Kupa - 58th Autumn Spartacus Cup 2010V 2010.11.07. 13:42
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

  Hely Név                            Klub                             Orsz             N1                N2               Idő 



F10D  (24)                                 

     1 Emde Robin                     XKAL Kalksburg OL                AUT           22:38     3       19:35    3        42:13 
     2 Egei Balázs                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           22:59     4       19:25    2        42:24 
     3 Jónás Ferenc                   SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           21:10     2       21:18    5        42:28 
     4 Gyólai Péter                   SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           25:04     6       18:38    1        43:42 
     5 Józsa Botond                   PSE Postás SE                    HUN           20:26     1       26:55   11        47:21 
     6 Barta Ágoston                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           28:36     9       19:45    4        48:21 
     7 Barta Gergely                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           27:23     8       21:45    6        49:08 
     8 Bonek Erik                     XNTU Naturfreunde Wien           AUT           24:17     5       29:19   14        53:36 
     9 Sarnyai Benedek                SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           31:12    11       25:05    8        56:17 
    10 Finta András                   MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN           32:57    13       24:11    7        57:08 
    11 Rumi Zoárd                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           26:33     7       33:34   17        60:07 
    12 Gerzsényi Levente              KRI Kristály Tájfutó és Természe               39:18    15       28:22   12        67:40 
    13 Gerlai Bálint                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           40:34    16       29:28   15        70:02 
    14 Angyal Dániel                  VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           46:47    18       28:29   13        75:16 
    15 Néda Tamás és Júlia            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           49:59    19       26:26   10        76:25 
    16 Demjén Dávid                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           42:56    17       39:12   20        82:08 
    17 Lakatos Tamás                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           33:43    14       49:58   21        83:41 
    18 Gobec Jan                      XOVI OK Vihor                    CRO           57:47    20       33:06   16        90:53 
    19 Polgár Barnabás                VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           62:50    21       59:34   22       122:24 

       Kadocsa Benjámin               MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN            hiba             35:08   19              
       Óváry Nagy Ádám                VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           31:50    12        hiba                   
       Váczi Samu Sebestyén           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           30:03    10                               
       Tamás Ervin                    MSE Megalódusz SE                HUN            n.i.             26:23    9              
       Irházy Sámuel                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN                             34:49   18              



F12C  (24)                                 

     1 Zacher Márton                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           19:54     1       14:02    1        33:56 
     2 Horváth Csongor                MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN           20:49     2       14:41    2        35:30 
     3 Allwinger Herwig ifj.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           22:22     3       16:03    3        38:25 
     4 Rétfalvi Kolos                 SMA Soproni Műegyetemi AC        HUN           22:56     4       16:08    4        39:04 
     5 Péntek Márton                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           25:00     7       17:45    8        42:45 
     6 Ptáček Patrik                  XBET Beta Ursus Brno             CZE           26:35     8       16:22    5        42:57 
     7 Gyalus Gergő                   FLF Fehérlófia SE                HUN           30:51    12       17:15    7        48:06 
     8 Turschl Bence                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           27:57     9       21:19   11        49:16 
     9 Tóth Erik                      KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           31:10    13       19:42   10        50:52 
    10 Rajkó Dávid                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           24:31     5       28:52   13        53:23 
    11 Eszlári Dávid                  VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           24:50     6       29:51   14        54:41 
    12 Schaumann Tobias               XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           28:24    10       29:58   15        58:22 
    13 Marosffy Bálint                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           45:51    19       23:45   12        69:36 
    14 Werner Bendegúz                CBD Ceglédi Bem Vasutas          HUN           46:30    20       30:49   16        77:19 
    15 Márk Zsombor                   BSC Balatonfüredi SC             HUN           38:29    16       39:04   18        77:33 
    16 Nagy Gergő                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           44:37    18       36:12   17        80:49 
    17 Tajti Sándor                   JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G HUN          175:00    21       80:07   19       255:07 

       Bánhidy Levente                FLF Fehérlófia SE                HUN           39:03    17        hiba                   
       Pintér Balázs                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           28:43    11        n.i.                   
       Bonek Jannis                   XNTU Naturfreunde Wien           AUT            n.i.             17:14    6              
       Simon Márton                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN            hiba              n.i.                   
       Váczi Buda Benedek             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           34:40    14                               
       Tóth Balázs                    EK Egyesületen kívüli            HUN                             18:46    9              
       Havasi Gergely Győző           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                34:58    15                               



F14B  (20)                                 

     1 Peregi Dániel                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           29:49     1       28:37    3        58:26 
     2 Dalos Máté                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           31:57     4       26:30    1        58:27 
     3 Lengyel Ádám                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           31:15     2       28:24    2        59:39 
     4 Lakatos Tádé                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           31:39     3       30:50    7        62:29 
     5 Egei Patrik                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           32:30     5       33:08    9        65:38 
     6 Farkasdy András                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           35:04     7       31:24    8        66:28 
     7 Tölgyesi Aurél                 VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           37:12     9       30:26    5        67:38 
     7 Bíró Péter                     SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           37:50    10       29:48    4        67:38 
     9 Hajdu Erik                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           38:51    12       30:48    6        69:39 
    10 Nagy Bence                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           34:29     6       36:55   14        71:24 
    11 Weiler Vilmos                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           37:59    11       34:20   12        72:19 
    12 Erdős Márton                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN           40:20    13       33:35   10        73:55 
    13 Ptáček Pavel ifj.              XBET Beta Ursus Brno             CZE           41:53    14       33:53   11        75:46 
    14 Porgányi Márk                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN           37:00     8       40:17   17        77:17 
    15 Vujanic Josip                  XOKL OK LOKVE Croatia            CRO           42:51    15       35:57   13        78:48 
    16 Deczky Dániel                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           51:29    17       37:12   16        88:41 
    17 Vujanic Filip                  XOKL OK LOKVE Croatia            CRO           49:03    16       42:03   18        91:06 
    18 Vassányi Gergely               BSC Balatonfüredi SC             HUN           52:37    18       47:27   19       100:04 
    19 Pályi Patrik                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           63:54    19       37:10   15       101:04 
    20 Szalmás Márton                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           63:56    20       80:35   20       144:31 



F16B  (19)                                 

     1 Vajda Balázs                   SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           36:14     1       37:57    1        74:11 
     2 Záděra Pavel                   XBET Beta Ursus Brno             CZE           41:02     3       41:33    3        82:35 
     3 Balázs Bulcsú                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           46:06     7       40:19    2        86:25 
     4 Hajdu Szása                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           42:31     4       44:19    6        86:50 
     5 Németh Marcell                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           46:55     9       43:18    4        90:13 
     6 Rusvai László                  FSC Futárok SC                   HUN           46:43     8       45:35    7        92:18 
     7 Jenes Soma                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           44:49     6       48:15    9        93:04 
     8 Pokornyik Bence                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           49:36    10       46:41    8        96:17 
     9 Dalos Áron                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           51:50    11       53:06   11       104:56 
    10 Körmendi Miklós Márton         SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           58:21    12       49:18   10       107:39 
    11 Jakus Bertalan                 FSC Futárok SC                   HUN           61:03    13       63:07   13       124:10 
    12 Egri Bálint                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           69:43    16       55:32   12       125:15 
    13 Sveiczer András                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           66:30    15       67:59   14       134:29 

       Tóth Adrián                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           40:22     2        n.i.                   
       Sárospataki Bálint             BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           64:20    14        n.i.                   
       Miavecz Balázs                 BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           42:38     5        n.i.                   
       Papanek Ernő                   EK Egyesületen kívüli            HUN          107:39    17                               
       Nemes Noel                     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN                             43:25    5              
       Kálmán Botond                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK               109:56    18        n.i.                   



