Höst-Öst, Skhoder Albanien sprint, Sträcktidsresultatlista

2010-11-11

Mellan 2000 m 103 anmälda
1 Erik Liljequist
OK Älme
9:01 0:42
0:42
0:10
6:01

0:38
0:17
6:18
0:39
1:17
0:15
6:33
0:01
1:18
0:28
7:01
0:18
1:36
1:18
8:19
0:40
2:16
0:11
8:30

2:01
0:53
9:23
0:55
2:56

9:01
1:11
4:07
0:42
4:49
0:45
5:34
0:17
5:51
2 Petter Eriksson
Södertälje-Nykvarn OF
9:22 0:48
0:48
0:10
6:15
0:03
0:51
0:19
6:34
0:41
1:32
0:13
6:47

1:32
0:29
7:16
0:19
1:51
1:13
8:29
0:40
2:31
0:16
8:45

2:16
0:58
9:43
0:54
3:10

9:22
1:12
4:22
0:40
5:02
0:46
5:48
0:17
6:05
3 Patrik Lind
Ärla IF
9:53 0:53
0:53
0:12
6:42

0:51
0:20
7:02
0:42
1:33
0:15
7:17
0:01
1:34
0:32
7:49
0:19
1:53
1:18
9:07
0:41
2:34
0:13
9:20

2:21
0:53
10:13
0:52
3:13

9:53
1:24
4:37
0:46
5:23
0:48
6:11
0:19
6:30
4 Karl Walheim
Ärla IF
9:56 0:48
0:48
0:10
6:41
0:02
0:50
0:18
6:59
0:42
1:32
0:16
7:15
0:03
1:35
0:30
7:45
0:22
1:57
1:23
9:08
0:44
2:41
0:14
9:22

2:27
0:55
10:17
0:54
3:21

9:56
1:14
4:35
0:51
5:26
0:47
6:13
0:18
6:31
5 Oscar Vångell
Ärla IF
10:31 0:53
0:53
0:10
7:15
0:17
1:10
0:19
7:34
0:41
1:51
0:16
7:50
0:01
1:52
0:29
8:19
0:18
2:10
1:23
9:42
0:41
2:51
0:17
9:59

2:36
0:51
10:50
0:53
3:29

10:31
1:39
5:08
0:52
6:00
0:47
6:47
0:18
7:05
6 Jonathan Rosendahl
Ärla IF
10:53 0:52
0:52
0:10
7:27
0:10
1:02
0:22
7:49
0:43
1:45
0:15
8:04
0:03
1:48
0:32
8:36
0:24
2:12
1:21
9:57
0:42
2:54
0:18
10:15

2:41
0:58
11:13
0:54
3:35

10:53
1:28
5:03
1:00
6:03
0:56
6:59
0:18
7:17
7 Dag Steinar Ragvin
WWOP
11:08 0:56
0:56
0:14
7:37
0:09
1:05
0:19
7:56
0:48
1:53
0:18
8:14
0:03
1:56
0:32
8:46
0:21
2:17
1:25
10:11
0:44
3:01
0:22
10:33

2:47
0:56
11:29
0:58
3:45

11:08
1:33
5:18
0:56
6:14
0:49
7:03
0:20
7:23
8 Göran Månsson
OK Dacke
11:10 0:56
0:56
0:12
7:20
0:06
1:02
0:19
7:39
0:45
1:47
0:16
7:55
0:02
1:49
0:34
8:29
0:21
2:10
1:45
10:14
0:42
2:52
0:17
10:31

2:40
0:53
11:24
1:10
3:50

11:10
1:22
5:12
0:47
5:59
0:49
6:48
0:20
7:08
9 Trond Rönneberg
WWOP
11:20 0:53
0:53
0:13
7:35
0:08
1:01
0:20
7:55
0:46
1:47
0:20
8:15
0:04
1:51
0:33
8:48
0:23
2:14
1:30
10:18
0:44
2:58
0:24
10:42

2:43
1:00
11:42
1:01
3:44

11:20
1:33
5:17
0:54
6:11
0:49
7:00
0:22
7:22
10 Lasse Karlsson
Istrums SK
11:25 0:56
0:56
0:11
8:01
0:16
1:12
0:19
8:20
0:48
2:00
0:16
8:36
0:04
2:04
0:31
9:07
0:23
2:27
1:22
10:29
0:45
3:12
0:17
10:46

2:58
0:57
11:43
1:13
4:11

11:25
1:38
5:49
0:52
6:41
0:49
7:30
0:20
7:50
11 Patrik Gunnarsson
Tumba-Mälarhöjden OK
11:27 0:54
0:54
0:12
7:58
0:04
0:58
0:19
8:17
0:46
1:44
0:18
8:35
0:05
1:49
0:30
9:05
0:21
2:10
1:26
10:31
0:45
2:55
0:22
10:53

