Eger Nagydíj 2011 - Eger Grand Prix 2011Szo 2011.10.29. 22:00
Eredmények Versenynap 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                             SI dugó Szül Klub                                Idő 



F14E  (18)                                          

    1    427 Stork Mihály                     888351   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       26:03 
    2    522 Szuromi Mátyás                    45893   98 PVS Pécsi Vasutas SK              27:07 
    3    558 Rácz Zoltán                     2019798   98 SZV Szegedi Vasutas SE            27:23 
    4    200 Magyar Milán                     222955   97 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        28:51 
    5    850 Divin Péter                      211801   98 XAYL Ady Líceum SC                29:02 
    6    249 Mérai Viktor Benjamin            363408   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     29:09 
    7    598 Egei Patrik                      362957   98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:54 
    8    846 Ferenczi Márk                    211807   97 XAYL Ady Líceum SC                30:59 
    9    845 Balogh Dávid                     211803   97 XAYL Ady Líceum SC                31:25 
   10    242 Laurinyecz Levente               332853   98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:55 
   11    295 Balla Dominik                    332044   99 ETC Egri Testedző Club            33:22 
   12    765 Axelsson Fritjof                 981025      XWWOP World Wide Orienteering     34:12 
   13    685 Kovács László                    332850   98 BBB Balassi Bálint KSE Balass     34:54 
   14    296 Török Endre                      423873   98 ETC Egri Testedző Club            35:26 
   15    847 Dézsi Tamás                      211802   98 XAYL Ady Líceum SC                41:10 
   16    393 Kisházi Gábor ifj.              2022185   01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     44:39 
   17    294 Kosztik Milán                    332050   99 ETC Egri Testedző Club            54:38 

         394 Süli Márk                       2022188   98 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      hiba 



F16E  (24)                                          

    1    550 Rácz Sándor                      505297   95 SZV Szegedi Vasutas SE            27:14 
    2    374 Miavecz Balázs                   505244   96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      27:39 
    3    222 Bóta Zsombor                     339891   96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     30:47 
    4    227 Bóta András                      363405   96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:31 
    5    420 Horváth Ádám                     443162   95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       31:49 
    6    481 Horváth Gergő                    505223   95 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     32:12 
    7    763 Boquist Gustav                   950716      XWWOP World Wide Orienteering     32:17 
    8    762 Modig Karl                       950227      XWWOP World Wide Orienteering     32:21 
    9    764 Norlin Rikard                    340237      XWWOP World Wide Orienteering     32:34 
   10    519 Kovács Bertalan                  307525   95 PVS Pécsi Vasutas SK              32:45 
   11    373 Jenes Soma                      2019805   95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      34:41 
   12    419 Tábori Milán                     443169   96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       35:00 
   13    421 Báldi Gergő                      443154   95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       35:24 
   14    390 Hetényi Péter                   2022184   96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     35:33 
   15    918 Jissbacke Jesper                 960224   96 XGAV Gavle OK                     36:33 
   16   1103 Dankó Botond                     232770      TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:35 
   17    223 Kucsma Levente                   339893   96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     38:12 
   18    487 Prezensky Gábor                 1006641   96 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     39:17 
   19    704 Rusvai László                    363429   95 FSC Futárok SC                    40:37 
   20    596 Hajdu Erik                      2022197   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:28 
   21    324 Váradi Attila ifj.               423852   96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        47:39 
   22    795 Berinde Vlad                     423819   96 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     51:43 

         852 Balaskó László                   211819   95 XAYL Ady Líceum SC                 hiba 
         858 Tarr Zsombor                     211864   95 XAYL Ady Líceum SC                 hiba 



F18E  (17)                                          

    1    480 Horváth Marcell                  505222   93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     34:18 
    2    178 Tölgyesi Tamás                   222963   93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        35:00 
    3    189 Tugyi Levente                    222937   94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        35:06 
    4    619 Péntek Mátyás                   2022220   94 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     37:06 
    5    486 Prezensky Tamás                 1006642   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     37:17 
    6    386 Petrócki Ádám                    363491   93 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     38:17 
    7    483 Csöngei Dávid Máté               505238   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     38:53 
    8    761 Blom Anton                       995513      XWWOP World Wide Orienteering     39:10 
    9    422 Fehérvári Dániel                 505280   94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       41:21 
   10   1107 Pálinkás Mátyás                  347751   93 BDI Budapesti Diáksport Szöve     44:07 
   11    760 Petrén Albin                     922030      XWWOP World Wide Orienteering     44:14 
   12    149 Könnyű Bence                     505273   93 DNS Debreceni Nagyerdő SK         45:45 
   13    848 Takács Gergő                     505265   94 XAYL Ady Líceum SC                47:50 
   14    186 Szklenár Bálint                  222953   93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:18 
   15   1109 Papanek Ernő                     363430   94 EK Egyesületen kívüli             80:54 

         513 Péley Domokos                     45985   93 PVS Pécsi Vasutas SK               hiba 
         913 Boman Erik                       931216   93 XGAV Gavle OK                      hiba 



F20E  (6)                                           

    1    906 Glannefors Magnus                895429      XSDE Söders SOL                   38:09 
    2    416 Diószegi Bálint                  443167   91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       43:22 
    3    308 Barta Dávid                      888363   92 ETC Egri Testedző Club            44:15 
    4    187 Kirilla Péter                    222934   94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        44:30 
    5    822 Jilek Jakub                      442865   92 XKUB Klub vytrvalostnich spor     80:37 

        1112 Pálinkás András                  337843      BDI Budapesti Diáksport Szöve      hiba 



F21E  (38)                                          

    1    289 Szabó András                     502912   88 ETC Egri Testedző Club            36:52 
    2    512 Baumholczer Máté                 505236   92 PVS Pécsi Vasutas SK              37:59 
    3    283 Kovács Ádám                      505216   86 ETC Egri Testedző Club            38:04 
    4    290 Szajkó Csaba                     505251   85 ETC Egri Testedző Club            38:59 
    5   1114 Barkász Dániel                  1300008      XCSU CSU Craiova                  40:00 
    6    573 Bakó Áron                       2022121   92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     40:08 
    7    572 Liszka Krisztián                 307504   92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     40:58 
    8    318 Tóth Ádám                        502372   86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:02 
    9    920 Blumenstein Bojan                930211   93 XGER German Junior Team           41:08 
   10    369 Zsebeházy István                 505219   85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:12 
   11    175 Szundi Attila                     45315   80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        41:33 
   12    571 Bugár Gergely                    505214   92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     41:47 
   13    365 Kisvölcsey Ákos                 2019804   72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      42:02 
   14    508 Turcsán Gábor                    502917   89 PVS Pécsi Vasutas SK              42:14 
   15    927 Neumann Josef                   1984123   84 XGER German Junior Team           44:01 
   16    328 Pintér Ábel                      505252   93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        44:12 
   17    376 Mets Márton                      502915   89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      44:25 
   18    748 Henrik Laas                      830000      XWWOP World Wide Orienteering     44:29 
   19    924 Flechsig Florian                 428655   92 XGER German Junior Team           45:07 
   20    468 Scultéty Márton                 1200913   82 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     45:13 
   21    166 Halona Gergely                   222935   79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        45:57 
   22    922 Kolehmainen Valtteri             952804   94 XGER German Junior Team           46:12 
   23    404 Fehérvári Zsolt                  307517   90 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       46:53 
   24    641 Bihari Zoltán                    448952   76 KFK KFKI Petőfi Sportkör          47:34 
   25    589 Mihályi Ferenc                  2026128   84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     48:00 
   26    583 Gyimesi Zoltán                    45141   72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     48:38 
   27    803 Turczer Petr                     515179   79 XKUB Klub vytrvalostnich spor     51:30 
   28    584 Hajdu Martin                       4468   70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:09 
   29    541 Bereczki Máté                    505239   90 SZV Szegedi Vasutas SE            54:04 
   30    536 Boros Imre                        45368   77 SSC Siketek SC Budapest           54:11 
   31    808 Janu Zdenek                      886292      XKUB Klub vytrvalostnich spor     54:58 
   32    495 Domonyik Gábor                   505272   76 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     57:41 
   33    710 Konst Frode                      710413   71 XWWOP World Wide Orienteering     58:17 
   34    121 Horváth Imre                        950   53 BAL Budapesti Asztali-labdarú    120:43 

