Boróka Kupa (ősz) / Juniper Open (autumn) 2012. V 2012.11.18. 14:28
Results 2. nap / Day 2 created by MT2003 © Stephan Krämer 2008

  Pl   Stno   Time Name                        YB   SI card  Nat  Club                              



 CP  (2)                       3.4 km   6 C                 

   1         37:37 Bujdosó Márk                      339563  HUN  EK Egyesületen kívüli             
   2         47:16 Tóth Martin                 07    320122  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 



 M10D  (8)                     3.4 km   6 C                 

   1         15:39 Bujdosó Zoltán              02    888364  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   2         19:02 Gárdonyi Soma               02    339573  HUN  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak 
   3         22:32 Finta András István         02    448953  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
   4         27:23 Tóth Bence                  02   2019801  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        
   5         28:54 Kiszel Gergő                03    339565  HUN  EK Egyesületen kívüli             
   6         45:41 Báder Kristóf               02   2022191  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
   7         50:14 Körmendi Márton                   411980  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   8         63:32 Czibolya Gergő              02   2022106  HUN  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo 



 M12C  (5)                     2.1 km   6 C                 

   1         16:48 Sziráczki Norbert           00    307795  HUN  PUS Pusztamérgesi Sportegyesület  
   2         17:00 Csillag Roland              00     45917  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        
   3         19:43 Tajti Dávid                 00    224328  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   4         32:35 Domján István               00   2019796  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        

                mp Egei Balázs                 01   1396220  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 



 M12D  (1)                     3.4 km   6 C                 

   1         22:00 Pörneki Máté                01   2019790  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        



 M14  (5)                      4.1 km   11 C                

   1         30:33 Horváth Csongor             00    505257  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
   2         31:35 Péntek Márton               00   2022218  HUN  BSC Balatonfüredi Sport Club      
   3         32:30 Gurály Attila               98    224321  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   4         34:38 Kovács Róbert               99    888343  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   5         39:21 Tóth Balázs                 99   2022195  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 



 M16  (6)                      5.2 km   12 C                

   1         35:46 Hajdu Erik                  96   2022197  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   2         36:07 Egei Patrik                 98   1396221  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   3         37:39 Antal Péter                 96    307539  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   4         43:20 Klepah Máté                 97    206358  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   5         44:19 Malnar Patrik               96    500461  CRO  XOKR OK Ris                       
   6         54:07 Trócsányi Péter             97   2025033  HUN  DIS DISZ Közéleti, Kulturális és  



 M18  (11)                     7.3 km   17 C                

   1         44:19 Miavecz Balázs              96    505244  HUN  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak 
   2         47:01 Dalos Máté                  97   1396156  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   3         47:13 Tóth Adrián                 96   2022199  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   4         48:10 Claesson Oskar              95    443688  SWE  XJPI Jönköpings ok                
   5         49:00 Lengyel Ádám                96    363480  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   6         49:26 Nykvist Oscar               95    342311  SWE  XJPI Jönköpings ok                
   7         52:05 Csöngei Dávid Máté          94    505238  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
   8         58:28 Nykvist Eric                95    342388  SWE  XJPI Jönköpings ok                
   9         97:34 Posztobányi Zoltán          95   2019785  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
  10        107:33 Fogl Kristóf                94    222570  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 

                mp Löfström Johan              95    209138  SWE  XJPI Jönköpings ok                



 M21A  (19)                    13.2 km   31 C               

   1         71:42 Bakó Áron                   92   2022121  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   2         71:54 Stanfel Matjaz                    500459  CRO  XOKR OK Ris                       
   3         73:30 Zbranek Roman               88    920699  HUN  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesül 
   4         79:34 Liszka Krisztián            92    307504  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   5         80:51 Mokry Stanislav             92    886812  CZE  XKBM KOB Moira Brno               
   6         83:45 Ragvin Dag Steinar, NOR     72    260946  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   7         85:41 Bugár Gergely               92    505214  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   8         88:17 Popovic Dejan                    1394091  SRB  XORT OT RTANJ                     
   9         89:17 Lapornik Dominik                  559000  AUT  XHVB HSV Baden                    
  10         90:57 Péntek Mátyás               94   1396184  HUN  BSC Balatonfüredi Sport Club      
  11         95:16 Weibl Zoltán                       46025  HUN  SFC Széchenyi István Egyetem Spor 
  12         95:36 Mitró Zoltán                72    222965  HUN  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fu 
  13         98:29 Babka Miklós                77    416618  HUN  SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegy 
  14        102:12 Prikryl Petr                67    500260  CZE  XKBM KOB Moira Brno               
  15        108:46 Bruno Andrea                      505587  ITA  XBOL CUS Bologna                  
  16        108:56 Maráz Gábor                 73    416619  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
  17        114:23 Peregi Dávid                93    505245  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
  18        117:39 Konst Frode, NOR            71    710413  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 

