58. Őszi Spartacus Kupa - 58th Autumn Spartacus Cup 2010V 2010.11.07. 13:36
Eredmények Versenynap 2készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

Hely Név                       Klub                             Idő     Kül. 



F10D  (26)              3.6 km  55 m   6 ep         

   1 Gyólai Péter              SZV Szegedi Vasutas SE         18:38     0:00 
   2 Egei Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környez    19:25     0:47 
   3 Emde Robin                XKAL Kalksburg OL              19:35     0:57 
   4 Barta Ágoston             SPA Tabáni Spartacus Sport     19:45     1:07 
   5 Jónás Ferenc              SZV Szegedi Vasutas SE         21:18     2:40 
   6 Barta Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport     21:45     3:07 
   7 Finta András              MAT Mazsola Tájfutó és Term    24:11     5:33 
   8 Sarnyai Benedek           SZV Szegedi Vasutas SE         25:05     6:27 
   9 Tamás Ervin               MSE Megalódusz SE              26:23     7:45 
  10 Néda Tamás és Júlia       HSP Hidegkúti Spartacus Spo    26:26     7:48 
  11 Józsa Botond              PSE Postás SE                  26:55     8:17 
  12 Gerzsényi Levente         KRI Kristály Tájfutó és Ter    28:22     9:44 
  13 Angyal Dániel             VHS Veszprémi Honvéd SE        28:29     9:51 
  14 Bonek Erik                XNTU Naturfreunde Wien         29:19    10:41 
  15 Gerlai Bálint             SPA Tabáni Spartacus Sport     29:28    10:50 
  16 Gobec Jan                 XOVI OK Vihor                  33:06    14:28 
  17 Rumi Zoárd                SPA Tabáni Spartacus Sport     33:34    14:56 
  18 Irházy Sámuel             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    34:49    16:11 
  19 Kadocsa Benjámin          MAT Mazsola Tájfutó és Term    35:08    16:30 
  20 Demjén Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport     39:12    20:34 
  21 Lakatos Tamás             SPA Tabáni Spartacus Sport     49:58    31:20 
  22 Polgár Barnabás           VHS Veszprémi Honvéd SE        59:34    40:56 

     Óváry Nagy Ádám           VHS Veszprémi Honvéd SE         hiba          
     Gyenes Máté               SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          
     Vancsek Dávid             XEGY Egyesületen kívüli1        n.i.          
     Deubel Joergen            XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



F12C  (23)              2.1 km  50 m   6 ep         

   1 Zacher Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport     14:02     0:00 
   2 Horváth Csongor           MAT Mazsola Tájfutó és Term    14:41     0:39 
   3 Allwinger Herwig ifj.     TTE Tipo Tájfutó és Környez    16:03     2:01 
   4 Rétfalvi Kolos            SMA Soproni Műegyetemi AC      16:08     2:06 
   5 Ptáček Patrik             XBET Beta Ursus Brno           16:22     2:20 
   6 Bonek Jannis              XNTU Naturfreunde Wien         17:14     3:12 
   7 Gyalus Gergő              FLF Fehérlófia SE              17:15     3:13 
   8 Péntek Márton             VBT Veszprémi Bridzs és Táj    17:45     3:43 
   9 Tóth Balázs               EK Egyesületen kívüli          18:46     4:44 
  10 Tóth Erik                 KST Kőbányai Sirályok Tájfu    19:42     5:40 
  11 Turschl Bence             SPA Tabáni Spartacus Sport     21:19     7:17 
  12 Marosffy Bálint           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    23:45     9:43 
  13 Rajkó Dávid               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    28:52    14:50 
  14 Eszlári Dávid             VHS Veszprémi Honvéd SE        29:51    15:49 
  15 Schaumann Tobias          XHSV HSV OL Wiener Neustadt    29:58    15:56 
  16 Werner Bendegúz           CBD Ceglédi Bem Vasutas        30:49    16:47 
  17 Nagy Gergő                TTE Tipo Tájfutó és Környez    36:12    22:10 
  18 Márk Zsombor              BSC Balatonfüredi SC           39:04    25:02 
  19 Tajti Sándor              JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    80:07    66:05 

     Bánhidy Levente           FLF Fehérlófia SE               hiba          
     Weiler Vince              SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          
     Pintér Balázs             SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          
     Simon Márton              TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          



F14B  (20)              4.1 km  65 m   14 ep        

   1 Dalos Máté                SPA Tabáni Spartacus Sport     26:30     0:00 
   2 Lengyel Ádám              SPA Tabáni Spartacus Sport     28:24     1:54 
   3 Peregi Dániel             SPA Tabáni Spartacus Sport     28:37     2:07 
   4 Bíró Péter                SZV Szegedi Vasutas SE         29:48     3:18 
   5 Tölgyesi Aurél            VHS Veszprémi Honvéd SE        30:26     3:56 
   6 Hajdu Erik                TTE Tipo Tájfutó és Környez    30:48     4:18 
   7 Lakatos Tádé              SPA Tabáni Spartacus Sport     30:50     4:20 
   8 Farkasdy András           SPA Tabáni Spartacus Sport     31:24     4:54 
   9 Egei Patrik               TTE Tipo Tájfutó és Környez    33:08     6:38 
  10 Erdős Márton              ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    33:35     7:05 
  11 Ptáček Pavel ifj.         XBET Beta Ursus Brno           33:53     7:23 
  12 Weiler Vilmos             SPA Tabáni Spartacus Sport     34:20     7:50 
  13 Vujanic Josip             XOKL OK LOKVE Croatia          35:57     9:27 
  14 Nagy Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport     36:55    10:25 
  15 Pályi Patrik              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    37:10    10:40 
  16 Deczky Dániel             ARA Alba Regia Atlétikai Kl    37:12    10:42 
  17 Porgányi Márk             ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    40:17    13:47 
  18 Vujanic Filip             XOKL OK LOKVE Croatia          42:03    15:33 
  19 Vassányi Gergely          BSC Balatonfüredi SC           47:27    20:57 
  20 Szalmás Márton            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    80:35    54:05 



F16B  (18)              5.8 km  150 m   17 ep       

   1 Vajda Balázs              SZV Szegedi Vasutas SE         37:57     0:00 
   2 Balázs Bulcsú             SPA Tabáni Spartacus Sport     40:19     2:22 
   3 Záděra Pavel              XBET Beta Ursus Brno           41:33     3:36 
   4 Németh Marcell            SPA Tabáni Spartacus Sport     43:18     5:21 
   5 Nemes Noel                ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    43:25     5:28 
   6 Hajdu Szása               SPA Tabáni Spartacus Sport     44:19     6:22 
   7 Rusvai László             FSC Futárok SC                 45:35     7:38 
   8 Pokornyik Bence           TTT Tatai Tömegsport és Táj    46:41     8:44 
   9 Jenes Soma                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    48:15    10:18 
  10 Körmendi Miklós Márton    SZV Szegedi Vasutas SE         49:18    11:21 
  11 Dalos Áron                SPA Tabáni Spartacus Sport     53:06    15:09 
  12 Egri Bálint               SPA Tabáni Spartacus Sport     55:32    17:35 
  13 Jakus Bertalan            FSC Futárok SC                 63:07    25:10 
  14 Sveiczer András           SPA Tabáni Spartacus Sport     67:59    30:02 

     Tóth Adrián               TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Sárospataki Bálint        BDI Budapesti Diáksport Szö     n.i.          
     Miavecz Balázs            BDI Budapesti Diáksport Szö     n.i.          
     Kálmán Botond             KOS Hegyvidék-KFKI Optimist     n.i.          



