Macedonien 3, Klassresultatlista

2011-11-08


Kort 2000 meter 25 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Sven-Olof LarssonVäxjö Allmänna IS18:020:00
2Ronny AnderssonOK Skogshjortarna19:561:54
3Rune RådeströmSnättringe SK19:571:55
4Hilda AxelssonFK Göingarna20:232:21
5Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK21:563:54
6Evy NordSödertälje IF22:013:59
7Gullevi SvenssonRonneby OK22:344:32
8Gunilla GrönbladHärlövs IF22:424:40
9Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad22:544:52
10Kerstin JohanssonMarkbygdens OK23:135:11
11Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL24:266:24
12Margareta SjöbergLunds OK25:557:53
13Stina GunnarssonHärlövs IF26:088:06
14Ove Gunnar JacobsenStokke IL27:469:44
15Åke SanderIFK Lidingös Skid o OK29:2211:20
16Kerstin BlomOK Kolmården34:2416:22
17Hillevi SyväteräRIihimäen Suunistajat47:0929:07
18Christer SjöforsOK Älme59:2841:26

Mellan 2500 meter 54 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Gunnar ÖsterböFreidig26:190:00
2Kristian GashiPristina28:051:46
3Katharina Mo BergeFreidig28:212:02
4Stig BergeFreidig29:193:00
5Claes NidebornStora Tuna OK29:373:18
6Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK30:414:22
7Rune CarlssonSundbybergs IK30:444:25
8Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK32:135:54
9Ingemar Jansson HaverstadLierbygda O-lag32:326:13
10Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna32:356:16
11Jan Petter LaugenISmås32:596:40
12Bengt BergmanLunds OK33:056:46
13Anders BerglundOK Skogshjortarna33:136:54
14Timo RapakkoLounais-Hämeen Rasti33:197:00
15Runo JohanssonKristinehamns OK33:237:04
16Bo-Göran GunnarssonMarkbygdens OK33:587:39
17Birgitta JohanssonKristinehamns OK34:428:23
18Suzy LarssonOK Skogshjortarna35:028:43
19Kari LaugenISmås35:259:06
20Torid KvaalFreidig35:429:23
21Lars Hanghöj PetersenBallerup OK35:539:34
22Bo HedlundIFK Enskede36:3310:14
23Maud SundénOK Järnbärarna36:4010:21
24Håkan MossbergOK Järnbärarna36:4710:28
25Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK37:2111:02
26Sven LeanderssonÄlvdalens IF OK37:2211:03
27Solbritt GustafssonOK Virdarna37:3111:12
28Lars NordSödertälje IF37:3911:20
29Pekka SyväteräRIihimäen Suunistajat38:1611:57
30Helge ErdalSamnanger IL39:1012:51
31Roy FranssonÄrla IF39:1212:53
32Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad39:2113:02
33Are EriksenOSI Orientering40:0913:50
34Hugo IsgrenIFK Enskede43:1516:56
35Lennart BohmanFK Vittus45:2119:02
36Roland KarlssonRonneby OK45:3519:16
37Kjell EinarssonOK Skogshjortarna46:5620:37
38Barbro GullbergOrientisti Mezza47:0820:49
39Thea MartinsenModum O-lag49:5323:34
40Urban GullbergOrientisti Mezza51:3725:18
41Lars CedérusSnättringe SK51:5025:31
42Knud Erik ThomsenSvendborg OK56:5830:39

Lång 3000 meter 18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Sixten SildOK Triangeln27:420:00
2Amilia BjörklundSävedalens AIK30:272:45
3Ulf PalmérUlricehamns OK31:093:27
4Lasse KarlssonIstrums SK33:305:48
5Anders BjörklundSävedalens AIK35:017:19
6Frode KonstIL Tyrving36:519:09
7Arne JohanssonOK Ravinen37:029:20
8Louise AxelssonFK Göingarna38:1410:32
9Roland NatanaelssonSkåneslättens OL40:4713:05
10Lennart StrandbergSkogslöparna41:2913:47
11Jane JohanssonIstrums SK42:0014:18
12Annika BjörkDomnarvets GOIF45:4718:05
13Susanne LüscherStora Tuna OK50:1322:31
14Erland SvenssonKvillebyns SK61:0833:26
Håkan AxelssonFK GöingarnaEj start


Skapad 2011-11-08 20:58:03 med OLA version 5.0.0-26