Höst-Öst, Podgorica, Montenegro medel, Sträcktidsresultatlista

2010-11-11

Kort 2400 m 57 anmälda
1 Anders Carlsson
Skåneslättens OL
30:17
2 Eric Tenland
Stigmännen Karlshamns OK
31:49 1:15
1:15
3:41
31:17
2:49
4:04
0:32
31:49
2:39
6:43
1:43
8:26
2:43
11:09
0:54
12:03
3:10
15:13
3:19
18:32
0:45
19:17
2:04
21:21
2:17
23:38
3:58
27:36
3 Karl-Erik Jonsson
OK Nolaskogsarna
31:56 1:32
1:32

31:00
2:44
4:16
0:56
31:56
2:04
6:20
1:35
7:55
3:03
10:58
0:52
11:50
2:22
14:12
3:14
17:26
1:38
19:04
1:52
20:56
1:59
22:55
 
4 Bo Hedlund
IFK Enskede
33:27 1:20
1:20
6:28
33:09
2:55
4:15
0:18
33:27
2:00
6:15
1:42
7:57
3:02
10:59
1:24
12:23
2:53
15:16
3:17
18:33
0:37
19:10
2:15
21:25
1:49
23:14
3:27
26:41
5 Kjell-Åke Isaksson
OK Skogshjortarna
33:40 1:09
1:09
6:28
33:31
3:02
4:11
0:09
33:40
2:06
6:17
1:53
8:10
2:56
11:06
2:27
13:33
2:40
16:13
2:44
18:57
0:41
19:38
1:58
21:36
1:57
23:33
3:30
27:03
6 Olle Öberg
Skogsluffarnas OK
33:56 1:23
1:23

33:13
3:07
4:30
0:43
33:56
5:46
10:16
1:47
12:03
3:07
15:10
2:00
17:10
2:47
19:57
3:12
23:09
0:41
23:50
2:17
26:07
1:59
28:06
 
7 Georg Larsson
Fredrikshofs IF Skid & OK
34:08 1:35
1:35
3:56
33:43
3:57
5:32
0:25
34:08
2:21
7:53
1:41
9:34
3:20
12:54
0:57
13:51
2:53
16:44
3:17
20:01
0:39
20:40
2:10
22:50
1:59
24:49
4:58
29:47
8 Aina Jeppsson
Lunds OK
35:06 1:46
1:46

34:25
4:29
6:15
0:41
35:06
2:25
8:40
2:14
10:54
3:37
14:31
0:47
15:18
3:15
18:33
3:34
22:07
0:48
22:55
2:29
25:24
2:23
27:47
 
9 Hugo Isgren
IFK Enskede
35:21 3:40
3:40

34:41
3:18
6:58
0:40
35:21
2:29
9:27
2:07
11:34
3:44
15:18
1:11
16:29
3:12
19:41
3:58
23:39
0:46
24:25
2:19
26:44
2:12
28:56
 
10 Roy Owesson
Helsingborgs SOK
35:26 1:10
1:10
4:34
34:56
3:09
4:19
0:30
35:26
2:24
6:43
1:45
8:28
3:10
11:38
2:13
13:51
4:04
17:55
3:39
21:34
0:41
22:15
2:15
24:30
2:16
26:46
3:36
30:22
11 Harald Wibye
WWOP
36:04 1:33
1:33
3:38
35:11
3:16
4:49
0:53
36:04
2:10
6:59
2:28
9:27
3:20
12:47
0:49
13:36
2:57
16:33
3:27
20:00
0:42
20:42
2:07
22:49
5:28
28:17
3:16
31:33
12 Gunilla Grönblad
Härlövs IF
36:14 1:40
1:40

35:07
3:42
5:22
1:07
36:14
3:54
9:16
2:55
12:11
3:38
15:49
1:13
17:02
3:17
20:19
3:35
23:54
0:58
24:52
2:17
27:09
2:28
29:37
 
13 Britt Forsell Pirozzi
Lunds OK
36:22 1:29
1:29

35:49
3:35
5:04
0:33
36:22
2:23
7:27
2:08
9:35
3:36
13:11
1:13
14:24
3:00
17:24
3:16
20:40
0:44
21:24
2:32
23:56
2:15
26:11
 
