Eger Nagydíj 2011 - Eger Grand Prix 2011V 2011.10.30. 22:19
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                   zül Klub                   Orsz       N1           N2           Idő 



F14E  (19)                                 

    1 Stork Mihály           97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     26:03    1   43:14    1    69:17 
    2 Rácz Zoltán            98 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     27:23    3   47:57    2    75:20 
    3 Magyar Milán           97 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     28:51    4   53:52    4    82:43 
    4 Axelsson Fritjof          XWWOP World Wide Orien SWE     34:12   12   49:01    3    83:13 
    5 Szuromi Mátyás         98 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     27:07    2   56:51    5    83:58 
    6 Ferenczi Márk          97 XAYL Ady Líceum SC     ROM     30:59    8   57:09    6    88:08 
    7 Divin Péter            98 XAYL Ady Líceum SC     ROM     29:02    5   69:39    8    98:41 
    8 Balla Dominik          99 ETC Egri Testedző Club HUN     33:22   11   67:04    7   100:26 
    9 Balogh Dávid           97 XAYL Ady Líceum SC     ROM     31:25    9   80:15   11   111:40 
   10 Egei Patrik            98 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     30:54    7   81:20   12   112:14 
   11 Török Endre            98 ETC Egri Testedző Club HUN     35:26   14   81:20   12   116:46 
   12 Dézsi Tamás            98 XAYL Ady Líceum SC     ROM     41:10   15   82:57   14   124:07 
   13 Kosztik Milán          99 ETC Egri Testedző Club HUN     54:38   17   77:17    9   131:55 

      Süli Márk              98 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN      hiba        78:18   10          
      Kovács László          98 BBB Balassi Bálint KSE HUN     34:54   13                       
      Kisházi Gábor ifj.     01 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     44:39   16                       
      Laurinyecz Levente     98 ESP Egri Spartacus Táj HUN     31:55   10                       
      Mérai Viktor Benjamin  97 ESP Egri Spartacus Táj HUN     29:09    6                       
      Nemoda Soma            98 KST Kőbányai Sirály Tá HUN                 135:21   15          



F16E  (25)                                 

    1 Rácz Sándor            95 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     27:14    1   54:56    3    82:10 
    2 Miavecz Balázs         96 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     27:39    2   56:13    5    83:52 
    3 Norlin Rikard             XWWOP World Wide Orien SWE     32:34    9   54:33    1    87:07 
    4 Boquist Gustav            XWWOP World Wide Orien SWE     32:17    7   54:53    2    87:10 
    5 Horváth Ádám           95 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     31:49    5   57:47    6    89:36 
    6 Kovács Bertalan        95 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     32:45   10   59:49    7    92:34 
    7 Modig Karl                XWWOP World Wide Orien SWE     32:21    8   61:12    9    93:33 
    8 Horváth Gergő          95 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     32:12    6   63:24   12    95:36 
    9 Jenes Soma             95 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     34:41   11   64:15   13    98:56 
   10 Prezensky Gábor        96 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     39:17   18   60:06    8    99:23 
   11 Dankó Botond           95 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     37:35   16   62:50   11   100:25 
   12 Hajdu Erik             96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     41:28   20   62:21   10   103:49 
   13 Tábori Milán           96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     35:00   12   73:08   15   108:08 
   14 Jissbacke Jesper       96 XGAV Gavle OK          SWE     36:33   15   73:39   16   110:12 
   15 Báldi Gergő            95 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     35:24   13   76:41   17   112:05 
   16 Rusvai László          95 FSC Futárok SC         HUN     40:37   19   79:01   18   119:38 
   17 Berinde Vlad           96 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     51:43   22   68:51   14   120:34 
   18 Hetényi Péter          96 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     35:33   14   88:10   19   123:43 
   19 Kucsma Levente         96 ESP Egri Spartacus Táj HUN     38:12   17   97:22   21   135:34 
   20 Váradi Attila ifj.     96 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     47:39   21  102:56   22   150:35 

      Balaskó László         95 XAYL Ady Líceum SC     ROM      hiba         hiba               
      Tarr Zsombor           95 XAYL Ady Líceum SC     ROM      hiba        90:50   20          
      Bóta Zsombor           96 ESP Egri Spartacus Táj HUN     30:47    3                       
      Bóta András            96 ESP Egri Spartacus Táj HUN     31:31    4                       
      Mészáros Mátyás        97 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  55:59    4          



F18E  (19)                                 

    1 Tölgyesi Tamás         93 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     35:00    2   60:51    1    95:51 
    2 Tugyi Levente          94 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     35:06    3   61:24    2    96:30 
    3 Horváth Marcell        93 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     34:18    1   66:26    5   100:44 
    4 Péntek Mátyás          94 VBT Veszprémi Bridzs é HUN     37:06    4   68:04    6   105:10 
    5 Csöngei Dávid Máté     94 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     38:53    7   72:27    8   111:20 
    6 Blom Anton                XWWOP World Wide Orien SWE     39:10    8   76:41   10   115:51 
    7 Szklenár Bálint        93 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     48:18   14   71:25    7   119:43 
    8 Petrén Albin              XWWOP World Wide Orien SWE     44:14   11   76:46   12   121:00 
    9 Petrócki Ádám          93 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     38:17    6   82:52   14   121:09 
   10 Fehérvári Dániel       94 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     41:21    9   80:36   13   121:57 
   11 Prezensky Tamás        94 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     37:17    5   85:52   15   123:09 
   12 Könnyű Bence           93 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     45:45   12  141:27   16   187:12 

      Takács Gergő           94 XAYL Ady Líceum SC     ROM     47:50   13    hiba               
      Boman Erik             93 XGAV Gavle OK          SWE      hiba        61:30    3          
      Blumenstein Bojan      93 XGER German Junior Tea GER                  62:33    4          
      Kolehmainen Valtteri   94 XGER German Junior Tea GER                  76:43   11          
      Pálinkás Mátyás        93 BDI Budapesti Diákspor         44:07   10                       
      Kirilla Péter             DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  73:23    9          
      Papanek Ernő           94 EK Egyesületen kívüli  HUN     80:54   15                       



F20E  (7)                                  

    1 Glannefors Magnus         XSDE Söders SOL        SWE     38:09    1   96:58    2   135:07 
    2 Diószegi Bálint        91 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     43:22    2  108:06    3   151:28 

      Jilek Jakub            92 XKUB Klub vytrvalostni CZE     80:37    5    hiba               
      Kirilla Péter          94 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     44:30    4                       
      Flechsig Florian       92 XGER German Junior Tea GER                  90:17    1          
      Barta Dávid            92 ETC Egri Testedző Club HUN     44:15    3                       
      Pálinkás András           BDI Budapesti Diákspor          hiba                            



F21E  (44)                                 

    1 Baumholczer Máté       92 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     37:59    2  105:25    1   143:24 
    2 Barkász Dániel         92 XCSU CSU Craiova       ROM     40:00    6  105:42    2   145:42 
    3 Bakó Áron              92 SPA Tabáni Spartacus S HUN     40:08    7  105:53    3   146:01 
    4 Szajkó Csaba           85 ETC Egri Testedző Club HUN     38:59    5  112:14    8   151:13 
    5 Szabó András           88 ETC Egri Testedző Club HUN     36:52    1  114:30   10   151:22 
    6 Kisvölcsey Ákos        72 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     42:02   14  109:28    6   151:30 
    7 Henrik Laas               XWWOP World Wide Orien SWE     44:29   19  107:59    5   152:28 
    8 Liszka Krisztián       92 SPA Tabáni Spartacus S HUN     40:58    8  113:44    9   154:42 
    9 Bugár Gergely          92 SPA Tabáni Spartacus S HUN     41:47   13  119:46   11   161:33 
   10 Szundi Attila          80 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     41:33   12  122:38   12   164:11 
   11 Tóth Ádám              86 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     41:02    9  127:40   14   168:42 
   12 Hajdu Martin           70 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     52:09   29  124:21   13   176:30 
   13 Mihályi Ferenc         84 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     48:00   26  137:56   16   185:56 
   14 Gyimesi Zoltán         72 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     48:38   27  140:01   17   188:39 
   15 Mets Márton            89 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     44:25   18  148:30   19   192:55 
   16 Pintér Ábel            93 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     44:12   17  150:18   20   194:30 
   17 Janu Zdenek               XKUB Klub vytrvalostni CZE     54:58   32  153:34   21   208:32 
   18 Bihari Zoltán          76 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     47:34   25  169:44   23   217:18 
   19 Konst Frode            71 XWWOP World Wide Orien SWE     58:17   34  173:01   24   231:18 

      Domonyik Gábor         76 MEA Miskolci Egyetemi  HUN     57:41   33    hiba               
      Fehérvári Zsolt        90 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     46:53   24    hiba               
      Györgyi Ábel           92 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN      hiba       145:30   18          
      Kovács Ádám            86 ETC Egri Testedző Club HUN     38:04    3    hiba               
      Oszlovics Ádám         85 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN      hiba         hiba               
      Turcsán Gábor          89 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     42:14   15    hiba               
      Zsebeházy István       85 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     41:12   11    hiba               
      Turczer Petr           79 XKUB Klub vytrvalostni CZE     51:30   28    hiba               
      Bereczki Máté          90 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     54:04   30                       
      Gösswein Csaba         85 PSE Postás SE          HUN                 110:11    7          
      Halona Gergely         79 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     45:57   22                       
      Horváth Imre           53 BAL Budapesti Asztali- HUN    120:43   35                       
      Kerényi Máté           88 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 107:07    4          
      Scultéty Márton        82 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     45:13   21                       
      Szabó András           77 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN      hiba                            
      Szakál Péter           71 KAL Kalocsai SE        HUN      hiba                            
      Péley Domokos          93 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     38:24    4                       
      Hoitsy Márton          91 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                   hiba               
      Tornai Szabolcs        71 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN                 154:30   22          
      Boros Imre             77 SSC Siketek SC Budapes HUN     54:11   31                       
      Blumenstein Bojan      93 XGER German Junior Tea GER     41:08   10                       
      Kolehmainen Valtteri   94 XGER German Junior Tea GER     46:12   23                       
      Flechsig Florian       92 XGER German Junior Tea GER     45:07   20                       
      Neumann Josef          84 XGER German Junior Tea GER     44:01   16                       
      Péley Domokos          93 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN                 136:27   15          



F35A  (19)                                 