2:42
0:55
11:48
1:00
3:42

11:27
1:37
5:19
0:58
6:17
1:09
7:26
0:20
7:46
12 Ulf Palmér
Ulricehamns OK
11:29 0:52
0:52
0:12
7:47
0:08
1:00
0:19
8:06
0:44
1:44
0:18
8:24
0:03
1:47
0:31
8:55
0:21
2:08
1:32
10:27
0:47
2:55
0:30
10:57

2:41
0:54
11:51
1:11
3:52

11:29
1:37
5:29
0:53
6:22
0:50
7:12
0:23
7:35
13 Annika Björk
OK Pan-Kristianstad
11:44 0:50
0:50
0:14
7:51
0:09
0:59
0:19
8:10
0:49
1:48
0:21
8:31
0:04
1:52
0:32
9:03
0:24
2:16
1:36
10:39
0:45
3:01
0:27
11:06

2:47
0:59
12:05
1:00
3:47

11:44
1:43
5:30
0:53
6:23
0:51
7:14
0:23
7:37
14 Arne Johansson
OK Ravinen
12:12 0:50
0:50
0:13
8:25
0:06
0:56
0:20
8:45
0:58
1:54
0:21
9:06
0:02
1:56
0:32
9:38
0:23
2:19
1:31
11:09
0:44
3:03
0:25
11:34

2:50
0:59
12:33
1:00
3:50

12:12
2:09
5:59
0:54
6:53
0:55
7:48
0:24
8:12
15 Andres Laas
OK Skogshjortarna
12:21 1:10
1:10
0:13
8:30
0:23
1:33
0:19
8:49
0:44
2:17
0:20
9:09
0:03
2:20
0:32
9:41
0:22
2:42
1:31
11:12
0:45
3:27
0:30
11:42

3:14
1:00
12:42
0:58
4:12

12:21
1:45
5:57
1:00
6:57
0:58
7:55
0:22
8:17
16 Kjell Einarsson
OK Skogshjortarna
12:32 0:50
0:50
0:13
8:33
0:21
1:11
0:20
8:53
0:49
2:00
0:21
9:14
0:05
2:05
0:34
9:48
0:23
2:28
1:34
11:22
0:46
3:14
0:31
11:53

3:03
1:00
12:53
1:03
4:06

12:32
1:50
5:56
0:59
6:55
0:57
7:52
0:28
8:20
17 Gunnar Nerius Jacobsen
WWOP
13:13 0:56
0:56
0:13
9:17
1:17
2:13
0:19
9:36
0:44
2:57
0:21
9:57
0:02
2:59
0:35
10:32
0:20
3:19
1:34
12:06
0:47
4:06
0:25
12:31

3:53
0:37
13:08
1:01
4:54
0:05
13:13
1:49
6:43
1:01
7:44
0:56
8:40
0:24
9:04
18 Tjelvar Otterbjörk
WWOP
13:27 0:57
0:57
0:15
9:01
0:12
1:09
0:21
9:22
0:50
1:59
0:23
9:45
0:04
2:03
0:38
10:23
0:29
2:32
1:42
12:05
0:48
3:20
0:38
12:43

3:08
1:05
13:48
1:06
4:14

13:27
2:04
6:18
1:03
7:21
0:58
8:19
0:27
8:46
19 Åsa Lindqvist
Umeå OK
14:05 0:59
0:59
0:17
9:20
0:12
1:11
0:21
9:41
0:50
2:01
0:27
10:08
0:05
2:06
0:40
10:48
0:27
2:33
1:47
12:35
0:47
3:20
0:42
13:17

3:07
1:08
14:25
1:03
4:10

14:05
2:00
6:10
1:20
7:30
1:00
8:30
0:33
9:03
20 Suzy Larsson
OK Skogshjortarna
14:07 0:57
0:57
0:16
9:27
0:13
1:10
0:21
9:48
0:53
2:03
0:26
10:14
0:05
2:08
0:37
10:51
0:27
2:35
1:47
12:38
0:50
3:25
0:41
13:19

3:15
1:08
14:27
1:11
4:26

14:07
2:03
6:29
1:08
7:37
1:02
8:39
0:32
9:11
Frode Konst
WWOP
14:07 1:11
1:11
0:15
9:46
0:20
1:31
0:20
10:06
0:51
2:22
0:24
10:30
0:05
2:27
0:37
11:07
0:28
2:55
1:44
12:51
0:47
3:42
0:35
13:26

3:29
1:02
14:28
1:10
4:39

14:07
2:16
6:55
1:05
8:00
1:02
9:02
0:29
9:31
22 Jane Johansson
Istrums SK
14:08 0:55
0:55
0:16
9:34
0:14
1:09
0:20
9:54
0:53
2:02
0:23
10:17
0:09
2:11
0:37
10:54
0:27
2:38
1:48
12:42
0:49
3:27
0:41
13:23

