58. Őszi Spartacus Kupa - 58th Autumn Spartacus Cup 2010V 2010.11.07. 9:04
Eredmények Versenynap 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

Hely Név                       Klub                             Idő     Kül. 



F10D  (26)              4.0 km  50 m   7 ep         

   1 Józsa Botond              PSE Postás SE                  20:26     0:00 
   2 Jónás Ferenc              SZV Szegedi Vasutas SE         21:10     0:44 
   3 Emde Robin                XKAL Kalksburg OL              22:38     2:12 
   4 Egei Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környez    22:59     2:33 
   5 Bonek Erik                XNTU Naturfreunde Wien         24:17     3:51 
   6 Gyólai Péter              SZV Szegedi Vasutas SE         25:04     4:38 
   7 Rumi Zoárd                SPA Tabáni Spartacus Sport     26:33     6:07 
   8 Barta Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport     27:23     6:57 
   9 Barta Ágoston             SPA Tabáni Spartacus Sport     28:36     8:10 
  10 Váczi Samu Sebestyén      TTE Tipo Tájfutó és Környez    30:03     9:37 
  11 Sarnyai Benedek           SZV Szegedi Vasutas SE         31:12    10:46 
  12 Óváry Nagy Ádám           VHS Veszprémi Honvéd SE        31:50    11:24 
  13 Finta András              MAT Mazsola Tájfutó és Term    32:57    12:31 
  14 Lakatos Tamás             SPA Tabáni Spartacus Sport     33:43    13:17 
  15 Gerzsényi Levente         KRI Kristály Tájfutó és Ter    39:18    18:52 
  16 Gerlai Bálint             SPA Tabáni Spartacus Sport     40:34    20:08 
  17 Demjén Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport     42:56    22:30 
  18 Angyal Dániel             VHS Veszprémi Honvéd SE        46:47    26:21 
  19 Néda Tamás és Júlia       HSP Hidegkúti Spartacus Spo    49:59    29:33 
  20 Gobec Jan                 XOVI OK Vihor                  57:47    37:21 
  21 Polgár Barnabás           VHS Veszprémi Honvéd SE        62:50    42:24 

     Kadocsa Benjámin          MAT Mazsola Tájfutó és Term     hiba          
     Tamás Ervin               MSE Megalódusz SE               n.i.          
     Gyenes Máté               SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          
     Vancsek Dávid             XEGY Egyesületen kívüli1        n.i.          
     Deubel Joergen            XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



F12C  (24)              2.9 km  55 m   8 ep         

   1 Zacher Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport     19:54     0:00 
   2 Horváth Csongor           MAT Mazsola Tájfutó és Term    20:49     0:55 
   3 Allwinger Herwig ifj.     TTE Tipo Tájfutó és Környez    22:22     2:28 
   4 Rétfalvi Kolos            SMA Soproni Műegyetemi AC      22:56     3:02 
   5 Rajkó Dávid               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    24:31     4:37 
   6 Eszlári Dávid             VHS Veszprémi Honvéd SE        24:50     4:56 
   7 Péntek Márton             VBT Veszprémi Bridzs és Táj    25:00     5:06 
   8 Ptáček Patrik             XBET Beta Ursus Brno           26:35     6:41 
   9 Turschl Bence             SPA Tabáni Spartacus Sport     27:57     8:03 
  10 Schaumann Tobias          XHSV HSV OL Wiener Neustadt    28:24     8:30 
  11 Pintér Balázs             SPA Tabáni Spartacus Sport     28:43     8:49 
  12 Gyalus Gergő              FLF Fehérlófia SE              30:51    10:57 
  13 Tóth Erik                 KST Kőbányai Sirályok Tájfu    31:10    11:16 
  14 Váczi Buda Benedek        TTE Tipo Tájfutó és Környez    34:40    14:46 
  15 Havasi Gergely Győző      KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    34:58    15:04 
  16 Márk Zsombor              BSC Balatonfüredi SC           38:29    18:35 
  17 Bánhidy Levente           FLF Fehérlófia SE              39:03    19:09 
  18 Nagy Gergő                TTE Tipo Tájfutó és Környez    44:37    24:43 
  19 Marosffy Bálint           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    45:51    25:57 
  20 Werner Bendegúz           CBD Ceglédi Bem Vasutas        46:30    26:36 
  21 Tajti Sándor              JMD Jászapáti, Mészáros Lőr   175:00   155:06 

     Simon Márton              TTE Tipo Tájfutó és Környez     hiba          
     Weiler Vince              SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          
     Bonek Jannis              XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



F14B  (20)              4.2 km  105 m   11 ep       

   1 Peregi Dániel             SPA Tabáni Spartacus Sport     29:49     0:00 
   2 Lengyel Ádám              SPA Tabáni Spartacus Sport     31:15     1:26 
   3 Lakatos Tádé              SPA Tabáni Spartacus Sport     31:39     1:50 
   4 Dalos Máté                SPA Tabáni Spartacus Sport     31:57     2:08 
   5 Egei Patrik               TTE Tipo Tájfutó és Környez    32:30     2:41 
   6 Nagy Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport     34:29     4:40 
   7 Farkasdy András           SPA Tabáni Spartacus Sport     35:04     5:15 
   8 Porgányi Márk             ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    37:00     7:11 
   9 Tölgyesi Aurél            VHS Veszprémi Honvéd SE        37:12     7:23 
  10 Bíró Péter                SZV Szegedi Vasutas SE         37:50     8:01 
  11 Weiler Vilmos             SPA Tabáni Spartacus Sport     37:59     8:10 
  12 Hajdu Erik                TTE Tipo Tájfutó és Környez    38:51     9:02 
  13 Erdős Márton              ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    40:20    10:31 
  14 Ptáček Pavel ifj.         XBET Beta Ursus Brno           41:53    12:04 
  15 Vujanic Josip             XOKL OK LOKVE Croatia          42:51    13:02 
  16 Vujanic Filip             XOKL OK LOKVE Croatia          49:03    19:14 
  17 Deczky Dániel             ARA Alba Regia Atlétikai Kl    51:29    21:40 
  18 Vassányi Gergely          BSC Balatonfüredi SC           52:37    22:48 
  19 Pályi Patrik              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    63:54    34:05 
  20 Szalmás Márton            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    63:56    34:07 



F16B  (18)              4.8 km  180 m   14 ep       

   1 Vajda Balázs              SZV Szegedi Vasutas SE         36:14     0:00 
   2 Tóth Adrián               TTE Tipo Tájfutó és Környez    40:22     4:08 
   3 Záděra Pavel              XBET Beta Ursus Brno           41:02     4:48 
   4 Hajdu Szása               SPA Tabáni Spartacus Sport     42:31     6:17 
   5 Miavecz Balázs            BDI Budapesti Diáksport Szö    42:38     6:24 
   6 Jenes Soma                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    44:49     8:35 
   7 Balázs Bulcsú             SPA Tabáni Spartacus Sport     46:06     9:52 
   8 Rusvai László             FSC Futárok SC                 46:43    10:29 
   9 Németh Marcell            SPA Tabáni Spartacus Sport     46:55    10:41 
  10 Pokornyik Bence           TTT Tatai Tömegsport és Táj    49:36    13:22 
  11 Dalos Áron                SPA Tabáni Spartacus Sport     51:50    15:36 
  12 Körmendi Miklós Márton    SZV Szegedi Vasutas SE         58:21    22:07 
  13 Jakus Bertalan            FSC Futárok SC                 61:03    24:49 
  14 Sárospataki Bálint        BDI Budapesti Diáksport Szö    64:20    28:06 
  15 Sveiczer András           SPA Tabáni Spartacus Sport     66:30    30:16 
  16 Egri Bálint               SPA Tabáni Spartacus Sport     69:43    33:29 
  17 Papanek Ernő              EK Egyesületen kívüli         107:39    71:25 
  18 Kálmán Botond             KOS Hegyvidék-KFKI Optimist   109:56    73:42 



F18B  (11)              7.7 km  300 m   19 ep       

   1 Sulyok Ábel               SPA Tabáni Spartacus Sport     57:33     0:00 
   2 Matija Razum              XOKJ OK Japetic                63:28     5:55 
   3 Oszkó Attila              SPA Tabáni Spartacus Sport     63:58     6:25 
   4 Peregi Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport     68:37    11:04 
   5 Péntek Mátyás             VBT Veszprémi Bridzs és Táj    69:28    11:55 
   6 Horváth Máté              TSE Törekvés SE                69:53    12:20 
   7 Hajdu Marcell             KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    79:06    21:33 
   8 Zacher Viktor             SPA Tabáni Spartacus Sport     91:09    33:36 
   9 Kovács Ádám               ARA Alba Regia Atlétikai Kl   110:20    52:47 
  10 Ungvárszky Ádám           SPA Tabáni Spartacus Sport    123:17    65:44 

