Eger Nagydíj 2011 - Eger Grand Prix 2011V 2011.10.30. 22:18
Eredmények Versenynap 2készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                             SI dugó Szül Klub                                Idő 



F14E  (15)                                          

    1    427 Stork Mihály                     888351   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       43:14 
    2    558 Rácz Zoltán                     2019798   98 SZV Szegedi Vasutas SE            47:57 
    3    765 Axelsson Fritjof                 981025      XWWOP World Wide Orienteering     49:01 
    4    200 Magyar Milán                     222955   97 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        53:52 
    5    522 Szuromi Mátyás                    45893   98 PVS Pécsi Vasutas SK              56:51 
    6    846 Ferenczi Márk                    211807   97 XAYL Ady Líceum SC                57:09 
    7    295 Balla Dominik                    332044   99 ETC Egri Testedző Club            67:04 
    8    850 Divin Péter                      211801   98 XAYL Ady Líceum SC                69:39 
    9    294 Kosztik Milán                    332050   99 ETC Egri Testedző Club            77:17 
   10    394 Süli Márk                       2022188   98 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     78:18 
   11    845 Balogh Dávid                     211803   97 XAYL Ady Líceum SC                80:15 
   12    598 Egei Patrik                      362957   98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     81:20 
   12    296 Török Endre                      423873   98 ETC Egri Testedző Club            81:20 
   14    847 Dézsi Tamás                      211802   98 XAYL Ady Líceum SC                82:57 
   15    484 Nemoda Soma                      363415   98 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S    135:21 



F16E  (23)                                          

    1    764 Norlin Rikard                    340237      XWWOP World Wide Orienteering     54:33 
    2    763 Boquist Gustav                   950716      XWWOP World Wide Orienteering     54:53 
    3    550 Rácz Sándor                      505297   95 SZV Szegedi Vasutas SE            54:56 
    4    192 Mészáros Mátyás                     987   97 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        55:59 
    5    374 Miavecz Balázs                   505244   96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      56:13 
    6    420 Horváth Ádám                     443162   95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       57:47 
    7    519 Kovács Bertalan                  307525   95 PVS Pécsi Vasutas SK              59:49 
    8    487 Prezensky Gábor                 1006641   96 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     60:06 
    9    762 Modig Karl                       950227      XWWOP World Wide Orienteering     61:12 
   10    596 Hajdu Erik                      2022197   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     62:21 
   11   1103 Dankó Botond                     232770   95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     62:50 
   12    481 Horváth Gergő                    505223   95 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     63:24 
   13    373 Jenes Soma                      2019805   95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      64:15 
   14    795 Berinde Vlad                     423819   96 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     68:51 
   15    419 Tábori Milán                     443169   96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       73:08 
   16    918 Jissbacke Jesper                 960224   96 XGAV Gavle OK                     73:39 
   17    421 Báldi Gergő                      443154   95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       76:41 
   18    704 Rusvai László                    363429   95 FSC Futárok SC                    79:01 
   19    390 Hetényi Péter                   2022184   96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     88:10 
   20    858 Tarr Zsombor                     211864   95 XAYL Ady Líceum SC                90:50 
   21    223 Kucsma Levente                   339893   96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     97:22 
   22    324 Váradi Attila ifj.               423852   96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       102:56 

         852 Balaskó László                   211819   95 XAYL Ady Líceum SC                 hiba 



F18E  (17)                                          

    1    178 Tölgyesi Tamás                   222963   93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        60:51 
    2    189 Tugyi Levente                    222937   94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        61:24 
    3    913 Boman Erik                       931216   93 XGAV Gavle OK                     61:30 
    4    919 Blumenstein Bojan                930211   93 XGER German Junior Team           62:33 
    5    480 Horváth Marcell                  505222   93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     66:26 
    6    619 Péntek Mátyás                   2022220   94 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     68:04 
    7    186 Szklenár Bálint                  222953   93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        71:25 
    8    483 Csöngei Dávid Máté               505238   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     72:27 
    9   1108 Kirilla Péter                    222934      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        73:23 
   10    761 Blom Anton                       995513      XWWOP World Wide Orienteering     76:41 
   11    921 Kolehmainen Valtteri             952804   94 XGER German Junior Team           76:43 
   12    760 Petrén Albin                     922030      XWWOP World Wide Orienteering     76:46 
   13    422 Fehérvári Dániel                 505280   94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       80:36 
   14    386 Petrócki Ádám                    363491   93 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     82:52 
   15    486 Prezensky Tamás                 1006642   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     85:52 
   16    149 Könnyű Bence                     505273   93 DNS Debreceni Nagyerdő SK        141:27 

         848 Takács Gergő                     505265   94 XAYL Ady Líceum SC                 hiba 



F20E  (4)                                           

    1    923 Flechsig Florian                 428655   92 XGER German Junior Team           90:17 
    2    906 Glannefors Magnus                895429      XSDE Söders SOL                   96:58 
    3    416 Diószegi Bálint                  443167   91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE      108:06 

         822 Jilek Jakub                      442865   92 XKUB Klub vytrvalostnich spor      hiba 



F21E  (32)                                          

    1    512 Baumholczer Máté                 505236   92 PVS Pécsi Vasutas SK             105:25 
    2   1114 Barkász Dániel                  1300008   92 XCSU CSU Craiova                 105:42 
    3    573 Bakó Áron                       2022121   92 SPA Tabáni Spartacus Sport és    105:53 
    4    585 Kerényi Máté                    1300069   88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    107:07 
    5    748 Henrik Laas                      448826      XWWOP World Wide Orienteering    107:59 
    6    365 Kisvölcsey Ákos                 2019804   72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     109:28 
    7    527 Gösswein Csaba                  2004470   85 PSE Postás SE                    110:11 
    8    290 Szajkó Csaba                     505251   85 ETC Egri Testedző Club           112:14 
    9    572 Liszka Krisztián                 307504   92 SPA Tabáni Spartacus Sport és    113:44 
   10    289 Szabó András                     502912   88 ETC Egri Testedző Club           114:30 
   11    571 Bugár Gergely                    505214   92 SPA Tabáni Spartacus Sport és    119:46 
   12    175 Szundi Attila                     45315   80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club       122:38 
   13    584 Hajdu Martin                       4468   70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    124:21 
   14    318 Tóth Ádám                        502372   86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       127:40 
   15   1113 Péley Domokos                     45985   93 PVS Pécsi Vasutas SK             136:27 
   16    589 Mihályi Ferenc                  2026128   84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    137:56 
   17    583 Gyimesi Zoltán                    45141   72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    140:01 
   18    363 Györgyi Ábel                     411903   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     145:30 
   19    376 Mets Márton                      502915   89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     148:30 
   20    328 Pintér Ábel                      505252   93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       150:18 
   21    808 Janu Zdenek                      886292      XKUB Klub vytrvalostnich spor    153:34 
   22    372 Tornai Szabolcs                  339871   71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     154:30 
   23    641 Bihari Zoltán                    448952   76 KFK KFKI Petőfi Sportkör         169:44 
   24    710 Konst Frode                      710413   71 XWWOP World Wide Orienteering    173:01 

         495 Domonyik Gábor                   505272   76 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      hiba 
         404 Fehérvári Zsolt                  307517   90 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 
         283 Kovács Ádám                      505216   86 ETC Egri Testedző Club             hiba 
         366 Oszlovics Ádám                    46031   85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 
         508 Turcsán Gábor                    502917   89 PVS Pécsi Vasutas SK               hiba 
         369 Zsebeházy István                 505219   85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 
         184 Hoitsy Márton                       543   91 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 
         803 Turczer Petr                     515179   79 XKUB Klub vytrvalostnich spor      hiba 



F35A  (15)                                          