         363 Györgyi Ábel                     411903   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 
         366 Oszlovics Ádám                    46031   85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 
         624 Szabó András                        879   77 VTC Veszprémi Tájfutó Club         hiba 
         455 Szakál Péter                       4471   71 KAL Kalocsai SE                    hiba 



F35A  (14)                                          

    1    284 Lajszner Attila                  423869   73 ETC Egri Testedző Club            39:15 
    2    451 Dénes Zoltán                       2913   72 KAL Kalocsai SE                   40:32 
    3    450 Borbás Nándor                     45487   71 KAL Kalocsai SE                   40:57 
    4    503 Marosffy Dániel                  730709   73 OSC Orvosegyetem SC               41:56 
    5    907 Relu Tamas                      1006665   73 XSPR Spria Baia Sprie             45:34 
    6    652 Gergely Csaba                    888356   74 KFK KFKI Petőfi Sportkör          45:41 
    7    791 Pop Samir Dumitru               1006664   74 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     45:53 
    8    804 Sramek Jaromir                   515101   58 XKUB Klub vytrvalostnich spor     46:01 
    9   1116 dr. Kocsik Árpád                    956      HSP Hidegkúti Spartacus Sport     47:26 
   10    344 Jankó Tamás                      580930   58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     47:54 
   11    351 Kiácz Bence                       45387   70 HSE Hegyisport Szentendre Egy     48:40 
   12    172 Kósik Gábor                      416689   70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        50:00 
   13    820 Matousek Milan                    52566      XKUB Klub vytrvalostnich spor     54:53 
   14    812 Hecl Milos                       886296   76 XKUB Klub vytrvalostnich spor     55:18 



F40A  (26)                                          

    1    379 Dezső Sándor                      45183   69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     36:01 
    2    131 Töreky Ákos                        1000   71 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     36:15 
    3    580 Egei Tamás                       363439   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     38:31 
    4    347 Muliter Gábor                    888341   61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     38:57 
    5    400 Halaj László                      45396   68 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     41:10 
    6    576 Baracsi Gábor                    888340   71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:14 
    7    648 Schultheisz György                  929   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          41:34 
    8    165 Gerzsényi Zsolt                  500888   70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        41:38 
    9    749 Axelsson Hakan                   448826      XWWOP World Wide Orienteering     41:42 
   10    682 Kovács Péter                      45293   69 BBB Balassi Bálint KSE Balass     42:40 
   11    406 Goldmann Róbert                     927   68 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       42:51 
   12    411 Nagy Ákos                        339834   69 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       43:24 
   13    851 Divin György                     505262   70 XAYL Ady Líceum SC                44:25 
   14    539 Mentler Balázs                   332877   68 SFC Széchenyi István Egyetem      45:08 
   15    327 Lukács Vilhelm                  1968922   68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        45:26 
   16    853 Gál Attila                       239695   69 XAYL Ady Líceum SC                46:16 
   17   1121 Bérczes Miklós                   332845   67 FMT Főmterv                       47:13 
   18    438 Fehérvári Péter                  443170   67 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       48:31 
   19   1120 Nemoda Ferenc                    307778      FSC Futárok SC                    50:20 
   20    649 Szűcs Péter                      233641   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          51:58 
   21    494 Báder Attila                     307549   69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     52:11 
   22    599 Keleti Tamás                     442884   70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     55:36 
   23    409 Marczis István ifj.              339840   70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       56:37 
   24    859 Pap Gáspár                       505263   70 XAYL Ady Líceum SC                56:53 
   25    666 Paskuj Mátyás                     45244   67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     57:50 

        1119 Szitter Attila                     5620   67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      hiba 



F45A  (19)                                          

    1    382 Juhász Gábor                     362955   66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     33:06 
    2    475 Tőkés Árpád                     1006655   61 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     33:33 
    3    509 Turcsán János                    363500   66 PVS Pécsi Vasutas SK              33:37 
    4    314 Prill László                      45259   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:50 
    5    911 Boman Jerker                     353880   64 XGAV Gavle OK                     34:00 
    6   1124 Török József                     206227   65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        34:19 
    7    796 Schmidt Pal                      343488      XSTR Strangnas-Malmby OL          34:27 
    8    315 Rácz Csaba                       211876   66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        34:39 
    9    345 Kerényi Dénes                       209   57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     34:57 
   10    312 Mohácsy Tamás dr.                233540   64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        35:07 
   11    488 Szunyog József dr.                 5616   54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     35:24 
   12    681 Kovalcsik István                 307755   66 BBB Balassi Bálint KSE Balass     36:20 
   13    857 Závodszky Tamás                  505261   63 XAYL Ady Líceum SC                37:02 
   14    750 Sild Sixten                     1008466      XWWOP World Wide Orienteering     37:18 
   15    701 Rusvai László                    363425   62 FSC Futárok SC                    37:25 
   16    496 Szarvas Gyula                    505224   65 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     40:58 
   17    171 Karczag Tamás                    339807   66 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        44:41 
   18    143 Pusztai Árpád                    505267   64 DNS Debreceni Nagyerdő SK         49:25 
   19    695 Csikós Miklós                    307508   55 FSC Futárok SC                    54:29 



F50A  (18)                                          

    1    797 Eriksson Leif                     48809      XSTR Strangnas-Malmby OL          26:29 
    2    904 Hellström Sven-Olov              404074      XSDE Söders SOL                   27:17 
    3    751 Björklund Andrers                344914      XWWOP World Wide Orienteering     29:04 
    4    414 Sramkó Tibor                      46115   61 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       30:28 
    5    278 Hrenkó László                    700004   59 ETC Egri Testedző Club            31:04 
    6    354 Zempléni András dr.              233619   60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      31:34 
    7    530 Nemesházi László                   4497   60 PSE Postás SE                     31:39 
    8    832 Liskány József                    45118   61 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     32:33 
    9    281 Kovács József                     45108   58 ETC Egri Testedző Club            34:03 
   10   1127 Nagy Zsolt                        45193   59 FMT Főmterv                       35:56 
   11    696 Kiss Tibor                       888337   57 FSC Futárok SC                    36:17 
   12    809 Janu Zdenek                      886293   57 XKUB Klub vytrvalostnich spor     37:33 
   13    525 Németh Ferenc                       972   58 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         38:01 
   14    699 Petró Géza                       505209   53 FSC Futárok SC                    38:30 
   15    148 Könnyű István                    232830   60 DNS Debreceni Nagyerdő SK         43:16 
   16    792 Grigor Costan                   1165557   59 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     47:04 
   17    899 Milkovics György                2022272   59 CSP Csipa Sport és Szabadidő      54:04 

         417 Telek Tibor                      332836   60 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 



F55A  (19)                                          

    1    307 Honfi Gábor                       45471   55 ETC Egri Testedző Club            27:58 
    2    537 Spiegl János                     233610   53 SMA Soproni Műegyetemi AC         28:29 
    3    905 Glannefors Roger                  49626      XSDE Söders SOL                   30:21 
    4    930 Hrouza Jan                       411761      XKRN Krnov                        30:32 
    5    754 Galborgen Bent                   344003      XWWOP World Wide Orienteering     31:31 
    6    146 Szabó László                     233504   54 DNS Debreceni Nagyerdő SK         32:23 
    7    118 Bugár József                      45439   53 BÖF Budai Ősforrás SC             33:25 
    8    752 Persson Ingemar                  530318      XWWOP World Wide Orienteering     34:12 
    9    317 Szalóki Rezső                    233560   52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        34:32 
   10    722 Palmér Ulf                       560703   56 XWWOP World Wide Orienteering     34:39 
   11    461 Lévai Kálmán                      45173   54 KSE Karcagi SE                    35:18 
   12    158 Zsilinszky Pál                   416611   52 DIS DISZ Kulturális és Sporte     35:29 
   13    592 Pap László                         4473   56 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     35:35 
   14    711 Fransson Roy                     243882   54 XWWOP World Wide Orienteering     36:43 
   15    490 Biró Sándor                       45477   53 KRI Kristály Tájfutó és Termé     41:39 
   16    753 Mansson Bo                       530101      XWWOP World Wide Orienteering     43:10 
   17    663 Zsilkin Viktor                    45168   56 HBS Honvéd Bottyán SE             45:47 
   18    841 Kukkasjärvi Tapio                201848      XHSI Helsingin Suunnistajat       60:26 