     Jánosy Bence              SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          



F20A  (4)               8.9 km  285 m   17 ep       

   1 Arbter Simon              XNTU Naturfreunde Wien         60:27     0:00 
   2 Liszka Krisztián          SPA Tabáni Spartacus Sport     66:07     5:40 
   3 Bakó Áron                 SPA Tabáni Spartacus Sport     69:43     9:16 
   4 Bugár Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport     71:30    11:03 



F21B  (25)              8.9 km  285 m   17 ep       

   1 Plohn Markus              XHSV HSV OL Wiener Neustadt    61:37     0:00 
   2 Kaltenbacher Pierre       XHSV HSV OL Wiener Neustadt    61:54     0:17 
   3 Legac Lino                XOKJ OK Japetic                62:31     0:54 
   4 Cserpák Zsolt             STE Szabolcs-Szatmár-Bereg     65:35     3:58 
   5 Molnár Róbert             ARA Alba Regia Atlétikai Kl    65:50     4:13 
   6 Vajda Zsolt               THT Tapolcai Honvéd SE         67:46     6:09 
   7 Molnár Zoltán             THT Tapolcai Honvéd SE         69:06     7:29 
   8 Kain Gergely              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    69:39     8:02 
   9 Illésy András             BDI Budapesti Diáksport Szö    70:08     8:31 
  10 Hegedűs Zoltán            OSC Orvosegyetem SC            71:55    10:18 
  11 Sárospataki Barnabás      BDI Budapesti Diáksport Szö    72:55    11:18 
  12 Kovács Balázs             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    73:46    12:09 
  13 Balogh Róbert             FLF Fehérlófia SE              74:25    12:48 
  14 Bakos Marcell             BDI Budapesti Diáksport Szö    76:51    15:14 
  15 Bazsó Dániel              BSC Balatonfüredi SC           77:50    16:13 
  16 Szőke Norbert             KAL Kalocsai SE                77:56    16:19 
  17 Bartos Vince              BDI Budapesti Diáksport Szö    79:13    17:36 
  18 Harkányi Árpád            TTE Tipo Tájfutó és Környez    82:33    20:56 
  19 Gyurcsik Péter            SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    89:57    28:20 
  20 Bertóti Róbert            DTC Diósgyőri Tájfutó Club     90:17    28:40 
  21 Gombos Csaba              MAF Műegyetemi Atlétikai és   101:05    39:28 
  22 Rajncsák Dávid            MAF Műegyetemi Atlétikai és   119:20    57:43 

     Szabó Dávid               BDI Budapesti Diáksport Szö     hiba          
     Kiss Gábor                XPXX Paksi SE                   n.i.          
     Nagy Tibor                FSC Futárok SC                  n.i.          



F21BR  (38)             6.1 km  150 m   20 ep       

   1 Takács Krisztián          BSC Balatonfüredi SC           48:02     0:00 
   2 Friedrich Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környez    48:42     0:40 
   3 Sprok Bence               PVS Pécsi Vasutas SK           50:14     2:12 
   4 Déry Attila               TTE Tipo Tájfutó és Környez    52:20     4:18 
   5 Gond Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környez    52:31     4:29 
   6 Petró Árpád               FSC Futárok SC                 55:53     7:51 
   7 Csanádi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környez    55:58     7:56 
   8 Meichl Márton             TTE Tipo Tájfutó és Környez    58:26    10:24 
   9 Honfi Gábor               ESP Egri Spartacus Tájékozó    58:47    10:45 
  10 Lukács Zsolt              FSC Futárok SC                 59:57    11:55 
  11 Faggyas László            TTE Tipo Tájfutó és Környez    60:14    12:12 
  11 Gombkötő Péter            TTE Tipo Tájfutó és Környez    60:14    12:12 
  13 Kiss Gábor                KAL Kalocsai SE                61:37    13:35 
  14 Sági Péter                MAF Műegyetemi Atlétikai és    61:39    13:37 
  15 Dankó István              TTE Tipo Tájfutó és Környez    61:45    13:43 
  16 Weibl Zoltán              SFC Széchenyi István Egyete    63:20    15:18 
  17 Markovic Frane            XOKJ OK Japetic                63:27    15:25 
  18 Tot Nikola                XOKJ OK Japetic                63:53    15:51 
  19 Balogh Péter              FSC Futárok SC                 64:22    16:20 
  20 Pálfi György              TTE Tipo Tájfutó és Környez    65:53    17:51 
  21 Batta István              TTE Tipo Tájfutó és Környez    66:11    18:09 
  22 Schaumann Jörg            XHSV HSV OL Wiener Neustadt    67:11    19:09 
  23 Zagyi László              JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    68:19    20:17 
  24 Kövesdi Ádám              TTE Tipo Tájfutó és Környez    68:41    20:39 
  25 Biró Áron                 BEA Budapesti Egyetemi Atlé    68:53    20:51 
  25 Kiss Dénes                XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    68:53    20:51 
  27 Mórocza Árpád             BSC Balatonfüredi SC           69:07    21:05 
  28 Matics Gyula              MAF Műegyetemi Atlétikai és    77:51    29:49 
  29 Suban Damir               XOKJ OK Japetic                79:45    31:43 
  30 Branimir Pongrac          XOKJ OK Japetic                80:15    32:13 
  31 Ágoston Tibor             MAF Műegyetemi Atlétikai és    84:27    36:25 
  32 Pintér Ferenc             SPA Tabáni Spartacus Sport     89:49    41:47 
  33 Szentgyörgyi Zsolt        SMA Soproni Műegyetemi AC      90:20    42:18 

     Mentler Balázs            SFC Széchenyi István Egyete     hiba          
     Vereszki Tibor            TSE Törekvés SE                 hiba          
     Guszlev Antal             ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          
     Hegedűs Károly dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Ádám Péter                MSE Megalódusz SE               n.i.          



F21C  (14)              5.9 km  195 m   14 ep       

   1 Kiss György ifj.          BEA Budapesti Egyetemi Atlé    46:56     0:00 
   2 Fehér Csaba               EK Egyesületen kívüli          48:53     1:57 
   3 Dömötör Gábor             SFC Széchenyi István Egyete    50:48     3:52 
   4 Hunyadi István            EK Egyesületen kívüli          54:05     7:09 
   5 Süle Ferenc Attila        FMT FŐMTERV SK                 55:33     8:37 
   6 Konkoly Gergő             FSC Futárok SC                 57:23    10:27 
   7 Magyari Árpád             SPA Tabáni Spartacus Sport     57:35    10:39 
   8 Kiss Attila               EK Egyesületen kívüli          58:51    11:55 
   9 Ballagó Tamás             FSC Futárok SC                 59:36    12:40 
  10 Győri János Attila        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub     60:42    13:46 
  11 Buzás Gyula               FMT FŐMTERV SK                 61:43    14:47 
  12 Berthold Tamás            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    65:55    18:59 
  13 Mentler Balázs            SFC Széchenyi István Egyete    70:36    23:40 

     Vékony Andor              ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          



F21E  (26)              10.6 km  330 m   26 ep      

   1 Gvosdev Pavel             XWWOP World Wide Orienteeri    63:43     0:00 
   2 Liljequist Erik           XWWOP World Wide Orienteeri    64:48     1:05 
   3 Vellner Gábor ifj.        EK Egyesületen kívüli          68:55     5:12 
   4 Vangell Oskar             XWWOP World Wide Orienteeri    70:45     7:02 
   5 Walheim Karl              XWWOP World Wide Orienteeri    71:35     7:52 
   6 Lind Patrik               XWWOP World Wide Orienteeri    72:15     8:32 
   7 Novai György              MEA Miskolci Egyetemi Atlét    73:18     9:35 
   8 Kisvölcsey Ákos           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    73:24     9:41 
   9 Harkányi Zoltán           MEA Miskolci Egyetemi Atlét    75:49    12:06 
  10 Rosendahl Jonathan        XWWOP World Wide Orienteeri    77:02    13:19 
  11 Gunnarson Patrik          XWWOP World Wide Orienteeri    80:13    16:30 
  12 Werner Péter              CBD Ceglédi Bem Vasutas        80:22    16:39 
  13 Veres Tamás               HRF Szolnoki Honvéd Sporteg    80:25    16:42 
  14 Gyalog Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport     81:01    17:18 
  15 Molnár Attila             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    88:11    24:28 
  16 Györgyi Péter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    91:23    27:40 
  17 Marosvölgyi Máté          SPA Tabáni Spartacus Sport     91:33    27:50 
  18 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem SC            92:04    28:21 
  19 Török Tibor               KAL Kalocsai SE                98:38    34:55 
  20 Gyimesi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környez    98:58    35:15 
  21 Konst Frode               XWWOP World Wide Orienteeri   100:01    36:18 
  22 Lipovich Alexander        XWWOP World Wide Orienteeri   105:54    42:11 

     Eriksson Petter           XWWOP World Wide Orienteeri     hiba          
     Forsgren Per              XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          
     Gutul Alexander           XMDA Moldova ASOC               n.i.          
     Gutul Constantin          XMDA Moldova ASOC               n.i.          