14 Knud Erik Thomsen
WWOP
37:04 1:22
1:22
4:45
36:37
3:14
4:36
0:27
37:04
2:12
6:48
2:01
8:49
3:45
12:34
1:07
13:41
3:14
16:55
3:23
20:18
1:00
21:18
2:38
23:56
2:19
26:15
5:37
31:52
15 Tommy Ljusenius
Gustavsbergs OK
37:55 1:33
1:33
4:56
37:23
3:42
5:15
0:32
37:55
2:26
7:41
2:02
9:43
3:53
13:36
1:08
14:44
3:14
17:58
3:31
21:29
0:48
22:17
2:42
24:59
2:19
27:18
5:09
32:27
16 Sven-Olof Nylén
OK Nolaskogsarna
38:34 2:43
2:43
4:51
37:59
3:25
6:08
0:35
38:34
2:19
8:27
2:03
10:30
3:43
14:13
0:52
15:05
3:32
18:37
3:37
22:14
0:44
22:58
2:44
25:42
2:13
27:55
5:13
33:08
17 Margareta Tidman
OK Kolmården
39:12 1:30
1:30
5:14
38:42
3:19
4:49
0:30
39:12
3:18
8:07
1:55
10:02
3:41
13:43
0:51
14:34
4:28
19:02
3:33
22:35
0:53
23:28
2:28
25:56
3:58
29:54
3:34
33:28
18 Raimo Salminen
OK Pan-Kristianstad
39:34 1:27
1:27
4:45
38:40
3:34
5:01
0:54
39:34
2:22
7:23
2:10
9:33
3:22
12:55
1:37
14:32
3:34
18:06
3:26
21:32
0:52
22:24
3:50
26:14
2:30
28:44
5:11
33:55
19 Siv Larsson
Växjö Allmänna IS
41:42 2:09
2:09

40:54
4:21
6:30
0:48
41:42
3:26
9:56
2:39
12:35
4:39
17:14
1:21
18:35
4:32
23:07
4:28
27:35
0:44
28:19
2:44
31:03
2:45
33:48
 
20 Riina Larsson-Mänd
Fredrikshofs IF Skid & OK
42:29 1:30
1:30

40:58
4:01
5:31
1:31
42:29
3:09
8:40
2:26
11:06
4:11
15:17
1:23
16:40
5:18
21:58
3:54
25:52
0:58
26:50
3:09
29:59
3:01
33:00
 
21 Håkan Junfors
OK Skogshjortarna
42:41 1:27
1:27

41:33
4:11
5:38
1:08
42:41
4:04
9:42
2:08
11:50
3:54
15:44
0:59
16:43
3:36
20:19
4:03
24:22
0:56
25:18
2:55
28:13
2:42
30:55
 
22 Ingrid Salomonsson
Skåneslättens OL
42:47 1:30
1:30
6:20
41:56
3:28
4:58
0:51
42:47
2:50
7:48
2:07
9:55
4:12
14:07
1:59
16:06
3:49
19:55
4:08
24:03
0:58
25:01
2:36
27:37
3:04
30:41
4:55
35:36
23 Ove Gunnar Jacobsen
WWOP
42:54 1:43
1:43
5:42
42:01
3:42
5:25
0:53
42:54
2:33
7:58
2:19
10:17
3:33
13:50
1:08
14:58
3:47
18:45
3:46
22:31
1:47
24:18
3:20
27:38
3:13
30:51
5:28
36:19
24 Stina Gunnarsson
Härlövs IF
43:04 1:47
1:47

41:25
4:21
6:08
1:39
43:04
2:54
9:02
2:21
11:23
4:18
15:41
1:22
17:03
5:21
22:24
4:01
26:25
1:00
27:25
3:00
30:25
3:01
33:26
 
25 Åke Sander
IFK Lidingös Skid o OK
43:31 2:06
2:06
4:21
42:14
3:41
5:47
1:17
43:31
2:24
8:11
2:05
10:16
3:35
13:51
1:18
15:09
3:40
18:49
3:32
22:21
0:50
23:11
3:33
26:44
5:16
32:00
5:53
37:53
26 Torill Svendsen
Lunds OK
43:41 1:43
1:43
4:11
42:57
3:13
4:56
0:44
43:41
3:53
8:49
2:04
10:53
3:30
14:23
1:48
16:11
3:27
19:38
3:51
23:29
0:57
24:26
3:00
27:26
3:34
31:00
7:46
38:46
27 Bo-Göran Gunnarsson
Markbygdens OK
43:49 1:49
1:49
4:43
43:03
3:50
5:39
0:46
43:49
4:44
10:23
2:42
13:05
4:19
17:24
1:20
18:44
4:50
23:34
3:44
27:18
1:02
28:20
2:52
31:12
2:38
33:50
4:30
38:20
28 Sven-Erik Forsell
Lunds OK
43:55 2:11
2:11