F18B  (11)              7.5 km  125 m   20 ep       

   1 Sulyok Ábel               SPA Tabáni Spartacus Sport     47:37     0:00 
   2 Matija Razum              XOKJ OK Japetic                49:41     2:04 
   3 Peregi Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport     51:40     4:03 
   4 Horváth Máté              TSE Törekvés SE                55:00     7:23 
   5 Oszkó Attila              SPA Tabáni Spartacus Sport     58:20    10:43 
   6 Péntek Mátyás             VBT Veszprémi Bridzs és Táj    59:49    12:12 
   7 Zacher Viktor             SPA Tabáni Spartacus Sport     60:54    13:17 
   8 Hajdu Marcell             KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    64:37    17:00 
   9 Kovács Ádám               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    87:43    40:06 

     Ungvárszky Ádám           SPA Tabáni Spartacus Sport      hiba          
     Jánosy Bence              SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          



F20A  (5)               8.7 km  225 m   20 ep       

   1 Arbter Simon              XNTU Naturfreunde Wien         52:07     0:00 
   2 Bugár Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport     54:33     2:26 
   3 Liszka Krisztián          SPA Tabáni Spartacus Sport     55:01     2:54 
   4 Bakó Áron                 SPA Tabáni Spartacus Sport     61:06     8:59 
   5 Tölgyesi Renátó           SPA Tabáni Spartacus Sport     67:00    14:53 



F21B  (23)              8.7 km  225 m   20 ep       

   1 Kaltenbacher Pierre       XHSV HSV OL Wiener Neustadt    50:32     0:00 
   2 Plohn Markus              XHSV HSV OL Wiener Neustadt    51:52     1:20 
   3 Molnár Róbert             ARA Alba Regia Atlétikai Kl    54:10     3:38 
   4 Cserpák Zsolt             STE Szabolcs-Szatmár-Bereg     55:57     5:25 
   5 Nagy Tibor                FSC Futárok SC                 56:25     5:53 
   6 Legac Lino                XOKJ OK Japetic                58:11     7:39 
   7 Balogh Róbert             FLF Fehérlófia SE              59:16     8:44 
   8 Kain Gergely              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    59:30     8:58 
   9 Bertóti Róbert            DTC Diósgyőri Tájfutó Club     64:02    13:30 
  10 Bazsó Dániel              BSC Balatonfüredi SC           64:43    14:11 
  11 Molnár Zoltán             THT Tapolcai Honvéd SE         67:42    17:10 
  12 Szőke Norbert             KAL Kalocsai SE                67:48    17:16 
  13 Vajda Zsolt               THT Tapolcai Honvéd SE         69:08    18:36 
  14 Gyurcsik Péter            SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    70:45    20:13 
  15 Gombos Csaba              MAF Műegyetemi Atlétikai és    71:34    21:02 
  16 Rajncsák Dávid            MAF Műegyetemi Atlétikai és    98:50    48:18 

     Bakos Marcell             BDI Budapesti Diáksport Szö     n.i.          
     Hegedűs Zoltán            OSC Orvosegyetem SC             n.i.          
     Kovács Balázs             BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          
     Sárospataki Barnabás      BDI Budapesti Diáksport Szö     n.i.          
     Illésy András             BDI Budapesti Diáksport Szö     n.i.          
     Bartos Vince              BDI Budapesti Diáksport Szö     n.i.          
     Kiss Gábor                XPXX Paksi SE                   n.i.          



F21BR  (41)             5.7 km  100 m   18 ep       

   1 Józsa Gábor               PSE Postás SE                  33:03     0:00 
   2 Gombkötő Péter            TTE Tipo Tájfutó és Környez    38:38     5:35 
   3 Harkányi Árpád            TTE Tipo Tájfutó és Környez    38:42     5:39 
   4 Guszlev Antal             ARA Alba Regia Atlétikai Kl    39:38     6:35 
   5 Takács Krisztián          BSC Balatonfüredi SC           40:11     7:08 
   6 Sprok Bence               PVS Pécsi Vasutas SK           40:35     7:32 
   7 Weibl Zoltán              SFC Széchenyi István Egyete    41:36     8:33 
   8 Ádám Péter                MSE Megalódusz SE              41:59     8:56 
   9 Déry Attila               TTE Tipo Tájfutó és Környez    42:22     9:19 
  10 Petró Árpád               FSC Futárok SC                 42:29     9:26 
  11 Meichl Márton             TTE Tipo Tájfutó és Környez    43:12    10:09 
  12 Lukács Zsolt              FSC Futárok SC                 43:26    10:23 
  13 Sági Péter                MAF Műegyetemi Atlétikai és    43:58    10:55 
  14 Nagy Kristóf              SPA Tabáni Spartacus Sport     44:12    11:09 
  15 Hegedűs Károly dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környez    44:20    11:17 
  16 Markovic Frane            XOKJ OK Japetic                44:44    11:41 
  17 Kiss Gábor                KAL Kalocsai SE                44:45    11:42 
  18 Mórocza Árpád             BSC Balatonfüredi SC           45:00    11:57 
  19 Schaumann Jörg            XHSV HSV OL Wiener Neustadt    45:17    12:14 
  20 Kövesdi Ádám              TTE Tipo Tájfutó és Környez    45:25    12:22 
  21 Tot Nikola                XOKJ OK Japetic                45:56    12:53 
  22 Suban Damir               XOKJ OK Japetic                46:32    13:29 
  23 Faggyas László            TTE Tipo Tájfutó és Környez    47:49    14:46 
  24 Matics Gyula              MAF Műegyetemi Atlétikai és    47:51    14:48 
  25 Branimir Pongrac          XOKJ OK Japetic                47:59    14:56 
  26 Dankó István              TTE Tipo Tájfutó és Környez    49:31    16:28 
  27 Kiss Dénes                XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    49:35    16:32 
  28 Batta István              TTE Tipo Tájfutó és Környez    53:04    20:01 
  29 Kaszab Gábor              EK Egyesületen kívüli          53:24    20:21 
  30 Zagyi László              JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    54:17    21:14 
  31 Ágoston Tibor             MAF Műegyetemi Atlétikai és    56:24    23:21 
  32 Balogh Péter              FSC Futárok SC                 65:07    32:04 
  33 Vereszki Tibor            TSE Törekvés SE                66:13    33:10 
  34 Szentgyörgyi Zsolt        SMA Soproni Műegyetemi AC      74:39    41:36 

     Mentler Balázs            SFC Széchenyi István Egyete     hiba          
     Biró Áron                 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          
     Friedrich Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Gond Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Pálfi György              TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Csanádi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Zakariás János            TSE Törekvés SE                 n.i.          



F21C  (14)              6.1 km  135 m   16 ep       

   1 Kiss György ifj.          BEA Budapesti Egyetemi Atlé    41:17     0:00 
   2 Dömötör Gábor             SFC Széchenyi István Egyete    44:56     3:39 
   3 Hunyadi István            EK Egyesületen kívüli          45:35     4:18 
   4 Győri János Attila        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub     47:13     5:56 
   5 Konkoly Gergő             FSC Futárok SC                 48:52     7:35 
   6 Ballagó Tamás             FSC Futárok SC                 49:30     8:13 
   7 Vékony Andor              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    51:55    10:38 
   8 Mentler Balázs            SFC Széchenyi István Egyete    52:20    11:03 
   9 Fehér Csaba               EK Egyesületen kívüli          54:15    12:58 
  10 Kiss Attila               EK Egyesületen kívüli          54:26    13:09 
  11 Süle Ferenc Attila        FMT FŐMTERV SK                 56:06    14:49 
  12 Berthold Tamás            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    58:33    17:16 
  13 Magyari Árpád             SPA Tabáni Spartacus Sport     58:36    17:19 
  14 Buzás Gyula               FMT FŐMTERV SK                 64:42    23:25 



F21E  (25)              9.8 km  230 m   25 ep       

   1 Walheim Karl              XWWOP World Wide Orienteeri    53:51     0:00 
   2 Gvosdev Pavel             XWWOP World Wide Orienteeri    54:26     0:35 
   3 Eriksson Petter           XWWOP World Wide Orienteeri    54:39     0:48 
   4 Liljequist Erik           XWWOP World Wide Orienteeri    56:49     2:58 
   5 Lind Patrik               XWWOP World Wide Orienteeri    59:56     6:05 
   6 Kisvölcsey Ákos           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    60:07     6:16 
   7 Vangell Oskar             XWWOP World Wide Orienteeri    61:20     7:29 
   8 Rosendahl Jonathan        XWWOP World Wide Orienteeri    62:43     8:52 
   9 Harkányi Zoltán           MEA Miskolci Egyetemi Atlét    62:51     9:00 
  10 Vellner Gábor ifj.        EK Egyesületen kívüli          62:56     9:05 
  11 Novai György              MEA Miskolci Egyetemi Atlét    64:33    10:42 
  12 Molnár Attila             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    65:57    12:06 
  13 Gunnarson Patrik          XWWOP World Wide Orienteeri    67:23    13:32 
  14 Gyalog Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport     68:23    14:32 
  15 Werner Péter              CBD Ceglédi Bem Vasutas        70:20    16:29 
  16 Gyimesi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környez    70:23    16:32 
  17 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem SC            72:33    18:42 
  18 Török Tibor               KAL Kalocsai SE                79:18    25:27 
  19 Lipovich Alexander        XWWOP World Wide Orienteeri    84:47    30:56 
  20 Konst Frode               XWWOP World Wide Orienteeri   100:15    46:24 

     Forsgren Per              XWWOP World Wide Orienteeri     hiba          
     Györgyi Péter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut     n.i.          
     Marosvölgyi Máté          SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          
     Gutul Alexander           XMDA Moldova ASOC               n.i.          
     Gutul Constantin          XMDA Moldova ASOC               n.i.          