    1 Dénes Zoltán           72 KAL Kalocsai SE        HUN     40:32    2   69:30    1   110:02 
    2 Borbás Nándor          71 KAL Kalocsai SE        HUN     40:57    3   75:32    3   116:29 
    3 Lajszner Attila        73 ETC Egri Testedző Club HUN     39:15    1   84:36    4   123:51 
    4 Relu Tamas             73 XSPR Spria Baia Sprie  ROM     45:34    5   85:30    5   131:04 
    5 Marosffy Dániel        73 OSC Orvosegyetem SC    HUN     41:56    4   89:12    6   131:08 
    6 Sramek Jaromir         58 XKUB Klub vytrvalostni CZE     46:01    8   94:19    7   140:20 
    7 Gergely Csaba          74 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     45:41    6   95:48    8   141:29 
    8 Matousek Milan            XKUB Klub vytrvalostni CZE     54:53   13  103:14   12   158:07 
    9 Pop Samir Dumitru      74 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     45:53    7  126:49   14   172:42 
   10 Hecl Milos             76 XKUB Klub vytrvalostni CZE     55:18   14  144:51   15   200:09 

      Halona István          72 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                 104:09   13          
      Jankó Tamás            58 HSE Hegyisport Szenten HUN     47:54   10                       
      Kósik Gábor            70 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     50:00   12                       
      Szakál Péter           71 KAL Kalocsai SE        HUN                  96:19    9          
      Kiácz Bence            70 HSE Hegyisport Szenten HUN     48:40   11                       
      Korcsok Pál            75 TSE Törekvés SE        HUN                  98:18   11          
      Mitró Zoltán           72 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN                  96:35   10          
      Nagy István            72 TSE Törekvés SE        HUN                  71:37    2          
      dr. Kocsik Árpád       73 HSP Hidegkúti Spartacu HUN     47:26    9                       



F40A  (27)                                 

    1 Dezső Sándor           69 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     36:01    1   61:51    1    97:52 
    2 Egei Tamás             63 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     38:31    3   63:23    2   101:54 
    3 Töreky Ákos            71 BEA Budapesti Egyetemi HUN     36:15    2   76:00    4   112:15 
    4 Lukács Vilhelm         68 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     45:26   15   70:05    3   115:31 
    5 Muliter Gábor          61 HSE Hegyisport Szenten HUN     38:57    4   76:59    5   115:56 
    6 Gerzsényi Zsolt        70 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     41:38    8   77:53    6   119:31 
    7 Axelsson Hakan            XWWOP World Wide Orien SWE     41:42    9   79:06    7   120:48 
    8 Baracsi Gábor          71 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     41:14    6   79:58    8   121:12 
    9 Halaj László           68 JMD Jászapáti, Mészáro HUN     41:10    5   85:25   10   126:35 
   10 Divin György           70 XAYL Ady Líceum SC     ROM     44:25   13   84:08    9   128:33 
   11 Goldmann Róbert        68 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     42:51   11   86:10   11   129:01 
   12 Schultheisz György     69 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     41:34    7   90:48   13   132:22 
   13 Gál Attila             69 XAYL Ady Líceum SC     ROM     46:16   16   90:24   12   136:40 
   14 Báder Attila           69 MEA Miskolci Egyetemi  HUN     52:11   21   95:05   14   147:16 
   15 Mentler Balázs         68 SFC Széchenyi István E HUN     45:08   14  102:28   18   147:36 
   16 Fehérvári Péter        67 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     48:31   18  100:02   17   148:33 
   17 Nemoda Ferenc          68 FSC Futárok SC         HUN     50:20   19   99:31   16   149:51 
   18 Marczis István ifj.    70 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     56:37   23   98:14   15   154:51 
   19 Pap Gáspár             70 XAYL Ady Líceum SC     ROM     56:53   24  124:56   20   181:49 
   20 Paskuj Mátyás          67 MCB Maccabi Vívó és At HUN     57:50   25  130:45   21   188:35 

      Szűcs Péter            69 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     51:58   20    hiba               
      Kovács Péter           69 BBB Balassi Bálint KSE HUN     42:40   10                       
      Nagy Ákos              69 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     43:24   12                       
      Keleti Tamás           70 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     55:36   22                       
      Demeter Zoltán         71 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                 112:04   19          
      Szitter Attila         67 HSP Hidegkúti Spartacu HUN      hiba                            
      Bérczes Miklós         67 FMT Főmterv                    47:13   17                       



F45A  (19)                                 

    1 Sild Sixten               XWWOP World Wide Orien SWE     37:18   14   67:46    1   105:04 
    2 Rácz Csaba             66 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     34:39    8   72:12    2   106:51 
    3 Boman Jerker           64 XGAV Gavle OK          SWE     34:00    5   73:00    3   107:00 
    4 Prill László           63 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     33:50    4   75:30    4   109:20 
    5 Turcsán János          66 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     33:37    3   75:58    5   109:35 
    6 Schmidt Pal               XSTR Strangnas-Malmby  SWE     34:27    7   84:49    6   119:16 
    7 Juhász Gábor           66 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     33:06    1   93:08    7   126:14 
    8 Závodszky Tamás        63 XAYL Ady Líceum SC     ROM     37:02   13   94:20    8   131:22 
    9 Szunyog József dr.     54 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     35:24   11   99:48    9   135:12 
   10 Tőkés Árpád            61 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     33:33    2  101:43   11   135:16 
   11 Kerényi Dénes          57 HSE Hegyisport Szenten HUN     34:57    9  100:33   10   135:30 
   12 Rusvai László          62 FSC Futárok SC         HUN     37:25   15  101:57   12   139:22 
   13 Szarvas Gyula          65 MEA Miskolci Egyetemi  HUN     40:58   16  104:25   14   145:23 
   14 Pusztai Árpád          64 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     49:25   18  104:16   13   153:41 
   15 Karczag Tamás          66 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     44:41   17  158:13   15   202:54 

      Csikós Miklós          55 FSC Futárok SC         HUN     54:29   19    hiba               
      Kovalcsik István       66 BBB Balassi Bálint KSE HUN     36:20   12                       
      Mohácsy Tamás dr.      64 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     35:07   10                       
      Török József           65 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     34:19    6                       



F50A  (19)                                 

    1 Hellström Sven-Olov       XSDE Söders SOL        SWE     27:17    2   53:24    1    80:41 
    2 Eriksson Leif             XSTR Strangnas-Malmby  SWE     26:29    1   54:35    2    81:04 
    3 Björklund Andrers         XWWOP World Wide Orien SWE     29:04    3   56:27    3    85:31 
    4 Nemesházi László       60 PSE Postás SE          HUN     31:39    7   68:16    6    99:55 
    5 Petró Géza             53 FSC Futárok SC         HUN     38:30   14   66:13    5   104:43 
    6 Hrenkó László          59 ETC Egri Testedző Club HUN     31:04    5   77:15    8   108:19 
    7 Kovács József          58 ETC Egri Testedző Club HUN     34:03    9   74:24    7   108:27 
    8 Sramkó Tibor           61 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     30:28    4   78:58   10   109:26 
    9 Janu Zdenek            57 XKUB Klub vytrvalostni CZE     37:33   12   77:23    9   114:56 
   10 Kiss Tibor             57 FSC Futárok SC         HUN     36:17   11   83:32   11   119:49 
   11 Liskány József         61 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN     32:33    8   88:02   13   120:35 
   12 Németh Ferenc          58 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN     38:01   13   83:39   12   121:40 
   13 Zempléni András dr.    60 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN     31:34    6  104:14   15   135:48 
   14 Könnyű István          60 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     43:16   15  103:08   14   146:24 
   15 Grigor Costan          59 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     47:04   16  110:59   16   158:03 

      Milkovics György       59 CSP Csipa Sport és Sza HUN     54:04   17    hiba               
      Telek Tibor            60 SDS Salgótarjáni Dorny HUN      hiba                            
      Gabnai Ernő            61 DIS DISZ Kulturális és HUN                  60:40    4          
      Nagy Zsolt             59 FMT Főmterv                    35:56   10                       



F55A  (24)                                 

    1 Spiegl János           53 SMA Soproni Műegyetemi HUN     28:29    2   38:46    1    67:15 
    2 Glannefors Roger          XSDE Söders SOL        SWE     30:21    3   47:34    6    77:55 
    3 Palmér Ulf             56 XWWOP World Wide Orien SWE     34:39   10   44:43    3    79:22 
    4 Honfi Gábor            55 ETC Egri Testedző Club HUN     27:58    1   53:43   13    81:41 
    5 Persson Ingemar           XWWOP World Wide Orien SWE     34:12    8   48:22    7    82:34 
    6 Szalóki Rezső          52 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     34:32    9   50:11    8    84:43 
    7 Fransson Roy           54 XWWOP World Wide Orien SWE     36:43   14   52:00   10    88:43 
    8 Zsilinszky Pál         52 DIS DISZ Kulturális és HUN     35:29   12   53:19   11    88:48 
    9 Pap László             56 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     35:35   13   54:04   14    89:39 
   10 Szabó László           54 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     32:23    6   59:20   15    91:43 
   11 Zsilkin Viktor         56 HBS Honvéd Bottyán SE  HUN     45:47   17   53:29   12    99:16 
   12 Bugár József           53 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN     33:25    7   66:15   17    99:40 
   13 Galborgen Bent            XWWOP World Wide Orien SWE     31:31    5   68:23   19    99:54 
   14 Lévai Kálmán           54 KSE Karcagi SE         HUN     35:18   11   66:50   18   102:08 
   15 Biró Sándor            53 KRI Kristály Tájfutó é HUN     41:39   15   60:57   16   102:36 
   16 Mansson Bo                XWWOP World Wide Orien SWE     43:10   16   71:24   20   114:34 
   17 Kukkasjärvi Tapio         XHSI Helsingin Suunnis FIN     60:26   18   77:31   22   137:57 

      Balla Sándor           54 HSE Hegyisport Szenten HUN                  45:12    4          
      Bokros István          55 MEA Miskolci Egyetemi  HUN                  42:53    2          
      Győri László           56 SDS Salgótarjáni Dorny HUN                  45:19    5          
      Czimer Z. József       54 ETC Egri Testedző Club HUN                  50:25    9          
      Erfors Lennart            XWWOP World Wide Orien SWE      hiba                            
      Hrouza Jan                XKRN Krnov             CZE     30:32    4                       
      Kopanicak Vladimir        SVK Slovakia           SVK                  73:58   21          



F60A  (19)                                 

    1 Boros Zoltán           48 HSE Hegyisport Szenten HUN     28:55    1   47:09    2    76:04 
    2 Komarek Jaromir        49 XKUB Klub vytrvalostni CZE     33:00    4   49:51    3    82:51 
    3 Kovács Attila          51 ZSC Zöld Sportok Clubj HUN     29:11    2   60:12    6    89:23 
    4 Fluck István           50 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN     34:46    7   58:21    4    93:07 
    5 Kovács András          48 HBS Honvéd Bottyán SE  HUN     42:32   13   59:06    5   101:38 
    6 Blum László id.        48 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     33:46    5   68:33    9   102:19 
    7 Salomonsson Bengt         XWWOP World Wide Orien SWE     41:27   10   67:32    8   108:59 
    8 Bónusz György          51 ESP Egri Spartacus Táj HUN     42:03   11   70:54   10   112:57 
    9 Jacobsen Ove Gunnar    49 XWWOP World Wide Orien SWE     42:15   12   71:10   11   113:25 
   10 Svensson Erland           XWWOP World Wide Orien SWE     41:17    9   76:10   12   117:27 
   11 Salga István dr.       49 HSP Hidegkúti Spartacu HUN     54:44   16   65:09    7   119:53 
   12 Dvorak Vlastimil          XBAN Banik Ostrava     CZE     52:23   15   88:48   13   141:11 
   13 Gáncs Kálmán           47 HER Herkules SE Balato HUN     44:08   14  105:42   14   149:50 
   14 Józsa György           47 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     60:45   18  118:08   15   178:53 