43:04
4:13
6:24
0:51
43:55
3:51
10:15
2:15
12:30
4:17
16:47
1:30
18:17
3:47
22:04
3:54
25:58
0:55
26:53
2:57
29:50
4:10
34:00
 
29 Kerstin Johansson
Markbygdens OK
44:13 2:11
2:11
4:28
43:35
4:17
6:28
0:38
44:13
4:44
11:12
2:19
13:31
4:33
18:04
1:12
19:16
4:48
24:04
3:57
28:01
1:02
29:03
2:35
31:38
2:33
34:11
4:56
39:07
30 Una Larsson
Lunds OK
45:09 1:30
1:30

44:04
4:35
6:05
1:05
45:09
3:28
9:33
2:03
11:36
4:20
15:56
1:51
17:47
6:34
24:21
4:45
29:06
1:36
30:42
2:41
33:23
3:26
36:49
 
31 Margareta Sjöberg
Lunds OK
49:02 2:07
2:07
6:11
47:24
4:08
6:15
1:38
49:02
2:50
9:05
2:56
12:01
4:08
16:09
1:16
17:25
4:45
22:10
4:05
26:15
1:00
27:15
3:05
30:20
2:58
33:18
7:55
41:13
32 Burne Nilsson
OK Torfinn
51:29 1:38
1:38
12:33
50:15
4:33
6:11
1:14
51:29
2:45
8:56
2:12
11:08
3:40
14:48
1:09
15:57
4:13
20:10
3:54
24:04
0:58
25:02
3:02
28:04
2:49
30:53
6:49
37:42
33 Kerstin Blom
OK Kolmården
54:37 2:10
2:10
6:45
53:14
4:25
6:35
1:23
54:37
4:36
11:11
2:23
13:34
4:35
18:09
2:22
20:31
6:02
26:33
4:50
31:23
1:15
32:38
3:50
36:28
3:29
39:57
6:32
46:29
34 Inga-Britt Bengtsson
OK Pan-Kristianstad
54:38 1:53
1:53
5:30
53:05
4:26
6:19
1:33
54:38
7:21
13:40
2:32
16:12
4:11
20:23
1:17
21:40
4:44
26:24
6:53
33:17
0:52
34:09
3:37
37:46
4:03
41:49
5:46
47:35
35 Maud Sundén
OK Järnbärarna
61:48 35:44
35:44
3:47
39:31

61:48
3:31
43:02
2:14
45:16
3:18
48:34
 
53:21
         
Marianne Eghorn-Offrell
Frosta OK
Ej godk. 1:49
1:49

43:25
4:11
6:00
0:59
44:24
3:15
9:15
                 
Clarie Ek
OK Pan-Kristianstad
Ej godk. 2:14
2:14
5:07
7:21

40:39
4:02
11:23
2:51
14:14
   
26:32
         
Bertil Johansson
Skåneslättens OL
Ej godk. 1:51
1:51
7:42
55:50
4:45
6:36
1:18
57:08
3:39
10:15
2:21
12:36
 
23:27
4:42
28:09
4:35
32:44
1:08
33:52
4:00
37:52
4:07
41:59
6:09
48:08
Christer Henriksgård
OK Klyftamo
Ej godk.


8:05


25:04
33:09
                   




Lång 4300 m 51 anmälda
1 Pavel Gvosdev
WWOP
30:06
2 Petter Eriksson
Södertälje-Nykvarn OF
30:44 2:25
2:25
0:32
24:27
1:16
3:41
0:34
25:01
3:59
7:40
2:22
27:23
0:37
8:17
1:36
28:59
2:34
10:51
1:43
30:42
0:58
11:49
0:02
30:44
1:08
12:57
0:58
13:55
 
19:17
3:35
22:52
1:03
23:55
3 Karl Walheim
Ärla IF
31:00 2:47
2:47
0:30
24:09
1:13
4:00
0:34
24:43
3:54
7:54
2:30
27:13
0:49
8:43
2:02
29:15
2:33
11:16
1:47
31:02
0:58
12:14