3:16
1:05
14:28
1:14
4:30

14:08
2:04
6:34
1:11
7:45
1:04
8:49
0:29
9:18
23 Timo Rappako
WWOP
14:14 0:57
0:57
0:17
9:35
0:25
1:22
0:22
9:57
0:54
2:16
0:26
10:23
0:05
2:21
0:37
11:00
0:29
2:50
1:48
12:48
0:51
3:41
0:38
13:26

3:30
1:08
14:34
1:07
4:37

14:14
2:05
6:42
1:06
7:48
1:01
8:49
0:29
9:18
24 Åke Wansölin
Söders SOL Tyresö
14:15 1:00
1:00
0:15
9:47
0:13
1:13
0:21
10:08
0:53
2:06
0:24
10:32
0:06
2:12
0:35
11:07
0:27
2:39
1:39
12:46
0:50
3:29
0:40
13:26

3:19
1:04
14:30
1:14
4:33

14:15
2:21
6:54
1:09
8:03
0:58
9:01
0:31
9:32
25 Alexander Lipovich
WWOP
14:17
26 Roland Natanaelsson
Skåneslättens OL
14:19 0:58
0:58
0:16
9:40
0:19
1:17
0:24
10:04
0:56
2:13
0:26
10:30
0:04
2:17
0:39
11:09
0:27
2:44
1:41
12:50
0:47
3:31
0:43
13:33

3:21
1:06
14:39
1:08
4:29

14:19
2:16
6:45
1:06
7:51
1:01
8:52
0:32
9:24
27 Rune Rådeström
WWOP
14:24 1:07
1:07
0:16
9:39
0:20
1:27
0:21
10:00
0:56
2:23
0:27
10:27
0:07
2:30
0:39
11:06
0:26
2:56
1:46
12:52
0:47
3:43
0:41
13:33

3:30
1:10
14:43
1:08
4:38

14:24
2:02
6:40
1:15
7:55
0:59
8:54
0:29
9:23
28 Göran Andersson
Stigmännen Karlshamns OK
14:44 1:05
1:05
0:16
10:10
0:39
1:44
0:22
10:32
0:57
2:41
0:24
10:56
0:08
2:49
0:35
11:31
0:30
3:19
1:41
13:12
0:52
4:11
0:47
13:59

4:02
1:05
15:04
1:14
5:16

14:44
2:02
7:18
1:06
8:24
0:59
9:23
0:31
9:54
29 Björn Linnersjö
OK Orion
14:46 1:01
1:01
0:17
10:26
1:19
2:20
0:21
10:47
0:51
3:11
0:24
11:11
0:06
3:17
0:36
11:47
0:31
3:48
1:40
13:27
0:48
4:36
0:34
14:01

4:25
1:05
15:06
1:08
5:33

14:46
2:01
7:34
1:05
8:39
0:58
9:37
0:32
10:09
30 Rune Carlsson
Sundbybergs IK
14:50 1:10
1:10
0:16
10:08
0:23
1:33
0:21
10:29
0:53
2:26
0:26
10:55
0:24
2:50
0:36
11:31
0:30
3:20
1:44
13:15
0:53
4:13
0:37
13:52

4:02
1:07
14:59
1:06
5:08

14:50
2:11
7:19
1:11
8:30
0:56
9:26
0:26
9:52
31 Claes-Göran Green
Lunds OK
15:00 0:53
0:53
0:17
10:07
0:11
1:04
0:21
10:28
0:53
1:57
0:30
10:58
0:26
2:23
0:35
11:33
0:33
2:56
1:57
13:30
0:52
3:48
0:42
14:12

3:40
1:07
15:19
1:18
4:58

15:00
2:15
7:13
1:11
8:24
0:58
9:22
0:28
9:50
32 Lisbeth Dahl
Helsingborgs SOK
15:02 0:59
0:59
0:17
10:19
0:26
1:25
0:21
10:40
0:55
2:20
0:28
11:08
0:05
2:25
0:36
11:44
0:30
2:55
1:45
13:29
0:49
3:44
0:46
14:15

3:36
1:06
15:21
1:15
4:51

15:02
2:09
7:00
1:08
8:08
1:23
9:31
0:31
10:02
33 Susanne Lüscher
Stora Tuna OK
15:12 0:58
0:58
0:17
10:16
0:15
1:13
0:21
10:37
0:54
2:07
0:24
11:01
0:07
2:14
0:37
11:38
0:30
2:44
1:48
13:26
0:52
3:36
0:52
14:18

3:27
1:13
15:31
1:17
4:44

15:12
2:22
7:06
1:14
8:20
1:07
9:27
0:32
9:59
34 Anders Carlsson
Skåneslättens OL
15:24
35 Roy Owesson
Helsingborgs SOK
15:30 1:01
1:01
0:19
10:33
0:16
1:17
0:22
10:55
0:58
2:15
0:27
11:22
0:09
2:24
0:39
12:01
0:32
2:56
1:48
13:49
0:53
3:49
0:46
14:35