    1    451 Dénes Zoltán                       2913   72 KAL Kalocsai SE                   69:30 
    2    611 Nagy István                     1396126   72 TSE Törekvés SE                   71:37 
    3    450 Borbás Nándor                     45487   71 KAL Kalocsai SE                   75:32 
    4    284 Lajszner Attila                  423869   73 ETC Egri Testedző Club            84:36 
    5    907 Relu Tamas                      1006665   73 XSPR Spria Baia Sprie             85:30 
    6    503 Marosffy Dániel                  730709   73 OSC Orvosegyetem SC               89:12 
    7    804 Sramek Jaromir                   515101   58 XKUB Klub vytrvalostnich spor     94:19 
    8    652 Gergely Csaba                    888356   74 KFK KFKI Petőfi Sportkör          95:48 
    9    454 Szakál Péter                       4471   71 KAL Kalocsai SE                   96:19 
   10    629 Mitró Zoltán                     222965   72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     96:35 
   11    610 Korcsok Pál                       46099   75 TSE Törekvés SE                   98:18 
   12    820 Matousek Milan                    52566      XKUB Klub vytrvalostnich spor    103:14 
   13    167 Halona István                    362941   72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club       104:09 
   14    791 Pop Samir Dumitru               1006664   74 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    126:49 
   15    812 Hecl Milos                       886296   76 XKUB Klub vytrvalostnich spor    144:51 



F40A  (22)                                          

    1    379 Dezső Sándor                      45183   69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     61:51 
    2    580 Egei Tamás                       363439   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     63:23 
    3    327 Lukács Vilhelm                   233540   68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        70:05 
    4    131 Töreky Ákos                        1000   71 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     76:00 
    5    347 Muliter Gábor                    888341   61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     76:59 
    6    165 Gerzsényi Zsolt                  500888   70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        77:53 
    7    749 Axelsson Hakan                    16269      XWWOP World Wide Orienteering     79:06 
    8    576 Baracsi Gábor                    888340   71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     79:58 
    9    851 Divin György                     505262   70 XAYL Ady Líceum SC                84:08 
   10    400 Halaj László                      45396   68 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     85:25 
   11    406 Goldmann Róbert                     927   68 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       86:10 
   12    853 Gál Attila                       239695   69 XAYL Ady Líceum SC                90:24 
   13    648 Schultheisz György                  929   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          90:48 
   14    494 Báder Attila                     307549   69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     95:05 
   15    409 Marczis István ifj.              339840   70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       98:14 
   16   1120 Nemoda Ferenc                    307778   68 FSC Futárok SC                    99:31 
   17    438 Fehérvári Péter                  443170   67 SDS Salgótarjáni Dornyay SE      100:02 
   18    539 Mentler Balázs                   332877   68 SFC Széchenyi István Egyetem     102:28 
   19    195 Demeter Zoltán                   339819   71 DTC Diósgyőri Tájfutó Club       112:04 
   20    859 Pap Gáspár                       505263   70 XAYL Ady Líceum SC               124:56 
   21    666 Paskuj Mátyás                     45244   67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    130:45 

         649 Szűcs Péter                      233641   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör           hiba 



F45A  (16)                                          

    1    750 Sild Sixten                     1008466      XWWOP World Wide Orienteering     67:46 
    2    315 Rácz Csaba                       211876   66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        72:12 
    3    911 Boman Jerker                     353880   64 XGAV Gavle OK                     73:00 
    4    314 Prill László                      45259   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        75:30 
    5    509 Turcsán János                    363500   66 PVS Pécsi Vasutas SK              75:58 
    6    796 Schmidt Pal                      343488      XSTR Strangnas-Malmby OL          84:49 
    7    382 Juhász Gábor                     362955   66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     93:08 
    8    857 Závodszky Tamás                  416601   63 XAYL Ady Líceum SC                94:20 
    9    488 Szunyog József dr.                 5616   54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     99:48 
   10    345 Kerényi Dénes                       209   57 HSE Hegyisport Szentendre Egy    100:33 
   11    475 Tőkés Árpád                     1006655   61 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S    101:43 
   12    701 Rusvai László                    363425   62 FSC Futárok SC                   101:57 
   13    143 Pusztai Árpád                    505267   64 DNS Debreceni Nagyerdő SK        104:16 
   14    496 Szarvas Gyula                    505224   65 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    104:25 
   15    171 Karczag Tamás                    339807   66 DTC Diósgyőri Tájfutó Club       158:13 

         695 Csikós Miklós                    307508   55 FSC Futárok SC                     hiba 



F50A  (17)                                          

    1    904 Hellström Sven-Olov              404074      XSDE Söders SOL                   53:24 
    2    797 Eriksson Leif                     48809      XSTR Strangnas-Malmby OL          54:35 
    3    751 Björklund Andrers                344914      XWWOP World Wide Orienteering     56:27 
    4   1126 Gabnai Ernő                       46078   61 DIS DISZ Kulturális és Sporte     60:40 
    5    699 Petró Géza                       505209   53 FSC Futárok SC                    66:13 
    6    530 Nemesházi László                   4497   60 PSE Postás SE                     68:16 
    7    281 Kovács József                     45108   58 ETC Egri Testedző Club            74:24 
    8    278 Hrenkó László                    700004   59 ETC Egri Testedző Club            77:15 
    9    809 Janu Zdenek                      886293   57 XKUB Klub vytrvalostnich spor     77:23 
   10    414 Sramkó Tibor                      46115   61 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       78:58 
   11    696 Kiss Tibor                       888337   57 FSC Futárok SC                    83:32 
   12    525 Németh Ferenc                       972   58 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         83:39 
   13    832 Liskány József                    45118   61 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     88:02 
   14    148 Könnyű István                    232830   60 DNS Debreceni Nagyerdő SK        103:08 
   15    354 Zempléni András dr.              233619   60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     104:14 
   16    792 Grigor Costan                   1165557   59 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    110:59 

         899 Milkovics György                2022272   59 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 



F55A  (22)                                          

    1    537 Spiegl János                     233610   53 SMA Soproni Műegyetemi AC         38:46 
    2    492 Bokros István                     45546   55 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     42:53 
    3    722 Palmér Ulf                       560703   56 XWWOP World Wide Orienteering     44:43 
    4    343 Balla Sándor                       5622   54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     45:12 
    5    408 Győri László                     411919   56 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       45:19 
    6    905 Glannefors Roger                  49626      XSDE Söders SOL                   47:34 
    7    752 Persson Ingemar                  530318      XWWOP World Wide Orienteering     48:22 
    8    317 Szalóki Rezső                    233560   52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        50:11 
    9    125 Czimer Z. József                 211847   54 ETC Egri Testedző Club            50:25 
   10    711 Fransson Roy                     243882   54 XWWOP World Wide Orienteering     52:00 
   11    158 Zsilinszky Pál                   416611   52 DIS DISZ Kulturális és Sporte     53:19 
   12    663 Zsilkin Viktor                    45168   56 HBS Honvéd Bottyán SE             53:29 
   13    307 Honfi Gábor                       45471   55 ETC Egri Testedző Club            53:43 
   14    592 Pap László                         4473   56 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     54:04 
   15    146 Szabó László                     233504   54 DNS Debreceni Nagyerdő SK         59:20 
   16    490 Biró Sándor                       45477   53 KRI Kristály Tájfutó és Termé     60:57 
   17    118 Bugár József                      45439   53 BÖF Budai Ősforrás SC             66:15 
   18    461 Lévai Kálmán                      45173   54 KSE Karcagi SE                    66:50 
   19    754 Galborgen Bent                   344003      XWWOP World Wide Orienteering     68:23 
   20    753 Mansson Bo                       530101      XWWOP World Wide Orienteering     71:24 
   21   1128 Kopanicak Vladimir              1602614      SVK Slovakia                      73:58 
   22    841 Kukkasjärvi Tapio                201848      XHSI Helsingin Suunnistajat       77:31 