F35A  (13)              8.9 km  285 m   17 ep       

   1 Stockmayer Michael        XHSV HSV OL Wiener Neustadt    62:53     0:00 
   2 Baracsi Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környez    64:23     1:30 
   3 Mód Rudolf                VBT Veszprémi Bridzs és Táj    71:31     8:38 
   4 Tornai Szabolcs           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    73:23    10:30 
   5 Mucsi Mihály              TTT Tatai Tömegsport és Táj    74:25    11:32 
   6 Korcsok Pál               TSE Törekvés SE                75:11    12:18 
   7 Németh Csaba              BÖF Budai Ősforrás SC          80:01    17:08 
   8 Matthias Poell            OLW OLC Weinerwald             84:36    21:43 
   9 Nagy Sándor               KST Kőbányai Sirályok Tájfu    86:28    23:35 
  10 Sümeghy Gyula             EK Egyesületen kívüli          87:44    24:51 
  11 Jávor Balázs              EK Egyesületen kívüli         106:01    43:08 
  12 Tavaszi Tamás             EK Egyesületen kívüli         119:09    56:16 

     Soós Tamás                EK Egyesületen kívüli           n.i.          



F35BR  (18)             5.1 km  140 m   14 ep       

   1 Gerzsényi Zsolt           DTC Diósgyőri Tájfutó Club     38:44     0:00 
   2 Gobec Damir               XOVI OK Vihor                  39:23     0:39 
   3 Huss Arno                 XSTU Sportunion Klagenfurt     42:43     3:59 
   4 Szencz Attila             SZV Szegedi Vasutas SE         44:43     5:59 
   5 Cserna András             MSE Megalódusz SE              46:35     7:51 
   6 Bernáth Zsolt             FLF Fehérlófia SE              47:56     9:12 
   7 Natanaelsson Roland       XWWOP World Wide Orienteeri    49:46    11:02 
   8 Schwendtner Erik          KST Kőbányai Sirályok Tájfu    50:01    11:17 
   9 Nagy Péter                VHS Veszprémi Honvéd SE        50:39    11:55 
  10 Ficsor Ferenc             ETC Egri Testedző Club         52:15    13:31 
  11 Laták Rudolf              FMT FŐMTERV SK                 55:17    16:33 
  12 Tóth László               MEA Miskolci Egyetemi Atlét    60:40    21:56 
  13 Gárdonyi Márk             OSC Orvosegyetem SC            61:50    23:06 
  14 Kopanicak Vladimir        XAUK ATU Kosice                62:11    23:27 
  15 Tóth II. Zoltán           KST Kőbányai Sirályok Tájfu    67:37    28:53 
  16 Cenner Tibor dr.          FMT FŐMTERV SK                 76:55    38:11 

     Mauer Lajos               MSE Megalódusz SE               hiba          
     Deubel Dirk               XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



F40  (27)               7.7 km  300 m   19 ep       

   1 Hajdu Martin              TTE Tipo Tájfutó és Környez    52:54     0:00 
   2 Gillich György            TTT Tatai Tömegsport és Táj    57:14     4:20 
   3 Egei Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környez    59:27     6:33 
   4 Gassner Ferri             XNTU Naturfreunde Wien         60:26     7:32 
   5 Marton János              HSP Hidegkúti Spartacus Spo    60:35     7:41 
   6 Wittberger Georg          XKAL Kalksburg OL              62:00     9:06 
   7 Allwinger Herwig          TTE Tipo Tájfutó és Környez    63:06    10:12 
   8 Horváth Sándor            MEA Miskolci Egyetemi Atlét    63:37    10:43 
   9 Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd SE        64:33    11:39 
  10 Pietsch Werner            XNTU Naturfreunde Wien         66:40    13:46 
  11 Jakus Zoltán              FSC Futárok SC                 70:22    17:28 
  12 Halaj László              JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    72:06    19:12 
  13 Weiler Zsolt              MAF Műegyetemi Atlétikai és    72:53    19:59 
  14 Pálfi Antal               MAF Műegyetemi Atlétikai és    74:02    21:08 
  15 Koltai Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport     76:13    23:19 
  16 Dalos Attila              MAF Műegyetemi Atlétikai és    77:29    24:35 
  17 Lénárt István             FSC Futárok SC                 77:54    25:00 
  18 Bérczes Miklós            FMT FŐMTERV SK                 81:32    28:38 
  19 Reisenberger Roland       XOKG OK Gittis Klosterneubu    84:04    31:10 
  20 Muity László              MSE Megalódusz SE              89:52    36:58 
  21 Németh István             VBT Veszprémi Bridzs és Táj    95:39    42:45 
  22 Maácz Miklós              MAF Műegyetemi Atlétikai és    95:52    42:58 
  23 Kadocsa Gábor             MEA Miskolci Egyetemi Atlét    96:57    44:03 
  24 Hevér Csaba               JOG Jogging Plus Szuperinfó    96:59    44:05 
  25 Varga Attila              ARA Alba Regia Atlétikai Kl   119:33    66:39 

     Kiss Attila               HSP Hidegkúti Spartacus Spo     hiba          
     Schell Antal ifj.         PSE Postás SE                   n.i.          



F45  (31)               7.3 km  325 m   17 ep       

   1 Molnár Géza               BEA Budapesti Egyetemi Atlé    55:43     0:00 
   2 Bonek Peter               XNTU Naturfreunde Wien         56:24     0:41 
   3 Takács Csaba              TTE Tipo Tájfutó és Környez    57:28     1:45 
   4 Ptáček Pavel              XBET Beta Ursus Brno           57:59     2:16 
   5 Hellström Sven-Olov       XSDE Söders SOL                58:04     2:21 
   6 Karlsson Lars             XWWOP World Wide Orienteeri    58:38     2:55 
   7 Arbter Roland             XNTU Naturfreunde Wien         59:18     3:35 
   8 Gera Tibor                SZV Szegedi Vasutas SE         60:30     4:47 
   9 Köck Erwin                XHSV HSV OL Wiener Neustadt    62:58     7:15 
  10 Körmendi Miklós           MSE Megalódusz SE              63:10     7:27 
  11 Rusvai László             FSC Futárok SC                 65:38     9:55 
  12 Mansson Göran             XWWOP World Wide Orienteeri    66:42    10:59 
  13 Szunyog József            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    67:00    11:17 
  14 Szokol Lajos              SZV Szegedi Vasutas SE         68:10    12:27 
  15 Riesing József            SZV Szegedi Vasutas SE         71:05    15:22 
  16 Nagy András               PSE Postás SE                  72:50    17:07 
  17 Hajagos Henrik            SZV Szegedi Vasutas SE         73:35    17:52 
  18 Nemesházi László          PSE Postás SE                  76:37    20:54 
  19 Oszkó László              SPA Tabáni Spartacus Sport     77:49    22:06 
  20 Billroth Georg            XOKG OK Gittis Klosterneubu    79:07    23:24 
  21 Schmidt Pal               XSTR Strangnas-Malmby OL       83:12    27:29 
  22 Einarsson Kjell           XWWOP World Wide Orienteeri    84:42    28:59 
  23 Adenstedt Nikolaus        XOKG OK Gittis Klosterneubu    85:08    29:25 
  24 Vass Zoltán               SZV Szegedi Vasutas SE         88:48    33:05 
  25 Vancsek Ferenc            XEGY Egyesületen kívüli1       93:44    38:01 
  26 Arthofer Dietmar          XLZO LZ Omaha                 102:22    46:39 
  27 Binder Josef              XLZO LZ Omaha                 108:08    52:25 
  28 Hruska Tomas              XBRN Brno 1                   108:14    52:31 
  29 Peregi Tamás              SPA Tabáni Spartacus Sport    109:07    53:24 
  30 Somogyi László            BSC Balatonfüredi SC          142:55    87:12 

     Opetnik Siegfried         XBLE HSV Bleiburg               n.i.          