F35A  (8)               8.7 km  225 m   20 ep       

   1 Mód Rudolf                VBT Veszprémi Bridzs és Táj    62:02     0:00 
   2 Mucsi Mihály              TTT Tatai Tömegsport és Táj    68:07     6:05 
   3 Nagy Sándor               KST Kőbányai Sirályok Tájfu    68:09     6:07 
   4 Tornai Szabolcs           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    69:21     7:19 
   5 Németh Csaba              BÖF Budai Ősforrás SC          74:12    12:10 
   6 Matthias Poell            OLW OLC Weinerwald             82:40    20:38 

     Stockmayer Michael        XHSV HSV OL Wiener Neustadt     n.i.          
     Baracsi Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          



F35BR  (19)             4.9 km  80 m   14 ep        

   1 Gerzsényi Zsolt           DTC Diósgyőri Tájfutó Club     32:24     0:00 
   2 Gobec Damir               XOVI OK Vihor                  33:57     1:33 
   3 Huss Arno                 XSTU Sportunion Klagenfurt     34:14     1:50 
   4 Szencz Attila             SZV Szegedi Vasutas SE         35:58     3:34 
   5 Cserna András             MSE Megalódusz SE              37:56     5:32 
   6 Natanaelsson Roland       XWWOP World Wide Orienteeri    38:06     5:42 
   7 Bernáth Zsolt             FLF Fehérlófia SE              39:54     7:30 
   8 Grabecz Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai Kl    41:16     8:52 
   9 Nagy Péter                VHS Veszprémi Honvéd SE        43:24    11:00 
  10 Mauer Lajos               MSE Megalódusz SE              44:14    11:50 
  11 Laták Rudolf              FMT FŐMTERV SK                 44:43    12:19 
  12 Kopanicak Vladimir        XAUK ATU Kosice                45:44    13:20 
  13 Schwendtner Erik          KST Kőbányai Sirályok Tájfu    49:04    16:40 
  14 Tóth László               MEA Miskolci Egyetemi Atlét    49:16    16:52 
  15 Tóth II. Zoltán           KST Kőbányai Sirályok Tájfu    51:42    19:18 
  16 Ficsor Ferenc             ETC Egri Testedző Club         52:40    20:16 
  17 Cenner Tibor dr.          FMT FŐMTERV SK                 61:38    29:14 
  18 Gárdonyi Márk             OSC Orvosegyetem SC            62:10    29:46 

     Deubel Dirk               XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



F40  (29)               7.5 km  125 m   20 ep       

   1 Hajdu Martin              TTE Tipo Tájfutó és Környez    41:41     0:00 
   2 Marton János              HSP Hidegkúti Spartacus Spo    44:47     3:06 
   3 Gillich György            TTT Tatai Tömegsport és Táj    45:02     3:21 
   4 Wittberger Georg          XKAL Kalksburg OL              45:15     3:34 
   5 Egei Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környez    45:42     4:01 
   6 Fehér Ferenc              ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    46:15     4:34 
   7 Gassner Ferri             XNTU Naturfreunde Wien         49:05     7:24 
   8 Allwinger Herwig          TTE Tipo Tájfutó és Környez    50:42     9:01 
   9 Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd SE        51:11     9:30 
  10 Horváth Sándor            MEA Miskolci Egyetemi Atlét    53:23    11:42 
  11 Halaj László              JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    53:59    12:18 
  12 Argay Gyula               TSE Törekvés SE                54:10    12:29 
  13 Jakus Zoltán              FSC Futárok SC                 54:48    13:07 
  14 Pálfi Antal               MAF Műegyetemi Atlétikai és    59:08    17:27 
  15 Lénárt István             FSC Futárok SC                 60:39    18:58 
  16 Weiler Zsolt              MAF Műegyetemi Atlétikai és    62:42    21:01 
  17 Reisenberger Roland       XOKG OK Gittis Klosterneubu    64:19    22:38 
  18 Schell Antal ifj.         PSE Postás SE                  68:20    26:39 
  19 Kadocsa Gábor             MEA Miskolci Egyetemi Atlét    69:56    28:15 
  20 Dalos Attila              MAF Műegyetemi Atlétikai és    74:41    33:00 
  21 Muity László              MSE Megalódusz SE              78:44    37:03 
  22 Bérczes Miklós            FMT FŐMTERV SK                 79:18    37:37 
  23 Németh István             VBT Veszprémi Bridzs és Táj    81:41    40:00 
  24 Varga Attila              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    98:56    57:15 

     Maácz Miklós              MAF Műegyetemi Atlétikai és      nfb          
     Hevér Csaba               JOG Jogging Plus Szuperinfó     n.i.          
     Koltai Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          
     Kiss Attila               HSP Hidegkúti Spartacus Spo     n.i.          
     Pietsch Werner            XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



F45  (32)               6.4 km  125 m   16 ep       

   1 Ptáček Pavel              XBET Beta Ursus Brno           38:16     0:00 
   2 Karlsson Lars             XWWOP World Wide Orienteeri    38:24     0:08 
   3 Hellström Sven-Olov       XSDE Söders SOL                40:00     1:44 
   4 Molnár Géza               BEA Budapesti Egyetemi Atlé    41:40     3:24 
   5 Takács Csaba              TTE Tipo Tájfutó és Környez    42:34     4:18 
   6 Schmidt Pal               XSTR Strangnas-Malmby OL       42:40     4:24 
   7 Gera Tibor                SZV Szegedi Vasutas SE         42:53     4:37 
   8 Szunyog József            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    43:20     5:04 
   9 Arbter Roland             XNTU Naturfreunde Wien         43:33     5:17 
  10 Bonek Peter               XNTU Naturfreunde Wien         43:50     5:34 
  11 Rusvai László             FSC Futárok SC                 45:43     7:27 
  12 Mansson Göran             XWWOP World Wide Orienteeri    46:12     7:56 
  13 Körmendi Miklós           MSE Megalódusz SE              46:26     8:10 
  14 Köck Erwin                XHSV HSV OL Wiener Neustadt    48:09     9:53 
  15 Nagy András               PSE Postás SE                  48:48    10:32 
  16 Szokol Lajos              SZV Szegedi Vasutas SE         49:41    11:25 
  17 Hajagos Henrik            SZV Szegedi Vasutas SE         52:24    14:08 
  18 Einarsson Kjell           XWWOP World Wide Orienteeri    52:35    14:19 
  19 Riesing József            SZV Szegedi Vasutas SE         52:55    14:39 
  20 Sándor László             OSC Orvosegyetem SC            53:36    15:20 
  21 Billroth Georg            XOKG OK Gittis Klosterneubu    54:43    16:27 
  22 Adenstedt Nikolaus        XOKG OK Gittis Klosterneubu    55:49    17:33 
  23 Oszkó László              SPA Tabáni Spartacus Sport     57:43    19:27 
  24 Nemesházi László          PSE Postás SE                  60:47    22:31 
  25 Vancsek Ferenc            XEGY Egyesületen kívüli1       62:59    24:43 
  26 Hruska Tomas              XBRN Brno 1                    67:53    29:37 
  27 Arthofer Dietmar          XLZO LZ Omaha                  69:03    30:47 
  28 Vass Zoltán               SZV Szegedi Vasutas SE         71:41    33:25 
  29 Peregi Tamás              SPA Tabáni Spartacus Sport     85:59    47:43 

     Binder Josef              XLZO LZ Omaha                   hiba          
     Somogyi László            BSC Balatonfüredi SC            n.i.          
     Opetnik Siegfried         XBLE HSV Bleiburg               n.i.          