      Andersson Carl-Henry      XWWOP World Wide Orien SWE     30:55    3    hiba               
      Sandgren Leif             XWWOP World Wide Orien SWE      hiba        45:49    1          
      Lázár László           48 PSE Postás SE          HUN     59:30   17                       
      Vincze István          49 HBS Honvéd Bottyán SE  HUN     34:24    6                       
      Larsson Sven Olof         XWWOP World Wide Orien SWE     36:39    8                       



F65A  (23)                                 

    1 Johannson Runo            XWWOP World Wide Orien SWE     32:23    1   41:03    1    73:26 
    2 Mossberg Hakan         44 XWWOP World Wide Orien SWE     35:21    3   45:16    2    80:37 
    3 Andersson Göran           XWWOP World Wide Orien SWE     35:41    4   45:20    3    81:01 
    4 Bohman Lennart            XWWOP World Wide Orien SWE     35:46    5   46:07    4    81:53 
    5 Nagy Árpád dr.         44 ETC Egri Testedző Club HUN     36:00    6   47:31    7    83:31 
    6 Andersson Ronny        42 XWWOP World Wide Orien SWE     33:42    2   50:31    8    84:13 
    7 Gunnarsson Bo Göran    45 XWWOP World Wide Orien SWE     37:54    7   53:41    9    91:35 
    8 Göran Green Claes         XWWOP World Wide Orien SWE     38:45    9   55:33   10    94:18 
    9 Csongrádi Jenő         46 BEA Budapesti Egyetemi HUN     40:02   10   58:38   12    98:40 
   10 Thomsen Knud-Erik         XWWOP World Wide Orien SWE     40:26   11   72:47   16   113:13 
   11 Dahlgren Jan              XWWOP World Wide Orien SWE     49:12   13   69:07   14   118:19 
   12 Forsell Sven-Erik      43 XWWOP World Wide Orien SWE     51:36   14   71:31   15   123:07 
   13 Ballagó Béla           44 FSC Futárok SC         HUN     46:09   12   78:10   17   124:19 
   14 Perényi János          42 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     38:01    8   93:37   19   131:38 
   15 Simon Gábor               HSP Hidegkúti Spartacu HUN     66:48   15   92:45   18   159:33 

      Isaksson Kjell-Ake     43 XWWOP World Wide Orien SWE      hiba        46:18    5          
      Sjöfors Christer          XWWOP World Wide Orien SWE     75:31   16    hiba               
      Sejpes Gyula           42 SZU Szegedi Bokorugró  HUN      hiba        67:57   13          
      Lux Iván               46 BEA Budapesti Egyetemi HUN                  46:55    6          
      Kéri Gerzson dr.       44 HAV Havas Szabadidő Kl HUN      hiba                            
      Muszély György         42 BEA Budapesti Egyetemi HUN      hiba                            
      Gombkötő Péter dr.     44 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                  55:52   11          
      Ribényi Imre           42 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     77:27   17                       



F70A  (13)                                 

    1 Karlsson Roland           XWWOP World Wide Orien SWE     30:18    1   37:26    1    67:44 
    2 Österbö Gunnar         39 XWWOP World Wide Orien SWE     31:28    4   37:36    2    69:04 
    3 Salminen Raimo         41 XWWOP World Wide Orien SWE     31:20    3   47:03    4    78:23 
    4 Bogdány Miklós         39 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     30:57    2   52:44    7    83:41 
    5 Leandersson Sven          XWWOP World Wide Orien SWE     39:30    6   45:09    3    84:39 
    6 Isgren Hugo            39 XWWOP World Wide Orien SWE     40:53    7   54:19    8    95:12 
    7 Andersson Ake             XWWOP World Wide Orien SWE     48:34   10   49:45    5    98:19 
    8 Juntunen Olli dr.      39 XHSI Helsingin Suunnis FIN     39:28    5   61:50   10   101:18 
    9 Syvatera Pekka         41 XWWOP World Wide Orien SWE     46:03    9   56:56    9   102:59 
   10 Hódossy Béla           37 TSC Tungsram SC        HUN     44:16    8   92:51   12   137:07 

      Hedlund Bo             41 XWWOP World Wide Orien SWE      hiba        52:17    6          
      Sander Ake                XWWOP World Wide Orien SWE      hiba        72:06   11          
      Fábics Miklós             PSE Postás SE          HUN     49:07   11                       



F75A  (5)                                  

    1 Bengtsson Peo          33 XWWOP World Wide Orien SWE     27:38    1   42:02    1    69:40 
    2 Salmenkylä Juhani         XHSI Helsingin Suunnis FIN     49:52    3   70:44    2   120:36 
    3 Kozma László           36 BAL Budapesti Asztali- HUN     97:28    4  280:40    3   378:08 

      Carlsson Rune             XWWOP World Wide Orien SWE     27:58    2    hiba               
      Jakoaho Taisto            XHSI Helsingin Suunnis FIN      hiba         hiba               



F21B  (52)                                 

    1 Nagy Viktor            77 KAL Kalocsai SE        HUN     35:55    1   70:32    3   106:27 
    2 Stelian Cupcea            XSPR Spria Baia Sprie  ROM     40:14    7   69:38    2   109:52 
    3 Balabás Péter Gergő    83 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     42:21   11   71:13    4   113:34 
    4 Halász Balázs          87 ETC Egri Testedző Club HUN     40:09    6   77:01    6   117:10 
    5 Tóth Attila               TSE Törekvés SE        HUN     38:25    3   79:18    9   117:43 
    6 Vörös Endre            78 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     38:23    2   81:06   10   119:29 
    7 Sinkó János            83 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     41:45    9   78:11    8   119:56 
    8 Ferenczi Krisztián     87 ETC Egri Testedző Club HUN     40:50    8   82:00   12   122:50 
    9 Gábor József           78 CBD Ceglédi Bem Vasuta         44:35   18   82:16   13   126:51 
   10 Weibl Zoltán              SFC Széchenyi István E HUN     42:31   12   85:28   15   127:59 
   11 Ferenczi Ádám          89 ETC Egri Testedző Club HUN     45:48   23   83:01   14   128:49 
   12 Emmer György dr.       79 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     43:46   13   88:11   16   131:57 
   13 Petruszka Imre         89 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     39:52    5   93:32   20   133:24 
   14 Vizi Tibor             80 HSP Hidegkúti Spartacu HUN     43:53   14   93:20   19   137:13 
   15 Baksa Csaba            78 KAL Kalocsai SE        HUN     44:29   16   95:37   23   140:06 
   16 Vas Gábor              84 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     44:47   20   98:04   25   142:51 
   17 Birnstock Jan          73 XGER German Junior Tea GER     44:30   17   99:14   27   143:44 
   18 Tóth Károly               KST Kőbányai Sirály Tá HUN     52:20   34   93:09   18   145:29 
   19 Halász Gergő           85 ETC Egri Testedző Club HUN     43:57   15  103:37   30   147:34 
   20 Rebák Csaba            91 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN     45:11   21  105:04   31   150:15 
   21 Gyurcsik Péter         79 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     48:38   28  101:38   28   150:16 
   22 Blum László ifj.       80 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     46:43   25  105:42   32   152:25 
   23 Ivascu Alin            79 XCSI CS SILVER FOX DEV ROM     51:23   31  102:42   29   154:05 
   24 Szunyog Attila         86 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     47:42   26  109:07   35   156:49 
   25 Kiss Dénes                JMD Jászapáti, Mészáro HUN     49:52   29  108:42   34   158:34 
   26 Kövesdi Ádám           82 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     46:21   24  116:04   37   162:25 
   27 Tugyi Dávid            89 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     50:40   30  115:41   36   166:21 
   28 Lukács Sebestyén       90 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     52:01   33  120:41   39   172:42 
   29 Varga László           89 MAF Műegyetemi Atlétik HUN     57:52   37  122:53   40   180:45 
   30 Gesztesi Zsolt         80 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     54:43   35  147:42   42   202:25 

      Gyöngyösi István       82 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     56:09   36    hiba               
      Kozma Ferenc           68 NAV Navigátor SE       HUN     60:05   38    hiba               
      Pelyhe Dénes ifj.      81 SDS Salgótarjáni Dorny HUN      hiba        77:11    7          
      Bakos Gábor            89 ETC Egri Testedző Club HUN     41:52   10    hiba               
      Bojtor Szabolcs        90 DIS DISZ Kulturális és HUN      hiba        94:36   21          
      Bertóti Róbert         88 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  98:24   26          
      Duhi Balázs            85 PAT Pista Autósport és HUN     45:46   22                       
      Kácsor Attila          88 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN      hiba                            
      Szörényi Gábor         79 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  81:21   11          
      Tarcsai László         75 NAV Navigátor SE       HUN      hiba                            
      Hardi Balázs           89 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN                 117:04   38          
      Hideg Gábor            91 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     51:23   31                       
      Herczeg Bálint         87 VBT Veszprémi Bridzs é HUN                 108:00   33          
      Boros Imre             77 SSC Siketek SC Budapes HUN                  97:43   24          
      Kurusa Gergely         80 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     47:48   27                       
      Bálint Levente         90 VBT Veszprémi Bridzs é HUN                 123:04   41          
      Neumann Josef          84 XGER German Junior Tea GER                  73:37    5          
      Babka Miklós           77 SDS Salgótarjáni Dorny HUN                  95:20   22          
      Pálinkás Barnabás      87 BDI Budapesti Diákspor         44:44   19                       
      Pálinkás Tamás         85 BDI Budapesti Diákspor         38:34    4                       
      Halona Gergely            DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  64:38    1          
      Hoitsy Márton             DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  89:08   17          



F12C  (29)                                 