3:40
1:13
15:48
1:17
4:57

15:30
2:23
7:20
1:12
8:32
1:07
9:39
0:35
10:14
Eric Tenland
Stigmännen Karlshamns OK
15:30 1:00
1:00
0:17
10:31
0:11
1:11
0:22
10:53
0:53
2:04
0:30
11:23
0:07
2:11
0:37
12:00
0:30
2:41
1:57
13:57
0:51
3:32
0:44
14:41
0:03
3:35
1:11
15:52
1:22
4:57

15:30
2:20
7:17
1:20
8:37
1:04
9:41
0:33
10:14
37 Bengt Salomonsson
Skåneslättens OL
15:31 1:00
1:00
0:17
10:43
0:13
1:13
0:22
11:05
0:59
2:12
0:26
11:31
0:07
2:19
0:37
12:08
0:31
2:50
1:49
13:57
0:53
3:43
0:46
14:43

3:33
1:07
15:50
1:15
4:48

15:31
2:40
7:28
1:23
8:51
1:03
9:54
0:32
10:26
38 Ove Gunnar Jacobsen
WWOP
15:50 1:01
1:01
0:15
10:40
0:21
1:22
0:24
11:04
1:00
2:22
0:25
11:29
0:07
2:29
0:36
12:05
0:41
3:10
1:47
13:52
0:54
4:04
0:41
14:33

3:54
1:35
16:08
1:14
5:08

15:50
2:14
7:22
1:20
8:42
1:14
9:56
0:29
10:25
39 Håkan Mossberg
OK Järnbärarna
15:57 1:01
1:01
0:19
10:52
0:12
1:13
0:22
11:14
1:04
2:17
0:31
11:45
0:07
2:24
0:40
12:25
0:31
2:55
1:57
14:22
0:52
3:47
0:45
15:07

3:38
1:09
16:16
1:27
5:05

15:57
2:33
7:38
1:18
8:56
1:03
9:59
0:34
10:33
40 Maud Sundén
OK Järnbärarna
15:58 1:00
1:00
0:19
10:33
0:18
1:18
0:23
10:56
0:57
2:15
0:28
11:24
0:10
2:25
0:39
12:03
0:29
2:54
2:02
14:05
0:50
3:44
0:52
14:57

3:33
1:11
16:08
1:19
4:52

15:58
2:32
7:24
1:10
8:34
1:05
9:39
0:35
10:14
41 Sven-Olof Larsson
WWOP
16:02 1:08
1:08
0:17
10:48
0:30
1:38
0:22
11:10
0:52
2:30
0:26
11:36
0:06
2:36
0:40
12:16
0:29
3:05
1:49
14:05
0:52
3:57
1:11
15:16

3:50
1:06
16:22
1:25
5:15

16:02
2:23
7:38
1:22
9:00
1:02
10:02
0:29
10:31
42 Geir Hom-Gundersen
WWOP
16:27 0:55
0:55
0:16
12:05
0:16
1:11
0:21
12:26
0:51
2:02
0:24
12:50
0:06
2:08
0:35
13:25
0:28
2:36
1:44
15:09
0:49
3:25
0:37
15:46

3:22
1:02
16:48
1:04
4:26

16:27
4:52
9:18
1:00
10:18
1:01
11:19
0:30
11:49
43 Peo Bengtsson
OK Pan-Kristianstad
16:29 0:52
0:52
0:21
10:45
0:16
1:08
0:23
11:08
0:58
2:06
0:31
11:39
0:09
2:15
0:42
12:21
0:34
2:49
2:04
14:25
0:55
3:44
1:07
15:32

3:34
1:17
16:49
1:17
4:51

16:29
2:30
7:21
1:19
8:40
1:06
9:46
0:38
10:24
44 Sivert Axelsson
Kalmar OK
16:32 1:23
1:23
0:19
10:58
0:16
1:39
0:22
11:20
0:57
2:36
0:30
11:50
0:09
2:45
0:39
12:29
0:31
3:16
2:00
14:29
0:49
4:05
0:52
15:21

3:56
1:13
16:34
1:19
5:15

16:32
2:33
7:48
1:12
9:00
1:03
10:03
0:36
10:39
45 Karl-Erik Jonsson
OK Nolaskogsarna
16:40 0:58
0:58
0:23
10:49
0:09
1:07
0:25
11:14
0:54
2:01
0:30
11:44
0:06
2:07
0:46
12:30
0:40
2:47
2:04
14:34
0:56
3:43
1:05
15:39