F50  (37)               5.1 km  115 m   14 ep       

   1 Leif Eriksson             XMOD Modum OL                  32:44     0:00 
   2 Rönneberg Trond           XWWOP World Wide Orienteeri    33:57     1:13 
   3 Gyulai Zoltán             MSE Megalódusz SE              34:18     1:34 
   4 Palmér Ulf                XWWOP World Wide Orienteeri    35:43     2:59 
   5 Kerényi Dénes             HSE Hegyisport Szentendre E    35:59     3:15 
   6 Vankó Péter               HSE Hegyisport Szentendre E    36:05     3:21 
   7 Zsilkin Viktor            HBS Honvéd Bottyán SE          37:22     4:38 
   8 Fedor Jozef               XSOK Sokol Pezinok             37:59     5:15 
   9 Pápai János               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    39:35     6:51 
   9 Tóth Károly               VTC Veszprémi Tájfutó Club     39:35     6:51 
  11 Petró Géza                FSC Futárok SC                 40:07     7:23 
  12 Kiss Tibor                FSC Futárok SC                 40:32     7:48 
  13 Margittai Endre           SMA Soproni Műegyetemi AC      40:53     8:09 
  14 Tóth Lajos                TTT Tatai Tömegsport és Táj    41:23     8:39 
  15 Fleischer Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport     42:10     9:26 
  16 Pap László                TTE Tipo Tájfutó és Környez    42:46    10:02 
  17 Zentai László             HSE Hegyisport Szentendre E    42:47    10:03 
  18 Hochreiter Andreas        XHSV HSV OL Wiener Neustadt    43:36    10:52 
  19 Nagy Sándor               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    46:03    13:19 
  20 Braaten Ingvar            XWWOP World Wide Orienteeri    46:27    13:43 
  21 Nagy Zsolt                FMT FŐMTERV SK                 49:28    16:44 
  22 Kubacsek József           FSC Futárok SC                 49:58    17:14 
  23 Larsson Georg             XWWOP World Wide Orienteeri    51:43    18:59 
  24 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi Atlé    51:46    19:02 
  25 Hegedűs Béla              KST Kőbányai Sirályok Tájfu    52:41    19:57 
  26 Koiser Gerhard            XHSV HSV OL Wiener Neustadt    54:17    21:33 
  27 Skern Tim                 XNTU Naturfreunde Wien         57:00    24:16 
  28 Kaptur József             VHS Veszprémi Honvéd SE        69:05    36:21 
  29 Imeli János               MSE Megalódusz SE              70:59    38:15 

     Kiss Zsolt                EK Egyesületen kívüli           hiba          
     Gadó György               OSC Orvosegyetem SC             n.i.          
     Szőcs László              HSP Hidegkúti Spartacus Spo     n.i.          
     Jahnsen Even              XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          
     Pidner Valentin           XHSV HSV OL Wiener Neustadt     n.i.          
     Gutul Victor              XMDA Moldova ASOC               n.i.          
     Kele József               BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          
     Róth Tibor                ARA Alba Regia Atlétikai Kl     n.i.          



F55  (29)               4.9 km  80 m   14 ep        

   1 Harkányi Csaba            HAV Havas Szabadidő Klub       31:41     0:00 
   2 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentendre E    32:46     1:05 
   3 Ládi János                BTK Bakonyi Tájfutó Klub       34:48     3:07 
   4 Fransson Roy              XWWOP World Wide Orienteeri    35:07     3:26 
   5 Schweifer Erwin           XHSV HSV OL Wiener Neustadt    35:26     3:45 
   6 Bikki Sándor              VTC Veszprémi Tájfutó Club     36:04     4:23 
   7 Dravetz Walter            XSMA SMAFC                     36:29     4:48 
   8 Holm-Gundersen Geir       XWWOP World Wide Orienteeri    37:09     5:28 
   9 Hegedüs Ábel              BEA Budapesti Egyetemi Atlé    37:31     5:50 
  10 Erfors Lennart            XWWOP World Wide Orienteeri    39:57     8:16 
  11 Ponweiser Franz           XHSV HSV OL Wiener Neustadt    40:52     9:11 
  12 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja        41:22     9:41 
  13 Oralek Miroslav           XOBT OOB Třebíč                41:39     9:58 
  14 Kolláth Gábor             SFC Széchenyi István Egyete    43:06    11:25 
  15 Hunyadi Károly            PSE Postás SE                  44:41    13:00 
  16 Somogyi Lajos             BSC Balatonfüredi SC           45:27    13:46 
  17 Hirt Károly               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    45:42    14:01 
  18 Bugár József              BÖF Budai Ősforrás SC          46:00    14:19 
  19 Melkes Antal              SMA Soproni Műegyetemi AC      46:33    14:52 
  20 Ludvig István             MAF Műegyetemi Atlétikai és    48:42    17:01 
  21 Kóger Gyula               PVM Pécsi Vörös Meteor SK      49:13    17:32 
  22 Kaján László              FMT FŐMTERV SK                 51:14    19:33 
  23 Herter László             MAF Műegyetemi Atlétikai és    53:50    22:09 
  24 Aknai Antal               TTT Tatai Tömegsport és Táj    55:34    23:53 
  25 Magyar János              MAF Műegyetemi Atlétikai és    55:51    24:10 
  26 Henek Milan               XRBK RBK Blansko               57:12    25:31 
  27 Kukkasjärvi Tapio         XRAJ Rajamäen Rykmentti        57:51    26:10 

     Györgyi Zoltán            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut     n.i.          
     Polacek Pavol             XSOK Sokol Pezinok              n.i.          



F60  (33)               4.1 km  65 m   14 ep        

   1 Andersson Carl-Henry      XWWOP World Wide Orienteeri    26:58     0:00 
   2 Johansson Arne            XWWOP World Wide Orienteeri    26:59     0:01 
   3 Vitéz László              HER Herkules SE Balatonalmá    27:08     0:10 
   4 Boros Zoltán              HSE Hegyisport Szentendre E    27:33     0:35 
   5 Holmboe Jörgen            XWWOP World Wide Orienteeri    27:44     0:46 
   6 Leino Tapio               XESS EsSu                      28:00     1:02 
   7 Wansölin Ake              XWWOP World Wide Orienteeri    29:37     2:39 
   8 Tüskés György             SKS Sárvári Kinizsi SE         30:53     3:55 
   9 Bogdanovits András        MSE Megalódusz SE              31:18     4:20 
  10 Szűcs B. Levente          HSP Hidegkúti Spartacus Spo    31:57     4:59 
  11 Rétfalvi Lajos            SMA Soproni Műegyetemi AC      33:04     6:06 
  12 Owesson Roy               XWWOP World Wide Orienteeri    33:15     6:17 
  13 Larsson Sven-Olof         XWWOP World Wide Orienteeri    33:28     6:30 
  14 Grabenhofer Wilhelm       XLZO LZ Omaha                  33:39     6:41 
  15 Zánkay András             BEA Budapesti Egyetemi Atlé    34:56     7:58 
  16 Sindely Pál dr.           SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    34:59     8:01 
  17 Németh Jenő               BTK Bakonyi Tájfutó Klub       35:36     8:38 
  18 Tenland Eric              XWWOP World Wide Orienteeri    35:37     8:39 
  19 Salomonsson Bengt         XWWOP World Wide Orienteeri    36:40     9:42 
  20 Robert Benedek            XLZO LZ Omaha                  37:29    10:31 
  21 Csongrádi Jenő            BEA Budapesti Egyetemi Atlé    37:46    10:48 
  22 Kyckling Veli-Matti       XHSI Helsingin Suunnistajat    37:59    11:01 
  23 Tiura Tapio               XHSI Helsingin Suunnistajat    38:27    11:29 
  24 Homoki Géza               EK Egyesületen kívüli          40:06    13:08 
  25 Dvorak Vlastimil          XBAN Banik Ostrava             43:30    16:32 
  26 Lundström Lasse           XHSI Helsingin Suunnistajat    45:33    18:35 
  27 Rokosz Bohumil            XBAN Banik Ostrava             47:07    20:09 
  28 Balogh Iván dr.           BEA Budapesti Egyetemi Atlé    54:09    27:11 

     Göran Green Claes         XWWOP World Wide Orienteeri     hiba          
     Svensson Erland           XWWOP World Wide Orienteeri     hiba          
     Hejjas Attila             XNTU Naturfreunde Wien          hiba          
     Lázár László              PSE Postás SE                   n.i.          
     Kemppainen Markku         XMES Mesikammenet               n.i.          