                mp Poell Matthias              72    410669  AUT  OLC WIENERWALD                    



 M21B  (12)                    9.8 km   21 C                

   1         62:50 Novotny Ondrej              92    232705  CZE  XKBM KOB Moira Brno               
   2         64:51 Mokry Ondrej                94    886814  CZE  XKBM KOB Moira Brno               
   3         70:08 Starosta Pavel              79    515037  CZE  XOIC OB Vizovice                  
   4         72:14 Ales David                        515175  CZE  XMGN Magnus Orienteering          
   5         74:43 Berecz Gábor                84     45588  HUN  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle 
   6         75:04 Sárospataki Barnabás        88    307725  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   7         79:55 Szőke Norbert               77     45468  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   8         80:23 Kőszegvári Tibor            77    238475  HUN  KFK KFKI Petőfi Sportkör          
   9         81:32 Matics Gyula                75     46082  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb 
  10         81:58 Pap Attila                  74    505254  HUN  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó H 
  11         98:22 Nikola Toni                 92    500476  CRO  XOKR OK Ris                       

                mp Finta Zoltán                73    362977  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 



 M21BR  (27)                   6.0 km   16 C                

   1         38:08 Vyoral Jan                  76     53335  CZE  XOIC OB Vizovice                  
   2         39:03 Bodó Tibor                  82     45906  HUN  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesül 
   3         41:42 Bozsó Norbert               76    411914  HUN  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Clu 
   4         42:44 Allwinger Herwig            67    800000  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   5         43:10 Friedrich Gábor             78    307503  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   6         46:07 Dalos Áron                  95    233595  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   7         46:29 Sági Péter                  76    888370  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb 
   8         48:53 Hajagos Miklós              95   2022196  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   9         49:12 Gajdos Péter                73    505207  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
  10         50:32 Faggyas László              66     45458  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  11         50:53 Bikki Sándor                51    888339  HUN  VTC Veszprémi Tájfutó Club        
  12         53:25 Gárdonyi Márk               73    233541  HUN  OSC Orvosegyetem Sport Club       
  13         55:45 Chmelar Daniel              72     53119  CZE  XOIC OB Vizovice                  
  14         57:19 Lengyel Vilmos              69     45203  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  15         58:49 Dankó István                69     45132  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  16         59:10 Trócsányi Miklós            87     46068  HUN  DIS DISZ Közéleti, Kulturális és  
  17         59:56 Hideg Nándor                86    362965  HUN  HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódás 
  18         62:02 Vityi Péter                 65      4467  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  19         63:38 Hannauer Gábor                    364335  HUN  EK Egyesületen kívüli             
  20         66:13 Szentgyörgyi Zsolt          72    222555  HUN  SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai  
  21         66:35 Szebeni Zsolt                      45250  HUN  PSE Postás Sport Egyesület        
  22         73:34 Molnár Attila               70    701224  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  23         88:18 Kovács Róbert               73    224324  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
  24        123:44 Csongor Botond Péter        92    222563  HUN  XALS Acélszív Triatlon Klub       
  25        144:23 Csongor Csaba               63    222564  HUN  XALS Acélszív Triatlon Klub       

                mp Lajtai Zoltán               78     45380  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
                mp Spohn Márton                89    339569  HUN  EK Egyesületen kívüli             



 M21C  (8)                     5.9 km   10 C                

   1         45:47 Gubicz Máté                 85   2050651  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        
   2         51:39 Hajagos István              94     45392  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   3         60:41 Péntek Gábor                      345932  HUN  BSC Balatonfüredi Sport Club      
   4         61:56 Tápai József                55    232803  HUN  XALS Acélszív Triatlon Klub       
   5         65:54 Löfström Pontus             66     17801  SWE  XJPI Jönköpings ok                
   6         66:22 Klein Pál                   60    232800  HUN  XALS Acélszív Triatlon Klub       
   7         73:37 Ladóczki Attila             49    222565  HUN  XALS Acélszív Triatlon Klub       
   8         76:54 Váradi Ferenc               70    222567  HUN  XALS Acélszív Triatlon Klub       