31:00
1:11
13:25
1:03
14:28
 
18:28
3:44
22:12
1:27
23:39
4 Patrik Lind
Ärla IF
31:43 2:20
2:20
0:41
25:18
1:17
3:37
0:39
25:57
4:07
7:44
2:23
28:20
0:52
8:36
1:44
30:04
3:26
12:02
1:36
31:40
0:58
13:00
0:03
31:43
1:10
14:10
1:07
15:17
3:11
18:28
1:33
20:01
3:32
23:33
1:04
24:37
5 Oscar Vångell
Ärla IF
32:35 2:32
2:32
0:34
26:03
1:24
3:56
0:36
26:39
3:49
7:45
2:35
29:14
0:40
8:25
1:51
31:05
2:47
11:12
1:33
32:38
0:57
12:09

32:35
1:40
13:49
1:07
14:56
 
20:24
3:56
24:20
1:09
25:29
6 Jonathan Rosendahl
Ärla IF
35:22 2:41
2:41
0:36
27:42
1:31
4:12
0:41
28:23
4:44
8:56
3:10
31:33
1:28
10:24
2:04
33:37
2:51
13:15
1:37
35:14
1:02
14:17
0:08
35:22
1:18
15:35
1:12
16:47
2:20
19:07
2:34
21:41
4:03
25:44
1:22
27:06
7 Trond Rönneberg
WWOP
36:07 3:03
3:03
0:39
29:04
1:27
4:30
0:38
29:42
4:23
8:53
2:33
32:15
0:53
9:46
2:11
34:26
3:32
13:18
1:37
36:03
1:06
14:24
0:04
36:07
1:40
16:04
1:24
17:28
3:42
21:10
1:06
22:16
4:45
27:01
1:24
28:25
8 Erik Liljequist
OK Älme
36:25 2:30
2:30
0:31
30:55
1:06
3:36
0:32
31:27
4:00
7:36
2:07
33:34
0:35
8:11
1:38
35:12
3:13
11:24
1:24
36:36
1:01
12:25

36:25
1:15
13:40
1:05
14:45
 
25:41
3:29
29:10
1:14
30:24
9 Åke Wansölin
Söders SOL Tyresö
36:38 6:11
6:11
2:44
8:55
6:56
15:51
1:08
16:59
5:09
22:08
1:23
23:31

36:38
2:31
26:02
1:45
27:47
       
10 Göran Månsson
OK Dacke
36:45 3:01
3:01
0:38
29:59
1:47
4:48
0:40
30:39


2:31
33:10

9:52
2:11
35:21
3:43
13:35
1:30
36:51
1:09
14:44

36:45
2:14
16:58
1:42
18:40
3:44
22:24
1:00
23:24
4:32
27:56
1:25
29:21
11 Lasse Karlsson
Istrums SK
37:17 3:26
3:26
0:37
29:15
1:42
5:08
0:43
29:58
5:16
10:24
3:01
32:59
1:28
11:52
2:13
35:12
3:04
14:56
1:57
37:09
1:02
15:58
0:08
37:17
1:22
17:20
1:13
18:33
2:29
21:02
1:39
22:41
4:28
27:09
1:29
28:38
12 Annika Björk
OK Pan-Kristianstad
41:11 3:26
3:26
0:43
33:54
2:05
5:31
0:39
34:33
6:00
11:31
2:25
36:58
1:02
12:33
2:28
39:26
4:57
17:30
1:38
41:04
1:10
18:40
0:07
41:11
2:14
20:54
1:24
22:18
2:08
24:26
2:33
26:59
4:42
31:41
1:30
33:11
13 Anders Berglund
OK Skogshjortarna
43:19 4:42
4:42
3:51
8:33
9:02
17:35
1:40
19:15
6:11
25:26
1:50
27:16

43:19
3:40
30:56
2:16
33:12
4:48
38:00
     
14 Ulf Palmér
Ulricehamns OK
43:37 5:01
5:01
0:48
36:02
2:40
7:41
0:39
36:41
6:11
13:52
2:43
39:24
0:58
14:50
2:19
41:43
4:36
19:26
1:47
43:30
1:04
20:30
0:07
43:37
2:25
22:55
1:18
24:13
2:34
26:47
2:41
29:28
4:15
33:43
1:31
35:14
15 Andres Laas
OK Skogshjortarna
44:53 3:46
3:46
0:43
36:27
1:39
5:25
0:44
37:11
5:05
10:30
3:32
40:43
1:05
11:35
2:08
42:51
3:39
15:14
1:53
44:44
1:10
16:24
0:09
44:53
1:49
18:13
1:24
19:37
 
28:05
6:08
34:13
1:31
35:44
16 Gunnar Nerius Jacobsen
WWOP
45:23 3:23
3:23
0:41
37:29
1:31
4:54
0:44
38:13
5:01
9:55
3:04
41:17
0:51
10:46
2:20
43:37
4:11
14:57
1:45
45:22
1:11
16:08
0:01
45:23
1:54
18:02
1:25
19:27
 