F50  (37)               5.9 km  180 m   16 ep       

   1 Leif Eriksson             XMOD Modum OL                  41:20     0:00 
   2 Gyulai Zoltán             MSE Megalódusz SE              42:01     0:41 
   3 Vankó Péter               HSE Hegyisport Szentendre E    44:01     2:41 
   4 Rönneberg Trond           XWWOP World Wide Orienteeri    44:58     3:38 
   5 Palmér Ulf                XWWOP World Wide Orienteeri    46:18     4:58 
   6 Zsilkin Viktor            HBS Honvéd Bottyán SE          47:59     6:39 
   7 Fedor Jozef               XSOK Sokol Pezinok             48:22     7:02 
   8 Tóth Károly               VTC Veszprémi Tájfutó Club     49:39     8:19 
   9 Pápai János               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    50:01     8:41 
  10 Margittai Endre           SMA Soproni Műegyetemi AC      50:20     9:00 
  11 Petró Géza                FSC Futárok SC                 50:49     9:29 
  12 Zentai László             HSE Hegyisport Szentendre E    52:16    10:56 
  13 Fleischer Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport     54:54    13:34 
  14 Kerényi Dénes             HSE Hegyisport Szentendre E    55:47    14:27 
  15 Tóth Lajos                TTT Tatai Tömegsport és Táj    56:19    14:59 
  16 Nagy Sándor               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    57:58    16:38 
  17 Kele József               BEA Budapesti Egyetemi Atlé    58:17    16:57 
  18 Kiss Tibor                FSC Futárok SC                 58:56    17:36 
  19 Braaten Ingvar            XWWOP World Wide Orienteeri    59:02    17:42 
  20 Pap László                TTE Tipo Tájfutó és Környez    59:36    18:16 
  21 Pidner Valentin           XHSV HSV OL Wiener Neustadt    59:37    18:17 
  22 Hegedűs Béla              KST Kőbányai Sirályok Tájfu    62:25    21:05 
  23 Kubacsek József           FSC Futárok SC                 64:22    23:02 
  24 Kiss Zsolt                EK Egyesületen kívüli          65:17    23:57 
  25 Jahnsen Even              XWWOP World Wide Orienteeri    67:08    25:48 
  26 Hochreiter Andreas        XHSV HSV OL Wiener Neustadt    67:19    25:59 
  27 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi Atlé    69:02    27:42 
  28 Kaptur József             VHS Veszprémi Honvéd SE        72:12    30:52 
  29 Larsson Georg             XWWOP World Wide Orienteeri    75:49    34:29 
  30 Koiser Gerhard            XHSV HSV OL Wiener Neustadt    75:53    34:33 
  31 Imeli János               MSE Megalódusz SE              78:30    37:10 
  32 Nagy Zsolt                FMT FŐMTERV SK                 78:38    37:18 
  33 Róth Tibor                ARA Alba Regia Atlétikai Kl    84:30    43:10 
  34 Gadó György               OSC Orvosegyetem SC            88:29    47:09 
  35 Skern Tim                 XNTU Naturfreunde Wien        100:24    59:04 

     Szőcs László              HSP Hidegkúti Spartacus Spo     n.i.          
     Gutul Victor              XMDA Moldova ASOC               n.i.          



F55  (30)               5.1 km  140 m   14 ep       

   1 Harkányi Csaba            HAV Havas Szabadidő Klub       39:31     0:00 
   2 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentendre E    40:15     0:44 
   3 Ládi János                BTK Bakonyi Tájfutó Klub       44:01     4:30 
   3 Schweifer Erwin           XHSV HSV OL Wiener Neustadt    44:01     4:30 
   5 Holm-Gundersen Geir       XWWOP World Wide Orienteeri    44:32     5:01 
   6 Dravetz Walter            XSMA SMAFC                     44:37     5:06 
   7 Ludvig István             MAF Műegyetemi Atlétikai és    46:46     7:15 
   8 Hegedüs Ábel              BEA Budapesti Egyetemi Atlé    47:39     8:08 
   9 Kolláth Gábor             SFC Széchenyi István Egyete    51:30    11:59 
  10 Bugár József              BÖF Budai Ősforrás SC          53:07    13:36 
  11 Fransson Roy              XWWOP World Wide Orienteeri    53:23    13:52 
  12 Franczia Vilmos           MCS Ménfőcsanak TSZ SE         54:09    14:38 
  13 Hunyadi Károly            PSE Postás SE                  54:30    14:59 
  14 Melkes Antal              SMA Soproni Műegyetemi AC      55:58    16:27 
  15 Ponweiser Franz           XHSV HSV OL Wiener Neustadt    56:16    16:45 
  16 Kóger Gyula               PVM Pécsi Vörös Meteor SK      57:10    17:39 
  17 Somogyi Lajos             BSC Balatonfüredi SC           58:51    19:20 
  18 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja        59:40    20:09 
  19 Kaján László              FMT FŐMTERV SK                 61:16    21:45 
  20 Magyar János              MAF Műegyetemi Atlétikai és    62:07    22:36 
  21 Hirt Károly               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    63:50    24:19 
  22 Herter László             MAF Műegyetemi Atlétikai és    63:53    24:22 
  23 Oralek Miroslav           XOBT OOB Třebíč                63:58    24:27 
  24 El Khalki Jamel           XHSI Helsingin Suunnistajat    65:24    25:53 
  25 Henek Milan               XRBK RBK Blansko               70:39    31:08 
  26 Aknai Antal               TTT Tatai Tömegsport és Táj    70:49    31:18 
  27 Polacek Pavol             XSOK Sokol Pezinok             73:59    34:28 
  28 Kukkasjärvi Tapio         XRAJ Rajamäen Rykmentti        91:42    52:11 

     Györgyi Zoltán            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut     n.i.          
     Erfors Lennart            XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          



F60  (34)               4.2 km  105 m   11 ep       

   1 Holmboe Jörgen            XWWOP World Wide Orienteeri    30:29     0:00 
   2 Johansson Arne            XWWOP World Wide Orienteeri    30:46     0:17 
   3 Andersson Carl-Henry      XWWOP World Wide Orienteeri    30:56     0:27 
   4 Vitéz László              HER Herkules SE Balatonalmá    32:57     2:28 
   5 Wansölin Ake              XWWOP World Wide Orienteeri    32:59     2:30 
   6 Tüskés György             SKS Sárvári Kinizsi SE         33:41     3:12 
   7 Bogdanovits András        MSE Megalódusz SE              34:57     4:28 
   8 Grabenhofer Wilhelm       XLZO LZ Omaha                  35:03     4:34 
   9 Leino Tapio               XESS EsSu                      35:28     4:59 
  10 Boros Zoltán              HSE Hegyisport Szentendre E    35:54     5:25 
  11 Salomonsson Bengt         XWWOP World Wide Orienteeri    37:47     7:18 
  12 Kyckling Veli-Matti       XHSI Helsingin Suunnistajat    37:57     7:28 
  13 Németh Jenő               BTK Bakonyi Tájfutó Klub       38:05     7:36 
  14 Rétfalvi Lajos            SMA Soproni Műegyetemi AC      38:19     7:50 
  15 Larsson Sven-Olof         XWWOP World Wide Orienteeri    39:01     8:32 
  16 Göran Green Claes         XWWOP World Wide Orienteeri    39:31     9:02 
  17 Zánkay András             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    40:50    10:21 
  18 Sindely Pál dr.           SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    41:29    11:00 
  19 Hejjas Attila             XNTU Naturfreunde Wien         42:09    11:40 
  20 Szűcs B. Levente          HSP Hidegkúti Spartacus Spo    42:28    11:59 
  21 Tenland Eric              XWWOP World Wide Orienteeri    43:22    12:53 
  22 Robert Benedek            XLZO LZ Omaha                  45:02    14:33 
  23 Dvorak Vlastimil          XBAN Banik Ostrava             45:22    14:53 
  24 Csongrádi Jenő            BEA Budapesti Egyetemi Atlé    45:25    14:56 
  25 Owesson Roy               XWWOP World Wide Orienteeri    45:30    15:01 
  26 Svensson Erland           XWWOP World Wide Orienteeri    47:20    16:51 
  27 Tiura Tapio               XHSI Helsingin Suunnistajat    47:30    17:01 
  28 Homoki Géza               EK Egyesületen kívüli          49:53    19:24 
  29 Kemppainen Markku         XMES Mesikammenet              53:18    22:49 
  30 Balogh Iván dr.           BEA Budapesti Egyetemi Atlé    55:15    24:46 
  31 Rokosz Bohumil            XBAN Banik Ostrava             56:28    25:59 
  32 Lundström Lasse           XHSI Helsingin Suunnistajat    65:10    34:41 
  33 Lázár László              PSE Postás SE                  70:43    40:14 
  34 Németi András             SZU Szegedi Bokorugró Tájfu   141:46   111:17 