F60A  (16)                                          

    1    755 Sandgren Leif                    671202      XWWOP World Wide Orienteering     45:49 
    2    349 Boros Zoltán                      45405   48 HSE Hegyisport Szentendre Egy     47:09 
    3    823 Komarek Jaromir                   52614   49 XKUB Klub vytrvalostnich spor     49:51 
    4    523 Fluck István                      45378   50 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         58:21 
    5    662 Kovács András                    222987   48 HBS Honvéd Bottyán SE             59:06 
    6    630 Kovács Attila                   1302671   51 ZSC Zöld Sportok Clubja           60:12 
    7    633 Salga István dr.                 232843   49 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     65:09 
    8    741 Salomonsson Bengt               1396148      XWWOP World Wide Orienteering     67:32 
    9    786 Blum László id.                   45574   48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     68:33 
   10    219 Bónusz György                    332856   51 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     70:54 
   11    721 Jacobsen Ove Gunnar              249201   49 XWWOP World Wide Orienteering     71:10 
   12    747 Svensson Erland                  419699      XWWOP World Wide Orienteering     76:10 
   13    709 Dvorak Vlastimil                  51370      XBAN Banik Ostrava                88:48 
   14    378 Gáncs Kálmán                      45444   47 HER Herkules SE Balatonalmádi    105:42 
   15    168 Józsa György                     363487   47 DTC Diósgyőri Tájfutó Club       118:08 

         731 Andersson Carl-Henry             840301      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 



F65A  (20)                                          

    1    757 Johannson Runo                    28925      XWWOP World Wide Orienteering     41:03 
    2    723 Mossberg Hakan                   248848   44 XWWOP World Wide Orienteering     45:16 
    3    743 Andersson Göran                   11800      XWWOP World Wide Orienteering     45:20 
    4    756 Bohman Lennart                    16850      XWWOP World Wide Orienteering     46:07 
    5    716 Isaksson Kjell-Ake               446065   43 XWWOP World Wide Orienteering     46:18 
    6    127 Lux Iván                         500560   46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     46:55 
    7    286 Nagy Árpád dr.                      942   44 ETC Egri Testedző Club            47:31 
    8    712 Andersson Ronny                   15821   42 XWWOP World Wide Orienteering     50:31 
    9    715 Gunnarsson Bo Göran               18408   45 XWWOP World Wide Orienteering     53:41 
   10    736 Göran Green Claes                 13787      XWWOP World Wide Orienteering     55:33 
   11   1134 Gombkötő Péter dr.                45138   44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     55:52 
   12    136 Csongrádi Jenő                     4512   46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:38 
   13   1135 Sejpes Gyula                     363431   42 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     67:57 
   14    740 Dahlgren Jan                      27255      XWWOP World Wide Orienteering     69:07 
   15    717 Forsell Sven-Erik                554310   43 XWWOP World Wide Orienteering     71:31 
   16    732 Thomsen Knud-Erik                505584      XWWOP World Wide Orienteering     72:47 
   17    692 Ballagó Béla                      45274   44 FSC Futárok SC                    78:10 
   18    640 Simon Gábor                      416697      HSP Hidegkúti Spartacus Sport     92:45 
   19    313 Perényi János                    233558   42 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        93:37 

         780 Sjöfors Christer                 300936      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 



F70A  (12)                                          

    1    758 Karlsson Roland                  261563      XWWOP World Wide Orienteering     37:26 
    2    728 Österbö Gunnar                    37677   39 XWWOP World Wide Orienteering     37:36 
    3    734 Leandersson Sven                 555077      XWWOP World Wide Orienteering     45:09 
    4    718 Salminen Raimo                   354710   41 XWWOP World Wide Orienteering     47:03 
    5    759 Andersson Ake                     36463      XWWOP World Wide Orienteering     49:45 
    6    719 Hedlund Bo                        38458   41 XWWOP World Wide Orienteering     52:17 
    7    577 Bogdány Miklós                   363474   39 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:44 
    8    720 Isgren Hugo                       38623   39 XWWOP World Wide Orienteering     54:19 
    9    726 Syvatera Pekka                     2360   41 XWWOP World Wide Orienteering     56:56 
   10    844 Juntunen Olli dr.                415567   39 XHSI Helsingin Suunnistajat       61:50 
   11    733 Sander Ake                        15153      XWWOP World Wide Orienteering     72:06 
   12    608 Hódossy Béla                     363435   37 TSC Tungsram SC                   92:51 



F75A  (5)                                           

    1    713 Bengtsson Peo                    660818   33 XWWOP World Wide Orienteering     42:02 
    2    839 Salmenkylä Juhani                 64237      XHSI Helsingin Suunnistajat       70:44 
    3    122 Kozma László                       4474   36 BAL Budapesti Asztali-labdarú    280:40 

         735 Carlsson Rune                     19416      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 
         843 Jakoaho Taisto                   251120      XHSI Helsingin Suunnistajat        hiba 



F21B  (45)                                          

    1   1280 Halona Gergely                   222935      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        64:38 
    2    908 Stelian Cupcea                  1302786      XSPR Spria Baia Sprie             69:38 
    3    452 Nagy Viktor                       45501   77 KAL Kalocsai SE                   70:32 
    4    160 Balabás Péter Gergő              339804   83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        71:13 
    5    926 Neumann Josef                   1984123   84 XGER German Junior Team           73:37 
    6    275 Halász Balázs                       877   87 ETC Egri Testedző Club            77:01 
    7    413 Pelyhe Dénes ifj.                   882   81 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       77:11 
    8    553 Sinkó János                       45213   83 SZV Szegedi Vasutas SE            78:11 
    9    609 Tóth Attila                       45323      TSE Törekvés SE                   79:18 
   10    387 Vörös Endre                       45180   78 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     81:06 
   11    176 Szörényi Gábor                    45540   79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        81:21 
   12    306 Ferenczi Krisztián                  939   87 ETC Egri Testedző Club            82:00 
   13   1145 Gábor József                      45283   78 CBD Ceglédi Bem Vasutas           82:16 
   14    274 Ferenczi Ádám                       940   89 ETC Egri Testedző Club            83:01 
   15    540 Weibl Zoltán                      46025      SFC Széchenyi István Egyetem      85:28 
   16    164 Emmer György dr.                    868   79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        88:11 
   17   1289 Hoitsy Márton                    222961      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        89:08 
   18    477 Tóth Károly                       45186      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     93:09 
   19    637 Vizi Tibor                        45423   80 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     93:20 
   20    147 Petruszka Imre                   233684   89 DNS Debreceni Nagyerdő SK         93:32 
   21    159 Bojtor Szabolcs                  505248   90 DIS DISZ Kulturális és Sporte     94:36 
   22    444 Babka Miklós                     416618   77 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       95:20 
   23    449 Baksa Csaba                         954   78 KAL Kalocsai SE                   95:37 
   24    535 Boros Imre                        45368   77 SSC Siketek SC Budapest           97:43 
   25    183 Vas Gábor                        232842   84 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        98:04 
   26    162 Bertóti Róbert                   233692   88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        98:24 
   27    928 Birnstock Jan                    777333   73 XGER German Junior Team           99:14 
   28    788 Gyurcsik Péter                   363459   79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    101:38 
   29    903 Ivascu Alin                      410347   79 XCSI CS SILVER FOX DEVA          102:42 
   30    276 Halász Gergő                        876   85 ETC Egri Testedző Club           103:37 
   31    836 Rebák Csaba                      233588   91 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE    105:04 
   32    787 Blum László ifj.                2022109   80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    105:42 
   33    612 Herczeg Bálint                   430671   87 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék    108:00 
   34    783 Kiss Dénes                       363486      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin    108:42 
   35    470 Szunyog Attila                    45328   86 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S    109:07 
   36    188 Tugyi Dávid                      339813   89 DTC Diósgyőri Tájfutó Club       115:41 
   37    600 Kövesdi Ádám                    1820723   82 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    116:04 
   38    511 Hardi Balázs                      49945   89 PVS Pécsi Vasutas SK             117:04 
   39    587 Lukács Sebestyén                  49941   90 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    120:41 
   40    498 Varga László                    2022158   89 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    122:53 
   41    616 Bálint Levente                   233649   90 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék    123:04 
   42    789 Gesztesi Zsolt                   505249   80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    147:42 