    1 Sramek Ondrej          99 XKUB Klub vytrvalostni CZE      7:49    1   29:20    1    37:09 
    2 Matousek Matej            XKUB Klub vytrvalostni CZE      8:57    2   30:35    2    39:32 
    3 Péntek Márton          00 VBT Veszprémi Bridzs é HUN     12:17    9   37:06    3    49:23 
    4 Egei Balázs            01 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     11:29    5   44:10    4    55:39 
    5 Kiss Péter Gábor       99 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     11:23    4   45:10    5    56:33 
    6 Jámbrik Dominik        99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     13:28   13   49:04    7    62:32 
    7 Szőke Márton           99 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     12:54   11   50:39    8    63:33 
    8 Lipcsei Péter          00 ETC Egri Testedző Club HUN     11:57    7   54:07    9    66:04 
    9 Turbók Dániel          00 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     16:27   15   64:29   10    80:56 
   10 Demeter Áron           99 ETC Egri Testedző Club HUN     13:19   12   73:59   11    87:18 
   11 Bíró Imre              99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     12:50   10   74:58   12    87:48 
   12 Komjáti Ádám              DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     18:00   17   80:57   15    98:57 
   13 Pottondi Csaba Tamás   99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     18:32   19   81:50   16   100:22 
   14 Osvárt Bence           01 DEA Debreceni Egyetemi HUN     18:02   18   83:07   17   101:09 
   15 Tenk Lóránt            99 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     14:13   14   98:01   19   112:14 
   16 Kozma Béla             99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     58:22   22   89:07   18   147:29 

      Bózsó Bence            00 ESP Egri Spartacus Táj HUN     11:42    6    hiba               
      Leleszi Marcell           DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN      hiba        47:50    6          
      Sápi János             00 CSP Csipa Sport és Sza HUN     60:11   23    hiba               
      Ardai Dávid            99 CSP Csipa Sport és Sza HUN      hiba        80:53   14          
      Bödönyi János          99 CSP Csipa Sport és Sza HUN      hiba        79:04   13          
      Szitter Márton         99 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     17:03   16                       
      Hamar Miklós           99 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     10:57    3                       
      Kisházi Gábor ifj.     01 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN                   hiba               
      Molnár Balázs             GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN                   hiba               
      Mester Marcel          99 CSP Csipa Sport és Sza HUN                  99:08   20          
      Pálinkás Márk          99 BDI Budapesti Diákspor         12:01    8                       
      Torbágyi Kende         00 BDI Budapesti Diákspor         33:01   21                       
      Pálinkás János         00 BDI Budapesti Diákspor         21:57   20                       



F14C  (19)                                 

    1 Deák Maximilián Bened  98 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     19:39    3   34:32    2    54:11 
    2 Básti Attila           98 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     19:07    2   36:30    5    55:37 
    3 Takács Márton          97 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     24:31    7   34:43    3    59:14 
    4 Marosffy Bálint        98 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     22:39    5   41:48    6    64:27 
    5 Göbler Benedek            DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     31:19   14   35:14    4    66:33 
    6 Kalmár Péter              DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     25:33    9   44:18    7    69:51 
    7 Horváth Szabolcs       98 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     24:40    8   47:28    8    72:08 
    8 Gyenes Norbert         97 CSP Csipa Sport és Sza HUN     30:28   12   61:29    9    91:57 
    9 Szabó Regő                ESP Egri Spartacus Táj HUN     34:27   15   70:03   10   104:30 
   10 Járdi Mihály           98 CSP Csipa Sport és Sza HUN     59:07   16   70:28   11   129:35 
   11 Marczis Dénes          97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     23:10    6  114:52   13   138:02 

      Balogh Ádám            98 CSP Csipa Sport és Sza HUN     27:11   10    hiba               
      Bödönyi József         89 CSP Csipa Sport és Sza HUN      hiba        88:28   12          
      Demeter Ambrus         00 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  31:03    1          
      Horváth Dániel         97 ESP Egri Spartacus Táj HUN     18:08    1                       
      Dobos Zoltán           97 ESP Egri Spartacus Táj HUN     21:13    4                       
      Kelemen Viktor            ESP Egri Spartacus Táj HUN                   hiba               
      Császár Bendegúz          ESP Egri Spartacus Táj HUN     31:00   13                       
      Papanek András         97 EK Egyesületen kívüli  HUN     28:23   11                       



F21C  (2)                                  

    1 Komjáti Attila         77 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     30:31    1   75:38    1   106:09 

      Berthold Tamás            KST Kőbányai Sirály Tá HUN                  92:29    2          



F21BR  (40)                                

    1 Novai György           75 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     29:44    1   46:36    1    76:20 
    2 Forrai Miklós          79 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     32:11    4   51:18    3    83:29 
    3 Zsebeházy Zsolt        78 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     33:15    6   50:26    2    83:41 
    4 Bodó Tibor             82 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     32:03    3   53:21    6    85:24 
    5 Friedrich Gábor        78 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     31:48    2   53:51    8    85:39 
    6 Forrai Gábor           79 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     32:24    5   53:41    7    86:05 
    7 Szlávik Zoltán dr.     73 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     34:00    8   53:10    5    87:10 
    8 Spisák László          90 FSC Futárok SC         HUN     34:18   10   57:44    9    92:02 
    9 Petró Árpád            80 FSC Futárok SC         HUN     34:16    9   63:25   10    97:41 
   10 Szikszai Szabolcs      76 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     34:28   11   69:35   12   104:03 
   11 Egri Botond            77 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     35:17   14   69:36   13   104:53 
   12 Ababi Balázs              XAYL Ady Líceum SC     ROM     33:34    7   72:02   14   105:36 
   13 Zagyi László           67 JMD Jászapáti, Mészáro HUN     41:42   25   67:26   11   109:08 
   14 Nagy Gábor             77 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     35:02   13   76:19   17   111:21 
   15 Dankó István           69 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     37:59   18   77:42   18   115:41 
   16 Szalóki Gábor          92 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     41:53   26   74:38   15   116:31 
   17 Havas Péter            81 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN     34:31   12   85:43   23   120:14 
   18 Dankó Zoltán           71 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     42:17   27   78:11   19   120:28 
   19 Bánfi Szabolcs         80 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     40:51   24   79:43   20   120:34 
   20 Kovács Gábor           86 ETC Egri Testedző Club HUN     38:11   19   83:26   22   121:37 
   21 Ledniczky Zsolt        72 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     43:00   28   81:45   21   124:45 
   22 König Rudolf           90 XAYL Ady Líceum SC     ROM     39:37   20   86:23   24   126:00 
   23 Szikra Zoltán             FSC Futárok SC         HUN     40:19   23   92:09   25   132:28 
   24 Balogh Péter           77 FSC Futárok SC         HUN     39:51   22   92:38   26   132:29 
   25 Boros András           84 ETC Egri Testedző Club HUN     36:55   17   99:29   27   136:24 
   26 Németh László          78 EK Egyesületen kívüli  HUN     49:37   34  168:54   28   218:31 

      Konkoly Gergő             FSC Futárok SC         HUN     44:14   29    hiba               
      Borsi Ferenc           68 NAV Navigátor SE       HUN     35:40   15                       
      Bujdosó Sándor         66 NAV Navigátor SE       HUN     49:05   33                       
      Józsa Gábor dr.        73 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     39:44   21                       
      Kisházi Gábor          73 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     46:40   30                       
      Kozma Zsolt            70 NAV Navigátor SE       HUN     47:02   31                       
      Nagy Gergő             81 SZV Szegedi Vasutas SE HUN                  75:25   16          
      Scultéty Márton        82 KST Kőbányai Sirály Tá HUN                  52:17    4          
      Szalánczi Csaba        73 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN      hiba                            
      Berthold Tamás            KST Kőbányai Sirály Tá HUN     48:10   32                       
      Őz Tamás               70 NAV Navigátor SE       HUN      hiba                            
      Hrouza Jan                XKRN Krnov             CZE     35:52   16                       
      Pap Zoltán             79 KAL Kalocsai SE        HUN     52:36   36                       
      Bölkei Zsolt           78 SPA Tabáni Spartacus S HUN     49:57   35                       



F35BR  (30)                                

    1 Gera Tibor             64 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     29:33    1   47:58    2    77:31 
    2 Ács Gábor              71 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN     31:05    3   54:52    3    85:57 
    3 Pataki Gábor           67 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     30:24    2   55:54    5    86:18 
    4 Riesing József         64 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     33:00    7   55:27    4    88:27 
    5 Hajagos Henrik         59 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     31:40    4   57:35    7    89:15 
    6 Mátrai Róbert          69 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     32:29    6   58:30    9    90:59 
    7 Kotolics János         67 EK Egyesületen kívüli  HUN     34:41   11   58:04    8    92:45 
    8 Matl Pavel             68 XKUB Klub vytrvalostni CZE     31:50    5   62:57   12    94:47 
    9 Paloncy Pavel          63 XKUB Klub vytrvalostni CZE     35:40   12   60:23   10    96:03 
   10 Marton Balázs          72 VHS Veszprémi Honvéd S HUN     36:46   14   64:34   13   101:20 
   11 Kiss Attila            68 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     35:55   13   66:56   14   102:51 
   12 Habiger Petr           70 XKUB Klub vytrvalostni CZE     43:24   22   61:23   11   104:47 
   13 Szabó János            72 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     36:53   15   70:04   15   106:57 
   14 Molnár Attila          70 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     37:26   16   76:19   17   113:45 
   15 Hetényi Ferenc         67 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     38:12   18   77:43   18   115:55 
   16 F. Tóth András         74 DNY Debreceni Nyulak S HUN     44:46   24   89:14   19   134:00 
   17 Kósa Péter             72 DNY Debreceni Nyulak S HUN     33:32    8  101:08   21   134:40 
   18 Győri János Attila     64 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     33:40    9  104:51   23   138:31 
   19 Kucsma István          69 ESP Egri Spartacus Táj HUN     42:21   21  115:55   24   158:16 

      Váradi Attila          70 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     33:43   10    hiba               
      Kakuk Péter            73 DNY Debreceni Nyulak S HUN      hiba        96:16   20          
      Rácz Sándor            67 SZV Szegedi Vasutas SE HUN                  75:26   16          
      Gillich György            TTT Tatai Tömegsport é                      39:20    1          
      Szabó István           72 DNY Debreceni Nyulak S HUN     40:33   20                       
      Kiss György ifj.       74 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN      hiba                            
      Simon Péter            73 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     40:03   19                       
      Fehér János            74 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  57:32    6          
      Kiss Balázs            74 XBRI Bringamigos       HUN     43:44   23                       
      Nagy Zoltán            67 ETC Egri Testedző Club HUN     37:33   17                       
      Guttman Zoltán            MUL Multinavigator                         101:42   22          



N14E  (10)                                 