         742 Erfors Lennart                   404326      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 



F60A  (19)                                          

    1    349 Boros Zoltán                      45405   48 HSE Hegyisport Szentendre Egy     28:55 
    2    630 Kovács Attila                   1302671   51 ZSC Zöld Sportok Clubja           29:11 
    3    731 Andersson Carl-Henry             840301      XWWOP World Wide Orienteering     30:55 
    4    823 Komarek Jaromir                   52614   49 XKUB Klub vytrvalostnich spor     33:00 
    5    786 Blum László id.                   45574   48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     33:46 
    6    665 Vincze István                      4466   49 HBS Honvéd Bottyán SE             34:24 
    7    523 Fluck István                      45378   50 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         34:46 
    8   1131 Larsson Sven Olof                925593      XWWOP World Wide Orienteering     36:39 
    9    747 Svensson Erland                  419699      XWWOP World Wide Orienteering     41:17 
   10    741 Salomonsson Bengt               1396148      XWWOP World Wide Orienteering     41:27 
   11    219 Bónusz György                    332856   51 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     42:03 
   12    721 Jacobsen Ove Gunnar              249201   49 XWWOP World Wide Orienteering     42:15 
   13    662 Kovács András                    222987   48 HBS Honvéd Bottyán SE             42:32 
   14    378 Gáncs Kálmán                      45444   47 HER Herkules SE Balatonalmádi     44:08 
   15    709 Dvorak Vlastimil                  51370      XBAN Banik Ostrava                52:23 
   16    633 Salga István dr.                 232843   49 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     54:44 
   17    529 Lázár László                        897   48 PSE Postás SE                     59:30 
   18    168 Józsa György                     363487   47 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        60:45 

         755 Sandgren Leif                    671202      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 



F65A  (21)                                          

    1    757 Johannson Runo                    28925      XWWOP World Wide Orienteering     32:23 
    2    712 Andersson Ronny                   15821   42 XWWOP World Wide Orienteering     33:42 
    3    723 Mossberg Hakan                   248848   44 XWWOP World Wide Orienteering     35:21 
    4    743 Andersson Göran                   11800      XWWOP World Wide Orienteering     35:41 
    5    756 Bohman Lennart                    16850      XWWOP World Wide Orienteering     35:46 
    6    715 Gunnarsson Bo Göran               18408   45 XWWOP World Wide Orienteering     37:54 
    7    313 Perényi János                    233558   42 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        38:01 
    8    736 Göran Green Claes                 13787      XWWOP World Wide Orienteering     38:45 
    9    136 Csongrádi Jenő                     4512   46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     40:02 
   10    732 Thomsen Knud-Erik                505584      XWWOP World Wide Orienteering     40:26 
   11    692 Ballagó Béla                      45274   44 FSC Futárok SC                    46:09 
   12    740 Dahlgren Jan                      27255      XWWOP World Wide Orienteering     49:12 
   13    717 Forsell Sven-Erik                554310   43 XWWOP World Wide Orienteering     51:36 
   14    640 Simon Gábor                      416697      HSP Hidegkúti Spartacus Sport     66:48 
   15    780 Sjöfors Christer                 300936      XWWOP World Wide Orienteering     75:31 
   16   1136 Ribényi Imre                       5627      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     77:27 

         286 Nagy Árpád dr.                      942   44 ETC Egri Testedző Club             hiba 
         716 Isaksson Kjell-Ake               446065   43 XWWOP World Wide Orienteering      hiba 
         342 Kéri Gerzson dr.                 505202   44 HAV Havas Szabadidő Klub           hiba 
         137 Muszély György                   448951   42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 
        1135 Selypes Gyula                    363431      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      hiba 



F70A  (13)              3.2 km   22 ep              

    1    758 Karlsson Roland                  261563      XWWOP World Wide Orienteering     30:18 
    2    577 Bogdány Miklós                   363474   39 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:57 
    3    718 Salminen Raimo                   354710   41 XWWOP World Wide Orienteering     31:20 
    4    728 Österbö Gunnar                    37677   39 XWWOP World Wide Orienteering     31:28 
    5    844 Juntunen Olli dr.                415567   39 XHSI Helsingin Suunnistajat       39:28 
    6    734 Leandersson Sven                 555077      XWWOP World Wide Orienteering     39:30 
    7    720 Isgren Hugo                       38623   39 XWWOP World Wide Orienteering     40:53 
    8    608 Hódossy Béla                     363435   37 TSC Tungsram SC                   44:16 
    9    726 Syvatera Pekka                     2360   41 XWWOP World Wide Orienteering     46:03 
   10    759 Andersson Ake                     36463      XWWOP World Wide Orienteering     48:34 
   11    532 Fábics Miklós                     45894      PSE Postás SE                     49:07 

         719 Hedlund Bo                        38458   41 XWWOP World Wide Orienteering      hiba 
         733 Sander Ake                        15153      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 



F75A  (5)               2.8 km   21 ep              

    1    713 Bengtsson Peo                    660818   33 XWWOP World Wide Orienteering     27:38 
    2    735 Carlsson Rune                     19416      XWWOP World Wide Orienteering     27:58 
    3    839 Salmenkylä Juhani                 64237      XHSI Helsingin Suunnistajat       49:52 
    4    122 Kozma László                       4474   36 BAL Budapesti Asztali-labdarú     97:28 

         843 Jakoaho Taisto                   251120      XHSI Helsingin Suunnistajat        hiba 



F21B  (42)                                          

    1    452 Nagy Viktor                       45501   77 KAL Kalocsai SE                   35:55 
    2    387 Vörös Endre                       45180   78 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     38:23 
    3    609 Tóth Attila                       45323      TSE Törekvés SE                   38:25 
    4   1144 Pálinkás Tamás                    46014   85 BDI Budapesti Diáksport Szöve     38:34 
    5    147 Petruszka Imre                   233684   89 DNS Debreceni Nagyerdő SK         39:52 
    6    275 Halász Balázs                       877   87 ETC Egri Testedző Club            40:09 
    7    908 Stelian Cupcea                  1302786      XSPR Spria Baia Sprie             40:14 
    8    306 Ferenczi Krisztián                  939   87 ETC Egri Testedző Club            40:50 
    9    553 Sinkó János                       45213   83 SZV Szegedi Vasutas SE            41:45 
   10    291 Bakos Gábor                      423879   89 ETC Egri Testedző Club            41:52 
   11    160 Balabás Péter Gergő              339804   83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        42:21 
   12    540 Weibl Zoltán                      46025      SFC Széchenyi István Egyetem      42:31 
   13    164 Emmer György dr.                    868   79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        43:46 
   14    637 Vizi Tibor                        45423   80 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     43:53 
   15    276 Halász Gergő                        876   85 ETC Egri Testedző Club            43:57 
   16    449 Baksa Csaba                         954   78 KAL Kalocsai SE                   44:29 
   17    928 Birnstock Jan                    777333   73 XGER German Junior Team           44:30 
   18   1145 Gábor József                      45283      CBD Ceglédi Bem Vasutas           44:35 
   19   1143 Pálinkás Barnabás                337845   87 BDI Budapesti Diáksport Szöve     44:44 
   20    183 Vas Gábor                        232842   84 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        44:47 
   21    836 Rebák Csaba                      233588   91 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     45:11 
   22    798 Duhi Balázs                      999949   85 PAT Pista Autósport és Tájfut     45:46 
   23    274 Ferenczi Ádám                       940   89 ETC Egri Testedző Club            45:48 
   24    600 Kövesdi Ádám                    1820723   82 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:21 
   25    787 Blum László ifj.                2022109   80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     46:43 
   26    470 Szunyog Attila                    45328   86 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     47:42 
   27    790 Kurusa Gergely                  2022108   80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     47:48 
   28    788 Gyurcsik Péter                   363459   79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     48:38 
   29    783 Kiss Dénes                       363486      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     49:52 
   30    188 Tugyi Dávid                      339813   89 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        50:40 
   31    388 Hideg Gábor                       46017   91 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     51:23 
   31    903 Ivascu Alin                      410347   79 XCSI CS SILVER FOX DEVA           51:23 
   33    587 Lukács Sebestyén                  49941   90 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:01 
   34    477 Tóth Károly                       45186      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     52:20 
   35    789 Gesztesi Zsolt                   505249   80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     54:43 
   36    544 Gyöngyösi István                2019795   82 SZV Szegedi Vasutas SE            56:09 
   37    498 Varga László                    2022158   89 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     57:52 
   38    672 Kozma Ferenc                      46086   68 NAV Navigátor SE                  60:05 