F65  (36)               4.6 km  80 m   11 ep        

   1 Linnersjö Björn           XWWOP World Wide Orienteeri    35:23     0:00 
   2 Radeström Rune            XWWOP World Wide Orienteeri    35:41     0:18 
   3 Gunnarsson Bo Göran       XWWOP World Wide Orienteeri    36:10     0:47 
   4 Offrell Roland            XWWOP World Wide Orienteeri    38:00     2:37 
   5 Mäkinen Jaako             XWWOP World Wide Orienteeri    38:26     3:03 
   6 Horváth Béla              KST Kőbányai Sirályok Tájfu    39:42     4:19 
   7 Rapakko Timo              XWWOP World Wide Orienteeri    39:49     4:26 
   8 Mossberg Hakan            XWWOP World Wide Orienteeri    39:53     4:30 
   9 Isaksson Kjell-Ake        XWWOP World Wide Orienteeri    40:01     4:38 
  10 Andersson Göran           XWWOP World Wide Orienteeri    40:51     5:28 
  11 Bonek Ernst               XNTU Naturfreunde Wien         41:27     6:04 
  12 Hedlund Bo                XWWOP World Wide Orienteeri    42:26     7:03 
  13 Andersson Benkt           XWWOP World Wide Orienteeri    42:28     7:05 
  14 Kéri Gerzson dr.          HAV Havas Szabadidő Klub       44:14     8:51 
  15 Szemler István            TTE Tipo Tájfutó és Környez    44:50     9:27 
  16 Gerely Ferenc             HSP Hidegkúti Spartacus Spo    45:10     9:47 
  17 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környez    45:41    10:18 
  18 Grönblad Christer         XWWOP World Wide Orienteeri    46:53    11:30 
  19 Jonsson Karl-Erik         XWWOP World Wide Orienteeri    48:11    12:48 
  20 Salminen Raimo            XWWOP World Wide Orienteeri    49:20    13:57 
  21 Muszély György            BEA Budapesti Egyetemi Atlé    50:59    15:36 
  22 Ljusenius Tommy           XWWOP World Wide Orienteeri    55:47    20:24 
  23 Wengrin István            VTC Veszprémi Tájfutó Club     56:47    21:24 
  24 Forsell Sven-Erik         XWWOP World Wide Orienteeri    58:28    23:05 
  25 Junfors Hakan             XWWOP World Wide Orienteeri    59:39    24:16 
  26 Thomsen Knud-Erik         XWWOP World Wide Orienteeri    60:00    24:37 
  27 Berglund Anders           XWWOP World Wide Orienteeri    60:03    24:40 
  28 Karlsson Dag              XWWOP World Wide Orienteeri    61:35    26:12 
  29 Dahlgren Jan              XWWOP World Wide Orienteeri    62:44    27:21 
  30 Nylén Sven-Olof           XWWOP World Wide Orienteeri    66:07    30:44 
  31 Mohácsi József            HAV Havas Szabadidő Klub       67:13    31:50 

     Henriksgard Christer      XWWOP World Wide Orienteeri     hiba          
     Öberg Olov                XWWOP World Wide Orienteeri     hiba          
     Lohász Márton             BDI Budapesti Diáksport Szö     n.i.          
     Nagy Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Pásztor Imre              SZV Szegedi Vasutas SE          n.i.          



F70  (22)               3.0 km  65 m   11 ep        

   1 Axelsson Sivert           XWWOP World Wide Orienteeri    26:35     0:00 
   2 Carlsson Rune             XWWOP World Wide Orienteeri    28:58     2:23 
   3 Eskilsson Ulf             XWWOP World Wide Orienteeri    32:54     6:19 
   4 Carlsson Anders           XWWOP World Wide Orienteeri    33:48     7:13 
   5 Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd SE        36:00     9:25 
   6 Bogdány Miklós            TTE Tipo Tájfutó és Környez    36:08     9:33 
   7 Eberhard Höfer            XASG ASG Teutoburger Wald      37:22    10:47 
   8 Varga György              POE Pécsi Orvos Egészségügy    37:28    10:53 
   9 Nagy Dezső                HSP Hidegkúti Spartacus Spo    37:45    11:10 
  10 Schell Antal              PSE Postás SE                  37:56    11:21 
  11 Gehrmann Peter            XASG ASG Teutoburger Wald      38:05    11:30 
  12 Pearson John              PSE Postás SE                  41:41    15:06 
  13 Nyögéri Imre              KST Kőbányai Sirályok Tájfu    45:20    18:45 
  14 Wibye Harald              XWWOP World Wide Orienteeri    45:31    18:56 
  15 Isgren Hugo               XWWOP World Wide Orienteeri    46:24    19:49 
  16 Juntunen Olli dr.         XHSI Helsingin Suunnistajat    46:34    19:59 
  17 Koponen Pentti            XWWOP World Wide Orienteeri    47:45    21:10 
  18 Nilsson Burne             XWWOP World Wide Orienteeri    51:22    24:47 
  19 Sander Ake                XWWOP World Wide Orienteeri    61:03    34:28 

     Rédl Gábor dr.            PSE Postás SE                   n.i.          
     Tidman Ake                XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          
     Gönczi Péter              SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.          



F75  (8)                3.0 km  65 m   11 ep        

   1 Bengtsson Peo             XWWOP World Wide Orienteeri    32:21     0:00 
   2 Jakoaho Taisto            XHYV Hyvinkään Rasti           42:32    10:11 
   3 Dudás István              OSC Orvosegyetem SC            44:37    12:16 
   4 Johansson Bertil          XWWOP World Wide Orienteeri    46:16    13:55 
   5 Bohin Hans                XWWOP World Wide Orienteeri    48:11    15:50 
   6 Salmenkylä Juhani         XHSI Helsingin Suunnistajat    53:12    20:51 
   7 Möstl Max                 XHSV HSV OL Wiener Neustadt    63:38    31:17 
   8 Simpanen Erkki            XRAS Rastihaukat               79:50    47:29 



N10D  (11)              3.6 km  55 m   6 ep         

   1 Gárdonyi Csilla           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    16:57     0:00 
   2 Marosffy Boglárka         OSC Orvosegyetem SC            19:02     2:05 
   3 Pálfi Fanni               SZV Szegedi Vasutas SE         21:36     4:39 
   4 Riesing Hanna             SZV Szegedi Vasutas SE         24:31     7:34 
   5 Hajdu Nelli               TTE Tipo Tájfutó és Környez    26:58    10:01 
   6 Riesing Eszter            SZV Szegedi Vasutas SE         34:23    17:26 
   7 Werner Boróka             CBD Ceglédi Bem Vasutas        63:40    46:43 

     Veszelka Noémi            SZU Szegedi Bokorugró Tájfu     n.i.          
     Schaumann Laura           XHSV HSV OL Wiener Neustadt     n.i.          
     Szuromi Petra             VHS Veszprémi Honvéd SE         n.i.          
     Zimmer Csenge             FMT FŐMTERV SK                  n.i.          



N12C  (17)              2.1 km  50 m   6 ep         

   1 Nagy Viktória             SPA Tabáni Spartacus Sport     14:00     0:00 
   2 Gassner Jasmina           XNTU Naturfreunde Wien         15:27     1:27 
   3 Hajdu Frida Sára          TTE Tipo Tájfutó és Környez    16:39     2:39 
   4 Czibolya Lili             SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    17:03     3:03 
   5 Vajda Luca                SZV Szegedi Vasutas SE         18:54     4:54 
   6 Finta Sári                MAT Mazsola Tájfutó és Term    19:00     5:00 
   7 Porgányi Anna             ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    21:10     7:10 
   8 Szabó Dorina              SZV Szegedi Vasutas SE         21:35     7:35 
   9 Dudás Anna                TTT Tatai Tömegsport és Táj    22:13     8:13 
  10 Korsós Zsófia             SZV Szegedi Vasutas SE         22:40     8:40 
  11 Sárközy Zsófia            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    25:17    11:17 
  12 Maácz Fruzsina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    30:59    16:59 
  13 Vankó Milena              HSE Hegyisport Szentendre E    33:36    19:36 
  14 Gillich Dóra              TTT Tatai Tömegsport és Táj    39:03    25:03 
  15 Nagy Enikő                JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    51:52    37:52 
  16 Szölgyémi Anita           SPA Tabáni Spartacus Sport     52:49    38:49 
  17 Balogh Anna               JMD Jászapáti, Mészáros Lőr    67:54    53:54 