F65  (36)               4.3 km  160 m   10 ep       

   1 Radeström Rune            XWWOP World Wide Orienteeri    34:06     0:00 
   2 Linnersjö Björn           XWWOP World Wide Orienteeri    37:27     3:21 
   3 Gunnarsson Bo Göran       XWWOP World Wide Orienteeri    38:33     4:27 
   4 Rapakko Timo              XWWOP World Wide Orienteeri    38:43     4:37 
   5 Offrell Roland            XWWOP World Wide Orienteeri    38:48     4:42 
   6 Bonek Ernst               XNTU Naturfreunde Wien         39:17     5:11 
   7 Mossberg Hakan            XWWOP World Wide Orienteeri    40:41     6:35 
   8 Isaksson Kjell-Ake        XWWOP World Wide Orienteeri    41:08     7:02 
   9 Mäkinen Jaako             XWWOP World Wide Orienteeri    42:17     8:11 
  10 Andersson Göran           XWWOP World Wide Orienteeri    42:47     8:41 
  11 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környez    43:05     8:59 
  12 Berglund Anders           XWWOP World Wide Orienteeri    43:08     9:02 
  13 Horváth Béla              KST Kőbányai Sirályok Tájfu    43:14     9:08 
  14 Hedlund Bo                XWWOP World Wide Orienteeri    43:26     9:20 
  15 Andersson Benkt           XWWOP World Wide Orienteeri    43:40     9:34 
  16 Szemler István            TTE Tipo Tájfutó és Környez    44:38    10:32 
  17 Öberg Olov                XWWOP World Wide Orienteeri    46:02    11:56 
  18 Grönblad Christer         XWWOP World Wide Orienteeri    46:47    12:41 
  19 Jonsson Karl-Erik         XWWOP World Wide Orienteeri    47:38    13:32 
  20 Ljusenius Tommy           XWWOP World Wide Orienteeri    53:04    18:58 
  21 Gerely Ferenc             HSP Hidegkúti Spartacus Spo    53:06    19:00 
  22 Salminen Raimo            XWWOP World Wide Orienteeri    55:48    21:42 
  23 Pásztor Imre              SZV Szegedi Vasutas SE         56:19    22:13 
  24 Lohász Márton             BDI Budapesti Diáksport Szö    56:54    22:48 
  25 Nagy Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környez    57:28    23:22 
  26 Forsell Sven-Erik         XWWOP World Wide Orienteeri    58:57    24:51 
  27 Mohácsi József            HAV Havas Szabadidő Klub       61:12    27:06 
  28 Nylén Sven-Olof           XWWOP World Wide Orienteeri    62:24    28:18 
  29 Wengrin István            VTC Veszprémi Tájfutó Club     64:53    30:47 
  30 Karlsson Dag              XWWOP World Wide Orienteeri    68:24    34:18 
  31 Dahlgren Jan              XWWOP World Wide Orienteeri    75:01    40:55 
  32 Thomsen Knud-Erik         XWWOP World Wide Orienteeri    86:28    52:22 
  33 Kéri Gerzson dr.          HAV Havas Szabadidő Klub       88:00    53:54 

     Muszély György            BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          
     Henriksgard Christer      XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          
     Junfors Hakan             XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          



F70  (23)               3.5 km  80 m   9 ep         

   1 Carlsson Rune             XWWOP World Wide Orienteeri    28:57     0:00 
   2 Carlsson Anders           XWWOP World Wide Orienteeri    30:33     1:36 
   3 Axelsson Sivert           XWWOP World Wide Orienteeri    31:31     2:34 
   4 Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd SE        32:24     3:27 
   5 Gehrmann Peter            XASG ASG Teutoburger Wald      33:24     4:27 
   6 Eberhard Höfer            XASG ASG Teutoburger Wald      36:10     7:13 
   7 Varga György              POE Pécsi Orvos Egészségügy    36:18     7:21 
   8 Pearson John              PSE Postás SE                  38:23     9:26 
   9 Eskilsson Ulf             XWWOP World Wide Orienteeri    39:08    10:11 
  10 Nagy Dezső                HSP Hidegkúti Spartacus Spo    39:31    10:34 
  11 Juntunen Olli dr.         XHSI Helsingin Suunnistajat    40:02    11:05 
  12 Koponen Pentti            XWWOP World Wide Orienteeri    41:07    12:10 
  13 Wibye Harald              XWWOP World Wide Orienteeri    41:18    12:21 
  14 Tidman Ake                XWWOP World Wide Orienteeri    43:19    14:22 
  15 Nyögéri Imre              KST Kőbányai Sirályok Tájfu    43:46    14:49 
  16 Bogdány Miklós            TTE Tipo Tájfutó és Környez    44:01    15:04 
  17 Nilsson Burne             XWWOP World Wide Orienteeri    44:10    15:13 
  18 Schell Antal              PSE Postás SE                  44:58    16:01 
  19 Isgren Hugo               XWWOP World Wide Orienteeri    46:37    17:40 
  20 Rédl Gábor dr.            PSE Postás SE                  51:41    22:44 
  21 Pataki Zsolt              SPA Tabáni Spartacus Sport     56:51    27:54 
  22 Gönczi Péter              SPA Tabáni Spartacus Sport     66:12    37:15 

     Sander Ake                XWWOP World Wide Orienteeri     hiba          



F75  (8)                3.5 km  80 m   9 ep         

   1 Bengtsson Peo             XWWOP World Wide Orienteeri    34:19     0:00 
   2 Bohin Hans                XWWOP World Wide Orienteeri    43:53     9:34 
   3 Johansson Bertil          XWWOP World Wide Orienteeri    47:19    13:00 
   4 Dudás István              OSC Orvosegyetem SC            47:36    13:17 
   5 Jakoaho Taisto            XHYV Hyvinkään Rasti           50:59    16:40 
   6 Salmenkylä Juhani         XHSI Helsingin Suunnistajat    52:44    18:25 
   7 Möstl Max                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt    76:14    41:55 
   8 Simpanen Erkki            XRAS Rastihaukat               76:15    41:56 



N10D  (13)              4.0 km  50 m   7 ep         

   1 Gárdonyi Csilla           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    18:09     0:00 
   2 Marosffy Boglárka         OSC Orvosegyetem SC            24:05     5:56 
   3 Riesing Hanna             SZV Szegedi Vasutas SE         24:11     6:02 
   4 Hajdu Nelli               TTE Tipo Tájfutó és Környez    28:07     9:58 
   5 Pálfi Fanni               SZV Szegedi Vasutas SE         31:27    13:18 
   6 Gyurina Csenge            EK Egyesületen kívüli          35:56    17:47 
   7 Zimmer Csenge             FMT FŐMTERV SK                 38:48    20:39 
   8 Barota Boglárka           EK Egyesületen kívüli          42:09    24:00 
   9 Riesing Eszter            SZV Szegedi Vasutas SE         47:47    29:38 
  10 Sümeghy Márta             EK Egyesületen kívüli          60:28    42:19 
  11 Schaumann Laura           XHSV HSV OL Wiener Neustadt    63:39    45:30 

     Veszelka Noémi            SZU Szegedi Bokorugró Tájfu     n.i.          
     Szuromi Petra             VHS Veszprémi Honvéd SE         n.i.          