3:36
1:19
16:58
1:13
4:49

16:40
2:32
7:21
1:19
8:40
1:09
9:49
0:37
10:26
46 Kati Németh
Stigmännen Karlshamns OK
16:49 1:10
1:10
0:17
12:01
0:28
1:38
0:21
12:22
1:31
3:09
0:26
12:48
0:37
3:46
0:39
13:27
0:29
4:15
1:49
15:16
0:50
5:05
0:44
16:00

4:54
1:08
17:08
1:12
6:06

16:49
2:41
8:47
1:23
10:10
1:03
11:13
0:31
11:44
47 Britt Forsell Pirozzi
Lunds OK
16:52 1:07
1:07
0:21
11:21
0:20
1:27
0:23
11:44
0:59
2:26
0:31
12:15
0:07
2:33
0:42
12:57
0:37
3:10
2:03
15:00
0:51
4:01
0:54
15:54

3:53
1:16
17:10
1:20
5:13

16:52
2:41
7:54
1:20
9:14
1:12
10:26
0:34
11:00
48 Åke Sander
IFK Lidingös Skid o OK
17:01 1:30
1:30
0:20
11:25
0:31
2:01
0:23
11:48
0:56
2:57
0:27
12:15
0:08
3:05
0:38
12:53
0:32
3:37
2:02
14:55
0:49
4:26
0:57
15:52

4:16
1:18
17:10
1:19
5:35

17:01
2:38
8:13
1:13
9:26
1:09
10:35
0:30
11:05
49 Georg Larsson
Fredrikshofs IF Skid & OK
17:22 0:51
0:51
0:22
11:21
0:13
1:04
0:23
11:44
1:00
2:04
0:35
12:19
0:11
2:15
0:46
13:05
0:33
2:48
0:54
3:42

16:24

3:35
1:16
17:40
1:20
4:55

17:22
9:58
14:53

9:15
1:11
10:26
0:33
10:59
50 Knud Erik Thomsen
WWOP
17:32 1:04
1:04
0:21
11:33
0:30
1:34
0:24
11:57
0:58
2:32
0:33
12:30
0:11
2:43
0:44
13:14
0:32
3:15
2:04
15:18
0:53
4:08
1:09
16:27

3:59
1:14
17:41
1:20
5:19

17:32
2:37
7:56
1:27
9:23
1:12
10:35
0:37
11:12
51 Ann Laas
OK Skogshjortarna
17:35 1:06
1:06
0:20
12:21
2:09
3:15
0:22
12:43
0:51
4:06
0:28
13:11
0:07
4:13
0:39
13:50
0:27
4:40
2:03
15:53
0:51
5:31
0:48
16:41

5:22
1:13
17:54
1:18
6:40

17:35
2:21
9:01
1:21
10:22
1:04
11:26
0:35
12:01
52 Ingrid Salomonsson
Skåneslättens OL
17:53 1:13
1:13
0:22
12:04
0:24
1:37
0:25
12:29
1:00
2:37
0:33
13:02
0:11
2:48
0:44
13:46
0:31
3:19
2:01
15:47
0:55
4:14
1:04
16:51

4:07
1:21
18:12
1:21
5:28

17:53
2:46
8:14
1:22
9:36
1:12
10:48
0:54
11:42
Kerstin Johansson
Markbygdens OK
17:53 1:02
1:02
0:20
11:34
0:40
1:42
0:22
11:56
0:53
2:35
0:33
12:29
0:07
2:42
0:40
13:09
0:29
3:11
2:09
15:18
0:50
4:01
1:01
16:19

3:51
1:53
18:12
1:23
5:14

17:53
2:37
7:51
1:39
9:30
1:07
10:37
0:37
11:14
54 Roland Offrell
Frosta OK
18:04 0:53
0:53
0:16
11:00
0:16
1:09
0:23
11:23
1:27
2:36
0:28
11:51
0:06
2:42
0:37
12:28
0:26
3:08
1:50
14:18
0:48
3:56
1:55
16:13

3:47
2:06
18:19
1:20
5:07

18:04
2:45
7:52
1:07
8:59
1:13
10:12
0:32
10:44
55 Raimo Salminen
OK Pan-Kristianstad
18:20 0:59
0:59
0:25
12:11
0:36
1:35
0:25
12:36
1:00
2:35
0:37
13:13
0:09
2:44
0:46
13:59
0:36
3:20
2:18
16:17
0:57
4:17
1:04
17:21

4:11
1:19
18:40
1:31
5:42

18:20
2:40
8:22
1:27
9:49
1:18
11:07
0:39
11:46
56 Kjell-Åke Isaksson
OK Skogshjortarna
18:34 1:12
1:12
0:19
13:21
0:28
1:40
0:21
13:42
0:57
2:37
0:26
14:08
0:05
2:42
0:34
14:42
0:22
3:04
2:03
16:45
0:48
3:52
0:54
17:39
0:14
4:06
1:12
18:51
1:21
5:27