    1 Gera Krisztina         97 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     21:13    1   39:34    1    60:47 
    2 Pataki Réka Dalida     99 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     22:10    2   43:41    3    65:51 
    3 Smrckova Dominika      97 XKUB Klub vytrvalostni CZE     25:20    3   41:39    2    66:59 
    4 Hajnal Dorottya        00 BEA Budapesti Egyetemi HUN     34:52    8   47:30    4    82:22 
    5 Kucsma Luca Zsuzsanna  98 ESP Egri Spartacus Táj HUN     29:12    4   59:34    6    88:46 
    6 Néda Ágnes                KST Kőbányai Sirály Tá HUN     31:42    6   59:09    5    90:51 
    7 Fésűs Evelin Anna      97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     31:16    5   61:38    7    92:54 
    8 Túros Dorottya         98 XAYL Ady Líceum SC     ROM     31:43    7   71:16    8   102:59 
    9 Habigerova Jana        98 XKUB Klub vytrvalostni CZE     41:32   10   75:32    9   117:04 

      Svancarova Veronika       XKUB Klub vytrvalostni CZE     38:02    9                       



N16E  (20)                                 

    1 Szuromi Luca           96 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     27:18    3   42:55    1    70:13 
    2 Classon Elin              XWWOP World Wide Orien SWE     26:48    2   45:52    3    72:40 
    3 Faggyas Réka           96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     28:34    4   45:51    2    74:25 
    4 Goldmann Júlia         96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     32:18   11   49:37    4    81:55 
    5 Boman Kristin          96 XGAV Gavle OK          SWE     29:36    5   52:32    7    82:08 
    6 Palsson Klara             XWWOP World Wide Orien SWE     31:59   10   50:59    5    82:58 
    7 Karlsson Tilda            XWWOP World Wide Orien SWE     32:36   12   51:14    6    83:50 
    8 Szentes Dóra              JMD Jászapáti, Mészáro HUN     31:43    9   59:44    8    91:27 
    9 Péntek Gréti           96 VBT Veszprémi Bridzs é HUN     30:36    6   61:58   10    92:34 
   10 Egei Petra             96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     30:45    7   76:00   13   106:45 
   11 Erős Evelin            95 ETC Egri Testedző Club HUN     35:34   15   71:58   12   107:32 
   12 Karczag Krisztina      95 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     40:26   16   70:26   11   110:52 
   13 Habigerova Radka       95 XKUB Klub vytrvalostni CZE     48:24   19   81:19   14   129:43 

      Váradi Vivien          95 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     34:14   14    hiba               
      Udvari Lilla           95 ESP Egri Spartacus Táj HUN     24:19    1                       
      Tóth Enikő             95 ESP Egri Spartacus Táj HUN     30:48    8                       
      Komlósi Kata           95 ESP Egri Spartacus Táj HUN     33:23   13                       
      Johansson Sofia           XWWOP World Wide Orien SWE     45:54   18                       
      Pálinkás Rita          96 BDI Budapesti Diákspor         42:36   17                       
      Léhi Anett             95 JMD Jászapáti, Mészáro HUN                  61:56    9          



N18E  (12)                                 

    1 Müller Sandrine        95 XGAV Gavle OK          SWE     25:10    1   46:13    1    71:23 
    2 Björklund Amilia          XWWOP World Wide Orien SWE     25:41    2   50:55    2    76:36 
    3 Rathmann Resi          93 XGER German Junior Tea GER     30:27    4   60:19    3    90:46 
    4 Kinde Vanda            94 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     29:52    3   64:07    5    93:59 
    5 Rusvai Katalin         93 FSC Futárok SC         HUN     33:54    8   62:35    4    96:29 
    6 Bartus Petra              JMD Jászapáti, Mészáro HUN     35:05   10   68:26    6   103:31 
    7 Janu Hana              93 XKUB Klub vytrvalostni CZE     33:51    7   79:33    7   113:24 
    8 Goldmann Dóra          93 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     33:27    6   84:26    8   117:53 
    9 Kiss Nikolett          93 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     34:25    9   92:15    9   126:40 
   10 Jissbacke Erika        93 XGAV Gavle OK          SWE     40:39   12  144:59   10   185:38 

      Varsányi Kinga         94 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     31:48    5    hiba               
      Kovalcsik Anna         93 BBB Balassi Bálint KSE HUN     38:21   11                       



N20E  (3)                                  

    1 Vázsonyi Patrícia      91 BSC Balatonfüredi SC   HUN     42:45    1  141:37    1   184:22 
    2 Poller Lilla              BSC Balatonfüredi SC   HUN     51:22    2  151:49    2   203:11 

      Balla Brigitta         91 SDS Salgótarjáni Dorny HUN      hiba         hiba               



N21E  (21)                                 

    1 Mansson Elin              XWWOP World Wide Orien SWE     44:10   12   72:30    1   116:40 
    2 Szerencsi Ildikó       85 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     37:21    1   80:10    6   117:31 
    3 Zsigmond Száva         85 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     40:34    5   76:59    2   117:33 
    4 Bertóti Regina         90 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     40:59    6   78:18    3   119:17 
    5 Kelemen Bernadett      84 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     41:01    7   79:56    5   120:57 
    6 Hrenkó Ivett           87 ETC Egri Testedző Club HUN     41:58    9   81:28    7   123:26 
    7 Novai Éva              80 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN     39:33    2   85:16    9   124:49 
    8 Zsigmond Vanda         90 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     41:48    8   85:12    8   127:00 
    9 Boros Anna             70 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     45:28   14   87:38   10   133:06 
   10 Simon Ágnes            74 ETC Egri Testedző Club HUN     42:46   10   93:59   12   136:45 
   11 Brogren Frida             XWWOP World Wide Orien SWE     43:13   11   95:43   13   138:56 
   12 Kovács Filoména        92 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     46:11   15   97:27   14   143:38 
   13 Tóth Réka              91 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     40:03    3  105:14   15   145:17 
   14 Kisháziné Zombory Eri  78 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     45:09   13  106:00   16   151:09 
   15 Szivák Ildikó          85 GOC Göcsej Környezetvé HUN     47:39   16  114:27   17   162:06 
   16 Sisa Dorottya             JMD Jászapáti, Mészáro HUN     49:40   17  123:14   18   172:54 
   17 Rákos Piroska          77 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     57:53   19  140:16   19   198:09 

      Tóth Korinna           92 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     50:04   18    hiba               
      Bokros Andrea dr.      69 MEA Miskolci Egyetemi  HUN                  90:44   11          
      Péley Dorottya         89 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN                  78:22    4          
      Füzy Anna              76 OSC Orvosegyetem SC    HUN     40:22    4                       



N35A  (1)                                  

    1 Nagy Ákosné            72 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     45:46    1   85:56    1   131:42 



N40A  (13)                                 

    1 Axelsson Louise           XWWOP World Wide Orien SWE     35:00    4   60:53    1    95:53 
    2 Ebinger Mónika         70 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     32:28    1   65:42    5    98:10 
    3 Kiss Teodóra           68 ETC Egri Testedző Club HUN     32:31    2   66:18    6    98:49 
    4 Tömördi Ágnes          63 HSE Hegyisport Szenten HUN     39:17    5   64:59    2   104:16 
    5 Németh Ágnes dr.       69 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     34:22    3   71:36    9   105:58 
    6 Cseresnyés Ágnes       68 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     40:29    6   65:34    4   106:03 
    7 Juhászné Bálint Ildik  67 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     42:18    8   68:45    7   111:03 
    8 Balog Edit Judit       66 KSE Karcagi SE         HUN     47:39    9   71:06    8   118:45 
    9 Szathmári Nóra         70 DEA Debreceni Egyetemi HUN     50:34   10  118:20   11   168:54 

      Kissné Kis Mária          JMD Jászapáti, Mészáro HUN      hiba        65:27    3          
      Zsigmond Judit dr.        DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN      hiba        79:15   10          
      Bay-Fodor Boglárka dr  69 HSP Hidegkúti Spartacu HUN     41:38    7                       
      Bótáné Pálfi Ilona     70 ESP Egri Spartacus Táj HUN     66:07   11                       



N45A  (20)                                 

    1 Kármán Katalin         58 HSE Hegyisport Szenten HUN     29:38    1   54:05    1    83:43 
    2 Muzsnai Ágota dr.      55 HSE Hegyisport Szenten HUN     32:44    3   58:41    5    91:25 
    3 Boman Monica           65 XGAV Gavle OK          SWE     34:28    5   57:01    2    91:29 
    4 Szerencsiné Csamangó   62 PUS Pusztamérgesi SE   HUN     36:43    8   57:59    3    94:42 
    5 Várady Szilvia         64 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     37:49    9   58:28    4    96:17 
    6 Turcsánné Cseh Erzséb  66 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     33:20    4   64:08    6    97:28 
    7 Radics Anna            65 ETC Egri Testedző Club HUN     35:05    6   66:24    7   101:29 
    8 Rusvainé Barócsi Kata  65 FSC Futárok SC         HUN     31:45    2   72:58   10   104:43 
    9 Hajas Csilla           64 BEA Budapesti Egyetemi HUN     36:04    7   68:55    9   104:59 
   10 Jenei Margit           54 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN     42:30   11   78:15   11   120:45 
   11 Gyöngyösi Jolán        65 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     49:20   15   79:34   12   128:54 
   12 Liskányné Jáhor Anikó  61 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN     44:13   12   91:17   16   135:30 
   13 Karczag Réka           62 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     48:42   14   87:24   14   136:06 
   14 Gösswein Judit         51 PSE Postás SE          HUN     49:23   16   89:24   15   138:47 
   15 Nemesházi Lászlóné     62 PSE Postás SE          HUN     55:10   18   85:29   13   140:39 
   16 Antal Anikó dr.        66 MCB Maccabi Vívó és At HUN     53:40   17  132:28   17   186:08 

      Bengtsson Brit-Mari       XWWOP World Wide Orien SWE      hiba        67:23    8          
      Szalai Éva             63 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     47:19   13                       
      Barnáné Takács Erzséb  57 HBS Honvéd Bottyán SE  HUN      hiba                            
      Bálint Ildikó          66 HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN     39:48   10                       



N50A  (7)                                  

    1 Horváth Magda          52 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     33:34    1   45:07    2    78:41 
    2 Marczis Márta          61 ETC Egri Testedző Club HUN     35:50    2   49:25    3    85:15 
    3 Kukkasjärvi Elina         XHSI Helsingin Suunnis FIN     40:44    5   45:03    1    85:47 
    4 Kozák Éva              58 ESP Egri Spartacus Táj HUN     38:52    3   56:58    5    95:50 
    5 Lévainé Kovács Róza    57 KSE Karcagi SE         HUN     40:27    4   57:49    6    98:16 

      Balla Katalin          60 KST Kőbányai Sirály Tá HUN      hiba       112:40    7          
      Montovay Emília        60 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  51:03    4          



N55A  (8)                                  

    1 Mező Éva               56 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN     40:06    4   49:09    1    89:15 
    2 Engelby Ulla           54 XWWOP World Wide Orien SWE     32:04    1   57:34    2    89:38 
    3 Persson Lena              XWWOP World Wide Orien SWE     34:28    2   63:46    5    98:14 
    4 Szabó Zsuzsanna        54 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     36:56    3   62:45    4    99:41 
    5 Gunnarsson Stina          XWWOP World Wide Orien SWE     48:51    7   67:16    6   116:07 
    6 Spiegl Zsuzsanna       54 SMA Soproni Műegyetemi HUN     43:04    5  116:05    7   159:09 