N12C  (17)              2.9 km  55 m   8 ep         

   1 Nagy Viktória             SPA Tabáni Spartacus Sport     24:31     0:00 
   2 Porgányi Anna             ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    24:57     0:26 
   3 Gassner Jasmina           XNTU Naturfreunde Wien         25:38     1:07 
   4 Szabó Dorina              SZV Szegedi Vasutas SE         25:57     1:26 
   5 Czibolya Lili             SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    26:55     2:24 
   6 Hajdu Frida Sára          TTE Tipo Tájfutó és Környez    28:53     4:22 
   7 Sárközy Zsófia            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    31:11     6:40 
   8 Finta Sári                MAT Mazsola Tájfutó és Term    32:41     8:10 
   9 Dudás Anna                TTT Tatai Tömegsport és Táj    33:08     8:37 
  10 Vankó Milena              HSE Hegyisport Szentendre E    33:40     9:09 
  11 Korsós Zsófia             SZV Szegedi Vasutas SE         37:53    13:22 
  12 Maácz Fruzsina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    41:08    16:37 
  13 Vajda Luca                SZV Szegedi Vasutas SE         49:34    25:03 
  14 Gillich Dóra              TTT Tatai Tömegsport és Táj    55:53    31:22 
  15 Szölgyémi Anita           SPA Tabáni Spartacus Sport     76:56    52:25 
  16 Balogh Anna               JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    97:25    72:54 
  17 Nagy Enikő                JMD Jászapáti, Mészáros Lőr   113:26    88:55 



N14B  (15)              3.5 km  80 m   9 ep         

   1 Balázs Otília             SPA Tabáni Spartacus Sport     29:00     0:00 
   2 Völgyesi Melody           SPA Tabáni Spartacus Sport     31:53     2:53 
   3 Gassner Anika             XNTU Naturfreunde Wien         32:23     3:23 
   4 Gera Krisztina            SZV Szegedi Vasutas SE         33:22     4:22 
   5 Horváth Hanga             MAT Mazsola Tájfutó és Term    34:01     5:01 
   6 Egei Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környez    34:11     5:11 
   7 Kósa Noémi                BTK Bakonyi Tájfutó Klub       34:30     5:30 
   8 Faggyas Petra             TTE Tipo Tájfutó és Környez    35:48     6:48 
   9 Zsiros Csenge             SZV Szegedi Vasutas SE         36:16     7:16 
  10 Kertész Zsófia            TTE Tipo Tájfutó és Környez    40:31    11:31 
  11 Szentes Dóra              XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    41:01    12:01 
  12 Pietsch Lena              XNTU Naturfreunde Wien         51:36    22:36 
  13 Nagy Dorottya             TTE Tipo Tájfutó és Környez    54:19    25:19 

     Vékony Vanda              ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          
  Vk Molnár Jeanette           SPA Tabáni Spartacus Sport     44:42          



N16B  (9)               4.2 km  105 m   11 ep       

   1 Bartus Petra              XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    33:36     0:00 
   2 Weiler Virág              SPA Tabáni Spartacus Sport     35:02     1:26 
   3 Liszka Eszter             SPA Tabáni Spartacus Sport     35:46     2:10 
   4 Péntek Gréti              VBT Veszprémi Bridzs és Táj    42:38     9:02 
   5 Kadocsa Rebeka            MAT Mazsola Tájfutó és Term    48:54    15:18 
   6 Ratinland Zsófia          FLF Fehérlófia SE              55:53    22:17 
   7 Tölgyesi Blanka           SPA Tabáni Spartacus Sport     65:57    32:21 

     Jaeger Theresa            XLZO LZ Omaha                   n.i.          
     Boyko Mariya              XUKR Ukrajna                    n.i.          



N18B  (8)               5.1 km  140 m   14 ep       

   1 Tesarova Marketa          XBRN Brno 1                    44:23     0:00 
   2 Varsányi Kinga            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    50:10     5:47 
   3 Faggyas Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Környez    51:38     7:15 
   4 Hruskova Barbora          XBRN Brno 1                    51:56     7:33 
   5 Tóth Krisztina            TTE Tipo Tájfutó és Környez    52:23     8:00 
   6 Rusvai Katalin            FSC Futárok SC                 53:47     9:24 
   7 Faggyas Réka              TTE Tipo Tájfutó és Környez    53:54     9:31 
   8 Pózna Anna                VBT Veszprémi Bridzs és Táj    54:33    10:10 



N20A  (4)               6.1 km  150 m   20 ep       

   1 Arbter Anja               XNTU Naturfreunde Wien         50:11     0:00 
   2 Őry Luca                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    72:03    21:52 
   3 Németh Luca               SPA Tabáni Spartacus Sport     75:01    24:50 
   4 Oszkó Dóra                SPA Tabáni Spartacus Sport     75:03    24:52 



N21B  (11)              6.1 km  150 m   20 ep       

   1 Szabó Veronika            ARA Alba Regia Atlétikai Kl    57:22     0:00 
   2 Nagy Krisztina            BEA Budapesti Egyetemi Atlé    62:01     4:39 
   3 Kotormán Ágnes            VHS Veszprémi Honvéd SE        63:45     6:23 
   4 Berthold Anikó            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    64:28     7:06 
   5 Bertóti Diana             DTC Diósgyőri Tájfutó Club     67:24    10:02 
   6 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem SC            67:44    10:22 
   7 Tóthné Schuch Anikó       KST Kőbányai Sirályok Tájfu    78:19    20:57 
   8 Lada Nikolett             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    79:29    22:07 
   9 Biró Aletta               BEA Budapesti Egyetemi Atlé    96:35    39:13 
  10 Kovács Júlia Virág        SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    97:56    40:34 

     Kovács Edit               ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          



N21BR  (21)             4.3 km  160 m   10 ep       

   1 Tokaji Mónika             HRF Szolnoki Honvéd Sporteg    36:38     0:00 
   2 Zelena Dóra               MEA Miskolci Egyetemi Atlét    40:46     4:08 
   3 Vázsonyi Patrícia         BSC Balatonfüredi SC           41:00     4:22 
   4 Lux Andrea                TTE Tipo Tájfutó és Környez    42:27     5:49 
   5 Marosán Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    43:11     6:33 
   6 Kucher Nicole             XLZO LZ Omaha                  46:11     9:33 
   7 Tusić Anamaria            XOKL OK LOKVE Croatia          46:15     9:37 
   8 Poller Lilla              BSC Balatonfüredi SC           47:52    11:14 
   9 Ebinger Mónika            KFK KFKI Petőfi Sportkör       48:35    11:57 
  10 Máthé Fanni               TTE Tipo Tájfutó és Környez    48:47    12:09 
  11 Németh Ágnes dr.          TTE Tipo Tájfutó és Környez    49:23    12:45 
  12 Tóth Ágnes                MAF Műegyetemi Atlétikai és    49:45    13:07 
  13 Schaumann Saskya          XHSV HSV OL Wiener Neustadt    56:23    19:45 
  14 Gyalog Zsófia             SPA Tabáni Spartacus Sport     56:57    20:19 
  15 Csordás Erika             FMT FŐMTERV SK                 57:25    20:47 
  16 Tkalcic Ivana             XOKJ OK Japetic                59:50    23:12 
  17 Slavic Tea                XOKJ OK Japetic                75:45    39:07 
  18 Emde Sabine               XKAL Kalksburg OL              79:36    42:58 
  19 Tóth Károlyné             VTC Veszprémi Tájfutó Club     82:22    45:44 
  20 Tóth Eszter               TTE Tipo Tájfutó és Környez    99:40    63:02 

     Nagyné Bódis Borbála      FSC Futárok SC                  n.i.          



N21C  (16)              4.2 km  140 m   9 ep        

   1 Nagy Nóra                 SZV Szegedi Vasutas SE         37:43     0:00 
   2 Boczor Katalin            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    41:18     3:35 
   3 Mester Lívia              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    47:37     9:54 
   4 Kubacsek Éva              FSC Futárok SC                 47:46    10:03 
   5 Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SK                 51:02    13:19 
   6 Mitterer Andrea           BEA Budapesti Egyetemi Atlé    51:22    13:39 
   7 Ódor Viktória             FMT FŐMTERV SK                 52:21    14:38 
   8 Oszkóné Simon Ildikó      SPA Tabáni Spartacus Sport     56:33    18:50 
   9 Horváth Ildikó            SPA Tabáni Spartacus Sport     59:49    22:06 
  10 Tusić Rozmari             XOKL OK LOKVE Croatia          62:02    24:19 
  11 Butkovska Iveta           XAUK ATU Kosice                63:13    25:30 
  12 Fischer Mária             BAL Budapesti Asztali-labda    63:14    25:31 
  13 Keszthelyi Ildikó         PSE Postás SE                  65:56    28:13 
  13 Dóczy Noémi               BDI Budapesti Diáksport Szö    65:56    28:13 

     Nagy Andrea               ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          
     Böröcz Ildikó             XPXX Paksi SE                   n.i.          