 M40  (24)                     7.6 km   20 C                

   1         45:42 Hajdu Martin                70      4468  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   2         50:06 Egei Tamás                  63    363439  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   3         51:58 Goossens Dirk               64    640709  BEL  XBAS Borasca Belgium              
   4         53:16 Mohácsy Tamás dr.           64    233540  HUN  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        
   5         58:26 Szieberth Péter             63    505228  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
   6         59:31 Horváth Sándor              66    505260  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
   7         60:14 Tóth Tamás                  69    232848  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   8         64:27 Gajdos György               63    888338  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
   9         64:51 Kóger Gyula                 55   1396202  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
  10         67:13 Hevér Csaba                 66     45340  HUN  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club  
  11         67:52 Dalos Attila                67   1396205  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb 
  12         73:20 Marksteiner Martin          72     45425  AUT  XAIE WAT Wien                     
  13         74:12 Dravetz Walter                    700700  AUT  XOCG OLC Graz                     
  14         74:41 Kustka Marek                64    425423  CZE  XOIC OB Vizovice                  
  15         75:54 Báder Attila                69    307549  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
  16         76:25 Bérczes Miklós              67    332845  HUN  FMT FŐMTERV SK                    
  17         77:33 Schwendtner Erik            70    888344  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
  18         79:31 Mentler Balázs              68    332877  HUN  SFC Széchenyi István Egyetem Spor 
  19         82:40 Hunyadi Károly              43    505295  HUN  PSE Postás Sport Egyesület        
  20         87:01 Tóth László                 68    363485  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
  21         92:33 Ambrus Sándor               70    232809  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
  22        101:06 Antal István                66    427593  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 

                mp Guttmann Zoltán             70    604044  HUN  EK Egyesületen kívüli             
                mp Johansson Claus             65    229572  SWE  XJPI Jönköpings ok                



 M50  (30)                     6.8 km   20 C                

   1         44:17 Gyulai Zoltán               58      4459  HUN  MSE Megalódusz Sportegylet        
   2         48:55 Szlatényi Ferenc            61    339570  HUN  OSC Orvosegyetem Sport Club       
   3         49:51 Spiegl János                53    233610  HUN  SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai  
   4         49:53 Szunyog József dr.          54      5616  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
   5         50:54 Zsilkin Viktor              56     45168  HUN  HBS Honvéd Bottyán SE             
   6         52:35 Hanghöj Petersen Lars, DEN  55    550529  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   7         54:27 Hegedűs Zoltán              52     45417  HUN  OSC Orvosegyetem Sport Club       
   8         54:56 Jankó Tamás                 58    580930  HUN  HSE Hegyisport Szentendre Egyesül 
   9         55:00 Pápai János                 58     45261  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
  10         56:34 Trócsányi Zoltán            61     46069  HUN  DIS DISZ Közéleti, Kulturális és  
  11         57:54 Tóth Károly                 60     45187  HUN  VTC Veszprémi Tájfutó Club        
  12         59:10 Galborgen Bent, NOR         53    344003  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  13         59:22 Urbán Imre                  57      4475  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  14         60:34 Tertsch Antal               53      5615  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
  15         62:18 Vitéz László                50     45252  HUN  HER Balatonalmádi Herkules Sporte 
  16         63:31 Kasin Kolbjorn              56    224554  NOR  XKNB Kongsberg O                  
  17         64:02 Persson Ingemar, SWE        53    530318  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  18         65:50 Krsak Karel                 59     51515  CZE  XOIC OB Vizovice                  
  19         66:17 Hajagos István              60     45391  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  20         66:48 Nagy Sándor                 59    233519  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
  21         67:11 Hegedűs Béla                60    232807  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
  22         68:43 Nordvi Kjell Magne, NOR     56    330600  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  23         68:51 Nagy György                 58    247063  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
  24         73:04 Urbán András                60    232759  HUN  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  
  25         79:07 Csöngei Dezső               56    411906  HUN  VTC Veszprémi Tájfutó Club        
  26         79:21 Radosavljevic Branislav     60    233233  SRB  XOIN SRB-1 Orienteering club DIF  
  27         79:47 Hideg István                59    332858  HUN  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Clu 
  28         80:00 Czajtányi Endre             55    363494  HUN  PSE Postás Sport Egyesület        
  29         89:16 Hirt Károly                 55    416698  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
  30        100:43 Budai Ferenc                56    363451  HUN  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle 