F18B  (10)                                 

     1 Sulyok Ábel                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           57:33     1       47:37    1       105:10 
     2 Matija Razum                   XOKJ OK Japetic                  CRO           63:28     2       49:41    2       113:09 
     3 Peregi Dávid                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           68:37     4       51:40    3       120:17 
     4 Oszkó Attila                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           63:58     3       58:20    5       122:18 
     5 Horváth Máté                   TSE Törekvés SE                  HUN           69:53     6       55:00    4       124:53 
     6 Péntek Mátyás                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           69:28     5       59:49    6       129:17 
     7 Hajdu Marcell                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                79:06     7       64:37    8       143:43 
     8 Zacher Viktor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           91:09     8       60:54    7       152:03 
     9 Kovács Ádám                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN          110:20     9       87:43    9       198:03 

       Ungvárszky Ádám                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN          123:17    10        hiba                   



F20A  (5)                                  

     1 Arbter Simon                   XNTU Naturfreunde Wien           AUT           60:27     1       52:07    1       112:34 
     2 Liszka Krisztián               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           66:07     2       55:01    3       121:08 
     3 Bugár Gergely                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           71:30     4       54:33    2       126:03 
     4 Bakó Áron                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           69:43     3       61:06    4       130:49 

       Tölgyesi Renátó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                             67:00    5              



F21B  (24)                                 

     1 Kaltenbacher Pierre            XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           61:54     2       50:32    1       112:26 
     2 Plohn Markus                   XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           61:37     1       51:52    2       113:29 
     3 Molnár Róbert                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           65:50     5       54:10    3       120:00 
     4 Legac Lino                     XOKJ OK Japetic                  CRO           62:31     3       58:11    6       120:42 
     5 Cserpák Zsolt                  STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye HUN           65:35     4       55:57    4       121:32 
     6 Kain Gergely                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           69:39     8       59:30    8       129:09 
     7 Balogh Róbert                  FLF Fehérlófia SE                HUN           74:25    13       59:16    7       133:41 
     8 Molnár Zoltán                  THT Tapolcai Honvéd SE           HUN           69:06     7       67:42   11       136:48 
     9 Vajda Zsolt                    THT Tapolcai Honvéd SE           HUN           67:46     6       69:08   13       136:54 
    10 Bazsó Dániel                   BSC Balatonfüredi SC             HUN           77:50    15       64:43   10       142:33 
    11 Szőke Norbert                  KAL Kalocsai SE                  HUN           77:56    16       67:48   12       145:44 
    12 Bertóti Róbert                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club       HUN           90:17    20       64:02    9       154:19 
    13 Gyurcsik Péter                 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN           89:57    19       70:45   14       160:42 
    14 Gombos Csaba                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN          101:05    21       71:34   15       172:39 
    15 Rajncsák Dávid                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN          119:20    22       98:50   16       218:10 

       Bakos Marcell                  BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           76:51    14        n.i.                   
       Harkányi Árpád                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           82:33    18                               
       Hegedűs Zoltán                 OSC Orvosegyetem SC              HUN           71:55    10        n.i.                   
       Kovács Balázs                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           73:46    12        n.i.                   
       Sárospataki Barnabás           BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           72:55    11        n.i.                   
       Illésy András                  BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           70:08     9        n.i.                   
       Bartos Vince                   BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           79:13    17        n.i.                   
       Szabó Dávid                    BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN            hiba                                     
       Nagy Tibor                     FSC Futárok SC                   HUN            n.i.             56:25    5              



F21BR  (42)                                

     1 Takács Krisztián               BSC Balatonfüredi SC             HUN           48:02     1       40:11    5        88:13 
     2 Sprok Bence                    PVS Pécsi Vasutas SK             HUN           50:14     3       40:35    6        90:49 
     3 Déry Attila                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           52:20     4       42:22    9        94:42 
     4 Petró Árpád                    FSC Futárok SC                   HUN           55:53     6       42:29   10        98:22 
     5 Gombkötő Péter                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           60:14    11       38:38    2        98:52 
     6 Meichl Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           58:26     8       43:12   11       101:38 
     7 Lukács Zsolt                   FSC Futárok SC                   HUN           59:57    10       43:26   12       103:23 
     8 Weibl Zoltán                   SFC Széchenyi István Egyetem Spo HUN           63:20    16       41:36    7       104:56 
     9 Sági Péter                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           61:39    14       43:58   13       105:37 
    10 Kiss Gábor                     KAL Kalocsai SE                  HUN           61:37    13       44:45   17       106:22 
    11 Faggyas László                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           60:14    11       47:49   23       108:03 
    12 Markovic Frane                 XOKJ OK Japetic                  CRO           63:27    17       44:44   16       108:11 
    13 Tot Nikola                     XOKJ OK Japetic                  CRO           63:53    18       45:56   21       109:49 
    14 Dankó István                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           61:45    15       49:31   26       111:16 
    15 Schaumann Jörg                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           67:11    22       45:17   19       112:28 
    16 Kövesdi Ádám                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           68:41    24       45:25   20       114:06 
    17 Mórocza Árpád                  BSC Balatonfüredi SC             HUN           69:07    27       45:00   18       114:07 
    18 Kiss Dénes                     XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc  HUN           68:53    25       49:35   27       118:28 
    19 Batta István                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           66:11    21       53:04   28       119:15 
    20 Zagyi László                   JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G HUN           68:19    23       54:17   30       122:36 
    21 Matics Gyula                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           77:51    28       47:51   24       125:42 
    22 Suban Damir                    XOKJ OK Japetic                  CRO           79:45    29       46:32   22       126:17 
    23 Branimir Pongrac               XOKJ OK Japetic                  CRO           80:15    30       47:59   25       128:14 
    24 Balogh Péter                   FSC Futárok SC                   HUN           64:22    19       65:07   32       129:29 
    25 Ágoston Tibor                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           84:27    31       56:24   31       140:51 
    26 Szentgyörgyi Zsolt             SMA Soproni Műegyetemi AC        HUN           90:20    33       74:39   34       164:59 

       Mentler Balázs                 SFC Széchenyi István Egyetem Spo HUN            hiba              hiba                   
       Vereszki Tibor                 TSE Törekvés SE                  HUN            hiba             66:13   33              
       Biró Áron                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           68:53    25        n.i.                   
       Friedrich Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           48:42     2        n.i.                   
       Guszlev Antal                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN            n.i.             39:38    4              
       Hegedűs Károly dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN            n.i.             44:20   15              
       Ádám Péter                     MSE Megalódusz SE                HUN            n.i.             41:59    8              
       Kaszab Gábor                   EK Egyesületen kívüli            HUN                             53:24   29              
       Honfi Gábor                    ESP Egri Spartacus Tájékozódási                58:47     9                               
       Gond Balázs                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           52:31     5        n.i.                   
       Pálfi György                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           65:53    20        n.i.                   
       Pintér Ferenc                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           89:49    32                               
       Csanádi Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           55:58     7        n.i.                   
       Nagy Kristóf                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                             44:12   14              
       Harkányi Árpád                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN                             38:42    3              
       Józsa Gábor                    PSE Postás SE                    HUN                             33:03    1              



F21C  (14)                                 

     1 Kiss György ifj.               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           46:56     1       41:17    1        88:13 
     2 Dömötör Gábor                  SFC Széchenyi István Egyetem Spo HUN           50:48     3       44:56    2        95:44 
     3 Hunyadi István                 EK Egyesületen kívüli            HUN           54:05     4       45:35    3        99:40 
     4 Fehér Csaba                    EK Egyesületen kívüli            HUN           48:53     2       54:15    9       103:08 
     5 Konkoly Gergő                  FSC Futárok SC                   HUN           57:23     6       48:52    5       106:15 
     6 Győri János Attila             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       HUN           60:42    10       47:13    4       107:55 
     7 Ballagó Tamás                  FSC Futárok SC                   HUN           59:36     9       49:30    6       109:06 
     8 Süle Ferenc Attila             FMT FŐMTERV SK                   HUN           55:33     5       56:06   11       111:39 
     9 Kiss Attila                    EK Egyesületen kívüli            HUN           58:51     8       54:26   10       113:17 
    10 Magyari Árpád                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           57:35     7       58:36   13       116:11 
    11 Mentler Balázs                 SFC Széchenyi István Egyetem Spo HUN           70:36    13       52:20    8       122:56 
    12 Berthold Tamás                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           65:55    12       58:33   12       124:28 
    13 Buzás Gyula                    FMT FŐMTERV SK                   HUN           61:43    11       64:42   14       126:25 

       Vékony Andor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN            n.i.             51:55    7              



F21E  (24)                                 

     1 Gvosdev Pavel                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           63:43     1       54:26    2       118:09 
     2 Liljequist Erik                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           64:48     2       56:49    4       121:37 
     3 Walheim Karl                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           71:35     5       53:51    1       125:26 
     4 Vellner Gábor ifj.             EK Egyesületen kívüli            HUN           68:55     3       62:56   10       131:51 
     5 Vangell Oskar                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           70:45     4       61:20    7       132:05 
     6 Lind Patrik                    XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           72:15     6       59:56    5       132:11 
     7 Kisvölcsey Ákos                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           73:24     8       60:07    6       133:31 
     8 Novai György                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai  HUN           73:18     7       64:33   11       137:51 
     9 Harkányi Zoltán                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai  HUN           75:49     9       62:51    9       138:40 
    10 Rosendahl Jonathan             XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           77:02    10       62:43    8       139:45 
    11 Gunnarson Patrik               XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           80:13    11       67:23   13       147:36 
    12 Gyalog Zoltán                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           81:01    14       68:23   14       149:24 
    13 Werner Péter                   CBD Ceglédi Bem Vasutas          HUN           80:22    12       70:20   15       150:42 
    14 Molnár Attila                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           88:11    15       65:57   12       154:08 
    15 Szlatényi Ferenc               OSC Orvosegyetem SC              HUN           92:04    18       72:33   17       164:37 
    16 Gyimesi Zoltán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           98:58    20       70:23   16       169:21 
    17 Török Tibor                    KAL Kalocsai SE                  HUN           98:38    19       79:18   18       177:56 
    18 Lipovich Alexander             XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE          105:54    22       84:47   19       190:41 
    19 Konst Frode                    XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE          100:01    21      100:15   20       200:16 