N21E  (9)               7.7 km  300 m   19 ep       

   1 Björk Annika              XWWOP World Wide Orienteeri    63:30     0:00 
   2 Wengrin Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Környez    64:45     1:15 
   3 Füzy Anna                 OSC Orvosegyetem SC            69:08     5:38 
   4 Szivák Ildikó             GOC Göcsej Környezetvédő, T    71:07     7:37 
   5 Simon Ágnes               ETC Egri Testedző Club         72:39     9:09 
   6 Veresné Gyalog Zsuzsanna  SPA Tabáni Spartacus Sport     76:26    12:56 
   7 Lüscher Susanne           XWWOP World Wide Orienteeri    77:22    13:52 
   8 Harreither Agnes          XKAL Kalksburg OL              87:51    24:21 
   9 Sisa Dorottya             XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    96:25    32:55 



N35A  (8)               7.3 km  325 m   17 ep       

   1 Fedorová Katarína         XSOK Sokol Pezinok             66:15     0:00 
   2 Allwinger Tünde           TTE Tipo Tájfutó és Környez    87:21    21:06 
   3 Marosffy Orsolya          OSC Orvosegyetem SC            90:37    24:22 
   4 Gobec Ivana               XOVI OK Vihor                  92:31    26:16 
   5 Szemler Judit             TTE Tipo Tájfutó és Környez    97:48    31:33 
   6 Hruskova Lenka            XBRN Brno 1                   106:07    39:52 
   7 Porgányiné Henrich Pirosk ZTC Zalaegerszegi Tájékozód   108:53    42:38 
   8 Skern Marina              XNTU Naturfreunde Wien        122:25    56:10 



N40  (15)               5.9 km  180 m   16 ep       

   1 Mátyás Ildikó             PVM Pécsi Vörös Meteor SK      56:46     0:00 
   2 Tömördi Ágnes             HSE Hegyisport Szentendre E    59:05     2:19 
   3 Larsson Suzy              XWWOP World Wide Orienteeri    63:49     7:03 
   4 Bonák Claudia             XNTU Naturfreunde Wien         65:32     8:46 
   5 Roboz Zoltánné            VHS Veszprémi Honvéd SE        66:45     9:59 
   6 Tamásné Szakács Judit     MSE Megalódusz SE              67:19    10:33 
   7 Hajas Csilla              BEA Budapesti Egyetemi Atlé    68:55    12:09 
   8 Horváti Réka              HSP Hidegkúti Spartacus Spo    71:42    14:56 
   9 Gassner Katja             XNTU Naturfreunde Wien         72:42    15:56 
  10 Kissné Kis Mária          XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    75:08    18:22 
  11 Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Környez    79:38    22:52 
  12 Óváry Nagy Andrea         VHS Veszprémi Honvéd SE       109:10    52:24 
  13 Tönköly Erika             SPA Tabáni Spartacus Sport    119:17    62:31 

     Bányai Réka               HSP Hidegkúti Spartacus Spo     hiba          
     Calvet Christine          XNTU Naturfreunde Wien          hiba          



N45  (14)               4.2 km  105 m   11 ep       

   1 Rusvainé Barócsi Katalin  FSC Futárok SC                 37:06     0:00 
   2 Juhas Irina               XDIF OK DIF Beograd            38:52     1:46 
   3 Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus Sport     39:58     2:52 
   4 Arbter Vera               XNTU Naturfreunde Wien         40:14     3:08 
   5 Bacsó Piroska             MAF Műegyetemi Atlétikai és    42:19     5:13 
   6 Ludvig Ágnes              MAF Műegyetemi Atlétikai és    46:48     9:42 
   7 Salmenkylä Tuulikki       XHSI Helsingin Suunnistajat    47:49    10:43 
   8 Nemesházi Lászlóné        PSE Postás SE                  49:55    12:49 
   9 Rokoszova Jaroslava       XBAN Banik Ostrava             52:25    15:19 
  10 Pápainé Poós Ildikó       ARA Alba Regia Atlétikai Kl    66:24    29:18 

     Pietsch Silvia            XNTU Naturfreunde Wien          hiba          
     Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre E     n.i.          
     Németh Kati               XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          
     Szőcs Anett               HSP Hidegkúti Spartacus Spo     n.i.          



N50  (13)               4.3 km  160 m   10 ep       

   1 Muzsnai Ágota dr.         HSE Hegyisport Szentendre E    37:26     0:00 
   2 Jane Johansson            XWWOP World Wide Orienteeri    39:14     1:48 
   3 Dahl Liabeth              XWWOP World Wide Orienteeri    39:51     2:25 
   4 Kukkasjärvi Elina         XRAJ Rajamäen Rykmentti        42:47     5:21 
   5 Horváth Magda             TTE Tipo Tájfutó és Környez    44:16     6:50 
   6 Karovic Maria             XSOK Sokol Pezinok             46:27     9:01 
   7 Larsson-Mänd Riina        XWWOP World Wide Orienteeri    54:48    17:22 
   8 Salmi Maija               XHSI Helsingin Suunnistajat    55:52    18:26 
   9 Jeppsson Aina             XWWOP World Wide Orienteeri    56:22    18:56 
  10 Ostorics Zsuzsanna        PSE Postás SE                  59:58    22:32 
  11 Fabek Branka              XOKJ OK Japetic                62:55    25:29 
  12 Larsson Una               XWWOP World Wide Orienteeri    66:11    28:45 
  13 Polackova Darina          XSOK Sokol Pezinok             70:29    33:03 



N55  (10)               3.5 km  80 m   9 ep         

   1 Csőkör Irén               BBB Balassi Bálint KSE Bala    34:50     0:00 
   2 Engelby Ulla              XWWOP World Wide Orienteeri    35:37     0:47 
   3 Szopori Éva               KRI Kristály Tájfutó és Ter    38:56     4:06 
   4 Szabó Zsuzsanna           KST Kőbányai Sirályok Tájfu    39:32     4:42 
   5 Oralkova Libuse           XOBT OOB Třebíč                48:36    13:46 
   6 Gunnarsson Stina          XWWOP World Wide Orienteeri    50:05    15:15 
   7 Henkova Svatava           XRBK RBK Blansko               50:41    15:51 
   8 Fedorcsák Eszter          XNTU Naturfreunde Wien         51:34    16:44 
   9 Kühn Edit                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK      52:12    17:22 
  10 Larsson Siv               XWWOP World Wide Orienteeri    60:33    25:43 



N60  (8)                3.5 km  80 m   9 ep         

   1 Andersen Sylvia           XWWOP World Wide Orienteeri    33:48     0:00 
   2 Graff-Iversen Sidsel      XFOS Fossum IF                 35:53     2:05 
   3 Sundén Maud               XWWOP World Wide Orienteeri    38:44     4:56 
   4 Grant Julianna            BÖF Budai Ősforrás SC          43:00     9:12 
   5 Gombkötő Zsuzsanna        VTC Veszprémi Tájfutó Club     45:54    12:06 
   6 Sjöberg Margareta         XWWOP World Wide Orienteeri    46:49    13:01 
   7 Salomonsson Ingrid        XWWOP World Wide Orienteeri    48:11    14:23 
   8 Blom Kerstin              XWWOP World Wide Orienteeri    50:41    16:53 



N65  (17)               3.5 km  80 m   9 ep         

   1 Pirozzi Britt Forsell     XWWOP World Wide Orienteeri    35:42     0:00 
   2 Holmboe Siri              XWWOP World Wide Orienteeri    36:01     0:19 
   3 Tidman Margareta          XWWOP World Wide Orienteeri    38:39     2:57 
   4 Svendsen Torill           XWWOP World Wide Orienteeri    41:36     5:54 
   5 Bonek Annelise            XNTU Naturfreunde Wien         45:46    10:04 
   6 Bengtsson Inga-Britt      XWWOP World Wide Orienteeri    46:44    11:02 
   7 Pearson Hilary            PSE Postás SE                  49:18    13:36 
   8 Grömblad Gunilla          XWWOP World Wide Orienteeri    51:11    15:29 
   9 Hanusz Mária              OSC Orvosegyetem SC            52:16    16:34 
  10 Jakoaho Ritva             XHYV Hyvinkään Rasti           53:02    17:20 
  11 Johansson Kerstin         XWWOP World Wide Orienteeri    54:09    18:27 
  12 Aschacher Gizella         XHSV HSV OL Wiener Neustadt    54:22    18:40 
  13 Wengrin Istvánné          VTC Veszprémi Tájfutó Club     55:21    19:39 
  14 Éliás Vilmosné            TTE Tipo Tájfutó és Környez    60:15    24:33 
  15 Raunemaa Pirkko           XHSI Helsingin Suunnistajat    64:26    28:44 
  16 Nilsson Anita             XWWOP World Wide Orienteeri    78:53    43:11 

