Höst-Öst Pristina Sprint, Sträcktidsresultatlista

2010-11-10

Kort 2100 m 51 anmälda
1 Roland Offrell
Frosta OK
13:08 0:43
0:43
0:44
12:06
0:41
1:24
0:37
12:43
0:55
2:19
0:20
13:03
0:16
2:35
0:05
13:08
0:23
2:58
0:55
3:53
0:47
4:40
1:13
5:53
0:53
6:46
0:27
7:13
0:55
8:08
3:14
11:22
2 Bo Hedlund
IFK Enskede
15:19 0:43
0:43
0:45
14:06
1:22
2:05
0:40
14:46
1:12
3:17
0:24
15:10
0:23
3:40
0:09
15:19
0:22
4:02
0:56
4:58
0:52
5:50
1:19
7:09
0:59
8:08
0:33
8:41
1:01
9:42
3:39
13:21
3 Anders Carlsson
Skåneslättens OL
15:26
4 Peo Bengtsson
OK Pan-Kristianstad
15:56 0:46
0:46
0:50
14:05
0:49
1:35
0:47
14:52
0:55
2:30
0:52
15:44
0:26
2:56
0:12
15:56
0:26
3:22
1:00
4:22
1:05
5:27
1:27
6:54
1:13
8:07
0:37
8:44
1:00
9:44
3:31
13:15
5 Sylvia Andersen
WWOP
16:08 0:57
0:57
0:46
14:52
1:51
2:48
0:40
15:32
0:52
3:40
0:26
15:58
0:30
4:10
0:10
16:08
0:22
4:32
1:07
5:39
1:07
6:46
1:33
8:19
1:02
9:21
0:30
9:51
0:53
10:44
3:22
14:06
6 Siri Holmboe
WWOP
16:13 0:43
0:43
1:55
14:34
1:45
2:28
0:49
15:23
0:52
3:20
0:40
16:03
0:25
3:45
0:10
16:13
0:21
4:06
1:15
5:21
0:43
6:04
1:10
7:14
0:54
8:08
0:27
8:35
0:54
9:29
3:10
12:39
7 Knud Erik Thomsen
WWOP
16:25 0:45
0:45
0:49
14:46
1:10
1:55
0:46
15:32
0:57
2:52
0:37
16:09
0:31
3:23
0:16
16:25
0:22
3:45
1:09
4:54
1:07
6:01
1:29
7:30
1:07
8:37
0:37
9:14
1:00
10:14
3:43
13:57
8 Britt Forsell Pirozzi
Lunds OK
16:39 0:48
0:48
0:49
15:03
0:56
1:44
1:01
16:04
0:53
2:37
0:25
16:29
0:29
3:06
0:10
16:39
0:23
3:29
1:37
5:06
0:52
5:58
1:26
7:24
1:07
8:31
0:33
9:04
1:03
10:07
4:07
14:14
9 Olle Öberg
Skogsluffarnas OK
16:52 0:44
0:44
0:46
15:06
0:56
1:40
0:43
15:49
0:50
2:30
0:49
16:38
1:00
3:30
0:14
16:52
0:21
3:51
0:59
4:50
1:01
5:51
1:21
7:12
1:04
8:16
0:33
8:49
1:16
10:05
4:15
14:20
10 Ingrid Salomonsson
Skåneslättens OL
16:59 0:44
0:44
0:54
15:25
0:53
1:37
0:49
16:14
1:01
2:38
0:33
16:47
0:28
3:06
0:12
16:59
0:24
3:30
0:57
4:27
1:06
5:33
1:34
7:07
1:14
8:21
0:39
9:00
1:03
10:03
4:28
14:31
11 Karl-Erik Jonsson
OK Nolaskogsarna
17:08 0:44
0:44
0:43
15:11
0:43
1:27
1:00
16:11
0:56
2:23
0:39
16:50
0:24
2:47
0:18
17:08
0:23
3:10
2:18
5:28
1:01
6:29
1:37
8:06
1:02
9:08
0:32
9:40
1:05
10:45
3:43
14:28
12 Hans Bohlin
IFK Moras OK
17:19 0:46
0:46
0:55
15:53
1:23
2:09
0:48
16:41
1:03
3:12
0:25
17:06
0:28
3:40
0:13
17:19
0:30
4:10
1:23
5:33
1:04
6:37
1:29
8:06
1:16
9:22
0:43
10:05
1:01
11:06
3:52
14:58
Sven-Erik Forsell
Lunds OK
17:19 0:49
0:49
0:50
15:54
1:08
1:57
0:45
16:39
1:02
2:59
0:30
17:09
0:31
3:30
0:10
17:19
0:19
3:49
1:07
4:56
0:56
5:52
1:21
7:13
2:52
10:05
0:24
10:29
0:58
11:27
3:37
15:04
14 Åke Tidman