         586 Kácsor Attila                     49523   88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 
         413 Pelyhe Dénes ifj.                   882   81 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 
         676 Tarcsai László                    45395   75 NAV Navigátor SE                   hiba 
         159 Bojtor Szabolcs                  505248   90 DIS DISZ Kulturális és Sporte      hiba 



F12C  (26)              1.6 km   11 ep              

    1    805 Sramek Ondrej                     53662   99 XKUB Klub vytrvalostnich spor      7:49 
    2    821 Matousek Matej                    52575      XKUB Klub vytrvalostnich spor      8:57 
    3    476 Hamar Miklós                     362967   99 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     10:57 
    4    329 Kiss Péter Gábor                  45277   99 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        11:23 
    5    601 Egei Balázs                      337802   01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     11:29 
    6    231 Bózsó Bence                      332814   00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     11:42 
    7    293 Lipcsei Péter                    332057   00 ETC Egri Testedző Club            11:57 
    8   1146 Pálinkás Márk                    337850   99 BDI Budapesti Diáksport Szöve     12:01 
    9    618 Péntek Márton                   2022218   00 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     12:17 
   10    882 Bíró Imre                       2022249   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      12:50 
   11    209 Szőke Márton                      45858   99 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        12:54 
   12    297 Demeter Áron                     332046   99 ETC Egri Testedző Club            13:19 
   13    897 Jámbrik Dominik                 2022254   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      13:28 
   14    650 Tenk Lóránt                      337815   99 KFK KFKI Petőfi Sportkör          14:13 
   15    202 Turbók Dániel                    222954   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        16:27 
   16    474 Szitter Márton                   363420   99 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     17:03 
   17    210 Komjáti Ádám                      45856      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        18:00 
   18    141 Osvárt Bence                      45836   01 DEA Debreceni Egyetemi Atléti     18:02 
   19    892 Pottondi Csaba Tamás            2022264   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      18:32 
   20   1148 Pálinkás János                   337849   00 BDI Budapesti Diáksport Szöve     21:57 
   21   1147 Torbágyi Kende                   347753   00 BDI Budapesti Diáksport Szöve     33:01 
   22    870 Kozma Béla                      2022241   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      58:22 
   23    867 Sápi János                      2022237   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      60:11 

         211 Leleszi Marcell                  339805      DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 
         875 Ardai Dávid                     2022255   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 
         881 Bödönyi János                   2022229   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 



F14C  (17)              2.9 km   15 ep              

    1    245 Horváth Dániel                   339894   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:08 
    2    431 Básti Attila                     339844   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       19:07 
    3    425 Deák Maximilián Bened            339843   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       19:39 
    4    246 Dobos Zoltán                     332815   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:13 
    5    377 Marosffy Bálint                   45414   98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      22:39 
    6    432 Marczis Dénes                     45873   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       23:10 
    7    190 Takács Márton                    339818   97 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        24:31 
    8    446 Horváth Szabolcs                 339850   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       24:40 
    9    215 Kalmár Péter                      45851      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        25:33 
   10    876 Balogh Ádám                     2022279   98 CSP Csipa Sport és Szabadidő      27:11 
   11   1151 Papanek András                   363424   97 EK Egyesületen kívüli             28:23 
   12    895 Gyenes Norbert                  2022274   97 CSP Csipa Sport és Szabadidő      30:28 
   13   1149 Császár Bendegúz                    227      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:00 
   14    216 Göbler Benedek                    45850      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        31:19 
   15   1150 Szabó Regő                          245      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     34:27 
   16    898 Járdi Mihály                    2022234   98 CSP Csipa Sport és Szabadidő      59:07 

         902 Bödönyi József                  2022245   89 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 



F21C  (1)               4.1 km   20 ep              

         311 Komjáti Attila                   423867   77 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 



F21BR  (38)                                         

    1   1155 Novai György                      45225   75 SZV Szegedi Vasutas SE            29:44 
    2    581 Friedrich Gábor                  307503   78 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     31:48 
    3    542 Bodó Tibor                        45906   82 SZV Szegedi Vasutas SE            32:03 
    4    381 Forrai Miklós                    888365   79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     32:11 
    5    380 Forrai Gábor                      45177   79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     32:24 
    6    370 Zsebeházy Zsolt                  888361   78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      33:15 
    7    862 Ababi Balázs                     505264      XAYL Ady Líceum SC                33:34 
    8    594 Szlávik Zoltán dr.               232752   73 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:00 
    9    698 Petró Árpád                      232812   80 FSC Futárok SC                    34:16 
   10    703 Spisák László                   1300068   90 FSC Futárok SC                    34:18 
   11    415 Szikszai Szabolcs                233658   76 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       34:28 
   12    837 Havas Péter                      233585   81 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     34:31 
   13    646 Nagy Gábor                       233659   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör          35:02 
   14    644 Egri Botond                      337810   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör          35:17 
   15    669 Borsi Ferenc                      45134   68 NAV Navigátor SE                  35:40 
   16    929 Hrouza Jan                        52625      XKRN Krnov                        35:52 
   17    272 Boros András                      46139   84 ETC Egri Testedző Club            36:55 
   18    579 Dankó István                      45132   69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:59 
   19    280 Kovács Gábor                      45109   86 ETC Egri Testedző Club            38:11 
   20    856 König Rudolf                     888347   90 XAYL Ady Líceum SC                39:37 
   21    169 Józsa Gábor dr.                  222931   73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        39:44 
   22    694 Balogh Péter                     232837   77 FSC Futárok SC                    39:51 
   23    707 Szikra Zoltán                    337829      FSC Futárok SC                    40:19 
   24    391 Bánfi Szabolcs                    45862   80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     40:51 
   25    401 Zagyi László                      45166   67 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     41:42 
   26    316 Szalóki Gábor                    363473   92 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:53 
   27   1156 Dankó Zoltán                     232769      TTE Tipo Tájfutó és Környezet     42:17 
   28    208 Ledniczky Zsolt                  339808   72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        43:00 
   29    706 Konkoly Gergő                    337827      FSC Futárok SC                    44:14 
   30    384 Kisházi Gábor                     45867   73 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     46:40 
   31    674 Kozma Zsolt                      337824   70 NAV Navigátor SE                  47:02 
   32    473 Berthold Tamás                   362980      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     48:10 
   33    671 Bujdosó Sándor                   337823   66 NAV Navigátor SE                  49:05 
   34    102 Németh László                    505268   78 EK Egyesületen kívüli             49:37 
   35   1157 Bölkei Zsolt                      49937      SPA Tabáni Spartacus Sport és     49:57 
   36    459 Pap Zoltán                        45282   79 KAL Kalocsai SE                   52:36 

         174 Szalánczi Csaba                  222926   73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 
         678 Őz Tamás                         337825   70 NAV Navigátor SE                   hiba 



F35BR  (26)                                         

    1    543 Gera Tibor                        45218   64 SZV Szegedi Vasutas SE            29:33 
    2    506 Pataki Gábor                     911002   67 PVS Pécsi Vasutas SK              30:24 
    3    627 Ács Gábor                        502394   71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     31:05 
    4    546 Hajagos Henrik                    45222   59 SZV Szegedi Vasutas SE            31:40 
    5    829 Matl Pavel                       515459   68 XKUB Klub vytrvalostnich spor     31:50 
    6    559 Mátrai Róbert                   2019802   69 SZV Szegedi Vasutas SE            32:29 
    7    549 Riesing József                    45234   64 SZV Szegedi Vasutas SE            33:00 
    8    660 Kósa Péter                       416617   72 DNY Debreceni Nyulak SE           33:32 
    9    330 Győri János Attila               232806   64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:40 
   10    323 Váradi Attila                    363479   70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:43 
   11    101 Kotolics János                   347765   67 EK Egyesületen kívüli             34:41 
   12    824 Paloncy Pavel                    886291   63 XKUB Klub vytrvalostnich spor     35:40 
   13    560 Kiss Attila                     2019801   68 SZV Szegedi Vasutas SE            35:55 
   14    621 Marton Balázs                    411901   72 VHS Veszprémi Honvéd SE           36:46 
   15    554 Szabó János                         885   72 SZV Szegedi Vasutas SE            36:53 
   16    590 Molnár Attila                    701224   70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:26 
   17   1159 Nagy Zoltán                      332059   67 ETC Egri Testedző Club            37:33 
   18    389 Hetényi Ferenc                   332857   67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     38:12 
   19    326 Simon Péter                      423861   73 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        40:03 
   20    655 Szabó István                      45154   72 DNY Debreceni Nyulak SE           40:33 
   21    271 Kucsma István                    690701   69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     42:21 
   22    814 Habiger Petr                     886275   70 XKUB Klub vytrvalostnich spor     43:24 
   23    933 Kiss Balázs                      337832   74 XBRI Bringamigos                  43:44 
   24    656 F. Tóth András                   332824   74 DNY Debreceni Nyulak SE           44:46 

