Macedonien 2, Klassresultatlista

2011-11-08


Kort  meter 27 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Hilda AxelssonFK Göingarna11:390:00
2Sven-Olof LarssonVäxjö Allmänna IS11:550:16
3Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK12:000:21
4Ronny AnderssonOK Skogshjortarna14:262:47
5Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL14:483:09
6Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK15:143:35
7Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad15:303:51
8Solbritt GustafssonOK Virdarna15:474:08
9Kerstin JohanssonMarkbygdens OK16:395:00
10Gunilla GrönbladHärlövs IF16:425:03
11Rune RådeströmSnättringe SK17:426:03
12Stina GunnarssonHärlövs IF18:286:49
13Margareta SjöbergLunds OK18:597:20
14Ove Gunnar JacobsenStokke IL19:007:21
15Evy NordSödertälje IF19:458:06
16Jan DahlgrenGustavsbergs OK19:568:17
17Hillevi SyväteräRIihimäen Suunistajat31:3419:55
18Åke SanderIFK Lidingös Skid o OK32:2020:41
Torill SvendsenLunds OKEj godk.
Siv LarssonVäxjö Allmänna ISEj godk.

Mellan  meter 54 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Claes NidebornStora Tuna OK18:030:00
2Thea MartinsenModum O-lag18:250:22
3Fritjof AxelssonFK Göingarna18:280:25
4Ingemar Jansson HaverstadLierbygda O-lag18:360:33
5Even JahnsenFlosta IL18:470:44
6Suzy LarssonOK Skogshjortarna18:490:46
7Jan Petter LaugenISmås18:570:54
8Lars Hanghöj PetersenBallerup OK19:131:10
9Timo RapakkoLounais-Hämeen Rasti19:181:15
10Rune CarlssonSundbybergs IK19:461:43
11Kari LaugenISmås19:491:46
12Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK19:551:52
13Helge ErdalSamnanger IL20:122:09
14Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad20:412:38
15Runo JohanssonKristinehamns OK20:452:42
16Stig BergeFreidig21:053:02
17Kristian GashiPristina21:273:24
18Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK21:283:25
19Kjell EinarssonOK Skogshjortarna21:333:30
19Katharina Mo BergeFreidig21:333:30
20Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna21:493:46
21Gunnar ÖsterböFreidig21:543:51
22Lennart BohmanFK Vittus22:013:58
23Lennart ErforsOK Torfinn22:264:23
24Bo HedlundIFK Enskede22:304:27
25Bengt BergmanLunds OK22:584:55
26Lars CedérusSnättringe SK23:175:14
27Håkan MossbergOK Järnbärarna23:215:18
28Ronny HedlundOK Södertörn23:305:27
29Roland KarlssonRonneby OK23:455:42
30Maud SundénOK Järnbärarna24:036:00
31Urban GullbergOrientisti Mezza24:486:45
32Barbro GullbergOrientisti Mezza25:277:24
33Torid KvaalFreidig26:208:17
34Leif SandgrenFrosta OK27:008:57
35Birgitta JohanssonKristinehamns OK27:079:04
35Pekka SyväteräRIihimäen Suunistajat27:079:04
36Hugo IsgrenIFK Enskede27:169:13
37Knud Erik ThomsenSvendborg OK28:1210:09
38Lars NordSödertälje IF28:4210:39
39Bo-Göran GunnarssonMarkbygdens OK32:3314:30
40Eric JönssonOK Triangeln32:5514:52
41Sven LeanderssonÄlvdalens IF OK35:2417:21
42Morten HoffmanLillomarka OL36:4418:41
Bengt SalomonssonSkåneslättens OLEj godk.
Anders BerglundOK SkogshjortarnaEj godk.
Bo MånssonOK LöftanEj start
Louise AxelssonFK GöingarnaEj start
Ingvar BraatenModum O-lagEj start
Amilia BjörklundSävedalens AIKEj start
Are EriksenOSI OrienteringEj start
Roland KarlssonRonneby OKEj start
Jaakko MäkinenAngelniemen AnkkuriEj start
Rolf SkoglundHellas OrienteringEj start

Lång  meter 16 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Frode KonstIL Tyrving18:040:00
2Annika BjörkDomnarvets GOIF18:490:45
3Håkan AxelssonFK Göingarna19:131:09
4Roy FranssonÄrla IF20:212:17
5Lasse KarlssonIstrums SK20:292:25
6Ulf PalmérUlricehamns OK20:592:55
7Arne JohanssonOK Ravinen21:563:52
8Anders BjörklundSävedalens AIK22:084:04
9Lennart StrandbergSkogslöparna23:295:25
10Roland NatanaelssonSkåneslättens OL23:325:28
11Jane JohanssonIstrums SK26:248:20
12Susanne LüscherStora Tuna OK28:1810:14
13Erland SvenssonKvillebyns SK32:3314:29


Skapad 2011-11-08 21:42:03 med OLA version 5.0.0-26