       Eriksson Petter                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            hiba             54:39    3              
       Györgyi Péter                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           91:23    16        n.i.                   
       Marosvölgyi Máté               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           91:33    17        n.i.                   
       Forsgren Per                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            n.i.              hiba                   
       Veres Tamás                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül HUN           80:25    13                               



F35A  (12)                                 

     1 Mód Rudolf                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           71:31     3       62:02    1       133:33 
     2 Mucsi Mihály                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           74:25     5       68:07    2       142:32 
     3 Tornai Szabolcs                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           73:23     4       69:21    4       142:44 
     4 Németh Csaba                   BÖF Budai Ősforrás SC            HUN           80:01     7       74:12    5       154:13 
     5 Nagy Sándor                    KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           86:28     9       68:09    3       154:37 
     6 Matthias Poell                 OLW OLC Weinerwald               AUT           84:36     8       82:40    6       167:16 

       Jávor Balázs                   EK Egyesületen kívüli            HUN          106:01    11                               
       Sümeghy Gyula                  EK Egyesületen kívüli            HUN           87:44    10                               
       Tavaszi Tamás                  EK Egyesületen kívüli            HUN          119:09    12                               
       Stockmayer Michael             XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           62:53     1        n.i.                   
       Korcsok Pál                    TSE Törekvés SE                  HUN           75:11     6                               
       Baracsi Gábor                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           64:23     2        n.i.                   



F35BR  (18)                                

     1 Gerzsényi Zsolt                DTC Diósgyőri Tájfutó Club       HUN           38:44     1       32:24    1        71:08 
     2 Gobec Damir                    XOVI OK Vihor                    CRO           39:23     2       33:57    2        73:20 
     3 Huss Arno                      XSTU Sportunion Klagenfurt       AUS           42:43     3       34:14    3        76:57 
     4 Szencz Attila                  SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           44:43     4       35:58    4        80:41 
     5 Cserna András                  MSE Megalódusz SE                HUN           46:35     5       37:56    5        84:31 
     6 Bernáth Zsolt                  FLF Fehérlófia SE                HUN           47:56     6       39:54    7        87:50 
     7 Natanaelsson Roland            XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           49:46     7       38:06    6        87:52 
     8 Nagy Péter                     VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           50:39     9       43:24    9        94:03 
     9 Schwendtner Erik               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           50:01     8       49:04   13        99:05 
    10 Laták Rudolf                   FMT FŐMTERV SK                   HUN           55:17    11       44:43   11       100:00 
    11 Ficsor Ferenc                  ETC Egri Testedző Club           HUN           52:15    10       52:40   16       104:55 
    12 Kopanicak Vladimir             XAUK ATU Kosice                  SVK           62:11    14       45:44   12       107:55 
    13 Tóth László                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai  HUN           60:40    12       49:16   14       109:56 
    14 Tóth II. Zoltán                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           67:37    15       51:42   15       119:19 
    15 Gárdonyi Márk                  OSC Orvosegyetem SC              HUN           61:50    13       62:10   18       124:00 
    16 Cenner Tibor dr.               FMT FŐMTERV SK                   HUN           76:55    16       61:38   17       138:33 

       Mauer Lajos                    MSE Megalódusz SE                HUN            hiba             44:14   10              
       Grabecz Tibor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN                             41:16    8              



F40  (29)                                  

     1 Hajdu Martin                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           52:54     1       41:41    1        94:35 
     2 Gillich György                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           57:14     2       45:02    3       102:16 
     3 Egei Tamás                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           59:27     3       45:42    5       105:09 
     4 Marton János                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           60:35     5       44:47    2       105:22 
     5 Wittberger Georg               XKAL Kalksburg OL                AUT           62:00     6       45:15    4       107:15 
     6 Gassner Ferri                  XNTU Naturfreunde Wien           AUT           60:26     4       49:05    7       109:31 
     7 Allwinger Herwig               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           63:06     7       50:42    8       113:48 
     8 Vass Tibor                     VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           64:33     9       51:11    9       115:44 
     9 Horváth Sándor                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai  HUN           63:37     8       53:23   10       117:00 
    10 Jakus Zoltán                   FSC Futárok SC                   HUN           70:22    11       54:48   13       125:10 
    11 Halaj László                   JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G HUN           72:06    12       53:59   11       126:05 
    12 Pálfi Antal                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           74:02    14       59:08   14       133:10 
    13 Weiler Zsolt                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           72:53    13       62:42   16       135:35 
    14 Lénárt István                  FSC Futárok SC                   HUN           77:54    17       60:39   15       138:33 
    15 Reisenberger Roland            XOKG OK Gittis Klosterneuburg    AUT           84:04    19       64:19   17       148:23 
    16 Dalos Attila                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           77:29    16       74:41   20       152:10 
    17 Bérczes Miklós                 FMT FŐMTERV SK                   HUN           81:32    18       79:18   22       160:50 
    18 Kadocsa Gábor                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai  HUN           96:57    23       69:56   19       166:53 
    19 Muity László                   MSE Megalódusz SE                HUN           89:52    20       78:44   21       168:36 
    20 Németh István                  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           95:39    21       81:41   23       177:20 
    21 Varga Attila                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN          119:33    25       98:56   24       218:29 

       Maácz Miklós                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           95:52    22         nfb                   
       Hevér Csaba                    JOG Jogging Plus Szuperinfó Club HUN           96:59    24        n.i.                   
       Koltai Zoltán                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           76:13    15        n.i.                   
       Schell Antal ifj.              PSE Postás SE                    HUN            n.i.             68:20   18              
       Kiss Attila                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN            hiba              n.i.                   
       Pietsch Werner                 XNTU Naturfreunde Wien           AUT           66:40    10        n.i.                   
       Fehér Ferenc                   ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN                             46:15    6              
       Argay Gyula                    TSE Törekvés SE                  HUN                             54:10   12              



F45  (31)                                  

     1 Ptáček Pavel                   XBET Beta Ursus Brno             CZE           57:59     4       38:16    1        96:15 
     2 Karlsson Lars                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           58:38     6       38:24    2        97:02 
     3 Molnár Géza                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           55:43     1       41:40    4        97:23 
     4 Hellström Sven-Olov            XSDE Söders SOL                  SWE           58:04     5       40:00    3        98:04 
     5 Takács Csaba                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           57:28     3       42:34    5       100:02 
     6 Bonek Peter                    XNTU Naturfreunde Wien           AUT           56:24     2       43:50   10       100:14 
     7 Arbter Roland                  XNTU Naturfreunde Wien           AUT           59:18     7       43:33    9       102:51 
     8 Gera Tibor                     SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           60:30     8       42:53    7       103:23 
     9 Körmendi Miklós                MSE Megalódusz SE                HUN           63:10    10       46:26   13       109:36 
    10 Szunyog József                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           67:00    13       43:20    8       110:20 
    11 Köck Erwin                     XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           62:58     9       48:09   14       111:07 
    12 Rusvai László                  FSC Futárok SC                   HUN           65:38    11       45:43   11       111:21 
    13 Mansson Göran                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           66:42    12       46:12   12       112:54 
    14 Szokol Lajos                   SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           68:10    14       49:41   16       117:51 
    15 Nagy András                    PSE Postás SE                    HUN           72:50    16       48:48   15       121:38 
    16 Riesing József                 SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           71:05    15       52:55   19       124:00 
    17 Schmidt Pal                    XSTR Strangnas-Malmby OL         SWE           83:12    21       42:40    6       125:52 
    18 Hajagos Henrik                 SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           73:35    17       52:24   17       125:59 
    19 Billroth Georg                 XOKG OK Gittis Klosterneuburg    AUT           79:07    20       54:43   21       133:50 
    20 Oszkó László                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           77:49    19       57:43   23       135:32 
    21 Einarsson Kjell                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           84:42    22       52:35   18       137:17 
    22 Nemesházi László               PSE Postás SE                    HUN           76:37    18       60:47   24       137:24 
    23 Adenstedt Nikolaus             XOKG OK Gittis Klosterneuburg    AUT           85:08    23       55:49   22       140:57 
    24 Vancsek Ferenc                 XEGY Egyesületen kívüli1         HUN           93:44    25       62:59   25       156:43 
    25 Vass Zoltán                    SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           88:48    24       71:41   28       160:29 
    26 Arthofer Dietmar               XLZO LZ Omaha                    AUT          102:22    26       69:03   27       171:25 
    27 Hruska Tomas                   XBRN Brno 1                      CZE          108:14    28       67:53   26       176:07 
    28 Peregi Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN          109:07    29       85:59   29       195:06 

       Binder Josef                   XLZO LZ Omaha                    AUT          108:08    27        hiba                   
       Somogyi László                 BSC Balatonfüredi SC             HUN          142:55    30        n.i.                   
       Sándor László                  OSC Orvosegyetem SC              HUN                             53:36   20              



F50  (35)                                  