         544 Gyöngyösi István                2019795   82 SZV Szegedi Vasutas SE             hiba 
         672 Kozma Ferenc                      46086   68 NAV Navigátor SE                   hiba 
         291 Bakos Gábor                      423879   89 ETC Egri Testedző Club             hiba 



F12C  (24)                                          

    1    805 Sramek Ondrej                     53662   99 XKUB Klub vytrvalostnich spor     29:20 
    2    821 Matousek Matej                    52575      XKUB Klub vytrvalostnich spor     30:35 
    3    618 Péntek Márton                   2022218   00 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     37:06 
    4    601 Egei Balázs                      337802   01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:10 
    5    329 Kiss Péter Gábor                  45277   99 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        45:10 
    6    211 Leleszi Marcell                  339805      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        47:50 
    7    897 Jámbrik Dominik                 2022254   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      49:04 
    8    209 Szőke Márton                      45858   99 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        50:39 
    9    293 Lipcsei Péter                    332057   00 ETC Egri Testedző Club            54:07 
   10    202 Turbók Dániel                    222954   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        64:29 
   11    297 Demeter Áron                     332046   99 ETC Egri Testedző Club            73:59 
   12    882 Bíró Imre                       2022249   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      74:58 
   13    881 Bödönyi János                   2022229   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      79:04 
   14    875 Ardai Dávid                     2022255   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      80:53 
   15    210 Komjáti Ádám                      45856      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        80:57 
   16    892 Pottondi Csaba Tamás            2022264   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      81:50 
   17    141 Osvárt Bence                      45836   01 DEA Debreceni Egyetemi Atléti     83:07 
   18    870 Kozma Béla                      2022241   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      89:07 
   19    650 Tenk Lóránt                      337815   99 KFK KFKI Petőfi Sportkör          98:01 
   20    871 Mester Marcel                   2022243   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      99:08 

         392 Kisházi Gábor ifj.                45866   01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      hiba 
         231 Bózsó Bence                      332814   00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
         336 Molnár Balázs                    423864      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 
         867 Sápi János                      2022237   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 



F14C  (15)                                          

    1    196 Demeter Ambrus                    45847   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        31:03 
    2    425 Deák Maximilián Bened            339843   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       34:32 
    3    190 Takács Márton                    339818   97 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        34:43 
    4    216 Göbler Benedek                    45850      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        35:14 
    5    431 Básti Attila                     339844   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       36:30 
    6    377 Marosffy Bálint                   45414   98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:48 
    7    215 Kalmár Péter                      45851      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        44:18 
    8    446 Horváth Szabolcs                 339850   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       47:28 
    9    895 Gyenes Norbert                  2022274   97 CSP Csipa Sport és Szabadidő      61:29 
   10   1150 Szabó Regő                          254      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     70:03 
   11    898 Járdi Mihály                    2022234   98 CSP Csipa Sport és Szabadidő      70:28 
   12    902 Bödönyi József                  2022245   89 CSP Csipa Sport és Szabadidő      88:28 
   13    432 Marczis Dénes                     45873   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE      114:52 

         876 Balogh Ádám                     2022279   98 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 
         262 Kelemen Viktor                    45809      ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 



F21C  (2)                                           

    1    311 Komjáti Attila                   423867   77 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        75:38 
    2    472 Berthold Tamás                   362980      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     92:29 



F21BR  (29)                                         

    1   1155 Novai György                      45225   75 SZV Szegedi Vasutas SE            46:36 
    2    370 Zsebeházy Zsolt                  888361   78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      50:26 
    3    381 Forrai Miklós                    888365   79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     51:18 
    4    467 Scultéty Márton                 1200913   82 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     52:17 
    5    594 Szlávik Zoltán dr.               232752   73 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:10 
    6    542 Bodó Tibor                        45906   82 SZV Szegedi Vasutas SE            53:21 
    7    380 Forrai Gábor                      45177   79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     53:41 
    8    581 Friedrich Gábor                  307503   78 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:51 
    9    703 Spisák László                   1300068   90 FSC Futárok SC                    57:44 
   10    698 Petró Árpád                      232812   80 FSC Futárok SC                    63:25 
   11    401 Zagyi László                      45166   67 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     67:26 
   12    415 Szikszai Szabolcs                233658   76 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       69:35 
   13    644 Egri Botond                      337810   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör          69:36 
   14    862 Ababi Balázs                     505264      XAYL Ady Líceum SC                72:02 
   15    316 Szalóki Gábor                    363473   92 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        74:38 
   16    547 Nagy Gergő                        45210   81 SZV Szegedi Vasutas SE            75:25 
   17    646 Nagy Gábor                       233659   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör          76:19 
   18    579 Dankó István                      45132   69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     77:42 
   19   1156 Dankó Zoltán                     232769   71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     78:11 
   20    391 Bánfi Szabolcs                    45862   80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     79:43 
   21    208 Ledniczky Zsolt                  339808   72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        81:45 
   22    280 Kovács Gábor                      45109   86 ETC Egri Testedző Club            83:26 
   23    837 Havas Péter                      233585   81 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     85:43 
   24    856 König Rudolf                     888347   90 XAYL Ady Líceum SC                86:23 
   25    707 Szikra Zoltán                    337829      FSC Futárok SC                    92:09 
   26    694 Balogh Péter                     232837   77 FSC Futárok SC                    92:38 
   27    272 Boros András                      46139   84 ETC Egri Testedző Club            99:29 
   28    102 Németh László                    505268   78 EK Egyesületen kívüli            168:54 

         706 Konkoly Gergő                    337827      FSC Futárok SC                     hiba 



F35BR  (25)                                         

    1    635 Gillich György                    46146      TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     39:20 
    2    543 Gera Tibor                        45218   64 SZV Szegedi Vasutas SE            47:58 
    3    627 Ács Gábor                        502394   71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     54:52 
    4    549 Riesing József                    45234   64 SZV Szegedi Vasutas SE            55:27 
    5    506 Pataki Gábor                     911002   67 PVS Pécsi Vasutas SK              55:54 
    6    194 Fehér János                      339816   74 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        57:32 
    7    546 Hajagos Henrik                    45222   59 SZV Szegedi Vasutas SE            57:35 
    8    101 Kotolics János                   347765   67 EK Egyesületen kívüli             58:04 
    9    559 Mátrai Róbert                   2019802   69 SZV Szegedi Vasutas SE            58:30 
   10    824 Paloncy Pavel                    886291   63 XKUB Klub vytrvalostnich spor     60:23 
   11    814 Habiger Petr                     886275   70 XKUB Klub vytrvalostnich spor     61:23 
   12    829 Matl Pavel                       515459   68 XKUB Klub vytrvalostnich spor     62:57 
   13    621 Marton Balázs                    411901   72 VHS Veszprémi Honvéd SE           64:34 
   14    560 Kiss Attila                     2019801   68 SZV Szegedi Vasutas SE            66:56 
   15    554 Szabó János                         885   72 SZV Szegedi Vasutas SE            70:04 
   16    551 Rácz Sándor                     2019790   67 SZV Szegedi Vasutas SE            75:26 
   17    590 Molnár Attila                    701224   70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     76:19 
   18    389 Hetényi Ferenc                   332857   67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     77:43 
   19    656 F. Tóth András                   332824   74 DNY Debreceni Nyulak SE           89:14 
   20   1160 Kakuk Péter                         210   73 DNY Debreceni Nyulak SE           96:16 
   21    660 Kósa Péter                       416617   72 DNY Debreceni Nyulak SE          101:08 
   22   1281 Guttman Zoltán                  2036437      MUL Multinavigator               101:42 
   23    330 Győri János Attila               232806   64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       104:51 
   24    271 Kucsma István                    690701   69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    115:55 