      Larsson Siv               XWWOP World Wide Orien SWE     43:41    6    hiba               
      Fischer Mária          52 BAL Budapesti Asztali- HUN                  61:35    3          



N60A  (7)                                  

    1 Hegedüs Ágnes          49 BEA Budapesti Egyetemi HUN     30:08    1   46:08    1    76:16 
    2 Grant Julianna         48 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN     30:26    2   51:46    3    82:12 
    3 Sundén Maud            47 XWWOP World Wide Orien SWE     37:14    4   48:01    2    85:15 
    4 Salomonsson Ingrid        XWWOP World Wide Orien SWE     32:31    3   59:07    4    91:38 
    5 Blom Kerstin              XWWOP World Wide Orien SWE     66:28    5   71:14    6   137:42 

      Lux Ágnes              51 BEA Budapesti Egyetemi HUN                  64:36    5          
      Peterson Erfors Eva       XWWOP World Wide Orien SWE     71:51    6                       



N65A  (10)                                 

    1 Kvaal Torid            42 XWWOP World Wide Orien SWE     25:52    1   35:40    1    61:32 
    2 Pirozzi Britt Forsell  45 XWWOP World Wide Orien SWE     30:05    2   37:01    2    67:06 
    3 Leandersson Lena          XWWOP World Wide Orien SWE     33:12    5   37:38    3    70:50 
    4 Johansson Brigitta        XWWOP World Wide Orien SWE     30:27    3   43:40    5    74:07 
    5 Kerstin Johansson         XWWOP World Wide Orien SWE     31:26    4   46:43    6    78:09 
    6 Svensson Gullevi          XWWOP World Wide Orien SWE     41:30    8   41:00    4    82:30 
    7 Gustaffson Sol-Britt      XWWOP World Wide Orien SWE     40:12    7   54:44    8    94:56 
    8 Syvatera Hillevi       43 XWWOP World Wide Orien SWE     42:18    9   55:04    9    97:22 
    9 Simon Krisztina        43 HSP Hidegkúti Spartacu HUN     37:36    6   65:51   10   103:27 
   10 Grömblad Gunilla       42 XWWOP World Wide Orien SWE     52:53   10   51:31    7   104:24 



N70A  (2)                                  

    1 Ingali Wikingson          XWWOP World Wide Orien SWE     33:38    1   50:39    1    84:17 
    2 Jakoaho Ritva             XHSI Helsingin Suunnis FIN     44:56    2   70:46    2   115:42 



N21B  (35)                                 

    1 Liskány Diána          86 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN     34:51    2   66:48    2   101:39 
    2 Berthold Anikó         83 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     42:20   18   66:45    1   109:05 
    3 Bertóti Diana          86 GOC Göcsej Környezetvé HUN     37:48    5   73:05    5   110:53 
    4 Lux Andrea             75 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     38:03    6   72:53    4   110:56 
    5 Sümegi Mária           88 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     38:16    7   76:54    7   115:10 
    6 Nagy Melinda           87 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     39:11   11   79:02    8   118:13 
    7 Liskány Krisztina      88 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN     35:35    3   87:30   13   123:05 
    8 Andrea Hepcal             XSPR Spria Baia Sprie  ROM     43:07   22   80:16    9   123:23 
    9 Daragó Zsófia          86 ETC Egri Testedző Club HUN     38:49    9   84:35   11   123:24 
   10 Dicso Alexandra        84 XSTA Star Team         ROM     39:09   10   87:03   12   126:12 
   11 Balogh Katalin         83 FSC Futárok SC         HUN     42:51   20   83:37   10   126:28 
   12 Szacska Nikolett       87 ESP Egri Spartacus Táj HUN     33:52    1   93:32   19   127:24 
   13 Máthé Fanni            88 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     37:40    4   93:08   17   130:48 
   14 Marosán Ágnes          77 BEA Budapesti Egyetemi HUN     40:51   13   91:19   16   132:10 
   15 Rusvai Mónika          89 FSC Futárok SC         HUN     44:28   24   93:23   18   137:51 
   16 Győri Gabriella        84 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     41:23   14   97:31   22   138:54 
   17 Herczku Tímea          85 HSP Hidegkúti Spartacu HUN     49:12   28   93:35   20   142:47 
   18 Varga Adél             90 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     40:46   12  108:29   24   149:15 
   19 Nyüsti Szilvia         88 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj HUN     48:03   27  113:13   25   161:16 
   20 Erőss Zsófia           91 GOC Göcsej Környezetvé HUN     42:50   19  125:51   27   168:41 
   21 Czigány Anna           89 GOC Göcsej Környezetvé HUN     41:35   15  132:21   28   173:56 

      Császár Barbara        89 GOC Göcsej Környezetvé HUN     43:19   23    hiba               
      Rostás Anikó           75 KAL Kalocsai SE        HUN     43:01   21    hiba               
      Józsa Dorottya         77 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     41:59   17                       
      Mezei Anikó            77 FSC Futárok SC         HUN                  71:28    3          
      Nagy Virág             88 SZV Szegedi Vasutas SE HUN                  73:20    6          
      Oláh Renáta            91 KOD Kecskeméti Önkormá HUN                 105:01   23          
      Bácskainé Pristyák Er  72 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN                  94:51   21          
      Csóti Diána            92 KAL Kalocsai SE        HUN     45:17   25                       
      Pózna Anna             92 VBT Veszprémi Bridzs é HUN                  88:02   14          
      Pózna Diána            93 VBT Veszprémi Bridzs é HUN                 117:29   26          
      Váradi Enikő           91 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     41:43   16                       
      Rychlá Pavlína            XKRN Krnov             CZE     38:29    8                       
      Nagy Krisztina         76 BEA Budapesti Egyetemi HUN                  89:20   15          
      Fövenyessy Garbiella   77 FMT Főmterv                    46:37   26                       



N12C  (32)                                 

    1 Vékony Vanda           99 ARA Alba Regia Atlétik HUN      7:29    2   30:59    1    38:28 
    2 Szabó Dorina           99 SZV Szegedi Vasutas SE HUN      7:08    1   32:36    2    39:44 
    3 Tamás Bianka           99 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN      7:43    3   34:54    3    42:37 
    4 Axelsson Hilda            XWWOP World Wide Orien SWE      8:03    4   36:54    4    44:57 
    5 Goldmann Kata          00 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     10:38    7   47:08    6    57:46 
    6 Szilágyi Emese         99 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     15:43   14   45:41    5    61:24 
    7 Bertóti Laura          00 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     10:59    8   50:37    8    61:36 
    8 Denisa Tamas              XSPR Spria Baia Sprie  ROM      8:34    5   55:09   12    63:43 
    9 Tóbis Anita            00 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     12:44    9   51:00    9    63:44 
   10 Járdi Emese            99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     16:45   16   50:07    7    66:52 
   11 Ledniczky Virág        00 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     15:43   14   51:28   10    67:11 
   12 Bereczki Eszter        00 XAYL Ady Líceum SC     ROM     14:38   12   54:36   11    69:14 
   13 Kovács Flóra           99 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     14:53   13   58:33   16    73:26 
   14 Dénes Réka             99 SDS Salgótarjáni Dorny HUN      8:47    6   67:49   19    76:36 
   15 Punka Enikő            00 CSP Csipa Sport és Sza HUN     20:40   19   58:05   15    78:45 
   16 Csontos Gréta Edina    01 CSP Csipa Sport és Sza HUN     30:32   25   55:14   14    85:46 
   17 Babka Eszter           99 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     22:41   20   63:37   18    86:18 
   18 Szabó Ivett            99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     26:41   22   62:17   17    88:58 
   19 Végh Anasztázia        99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     28:17   23   73:52   21   102:09 
   20 Balázs Bernadett       99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     26:30   21   76:46   22   103:16 
   21 Virág Zsófia           00 CSP Csipa Sport és Sza HUN     34:05   28   72:14   20   106:19 
   22 Balogh Réka            00 CSP Csipa Sport és Sza HUN     28:39   24   80:41   23   109:20 
   23 Kopasz Kornélia        99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     31:01   26   86:14   25   117:15 
   24 Jánvári Petra          00 CSP Csipa Sport és Sza HUN     36:23   29   82:51   24   119:14 
   25 Lengyel Regina         99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     32:23   27  114:12   27   146:35 
   26 Hajdu Zsóka            99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     38:21   30  110:03   26   148:24 
   27 Ragó Zsanett           00 CSP Csipa Sport és Sza HUN     38:45   31  127:28   28   166:13 

      Pottondi Zita          99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     16:52   17    hiba               
      Gonda Edit Katalin     99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     12:48   10    hiba               
      Gillich Dóra           99 TTT Tatai Tömegsport é                      55:10   13          
      Giczy Franciska           TSE Törekvés SE        HUN     18:41   18                       
      Gombos Noémi           02 TSE Törekvés SE        HUN     13:27   11                       



N14C  (14)                                 

    1 Boros Kitti            97 ESP Egri Spartacus Táj HUN     13:24    1   36:44    1    50:08 
    2 Tiszlavicz Veronika    99 ESP Egri Spartacus Táj HUN     14:24    4   40:49    2    55:13 
    3 Bakos Szabina          98 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     16:26    6   42:55    3    59:21 
    4 Babka Zsófia           97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     13:43    2   46:45    4    60:28 
    5 Erőss Kinga Elvira     99 ESP Egri Spartacus Táj HUN     14:02    3   50:32    5    64:34 
    6 Tősi Virág             98 ESP Egri Spartacus Táj HUN     17:48    8   65:55    7    83:43 
    7 Gyurcsó Csenge         98 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     15:11    5   69:30    9    84:41 
    8 Karczag Katinka        98 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     22:03   10   67:15    8    89:18 
    9 Dimény Eszter          98 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     30:34   12   63:21    6    93:55 
   10 Nagy Krisztina         97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     24:05   11   74:20   10    98:25 
   11 Soós Kitti                ESP Egri Spartacus Táj HUN     19:55    9  139:49   12   159:44 

      Sramkó Réka            97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     17:02    7                       
      Maczák Eszter             ESP Egri Spartacus Táj HUN    689:55   13                       
      Nagy Andrea               ESP Egri Spartacus Táj HUN                  88:03   11          



N21C  (8)                                  

    1 Hornyán Katalin dr.    66 HSP Hidegkúti Spartacu HUN     24:43    2   59:35    2    84:18 
    2 Mitterer Andrea        54 BEA Budapesti Egyetemi HUN     28:31    3   59:14    1    87:45 
    3 Schultheisz Edina      70 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     23:33    1   89:59    5   113:32 
    4 Zsótér Márta           85 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     31:51    6   82:43    3   114:34 
    5 Bihariné Tenk Dóra     78 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     30:43    5  115:12    6   145:55 