     1 Leif Eriksson                  XMOD Modum OL                    NOR           41:20     1       32:44    1        74:04 
     2 Gyulai Zoltán                  MSE Megalódusz SE                HUN           42:01     2       34:18    3        76:19 
     3 Rönneberg Trond                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           44:58     4       33:57    2        78:55 
     4 Vankó Péter                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           44:01     3       36:05    6        80:06 
     5 Palmér Ulf                     XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           46:18     5       35:43    4        82:01 
     6 Zsilkin Viktor                 HBS Honvéd Bottyán SE                          47:59     6       37:22    7        85:21 
     7 Fedor Jozef                    XSOK Sokol Pezinok               SVK           48:22     7       37:59    8        86:21 
     8 Tóth Károly                    VTC Veszprémi Tájfutó Club       HUN           49:39     8       39:35    9        89:14 
     9 Pápai János                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           50:01     9       39:35    9        89:36 
    10 Petró Géza                     FSC Futárok SC                   HUN           50:49    11       40:07   11        90:56 
    11 Margittai Endre                SMA Soproni Műegyetemi AC        HUN           50:20    10       40:53   13        91:13 
    12 Kerényi Dénes                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           55:47    14       35:59    5        91:46 
    13 Zentai László                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           52:16    12       42:47   17        95:03 
    14 Fleischer Zoltán               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           54:54    13       42:10   15        97:04 
    15 Tóth Lajos                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           56:19    15       41:23   14        97:42 
    16 Kiss Tibor                     FSC Futárok SC                   HUN           58:56    18       40:32   12        99:28 
    17 Pap László                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           59:36    20       42:46   16       102:22 
    18 Nagy Sándor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           57:58    16       46:03   19       104:01 
    19 Braaten Ingvar                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           59:02    19       46:27   20       105:29 
    20 Hochreiter Andreas             XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           67:19    26       43:36   18       110:55 
    21 Kubacsek József                FSC Futárok SC                   HUN           64:22    23       49:58   22       114:20 
    22 Hegedűs Béla                   KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           62:25    22       52:41   25       115:06 
    23 Urbán András                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           69:02    27       51:46   24       120:48 
    24 Larsson Georg                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           75:49    29       51:43   23       127:32 
    25 Nagy Zsolt                     FMT FŐMTERV SK                   HUN           78:38    32       49:28   21       128:06 
    26 Koiser Gerhard                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           75:53    30       54:17   26       130:10 
    27 Kaptur József                  VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           72:12    28       69:05   28       141:17 
    28 Imeli János                    MSE Megalódusz SE                HUN           78:30    31       70:59   29       149:29 
    29 Skern Tim                      XNTU Naturfreunde Wien           AUT          100:24    35       57:00   27       157:24 

       Kiss Zsolt                     EK Egyesületen kívüli            HUN           65:17    24        hiba                   
       Gadó György                    OSC Orvosegyetem SC              HUN           88:29    34        n.i.                   
       Jahnsen Even                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           67:08    25        n.i.                   
       Pidner Valentin                XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           59:37    21        n.i.                   
       Kele József                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           58:17    17        n.i.                   
       Róth Tibor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           84:30    33        n.i.                   



F55  (30)                                  

     1 Harkányi Csaba                 HAV Havas Szabadidő Klub         HUN           39:31     1       31:41    1        71:12 
     2 Balla Sándor                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           40:15     2       32:46    2        73:01 
     3 Ládi János                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub         HUN           44:01     3       34:48    3        78:49 
     4 Schweifer Erwin                XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           44:01     3       35:26    5        79:27 
     5 Dravetz Walter                 XSMA SMAFC                       HUN           44:37     6       36:29    7        81:06 
     6 Holm-Gundersen Geir            XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           44:32     5       37:09    8        81:41 
     7 Hegedüs Ábel                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           47:39     8       37:31    9        85:10 
     8 Fransson Roy                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           53:23    11       35:07    4        88:30 
     9 Kolláth Gábor                  SFC Széchenyi István Egyetem Spo HUN           51:30     9       43:06   14        94:36 
    10 Ludvig István                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           46:46     7       48:42   20        95:28 
    11 Ponweiser Franz                XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           56:16    15       40:52   11        97:08 
    12 Bugár József                   BÖF Budai Ősforrás SC            HUN           53:07    10       46:00   18        99:07 
    13 Hunyadi Károly                 PSE Postás SE                    HUN           54:30    13       44:41   15        99:11 
    14 Kovács Attila                  ZSC Zöld Sportok Clubja          HUN           59:40    18       41:22   12       101:02 
    15 Melkes Antal                   SMA Soproni Műegyetemi AC        HUN           55:58    14       46:33   19       102:31 
    16 Somogyi Lajos                  BSC Balatonfüredi SC             HUN           58:51    17       45:27   16       104:18 
    17 Oralek Miroslav                XOBT OOB Třebíč                  CZE           63:58    23       41:39   13       105:37 
    18 Kóger Gyula                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK        HUN           57:10    16       49:13   21       106:23 
    19 Hirt Károly                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           63:50    21       45:42   17       109:32 
    20 Kaján László                   FMT FŐMTERV SK                   HUN           61:16    19       51:14   22       112:30 
    21 Herter László                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           63:53    22       53:50   23       117:43 
    22 Magyar János                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           62:07    20       55:51   25       117:58 
    23 Aknai Antal                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           70:49    26       55:34   24       126:23 
    24 Henek Milan                    XRBK RBK Blansko                 CZE           70:39    25       57:12   26       127:51 
    25 Kukkasjärvi Tapio              XRAJ Rajamäen Rykmentti          FIN           91:42    28       57:51   27       149:33 

       Franczia Vilmos                MCS Ménfőcsanak TSZ SE           HUN           54:09    12                               
       Polacek Pavol                  XSOK Sokol Pezinok               SVK           73:59    27        n.i.                   
       El Khalki Jamel                XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           65:24    24                               
       Erfors Lennart                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            n.i.             39:57   10              
       Bikki Sándor                   VTC Veszprémi Tájfutó Club       HUN                             36:04    6              



F60  (34)                                  

     1 Johansson Arne                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           30:46     2       26:59    2        57:45 
     2 Andersson Carl-Henry           XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           30:56     3       26:58    1        57:54 
     3 Holmboe Jörgen                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           30:29     1       27:44    5        58:13 
     4 Vitéz László                   HER Herkules SE Balatonalmádi                  32:57     4       27:08    3        60:05 
     5 Wansölin Ake                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           32:59     5       29:37    7        62:36 
     6 Boros Zoltán                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           35:54    10       27:33    4        63:27 
     7 Leino Tapio                    XESS EsSu                        FIN           35:28     9       28:00    6        63:28 
     8 Tüskés György                  SKS Sárvári Kinizsi SE           HUN           33:41     6       30:53    8        64:34 
     9 Bogdanovits András             MSE Megalódusz SE                HUN           34:57     7       31:18    9        66:15 
    10 Grabenhofer Wilhelm            XLZO LZ Omaha                    AUT           35:03     8       33:39   14        68:42 
    11 Rétfalvi Lajos                 SMA Soproni Műegyetemi AC        HUN           38:19    14       33:04   11        71:23 
    12 Larsson Sven-Olof              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           39:01    15       33:28   13        72:29 
    13 Németh Jenő                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub         HUN           38:05    13       35:36   17        73:41 
    14 Szűcs B. Levente               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           42:28    20       31:57   10        74:25 
    15 Salomonsson Bengt              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           37:47    11       36:40   19        74:27 
    16 Zánkay András                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           40:50    17       34:56   15        75:46 
    17 Kyckling Veli-Matti            XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           37:57    12       37:59   22        75:56 
    18 Sindely Pál dr.                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN           41:29    18       34:59   16        76:28 
    19 Owesson Roy                    XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           45:30    25       33:15   12        78:45 
    20 Tenland Eric                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           43:22    21       35:37   18        78:59 
    21 Robert Benedek                 XLZO LZ Omaha                    AUT           45:02    22       37:29   20        82:31 
    22 Csongrádi Jenő                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           45:25    24       37:46   21        83:11 
    23 Tiura Tapio                    XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           47:30    27       38:27   23        85:57 
    24 Dvorak Vlastimil               XBAN Banik Ostrava               CZE           45:22    23       43:30   25        88:52 
    25 Homoki Géza                    EK Egyesületen kívüli            HUN           49:53    28       40:06   24        89:59 
    26 Rokosz Bohumil                 XBAN Banik Ostrava               CZE           56:28    31       47:07   27       103:35 
    27 Balogh Iván dr.                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           55:15    30       54:09   28       109:24 
    28 Lundström Lasse                XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           65:10    32       45:33   26       110:43 

       Göran Green Claes              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           39:31    16        hiba                   
       Svensson Erland                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           47:20    26        hiba                   
       Hejjas Attila                  XNTU Naturfreunde Wien           AUT           42:09    19        hiba                   
       Lázár László                   PSE Postás SE                    HUN           70:43    33        n.i.                   
       Kemppainen Markku              XMES Mesikammenet                FIN           53:18    29        n.i.                   
       Németi András                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN          141:46    34                               