OK Kolmården
17:31 1:44
1:44
0:48
15:50
0:49
2:33
0:47
16:37
1:08
3:41
0:38
17:15
0:28
4:09
0:16
17:31
0:25
4:34
1:08
5:42
1:08
6:50
1:30
8:20
1:32
9:52
0:31
10:23
0:58
11:21
3:41
15:02
15 Margareta Tidman
OK Kolmården
17:44 0:56
0:56
0:52
16:05
1:04
2:00
0:48
16:53
1:12
3:12
0:36
17:29
0:31
3:43
0:15
17:44
0:25
4:08
1:10
5:18
1:11
6:29
1:46
8:15
1:16
9:31
0:36
10:07
1:03
11:10
4:03
15:13
16 Torill Svendsen
Lunds OK
17:45 0:53
0:53
1:00
16:00
0:56
1:49
0:43
16:43
1:11
3:00
0:50
17:33
0:32
3:32
0:12
17:45
0:25
3:57
1:04
5:01
1:13
6:14
1:31
7:45
1:20
9:05
0:35
9:40
1:07
10:47
4:13
15:00
17 Riina Larsson-Mänd
Fredrikshofs IF Skid & OK
18:04 0:44
0:44
1:08
16:07
0:57
1:41
0:51
16:58
0:50
2:31
0:56
17:54
0:24
2:55
0:10
18:04
0:26
3:21
0:59
4:20
0:59
5:19
1:33
6:52
1:03
7:55
0:42
8:37
1:04
9:41
5:18
14:59
18 Eric Tenland
Stigmännen Karlshamns OK
18:06 1:00
1:00
3:24
16:47
1:00
2:00
0:39
17:26
0:58
2:58
0:25
17:51
0:37
3:35
0:15
18:06
0:24
3:59
1:13
5:12
0:56
6:08
1:18
7:26
1:05
8:31
0:33
9:04
0:58
10:02
3:21
13:23
19 Raimo Salminen
OK Pan-Kristianstad
18:21 1:02
1:02
1:23
16:29
1:23
2:25
0:41
17:10
1:18
3:43
0:57
18:07
0:23
4:06
0:14
18:21
0:26
4:32
0:59
5:31
1:18
6:49
1:37
8:26
1:05
9:31
0:44
10:15
1:05
11:20
3:46
15:06
20 Margareta Sjöberg
Lunds OK
18:25 0:58
0:58
0:57
16:55
1:34
2:32
0:43
17:38
1:59
4:31
0:35
18:13
0:30
5:01
0:12
18:25
0:22
5:23
1:04
6:27
1:12
7:39
1:33
9:12
1:14
10:26
0:36
11:02
1:04
12:06
3:52
15:58
21 Kerstin Johansson
Markbygdens OK
18:46 0:47
0:47
1:05
16:56
0:58
1:45
0:55
17:51
0:56
2:41
0:40
18:31
0:30
3:11
0:15
18:46
0:23
3:34
2:23
5:57
0:47
6:44
1:21
8:05
1:02
9:07
0:33
9:40
0:58
10:38
5:13
15:51
22 Marianne Eghorn-Offrell
Frosta OK
18:54 1:37
1:37
0:47
17:26
1:18
2:55
0:50
18:16
1:01
3:56
0:29
18:45
0:36
4:32
0:09
18:54
0:33
5:05
1:19
6:24
1:05
7:29
1:52
9:21
1:07
10:28
0:42
11:10
1:02
12:12
4:27
16:39
23 Håkan Junfors
OK Skogshjortarna
18:55 0:52
0:52
1:08
17:11
1:19
2:11
0:47
17:58
1:04
3:15
0:37
18:35
0:33
3:48
0:20
18:55
0:26
4:14
1:46
6:00
1:19
7:19
1:35
8:54
1:23
10:17
0:40
10:57
1:07
12:04
3:59
16:03
24 Siv Larsson
Växjö Allmänna IS
19:15 1:00
1:00
0:59
17:25
1:18
2:18
0:50
18:15
1:05
3:23
0:37
18:52
0:38
4:01
0:23
19:15
0:25
4:26
1:06
5:32
1:21
6:53
1:39
8:32
1:32
10:04
0:38
10:42
1:05
11:47
4:39
16:26
25 Una Larsson
Lunds OK
19:29 1:02
1:02
0:49
17:48
2:33
3:35
0:50
18:38
1:11
4:46
0:39
19:17
0:24
5:10
0:12
19:29
0:22
5:32
1:49
7:21
0:57
8:18
1:33
9:51
1:22
11:13
0:46
11:59
1:20
13:19
3:40
16:59
26 Georg Larsson
Fredrikshofs IF Skid & OK
19:31 0:35
0:35
1:05
18:04
1:40
2:15
