Monaco, Klassresultatlista

2011-11-14


Kort 700 meter 23 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL13:300:00
2Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad14:100:40
3Siv LarssonVäxjö Allmänna IS16:152:45
4Torill SvendsenLunds OK16:303:00
5Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby17:153:45
6Jan DahlgrenGustavsbergs OK18:234:53
7Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad18:284:58
8Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK18:305:00
9Penti KoponenEsbo22:309:00
10Ronny AnderssonOK Skogshjortarna24:0210:32
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL27:3514:05
12Christer SjöforsOK Älme30:4017:10
13Åke SanderIFK Lidingös Skid o OK37:1023:40
Claes-Göran GreenLunds OKEj godk.

Mellan 1100 meter 63 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Thea MartinsenModum O-lag10:470:00
2Ingvar BraatenModum O-lag12:101:23
3Bo HedlundIFK Enskede12:301:43
4Jan Petter LaugenISmås12:351:48
5Timo RapakkoLounais-Hämeen Rasti14:153:28
6Torid KvaalFreidig15:555:08
7Rune CarlssonSundbybergs IK16:405:53
8Bernt O MyrvoldSkarpsborgs OL16:435:56
9Pekka SyväteräRIihimäen Suunistajat16:596:12
10Runo JohanssonKristinehamns OK17:106:23
11Roland KarlssonRonneby OK17:306:43
12Maud SundénOK Järnbärarna18:057:18
13Jaakko MäkinenAngelniemen Ankkuri18:207:33
14Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna18:287:41
15Sven-Olof LarssonVäxjö Allmänna IS19:018:14
16Even JahnsenFlosta IL19:248:37
17Håkan MossbergOK Järnbärarna20:129:25
18Suzy LarssonOK Skogshjortarna21:0510:18
19Helge ErdalSamnanger IL21:2510:38
20Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK21:3510:48
21Leif SandgrenFrosta OK21:4410:57
22Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK21:5811:11
23Birgitta JohanssonKristinehamns OK22:0411:17
24Bo MånssonOK Löftan22:2011:33
25Kari LaugenISmås23:0512:18
26Lars CedérusSnättringe SK24:3513:48
26Albin AnderssonMarkbygdens OK24:3513:48
26Håkan AnderssonMarkbygdens OK24:3513:48
27Knud Erik ThomsenSvendborg OK24:4013:53
28Hillevi SyväteräRIihimäen Suunistajat25:3514:48
29Hugo IsgrenIFK Enskede26:0015:13
30Stina GunnarssonHärlövs IF26:3115:44
31Roy FranssonÄrla IF26:4015:53
32Gunnar ÖsterböFreidig28:1817:31
33Sven LeanderssonÄlvdalens IF OK30:0019:13
34Bo-Göran GunnarssonMarkbygdens OK41:0830:21
34Kerstin JohanssonMarkbygdens OK41:0830:21

Lång 1400 meter 21 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Annika BjörkDomnarvets GOIF12:490:00
2Elin MånssonOK Löftan14:401:51
3Frode KonstIL Tyrving15:352:46
4Roland NatanaelssonSkåneslättens OL17:354:46
5Bengt SalomonssonSkåneslättens OL18:155:26
6Kjell EinarssonOK Skogshjortarna18:205:31
7Ulf PalmérUlricehamns OK18:305:41
8Sixten SildOK Triangeln19:216:32
9Tjelvar OtterbjörkUmeå OK20:287:39
10Susanne LüscherStora Tuna OK20:407:51
11Geir Holm-GundersenIF Strula20:508:01
12Tomas TranbergMarkbygdens OK21:058:16
13Claes NidebornStora Tuna OK25:3012:41
14Åsa LindqvistUmeå OK27:0914:20
15Lars Hanghöj PetersenBallerup OK27:3714:48
16Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad29:2016:31
17Erland SvenssonKvillebyns SK40:0027:11


Skapad 2011-11-15 08:43:48 med OLA version 5.0.0-26