         323 Váradi Attila                    363479   70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 



N14E  (9)                                           

    1    565 Gera Krisztina                  2019793   97 SZV Szegedi Vasutas SE            39:34 
    2    806 Smrckova Dominika                897348   97 XKUB Klub vytrvalostnich spor     41:39 
    3    517 Pataki Réka Dalida               990801   99 PVS Pécsi Vasutas SK              43:41 
    4    134 Hajnal Dorottya                    4508   00 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     47:30 
    5    489 Néda Ágnes                      1006643      KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     59:09 
    6   1162 Kucsma Luca Zsuzsanna            332813   98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     59:34 
    7    428 Fésűs Evelin Anna                443159   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       61:38 
    8    854 Túros Dorottya                   233608   98 XAYL Ady Líceum SC                71:16 
    9    816 Habigerova Jana                   53659   98 XKUB Klub vytrvalostnich spor     75:32 



N16E  (15)                                          

    1    520 Szuromi Luca                     505226   96 PVS Pécsi Vasutas SK              42:55 
    2    605 Faggyas Réka                     363462   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     45:51 
    3    778 Classon Elin                     952323      XWWOP World Wide Orienteering     45:52 
    4    418 Goldmann Júlia                   443161   96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       49:37 
    5    776 Palsson Klara                    950602      XWWOP World Wide Orienteering     50:59 
    6    775 Karlsson Tilda                   408887      XWWOP World Wide Orienteering     51:14 
    7    914 Boman Kristin                    960316   96 XGAV Gavle OK                     52:32 
    8    785 Szentes Dóra                     307748      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     59:44 
    9   1166 Léhi Anett                       307749   95 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     61:56 
   10    617 Péntek Gréti                     505296   96 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     61:58 
   11    191 Karczag Krisztina                339802   95 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        70:26 
   12    292 Erős Evelin                      423883   95 ETC Egri Testedző Club            71:58 
   13    595 Egei Petra                       232822   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     76:00 
   14    815 Habigerova Radka                 443106   95 XKUB Klub vytrvalostnich spor     81:19 

         325 Váradi Vivien                    423851   95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 



N18E  (11)                                          

    1    915 Müller Sandrine                 1995815   95 XGAV Gavle OK                     46:13 
    2    767 Björklund Amilia                 930819      XWWOP World Wide Orienteering     50:55 
    3    925 Rathmann Resi                    930731   93 XGER German Junior Team           60:19 
    4    700 Rusvai Katalin                   363428   93 FSC Futárok SC                    62:35 
    5    478 Kinde Vanda                      700024   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     64:07 
    6    781 Bartus Petra                      45927      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     68:26 
    7    810 Janu Hana                        886267   93 XKUB Klub vytrvalostnich spor     79:33 
    8    405 Goldmann Dóra                    443160   93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       84:26 
    9    482 Kiss Nikolett                    233655   93 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     92:15 
   10    917 Jissbacke Erika                  930424   93 XGAV Gavle OK                    144:59 

         479 Varsányi Kinga                   332837   94 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S      hiba 



N20E  (3)                                           

    1    117 Vázsonyi Patrícia               2003113   91 BSC Balatonfüredi SC             141:37 
    2    116 Poller Lilla                    2003115      BSC Balatonfüredi SC             151:49 

         402 Balla Brigitta                   339839   91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 



N21E  (20)                                          

    1    766 Mansson Elin                     920208      XWWOP World Wide Orienteering     72:30 
    2    180 Zsigmond Száva                    46037   85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        76:59 
    3    161 Bertóti Regina                    46039   90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        78:18 
    4    507 Péley Dorottya                   505292   89 PVS Pécsi Vasutas SK              78:22 
    5    521 Kelemen Bernadett                505299   84 PVS Pécsi Vasutas SK              79:56 
    6    555 Szerencsi Ildikó                  45917   85 SZV Szegedi Vasutas SE            80:10 
    7    277 Hrenkó Ivett                     700003   87 ETC Egri Testedző Club            81:28 
    8    181 Zsigmond Vanda                   222950   90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        85:12 
    9    625 Novai Éva                        505210   80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     85:16 
   10    403 Boros Anna                          928   70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       87:38 
   11    491 Bokros Andrea dr.                 45545   69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     90:44 
   12    303 Simon Ágnes                       45235   74 ETC Egri Testedző Club            93:59 
   13    768 Brogren Frida                    940421      XWWOP World Wide Orienteering     95:43 
   14    514 Kovács Filoména                  222907   92 PVS Pécsi Vasutas SK              97:27 
   15    556 Tóth Réka                        307796   91 SZV Szegedi Vasutas SE           105:14 
   16    385 Kisháziné Zombory Erika          888360   78 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó    106:00 
   17    689 Szivák Ildikó                    505229   85 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    114:27 
   18    782 Sisa Dorottya                    416658      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin    123:14 
   19    144 Rákos Piroska                    362959   77 DNS Debreceni Nagyerdő SK        140:16 

         439 Tóth Korinna                     443171   92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 



N35A  (1)                                           

    1    412 Nagy Ákosné                         971   72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       85:56 



N40A  (11)                                          

    1    769 Axelsson Louise                   16270      XWWOP World Wide Orienteering     60:53 
    2    350 Tömördi Ágnes                     45174   63 HSE Hegyisport Szentendre Egy     64:59 
    3    784 Kissné Kis Mária                  45163      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     65:27 
    4    578 Cseresnyés Ágnes                  45130   68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     65:34 
    5    643 Ebinger Mónika                   232801   70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          65:42 
    6    279 Kiss Teodóra                      45104   68 ETC Egri Testedző Club            66:18 
    7    383 Juhászné Bálint Ildikó           505241   67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     68:45 
    8    460 Balog Edit Judit                 307589   66 KSE Karcagi SE                    71:06 
    9    597 Németh Ágnes dr.                 339831   69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     71:36 
   10    218 Zsigmond Judit dr.               222948      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        79:15 
   11    140 Szathmári Nóra                    45566   70 DEA Debreceni Egyetemi Atléti    118:20 



N45A  (17)                                          

    1    346 Kármán Katalin                     4494   58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     54:05 
    2    912 Boman Monica                     353865   65 XGAV Gavle OK                     57:01 
    3    534 Szerencsiné Csamangó Juszt        45489   62 PUS Pusztamérgesi SE              57:59 
    4    179 Várady Szilvia                   233510   64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        58:28 
    5    348 Muzsnai Ágota dr.                232846   55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     58:41 
    6    515 Turcsánné Cseh Erzsébet          363490   66 PVS Pécsi Vasutas SK              64:08 
    7    288 Radics Anna                      416659   65 ETC Egri Testedző Club            66:24 
    8    770 Bengtsson Brit-Mari              620228      XWWOP World Wide Orienteering     67:23 
    9    132 Hajas Csilla                     233618   64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     68:55 
   10    702 Rusvainé Barócsi Katalin         363426   65 FSC Futárok SC                    72:58 
   11    120 Jenei Margit                      45441   54 BÖF Budai Ősforrás SC             78:15 
   12    545 Gyöngyösi Jolán                   45227   65 SZV Szegedi Vasutas SE            79:34 
   13    531 Nemesházi Lászlóné                 4498   62 PSE Postás SE                     85:29 
   14    170 Karczag Réka                     339803   62 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        87:24 
   15    528 Gösswein Judit                   307565   51 PSE Postás SE                     89:24 
   16    834 Liskányné Jáhor Anikó            233583   61 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     91:17 
   17    667 Antal Anikó dr.                  231915   66 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    132:28 