         319 Kiss György ifj.                 232781   74 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 
        1160 Kakuk Péter                         210      DNY Debreceni Nyulak SE            hiba 



N14E  (10)              3.2 km   22 ep              

    1    565 Gera Krisztina                  2019793   97 SZV Szegedi Vasutas SE            21:13 
    2    517 Pataki Réka Dalida               990801   99 PVS Pécsi Vasutas SK              22:10 
    3    806 Smrckova Dominika                897348   97 XKUB Klub vytrvalostnich spor     25:20 
    4   1162 Kucsma Luca Zsuzsanna            332813      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     29:12 
    5    428 Fésűs Evelin Anna                443159   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       31:16 
    6    489 Néda Ágnes                      1006643      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     31:42 
    7    854 Túros Dorottya                   233608   98 XAYL Ady Líceum SC                31:43 
    8    134 Hajnal Dorottya                    4508   00 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     34:52 
    9    819 Svancarova Veronika             2011813      XKUB Klub vytrvalostnich spor     38:02 
   10    816 Habigerova Jana                   53659   98 XKUB Klub vytrvalostnich spor     41:32 



N16E  (19)                                          

    1    225 Udvari Lilla                     339892   95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     24:19 
    2    778 Classon Elin                     952323      XWWOP World Wide Orienteering     26:48 
    3    520 Szuromi Luca                     505226   96 PVS Pécsi Vasutas SK              27:18 
    4    605 Faggyas Réka                     363462   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     28:34 
    5    914 Boman Kristin                    960316   96 XGAV Gavle OK                     29:36 
    6    617 Péntek Gréti                     505296   96 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     30:36 
    7    595 Egei Petra                       232822   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:45 
    8    226 Tóth Enikő                       339899   95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     30:48 
    9    785 Szentes Dóra                     307748      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     31:43 
   10    776 Palsson Klara                    950602      XWWOP World Wide Orienteering     31:59 
   11    418 Goldmann Júlia                   443161   96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       32:18 
   12    775 Karlsson Tilda                   408887      XWWOP World Wide Orienteering     32:36 
   13    229 Komlósi Kata                     307788   95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     33:23 
   14    325 Váradi Vivien                    423851   95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        34:14 
   15    292 Erős Evelin                      423883   95 ETC Egri Testedző Club            35:34 
   16    191 Karczag Krisztina                339802   95 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        40:26 
   17   1164 Pálinkás Rita                    347752   96 BDI Budapesti Diáksport Szöve     42:36 
   18    777 Johansson Sofia                  354182      XWWOP World Wide Orienteering     45:54 
   19    815 Habigerova Radka                 443106   95 XKUB Klub vytrvalostnich spor     48:24 



N18E  (12)                                          

    1    915 Müller Sandrine                 1995815   95 XGAV Gavle OK                     25:10 
    2    767 Björklund Amilia                 930819      XWWOP World Wide Orienteering     25:41 
    3    478 Kinde Vanda                      700024   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     29:52 
    4    925 Rathmann Resi                    930731   93 XGER German Junior Team           30:27 
    5    479 Varsányi Kinga                   332837   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     31:48 
    6    405 Goldmann Dóra                    443160   93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       33:27 
    7    810 Janu Hana                        886267   93 XKUB Klub vytrvalostnich spor     33:51 
    8    700 Rusvai Katalin                   363428   93 FSC Futárok SC                    33:54 
    9    482 Kiss Nikolett                    233655   93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     34:25 
   10    781 Bartus Petra                      45927      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     35:05 
   11    680 Kovalcsik Anna                   233635   93 BBB Balassi Bálint KSE Balass     38:21 
   12    917 Jissbacke Erika                  930424   93 XGAV Gavle OK                     40:39 



N20E  (3)                                           

    1    117 Vázsonyi Patrícia               2003113   91 BSC Balatonfüredi SC              42:45 
    2    116 Poller Lilla                    2003115      BSC Balatonfüredi SC              51:22 

         402 Balla Brigitta                   339839   91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 



N21E  (19)                                          

    1    555 Szerencsi Ildikó                  45917   85 SZV Szegedi Vasutas SE            37:21 
    2    625 Novai Éva                        505210   80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     39:33 
    3    556 Tóth Réka                        307796   91 SZV Szegedi Vasutas SE            40:03 
    4    502 Füzy Anna                        545520   76 OSC Orvosegyetem SC               40:22 
    5    180 Zsigmond Száva                    46037   85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        40:34 
    6    161 Bertóti Regina                    46039   90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        40:59 
    7    521 Kelemen Bernadett                505299   84 PVS Pécsi Vasutas SK              41:01 
    8    181 Zsigmond Vanda                   222950   90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        41:48 
    9    277 Hrenkó Ivett                     700003   87 ETC Egri Testedző Club            41:58 
   10    303 Simon Ágnes                       45235   74 ETC Egri Testedző Club            42:46 
   11    768 Brogren Frida                    940421      XWWOP World Wide Orienteering     43:13 
   12    766 Mansson Elin                     920208      XWWOP World Wide Orienteering     44:10 
   13    385 Kisháziné Zombory Erika          888360   78 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     45:09 
   14    403 Boros Anna                          928   70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       45:28 
   15    514 Kovács Filoména                  222907   92 PVS Pécsi Vasutas SK              46:11 
   16    689 Szivák Ildikó                    505229   85 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     47:39 
   17    782 Sisa Dorottya                    416658      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     49:40 
   18    439 Tóth Korinna                     443171   92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       50:04 
   19    144 Rákos Piroska                    362959   77 DNS Debreceni Nagyerdő SK         57:53 



N35A  (1)                                           

    1    412 Nagy Ákosné                         971   72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       45:46 



N40A  (13)                                          

    1    643 Ebinger Mónika                   232801   70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          32:28 
    2    279 Kiss Teodóra                      45104   68 ETC Egri Testedző Club            32:31 
    3    597 Németh Ágnes dr.                 339831   69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:22 
    4    769 Axelsson Louise                   16270      XWWOP World Wide Orienteering     35:00 
    5    350 Tömördi Ágnes                     45174   63 HSE Hegyisport Szentendre Egy     39:17 
    6    578 Cseresnyés Ágnes                  45130   68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:29 
    7    639 Bay-Fodor Boglárka dr.            46011   69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     41:38 
    8    383 Juhászné Bálint Ildikó           505241   67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     42:18 
    9    460 Balog Edit Judit                 307589   66 KSE Karcagi SE                    47:39 
   10    140 Szathmári Nóra                    45566   70 DEA Debreceni Egyetemi Atléti     50:34 
   11   1180 Bótáné Pálfi Ilona               339897      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     66:07 

         784 Kissné Kis Mária                  45163      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      hiba 
         218 Zsigmond Judit dr.               222948      DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 



N45A  (20)                                          

    1    346 Kármán Katalin                     4494   58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     29:38 
    2    702 Rusvainé Barócsi Katalin         363426   65 FSC Futárok SC                    31:45 
    3    348 Muzsnai Ágota dr.                232846   55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     32:44 
    4    515 Turcsánné Cseh Erzsébet          363490   66 PVS Pécsi Vasutas SK              33:20 
    5    912 Boman Monica                     353865   65 XGAV Gavle OK                     34:28 
    6    288 Radics Anna                      416659   65 ETC Egri Testedző Club            35:05 
    7    132 Hajas Csilla                     233618   64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     36:04 
    8    534 Szerencsiné Csamangó Juszt        45489   62 PUS Pusztamérgesi SE              36:43 
    9    179 Várady Szilvia                   233510   64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        37:49 
   10   1183 Bálint Ildikó                   1396170   66 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     39:48 
   11    120 Jenei Margit                      45441   54 BÖF Budai Ősforrás SC             42:30 
   12    834 Liskányné Jáhor Anikó            233583   61 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     44:13 
   13    320 Szalai Éva                       423859   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        47:19 
   14    170 Karczag Réka                     339803   62 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:42 
   15    528 Gösswein Judit                   307565   51 PSE Postás SE                     49:23 
   16    667 Antal Anikó dr.                  231915   66 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     53:40 
   17    531 Nemesházi Lászlóné                 4498   62 PSE Postás SE                     55:10 