     Ek Clarie                 XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          



NYK  (44)               2.9 km  55 m   8 ep         

   1 Vass Flóra                SZV Szegedi Vasutas SE         23:46     0:00 
   2 Baranyi Anikó             SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    27:09     3:23 
   3 Gazdag Zsuzsanna          SPA Tabáni Spartacus Sport     29:43     5:57 
   4 Kadocsa Levente           MAT Mazsola Tájfutó és Term    31:04     7:18 
   5 Kocsis Piroska            BDI Budapesti Diáksport Szö    31:09     7:23 
   6 Palyik Andrea             XEGY Egyesületen kívüli1       32:20     8:34 
   7 Havasi Gábor              KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    33:16     9:30 
   8 Tusic Andrija             XOKL OK LOKVE Croatia          33:34     9:48 
   9 Eghorn-Offrell Marianne   XWWOP World Wide Orienteeri    33:38     9:52 
  10 Heilig András             BSC Balatonfüredi SC           34:10    10:24 
  11 Miklos Rita               SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    34:43    10:57 
  12 Abai Anna                 EK Egyesületen kívüli          34:47    11:01 
  13 Kiss György               EK Egyesületen kívüli          35:24    11:38 
  14 Papanek András            TSE Törekvés SE                36:07    12:21 
  15 Péntek Gáborné            VBT Veszprémi Bridzs és Táj    36:10    12:24 
  16 Horváth László            TSE Törekvés SE                36:40    12:54 
  17 Zimmer Ágoston            FMT FŐMTERV SK                 38:41    14:55 
  18 Varjasi Ilona             TSE Törekvés SE                38:43    14:57 
  19 Mészáros Károly           TTT Tatai Tömegsport és Táj    39:08    15:22 
  20 Keindl Mónika             MEA Miskolci Egyetemi Atlét    40:01    16:15 
  21 Fábián Beatrix            FMT FŐMTERV SK                 40:11    16:25 
  22 Sipos Judit               HSE Hegyisport Szentendre E    41:11    17:25 
  23 Kadocsa Edit              MAT Mazsola Tájfutó és Term    42:01    18:15 
  24 Zimmerné Schulek Ágota    FMT FŐMTERV SK                 42:46    19:00 
  25 Schell Antalné            PSE Postás SE                  44:29    20:43 
  26 Mészárosné Boros Valéria  TTT Tatai Tömegsport és Táj    46:08    22:22 
  27 Sárospatakiné Fazekas Jud BDI Budapesti Diáksport Szö    46:47    23:01 
  28 Szalmásné Szekér Erika    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    47:29    23:43 
  29 Ágh Eleonóra dr.          TTT Tatai Tömegsport és Táj    47:40    23:54 
  30 Mucsiné Belecz Andrea     EK Egyesületen kívüli          50:40    26:54 
  31 Szabó Ildikó              HSP Hidegkúti Spartacus Spo    52:53    29:07 
  32 Csurányi Eszter           KST Kőbányai Sirályok Tájfu    72:29    48:43 
  33 Duchon Lilla              KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    73:15    49:29 
  34 Zentai Zita               KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    75:00    51:14 
  35 Friedrich Vilmos          BEA Budapesti Egyetemi Atlé    91:18    67:32 
  36 Müller János              PSE Postás SE                 111:47    88:01 

     Farkas Annamária          SZV Szegedi Vasutas SE          hiba          
     Mezekva Dávid             FLF Fehérlófia SE               hiba          
     Peterson Erfors Eva       XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          
     Nemcsényi László          XEGY Egyesületen kívüli1        n.i.          
     Nemcsényi Rita            XEGY Egyesületen kívüli1        n.i.          
     Viszt Balázs              ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          
     Tóth Blanka               MAC Margitszigeti Atlétikai     n.i.          
     Tóth Zsuzsanna            ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          



NYT  (57)               4.8 km  180 m   14 ep       

   1 Zsebeházy István          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    30:58     0:00 
   2 Scultéty Márton           KST Kőbányai Sirályok Tájfu    39:23     8:25 
   3 Dankó Zoltán              TTE Tipo Tájfutó és Környez    43:21    12:23 
   4 Patkós Tamás              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    49:48    18:50 
   5 Ács Gábor                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    54:23    23:25 
   6 Németh Bence              VHS Veszprémi Honvéd SE        55:12    24:14 
   7 Jelinek István            PSE Postás SE                  57:04    26:06 
   8 Kriz Pavel                XZDA Zdar                      57:20    26:22 
   9 Zimmer Márton             FMT FŐMTERV SK                 58:10    27:12 
  10 Pokornyik Tibor           TTT Tatai Tömegsport és Táj    58:44    27:46 
  11 Sallai Sára               SZV Szegedi Vasutas SE         58:50    27:52 
  12 Gincsai József            KRI Kristály Tájfutó és Ter    58:56    27:58 
  13 Kertész Gábor             HSP Hidegkúti Spartacus Spo    59:17    28:19 
  14 Dankó Botond              TTE Tipo Tájfutó és Környez    59:31    28:33 
  15 Jászi Tamás               EK Egyesületen kívüli          59:53    28:55 
  16 Oroszné Tóth Zsuzsanna    HAV Havas Szabadidő Klub       61:11    30:13 
  17 Bozán Bertalan            SPA Tabáni Spartacus Sport     61:52    30:54 
  18 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    64:27    33:29 
  19 Biró Sándor               KRI Kristály Tájfutó és Ter    65:05    34:07 
  20 Tápai P. Szabó József Ján ATK Acélszív                   65:55    34:57 
  21 Péntek Gábor              VBT Veszprémi Bridzs és Táj    66:22    35:24 
  22 Radics Anna               ETC Egri Testedző Club         67:27    36:29 
  23 Federics Éva              TTT Tatai Tömegsport és Táj    68:14    37:16 
  24 Hruskova Kristyna         XBRN Brno 1                    68:29    37:31 
  25 Erdősné Németh Ágnes      ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    68:30    37:32 
  26 Karsai Klára              OSC Orvosegyetem SC            70:56    39:58 
  27 Mezey Zoltán              EK Egyesületen kívüli          71:05    40:07 
  28 Varga János               MAF Műegyetemi Atlétikai és    72:53    41:55 
  29 Erdős Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    73:07    42:09 
  30 Csőkör Katalin            TTT Tatai Tömegsport és Táj    74:16    43:18 
  31 Kleim Pál                 ATK Acélszív                   74:39    43:41 
  32 Szabon János              KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    75:27    44:29 
  33 Ladóczi Attila            ATK Acélszív                   77:39    46:41 
  34 Gösswein Judit            PSE Postás SE                  77:54    46:56 
  35 Koltai Ágnes              XEGY Egyesületen kívüli1       79:48    48:50 
  36 Nagy Lajos Viktor         MSE Megalódusz SE              80:22    49:24 
  37 Szegi Amondó Zoltán       BEA Budapesti Egyetemi Atlé    80:26    49:28 
  38 Krizova Zdenka            XZDA Zdar                      85:42    54:44 
  39 Sramkó Réka               EK Egyesületen kívüli          88:59    58:01 
  40 Radnóti Rezső             HAV Havas Szabadidő Klub       91:43    60:45 
  41 Balázs Ottó               SPA Tabáni Spartacus Sport     98:08    67:10 
  42 Konrád Rita               MSE Megalódusz SE             100:30    69:32 
  43 Hevérné Fricska Ildikó    JOG Jogging Plus Szuperinfó   111:54    80:56 
  44 Kele Barnabás             BEA Budapesti Egyetemi Atlé   127:48    96:50 
  45 Csongor Csaba             ATK Acélszív                  144:20   113:22 

     Csongor Botond            ATK Acélszív                    hiba          
     Kovács István             SZU Szegedi Bokorugró Tájfu     hiba          
     Timmel Krisztina          EK Egyesületen kívüli           n.i.          
     Tóth Korinna              EK Egyesületen kívüli           n.i.          
     Trimmel Mária             EK Egyesületen kívüli           n.i.          
     Katona Ferenc dr.         HSE Hegyisport Szentendre E     n.i.          
     Nemcsényi László dr.      DHS Debreceni Honvéd Sport-     n.i.          
     Orsányi Beatrix           PSE Postás SE                   n.i.          
     Szebeni Zsolt             PSE Postás SE                   n.i.          
     Novák Martina             ETC Egri Testedző Club          n.i.          
     Lengyel Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
  Vk Erdélyi Tibor             HSE Hegyisport Szentendre E    52:46