0:45
18:49
1:07
3:22
0:40
19:29
0:33
3:55
0:02
19:31
0:23
4:18
1:30
5:48
1:12
7:00
1:50
8:50
1:32
10:22
0:43
11:05
1:08
12:13
4:46
16:59
27 Stina Gunnarsson
Härlövs IF
20:28 1:09
1:09
0:59
18:41
2:29
3:38
0:53
19:34
1:38
5:16
0:32
20:06
0:39
5:55
0:22
20:28
0:24
6:19
1:06
7:25
1:23
8:48
1:35
10:23
1:21
11:44
0:36
12:20
1:08
13:28
4:14
17:42
Bertil Johansson
Skåneslättens OL
20:28 0:57
0:57
1:05
18:26
1:46
2:43
0:59
19:25
1:06
3:49
0:42
20:07
0:48
4:37
0:21
20:28
0:28
5:05
1:18
6:23
1:27
7:50
1:46
9:36
1:25
11:01
0:46
11:47
1:12
12:59
4:22
17:21
29 Harald Wibye
WWOP
20:40 0:52
0:52
0:58
18:42
2:54
3:46
0:54
19:36
1:03
4:49
0:52
20:28
0:23
5:12
0:12
20:40
0:32
5:44
1:05
6:49
1:11
8:00
1:32
9:32
1:18
10:50
0:34
11:24
1:10
12:34
5:10
17:44
30 Aina Jeppsson
Lunds OK
21:02 0:52
0:52
1:21
18:57
2:32
3:24
1:02
19:59
1:00
4:24
0:44
20:43
0:28
4:52
0:19
21:02
0:23
5:15
1:43
6:58
1:10
8:08
1:53
10:01
1:24
11:25
0:32
11:57
1:09
13:06
4:30
17:36
31 Sven-Olof Nylén
OK Nolaskogsarna
21:15 0:50
0:50
0:55
19:21
1:07
1:57
0:50
20:11
1:55
3:52
0:50
21:01
1:47
5:39
0:14
21:15
0:19
5:58
0:52
6:50
1:19
8:09
1:35
9:44
1:17
11:01
0:36
11:37
1:13
12:50
5:36
18:26
32 Åke Sander
IFK Lidingös Skid o OK
22:00 1:01
1:01
0:43
20:27
2:44
3:45
0:48
21:15
0:52
4:37
0:31
21:46
0:23
5:00
0:14
22:00
0:25
5:25
1:04
6:29
1:02
7:31
1:36
9:07
0:52
9:59
0:31
10:30
1:08
11:38
8:06
19:44
33 Burne Nilsson
OK Torfinn
22:02 1:43
1:43
1:12
19:56
1:17
3:00
0:58
20:54
1:01
4:01
0:44
21:38
0:35
4:36
0:24
22:02
0:29
5:05
1:14
6:19
1:28
7:47
1:54
9:41
1:25
11:06
0:46
11:52
1:16
13:08
5:36
18:44
34 Ove Gunnar Jacobsen
WWOP
22:42 0:46
0:46
1:26
19:21
1:10
1:56
1:43
21:04
1:00
2:56
0:39
21:43
0:28
3:24
0:59
22:42
0:39
4:03
1:19
5:22
1:24
6:46
1:52
8:38
2:02
10:40
0:51
11:31
1:14
12:45
5:10
17:55
35 Even Jahnsen
WWOP
25:40 1:13
1:13
1:28
22:19
1:51
3:04
1:22
23:41
1:25
4:29
1:00
24:41
0:59
5:28
0:59
25:40
0:35
6:03
1:40
7:43
2:01
9:44
1:58
11:42
1:44
13:26
0:48
14:14
1:21
15:35
5:16
20:51
36 Kerstin Blom
OK Kolmården
28:43 1:48
1:48
1:29
25:21
2:23
4:11
1:15
26:36
1:22
5:33
1:04
27:40
0:46
6:19
1:03
28:43
0:40
6:59
3:03
10:02
1:49
11:51
2:08
13:59
2:03
16:02
0:55
16:57
1:22
18:19
5:33
23:52
37 Eva Peterson-Erfors
WWOP
29:13 1:41
1:41
2:13
26:10
2:05
3:46
1:11
27:21
1:15
5:01
1:20
28:41
0:48
5:49
0:32
29:13
0:48
6:37
1:21
7:58
2:38
10:36
2:14
12:50
2:04
14:54
1:17
16:11
1:33
17:44
6:13
23:57
Hugo Isgren
IFK Enskede
Ej godk. 0:56
0:56
0:48
20:49
0:57
1:53
0:46
21:35
1:04
2:57
0:38
22:13
0:30
3:27
0:16
22:29
0:25
3:52
1:48
5:40
1:01
6:41
1:33
8:14
1:18
9:32
0:35
10:07
 
