Höst-Öst, Podgorica, Montenegro medel, Klassresultatlista

2010-11-11


Kort 2400 meter 57 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK31:490:00
2Karl-Erik JonssonOK Nolaskogsarna31:560:07
3Bo HedlundIFK Enskede33:271:38
4Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna33:401:51
5Olle ÖbergSkogsluffarnas OK33:562:07
6Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK34:082:19
7Aina JeppssonLunds OK35:063:17
8Hugo IsgrenIFK Enskede35:213:32
9Roy OwessonHelsingborgs SOK35:263:37
10Harald WibyeWWOP36:044:15
11Gunilla GrönbladHärlövs IF36:144:25
12Britt Forsell PirozziLunds OK36:224:33
13Knud Erik ThomsenWWOP37:045:15
14Tommy LjuseniusGustavsbergs OK37:556:06
15Sven-Olof NylénOK Nolaskogsarna38:346:45
16Margareta TidmanOK Kolmården39:127:23
17Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad39:347:45
18Siv LarssonVäxjö Allmänna IS41:429:53
19Riina Larsson-MändFredrikshofs IF Skid & OK42:2910:40
20Håkan JunforsOK Skogshjortarna42:4110:52
21Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL42:4710:58
22Ove Gunnar JacobsenWWOP42:5411:05
23Stina GunnarssonHärlövs IF43:0411:15
24Åke SanderIFK Lidingös Skid o OK43:3111:42
25Torill SvendsenLunds OK43:4111:52
26Bo-Göran GunnarssonMarkbygdens OK43:4912:00
27Sven-Erik ForsellLunds OK43:5512:06
28Kerstin JohanssonMarkbygdens OK44:1312:24
29Una LarssonLunds OK45:0913:20
30Margareta SjöbergLunds OK49:0217:13
31Burne NilssonOK Torfinn51:2919:40
32Kerstin BlomOK Kolmården54:3722:48
33Inga-Britt BengtssonOK Pan-Kristianstad54:3822:49
34Maud SundénOK Järnbärarna61:4829:59
Marianne Eghorn-OffrellFrosta OKEj godk.
Clarie EkOK Pan-KristianstadEj godk.
Bertil JohanssonSkåneslättens OLEj godk.
Christer HenriksgårdOK KlyftamoEj godk.

Lång 4300 meter 50 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Petter ErikssonSödertälje-Nykvarn OF30:440:00
2Karl WalheimÄrla IF31:000:16
3Patrik LindÄrla IF31:430:59
4Oscar VångellÄrla IF32:351:51
5Jonathan RosendahlÄrla IF35:224:38
6Trond RönnebergWWOP36:075:23
7Erik LiljequistOK Älme36:255:41
8Åke WansölinSöders SOL Tyresö36:385:54
9Göran MånssonOK Dacke36:456:01
10Lasse KarlssonIstrums SK37:176:33
11Annika BjörkOK Pan-Kristianstad41:1110:27
12Anders BerglundOK Skogshjortarna43:1912:35
13Ulf PalmérUlricehamns OK43:3712:53
14Andres LaasOK Skogshjortarna44:5314:09
15Gunnar Nerius JacobsenWWOP45:2314:39
16Rune CarlssonSundbybergs IK46:2015:36
17Dag Steinar RagvinWWOP47:4116:57
18Arne JohanssonOK Ravinen48:5118:07
19Geir Hom-GundersenWWOP49:5419:10
20Björn LinnersjöOK Orion50:4720:03
21Roy FranssonWWOP51:1320:29
22Rune RådeströmSnättringe SK51:2420:40
23Jane JohanssonIstrums SK52:3021:46
24Sivert AxelssonKalmar OK53:3822:54
25Kjell EinarssonOK Skogshjortarna54:4424:00
26Susanne LüscherStora Tuna OK54:4524:01
27Roland NatanaelssonSkåneslättens OL55:2324:39
28Timo RappakoWWOP55:3124:47
29Sylvia AndersenWWOP57:1126:27
30Frode KonstWWOP57:1526:31
31Håkan MossbergOK Järnbärarna59:1828:34
32Bengt SalomonssonSkåneslättens OL61:3930:55
33Ann LaasOK Skogshjortarna62:5132:07
34Suzy LarssonOK Skogshjortarna62:5232:08
35Åke TidmanOK Kolmården74:0343:19
Sven-Olof LarssonVäxjö Allmänna ISEj godk.
Per ForsgrenTumba-Mälarhöjden OKEj godk.


Skapad 2010-11-13 17:48:31 med OLA version 4.1.6