F65  (36)                                  

     1 Radeström Rune                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           34:06     1       35:41    2        69:47 
     2 Linnersjö Björn                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           37:27     2       35:23    1        72:50 
     3 Gunnarsson Bo Göran            XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           38:33     3       36:10    3        74:43 
     4 Offrell Roland                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           38:48     5       38:00    4        76:48 
     5 Rapakko Timo                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           38:43     4       39:49    7        78:32 
     6 Mossberg Hakan                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           40:41     7       39:53    8        80:34 
     7 Mäkinen Jaako                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           42:17     9       38:26    5        80:43 
     8 Bonek Ernst                    XNTU Naturfreunde Wien           AUT           39:17     6       41:27   11        80:44 
     9 Isaksson Kjell-Ake             XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           41:08     8       40:01    9        81:09 
    10 Horváth Béla                   KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           43:14    13       39:42    6        82:56 
    11 Andersson Göran                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           42:47    10       40:51   10        83:38 
    12 Hedlund Bo                     XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           43:26    14       42:26   12        85:52 
    13 Andersson Benkt                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           43:40    15       42:28   13        86:08 
    14 Gombkötő Péter dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           43:05    11       45:41   17        88:46 
    15 Szemler István                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           44:38    16       44:50   15        89:28 
    16 Grönblad Christer              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           46:47    18       46:53   18        93:40 
    17 Jonsson Karl-Erik              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           47:38    19       48:11   19        95:49 
    18 Gerely Ferenc                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           53:06    21       45:10   16        98:16 
    19 Berglund Anders                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           43:08    12       60:03   27       103:11 
    20 Salminen Raimo                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           55:48    22       49:20   20       105:08 
    21 Ljusenius Tommy                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           53:04    20       55:47   22       108:51 
    22 Forsell Sven-Erik              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           58:57    26       58:28   24       117:25 
    23 Wengrin István                 VTC Veszprémi Tájfutó Club       HUN           64:53    29       56:47   23       121:40 
    24 Mohácsi József                 HAV Havas Szabadidő Klub         HUN           61:12    27       67:13   31       128:25 
    25 Nylén Sven-Olof                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           62:24    28       66:07   30       128:31 
    26 Karlsson Dag                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           68:24    30       61:35   28       129:59 
    27 Kéri Gerzson dr.               HAV Havas Szabadidő Klub         HUN           88:00    33       44:14   14       132:14 
    28 Dahlgren Jan                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           75:01    31       62:44   29       137:45 
    29 Thomsen Knud-Erik              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           86:28    32       60:00   26       146:28 

       Öberg Olov                     XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           46:02    17        hiba                   
       Lohász Márton                  BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           56:54    24        n.i.                   
       Muszély György                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN            n.i.             50:59   21              
       Nagy Gábor                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           57:28    25        n.i.                   
       Pásztor Imre                   SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           56:19    23        n.i.                   
       Henriksgard Christer           XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            n.i.              hiba                   
       Junfors Hakan                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            n.i.             59:39   25              



F70  (23)                                  

     1 Carlsson Rune                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           28:57     1       28:58    2        57:55 
     2 Axelsson Sivert                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           31:31     3       26:35    1        58:06 
     3 Carlsson Anders                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           30:33     2       33:48    4        64:21 
     4 Vass Tibor                     VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           32:24     4       36:00    5        68:24 
     5 Gehrmann Peter                 XASG ASG Teutoburger Wald        GER           33:24     5       38:05   11        71:29 
     6 Eskilsson Ulf                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           39:08     9       32:54    3        72:02 
     7 Eberhard Höfer                 XASG ASG Teutoburger Wald        GER           36:10     6       37:22    7        73:32 
     8 Varga György                   POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK  HUN           36:18     7       37:28    8        73:46 
     9 Nagy Dezső                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           39:31    10       37:45    9        77:16 
    10 Pearson John                   PSE Postás SE                    HUN           38:23     8       41:41   12        80:04 
    11 Bogdány Miklós                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           44:01    16       36:08    6        80:09 
    12 Schell Antal                   PSE Postás SE                    HUN           44:58    18       37:56   10        82:54 
    13 Juntunen Olli dr.              XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           40:02    11       46:34   16        86:36 
    14 Wibye Harald                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           41:18    13       45:31   14        86:49 
    15 Koponen Pentti                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           41:07    12       47:45   17        88:52 
    16 Nyögéri Imre                   KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           43:46    15       45:20   13        89:06 
    17 Isgren Hugo                    XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           46:37    19       46:24   15        93:01 
    18 Nilsson Burne                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           44:10    17       51:22   18        95:32 

       Sander Ake                     XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            hiba             61:03   19              
       Rédl Gábor dr.                 PSE Postás SE                    HUN           51:41    20        n.i.                   
       Tidman Ake                     XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           43:19    14        n.i.                   
       Gönczi Péter                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           66:12    22        n.i.                   
       Pataki Zsolt                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           56:51    21                               



F75  (8)                                   

     1 Bengtsson Peo                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           34:19     1       32:21    1        66:40 
     2 Bohin Hans                     XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           43:53     2       48:11    5        92:04 
     3 Dudás István                   OSC Orvosegyetem SC              HUN           47:36     4       44:37    3        92:13 
     4 Jakoaho Taisto                 XHYV Hyvinkään Rasti             FIN           50:59     5       42:32    2        93:31 
     5 Johansson Bertil               XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           47:19     3       46:16    4        93:35 
     6 Salmenkylä Juhani              XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           52:44     6       53:12    6       105:56 
     7 Möstl Max                      XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           76:14     7       63:38    7       139:52 
     8 Simpanen Erkki                 XRAS Rastihaukat                 FIN           76:15     8       79:50    8       156:05 



N10D  (12)                                 

     1 Gárdonyi Csilla                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           18:09     1       16:57    1        35:06 
     2 Marosffy Boglárka              OSC Orvosegyetem SC              HUN           24:05     2       19:02    2        43:07 
     3 Riesing Hanna                  SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           24:11     3       24:31    4        48:42 
     4 Pálfi Fanni                    SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           31:27     5       21:36    3        53:03 
     5 Hajdu Nelli                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           28:07     4       26:58    5        55:05 
     6 Riesing Eszter                 SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           47:47     9       34:23    6        82:10 

       Barota Boglárka                EK Egyesületen kívüli            HUN           42:09     8                               
       Sümeghy Márta                  EK Egyesületen kívüli            HUN           60:28    10                               
       Werner Boróka                  CBD Ceglédi Bem Vasutas          HUN                             63:40    7              
       Schaumann Laura                XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           63:39    11        n.i.                   
       Gyurina Csenge                 EK Egyesületen kívüli            HUN           35:56     6                               
       Zimmer Csenge                  FMT FŐMTERV SK                   HUN           38:48     7        n.i.                   



N12C  (17)                                 

     1 Nagy Viktória                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           24:31     1       14:00    1        38:31 
     2 Gassner Jasmina                XNTU Naturfreunde Wien           AUT           25:38     3       15:27    2        41:05 
     3 Czibolya Lili                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN           26:55     5       17:03    4        43:58 
     4 Hajdu Frida Sára               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           28:53     6       16:39    3        45:32 
     5 Porgányi Anna                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN           24:57     2       21:10    7        46:07 
     6 Szabó Dorina                   SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           25:57     4       21:35    8        47:32 
     7 Finta Sári                     MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN           32:41     8       19:00    6        51:41 
     8 Dudás Anna                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           33:08     9       22:13    9        55:21 
     9 Sárközy Zsófia                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           31:11     7       25:17   11        56:28 
    10 Korsós Zsófia                  SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           37:53    11       22:40   10        60:33 
    11 Vankó Milena                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           33:40    10       33:36   13        67:16 
    12 Vajda Luca                     SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           49:34    13       18:54    5        68:28 
    13 Maácz Fruzsina                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           41:08    12       30:59   12        72:07 
    14 Gillich Dóra                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           55:53    14       39:03   14        94:56 
    15 Szölgyémi Anita                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           76:56    15       52:49   16       129:45 
    16 Nagy Enikő                     JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G HUN          113:26    17       51:52   15       165:18 
    17 Balogh Anna                    JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc G HUN           97:25    16       67:54   17       165:19 



N14B  (16)                                 

     1 Gera Krisztina                 SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           33:22     4       27:27    1        60:49 
     2 Balázs Otília                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           29:00     1       32:15    8        61:15 
     3 Gassner Anika                  XNTU Naturfreunde Wien           AUT           32:23     3       29:48    5        62:11 
     4 Horváth Hanga                  MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN           34:01     5       29:29    4        63:30 
     5 Völgyesi Melody                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           31:53     2       35:29   11        67:22 
     6 Faggyas Petra                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           35:48     8       32:03    7        67:51 
     7 Kósa Noémi                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub         HUN           34:30     7       33:40   10        68:10 
     8 Kertész Zsófia                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           40:31    10       28:43    2        69:14 
     9 Egei Petra                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           34:11     6       35:33   12        69:44 
    10 Szentes Dóra                   XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc  HUN           41:01    11       29:18    3        70:19 
    11 Zsiros Csenge                  SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           36:16     9       43:52   13        80:08 
    12 Nagy Dorottya                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           54:19    13       48:00   14       102:19 

       Molnár Jeanette                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           44:42    Vk        hiba                   
       Nagy Klára                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                             30:42    6              
       Vékony Vanda                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN            n.i.             33:21    9              
       Pietsch Lena                   XNTU Naturfreunde Wien           AUT           51:36    12        n.i.                   