N50A  (7)                                           

    1    840 Kukkasjärvi Elina                201774      XHSI Helsingin Suunnistajat       45:03 
    2    607 Horváth Magda                    448957   52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     45:07 
    3    285 Marczis Márta                    307513   61 ETC Egri Testedző Club            49:25 
    4   1186 Montovay Emília                     253   60 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        51:03 
    5   1185 Kozák Éva                        232815   58 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     56:58 
    6    462 Lévainé Kovács Róza               45172   57 KSE Karcagi SE                    57:49 
    7    465 Balla Katalin                     45884   60 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S    112:40 



N55A  (8)                                           

    1    524 Mező Éva                         505246   56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         49:09 
    2    714 Engelby Ulla                     540609   54 XWWOP World Wide Orienteering     57:34 
    3   1188 Fischer Mária                     46143   52 BAL Budapesti Asztali-labdarú     61:35 
    4    469 Szabó Zsuzsanna                     935   54 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     62:45 
    5    771 Persson Lena                      16756      XWWOP World Wide Orienteering     63:46 
    6    739 Gunnarsson Stina                  28536      XWWOP World Wide Orienteering     67:16 
    7    538 Spiegl Zsuzsanna                   4719   54 SMA Soproni Műegyetemi AC        116:05 

         744 Larsson Siv                       25597      XWWOP World Wide Orienteering      hiba 



N60A  (6)                                           

    1    126 Hegedüs Ágnes                    222979   49 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     46:08 
    2    724 Sundén Maud                       27082   47 XWWOP World Wide Orienteering     48:01 
    3    119 Grant Julianna                   411999   48 BÖF Budai Ősforrás SC             51:46 
    4    745 Salomonsson Ingrid                13800      XWWOP World Wide Orienteering     59:07 
    5    133 Lux Ágnes                        888336   51 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     64:36 
    6    737 Blom Kerstin                     426830      XWWOP World Wide Orienteering     71:14 



N65A  (10)                                          

    1    729 Kvaal Torid                      259276   42 XWWOP World Wide Orienteering     35:40 
    2    730 Pirozzi Britt Forsell            554511   45 XWWOP World Wide Orienteering     37:01 
    3    738 Leandersson Lena                  46873      XWWOP World Wide Orienteering     37:38 
    4    772 Svensson Gullevi                 996946      XWWOP World Wide Orienteering     41:00 
    5    773 Johansson Brigitta                28928      XWWOP World Wide Orienteering     43:40 
    6   1194 Kerstin Johansson                 18425      XWWOP World Wide Orienteering     46:43 
    7    725 Grömblad Gunilla                  28565   42 XWWOP World Wide Orienteering     51:31 
    8    774 Gustaffson Sol-Britt              13913      XWWOP World Wide Orienteering     54:44 
    9    727 Syvatera Hillevi                   2355   43 XWWOP World Wide Orienteering     55:04 
   10    634 Simon Krisztina                  211890   43 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     65:51 



N70A  (2)                                           

    1   1197 Ingali Wikingson                 344432      XWWOP World Wide Orienteering     50:39 
    2    842 Jakoaho Ritva                    251133      XHSI Helsingin Suunnistajat       70:46 



N21B  (30)                                          

    1    466 Berthold Anikó                    45932   83 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     66:45 
    2    831 Liskány Diána                     45904   86 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     66:48 
    3    697 Mezei Anikó                       45167   77 FSC Futárok SC                    71:28 
    4    588 Lux Andrea                        45388   75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     72:53 
    5    687 Bertóti Diana                     46034   86 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     73:05 
    6    548 Nagy Virág                        45916   88 SZV Szegedi Vasutas SE            73:20 
    7    177 Sümegi Mária                      46040   88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        76:54 
    8    794 Nagy Melinda                     423818   87 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     79:02 
    9    909 Andrea Hepcal                   1302833      XSPR Spria Baia Sprie             80:16 
   10    693 Balogh Katalin                    45972   83 FSC Futárok SC                    83:37 
   11    273 Daragó Zsófia                    307514   86 ETC Egri Testedző Club            84:35 
   12    802 Dicso Alexandra                 1006663   84 XSTA Star Team                    87:03 
   13    833 Liskány Krisztina                 45905   88 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     87:30 
   14    613 Pózna Anna                       332890   92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     88:02 
   15   1201 Nagy Krisztina                    45372   76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     89:20 
   16    129 Marosán Ágnes                     45194   77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     91:19 
   17    591 Máthé Fanni                      411918   88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     93:08 
   18   1200 Rusvai Mónika                    363427   89 FSC Futárok SC                    93:23 
   19    220 Szacska Nikolett                 307785   87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     93:32 
   20    632 Herczku Tímea                    232797   85 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     93:35 
   21    835 Bácskainé Pristyák Erika          45123   72 STE Sz.-Sz.-B. Megyei TÁJFUTE     94:51 
   22    407 Győri Gabriella                  339841   84 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       97:31 
   23    464 Oláh Renáta                      206235   91 KOD Kecskeméti Önkormányzati     105:01 
   24    485 Varga Adél                       233602   90 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S    108:29 
   25    501 Nyüsti Szilvia                    45120   88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz    113:13 
   26    614 Pózna Diána                      363446   93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék    117:29 
   27    691 Erőss Zsófia                    2022157   91 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    125:51 
   28    690 Czigány Anna                    2022155   89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    132:21 

         688 Császár Barbara                 2022154   89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      hiba 
         453 Rostás Anikó                      45449   75 KAL Kalocsai SE                    hiba 



N12C  (30)                                          

    1    114 Vékony Vanda                     443188   99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     30:59 
    2    561 Szabó Dorina                      45897   99 SZV Szegedi Vasutas SE            32:36 
    3    193 Tamás Bianka                     339806   99 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        34:54 
    4    779 Axelsson Hilda                   961860      XWWOP World Wide Orienteering     36:54 
    5    150 Szilágyi Emese                    45844   99 DNS Debreceni Nagyerdő SK         45:41 
    6    430 Goldmann Kata                    339836   00 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       47:08 
    7    864 Járdi Emese                     2022252   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      50:07 
    8    201 Bertóti Laura                    222949   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        50:37 
    9    203 Tóbis Anita                      222958   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        51:00 
   10    207 Ledniczky Virág                  222938   00 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        51:28 
   11    849 Bereczki Eszter                  233606   00 XAYL Ady Líceum SC                54:36 
   12    910 Denisa Tamas                     230742      XSPR Spria Baia Sprie             55:09 
   13   1203 Gillich Dóra                      45891   99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     55:10 
   14    878 Csontos Gréta Edina             2022239   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      55:14 
   15    885 Punka Enikő                     2022256   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      58:05 
   16    443 Kovács Flóra                     339847   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       58:33 
   17    866 Szabó Ivett                     2022271   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      62:17 
   18    445 Babka Eszter                     339851   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       63:37 
   19    429 Dénes Réka                       443158   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       67:49 
   20    869 Virág Zsófia                    2022227   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      72:14 
   21    887 Végh Anasztázia                 2022247   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      73:52 
   22    886 Balázs Bernadett                2022259   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      76:46 
   23    877 Balogh Réka                     2022269   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      80:41 
   24    884 Jánvári Petra                   2022275   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő      82:51 
   25    868 Kopasz Kornélia                 2022223   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      86:14 
   26    863 Hajdu Zsóka                     2022235   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő     110:03 
   27    865 Lengyel Regina                  2022231   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő     114:12 
   28    889 Ragó Zsanett                    2022273   00 CSP Csipa Sport és Szabadidő     127:28 