N14B  (16)              3.0 km  65 m   11 ep        

   1 Gera Krisztina            SZV Szegedi Vasutas SE         27:27     0:00 
   2 Kertész Zsófia            TTE Tipo Tájfutó és Környez    28:43     1:16 
   3 Szentes Dóra              XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    29:18     1:51 
   4 Horváth Hanga             MAT Mazsola Tájfutó és Term    29:29     2:02 
   5 Gassner Anika             XNTU Naturfreunde Wien         29:48     2:21 
   6 Nagy Klára                SPA Tabáni Spartacus Sport     30:42     3:15 
   7 Faggyas Petra             TTE Tipo Tájfutó és Környez    32:03     4:36 
   8 Balázs Otília             SPA Tabáni Spartacus Sport     32:15     4:48 
   9 Vékony Vanda              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    33:21     5:54 
  10 Kósa Noémi                BTK Bakonyi Tájfutó Klub       33:40     6:13 
  11 Völgyesi Melody           SPA Tabáni Spartacus Sport     35:29     8:02 
  12 Egei Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környez    35:33     8:06 
  13 Zsiros Csenge             SZV Szegedi Vasutas SE         43:52    16:25 
  14 Nagy Dorottya             TTE Tipo Tájfutó és Környez    48:00    20:33 

     Molnár Jeanette           SPA Tabáni Spartacus Sport      hiba          
     Pietsch Lena              XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



N16B  (9)               4.1 km  65 m   14 ep        

   1 Weiler Virág              SPA Tabáni Spartacus Sport     28:52     0:00 
   2 Péntek Gréti              VBT Veszprémi Bridzs és Táj    29:51     0:59 
   3 Bartus Petra              XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    31:26     2:34 
   4 Liszka Eszter             SPA Tabáni Spartacus Sport     34:07     5:15 
   5 Tölgyesi Blanka           SPA Tabáni Spartacus Sport     39:02    10:10 
   6 Kadocsa Rebeka            MAT Mazsola Tájfutó és Term    40:26    11:34 
   7 Ratinland Zsófia          FLF Fehérlófia SE              41:00    12:08 

     Jaeger Theresa            XLZO LZ Omaha                   n.i.          
     Boyko Mariya              XUKR Ukrajna                    n.i.          



N18B  (9)               4.9 km  80 m   14 ep        

   1 Tesarova Marketa          XBRN Brno 1                    34:34     0:00 
   2 Hruskova Barbora          XBRN Brno 1                    35:50     1:16 
   3 Rusvai Katalin            FSC Futárok SC                 39:10     4:36 
   4 Faggyas Réka              TTE Tipo Tájfutó és Környez    40:18     5:44 
   5 Tóth Krisztina            TTE Tipo Tájfutó és Környez    40:22     5:48 
   6 Faggyas Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Környez    40:47     6:13 
   7 Gömbös Szilvia            ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    43:31     8:57 
   8 Pózna Anna                VBT Veszprémi Bridzs és Táj    43:39     9:05 

     Varsányi Kinga            KST Kőbányai Sirályok Tájfu     n.i.          



N20A  (4)               5.7 km  100 m   18 ep       

   1 Arbter Anja               XNTU Naturfreunde Wien         39:38     0:00 
   2 Őry Luca                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    49:00     9:22 
   3 Németh Luca               SPA Tabáni Spartacus Sport     56:22    16:44 
   4 Oszkó Dóra                SPA Tabáni Spartacus Sport     71:28    31:50 



N21B  (13)              5.7 km  100 m   18 ep       

   1 Berthold Anikó            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    45:36     0:00 
   2 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem SC            49:09     3:33 
   3 Szabó Veronika            ARA Alba Regia Atlétikai Kl    50:03     4:27 
   4 Riczel Zsuzsanna          PSE Postás SE                  51:21     5:45 
   5 Bertóti Diana             DTC Diósgyőri Tájfutó Club     52:00     6:24 
   6 Kotormán Ágnes            VHS Veszprémi Honvéd SE        53:43     8:07 
   7 Kovács Edit               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    54:12     8:36 
   8 Tóthné Schuch Anikó       KST Kőbányai Sirályok Tájfu    54:51     9:15 
   9 Borsiné Petrik Zsuzsa     ARA Alba Regia Atlétikai Kl    60:26    14:50 
  10 Biró Aletta               BEA Budapesti Egyetemi Atlé    62:28    16:52 
  11 Kovács Júlia Virág        SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    76:16    30:40 

     Lada Nikolett             BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          
     Nagy Krisztina            BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          



N21BR  (21)             4.6 km  80 m   11 ep        

   1 Tokaji Mónika             HRF Szolnoki Honvéd Sporteg    34:41     0:00 
   2 Lux Andrea                TTE Tipo Tájfutó és Környez    38:25     3:44 
   3 Zelena Dóra               MEA Miskolci Egyetemi Atlét    39:03     4:22 
   4 Tusić Anamaria            XOKL OK LOKVE Croatia          39:37     4:56 
   5 Ebinger Mónika            KFK KFKI Petőfi Sportkör       42:06     7:25 
   6 Poller Lilla              BSC Balatonfüredi SC           42:20     7:39 
   7 Kucher Nicole             XLZO LZ Omaha                  43:31     8:50 
   8 Tóth Ágnes                MAF Műegyetemi Atlétikai és    47:20    12:39 
   9 Horváth Klára             VTC Veszprémi Tájfutó Club     53:06    18:25 
  10 Gyalog Zsófia             SPA Tabáni Spartacus Sport     56:01    21:20 
  11 Nagyné Bódis Borbála      FSC Futárok SC                 59:08    24:27 
  12 Vázsonyi Patrícia         BSC Balatonfüredi SC           59:58    25:17 
  13 Tkalcic Ivana             XOKJ OK Japetic                64:07    29:26 
  14 Emde Sabine               XKAL Kalksburg OL              73:51    39:10 
  15 Slavic Tea                XOKJ OK Japetic                75:45    41:04 
  16 Tóth Károlyné             VTC Veszprémi Tájfutó Club     77:42    43:01 

     Csordás Erika             FMT FŐMTERV SK                  n.i.          
     Marosán Ágnes             BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          
     Tóth Eszter               TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Schaumann Saskya          XHSV HSV OL Wiener Neustadt     n.i.          
     Máthé Fanni               TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          



N21C  (17)              3.9 km  90 m   9 ep         

   1 Kubacsek Éva              FSC Futárok SC                 33:18     0:00 
   2 Boczor Katalin            KST Kőbányai Sirályok Tájfu    35:26     2:08 
   3 Magai Ágnes               EK Egyesületen kívüli          37:37     4:19 
   4 Nagy Nóra                 SZV Szegedi Vasutas SE         39:08     5:50 
   5 Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SK                 39:43     6:25 
   6 Butkovska Iveta           XAUK ATU Kosice                39:45     6:27 
   7 Mitterer Andrea           BEA Budapesti Egyetemi Atlé    40:20     7:02 
   8 Molnár Jaenette           SPA Tabáni Spartacus Sport     40:25     7:07 
   9 Fischer Mária             BAL Budapesti Asztali-labda    44:00    10:42 
  10 Oszkóné Simon Ildikó      SPA Tabáni Spartacus Sport     44:11    10:53 
  11 Mester Lívia              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    44:43    11:25 
  12 Ódor Viktória             FMT FŐMTERV SK                 45:32    12:14 
  13 Horváth Ildikó            SPA Tabáni Spartacus Sport     52:55    19:37 
  14 Tusić Rozmari             XOKL OK LOKVE Croatia          59:44    26:26 

     Nagy Andrea               ARA Alba Regia Atlétikai Kl     hiba          
     Keszthelyi Ildikó         PSE Postás SE                   n.i.          
     Böröcz Ildikó             XPXX Paksi SE                   n.i.          



N21E  (9)               7.5 km  125 m   20 ep       

   1 Björk Annika              XWWOP World Wide Orienteeri    49:09     0:00 
   2 Wengrin Ágnes             TTE Tipo Tájfutó és Környez    51:51     2:42 
   3 Füzy Anna                 OSC Orvosegyetem SC            51:54     2:45 
   4 Simon Ágnes               ETC Egri Testedző Club         53:19     4:10 
   5 Szivák Ildikó             GOC Göcsej Környezetvédő, T    58:17     9:08 
   6 Veresné Gyalog Zsuzsanna  SPA Tabáni Spartacus Sport     61:27    12:18 
   7 Sisa Dorottya             XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    66:59    17:50 
   8 Lüscher Susanne           XWWOP World Wide Orienteeri    67:28    18:19 
   9 Harreither Agnes          XKAL Kalksburg OL              69:46    20:37 



N35A  (8)               6.4 km  125 m   16 ep       

   1 Fedorová Katarína         XSOK Sokol Pezinok             53:24     0:00 
   2 Marosffy Orsolya          OSC Orvosegyetem SC            56:26     3:02 
   3 Porgányiné Henrich Pirosk ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    56:33     3:09 
   4 Gobec Ivana               XOVI OK Vihor                  61:54     8:30 
   5 Hruskova Lenka            XBRN Brno 1                    65:32    12:08 
   6 Allwinger Tünde           TTE Tipo Tájfutó és Környez    68:02    14:38 
   7 Skern Marina              XNTU Naturfreunde Wien         76:21    22:57 