 M60  (15)                     5.6 km   18 C                

   1         45:33 Máj Stefan                  52    533305  SVK  BBA KOBRA Bratislava              
   2         47:20 Molnár Gábor                50   1255612  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb 
   3         48:48 Bacsó Attila                51     45445  HUN  HER Balatonalmádi Herkules Sporte 
   4         54:41 Salomonsson Bengt, SWE      48    444636  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   5         55:14 Andrási Lajos               48     45198  HUN  HER Balatonalmádi Herkules Sporte 
   6         56:16 Olsson Gert, SWE            48    500740  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   7         58:49 Kaján László                51    411902  HUN  FMT FŐMTERV SK                    
   8         59:07 Drávucz Imre                50     45594  HUN  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle 
   9         68:05 Fink Karl                         700888  AUT  XOCG OLC Graz                     
  10         69:27 Kéki Miklós                       339564  HUN  EK Egyesületen kívüli             
  11         76:23 Novai György                      224332  HUN  XDLS Dél SE                       
  12         81:03 Máthé István                52      4511  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
  13         91:10 Szekeres Sándor             52     46130  HUN  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle 
  14        103:50 Balogh Iván dr.             50    363434  HUN  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  

                mp Lajtai Sándor               51   2050667  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         



 M65  (16)                     4.6 km   13 C                

   1         34:13 Sandgren Leif, SWE          47    671202  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   2         37:50 Radeström Rune, SWE         43     27224  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   3         40:32 Nagy Lajos                  43    423867  HUN  ETC Egri Testedző Club            
   4         41:14 Nideborn Claes, SWE         47    970128  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   5         41:54 Aldén Runar, SWE            47   2048646  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   6         42:41 Johannson Runo, SWE         43     28925  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   7         44:57 Gunnarsson Bo Göran, SWE    45     18408  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   8         46:45 Borger Ake, SWE             45    246750  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   9         50:34 Muszély György              42    448951  HUN  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  
  10         50:38 Komár Béla                  45     45145  HUN  HER Balatonalmádi Herkules Sporte 
  11         55:20 Mossberg Hakan, SWE         44    248848  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  12         56:12 Green Claes Göran, SWE      46     13787  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  13         58:19 Svensson Erland, SWE        47    419699  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  14         73:00 Börcsök István              46    232784  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
  15         93:43 Sjöfors Christer, SWE       43    452681  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  16        129:54 Isailovic Miodrag           46    233252  SRB  XOIN SRB-1 Orienteering club DIF  



 M70  (12)                     3.5 km   11 C                

   1         36:46 Leandersson Sven, SWE       40    555077  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   2         36:49 Andersson Göran, SWE        42     11800  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   3         38:26 Cederus Lars, SWE           39    444791  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   4         41:39 Salminen Raimo, SWE         41    354710  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   5         42:03 Hedlund Bo, SWE             41     38458  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   6         45:34 Isgren Hugo, SWE            39     38623  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   7         54:22 Nagy Dezső                  39    232658  HUN  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és  
   8         56:05 Syvatera Pekka, FIN         41      2360  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   9         57:40 Sander Ake, SWE             38     15153  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  10         58:23 Hermundstad Leif, SWE       40     27221  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
  11         70:32 Nyögéri Imre                36      5621  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 

                mp Ádám Attila                       339574  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      



 W10D  (8)                     3.4 km   6 C                 

   1         23:53 Lengyel Krisztina                 222559  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   2         24:20 Sáfrán Sarolta                   2019787  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   3         28:51 Tóth Barbara                03    427660  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   4         29:08 Vékony Janka                02    443189  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
   5         30:39 Pataki Virág Lara                 911002  HUN  PVS Pécsi Vasutas SK              
   6         42:53 Borbás Ágota                       45449  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   7         42:55 Dalos Réka                        363496  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 

               dnf Mágocsi Lora                02   2019792  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        



 W12C  (8)                     2.1 km   6 C                 

   1         13:56 Gárdonyi Csilla             01    888342  HUN  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak 
   2         14:42 Apró Vivien Dóra            01   2050652  HUN  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo 
   3         17:37 Tóth Blanka                 01   2022200  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   4         21:07 Borbás Zita                 01    232793  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   5         22:01 Gubicz Kata                 00     45913  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        
   6         28:52 Kiss Dóra                   00    224323  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   7         34:03 Bórhegyi Teodóra                  222569  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   8         34:58 Ányos Angelika              00    222568  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 



 W12D  (1)                     3.4 km   6 C                 

   1         23:12 Heller Szabó Anna           01    411965  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        