      Butkovska Iveta           SVK Slovakia           SVK     28:40    4    hiba               
      Tóth Tímea             72 HSE Hegyisport Szenten HUN     32:06    7                       
      Lukácsné Fodor Enikő      EK Egyesületen kívüli  HUN                  89:13    4          



N21BR  (18)                                

    1 Novák Martina          88 ETC Egri Testedző Club HUN     27:46    1   48:34    1    76:20 
    2 Pelhős Lívia           77 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     32:23    3   51:22    2    83:45 
    3 Csíki Katalin Brigitt  92 XAYL Ady Líceum SC     ROM     34:13    5   57:47    4    92:00 
    4 Smolikova Katerina     77 XKUB Klub vytrvalostni CZE     38:36    9   56:40    3    95:16 
    5 Dékány Szilvia         89 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     38:26    8   62:13    6   100:39 
    6 Dékány Andrea          87 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     31:53    2   69:35    9   101:28 
    7 Paloncy Jana           78 XKUB Klub vytrvalostni CZE     40:44   10   65:20    7   106:04 
    8 Straubinger Györgyi d  74 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     42:50   13   68:31    8   111:21 
    9 Németh Anna               KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN     34:35    7   76:53   10   111:28 
   10 Tóth Bettina           82 KST Kőbányai Sirály Tá HUN     50:14   16   61:56    5   112:10 
   11 Bozsits Szilvia        70 VHS Veszprémi Honvéd S HUN     42:45   12   77:27   11   120:12 
   12 Szunyogh Judit dr.     82 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     44:24   14   87:02   12   131:26 
   13 Török Orsolya          81 KAL Kalocsai SE        HUN     41:36   11  117:54   13   159:30 

      Szigethy Ágnes         77 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     33:22    4                       
      Major Eszter           77 VHS Veszprémi Honvéd S HUN     45:18   15                       
      Jiricková Alzbeta         XKRN Krnov             CZE     34:21    6                       
      Szarka Katja           77 DNY Debreceni Nyulak S HUN                   hiba               
      Szajkó ZSuzsanna          ETC Egri Testedző Club HUN                 195:20   14          



N35BR  (15)                                

    1 Novai Magdolna         74 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     25:12    2   48:58    1    74:10 
    2 Bíró Fruzsina          74 BEA Budapesti Egyetemi HUN     24:18    1   58:35    2    82:53 
    3 Bíró Aletta            47 BEA Budapesti Egyetemi HUN     28:39    7   58:58    3    87:37 
    4 Debnár Zsuzsanna       72 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     28:52    8   60:50    4    89:42 
    5 Szűcs Judit            65 ESP Egri Spartacus Táj HUN     28:01    6   65:00    6    93:01 
    6 Vékonyné Árva Katalin  73 ARA Alba Regia Atlétik HUN     27:14    4   66:30    7    93:44 
    7 Reichlova Jirina       74 XKUB Klub vytrvalostni CZE     32:53   13   63:13    5    96:06 
    8 Svancarova Helena         XKUB Klub vytrvalostni CZE     29:20    9   67:38    8    96:58 
    9 Hegedüs Ágnes dr.      70 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     26:55    3   81:11   11   108:06 
   10 Rácz Sándorné          67 SZV Szegedi Vasutas SE HUN     30:10   11   79:50   10   110:00 
   11 Szabó Fruzsina         74 DNY Debreceni Nyulak S HUN     31:15   12   78:50    9   110:05 
   12 Smrckova Vera          73 XKUB Klub vytrvalostni CZE     33:22   14   84:44   12   118:06 
   13 Szabóné Tóth Krisztin  72 DNY Debreceni Nyulak S HUN     37:14   15   86:55   13   124:09 

      Pózna Edit             68 VBT Veszprémi Bridzs é HUN     27:54    5                       
      Szabó Ilona            75 KSE Karcagi SE         HUN     29:52   10                       



NYK  (50)                                  

    1 Barát László           72 EK Egyesületen kívüli  HUN     16:55    7   53:49    2    70:44 
    2 Zidek Robert           78 XKUB Klub vytrvalostni CZE     14:43    2   60:06    6    74:49 
    3 Szőke Péter               DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     15:31    3   71:45   11    87:16 
    4 Marosffy Boglárka      00 OSC Orvosegyetem SC    HUN     25:45   16   69:31    9    95:16 
    5 Stenehäll Catrin       69 XGAV Gavle OK          SWE     22:17   13   78:38   13   100:55 
    6 Torda Elvíra              ETC Egri Testedző Club HUN     16:31    5   87:04   17   103:35 
    7 Turcsán Franciska         ETC Egri Testedző Club HUN     16:43    6   92:28   23   109:11 
    8 Sávai Mária            54 AOS Apex Optimista SE          24:40   15   85:51   15   110:31 
    9 Lipcseiné Gréta           ETC Egri Testedző Club HUN     16:13    4   94:54   28   111:07 
   10 Kozsuch Andrea            PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     20:17   10   92:42   24   112:59 
   11 Varga István              SDS Salgótarjáni Dorny HUN     13:31    1  105:41   31   119:12 
   12 Görbe Emánuel          53 AOS Apex Optimista SE          35:27   23   86:30   16   121:57 
   13 Simkó Andrea dr.          DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     31:59   20   94:42   27   126:41 
   14 Varga Ildikó              DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     33:03   21   93:57   26   127:00 
   15 Ténainé Adamecz Szilv  81 AOS Apex Optimista SE          36:52   24   93:13   25   130:05 
   16 Sahin Tóth Zoltánné    78 AOS Apex Optimista SE          37:42   26   95:04   29   132:46 
   17 Márki Tímea            76 AOS Apex Optimista SE          43:12   28   90:09   21   133:21 
   18 Sahin Tóth Zoltán      72 AOS Apex Optimista SE          38:46   27   97:32   30   136:18 
   19 Balogh István          70 AOS Apex Optimista SE          51:27   29   88:54   20   140:21 
   20 Divin Anna             70 XAYL Ady Líceum SC     ROM     17:37    8  123:36   34   141:13 
   21 Klimesova Zuzana       79 XKUB Klub vytrvalostni CZE     25:56   17  120:37   32   146:33 

      Rácz Ilona                GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     37:38   25    hiba               
      Farkas Annamária          SZV Szegedi Vasutas SE HUN     35:23   22    hiba               
      Ténai Attila           71 AOS Apex Optimista SE           hiba        88:53   19          
      Páskuly Gergő             CSP Csipa Sport és Sza HUN     26:29   18    hiba               
      Duhi Erika Dóra        83 PAT Pista Autósport és HUN     18:07    9                       
      Nagy Conrad            50 SZU Szegedi Bokorugró  HUN     21:52   12                       
      Kovács Eszter          00 BBB Balassi Bálint KSE HUN     27:58   19                       
      Tóth Zalán                SDS Salgótarjáni Dorny HUN     52:30   30                       
      Bokros Mátyás             MEA Miskolci Egyetemi  HUN                  90:28   22          
      Demeterné Láng Judit      DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                  87:42   18          
      Illés József           78 EK Egyesületen kívüli  HUN                  52:35    1          
      Aranyi Balázs          98 DNS Debreceni Nagyerdő HUN                  80:02   14          
      Aranyi László             DNS Debreceni Nagyerdő HUN     59:51   31                       
      Budai Ferenc              HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN                  68:45    8          
      Burger Bíborka            EK Egyesületen kívüli  HUN      hiba                            
      Vass Vera                 ETC Egri Testedző Club HUN     21:08   11                       
      Magyari Orsolya        70 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                  70:38   10          
      Tóth Ábel                 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     77:43   32                       
      Ledniczkyné Balogh Év     DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN      hiba                            
      Gyimesi Kitti             SZV Szegedi Vasutas SE HUN                  74:01   12          
      Szűcs Piroska             CSP Csipa Sport és Sza HUN     24:19   14                       
      Vass ILona                EK Egyesületen kívüli  HUN                   hiba               
      Vass Domonos              EK Egyesületen kívüli  HUN                 141:58   35          
      Koósné Nagy JUdit         SDS Salgótarjáni Dorny HUN                  57:55    4          
      Abai Anna                 EK Egyesületen kívüli  HUN                  65:21    7          
      Varga Bendegúz            BEA Budapesti Egyetemi HUN                 121:09   33          
      Varga Zsuzsanna           BEA Budapesti Egyetemi HUN                  58:04    5          
      Asztalos Zsuzsanna        MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN                   hiba               
      Gizella Zoltán            BEA Budapesti Egyetemi HUN                  55:54    3          



NYT  (51)                                  

    1 Gönczi Róbert          72 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     27:07    2   58:04    1    85:11 
    2 Bácskai László         74 MEA Miskolci Egyetemi  HUN     31:49    4   69:02    3   100:51 
    3 Tamás Tibor            69 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     30:07    3   81:03    5   111:10 
    4 Stork Joachim Gábor    66 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     36:03   14   85:55    6   121:58 
    5 Szentirmay Judit          GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     37:30   16   86:27    8   123:57 
    6 Fellegi Ivett          85 PAT Pista Autósport és HUN     36:16   15   95:52   10   132:08 
    7 Maczák Péter           80 PAT Pista Autósport és HUN     34:42    9   97:46   11   132:28 
    8 Vas Róbert             76 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     35:49   13  101:42   13   137:31 
    9 Kontos Gábor           75 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     34:30    8  113:47   16   148:17 
   10 Knuth Dávid            68 BEA Budapesti Egyetemi HUN     38:00   18  113:27   15   151:27 
   11 Zimonyi Melinda        86 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     33:49    6  125:30   18   159:19 
   12 Tengely Sándor            GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     46:11   28  132:24   19   178:35 
   13 Nánási Krisztina          MEA Miskolci Egyetemi  HUN     46:57   30  157:37   21   204:34 
   14 Friedrich Vilmos Fésü     BEA Budapesti Egyetemi HUN     85:46   40  155:04   20   240:50 