20:01
Christer Henriksgård
OK Klyftamo
Ej godk.    


18:14


4:19
22:33
     
2:12
   
7:36
 
Anita Nilsson
OK Torfinn
Ej godk.




Lång 3200 m 70 anmälda
1 Erik Liljequist
WWOP
12:42 0:47
0:47
0:14
5:56
0:42
1:29
0:46
6:42

1:14
0:22
7:04
0:43
1:57
0:54
7:58
0:03
2:00
0:30
8:28
0:41
2:41
0:19
8:47
0:42
3:23
0:42
9:29
0:41
4:04
2:03
11:32
0:34
4:38
0:27
11:59
0:17
4:55
0:29
12:28
0:39
5:34
0:14
12:42
0:08
5:42

12:42
2 Karl Walheim
Ärla IF
12:46 0:51
0:51
0:14
6:12
0:41
1:32
0:46
6:58

1:16
0:21
7:19
0:41
1:57
0:50
8:09
0:06
2:03
0:26
8:35
0:43
2:46
0:21
8:56
0:39
3:25
0:43
9:39
0:47
4:12
1:52
11:31
0:31
4:43
0:28
11:59
0:18
5:01
0:31
12:30
0:49
5:50
0:14
12:44
0:08
5:58
0:02
12:46
3 Pavel Gvosdev
WWOP
13:05 0:55
0:55
0:14
6:18
0:43
1:38
0:42
7:00

1:21
0:24
7:24
0:43
2:04
0:51
8:15
0:14
2:18
0:29
8:44
0:42
3:00
0:19
9:03
0:45
3:45
0:42
9:45
0:41
4:26
2:00
11:45
0:31
4:57
0:28
12:13
0:20
5:17
0:32
12:45
0:40
5:57
0:15
13:00
0:07
6:04
0:05
13:05
4 Jonathan Rosendahl
Ärla IF
13:13 0:51
0:51
0:15
6:28
0:42
1:33
0:48
7:16

1:21
0:21
7:37
0:47
2:08
0:58
8:35
0:04
2:12
0:27
9:02
0:42
2:54
0:17
9:19
0:42
3:36
0:42
10:01
0:46
4:22
1:55
11:56
0:36
4:58
0:31
12:27
0:25
5:23
0:29
12:56
0:42
6:05
0:16
13:12
0:08
6:13
0:01
13:13
5 Petter Eriksson
Södertälje-Nykvarn OF
13:21 0:50
0:50
0:14
6:53
0:47
1:37
0:44
7:37

1:22
0:21
7:58
1:09
2:31
0:51
8:49
0:10
2:41
0:28
9:17
0:43
3:24
0:16
9:33
0:44
4:08
0:42
10:15
0:41
4:49
1:59
12:14
0:32
5:21
0:25
12:39
0:27
5:48
0:31
13:10
0:41
6:29
0:10
13:20
0:10
6:39
0:01
13:21
6 Patrik Lind
WWOP
13:22 0:56
0:56
0:15
6:19
0:43
1:39
0:44
7:03

1:20
0:23
7:26
0:44
2:04
0:53
8:19
0:06
2:10
0:30
8:49
0:39
2:49
0:19
9:08
0:41
3:30
0:42
9:50
0:48
4:18
2:09
11:59
0:36
4:54
0:35
12:34
0:19
5:13
0:33
13:07
0:42
5:55
0:14
13:21
0:09
6:04
0:01
13:22
7 Oscar Vångell
Ärla IF
13:37 0:56
0:56
0:14
6:39
0:43
1:39
0:46
7:25

1:23
0:27
7:52
0:43
2:06
0:52
8:44
0:05
2:11
0:31
9:15
0:42
2:53
0:19
9:34
0:43
3:36
0:43
10:17
0:46
4:22
2:02
12:19
0:50
5:12
0:27
12:46
0:26
5:38
0:31
13:17
0:39
6:17
0:19
13:36
0:08
6:25
0:01
13:37
8 Patrik Gunnarsson
Tumba-Mälarhöjden OK
15:39 1:04
1:04
0:14
7:35
0:45
1:49
0:51
8:26

