Foresta Umbra, Klassresultatlista

2011-11-10


Kort  meter 31 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Torill SvendsenLunds OK40:520:00
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL42:411:49
3Thea MartinsenModum O-lag44:554:03
4Ronny AnderssonOK Skogshjortarna45:394:47
5Jelah CruzOK Älgen47:166:24
6Evy NordSödertälje IF48:217:29
7Margareta SjöbergLunds OK48:317:39
8Torid KvaalFreidig49:108:18
9Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad50:079:15
10Lars CedérusSnättringe SK50:169:24
11Lars NordSödertälje IF51:1410:22
12Christer SjöforsOK Älme51:3710:45
13Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad52:3611:44
14Jan DahlgrenGustavsbergs OK53:1912:27
15Stina GunnarssonHärlövs IF56:2515:33
16Hilda AxelssonFK Göingarna56:5916:07
17Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL58:0717:15
18Knud Erik ThomsenSvendborg OK59:4218:50
19Barbro GullbergOrientisti Mezza64:3623:44
Kerstin BlomOK KolmårdenEj godk.
Siv LarssonVäxjö Allmänna ISEj godk.
Kerstin JohanssonMarkbygdens OKEj godk.

Mellanminus  meter 9 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Bengt SalomonssonSkåneslättens OL30:280:00
2Roland NatanaelssonSkåneslättens OL51:2720:59
3Rune RådeströmSnättringe SK59:2228:54
4Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK60:5930:31
5Even JahnsenFlosta IL62:0231:34
6Claes NidebornStora Tuna OK64:2033:52
7Katharina Mo BergeFreidig65:3135:03
8Kari LaugenISmås76:5446:26
Jaakko MäkinenAngelniemen AnkkuriEj godk.

Mellan  meter 41 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Rune CarlssonSundbybergs IK30:510:00
2Sven-Olof LarssonVäxjö Allmänna IS51:4120:50
3Louise AxelssonFK Göingarna54:5324:02
4Lennart BohmanFK Vittus57:3426:43
5Suzy LarssonOK Skogshjortarna59:1328:22
6Jane JohanssonIstrums SK60:3929:48
7Bo-Göran GunnarssonMarkbygdens OK60:4229:51
8Ingvar BraatenModum O-lag63:3732:46
9Roland KarlssonRonneby OK64:4833:57
10Jan Petter LaugenISmås65:2434:33
11Stig BergeFreidig67:0536:14
12Bo HedlundIFK Enskede72:1141:20
13Håkan MossbergOK Järnbärarna91:5361:02
14Anders BerglundOK Skogshjortarna101:0670:15
Kjell-Åke IsakssonOK SkogshjortarnaEj godk.
Bengt BergmanLunds OKEj godk.
Kristian GashiPristinaEj godk.
Maud SundénOK JärnbärarnaEj godk.
Erland SvenssonKvillebyns SKEj godk.
Sven LeanderssonÄlvdalens IF OKEj godk.
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OKEj godk.
Helge ErdalSamnanger ILEj godk.
Birgitta JohanssonKristinehamns OKEj godk.
Hugo IsgrenIFK EnskedeEj godk.
Runo JohanssonKristinehamns OKEj godk.
Susanne LüscherStora Tuna OKEj godk.
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OKEj godk.
Bo MånssonOK LöftanEj godk.
Rolf SkoglundHellas OrienteringEj godk.
Fritjof AxelssonFK GöingarnaEj godk.

Lång  meter 16 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Gunnar ÖsterböFreidig61:150:00
2Sixten SildOK Triangeln65:043:49
3Lasse KarlssonIstrums SK77:3516:20
4Anders BjörklundSävedalens AIK79:0817:53
5Håkan AxelssonFK Göingarna79:2618:11
6Ingemar Jansson HaverstadLierbygda O-lag80:1318:58
7Jan-Olov AnderssonOK Älgen81:4320:28
8Kjell EinarssonOK Skogshjortarna82:2021:05
9Annika BjörkDomnarvets GOIF83:5822:43
10Lars Hanghöj PetersenBallerup OK90:1829:03
11Frode KonstIL Tyrving98:1436:59
Ulf PalmérUlricehamns OKEj godk.
Roy FranssonÄrla IFEj godk.
Elin MånssonOK LöftanEj godk.
Arne JohanssonOK RavinenEj godk.


Skapad 2011-11-10 22:52:31 med OLA version 5.0.0-26