         893 Pottondi Zita                   2022242   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 
         896 Gonda Edit Katalin              2022224   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 



N14C  (12)                                          

    1    250 Boros Kitti                      307786   97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     36:44 
    2    233 Tiszlavicz Veronika               45823   99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     40:49 
    3    441 Bakos Szabina                    339848   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       42:55 
    4    424 Babka Zsófia                     443151   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       46:45 
    5    240 Erőss Kinga Elvira               332855   99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     50:32 
    6    206 Dimény Eszter                     45849   98 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        63:21 
    7    243 Tősi Virág                        45827   98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     65:55 
    8   1208 Karczag Katinka                   45855   98 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        67:15 
    9    440 Gyurcsó Csenge                   339849   98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       69:30 
   10    410 Nagy Krisztina                   443164   97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       74:20 
   11   1206 Nagy Andrea                         214      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     88:03 
   12   1207 Soós Kitti                          245      ESP Egri Spartacus Tájékozódá    139:49 



N21C  (7)                                           

    1    130 Mitterer Andrea                   45412   54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:14 
    2    631 Hornyán Katalin dr.              222990   66 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     59:35 
    3    395 Zsótér Márta                      45567   85 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     82:43 
    4   1209 Lukácsné Fodor Enikő             347770      EK Egyesületen kívüli             89:13 
    5    647 Schultheisz Edina                   930   70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          89:59 
    6    642 Bihariné Tenk Dóra               337809   78 KFK KFKI Petőfi Sportkör         115:12 

        1210 Butkovska Iveta                  307432      SVK Slovakia                       hiba 



N21BR  (15)                                         

    1   1214 Novák Martina                    502916   88 ETC Egri Testedző Club            48:34 
    2    593 Pelhős Lívia                      45202   77 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     51:22 
    3    826 Smolikova Katerina                52617   77 XKUB Klub vytrvalostnich spor     56:40 
    4    855 Csíki Katalin Brigitta           505271   92 XAYL Ady Líceum SC                57:47 
    5   1213 Tóth Bettina                      45945   82 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S     61:56 
    6    310 Dékány Szilvia                   233557   89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        62:13 
    7    817 Paloncy Jana                     995833   78 XKUB Klub vytrvalostnich spor     65:20 
    8    145 Straubinger Györgyi dr.          232829   74 DNS Debreceni Nagyerdő SK         68:31 
    9    309 Dékány Andrea                    233556   87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        69:35 
   10   1212 Németh Anna                       49944      KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      76:53 
   11    620 Bozsits Szilvia                  416646   70 VHS Veszprémi Honvéd SE           77:27 
   12    426 Szunyogh Judit dr.               339835   82 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       87:02 
   13    456 Török Orsolya                    307588   81 KAL Kalocsai SE                  117:54 
   14   1288 Szajkó ZSuzsanna                    944      ETC Egri Testedző Club           195:20 

         661 Szarka Katja                     337820   77 DNY Debreceni Nyulak SE            hiba 



N35BR  (13)                                         

    1    557 Novai Magdolna                     4394   74 SZV Szegedi Vasutas SE            48:58 
    2   1216 Bíró Fruzsina                     46133   74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:35 
    3   1215 Bíró Aletta                       45481   47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:58 
    4    163 Debnár Zsuzsanna                  45541   72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        60:50 
    5    825 Reichlova Jirina                  53654   74 XKUB Klub vytrvalostnich spor     63:13 
    6    221 Szűcs Judit                         949   65 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     65:00 
    7    113 Vékonyné Árva Katalin              5630   73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     66:30 
    8    818 Svancarova Helena               2027233      XKUB Klub vytrvalostnich spor     67:38 
    9    654 Szabó Fruzsina                   416616   74 DNY Debreceni Nyulak SE           78:50 
   10   1217 Rácz Sándorné                   2019792   67 SZV Szegedi Vasutas SE            79:50 
   11    152 Hegedüs Ágnes dr.                 45843   70 DNS Debreceni Nagyerdő SK         81:11 
   12    807 Smrckova Vera                    420414   73 XKUB Klub vytrvalostnich spor     84:44 
   13    657 Szabóné Tóth Krisztina              900   72 DNY Debreceni Nyulak SE           86:55 



NYK  (40)                                           

    1    109 Illés József                     347763   78 EK Egyesületen kívüli             52:35 
    2    100 Barát László                     347756   72 EK Egyesületen kívüli             53:49 
    3   1287 Gizella Zoltán                    49947      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     55:54 
    4   1230 Koósné Nagy JUdit                   884      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       57:55 
    5   1234 Varga Zsuzsanna                   49918      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:04 
    6    828 Zidek Robert                     446448   78 XKUB Klub vytrvalostnich spor     60:06 
    7   1231 Abai Anna                         45954      EK Egyesületen kívüli             65:21 
    8    569 Budai Ferenc                     363451      HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     68:45 
    9    504 Marosffy Boglárka                 45301   00 OSC Orvosegyetem SC               69:31 
   10   1220 Magyari Orsolya                  233503   70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     70:38 
   11    214 Szőke Péter                      339811      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        71:45 
   12   1224 Gyimesi Kitti                     45907      SZV Szegedi Vasutas SE            74:01 
   13    916 Stenehäll Catrin                 690908   69 XGAV Gavle OK                     78:38 
   14    155 Aranyi Balázs                     45841   98 DNS Debreceni Nagyerdő SK         80:02 
   15    935 Sávai Mária                         875   54 AOS Apex Optimista SE             85:51 
   16    940 Görbe Emánuel                    337835   53 AOS Apex Optimista SE             86:30 
   17    300 Torda Elvíra                     200232      ETC Egri Testedző Club            87:04 
   18    217 Demeterné Láng Judit             339817      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        87:42 
   19    939 Ténai Attila                     337841   71 AOS Apex Optimista SE             88:53 
   20    941 Balogh István                    337834   70 AOS Apex Optimista SE             88:54 
   21    942 Márki Tímea                      337838   76 AOS Apex Optimista SE             90:09 
   22    497 Bokros Mátyás                     45885      MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     90:28 
   23   1278 Turcsán Franciska                 45169      ETC Egri Testedző Club            92:28 
   24    516 Kozsuch Andrea                   920600      PVS Pécsi Vasutas SK              92:42 
   25    938 Ténainé Adamecz Szilvia          337842   81 AOS Apex Optimista SE             93:13 
   26    213 Varga Ildikó                     222960      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        93:57 
   27    212 Simkó Andrea dr.                 339810      DTC Diósgyőri Tájfutó Club        94:42 
   28    302 Lipcseiné Gréta                  332058      ETC Egri Testedző Club            94:54 
   29    936 Sahin Tóth Zoltánné              337840   78 AOS Apex Optimista SE             95:04 
   30    937 Sahin Tóth Zoltán                337839   72 AOS Apex Optimista SE             97:32 
   31   1222 Varga István                     339853      SDS Salgótarjáni Dornyay SE      105:41 
   32    827 Klimesova Zuzana                 446410   79 XKUB Klub vytrvalostnich spor    120:37 
   33   1233 Varga Bendegúz                    49923      BEA Budapesti Egyetemi Atléti    121:09 
   34    860 Divin Anna                       247295   70 XAYL Ady Líceum SC               123:36 
   35   1228 Vass Domonos                      49949      EK Egyesületen kívüli            141:58 

         334 Rácz Ilona                       423863      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba 
         563 Farkas Annamária                2019797      SZV Szegedi Vasutas SE             hiba 
        1226 Páskuly Gergő                   2022270      CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 
        1227 Vass ILona                        49925      EK Egyesületen kívüli              hiba 
        1236 Asztalos Zsuzsanna                45153      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 