1:35
0:28
8:54
0:51
2:26
0:57
9:51
0:26
2:52
0:32
10:23
0:48
3:40
0:24
10:47
0:47
4:27
0:46
11:33
0:48
5:15
2:34
14:07
0:37
5:52
0:37
14:44
0:28
6:20
0:34
15:18
0:45
7:05
0:16
15:34
0:16
7:21
0:05
15:39
9 Andres Laas
OK Skogshjortarna
15:51 140:23
140:23

5:39


0:55
6:34

144:38
   


9:54


0:55
10:49
 
3:24
 


15:44


0:07
15:51
10 Göran Månsson
WWOP
15:56 1:05
1:05
0:39
7:20
0:46
1:51
0:55
8:15

1:35
0:29
8:44
0:46
2:21
1:00
9:44
0:17
2:38
0:40
10:24
0:42
3:20
0:21
10:45
0:44
4:04
0:46
11:31
0:48
4:52
3:00
14:31
0:34
5:26
0:30
15:01
0:22
5:48
0:34
15:35
0:43
6:31
0:18
15:53
0:10
6:41
0:03
15:56
11 Lasse Karlsson
Istrums SK
16:28 1:09
1:09
0:16
8:40
1:51
3:00
0:46
9:26

2:51
0:27
9:53
1:09
4:00
0:57
10:50
0:07
4:07
0:35
11:25
0:46
4:53
0:19
11:44
0:46
5:39
0:47
12:31
0:48
6:27
2:15
14:46
0:37
7:04
0:44
15:30
0:24
7:28
0:33
16:03
0:46
8:14
0:20
16:23
0:10
8:24
0:05
16:28
12 Annika Björk
OK Pan-Kristianstad
16:41 1:06
1:06
0:16
7:47
0:49
1:55
0:55
8:42

1:40
0:38
9:20
0:47
2:27
1:07
10:27
0:09
2:36
0:45
11:12
0:51
3:27
0:22
11:34
1:02
4:29
0:47
12:21
0:49
5:18
2:42
15:03
0:39
5:57
0:37
15:40
0:32
6:29
0:37
16:17
0:50
7:19
0:19
16:36
0:12
7:31
0:05
16:41
13 Alexander Lipovich
WWOP
16:44
14 Trond Rönneberg
WWOP
16:45 1:01
1:01
0:18
7:48
0:51
1:52
1:09
8:57

1:38
0:28
9:25
0:50
2:28
1:02
10:27
0:16
2:44
0:56
11:23
0:50
3:34
0:25
11:48
0:47
4:21
0:48
12:36
0:56
5:17
2:34
15:10
0:38
5:55
0:35
15:45
0:34
6:29
0:33
16:18
0:50
7:19
0:19
16:37
0:11
7:30
0:08
16:45
15 Ulf Palmér
Ulricehamns OK
16:57 1:35
1:35
0:13
9:12
1:56
3:31
0:46
9:58

3:23
0:31
10:29
1:11
4:34
0:55
11:24
0:05
4:39
0:32
11:56
0:43
5:22
0:22
12:18
0:49
6:11
0:44
13:02
0:47
6:58
2:12
15:14
0:38
7:36
0:42
15:56
0:27
8:03
0:36
16:32
0:44
8:47
0:18
16:50
0:12
8:59
0:07
16:57
16 Gunnar Nerius Jacobsen
WWOP
17:30 1:02
1:02
0:21
8:26
0:47
1:49
0:57
9:23

1:38
0:41
10:04
1:07
2:45
1:00
11:04
0:11
2:56
0:55
11:59
0:54
3:50
0:28
12:27
0:57
4:47
0:48
13:15
0:52
5:39
2:48
16:03
0:44
6:23
0:35
16:38
0:41
7:04
0:35
17:13
0:47
7:51
0:15
17:28
0:14
8:05
0:02
17:30
17 Frode Konst
Tyrving
17:49 137:44
137:44
 


8:54
 
5:54

2:40
 
9:54
   
6:41

293:37



17:49
18 Per Forsgren
Tumba-Mälarhöjden OK
17:51 1:14
1:14
0:17
8:03
1:11
2:25
0:45
8:48

2:15
0:36
9:24
0:52
3:07
0:59
10:23
0:11
3:18
0:57
11:20
0:50
4:08
0:23
11:43
0:53
5:01
0:50
12:33
0:48
5:49
3:10
15:43
0:37
6:26
0:48
16:31
0:29
6:55
0:41
17:12
0:41
7:36
0:26
17:38
0:10
7:46
0:13
17:51
19 Susanne Lüscher
Stora Tuna OK
18:16 1:06
1:06
0:17
8:30
0:52
1:58
0:51
9:21