18:34
4:29
9:56
1:16
11:12
1:17
12:29
0:33
13:02
57 Tommy Ljusenius
Gustavsbergs OK
18:39 1:15
1:15
0:21
12:27
0:49
2:04
0:26
12:53
0:59
3:03
0:36
13:29
0:09
3:12
0:49
14:18
0:34
3:46
2:07
16:25
0:54
4:40
1:11
17:36

4:33
1:21
18:57
1:25
5:58

18:39
2:39
8:37
1:34
10:11
1:11
11:22
0:44
12:06
58 Even Jahnsen
WWOP
18:46 1:04
1:04
0:23
12:46
0:25
1:29
0:23
13:09
1:05
2:34
0:37
13:46
0:10
2:44
0:46
14:32
0:38
3:22
2:09
16:41
0:56
4:18
1:07
17:48

4:10
1:18
19:06
1:33
5:43

18:46
3:05
8:48
1:38
10:26
1:12
11:38
0:45
12:23
59 Riina Larsson-Mänd
Fredrikshofs IF Skid & OK
18:53 2:41
2:41
0:19
13:08
0:37
3:18
0:22
13:30
1:01
4:19
0:35
14:05
0:09
4:28
0:40
14:45
0:33
5:01
2:03
16:48
0:57
5:58
1:03
17:51

5:51
1:21
19:12
1:17
7:08

18:53
2:40
9:48
1:16
11:04
1:11
12:15
0:34
12:49
60 Sylvia Andersen
WWOP
18:55 1:18
1:18
0:19
12:48
0:47
2:05
0:24
13:12
1:10
3:15
0:32
13:44
0:07
3:22
0:43
14:27
0:31
3:53
2:22
16:49
0:53
4:46
1:13
18:02

4:39
1:13
19:15
1:24
6:03

18:55
2:58
9:01
1:30
10:31
1:19
11:50
0:39
12:29
61 Bo Hedlund
IFK Enskede
19:10 1:03
1:03
0:26
13:16
1:27
2:30
0:24
13:40
0:58
3:28
0:33
14:13
0:11
3:39
0:45
14:58
0:35
4:14
2:02
17:00
1:09
5:23
1:09
18:09

5:16
1:19
19:28
1:25
6:41

19:10
2:28
9:09
1:35
10:44
1:27
12:11
0:39
12:50
62 Siv Larsson
Växjö Allmänna IS
19:28 1:13
1:13
0:23
13:31
0:35
1:48
0:25
13:56
1:07
2:55
0:35
14:31
0:16
3:11
0:46
15:17
0:47
3:58
2:03
17:20
1:01
4:59
1:05
18:25

4:54
1:22
19:47
1:32
6:26

19:28
3:05
9:31
1:37
11:08
1:13
12:21
0:47
13:08
63 Hugo Isgren
IFK Enskede
19:33 1:19
1:19
0:31
13:07
0:30
1:49
0:29
13:36
1:00
2:49
0:32
14:08
0:13
3:02
0:43
14:51
0:45
3:47
2:17
17:08
0:58
4:45
1:13
18:21

4:39
1:27
19:48
1:18
5:57

19:33
3:09
9:06
1:31
10:37
1:18
11:55
0:41
12:36
64 Una Larsson
Lunds OK
19:49 1:19
1:19
0:24
13:38
0:39
1:58
0:25
14:03
1:01
2:59
0:37
14:40
0:09
3:08
0:56
15:36
0:32
3:40
2:08
17:44
1:02
4:42
1:03
18:47
0:12
4:54
1:21
20:08
2:14
7:08

19:49
2:31
9:39
1:33
11:12
1:16
12:28
0:46
13:14
65 Aina Jeppsson
Lunds OK
19:53 1:20
1:20
0:25
14:11
2:31
3:51
0:24
14:35
0:55
4:46
0:30
15:05
0:06
4:52
0:52
15:57
0:30
5:22
1:59
17:56
1:03
6:25
0:55
18:51

6:19
1:20
20:11
1:19
7:38

19:53
2:39
10:17
1:26
11:43
1:20
13:03
0:43
13:46
66 Åke Tidman
OK Kolmården
19:57 1:24
1:24
0:25
13:01
0:36
2:00
0:27
13:28
1:03
3:03
0:37
14:05
0:11
3:14
0:43
14:48
0:44
3:58
2:33
17:21
0:55
4:53
1:12
18:33

4:45
1:41
20:14
1:41
6:26

19:57
2:43
9:09
1:29
10:38
1:20
11:58
0:38
12:36
67 Hans Bohlin
IFK Moras OK
20:12 1:16
1:16
0:24
13:23
0:24
1:40
0:25
13:48
1:04
2:44
0:33
14:21
0:15
2:59
0:58
15:19
0:38
3:37
2:05
17:24
0:59
4:36
1:23
18:47
0:13
4:49
1:42
20:29
1:24
6:13