N16B  (7)                                  

     1 Weiler Virág                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           35:02     2       28:52    1        63:54 
     2 Bartus Petra                   XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc  HUN           33:36     1       31:26    3        65:02 
     3 Liszka Eszter                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           35:46     3       34:07    4        69:53 
     4 Péntek Gréti                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           42:38     4       29:51    2        72:29 
     5 Kadocsa Rebeka                 MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN           48:54     5       40:26    6        89:20 
     6 Ratinland Zsófia               FLF Fehérlófia SE                HUN           55:53     6       41:00    7        96:53 
     7 Tölgyesi Blanka                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           65:57     7       39:02    5       104:59 



N18B  (9)                                  

     1 Tesarova Marketa               XBRN Brno 1                      CZE           44:23     1       34:34    1        78:57 
     2 Hruskova Barbora               XBRN Brno 1                      CZE           51:56     4       35:50    2        87:46 
     3 Faggyas Eszter                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           51:38     3       40:47    6        92:25 
     4 Tóth Krisztina                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           52:23     5       40:22    5        92:45 
     5 Rusvai Katalin                 FSC Futárok SC                   HUN           53:47     6       39:10    3        92:57 
     6 Faggyas Réka                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           53:54     7       40:18    4        94:12 
     7 Pózna Anna                     VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           54:33     8       43:39    8        98:12 

       Varsányi Kinga                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           50:10     2        n.i.                   
       Gömbös Szilvia                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN                             43:31    7              



N20A  (4)                                  

     1 Arbter Anja                    XNTU Naturfreunde Wien           AUT           50:11     1       39:38    1        89:49 
     2 Őry Luca                       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           72:03     2       49:00    2       121:03 
     3 Németh Luca                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           75:01     3       56:22    3       131:23 
     4 Oszkó Dóra                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           75:03     4       71:28    4       146:31 



N21B  (13)                                 

     1 Szabó Veronika                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           57:22     1       50:03    3       107:25 
     2 Berthold Anikó                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           64:28     4       45:36    1       110:04 
     3 Füzy Judit                     OSC Orvosegyetem SC              HUN           67:44     6       49:09    2       116:53 
     4 Kotormán Ágnes                 VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           63:45     3       53:43    6       117:28 
     5 Bertóti Diana                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club       HUN           67:24     5       52:00    5       119:24 
     6 Tóthné Schuch Anikó            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           78:19     7       54:51    8       133:10 
     7 Biró Aletta                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           96:35     9       62:28   10       159:03 
     8 Kovács Júlia Virág             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN           97:56    10       76:16   11       174:12 

       Kovács Edit                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN            n.i.             54:12    7              
       Lada Nikolett                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           79:29     8        n.i.                   
       Nagy Krisztina                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           62:01     2        n.i.                   
       Riczel Zsuzsanna               PSE Postás SE                    HUN                             51:21    4              
       Borsiné Petrik Zsuzsa          ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN                             60:26    9              



N21BR  (22)                                

     1 Tokaji Mónika                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül HUN           36:38     1       34:41    1        71:19 
     2 Zelena Dóra                    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai  HUN           40:46     2       39:03    3        79:49 
     3 Lux Andrea                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           42:27     4       38:25    2        80:52 
     4 Tusić Anamaria                 XOKL OK LOKVE Croatia            CRO           46:15     7       39:37    4        85:52 
     5 Kucher Nicole                  XLZO LZ Omaha                    AUT           46:11     6       43:31    7        89:42 
     6 Poller Lilla                   BSC Balatonfüredi SC             HUN           47:52     8       42:20    6        90:12 
     7 Ebinger Mónika                 KFK KFKI Petőfi Sportkör         HUN           48:35     9       42:06    5        90:41 
     8 Tóth Ágnes                     MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           49:45    12       47:20    8        97:05 
     9 Vázsonyi Patrícia              BSC Balatonfüredi SC             HUN           41:00     3       59:58   12       100:58 
    10 Gyalog Zsófia                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           56:57    14       56:01   10       112:58 
    11 Tkalcic Ivana                  XOKJ OK Japetic                  CRO           59:50    16       64:07   13       123:57 
    12 Slavic Tea                     XOKJ OK Japetic                  CRO           75:45    17       75:45   15       151:30 
    13 Emde Sabine                    XKAL Kalksburg OL                AUT           79:36    18       73:51   14       153:27 
    14 Tóth Károlyné                  VTC Veszprémi Tájfutó Club       HUN           82:22    19       77:42   16       160:04 

       Csordás Erika                  FMT FŐMTERV SK                   HUN           57:25    15        n.i.                   
       Marosán Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           43:11     5        n.i.                   
       Tóth Eszter                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           99:40    20        n.i.                   
       Schaumann Saskya               XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           56:23    13        n.i.                   
       Máthé Fanni                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           48:47    10        n.i.                   
       Németh Ágnes dr.               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           49:23    11                               
       Horváth Klára                  VTC Veszprémi Tájfutó Club       HUN                             53:06    9              
       Nagyné Bódis Borbála           FSC Futárok SC                   HUN            n.i.             59:08   11              



N21C  (17)                                 

     1 Boczor Katalin                 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           41:18     2       35:26    2        76:44 
     2 Nagy Nóra                      SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           37:43     1       39:08    4        76:51 
     3 Kubacsek Éva                   FSC Futárok SC                   HUN           47:46     4       33:18    1        81:04 
     4 Fövenyessy Gabriella           FMT FŐMTERV SK                   HUN           51:02     5       39:43    5        90:45 
     5 Mitterer Andrea                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           51:22     6       40:20    7        91:42 
     6 Mester Lívia                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           47:37     3       44:43   11        92:20 
     7 Ódor Viktória                  FMT FŐMTERV SK                   HUN           52:21     7       45:32   12        97:53 
     8 Oszkóné Simon Ildikó           SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           56:33     8       44:11   10       100:44 
     9 Butkovska Iveta                XAUK ATU Kosice                  SVK           63:13    11       39:45    6       102:58 
    10 Fischer Mária                  BAL Budapesti Asztali-labdarúgó  HUN           63:14    12       44:00    9       107:14 
    11 Horváth Ildikó                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           59:49     9       52:55   13       112:44 
    12 Tusić Rozmari                  XOKL OK LOKVE Croatia            CRO           62:02    10       59:44   14       121:46 

       Keszthelyi Ildikó              PSE Postás SE                    HUN           65:56    13        n.i.                   
       Nagy Andrea                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN            n.i.              hiba                   
       Magai Ágnes                    EK Egyesületen kívüli            HUN                             37:37    3              
       Dóczy Noémi                    BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           65:56    13                               
       Molnár Jaenette                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                             40:25    8              



N21E  (9)                                  

     1 Björk Annika                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           63:30     1       49:09    1       112:39 
     2 Wengrin Ágnes                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           64:45     2       51:51    2       116:36 
     3 Füzy Anna                      OSC Orvosegyetem SC              HUN           69:08     3       51:54    3       121:02 
     4 Simon Ágnes                    ETC Egri Testedző Club           HUN           72:39     5       53:19    4       125:58 
     5 Szivák Ildikó                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko HUN           71:07     4       58:17    5       129:24 
     6 Veresné Gyalog Zsuzsanna       SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           76:26     6       61:27    6       137:53 
     7 Lüscher Susanne                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           77:22     7       67:28    8       144:50 
     8 Harreither Agnes               XKAL Kalksburg OL                AUT           87:51     8       69:46    9       157:37 
     9 Sisa Dorottya                  XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc  HUN           96:25     9       66:59    7       163:24 



N35A  (8)                                  

     1 Fedorová Katarína              XSOK Sokol Pezinok               SVK           66:15     1       53:24    1       119:39 
     2 Marosffy Orsolya               OSC Orvosegyetem SC              HUN           90:37     3       56:26    2       147:03 
     3 Gobec Ivana                    XOVI OK Vihor                    CRO           92:31     4       61:54    4       154:25 
     4 Allwinger Tünde                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           87:21     2       68:02    6       155:23 
     5 Porgányiné Henrich Piroska     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN          108:53     7       56:33    3       165:26 
     6 Hruskova Lenka                 XBRN Brno 1                      CZE          106:07     6       65:32    5       171:39 
     7 Skern Marina                   XNTU Naturfreunde Wien           AUT          122:25     8       76:21    7       198:46 

       Szemler Judit                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           97:48     5        n.i.                   