1:51
0:47
10:08
0:56
2:47
1:08
11:16
0:12
2:59
0:50
12:06
0:55
3:54
0:26
12:32
0:56
4:50
0:52
13:24
0:56
5:46
2:57
16:21
0:46
6:32
0:40
17:01
0:36
7:08
0:43
17:44
0:49
7:57
0:23
18:07
0:16
8:13
0:09
18:16
20 Roland Natanaelsson
Skåneslättens OL
18:20 1:16
1:16
0:18
8:41
0:50
2:06
1:00
9:41

2:04
0:38
10:19
0:52
2:56
1:10
11:29
0:10
3:06
0:48
12:17
0:50
3:56
0:28
12:45
1:04
5:00
0:55
13:40
0:59
5:59
2:53
16:33
0:42
6:41
0:43
17:16
0:35
7:16
0:38
17:54
0:52
8:08
0:19
18:13
0:15
8:23
0:07
18:20
21 Rune Råderström
SOK Träff
18:52 1:12
1:12
0:19
9:12
0:52
2:04
1:09
10:21

1:59
0:43
11:04
0:55
2:54
1:10
12:14
0:17
3:11
0:44
12:58
0:58
4:09
0:27
13:25
0:58
5:07
0:52
14:17
1:11
6:18
2:47
17:04
0:50
7:08
0:38
17:42
0:40
7:48
0:39
18:21
0:49
8:37
0:22
18:43
0:16
8:53
0:09
18:52
22 Jane Johansson
Istrums SK
18:53 1:10
1:10
0:18
9:04
0:54
2:04
0:50
9:54

1:56
0:41
10:35
0:53
2:49
1:08
11:43
0:17
3:06
0:46
12:29
0:58
4:04
0:26
12:55
1:05
5:09
0:53
13:48
0:57
6:06
3:17
17:05
0:49
6:55
0:40
17:45
0:46
7:41
0:38
18:23
0:50
8:31
0:25
18:48
0:15
8:46
0:05
18:53
23 Kjell Einarsson
OK Skogshjortarna
19:13 1:08
1:08
0:21
9:22
1:14
2:22
1:00
10:22

2:21
0:44
11:06
0:51
3:12
1:03
12:09
0:10
3:22
0:46
12:55
0:54
4:16
0:26
13:21
1:19
5:35
0:54
14:15
1:01
6:36
2:45
17:00
0:45
7:21
0:37
17:37
0:32
7:53
0:36
18:13
0:46
8:39
0:53
19:06
0:22
9:01
0:07
19:13
24 Björn Linnersjö
OK Orion
19:37 1:25
1:25
0:23
9:29
1:11
2:36
0:52
10:21

2:28
0:45
11:06
1:01
3:29
1:09
12:15
0:26
3:55
1:01
13:16
0:53
4:48
0:30
13:46
0:59
5:47
0:50
14:36
0:55
6:42
3:02
17:38
0:44
7:26
0:38
18:16
0:39
8:05
0:43
18:59
0:43
8:48
0:32
19:31
0:18
9:06
0:06
19:37
25 Jakko Mäkinen
WWOP
19:38
26 Suzy Larsson
OK Skogshjortarna
19:40 1:59
1:59
0:18
9:39
0:52
2:51
0:55
10:34

2:46
0:41
11:15
0:52
3:38
1:13
12:28
0:13
3:51
0:50
13:18
1:00
4:51
0:28
13:46
0:59
5:50
0:55
14:41
1:00
6:50
3:01
17:42
0:46
7:36
0:46
18:28
0:34
8:10
0:39
19:07
0:50
9:00
0:24
19:31
0:21
9:21
0:09
19:40
27 Åsa Lindqvist
Umeå OK
19:41 1:53
1:53
0:21
9:55
0:54
2:47
0:57
10:52

2:40
0:45
11:37
0:54
3:34
1:09
12:46
0:15
3:49
0:53
13:39
0:54
4:43
0:27
14:06
1:13
5:56
0:54
15:00
0:59
6:55
2:45
17:45
0:46
7:41
0:39
18:24
0:44
8:25
0:40
19:04
0:49
9:14
0:26
19:30
0:20
9:34
0:11
19:41
28 Arne Johansson
OK Ravinen
19:43 1:06
1:06
0:17
10:47
0:50
1:56
0:54
11:41
0:19
2:15
0:34
12:15
1:49
4:04
1:03
13:18
0:18
4:22
0:43
14:01
1:24
5:46
0:24
14:25
0:58
6:44
0:48
15:13
1:23
8:07
2:51
18:04
0:43
8:50
0:35
18:39
0:38
9:28
0:35
19:14
0:45
10:13
0:20
19:34
0:17
10:30
0:09
19:43
29 Roy Fransson
WWOP
20:02 1:13
1:13
0:19
9:48
1:05
2:18
0:53
10:41