      Sőtér Johanna          74 PSE Postás SE          HUN     41:28   23    hiba               
      Bogdány Tamás             EK Egyesületen kívüli  HUN     42:55   26    hiba               
      Borsi Ferenc           68 NAV Navigátor SE       HUN                  79:40    4          
      Bujdosó Sándor         66 NAV Navigátor SE       HUN                   hiba               
      Gombkötő Péter dr.     44 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     35:19   10                       
      Kozma Zsolt            70 NAV Navigátor SE       HUN                   hiba               
      Tarcsai László         75 NAV Navigátor SE       HUN                   hiba               
      Ács Zsuzsanna          70 BBB Balassi Bálint KSE HUN     39:53   20                       
      Kovalcsik Bernadett    89 BBB Balassi Bálint KSE HUN     41:09   21                       
      Szegi Amondó Zoltán    64 BEA Budapesti Egyetemi HUN                 117:10   17          
      Szász Róbert              MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     45:11   27                       
      Szabó Levente             EK Egyesületen kívüli  HUN     35:34   12                       
      Hideg Sándor              HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     52:00   33                       
      Hideg Bence               HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     37:40   17                       
      Keresztessy Ferenc        EK Egyesületen kívüli  HUN     33:54    7                       
      Gombkötő Péter         75 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                  68:10    2          
      Rebák Sándor László    58 STE Sz.-Sz.-B. Megyei  HUN     62:46   38                       
      Rácz Árpád                HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     52:06   34                       
      Aranyi Balázs          98 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     59:49   36                       
      Aranyi László             DNS Debreceni Nagyerdő HUN                 106:41   14          
      Budai Ferenc              HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN     46:28   29                       
      Herter László          53 MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 101:02   12          
      Rajncsák Dávid         79 MAF Műegyetemi Atlétik HUN                   hiba               
      Fischer Mária          52 BAL Budapesti Asztali- HUN     58:01   35                       
      Tóth Zénó                 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     41:54   24                       
      Kálnási Zsolt             GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     38:55   19                       
      Horváth Zoltán            TSE Törekvés SE        HUN     25:46    1                       
      Magyari Orsolya        70 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     41:19   22                       
      Czifra Dóra               EK Egyesületen kívüli  HUN     61:40   37                       
      Halák Brigitta            KAL Kalocsai SE        HUN     74:23   39                       
      Gábor Anita            80 CBD Ceglédi Bem Vasuta         35:31   11                       
      Völgyi István          79 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN     32:15    5                       
      Kipke Karolina            BDI Budapesti Diákspor         42:53   25                       
      Ottlik Dávid              BDI Budapesti Diákspor         47:11   31                       
      Torbányi Pál              BDI Budapesti Diákspor         47:45   32                       
      Koós Diána                SDS Salgótarjáni Dorny HUN                  86:16    7          
      Farkas János              EK Egyesületen kívüli  HUN                  94:45    9          



N10DK  (8)                                 

    1 Riesing Hanna          01 SZV Szegedi Vasutas SE HUN      5:48    1   16:15    1    22:03 
    2 Vékony Janka           02 ARA Alba Regia Atlétik HUN      9:08    2   16:37    2    25:45 
    3 Knuth Sári                BEA Budapesti Egyetemi HUN     20:35    5  116:43    6   137:18 

      Tengely Luca              GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN      hiba        27:44    4          
      Kakuk Anna                DNY Debreceni Nyulak S HUN      hiba        33:04    5          
      Keleti Hanga           04 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     10:33    3                       
      Simon Veronika            GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     16:55    4                       
      Varga Áfonya              BEA Budapesti Egyetemi HUN                  24:35    3          



F10D  (39)                                 

    1 Kovács-Deák Zsombor    01 SZV Szegedi Vasutas SE HUN      8:35    2   14:49    1    23:24 
    2 Blézer Barna Hunor     02 ESP Egri Spartacus Táj HUN      9:02    3   18:23    3    27:25 
    3 Szabó Levente             SZV Szegedi Vasutas SE HUN      9:22    5   18:31    4    27:53 
    4 Tábori Marcell         01 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     11:01    8   16:56    2    27:57 
    5 Jacsó Barnabás         01 ESP Egri Spartacus Táj HUN      9:16    4   19:10    5    28:26 
    6 Bódi Barnabás             ESP Egri Spartacus Táj HUN      9:26    6   19:26    7    28:52 
    7 Hecl Frantisek         02 XKUB Klub vytrvalostni CZE     13:56   15   20:46    9    34:42 
    8 Demeter Gábor          02 ETC Egri Testedző Club HUN     10:40    7   28:25   14    39:05 
    9 Simon Gábor               GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     19:45   18   19:21    6    39:06 
   10 Berecz Máté            01 ESP Egri Spartacus Táj HUN     13:33   13   27:15   13    40:48 
   11 Báder Kristóf          02 MAT Mazsola Tájfutó és HUN     12:09    9   35:16   17    47:25 
   12 Barcsay Dávid          99 CSP Csipa Sport és Sza HUN     29:31   24   30:22   15    59:53 
   13 Bihari Máté            01 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     20:01   19   48:37   20    68:38 
   14 Szűcs Máté             01 CSP Csipa Sport és Sza HUN     12:16   10   60:07   21    72:23 
   15 Gerzsényi Levente         EK Egyesületen kívüli  HUN     29:43   25   87:13   23   116:56 
   16 Gerzsényi Bodza           EK Egyesületen kívüli  HUN     58:25   26   79:14   22   137:39 

      Kucsma Lehel Péter     02 ESP Egri Spartacus Táj HUN      7:10    1    hiba               
      Virág Zalán            01 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN      hiba         hiba               
      Rózsa Sándor Mátyás    01 ESP Egri Spartacus Táj HUN     21:38   21    hiba               
      Loskai János           01 CSP Csipa Sport és Sza HUN      hiba        26:40   12          
      Szigeti Bence Dávid    01 CSP Csipa Sport és Sza HUN      hiba        19:54    8          
      Lengyel Gergő             ETC Egri Testedző Club HUN     21:51   22    hiba               
      Keleti Domonkos        02 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     13:23   12                       
      Zsigmond Zsombor          DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                   hiba               
      Herczeg Bálint         02 ESP Egri Spartacus Táj HUN                  39:37   18          
      Havassy Zoltán         02 ESP Egri Spartacus Táj HUN                  46:42   19          
      Veres Zoltán           00 ESP Egri Spartacus Táj HUN     12:16   10                       
      Pászthory Márk         01 ESP Egri Spartacus Táj HUN     13:41   14                       
      Udvari Csanád          02 ESP Egri Spartacus Táj HUN     28:27   23                       
      Lukács Ábel            02 ESP Egri Spartacus Táj HUN                   hiba               
      Petrényi Örs           01 ESP Egri Spartacus Táj HUN      hiba                            
      Gönczi Keve               TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                  23:03   11          
      Schultheisz Botond     01 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN     16:35   17                       
      Generál Gábor             ESP Egri Spartacus Táj HUN     21:34   20                       
      Zimány Bendegúz           ESP Egri Spartacus Táj HUN     15:06   16                       
      Pálinkás Bertalan      04 BDI Budapesti Diákspor          hiba                            
      Gönczi Keve               TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN      hiba                            
      Halaj Balázs              JMD Jászapáti, Mészáro HUN                  21:57   10          
      Varga Kadosa              BEA Budapesti Egyetemi HUN                  34:29   16          



N10D  (22)                                 

    1 Zempléni Lilla         03 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN     10:01    2   14:48    1    24:49 
    2 Divin Judit            02 XAYL Ady Líceum SC     ROM     10:57    5   18:47    2    29:44 
    3 Csécs Boglárka         02 ESP Egri Spartacus Táj HUN     10:10    4   20:51    3    31:01 
    4 Mezei Virág               FSC Futárok SC         HUN     21:00   14   21:46    4    42:46 
    5 Borbás Zita            01 KAL Kalocsai SE        HUN     17:53   12   25:35    6    43:28 
    6 Rózsa Bíborka Márta    01 ESP Egri Spartacus Táj HUN     16:48   11   31:11    9    47:59 
    7 Baracsi Luca           03 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN     25:55   15   22:50    5    48:45 
    8 Görföl Szilvia            CSP Csipa Sport és Sza HUN     19:13   13   37:56   12    57:09 
    9 Pataki Virág Lara      02 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN     13:24    7   44:59   13    58:23 
   10 Advaján Zsanett           CSP Csipa Sport és Sza HUN     26:27   16   34:08   10    60:35 
   11 Szilágyi Iringó        01 DNS Debreceni Nagyerdő HUN     33:28   17   27:15    7    60:43 
   12 Sike Bernadett            ETC Egri Testedző Club HUN      9:02    1   54:34   14    63:36 
   13 Rostás Szófia          01 CSP Csipa Sport és Sza HUN     16:03   10   72:24   15    88:27 

      Varga Petra            02 SDS Salgótarjáni Dorny HUN      hiba        35:51   11          
      Marczis Katalin Blank  03 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     39:33   18    hiba               
      Kocsik Nóra            01 ETC Egri Testedző Club HUN     13:52    8    hiba               
      Kocsik Eszter             ETC Egri Testedző Club HUN     14:59    9    hiba               
   Vk Gyuriska Viktória         SDS Salgótarjáni Dorny HUN      hiba        35:32   Vk          
   Vk Lukács Melinda            SDS Salgótarjáni Dorny HUN      hiba        61:40   Vk          
      Kisházi Emma              HTC Hódmezővásárhelyi  HUN     10:09    3                       
      Nagy Szilvia           03 SDS Salgótarjáni Dorny HUN     11:59    6                       
      Gillich Luca              TTT Tatai Tömegsport é                      27:32    8          



F10DK  (5)                                 

    1 Ács Gergely               ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN     18:12    2   23:30    1    41:42 

      Szabó Mátyás           03 DNY Debreceni Nyulak S HUN      9:17    1                       
      Béres Vajk                TSE Törekvés SE        HUN     23:51    4                       
      Zakariás Márton           TSE Törekvés SE        HUN     18:48    3                       
      Lukács István Ákos        EK Egyesületen kívüli  HUN                   hiba               



F15-18C  (6)                               

    1 Karácsony Gábor        95 ETC Egri Testedző Club HUN     15:15    1   47:06    1    62:21 
    2 Buda Viktor               GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN     45:07    3  276:15    4   321:22 

      Bóta Krisztián            ESP Egri Spartacus Táj HUN      hiba        78:15    2          
      Székely Gergő          96 CSP Csipa Sport és Sza HUN      hiba         hiba               
      Koch Attila               ESP Egri Spartacus Táj HUN     19:40    2                       
      Berczi Benjámin           ESP Egri Spartacus Táj HUN                  81:23    3          



N15-18C  (7)                               

    1 Oláh Zsófia               ESP Egri Spartacus Táj HUN     14:50    1   82:12    2    97:02 
    2 Kiss Sára                 ESP Egri Spartacus Táj HUN     17:44    4   84:01    3   101:45 
    3 Debrődi Enikő             ESP Egri Spartacus Táj HUN     15:55    3   87:31    4   103:26 
    4 Osvárt Réka            98 DEA Debreceni Egyetemi HUN     27:55    5   94:55    6   122:50 
    5 Berta Zsófia           96 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN     42:52    7   81:30    1   124:22 
    6 Fekete Csilla             ESP Egri Spartacus Táj HUN     41:54    6   92:03    5   133:57 

      Hanyecz Anita          96 ESP Egri Spartacus Táj HUN     14:55    2