     Szemler Judit             TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          



N40  (16)               5.1 km  115 m   14 ep       

   1 Tömördi Ágnes             HSE Hegyisport Szentendre E    38:40     0:00 
   2 Mátyás Ildikó             PVM Pécsi Vörös Meteor SK      39:27     0:47 
   3 Roboz Zoltánné            VHS Veszprémi Honvéd SE        42:36     3:56 
   4 Bonák Claudia             XNTU Naturfreunde Wien         44:08     5:28 
   5 Larsson Suzy              XWWOP World Wide Orienteeri    45:11     6:31 
   6 Gassner Katja             XNTU Naturfreunde Wien         49:00    10:20 
   7 Horváti Réka              HSP Hidegkúti Spartacus Spo    50:14    11:34 
   8 Tamásné Szakács Judit     MSE Megalódusz SE              50:41    12:01 
   9 Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus Sport     51:29    12:49 
  10 Hajas Csilla              BEA Budapesti Egyetemi Atlé    52:05    13:25 
  11 Kissné Kis Mária          XJSZ Jászapáti, Mészáros Lő    53:09    14:29 
  12 Calvet Christine          XNTU Naturfreunde Wien         55:25    16:45 
  13 Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Környez    58:15    19:35 
  14 Tönköly Erika             SPA Tabáni Spartacus Sport     97:13    58:33 

     Bányai Réka               HSP Hidegkúti Spartacus Spo     n.i.          
     Óváry Nagy Andrea         VHS Veszprémi Honvéd SE         n.i.          



N45  (14)               4.1 km  65 m   14 ep        

   1 Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre E    30:06     0:00 
   2 Juhas Irina               XDIF OK DIF Beograd            32:52     2:46 
   3 Arbter Vera               XNTU Naturfreunde Wien         34:29     4:23 
   4 Bacsó Piroska             MAF Műegyetemi Atlétikai és    35:58     5:52 
   5 Rusvainé Barócsi Katalin  FSC Futárok SC                 36:38     6:32 
   6 Rokoszova Jaroslava       XBAN Banik Ostrava             44:33    14:27 
   7 Ludvig Ágnes              MAF Műegyetemi Atlétikai és    46:01    15:55 
   8 Nagy Beáta                SPA Tabáni Spartacus Sport     47:21    17:15 
   9 Nemesházi Lászlóné        PSE Postás SE                  49:21    19:15 
  10 Pápainé Poós Ildikó       ARA Alba Regia Atlétikai Kl    52:07    22:01 

     Németh Kati               XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          
     Szőcs Anett               HSP Hidegkúti Spartacus Spo     n.i.          
     Salmenkylä Tuulikki       XHSI Helsingin Suunnistajat     n.i.          
     Pietsch Silvia            XNTU Naturfreunde Wien          n.i.          



N50  (13)               4.6 km  80 m   11 ep        

   1 Kukkasjärvi Elina         XRAJ Rajamäen Rykmentti        38:47     0:00 
   2 Muzsnai Ágota dr.         HSE Hegyisport Szentendre E    40:25     1:38 
   3 Horváth Magda             TTE Tipo Tájfutó és Környez    40:53     2:06 
   4 Jane Johansson            XWWOP World Wide Orienteeri    47:54     9:07 
   5 Dahl Liabeth              XWWOP World Wide Orienteeri    50:09    11:22 
   6 Salmi Maija               XHSI Helsingin Suunnistajat    57:08    18:21 
   7 Jeppsson Aina             XWWOP World Wide Orienteeri    57:26    18:39 
   8 Larsson-Mänd Riina        XWWOP World Wide Orienteeri    57:49    19:02 
   9 Fabek Branka              XOKJ OK Japetic                64:12    25:25 
  10 Larsson Una               XWWOP World Wide Orienteeri    68:15    29:28 

     Ostorics Zsuzsanna        PSE Postás SE                   n.i.          
     Polackova Darina          XSOK Sokol Pezinok              n.i.          
     Karovic Maria             XSOK Sokol Pezinok              n.i.          



N55  (10)               3.0 km  65 m   11 ep        

   1 Csőkör Irén               BBB Balassi Bálint KSE Bala    31:00     0:00 
   2 Engelby Ulla              XWWOP World Wide Orienteeri    33:16     2:16 
   3 Szopori Éva               KRI Kristály Tájfutó és Ter    34:26     3:26 
   4 Szabó Zsuzsanna           KST Kőbányai Sirályok Tájfu    36:08     5:08 
   5 Kühn Edit                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK      39:22     8:22 
   6 Fedorcsák Eszter          XNTU Naturfreunde Wien         41:23    10:23 
   7 Gunnarsson Stina          XWWOP World Wide Orienteeri    44:58    13:58 
   8 Oralkova Libuse           XOBT OOB Třebíč                47:07    16:07 
   9 Henkova Svatava           XRBK RBK Blansko               49:01    18:01 

     Larsson Siv               XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          



N60  (8)                3.0 km  65 m   11 ep        

   1 Andersen Sylvia           XWWOP World Wide Orienteeri    34:11     0:00 
   2 Grant Julianna            BÖF Budai Ősforrás SC          35:44     1:33 
   3 Sundén Maud               XWWOP World Wide Orienteeri    35:56     1:45 
   4 Graff-Iversen Sidsel      XFOS Fossum IF                 37:33     3:22 
   5 Gombkötő Zsuzsanna        VTC Veszprémi Tájfutó Club     46:24    12:13 
   6 Salomonsson Ingrid        XWWOP World Wide Orienteeri    47:14    13:03 
   7 Sjöberg Margareta         XWWOP World Wide Orienteeri    48:06    13:55 
   8 Blom Kerstin              XWWOP World Wide Orienteeri    71:52    37:41 



N65  (17)               3.0 km  65 m   11 ep        

   1 Tidman Margareta          XWWOP World Wide Orienteeri    32:12     0:00 
   2 Holmboe Siri              XWWOP World Wide Orienteeri    32:42     0:30 
   3 Johansson Kerstin         XWWOP World Wide Orienteeri    33:30     1:18 
   4 Grömblad Gunilla          XWWOP World Wide Orienteeri    37:31     5:19 
   5 Jakoaho Ritva             XHYV Hyvinkään Rasti           39:37     7:25 
   6 Pirozzi Britt Forsell     XWWOP World Wide Orienteeri    40:04     7:52 
   7 Bengtsson Inga-Britt      XWWOP World Wide Orienteeri    44:35    12:23 
   8 Svendsen Torill           XWWOP World Wide Orienteeri    45:34    13:22 
   9 Bonek Annelise            XNTU Naturfreunde Wien         46:50    14:38 
  10 Pearson Hilary            PSE Postás SE                  48:52    16:40 
  11 Wengrin Istvánné          VTC Veszprémi Tájfutó Club     49:35    17:23 
  12 Ek Clarie                 XWWOP World Wide Orienteeri    49:37    17:25 
  13 Aschacher Gizella         XHSV HSV OL Wiener Neustadt    53:03    20:51 

     Hanusz Mária              OSC Orvosegyetem SC             n.i.          
     Éliás Vilmosné            TTE Tipo Tájfutó és Környez     n.i.          
     Raunemaa Pirkko           XHSI Helsingin Suunnistajat     n.i.          
     Nilsson Anita             XWWOP World Wide Orienteeri     n.i.          