2:14
0:46
11:27
1:13
3:27
1:16
12:43
0:15
3:42
0:52
13:35
0:54
4:36
0:34
14:09
1:02
5:38
0:52
15:01
1:00
6:38
3:17
18:18
0:48
7:26
0:38
18:56
0:55
8:21
0:36
19:32
0:47
9:08
0:21
19:53
0:21
9:29
0:09
20:02
30 Tjelvar Otterbjörk
WWOP
20:03
31 Rune Carlsson
Sundbybergs IK
20:13 1:09
1:09
0:21
9:41
1:02
2:11
1:08
10:49

2:11
0:50
11:39
1:06
3:17
1:17
12:56
0:21
3:38
0:55
13:51
1:00
4:38
0:28
14:19
1:07
5:45
0:54
15:13
0:59
6:44
2:58
18:11
0:44
7:28
0:43
18:54
0:38
8:06
0:43
19:37
0:57
9:03
0:29
20:06
0:17
9:20
0:07
20:13
32 Geir Hom-Gundersen
WWOP
20:16 1:17
1:17
0:20
10:15
1:01
2:18
1:03
11:18

2:14
0:42
12:00
0:54
3:08
1:14
13:14
0:17
3:25
0:57
14:11
0:58
4:23
0:24
14:35
1:06
5:29
0:53
15:28
1:22
6:51
2:53
18:21
0:50
7:41
0:43
19:04
0:50
8:31
0:39
19:43
0:56
9:27
0:27
20:10
0:28
9:55
0:06
20:16
33 Bo-Göran Gunnarsson
Markbygdens OK
21:15 1:10
1:10
0:19
10:19
0:57
2:07
0:57
11:16
0:02
2:09
0:52
12:08
1:07
3:16
1:17
13:25
0:32
3:48
0:56
14:21
1:03
4:51
0:30
14:51
1:16
6:07
0:54
15:45
1:05
7:12
2:57
18:42
0:53
8:05
0:43
19:25
0:44
8:49
0:39
20:04
0:51
9:40
1:01
21:05
0:20
10:00
0:10
21:15
34 Claes Göran Green
WWOP
21:17 1:28
1:28
0:16
11:10
1:12
2:40
0:49
11:59
0:09
2:49
0:48
12:47
1:42
4:31
1:09
13:56
0:30
5:01
0:53
14:49
1:00
6:01
0:29
15:18
1:13
7:14
0:57
16:15
0:57
8:11
3:16
19:31
0:48
8:59
0:39
20:10
0:48
9:47
0:38
20:48
0:51
10:38
0:23
21:11
0:16
10:54
0:06
21:17
35 Lisbeth Dahl
Helsingborgs SOK
21:38 1:11
1:11
0:23
11:05
1:06
2:17
1:02
12:07
0:09
2:26
0:43
12:50
1:05
3:31
1:11
14:01
0:22
3:53
0:56
14:57
1:02
4:55
0:25
15:22
1:07
6:02
0:58
16:20
1:41
7:43
3:02
19:22
0:52
8:35
0:53
20:15
0:50
9:25
0:45
21:00
0:55
10:20
0:25
21:25
0:22
10:42
0:13
21:38
36 Håkan Mossberg
OK Järnbärarna
21:55 1:12
1:12
0:20
10:44
0:58
2:10
1:08
11:52
0:09
2:19
1:00
12:52
1:00
3:19
1:11
14:03
0:22
3:41
1:03
15:06
1:03
4:44
0:28
15:34
1:20
6:04
1:03
16:37
1:02
7:06
3:22
19:59
0:57
8:03
0:40
20:39
1:03
9:06
0:40
21:19
0:51
9:57
0:28
21:47
0:27
10:24
0:08
21:55
37 Roy Owesson
Helsingborgs SOK
22:07 1:08
1:08
0:21
9:49
0:54
2:02
0:52
10:41
0:01
2:03
1:01
11:42
0:55
2:58
1:18
13:00
0:23
3:21
1:07
14:07
1:01
4:22
0:34
14:41
1:13
5:35
1:02
15:43
1:04
6:39
4:13
19:56
0:52
7:31
0:44
20:40
0:49
8:20
0:46
21:26
0:51
9:11
0:27
21:53
0:17
9:28
0:14
22:07
38 Timo Rappako
WWOP
22:08 1:18
1:18
0:20
9:52
0:51
2:09
2:27
12:19