NYT  (27)                                           

    1   1245 Gönczi Róbert                     45390   72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:04 
    2    606 Gombkötő Péter                   332841   75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     68:10 
    3    493 Bácskai László                    46076   74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     69:02 
    4    668 Borsi Ferenc                      45134   68 NAV Navigátor SE                  79:40 
    5   1244 Tamás Tibor                      505300   69 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        81:03 
    6    436 Stork Joachim Gábor              505278   66 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       85:55 
    7   1284 Koós Diána                        45997      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       86:16 
    8    332 Szentirmay Judit                 423857      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        86:27 
    9   1286 Farkas János                      49930      EK Egyesületen kívüli             94:45 
   10    800 Fellegi Ivett                     46035   85 PAT Pista Autósport és Tájfut     95:52 
   11    801 Maczák Péter                     505287   80 PAT Pista Autósport és Tájfut     97:46 
   12    499 Herter László                     46136   53 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    101:02 
   13   1240 Vas Róbert                       423853   76 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       101:42 
   14    154 Aranyi László                        89      DNS Debreceni Nagyerdő SK        106:41 
   15    138 Knuth Dávid                       45532   68 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    113:27 
   16   1239 Kontos Gábor                     423866   75 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       113:47 
   17    135 Szegi Amondó Zoltán              363436   64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    117:10 
   18    339 Zimonyi Melinda                  332041   86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       125:30 
   19    333 Tengely Sándor                   423855      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       132:24 
   20   1248 Friedrich Vilmos Fésü Gize         4502      BEA Budapesti Egyetemi Atléti    155:04 
   21   1247 Nánási Krisztina                2022190      MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    157:37 

         670 Bujdosó Sándor                   337823   66 NAV Navigátor SE                   hiba 
         673 Kozma Zsolt                      337824   70 NAV Navigátor SE                   hiba 
         675 Tarcsai László                    45395   75 NAV Navigátor SE                   hiba 
         533 Sőtér Johanna                    237836   74 PSE Postás SE                      hiba 
         500 Rajncsák Dávid                    46113   79 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      hiba 
        1253 Bogdány Tamás                     49933      EK Egyesületen kívüli              hiba 



N10DK  (6)                                          

    1    564 Riesing Hanna                     45896   01 SZV Szegedi Vasutas SE            16:15 
    2    115 Vékony Janka                     443189   02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     16:37 
    3   1282 Varga Áfonya                      49950      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:35 
    4    337 Tengely Luca                     423856      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        27:44 
    5   1258 Kakuk Anna                          237      DNY Debreceni Nyulak SE           33:04 
    6    139 Knuth Sári                        45835      BEA Budapesti Egyetemi Atléti    116:43 



F10D  (29)                                          

    1    562 Kovács-Deák Zsombor               45895   01 SZV Szegedi Vasutas SE            14:49 
    2    434 Tábori Marcell                   339842   01 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       16:56 
    3    232 Blézer Barna Hunor               332807   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     18:23 
    4   1263 Szabó Levente                     45898      SZV Szegedi Vasutas SE            18:31 
    5    247 Jacsó Barnabás                    45806   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:10 
    6    331 Simon Gábor                      423862      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        19:21 
    7    235 Bódi Barnabás                    363438      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     19:26 
    8    894 Szigeti Bence Dávid             2022262   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      19:54 
    9    813 Hecl Frantisek                   420442   02 XKUB Klub vytrvalostnich spor     20:46 
   10   1283 Halaj Balázs                     347793      JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin     21:57 
   11    873 Gönczi Keve                         226      TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:03 
   12    890 Loskai János                    2022233   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      26:40 
   13    239 Berecz Máté                       45968   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     27:15 
   14    298 Demeter Gábor                    332045   02 ETC Egri Testedző Club            28:25 
   15    888 Barcsay Dávid                   2022267   99 CSP Csipa Sport és Szabadidő      30:22 
   16   1285 Varga Kadosa                      49922      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     34:29 
   17    830 Báder Kristóf                   2022191   02 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     35:16 
   18    241 Herczeg Bálint                   332820   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     39:37 
   19    251 Havassy Zoltán                   332803   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     46:42 
   20    651 Bihari Máté                      337808   01 KFK KFKI Petőfi Sportkör          48:37 
   21    901 Szűcs Máté                      2022276   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      60:07 
   22    874 Gerzsényi Bodza                   45309      EK Egyesületen kívüli             79:14 
   23    879 Gerzsényi Levente                 45310      EK Egyesületen kívüli             87:13 

         197 Zsigmond Zsombor                 222962      DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 
         244 Kucsma Lehel Péter               332811   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
         204 Virág Zalán                      222956   01 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 
         253 Rózsa Sándor Mátyás               45821   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
         258 Lukács Ábel                       45812   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
        1261 Lengyel Gergő                    332054      ETC Egri Testedző Club             hiba 



N10D  (20)                                          

    1    355 Zempléni Lilla                   411949   03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      14:48 
    2    861 Divin Judit                      211775   02 XAYL Ady Líceum SC                18:47 
    3    234 Csécs Boglárka                    45834   02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     20:51 
    4    705 Mezei Virág                      337828      FSC Futárok SC                    21:46 
    5    602 Baracsi Luca                     337801   03 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     22:50 
    6    458 Borbás Zita                       45880   01 KAL Kalocsai SE                   25:35 
    7    151 Szilágyi Iringó                   45846   01 DNS Debreceni Nagyerdő SK         27:15 
    8   1279 Gillich Luca                      49938      TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     27:32 
    9    255 Rózsa Bíborka Márta               45818   01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:11 
   10   1264 Advaján Zsanett                 2022257      CSP Csipa Sport és Szabadidő      34:08 
   11    433 Varga Petra                      339837   02 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       35:51 
   12   1265 Görföl Szilvia                  2022236      CSP Csipa Sport és Szabadidő      37:56 
   13    518 Pataki Virág Lara                   213   02 PVS Pécsi Vasutas SK              44:59 
   14   1266 Sike Bernadett                   332060      ETC Egri Testedző Club            54:34 
   15    883 Rostás Szófia                   2022251   01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      72:24 

         437 Marczis Katalin Blanka            45875   03 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba 
         304 Kocsik Nóra                      332049   01 ETC Egri Testedző Club             hiba 
         305 Kocsik Eszter                    332048      ETC Egri Testedző Club             hiba 
   Vk    447 Gyuriska Viktória                 45869      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       35:32 
   Vk    448 Lukács Melinda                    45871      SDS Salgótarjáni Dornyay SE       61:40 



F10DK  (2)                                          

    1    628 Ács Gergely                      337807      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     23:30 

        1269 Lukács István Ákos               347768      EK Egyesületen kívüli              hiba 



F15-18C  (5)                                        

    1    301 Karácsony Gábor                  332047   95 ETC Egri Testedző Club            47:06 
    2    264 Bóta Krisztián                    45971      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     78:15 
    3   1270 Berczi Benjámin                     234      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     81:23 
    4    340 Buda Viktor                      423870      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       276:15 

         891 Székely Gergő                   2022277   96 CSP Csipa Sport és Szabadidő       hiba 



N15-18C  (6)                                        

    1    205 Berta Zsófia                     339801   96 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        81:30 
    2    268 Oláh Zsófia                       45814      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     82:12 
    3   1273 Kiss Sára                           242      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     84:01 
    4   1274 Debrődi Enikő                       243      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     87:31 
    5   1275 Fekete Csilla                       225      ESP Egri Spartacus Tájékozódá     92:03 
    6    142 Osvárt Réka                       45838   98 DEA Debreceni Egyetemi Atléti     94:55