N40  (16)                                  

     1 Mátyás Ildikó                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK        HUN           56:46     1       39:27    2        96:13 
     2 Tömördi Ágnes                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           59:05     2       38:40    1        97:45 
     3 Larsson Suzy                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           63:49     3       45:11    5       109:00 
     4 Roboz Zoltánné                 VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           66:45     5       42:36    3       109:21 
     5 Bonák Claudia                  XNTU Naturfreunde Wien           AUT           65:32     4       44:08    4       109:40 
     6 Tamásné Szakács Judit          MSE Megalódusz SE                HUN           67:19     6       50:41    8       118:00 
     7 Hajas Csilla                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           68:55     7       52:05   10       121:00 
     8 Gassner Katja                  XNTU Naturfreunde Wien           AUT           72:42     9       49:00    6       121:42 
     9 Horváti Réka                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           71:42     8       50:14    7       121:56 
    10 Kissné Kis Mária               XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőrinc  HUN           75:08    10       53:09   11       128:17 
    11 Cseresnyés Ágnes               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           79:38    11       58:15   13       137:53 
    12 Tönköly Erika                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN          119:17    13       97:13   14       216:30 

       Calvet Christine               XNTU Naturfreunde Wien           AUT            hiba             55:25   12              
       Bányai Réka                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN            hiba              n.i.                   
       Óváry Nagy Andrea              VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN          109:10    12        n.i.                   
       Krasznai Orsolya               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                             51:29    9              



N45  (13)                                  

     1 Juhas Irina                    XDIF OK DIF Beograd              SRB           38:52     2       32:52    2        71:44 
     2 Rusvainé Barócsi Katalin       FSC Futárok SC                   HUN           37:06     1       36:38    5        73:44 
     3 Arbter Vera                    XNTU Naturfreunde Wien           AUT           40:14     4       34:29    3        74:43 
     4 Bacsó Piroska                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           42:19     5       35:58    4        78:17 
     5 Ludvig Ágnes                   MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           46:48     6       46:01    7        92:49 
     6 Rokoszova Jaroslava            XBAN Banik Ostrava               CZE           52:25     9       44:33    6        96:58 
     7 Nemesházi Lászlóné             PSE Postás SE                    HUN           49:55     8       49:21    9        99:16 
     8 Pápainé Poós Ildikó            ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           66:24    10       52:07   10       118:31 

       Kármán Katalin                 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN            n.i.             30:06    1              
       Krasznai Orsolya               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           39:58     3                               
       Salmenkylä Tuulikki            XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           47:49     7        n.i.                   
       Pietsch Silvia                 XNTU Naturfreunde Wien           AUT            hiba              n.i.                   
       Nagy Beáta                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                             47:21    8              



N50  (13)                                  

     1 Muzsnai Ágota dr.              HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           37:26     1       40:25    2        77:51 
     2 Kukkasjärvi Elina              XRAJ Rajamäen Rykmentti          FIN           42:47     4       38:47    1        81:34 
     3 Horváth Magda                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           44:16     5       40:53    3        85:09 
     4 Jane Johansson                 XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           39:14     2       47:54    4        87:08 
     5 Dahl Liabeth                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           39:51     3       50:09    5        90:00 
     6 Larsson-Mänd Riina             XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           54:48     7       57:49    8       112:37 
     7 Salmi Maija                    XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           55:52     8       57:08    6       113:00 
     8 Jeppsson Aina                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           56:22     9       57:26    7       113:48 
     9 Fabek Branka                   XOKJ OK Japetic                  CRO           62:55    11       64:12    9       127:07 
    10 Larsson Una                    XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           66:11    12       68:15   10       134:26 

       Ostorics Zsuzsanna             PSE Postás SE                    HUN           59:58    10        n.i.                   
       Polackova Darina               XSOK Sokol Pezinok               SVK           70:29    13        n.i.                   
       Karovic Maria                  XSOK Sokol Pezinok               SVK           46:27     6        n.i.                   



N55  (10)                                  

     1 Csőkör Irén                    BBB Balassi Bálint KSE Balassagy HUN           34:50     1       31:00    1        65:50 
     2 Engelby Ulla                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           35:37     2       33:16    2        68:53 
     3 Szopori Éva                    KRI Kristály Tájfutó és Természe               38:56     3       34:26    3        73:22 
     4 Szabó Zsuzsanna                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           39:32     4       36:08    4        75:40 
     5 Kühn Edit                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK        HUN           52:12     9       39:22    5        91:34 
     6 Fedorcsák Eszter               XNTU Naturfreunde Wien           AUT           51:34     8       41:23    6        92:57 
     7 Gunnarsson Stina               XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           50:05     6       44:58    7        95:03 
     8 Oralkova Libuse                XOBT OOB Třebíč                  CZE           48:36     5       47:07    8        95:43 
     9 Henkova Svatava                XRBK RBK Blansko                 CZE           50:41     7       49:01    9        99:42 

       Larsson Siv                    XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           60:33    10        n.i.                   



N60  (8)                                   

     1 Andersen Sylvia                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           33:48     1       34:11    1        67:59 
     2 Graff-Iversen Sidsel           XFOS Fossum IF                   NOR           35:53     2       37:33    4        73:26 
     3 Sundén Maud                    XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           38:44     3       35:56    3        74:40 
     4 Grant Julianna                 BÖF Budai Ősforrás SC            HUN           43:00     4       35:44    2        78:44 
     5 Gombkötő Zsuzsanna             VTC Veszprémi Tájfutó Club       HUN           45:54     5       46:24    5        92:18 
     6 Sjöberg Margareta              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           46:49     6       48:06    7        94:55 
     7 Salomonsson Ingrid             XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           48:11     7       47:14    6        95:25 
     8 Blom Kerstin                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           50:41     8       71:52    8       122:33 



N65  (17)                                  

     1 Holmboe Siri                   XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           36:01     2       32:42    2        68:43 
     2 Tidman Margareta               XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           38:39     3       32:12    1        70:51 
     3 Pirozzi Britt Forsell          XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           35:42     1       40:04    6        75:46 
     4 Svendsen Torill                XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           41:36     4       45:34    8        87:10 
     5 Johansson Kerstin              XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           54:09    11       33:30    3        87:39 
     6 Grömblad Gunilla               XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           51:11     8       37:31    4        88:42 
     7 Bengtsson Inga-Britt           XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           46:44     6       44:35    7        91:19 
     8 Bonek Annelise                 XNTU Naturfreunde Wien           AUT           45:46     5       46:50    9        92:36 
     9 Jakoaho Ritva                  XHYV Hyvinkään Rasti             FIN           53:02    10       39:37    5        92:39 
    10 Pearson Hilary                 PSE Postás SE                    HUN           49:18     7       48:52   10        98:10 
    11 Wengrin Istvánné               VTC Veszprémi Tájfutó Club       HUN           55:21    13       49:35   11       104:56 
    12 Aschacher Gizella              XHSV HSV OL Wiener Neustadt      AUT           54:22    12       53:03   13       107:25 

       Hanusz Mária                   OSC Orvosegyetem SC              HUN           52:16     9        n.i.                   
       Éliás Vilmosné                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           60:15    14        n.i.                   
       Raunemaa Pirkko                XHSI Helsingin Suunnistajat      FIN           64:26    15        n.i.                   
       Nilsson Anita                  XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           78:53    16        n.i.                   
       Ek Clarie                      XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            n.i.             49:37   12              



NYK  (55)                                  

     1 Baranyi Anikó                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN           27:09     2       18:45    2        45:54 
     2 Gazdag Zsuzsanna               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           29:43     3       19:11    3        48:54 
     3 Kadocsa Levente                MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN           31:04     4       19:26    5        50:30 
     4 Miklos Rita                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN           34:43    11       18:22    1        53:05 
     5 Eghorn-Offrell Marianne        XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE           33:38     9       22:28   10        56:06 
     6 Palyik Andrea                  XEGY Egyesületen kívüli1         HUN           32:20     6       23:49   13        56:09 
     7 Mészáros Károly                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           39:08    19       21:02    8        60:10 
     8 Péntek Gáborné                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           36:10    15       24:07   14        60:17 
     9 Fábián Beatrix                 FMT FŐMTERV SK                   HUN           40:11    21       24:08   15        64:19 
    10 Kiss György                    EK Egyesületen kívüli            HUN           35:24    13       31:45   21        67:09 
    11 Mészárosné Boros Valéria       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           46:08    26       22:25    9        68:33 
    12 Sipos Judit                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           41:11    22       31:06   20        72:17 
    13 Ágh Eleonóra dr.               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           47:40    29       26:05   16        73:45 
    14 Schell Antalné                 PSE Postás SE                    HUN           44:29    25       30:12   18        74:41 
    15 Mucsiné Belecz Andrea          EK Egyesületen kívüli            HUN           50:40    30       27:11   17        77:51 
    16 Keindl Mónika                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai  HUN           40:01    20       38:29   27        78:30 
    17 Kadocsa Edit                   MAT Mazsola Tájfutó és Természet HUN           42:01    23       40:30   30        82:31 
    18 Horváth László                 TSE Törekvés SE                  HUN           36:40    16       47:49   34        84:29 
    19 Szalmásné Szekér Erika         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           47:29    28       37:30   26        84:59 
    20 Csurányi Eszter                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           72:29    32       44:17   32       116:46 
    21 Müller János                   PSE Postás SE                    HUN          111:47    36       41:26   31       153:13 