2:07
0:50
13:09
1:08
3:15
1:09
14:18
0:16
3:31
1:35
15:53
0:53
4:24
0:25
16:18
1:08
5:32
0:52
17:10
0:56
6:28
3:04
20:14
1:10
7:38
0:41
20:55
0:41
8:19
0:40
21:35
0:50
9:09
0:24
21:59
0:23
9:32
0:09
22:08
39 Sivert Axelsson
Kalmar OK
22:27 1:30
1:30
0:23
11:11
0:57
2:27
1:12
12:23
0:04
2:31
0:56
13:19
0:54
3:25
1:17
14:36
0:28
3:53
0:56
15:32
1:00
4:53
0:31
16:03
1:23
6:16
0:54
16:57
1:06
7:22
3:21
20:18
0:50
8:12
0:47
21:05
1:12
9:24
0:43
21:48
0:58
10:22
0:26
22:14
0:26
10:48
0:13
22:27
40 Åke Wansölin
Söders SOL Tyresö
22:36 1:26
1:26
0:20
11:13
1:14
2:40
1:09
12:22
0:12
2:52
0:43
13:05
1:05
3:57
1:10
14:15
0:35
4:32
0:53
15:08
0:58
5:30
0:28
15:36
1:10
6:40
0:50
16:26
1:04
7:44
3:20
19:46
0:57
8:41
1:41
21:27
0:53
9:34
0:35
22:02
0:54
10:28
0:21
22:23
0:25
10:53
0:13
22:36
41 Sven-Olof Larsson
WWOP
23:44 1:19
1:19
0:21
11:22
0:57
2:16
1:15
12:37
0:01
2:17
1:02
13:39
1:02
3:19
1:14
14:53
0:24
3:43
1:12
16:05
1:11
4:54
0:36
16:41
1:13
6:07
0:56
17:37
1:19
7:26
3:33
21:10
0:57
8:23
0:47
21:57
1:08
9:31
0:49
22:46
0:57
10:28
0:44
23:30
0:33
11:01
0:14
23:44
42 Dag Steinar Ragvin
WWOP
25:40 1:12
1:12
0:28
13:33
0:53
2:05
1:02
14:35
0:09
2:14
1:36
16:11
2:41
4:55
1:51
18:02
1:02
5:57
0:58
19:00
1:08
7:05
0:28
19:28
1:16
8:21
0:54
20:22
1:05
9:26
2:53
23:15
0:46
10:12
0:42
23:57
1:35
11:47
0:44
24:41
1:00
12:47
0:33
25:14
0:18
13:05
0:26
25:40
43 Ann Laas
OK Skogshjortarna
27:16 1:42
1:42
0:24
11:24
0:55
2:37
0:56
12:20

2:33
1:16
13:36
1:14
3:47
1:17
14:53
0:21
4:08
1:11
16:04
1:06
5:14
0:37
16:41
1:24
6:38
1:11
17:52
1:04
7:42
7:12
25:04
0:55
8:37
0:46
25:50
1:02
9:39
0:44
26:34
0:53
10:32
0:26
27:00
0:28
11:00
0:16
27:16
44 Bengt Salomonsson
Skåneslättens OL
28:28 1:23
1:23
0:26
14:59
1:08
2:31
1:03
16:02
1:53
4:24
1:11
17:13
1:09
5:33
1:22
18:35
0:30
6:03
1:36
20:11
1:12
7:15
0:40
20:51
1:31
8:46
1:03
21:54
1:17
10:03
4:07
26:01
1:11
11:14
0:51
26:52
1:24
12:38
0:47
27:39
1:20
13:58
0:33
28:12
0:35
14:33
0:16
28:28
45 Kjell-Åke Isaksson
OK Skogshjortarna
29:42 1:35
1:35
0:19
10:14
0:53
2:28
2:29
12:43
0:02
2:30
6:28
19:11
1:09
3:39
1:36
20:47
0:12
3:51
0:50
21:37
0:53
4:44
0:32
22:09
1:17
6:01
1:02
23:11
0:50
6:51
3:48
26:59
1:11
8:02
0:49
27:48
0:36
8:38
1:12
29:00
0:54
9:32
0:30
29:30
0:23
9:55
0:12
29:42



Skapad 2010-12-05 22:15:35 med OLA version 4.1.6