29:17
5:20
34:37
2:11
36:48
17 Rune Carlsson
Sundbybergs IK
46:20 4:41
4:41
1:00
35:23
2:29
7:10
0:57
36:20
6:16
13:26
4:20
40:40
1:07
14:33
2:39
43:19
4:14
18:47
2:35
45:54
1:22
20:09
0:26
46:20
2:13
22:22
1:28
23:50
3:33
27:23
 
32:33
1:50
34:23
18 Dag Steinar Ragvin
WWOP
47:41 2:57
2:57
0:39
39:21
1:32
4:29
0:42
40:03
4:32
9:01
2:53
42:56
0:49
9:50
2:06
45:02
3:02
12:52
2:19
47:21
1:02
13:54
0:20
47:41
1:29
15:23
1:09
16:32
7:26
23:58
8:52
32:50
4:31
37:21
1:21
38:42
19 Arne Johansson
OK Ravinen
48:51 3:48
3:48
0:38
40:01
2:43
6:31
0:44
40:45
7:24
13:55
3:02
43:47
0:57
14:52
2:25
46:12
3:57
18:49
2:13
48:25
1:30
20:19
0:26
48:51
1:52
22:11
1:32
23:43
3:07
26:50
6:40
33:30
4:15
37:45
1:38
39:23
20 Alexander Lipovich
WWOP
49:22
21 Geir Hom-Gundersen
WWOP
49:54 6:38
6:38
0:51
40:29
1:59
8:37
0:51
41:20
6:43
15:20
3:33
44:53
1:05
16:25
2:33
47:26
4:10
20:35
2:11
49:37
1:22
21:57
0:17
49:54
2:29
24:26
2:18
26:44
4:23
31:07
1:34
32:41
5:05
37:46
1:52
39:38
22 Björn Linnersjö
OK Orion
50:47 4:20
4:20
0:45
40:25
2:06
6:26
0:51
41:16
5:30
11:56
3:55
45:11
1:07
13:03
2:57
48:08
4:13
17:16
2:26
50:34
1:40
18:56
0:13
50:47
2:22
21:18
1:52
23:10
 
30:52
5:19
36:11
3:29
39:40
23 Roy Fransson
WWOP
51:13 4:06
4:06
0:50
41:56
1:55
6:01
0:48
42:44
5:36
11:37
3:38
46:22
0:57
12:34
2:26
48:48
4:26
17:00
2:00
50:48
1:32
18:32
0:25
51:13
2:26
20:58
1:40
22:38
10:18
32:56
1:32
34:28
5:03
39:31
1:35
41:06
24 Rune Rådeström
Snättringe SK
51:24 4:20
4:20
1:01
40:47
2:51
7:11
0:53
41:40
7:01
14:12
4:10
45:50
1:24
15:36
2:43
48:33
5:06
20:42
2:23
50:56
1:24
22:06
0:28
51:24
2:20
24:26
1:34
26:00
 
31:31
6:24
37:55
1:51
39:46
25 Jane Johansson
Istrums SK
52:30 5:38
5:38
1:00
40:59
2:42
8:20
0:58
41:57
7:26
15:46
4:21
46:18
1:18
17:04
2:58
49:16
4:39
21:43
2:27
51:43
1:34
23:17
0:47
52:30
2:13
25:30
1:46
27:16
   
38:04
1:55
39:59
26 Sivert Axelsson
Kalmar OK
53:38 4:16
4:16
1:01
42:40
2:47
7:03
1:00
43:40
7:06
14:09
4:12
47:52
1:24
15:33
3:03
50:55
4:45
20:18
2:18
53:13
1:41
21:59
0:25
53:38
2:17
24:16
1:52
26:08
5:42
31:50
1:48
33:38
6:07
39:45
1:54
41:39
27 Kjell Einarsson
OK Skogshjortarna
54:44 3:24
3:24
1:07
43:03
2:14
5:38
0:50
43:53
6:09
11:47
4:46
48:39
1:23
13:10
2:48
51:27
4:09
17:19
2:35
54:02
1:26
18:45
0:42
54:44
2:44
21:29
1:34
23:03
7:46
30:49
3:20
34:09
5:56
40:05
1:51
41:56
28 Susanne Lüscher
Stora Tuna OK
54:45 4:10
4:10
1:02
43:34
3:15
7:25
0:53
44:27
6:06
13:31
4:14
48:41
1:16
14:47
2:55
51:36
4:51
19:38
2:26
54:02
1:25
21:03
0:43
54:45
2:35
23:38
1:48
25:26
8:03
33:29
1:51
35:20
5:29
40:49
1:43
42:32
29 Roland Natanaelsson
Skåneslättens OL
55:23 3:09
3:09
0:46
44:02
2:23
5:32
0:53
44:55
6:26
11:58
4:22
49:17
1:50
13:48
3:32
52:49
5:18
19:06
2:13
55:02
1:17
20:23
0:21
55:23
4:53
25:16
1:33
26:49
4:02
30:51
4:13
35:04
5:42
40:46
2:30
43:16
30 Timo Rappako
WWOP
55:31 4:45
4:45
1:01
44:34
2:05
6:50
1:02
45:36
6:14
13:04
4:17
49:53
1:24
14:28
2:38
52:31
4:26
18:54
2:32
55:03
1:26
20:20
0:28
55:31
2:12
22:32
1:37
24:09
 