         545 Gyöngyösi Jolán                   45227   65 SZV Szegedi Vasutas SE             hiba 
         664 Barnáné Takács Erzsébet         2019783   57 HBS Honvéd Bottyán SE              hiba 
         770 Bengtsson Brit-Mari              620228      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 



N50A  (6)                                           

    1    607 Horváth Magda                    448957   52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     33:34 
    2    285 Marczis Márta                    307513   61 ETC Egri Testedző Club            35:50 
    3   1185 Kozák Éva                        232815      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     38:52 
    4    462 Lévainé Kovács Róza               45172   57 KSE Karcagi SE                    40:27 
    5    840 Kukkasjärvi Elina                201774      XHSI Helsingin Suunnistajat       40:44 

         465 Balla Katalin                     45943   60 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S      hiba 



N55A  (7)                                           

    1    714 Engelby Ulla                     540609   54 XWWOP World Wide Orienteering     32:04 
    2    771 Persson Lena                      16756      XWWOP World Wide Orienteering     34:28 
    3    469 Szabó Zsuzsanna                     935   54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     36:56 
    4    524 Mező Éva                         505246   56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         40:06 
    5    538 Spiegl Zsuzsanna                   4719   54 SMA Soproni Műegyetemi AC         43:04 
    6    744 Larsson Siv                       25597      XWWOP World Wide Orienteering     43:41 
    7    739 Gunnarsson Stina                  28536      XWWOP World Wide Orienteering     48:51 



N60A  (6)               3.2 km   22 ep              

    1    126 Hegedüs Ágnes                    222979   49 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     30:08 
    2    119 Grant Julianna                   411999   48 BÖF Budai Ősforrás SC             30:26 
    3    745 Salomonsson Ingrid                13800      XWWOP World Wide Orienteering     32:31 
    4    724 Sundén Maud                       27082   47 XWWOP World Wide Orienteering     37:14 
    5    737 Blom Kerstin                     426830      XWWOP World Wide Orienteering     66:28 
    6    746 Peterson Erfors Eva              355949      XWWOP World Wide Orienteering     71:51 



N65A  (10)              2.8 km   21 ep              

    1    729 Kvaal Torid                      259276   42 XWWOP World Wide Orienteering     25:52 
    2    730 Pirozzi Britt Forsell            554511   45 XWWOP World Wide Orienteering     30:05 
    3    773 Johansson Brigitta                28928      XWWOP World Wide Orienteering     30:27 
    4   1194 Kerstin Johansson                 18425      XWWOP World Wide Orienteering     31:26 
    5    738 Leandersson Lena                  46873      XWWOP World Wide Orienteering     33:12 
    6    634 Simon Krisztina                  211890   43 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     37:36 
    7    774 Gustaffson Sol-Britt              13913      XWWOP World Wide Orienteering     40:12 
    8    772 Svensson Gullevi                 996946      XWWOP World Wide Orienteering     41:30 
    9    727 Syvatera Hillevi                   2355   43 XWWOP World Wide Orienteering     42:18 
   10    725 Grömblad Gunilla                  28565   42 XWWOP World Wide Orienteering     52:53 



N70A  (2)                                           

    1   1197 Wikingson Ingali                 344432      XWWOP World Wide Orienteering     33:38 
    2    842 Jakoaho Ritva                    251133      XHSI Helsingin Suunnistajat       44:56 



N21B  (28)                                          

    1    220 Szacska Nikolett                 307785   87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     33:52 
    2    831 Liskány Diána                     45904   86 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     34:51 
    3    833 Liskány Krisztina                 45905   88 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     35:35 
    4    591 Máthé Fanni                      411918   88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:40 
    5    687 Bertóti Diana                     46034   86 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     37:48 
    6    588 Lux Andrea                        45388   75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     38:03 
    7    177 Sümegi Mária                      46040   88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        38:16 
    8    932 Rychlá Pavlína                   995815      XKRN Krnov                        38:29 
    9    273 Daragó Zsófia                    307514   86 ETC Egri Testedző Club            38:49 
   10    802 Dicso Alexandra                 1006663   84 XSTA Star Team                    39:09 
   11    794 Nagy Melinda                     423818   87 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     39:11 
   12    485 Varga Adél                       233602   90 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     40:46 
   13    129 Marosán Ágnes                     45194   77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     40:51 
   14    407 Győri Gabriella                  339841   84 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       41:23 
   15    690 Czigány Anna                    2022155   89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     41:35 
   16    321 Váradi Enikő                     339880   91 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:43 
   17    364 Józsa Dorottya                   411982   77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:59 
   18    466 Berthold Anikó                    45932   83 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     42:20 
   19    691 Erőss Zsófia                    2022157   91 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     42:50 
   20    693 Balogh Katalin                    45972   83 FSC Futárok SC                    42:51 
   21    453 Rostás Anikó                      45449   75 KAL Kalocsai SE                   43:01 
   22    909 Andrea Hepcal                   1302833      XSPR Spria Baia Sprie             43:07 
   23    688 Császár Barbara                 2022154   89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     43:19 
   24   1200 Rusvai Mónika                    363427      FSC Futárok SC                    44:28 
   25    457 Csóti Diána                     2019786   92 KAL Kalocsai SE                   45:17 
   26   1202 Fövenyessy Garbiella             364741   77 FMT Főmterv                       46:37 
   27    501 Nyüsti Szilvia                    45120   88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     48:03 
   28    632 Herczku Tímea                    232797   85 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     49:12 



N12C  (31)              1.3 km   11 ep              

    1    561 Szabó Dorina                      45897   99 SZV Szegedi Vasutas SE             7:08 
    2    114 Vékony Vanda                     443188   99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      7:29 
    3    193 Tamás Bianka                     339806   99 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         7:43 
    4    779 Axelsson Hilda                   961860      XWWOP World Wide Orienteering      8:03 
    5    910 Denisa Tamas                     230742      XSPR Spria Baia Sprie              8:34 
    6    429 Dénes Réka                       443158   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        8:47 
    7    430 Goldmann Kata                    339836   00 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       10:38 
    8    201 Bertóti Laura                    222949   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        10:59 
    9    203 Tóbis Anita                      222958   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        12:44 
   10    896 Gonda Edit Katalin              2022224   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      12:48 
   11   1205 Gombos Noémi                     337806      TSE Törekvés SE                   13:27 
   12    849 Bereczki Eszter                  233606   00 XAYL Ady Líceum SC                14:38 
   13    443 Kovács Flóra                     339847   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       14:53 
   14    150 Szilágyi Emese                    45844   99 DNS Debreceni Nagyerdő SK         15:43 
   14    207 Ledniczky Virág                  222938   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        15:43 
   16    864 Járdi Emese                     2022252   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      16:45 
   17    893 Pottondi Zita                   2022242   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      16:52 
   18   1204 Giczy Franciska                  337805      TSE Törekvés SE                   18:41 
   19    885 Punka Enikő                     2022256   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      20:40 
   20    445 Babka Eszter                     339851   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       22:41 
   21    886 Balázs Bernadett                2022259   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      26:30 
   22    866 Szabó Ivett                     2022271   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      26:41 
   23    887 Végh Anasztázia                 2022247   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      28:17 
   24    877 Balogh Réka                     2022269   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      28:39 
   25    878 Csontos Gréta Edina             2022239   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      30:32 
   26    868 Kopasz Kornélia                 2022223   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      31:01 
   27    865 Lengyel Regina                  2022231   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      32:23 
   28    869 Virág Zsófia                    2022227   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      34:05 
   29    884 Jánvári Petra                   2022275   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      36:23 
   30    863 Hajdu Zsóka                     2022235   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      38:21 
   31    889 Ragó Zsanett                    2022273   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      38:45 