20:12
2:56
9:09
1:41
10:50
1:27
12:17
0:42
12:59
68 Stina Gunnarsson
Härlövs IF
20:29 1:20
1:20
0:25
13:54
0:23
1:43
0:27
14:21
1:08
2:51
0:40
15:01
0:12
3:03
0:45
15:46
0:43
3:46
2:18
18:04
0:58
4:44
1:15
19:19

4:42
1:28
20:47
1:36
6:18

20:29
3:13
9:31
1:46
11:17
1:29
12:46
0:43
13:29
69 Christer Grönblad
Härlövs IF
20:48 1:12
1:12
0:24
14:28
0:49
2:01
0:25
14:53
1:07
3:08
0:32
15:25
0:12
3:20
0:44
16:09
0:37
3:57
2:14
18:23
0:53
4:50
1:27
19:50
0:24
5:14
1:18
21:08
1:26
6:40

20:48
2:51
9:31
1:28
10:59
2:30
13:29
0:35
14:04
70 Håkan Junfors
OK Skogshjortarna
20:50 1:14
1:14
0:27
13:54
0:28
1:42
0:28
14:22
1:09
2:51
0:42
15:04
0:12
3:03
0:53
15:57
0:41
3:44
2:24
18:21
1:03
4:47
1:20
19:41
0:01
4:48
1:26
21:07
1:37
6:25

20:50
3:10
9:35
1:47
11:22
1:17
12:39
0:48
13:27
71 Margareta Sjöberg
Lunds OK
22:12 1:12
1:12
0:27
14:50
0:25
1:37
0:25
15:15
1:06
2:43
0:39
15:54
0:20
3:03
0:48
16:42
0:55
3:58
2:28
19:10
1:04
5:02
1:24
20:34

5:02
1:38
22:12
1:46
6:48

22:12
3:56
10:44
1:38
12:22
1:15
13:37
0:46
14:23
72 Torill Svendsen
Lunds OK
22:27 1:17
1:17
0:26
15:41
0:31
1:48
0:27
16:08
1:04
2:52
0:40
16:48
0:12
3:04
0:48
17:36
0:38
3:42
2:25
20:01
0:59
4:41
1:15
21:16

4:34
1:30
22:46
1:33
6:07

22:27
4:32
10:39
1:43
12:22
1:53
14:15
1:00
15:15
73 Gunilla Grönblad
Härlövs IF
23:35 1:05
1:05
0:25
17:13
0:27
1:32
0:24
17:37
1:13
2:45
0:32
18:09
0:12
2:57
0:46
18:55
0:45
3:42
2:11
21:06
0:54
4:36
1:28
22:34

4:28
1:17
23:51
4:03
8:31

23:35
3:30
12:01
1:39
13:40
2:31
16:11
0:37
16:48
74 Burne Nilsson
OK Torfinn
23:40 1:48
1:48
0:28
15:59
0:23
2:11
0:31
16:30
1:08
3:19
0:43
17:13
0:53
4:12
0:56
18:09
0:43
4:55
2:35
20:44
1:14
6:09
1:36
22:20

6:02
1:36
23:56
1:44
7:46

23:40
3:29
11:15
2:03
13:18
1:24
14:42
0:49
15:31
75 Jan Dahlgren
Gustavsbergs OK
26:30 1:31
1:31
0:34
18:00
0:57
2:28
0:30
18:30
1:21
3:49
0:54
19:24
0:18
4:07
0:58
20:22
0:48
4:55
2:46
23:08
1:11
6:06
1:47
24:55
0:04
6:10
1:53
26:48
2:20
8:30

26:30
4:03
12:33
2:16
14:49
1:34
16:23
1:03
17:26
76 Bertil Johansson
Skåneslättens OL
27:38 1:22
1:22
0:36
19:02
3:13
4:35
0:30
19:32
1:09
5:44
0:51
20:23
0:16
6:00
0:58
21:21
0:49
6:49
3:00
24:21
1:05
7:54
1:49
26:10
0:04
7:58
1:44
27:54
1:54
9:52

27:38
4:15
14:07
1:51
15:58
1:30
17:28
0:58
18:26
77 Siri Holmboe
WWOP
28:57 1:19
1:19
0:32
18:23
0:32
1:51
0:28
18:51
0:55
2:46
0:53
19:44
0:07
2:53
0:57
20:41
2:36
5:29
4:27
25:08
0:51
6:20
1:51
26:59
0:12
6:32
2:00
28:59
1:25
7:57

28:57
4:20
12:17
1:37
13:54
3:08
17:02
0:49
17:51
78 Sven-Erik Forsell
Lunds OK
29:38 1:50
1:50
0:39
19:55
0:52
2:42
0:33
20:28
1:38
4:20
1:05
21:33
0:21
4:41
1:05
22:38
0:55
5:36
3:08
25:46
1:13
6:49
2:08
27:54