NYK  (46)               2.1 km  50 m   6 ep         

   1 Miklos Rita               SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    18:22     0:00 
   2 Baranyi Anikó             SZU Szegedi Bokorugró Tájfu    18:45     0:23 
   3 Gazdag Zsuzsanna          SPA Tabáni Spartacus Sport     19:11     0:49 
   4 Ipsics László             TTE Tipo Tájfutó és Környez    19:24     1:02 
   5 Kadocsa Levente           MAT Mazsola Tájfutó és Term    19:26     1:04 
   5 Tóth Blanka               MAC Margitszigeti Atlétikai    19:26     1:04 
   7 Abai Anna                 EK Egyesületen kívüli          20:26     2:04 
   8 Mészáros Károly           TTT Tatai Tömegsport és Táj    21:02     2:40 
   9 Mészárosné Boros Valéria  TTT Tatai Tömegsport és Táj    22:25     4:03 
  10 Eghorn-Offrell Marianne   XWWOP World Wide Orienteeri    22:28     4:06 
  11 Tóth Zsuzsanna            ARA Alba Regia Atlétikai Kl    22:30     4:08 
  12 Zempléni Lilla            KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    23:37     5:15 
  13 Palyik Andrea             XEGY Egyesületen kívüli1       23:49     5:27 
  14 Péntek Gáborné            VBT Veszprémi Bridzs és Táj    24:07     5:45 
  15 Fábián Beatrix            FMT FŐMTERV SK                 24:08     5:46 
  16 Ágh Eleonóra dr.          TTT Tatai Tömegsport és Táj    26:05     7:43 
  17 Mucsiné Belecz Andrea     EK Egyesületen kívüli          27:11     8:49 
  18 Schell Antalné            PSE Postás SE                  30:12    11:50 
  19 Csiszár Villő             EK Egyesületen kívüli          30:47    12:25 
  20 Sipos Judit               HSE Hegyisport Szentendre E    31:06    12:44 
  21 Kiss György               EK Egyesületen kívüli          31:45    13:23 
  22 Ágoston Szidónia          EK Egyesületen kívüli          33:15    14:53 
  23 Tóth Zsuzsanna            MAC Margitszigeti Atlétikai    34:22    16:00 
  24 Kőrösi Kata Kinga         EK Egyesületen kívüli          34:57    16:35 
  25 Farkas Annamária          SZV Szegedi Vasutas SE         37:26    19:04 
  26 Szalmásné Szekér Erika    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut    37:30    19:08 
  27 Keindl Mónika             MEA Miskolci Egyetemi Atlét    38:29    20:07 
  28 Viszt Balázs              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    38:40    20:18 
  29 Kiss Márk                 HSP Hidegkúti Spartacus Spo    39:08    20:46 
  30 Kadocsa Edit              MAT Mazsola Tájfutó és Term    40:30    22:08 
  31 Müller János              PSE Postás SE                  41:26    23:04 
  32 Csurányi Eszter           KST Kőbányai Sirályok Tájfu    44:17    25:55 
  33 Kovács András             EK Egyesületen kívüli          44:59    26:37 
  34 Horváth László            TSE Törekvés SE                47:49    29:27 
  35 Kéri Rebeka               EK Egyesületen kívüli          61:45    43:23 
  36 Kiss Pál                  BEA Budapesti Egyetemi Atlé    68:18    49:56 
  37 Bölcsföldi István         MAF Műegyetemi Atlétikai és    89:18    70:56 
  38 Peterson Erfors Eva       XWWOP World Wide Orienteeri   103:29    85:07 
  39 Krishnamurthy Artúr       EK Egyesületen kívüli         109:32    91:10 

     Tusic Andrija             XOKL OK LOKVE Croatia           hiba          
     Nemcsényi László          XEGY Egyesületen kívüli1        n.i.          
     Nemcsényi Rita            XEGY Egyesületen kívüli1        n.i.          
     Varjasi Ilona             TSE Törekvés SE                 n.i.          
     Mezekva Dávid             FLF Fehérlófia SE               n.i.          
     Vass Flóra                SZV Szegedi Vasutas SE          n.i.          
     Friedrich Vilmos          BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          



NYT  (63)               5.8 km  150 m   17 ep       

   1 Gyulai Tamás              MSE Megalódusz SE              37:34     0:00 
   2 Fekete András             KST Kőbányai Sirályok Tájfu    38:38     1:04 
   3 Bodó Tibor                SZV Szegedi Vasutas SE         39:08     1:34 
   4 Néda László               HSP Hidegkúti Spartacus Spo    40:46     3:12 
   5 Jankó Tamás               HSE Hegyisport Szentendre E    45:11     7:37 
   6 Patkós Tamás              ARA Alba Regia Atlétikai Kl    48:04    10:30 
   7 Kaposvári Márk            TTT Tatai Tömegsport és Táj    48:45    11:11 
   8 Novák Martina             ETC Egri Testedző Club         50:15    12:41 
   9 Sallai Sára               SZV Szegedi Vasutas SE         50:59    13:25 
  10 Dankó Zoltán              TTE Tipo Tájfutó és Környez    51:13    13:39 
  11 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimist    52:53    15:19 
  12 Scultéty Orsolya          KST Kőbányai Sirályok Tájfu    52:57    15:23 
  13 Pokornyik Tibor           TTT Tatai Tömegsport és Táj    53:32    15:58 
  14 Ács Gábor                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    55:05    17:31 
  15 Biró Sándor               KRI Kristály Tájfutó és Ter    56:50    19:16 
  16 Szebeni Zsolt             PSE Postás SE                  57:15    19:41 
  17 Péntek Gábor              VBT Veszprémi Bridzs és Táj    60:13    22:39 
  18 Pelhős Lívia              TTE Tipo Tájfutó és Környez    61:11    23:37 
  19 Lengyel Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Környez    61:33    23:59 
  20 Erdős Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    61:47    24:13 
  21 Radics Anna               ETC Egri Testedző Club         63:36    26:02 
  22 Deme Réka                 SPA Tabáni Spartacus Sport     65:24    27:50 
  23 Kriz Pavel                XZDA Zdar                      66:00    28:26 
  24 Erdősné Németh Ágnes      ZTC Zalaegerszegi Tájékozód    67:32    29:58 
  25 Krizova Zdenka            XZDA Zdar                      68:17    30:43 
  26 Hruskova Kristyna         XBRN Brno 1                    70:35    33:01 
  27 Kleim Pál                 ATK Acélszív                   70:48    33:14 
  28 Ladóczi Attila            ATK Acélszív                   71:11    33:37 
  29 Jászi Tamás               EK Egyesületen kívüli          72:45    35:11 
  30 Kertész Gábor             HSP Hidegkúti Spartacus Spo    73:39    36:05 
  31 Orsányi Beatrix           PSE Postás SE                  73:45    36:11 
  32 Ádám András               ARA Alba Regia Atlétikai Kl    75:58    38:24 
  33 Konrád Rita               MSE Megalódusz SE              79:32    41:58 
  34 Nagy Lajos Viktor         MSE Megalódusz SE              81:06    43:32 
  35 Varga János               MAF Műegyetemi Atlétikai és    82:26    44:52 
  36 Sáfrán Andrásné           EK Egyesületen kívüli          86:43    49:09 
  37 Csongor Botond            ATK Acélszív                  113:48    76:14 
  38 Nemcsényi László dr.      DHS Debreceni Honvéd Sport-   113:51    76:17 
  39 Csongor Csaba             ATK Acélszív                  116:50    79:16 
  40 Kovács István             SZU Szegedi Bokorugró Tájfu   129:18    91:44 
  41 Balázs Róbert             EK Egyesületen kívüli         142:14   104:40 
  42 Kovács Zoltán             EK Egyesületen kívüli         450:02   412:28 

     Balázs Ottó               SPA Tabáni Spartacus Sport      hiba          
     Deme Bálint               SPA Tabáni Spartacus Sport      hiba          
     Tóth Korinna              EK Egyesületen kívüli           n.i.          
     Hevérné Fricska Ildikó    JOG Jogging Plus Szuperinfó     n.i.          
     Katona Ferenc dr.         HSE Hegyisport Szentendre E     n.i.          
     Scultéty Márton           KST Kőbányai Sirályok Tájfu     n.i.          
     Szegi Amondó Zoltán       BEA Budapesti Egyetemi Atlé     n.i.          
     Zimmer Márton             FMT FŐMTERV SK                  n.i.          
     Karsai Klára              OSC Orvosegyetem SC             n.i.          
     Németh Bence              VHS Veszprémi Honvéd SE         n.i.          
     Tápai P. Szabó József Ján ATK Acélszív                    n.i.          
     Gösswein Judit            PSE Postás SE                   n.i.          
     Gincsai József            KRI Kristály Tájfutó és Ter     n.i.          
     Oroszné Tóth Zsuzsanna    HAV Havas Szabadidő Klub        n.i.          
     Federics Éva              TTT Tatai Tömegsport és Táj     n.i.          
     Szabon János              KOS Hegyvidék-KFKI Optimist     n.i.          
     Radnóti Rezső             HAV Havas Szabadidő Klub        n.i.          
     Jelinek István            PSE Postás SE                   n.i.          
     Sramkó Réka               EK Egyesületen kívüli           n.i.          
     Erdélyi Tibor             HSE Hegyisport Szentendre E     n.i.          
     Gazdig Zsuzsanna          SPA Tabáni Spartacus Sport      n.i.