N14C  (13)              2.2 km   14 ep              

    1    250 Boros Kitti                      307786   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:24 
    2    424 Babka Zsófia                     443151   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       13:43 
    3    240 Erőss Kinga Elvira               332855   99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:02 
    4    233 Tiszlavicz Veronika               45823   99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:24 
    5    440 Gyurcsó Csenge                   339849   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       15:11 
    6    441 Bakos Szabina                    339848   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       16:26 
    7    423 Sramkó Réka                      443168   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       17:02 
    8    243 Tősi Virág                        45827   98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     17:48 
    9   1207 Soós Kitti                          214      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:55 
   10   1208 Karczag Katinka                   45855   98 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        22:03 
   11    410 Nagy Krisztina                   443164   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       24:05 
   12    206 Dimény Eszter                     45849   98 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        30:34 
   13    266 Maczák Eszter                                ESP Egri Spartacus Tájékozódá    689:55 



N21C  (7)               1.3 km   11 ep              

    1    647 Schultheisz Edina                   930   70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          23:33 
    2    631 Hornyán Katalin dr.              222990   66 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     24:43 
    3    130 Mitterer Andrea                   45412   54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     28:31 
    4   1210 Butkovska Iveta                  307432      EK Egyesületen kívüli             28:40 
    5    642 Bihariné Tenk Dóra               337809   78 KFK KFKI Petőfi Sportkör          30:43 
    6    395 Zsótér Márta                      45567   85 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     31:51 
    7    352 Tóth Tímea                       720517   72 HSE Hegyisport Szentendre Egy     32:06 



N21BR  (16)                                         

    1   1214 Novák Martina                    502916      ETC Egri Testedző Club            27:46 
    2    309 Dékány Andrea                    233556   87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        31:53 
    3    593 Pelhős Lívia                      45202   77 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     32:23 
    4    367 Szigethy Ágnes                    45433   77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      33:22 
    5    855 Csíki Katalin Brigitta           505271   92 XAYL Ady Líceum SC                34:13 
    6    931 Jiricková Alzbeta                 52627      XKRN Krnov                        34:21 
    7   1212 Németh Anna                       49944      KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      34:35 
    8    310 Dékány Szilvia                   233557   89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        38:26 
    9    826 Smolikova Katerina                52617   77 XKUB Klub vytrvalostnich spor     38:36 
   10    817 Paloncy Jana                     995833   78 XKUB Klub vytrvalostnich spor     40:44 
   11    456 Török Orsolya                    307588   81 KAL Kalocsai SE                   41:36 
   12    620 Bozsits Szilvia                  416646   70 VHS Veszprémi Honvéd SE           42:45 
   13    145 Straubinger Györgyi dr.          232829   74 DNS Debreceni Nagyerdő SK         42:50 
   14    426 Szunyogh Judit dr.               339835   82 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       44:24 
   15    623 Major Eszter                     307592   77 VHS Veszprémi Honvéd SE           45:18 
   16   1213 Tóth Bettina                      45945      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     50:14 



N35BR  (15)             2.9 km   20 ep              

    1   1216 Bíró Fruzsina                     46133      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:18 
    2    557 Novai Magdolna                     4394   74 SZV Szegedi Vasutas SE            25:12 
    3    152 Hegedüs Ágnes dr.                 45843   70 DNS Debreceni Nagyerdő SK         26:55 
    4    113 Vékonyné Árva Katalin              5630   73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     27:14 
    5    615 Pózna Edit                       332896   68 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     27:54 
    6    221 Szűcs Judit                         949   65 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:01 
    7   1215 Bíró Aletta                       45481      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     28:39 
    8    163 Debnár Zsuzsanna                  45541   72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        28:52 
    9    818 Svancarova Helena               2027233      XKUB Klub vytrvalostnich spor     29:20 
   10    463 Szabó Ilona                       45882   75 KSE Karcagi SE                    29:52 
   11   1217 Rácz Sándorné                   2019792   67 SZV Szegedi Vasutas SE            30:10 
   12    654 Szabó Fruzsina                   416616   74 DNY Debreceni Nyulak SE           31:15 
   13    825 Reichlova Jirina                  53654   74 XKUB Klub vytrvalostnich spor     32:53 
   14    807 Smrckova Vera                    420414   73 XKUB Klub vytrvalostnich spor     33:22 
   15    657 Szabóné Tóth Krisztina              900   72 DNY Debreceni Nyulak SE           37:14 



NYK  (35)               2.2 km   14 ep              

    1   1222 Varga István                     339853      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       13:31 
    2    828 Zidek Robert                     446448   78 XKUB Klub vytrvalostnich spor     14:43 
    3    214 Szőke Péter                      339811      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        15:31 
    4    302 Lipcseiné Gréta                  332058      ETC Egri Testedző Club            16:13 
    5    300 Torda Elvíra                     200232      ETC Egri Testedző Club            16:31 
    6   1278 Turcsán Franciska                 45169      ETC Egri Testedző Club            16:43 
    7    100 Barát László                     347756   72 EK Egyesületen kívüli             16:55 
    8    860 Divin Anna                       247295   70 XAYL Ady Líceum SC                17:37 
    9    799 Duhi Erika Dóra                  337830   83 PAT Pista Autósport és Tájfut     18:07 
   10    516 Kozsuch Andrea                   920600      PVS Pécsi Vasutas SK              20:17 
   11   1219 Vass Vera                        423874      ETC Egri Testedző Club            21:08 
   12    793 Nagy Conrad                       45715   50 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     21:52 
   13    916 Stenehäll Catrin                 690908   69 XGAV Gavle OK                     22:17 
   14   1225 Szűcs Piroska                   2022260      CSP Csipa Sport és Szabadidő      24:19 
   15    935 Sávai Mária                         875   54 AOS Apex Optimista SE             24:40 
   16    504 Marosffy Boglárka                 45301   00 OSC Orvosegyetem SC               25:45 
   17    827 Klimesova Zuzana                 446410   79 XKUB Klub vytrvalostnich spor     25:56 
   18   1226 Páskuly Gergő                   2022270      CSP Csipa Sport és Szabadidő      26:29 
   19    686 Kovács Eszter                    363466   00 BBB Balassi Bálint KSE Balass     27:58 
   20    212 Simkó Andrea dr.                 339810      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        31:59 
   21    213 Varga Ildikó                     222960      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        33:03 
   22    563 Farkas Annamária                2019797      SZV Szegedi Vasutas SE            35:23 
   23    940 Görbe Emánuel                    337835   53 AOS Apex Optimista SE             35:27 
   24    938 Ténainé Adamecz Szilvia          337842   81 AOS Apex Optimista SE             36:52 
   25    334 Rácz Ilona                       423863      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        37:38 
   26    936 Sahin Tóth Zoltánné              337840   78 AOS Apex Optimista SE             37:42 
   27    937 Sahin Tóth Zoltán                337839   72 AOS Apex Optimista SE             38:46 
   28    942 Márki Tímea                      337838   76 AOS Apex Optimista SE             43:12 
   29    941 Balogh István                    337834   70 AOS Apex Optimista SE             51:27 
   30    435 Tóth Zalán                        45877      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       52:30 
   31    156 Aranyi László                     45842      DNS Debreceni Nagyerdő SK         59:51 
   32   1221 Tóth Ábel                        233604      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       77:43 

         939 Ténai Attila                     337841   71 AOS Apex Optimista SE              hiba 
        1218 Burger Bíborka                  2022206      EK Egyesületen kívüli              hiba 
        1223 Ledniczkyné Balogh Éva           222952      DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 



NYT  (40)                                           