6:49
2:01
29:55
2:07
8:56

29:38
4:48
13:44
2:41
16:25
1:41
18:06
1:10
19:16
79 Kerstin Blom
OK Kolmården
30:48 1:44
1:44
0:42
20:53
1:30
3:14
0:32
21:25
1:39
4:53
1:11
22:36
0:24
5:17
1:16
23:52
1:03
6:20
3:07
26:59
1:20
7:40
2:05
29:04
0:10
7:50
1:59
31:03
2:14
10:04

30:48
4:28
14:32
2:43
17:15
1:38
18:53
1:18
20:11
80 Anita Nilsson
OK Torfinn
30:53 1:42
1:42
0:41
20:51
0:49
2:31
0:33
21:24
1:30
4:01
1:03
22:27
0:42
4:43
1:05
23:32
0:58
5:41
3:26
26:58
1:16
6:57
2:12
29:10

6:57
1:58
31:08
2:31
9:28

30:53
5:08
14:36
2:33
17:09
1:41
18:50
1:20
20:10
81 Lennart Erfors
OK Torfinn
40:53 1:58
1:58
0:30
33:58
1:09
3:07
0:29
34:27
1:58
5:05
0:47
35:14
0:28
5:33
0:59
36:13
1:09
6:42
2:17
38:30
1:40
8:22
1:12
39:42
0:07
8:29
1:28
41:10
2:58
11:27

40:53
15:19
26:46
3:04
29:50
2:29
32:19
1:09
33:28
82 Eva Peterson-Erfors
WWOP
41:03 2:01
2:01
0:31
34:02
1:13
3:14
0:28
34:30
1:50
5:04
0:49
35:19
0:28
5:32
0:58
36:17
1:13
6:45
2:19
38:36
1:43
8:28
1:16
39:52
0:06
8:34
1:28
41:20
2:58
11:32

41:03
15:12
26:44
3:05
29:49
2:33
32:22
1:09
33:31
83 Christer Henriksgård
OK Klyftamo
42:32 2:23
2:23
0:51
27:57
1:05
3:28
0:40
28:37
1:52
5:20
1:29
30:06
0:28
5:48
1:21
31:27
1:13
7:01
5:03
36:30
1:27
8:28
3:41
40:11
0:23
8:51
2:34
42:45
2:47
11:38

42:32
6:24
18:02
3:57
21:59
2:46
24:45
2:21
27:06
Margareta Tidman
OK Kolmården
Ej godk. 1:25
1:25
0:28
16:35
0:34
1:59
0:27
17:02
1:04
3:03
0:39
17:41


0:47
18:28

4:12
2:22
20:50
2:40
6:52
1:23
22:13

6:47
1:24
23:37
1:58
8:45

23:18
3:48
12:33
1:31
14:04
1:16
15:20
0:47
16:07
Olle Öberg
Skogsluffarnas OK
Ej godk. 0:51
0:51
0:20
10:48
0:29
1:20
0:23
11:11
0:58
2:18
0:28
11:39
0:07
2:25
0:43
12:22
0:30
2:55
1:51
14:13


0:55
15:08

3:39
1:17
16:25
1:19
4:58

16:07
2:26
7:24
1:18
8:42
1:10
9:52
0:36
10:28
Bo-Göran Gunnarsson
Markbygdens OK
Ej godk. 1:33
1:33
0:37
17:26


0:29
17:55

3:33
0:56
18:51
0:17
3:50
0:58
19:49
0:52
4:42
2:32
22:21
1:09
5:51
1:30
23:51

5:50
1:42
25:33
2:17
8:07

25:16
4:10
12:17
1:59
14:16
1:29
15:45
1:04
16:49
Marianne Eghorn-Offrell
Frosta OK
Ej godk. 1:57
1:57
           


31:59
       
Sven-Olof Nylén
OK Nolaskogsarna
Ej godk. 1:17
1:17
0:28
16:19
0:22
1:39
0:25
16:44
0:55
2:34
0:41
17:25
0:17
2:51
0:54
18:19
0:42
3:33
2:09
20:28
0:58
4:31
1:31
21:59
0:25
4:56
1:21
23:20
1:35
6:31

23:03
 
10:38
4:32
15:10
0:41
15:51
Anders Berglund
OK Skogshjortarna
Ej godk. 1:54
1:54
0:55
2:49
 


16:56
 


40:14


2:13
42:27



42:11
 
15:32
3:14
18:46
 
Roy Fransson
WWOP
Ej godk. 1:01
1:01
0:16
9:01


0:21
9:22

1:59
0:24
9:46
0:06
2:05
0:34
10:20
0:25
2:30
1:46
12:06
0:47
3:17
0:32
12:38

3:06
1:05
13:43
1:08
4:14

13:24
1:58
6:12
1:08
7:20
0:56
8:16
0:29
8:45



Skapad 2011-03-09 12:55:05 med OLA version 4.1.6