       Farkas Annamária               SZV Szegedi Vasutas SE           HUN            hiba             37:26   25              
       Tusic Andrija                  XOKL OK LOKVE Croatia            CRO           33:34     8        hiba                   
       Peterson Erfors Eva            XWWOP World Wide Orienteering Pr SWE            n.i.            103:29   38              
       Szabó Ildikó                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           52:53    31                               
       Sárospatakiné Fazekas Judit    BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           46:47    27                               
       Kocsis Piroska                 BDI Budapesti Diáksport Szövetsé HUN           31:09     5                               
       Viszt Balázs                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN            n.i.             38:40   28              
       Varjasi Ilona                  TSE Törekvés SE                  HUN           38:43    18        n.i.                   
       Zimmer Ágoston                 FMT FŐMTERV SK                   HUN           38:41    17                               
       Duchon Lilla                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                73:15    33                               
       Papanek András                 TSE Törekvés SE                  HUN           36:07    14                               
       Zentai Zita                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                75:00    34                               
       Tóth Blanka                    MAC Margitszigeti Atlétikai Cent                n.i.             19:26    5              
       Zimmerné Schulek Ágota         FMT FŐMTERV SK                   HUN           42:46    24                               
       Heilig András                  BSC Balatonfüredi SC             HUN           34:10    10                               
       Kovács András                  EK Egyesületen kívüli            HUN                             44:59   33              
       Havasi Gábor                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                33:16     7                               
       Csiszár Villő                  EK Egyesületen kívüli            HUN                             30:47   19              
       Tóth Zsuzsanna                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN            n.i.             22:30   11              
       Mezekva Dávid                  FLF Fehérlófia SE                HUN            hiba              n.i.                   
       Vass Flóra                     SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           23:46     1        n.i.                   
       Friedrich Vilmos               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           91:18    35        n.i.                   
       Abai Anna                      EK Egyesületen kívüli            HUN                             20:26    7              
       Zempléni Lilla                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                                  23:37   12              
       Kiss Márk                      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN                             39:08   29              
       Kőrösi Kata Kinga              EK Egyesületen kívüli            HUN                             34:57   24              
       Kéri Rebeka                    EK Egyesületen kívüli            HUN                             61:45   35              
       Tóth Zsuzsanna                 MAC Margitszigeti Atlétikai Cent                                 34:22   23              
       Krishnamurthy Artúr            EK Egyesületen kívüli            HUN                            109:32   39              
       Abai Anna                      EK Egyesületen kívüli            HUN           34:47    12                               
       Bölcsföldi István              MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN                             89:18   37              
       Ipsics László                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN                             19:24    4              
       Ágoston Szidónia               EK Egyesületen kívüli            HUN                             33:15   22              
       Kiss Pál                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN                             68:18   36              



NYT  (67)                                  

     1 Dankó Zoltán                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           43:21     3       51:13   10        94:34 
     2 Patkós Tamás                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN           49:48     4       48:04    6        97:52 
     3 Ács Gábor                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN           54:23     5       55:05   14       109:28 
     4 Sallai Sára                    SZV Szegedi Vasutas SE           HUN           58:50    11       50:59    9       109:49 
     5 Pokornyik Tibor                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           58:44    10       53:32   13       112:16 
     6 Zempléni András dr.            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                64:27    18       52:53   11       117:20 
     7 Biró Sándor                    KRI Kristály Tájfutó és Természe               65:05    19       56:50   15       121:55 
     8 Kriz Pavel                     XZDA Zdar                        CZE           57:20     8       66:00   23       123:20 
     9 Péntek Gábor                   VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó HUN           66:22    21       60:13   17       126:35 
    10 Radics Anna                    ETC Egri Testedző Club           HUN           67:27    22       63:36   21       131:03 
    11 Jászi Tamás                    EK Egyesületen kívüli            HUN           59:53    15       72:45   29       132:38 
    12 Kertész Gábor                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN           59:17    13       73:39   30       132:56 
    13 Erdős Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN           73:07    29       61:47   20       134:54 
    14 Erdősné Németh Ágnes           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F HUN           68:30    25       67:32   24       136:02 
    15 Hruskova Kristyna              XBRN Brno 1                      CZE           68:29    24       70:35   26       139:04 
    16 Kleim Pál                      ATK Acélszív                                   74:39    31       70:48   27       145:27 
    17 Ladóczi Attila                 ATK Acélszív                                   77:39    33       71:11   28       148:50 
    18 Krizova Zdenka                 XZDA Zdar                        CZE           85:42    38       68:17   25       153:59 
    19 Varga János                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot HUN           72:53    28       82:26   35       155:19 
    20 Nagy Lajos Viktor              MSE Megalódusz SE                HUN           80:22    36       81:06   34       161:28 
    21 Konrád Rita                    MSE Megalódusz SE                HUN          100:30    42       79:32   33       180:02 
    22 Csongor Csaba                  ATK Acélszív                                  144:20    45      116:50   39       261:10 

       Balázs Ottó                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           98:08    41        hiba                   
       Csongor Botond                 ATK Acélszív                                    hiba            113:48   37              
       Kovács István                  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE HUN            hiba            129:18   40              
       Hevérné Fricska Ildikó         JOG Jogging Plus Szuperinfó Club HUN          111:54    43        n.i.                   
       Nemcsényi László dr.           DHS Debreceni Honvéd Sport- és D HUN            n.i.            113:51   38              
       Orsányi Beatrix                PSE Postás SE                    HUN            n.i.             73:45   31              
       Scultéty Márton                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN           39:23     2        n.i.                   
       Szebeni Zsolt                  PSE Postás SE                    HUN            n.i.             57:15   16              
       Szegi Amondó Zoltán            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN           80:26    37        n.i.                   
       Kaposvári Márk                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN                             48:45    7              
       Koltai Ágnes                   XEGY Egyesületen kívüli1         HUN           79:48    35                               
       Sáfrán Andrásné                EK Egyesületen kívüli            HUN                             86:43   36              
       Dankó Botond                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN           59:31    14                               
       Zimmer Márton                  FMT FŐMTERV SK                   HUN           58:10     9        n.i.                   
       Karsai Klára                   OSC Orvosegyetem SC              HUN           70:56    26        n.i.                   
       Zsebeházy István               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza HUN           30:58     1                               
       Németh Bence                   VHS Veszprémi Honvéd SE          HUN           55:12     6        n.i.                   
       Tápai P. Szabó József János    ATK Acélszív                                   65:55    20        n.i.                   
       Gösswein Judit                 PSE Postás SE                    HUN           77:54    34        n.i.                   
       Gincsai József                 KRI Kristály Tájfutó és Természe               58:56    12        n.i.                   
       Oroszné Tóth Zsuzsanna         HAV Havas Szabadidő Klub         HUN           61:11    16        n.i.                   
       Federics Éva                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           68:14    23        n.i.                   
       Csőkör Katalin                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó  HUN           74:16    30                               
       Novák Martina                  ETC Egri Testedző Club           HUN            n.i.             50:15    8              
       Mezey Zoltán                   EK Egyesületen kívüli            HUN           71:05    27                               
       Lengyel Andrea                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN            n.i.             61:33   19              
       Kele Barnabás                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai HUN          127:48    44                               
       Szabon János                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                75:27    32        n.i.                   
       Radnóti Rezső                  HAV Havas Szabadidő Klub         HUN           91:43    40        n.i.                   
       Jelinek István                 PSE Postás SE                    HUN           57:04     7        n.i.                   
       Bodó Tibor                     SZV Szegedi Vasutas SE           HUN                             39:08    3              
       Deme Réka                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                             65:24   22              
       Deme Bálint                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN                              hiba                   
       Bozán Bertalan                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö HUN           61:52    17                               
       Sramkó Réka                    EK Egyesületen kívüli            HUN           88:59    39        n.i.                   
       Erdélyi Tibor                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN           52:46    Vk        n.i.                   
       Jankó Tamás                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesü HUN                             45:11    5              
       Fekete András                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN                             38:38    2              
       Gyulai Tamás                   MSE Megalódusz SE                HUN                             37:34    1              
       Scultéty Orsolya               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg HUN                             52:57   12              
       Kovács Zoltán                  EK Egyesületen kívüli            HUN                            450:02   42              
       Balázs Róbert                  EK Egyesületen kívüli            HUN                            142:14   41              
       Pelhős Lívia                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd HUN                             61:11   18              
       Ádám András                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub    HUN                             75:58   32              
       Néda László                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és HUN                             40:46    4