    1   1243 Horváth Zoltán                   233578      TSE Törekvés SE                   25:46 
    2   1245 Gönczi Róbert                     45390      TTE Tipo Tájfutó és Környezet     27:07 
    3   1244 Tamás Tibor                      505300      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        30:07 
    4    493 Bácskai László                    46076   74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     31:49 
    5   1254 Völgyi István                     49919      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      32:15 
    6    339 Zimonyi Melinda                  332041   86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:49 
    7    108 Keresztessy Ferenc               448965      EK Egyesületen kívüli             33:54 
    8   1239 Kontos Gábor                     423866   75 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        34:30 
    9    801 Maczák Péter                     505287   80 PAT Pista Autósport és Tájfut     34:42 
   10    582 Gombkötő Péter dr.                45138   44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     35:19 
   11   1252 Gábor Anita                       46046      CBD Ceglédi Bem Vasutas           35:31 
   12    104 Szabó Levente                    347771      EK Egyesületen kívüli             35:34 
   13   1240 Vas Róbert                       423853   76 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        35:49 
   14    436 Stork Joachim Gábor              505278   66 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       36:03 
   15    800 Fellegi Ivett                     46035   85 PAT Pista Autósport és Tájfut     36:16 
   16    332 Szentirmay Judit                 423857      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        37:30 
   17    398 Hideg Bence                       45863      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     37:40 
   18    138 Knuth Dávid                       45532   68 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     38:00 
   19   1242 Kálnási Zsolt                    423865      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        38:55 
   20    683 Ács Zsuzsanna                    332849   70 BBB Balassi Bálint KSE Balass     39:53 
   21    684 Kovalcsik Bernadett              233636   89 BBB Balassi Bálint KSE Balass     41:09 
   22   1246 Magyari Orsolya                  233503      TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:19 
   23    533 Sőtér Johanna                    237836   74 PSE Postás SE                     41:28 
   24   1241 Tóth Zénó                        339846      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       41:54 
   25   1255 Kipke Karolina                    49928      BDI Budapesti Diáksport Szöve     42:53 
   26   1253 Bogdány Tamás                     49933      EK Egyesületen kívüli             42:55 
   27    375 Szász Róbert                      45861      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      45:11 
   28    333 Tengely Sándor                   423855      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        46:11 
   29    568 Budai Ferenc                     363451      HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     46:28 
   30   1247 Nánási Krisztina                2022190      MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     46:57 
   31   1256 Ottlik Dávid                      49939      BDI Budapesti Diáksport Szöve     47:11 
   32   1257 Torbányi Pál                      49940      BDI Budapesti Diáksport Szöve     47:45 
   33    397 Hideg Sándor                      45865      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     52:00 
   34    399 Rácz Árpád                        45868      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     52:06 
   35   1238 Fischer Mária                     46143   52 BAL Budapesti Asztali-labdarú     58:01 
   36    153 Aranyi Balázs                     45841   98 DNS Debreceni Nagyerdő SK         59:49 
   37   1250 Czifra Dóra                         235      EK Egyesületen kívüli             61:40 
   38    838 Rebák Sándor László              233589   58 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     62:46 
   39   1251 Halák Brigitta                   363402      KAL Kalocsai SE                   74:23 
   40   1248 Friedrich Vilmos Fésü Gize         4502      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     85:46 



N10DK  (7)              0.9 km   7 ep               

    1    564 Riesing Hanna                     45896   01 SZV Szegedi Vasutas SE             5:48 
    2    115 Vékony Janka                     443189   02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      9:08 
    3    604 Keleti Hanga                     337804   04 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     10:33 
    4    341 Simon Veronika                   423860      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:55 
    5    139 Knuth Sári                        45835      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     20:35 

         337 Tengely Luca                     423856      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 
        1258 Kakuk Anna                          237      DNY Debreceni Nyulak SE            hiba 



F10D  (32)              1.1 km   8 ep               

    1    244 Kucsma Lehel Péter               332811   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      7:10 
    2    562 Kovács-Deák Zsombor               45895   01 SZV Szegedi Vasutas SE             8:35 
    3    232 Blézer Barna Hunor               332807   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      9:02 
    4    247 Jacsó Barnabás                    45806   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      9:16 
    5   1263 Szabó Levente                     45898      SZV Szegedi Vasutas SE             9:22 
    6    235 Bódi Barnabás                    363438      ESP Egri Spartacus Tájékozódá      9:26 
    7    298 Demeter Gábor                    332045   02 ETC Egri Testedző Club            10:40 
    8    434 Tábori Marcell                   339842   01 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       11:01 
    9    830 Báder Kristóf                   2022191   02 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     12:09 
   10    252 Veres Zoltán                      45829   00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     12:16 
   10    901 Szűcs Máté                      2022276   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      12:16 
   12    603 Keleti Domonkos                  337803   02 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     13:23 
   13    239 Berecz Máté                       45968   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:33 
   14    256 Pászthory Márk                    45817   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     13:41 
   15    813 Hecl Frantisek                   420442   02 XKUB Klub vytrvalostnich spor     13:56 
   16    261 Zimány Bendegúz                   45833      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     15:06 
   17    653 Schultheisz Botond               337813   01 KFK KFKI Petőfi Sportkör          16:35 
   18    331 Simon Gábor                      423862      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        19:45 
   19    651 Bihari Máté                      337808   01 KFK KFKI Petőfi Sportkör          20:01 
   20    260 Generál Gábor                    332822      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:34 
   21    253 Rózsa Sándor Mátyás               45821   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:38 
   22   1261 Lengyel Gergő                    332054      ETC Egri Testedző Club            21:51 
   23    257 Udvari Csanád                     45828   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:27 
   24    888 Barcsay Dávid                   2022267   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      29:31 
   25    879 Gerzsényi Levente                 45310      EK Egyesületen kívüli             29:43 
   26    874 Gerzsényi Bodza                   45309      EK Egyesületen kívüli             58:25 

         204 Virág Zalán                      222956   01 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 
         259 Petrényi Örs                      45816   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
         890 Loskai János                    2022233   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 
         894 Szigeti Bence Dávid             2022262   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 
        1262 Pálinkás Bertalan                337847   04 BDI Budapesti Diáksport Szöve      hiba 
        1277 Gönczi Keve                         226      TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 



N10D  (21)              0.9 km   7 ep               

    1   1266 Sike Bernadett                   332060      ETC Egri Testedző Club             9:02 
    2    355 Zempléni Lilla                   411949   03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      10:01 
    3    396 Kisházi Emma                      45866      HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     10:09 
    4    234 Csécs Boglárka                    45834   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     10:10 
    5    861 Divin Judit                      211775   02 XAYL Ady Líceum SC                10:57 
    6    442 Nagy Szilvia                      45876   03 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       11:59 
    7    518 Pataki Virág Lara                   213   02 PVS Pécsi Vasutas SK              13:24 
    8    304 Kocsik Nóra                      332049   01 ETC Egri Testedző Club            13:52 
    9    305 Kocsik Eszter                    332048      ETC Egri Testedző Club            14:59 
   10    883 Rostás Szófia                   2022251   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      16:03 
   11    255 Rózsa Bíborka Márta               45818   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     16:48 
   12    458 Borbás Zita                       45880   01 KAL Kalocsai SE                   17:53 
   13   1265 Görföl Szilvia                  2022236      CSP Csipa Sport és Szabadidő      19:13 
   14    705 Mezei Virág                      337828      FSC Futárok SC                    21:00 
   15    602 Baracsi Luca                     337801   03 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:55 
   16   1264 Advaján Zsanett                 2022257      CSP Csipa Sport és Szabadidő      26:27 
   17    151 Szilágyi Iringó                   45846   01 DNS Debreceni Nagyerdő SK         33:28 
   18    437 Marczis Katalin Blanka            45875   03 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       39:33 

         433 Varga Petra                      339837   02 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 
         447 Gyuriska Viktória                 45869      SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 
         448 Lukács Melinda                    45871      SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 



F10DK  (4)              0.9 km   7 ep               

    1    659 Szabó Mátyás                     337819   03 DNY Debreceni Nyulak SE            9:17 
    2    628 Ács Gergely                      337807      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     18:12 
    3   1268 Zakariás Márton                  347776      TSE Törekvés SE                   18:48 
    4   1267 Béres Vajk                       347774      TSE Törekvés SE                   23:51 



F15-18C  (5)            2.9 km   15 ep              

    1    301 Karácsony Gábor                  332047   95 ETC Egri Testedző Club            15:15 
    2    236 Koch Attila                       45811      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:40 
    3    340 Buda Viktor                      423870      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        45:07 

         264 Bóta Krisztián                    45971      ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
         891 Székely Gergő                   2022277   96 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 



N15-18C  (5)            2.2 km   14 ep              

    1    268 Oláh Zsófia                       45814      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:50 
    2    248 Hanyecz Anita                     45813   96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     14:55 
    3    142 Osvárt Réka                       45838   98 DEA Debreceni Egyetemi Atléti     27:55 
    4   1275 Fekete Csilla                       225      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     41:54 
    5    205 Berta Zsófia                     339801   96 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        42:52