35:56
5:43
41:39
1:54
43:33
31 Sylvia Andersen
WWOP
57:11 4:10
4:10
1:22
44:14
2:56
7:06
1:16
45:30
6:44
13:50
4:23
49:53
1:26
15:16
3:12
53:05
4:36
19:52
2:35
55:40
1:24
21:16
1:31
57:11
2:07
23:23
1:31
24:54
3:31
28:25
3:41
32:06
8:22
40:28
2:24
42:52
32 Frode Konst
WWOP
57:15 3:46
3:46
1:00
43:31
2:24
6:10
0:54
44:25
7:26
13:36
5:29
49:54
1:34
15:10
2:51
52:45
5:34
20:44
3:57
56:42
1:17
22:01
0:33
57:15
2:58
24:59
1:39
26:38
4:19
30:57
3:25
34:22
6:10
40:32
1:59
42:31
33 Håkan Mossberg
OK Järnbärarna
59:18 5:23
5:23
1:08
45:31
2:39
8:02
0:58
46:29
7:19
15:21
4:50
51:19
1:09
16:30
3:22
54:41
4:33
21:03
3:21
58:02
1:35
22:38
1:16
59:18
2:35
25:13
1:41
26:54
5:22
32:16
2:48
35:04
7:12
42:16
2:07
44:23
34 Bengt Salomonsson
Skåneslättens OL
61:39 6:05
6:05
0:54
47:07
3:06
9:11
1:02
48:09
7:06
16:17
6:15
54:24
1:35
17:52
3:11
57:35
5:11
23:03
3:11
60:46
1:41
24:44
0:53
61:39
3:01
27:45
1:53
29:38
4:13
33:51
3:49
37:40
6:15
43:55
2:18
46:13
35 Ann Laas
OK Skogshjortarna
62:51 5:56
5:56
1:02
47:13
2:47
8:43
1:13
48:26
7:43
16:26
6:14
54:40
1:47
18:13
3:40
58:20
6:25
24:38
3:33
61:53
1:22
26:00
0:58
62:51
3:17
29:17
2:02
31:19
6:04
37:23
 
43:48
2:23
46:11
36 Suzy Larsson
OK Skogshjortarna
62:52 5:10
5:10
1:13
49:13
2:40
7:50
1:22
50:35
7:56
15:46
5:20
55:55
1:45
17:31
3:12
59:07
5:16
22:47
3:00
62:07
1:48
24:35
0:45
62:52
2:59
27:34
1:54
29:28
4:39
34:07
4:37
38:44
6:44
45:28
2:32
48:00
37 Åke Tidman
OK Kolmården
74:03 6:29
6:29
1:31
56:56
3:45
10:14
1:06
58:02
10:01
20:15
6:58
65:00
1:54
22:09
3:46
68:46
5:51
28:00
3:42
72:28
1:57
29:57
1:35
74:03
2:57
32:54
2:33
35:27
4:48
40:15
 
52:28
2:57
55:25
Sven-Olof Larsson
Växjö Allmänna IS
Ej godk. 482:06
482:06
1:14
517:39
2:41
484:47
0:57
518:36
7:07
491:54
4:52
523:28
1:19
493:13
3:06
526:34
5:12
498:25
2:48
529:22
1:38
500:03
0:57
530:19
2:54
502:57
1:59
504:56
   
514:16
2:09
516:25
Per Forsgren
Tumba-Mälarhöjden OK
Ej godk.



Skapad 2011-03-09 13:16:36 med OLA version 4.1.6