 W14  (4)                      3.4 km   10 C                

   1         29:25 Hajnal Dorottya             00      4508  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   2         31:49 Czibolya Lili               98   2019803  HUN  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo 
   3         51:45 Sárospataki Anna            98    224326  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   4         80:51 Mach Berta                  98    448955  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 



 W16  (7)                      4.1 km   11 C                

   1         32:11 Vékony Vanda                99    443188  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
   2         32:47 Finta Sára Katalin          99   2022192  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
   3         34:48 Faggyas Petra               96    363461  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   4         37:32 Pataki Réka Dalida          99    990801  HUN  PVS Pécsi Vasutas SK              
   5         38:08 Egei Petra                  96    232822  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kör 
   6         47:01 Tóth Blanka                 96    339829  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
   7         66:40 Emesz Csipke                97    224339  HUN  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak 



 W18  (4)                      5.2 km   12 C                

   1         40:42 Johansson Filippa           95    957344  SWE  XJPI Jönköpings ok                
   2         41:21 Péntek Gréti                96    505296  HUN  BSC Balatonfüredi Sport Club      
   3         44:40 Dénes Orsolya               95     46051  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   4         49:02 Kadocsa Rebeka              95   2022193  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 



 W21A  (5)                     7.3 km   17 C                

   1         54:26 Rusvai Katalin              93    363428  HUN  FSC Futárok SC                    
   2         59:25 Kasin Christina Maria       90    251894  NOR  XKNB Kongsberg O                  
   3         62:19 Koporova Petra              93    899159  CZE  XCEC Czech Rational Team          
   4         64:05 Kinde Vanda                 94    700024  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
   5         64:20 Jovanovic Sladjana          86    233238  SRB  XOIN SRB-1 Orienteering club DIF  



 W21B  (13)                    6.0 km   16 C                

   1         45:28 Novák Martina               88    502916  HUN  ETC Egri Testedző Club            
   2         47:34 Zsebeházy Eszter            80    502366  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
   3         48:45 Faggyas Réka                96   1396223  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   4         51:20 Bánki Jusztina              74    888366  HUN  KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyes 
   5         52:47 Dékány Andrea               87    233556  HUN  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        
   6         56:04 Csuka Dolli                 75     45229  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   7         59:21 Füzy Judit                  72    505232  HUN  OSC Orvosegyetem Sport Club       
   8         60:30 Verbraken Linda             62    620303  BEL  XBAS Borasca Belgium              
   9         61:13 Malinakova Barbora          90     53334  CZE  XOIC OB Vizovice                  
  10         62:36 Balogh Szilvia Odett        75   2050698  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
  11         64:55 Krsakova Marie              91     53887  CZE  XOIC OB Vizovice                  
  12         77:24 Molnár Anna                 91    307720  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
  13         78:55 Krsakova Veronika           90     53889  CZE  XOIC OB Vizovice                  



 W21BR  (18)                   4.6 km   13 C                

   1         42:26 Horváth Magda               52    448957  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   2         44:32 Dékány Szilvia              89    233557  HUN  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        
   3         46:16 Allwinger Tünde             73   1501000  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   4         47:07 Lajtai Eszter               77     45379  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   5         48:00 Gábor Ágnes                 76    222992  HUN  CBD Ceglédi Bem Vasutas           
   6         49:27 Vékonyné Árva Katalin       73      5630  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
   7         49:53 Biró Fruzsina               74     46133  HUN  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  
   8         50:02 Bartók Katalin              83     45994  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      
   9         58:48 Hevérné Fricska Ildikó      70    222923  HUN  JOG Jogging Plus Szuperinfó Club  
  10         59:28 Biró Aletta                 47     45481  HUN  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  
  11         60:44 Ádám Vera                   79     46096  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
  12         60:47 Csillag Katalin             69    222552  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
  13         61:15 Orsányi Beatrix             78     45370  HUN  PSE Postás Sport Egyesület        
  14         64:31 Fövenyessy Gabriella        77    364741  HUN  FMT FŐMTERV SK                    
  15         67:35 Nánási Krisztina                 2022190  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
  16         68:07 Ódor Viktória               72     46125  HUN  FMT FŐMTERV SK                    
  17         88:32 Fésü Gizella                        4502  HUN  EK Egyesületen kívüli             
  18         93:54 Teo Dóra                          222551  HUN  OSC Orvosegyetem Sport Club       



 W21C  (7)                     5.1 km   8 C                 

   1         44:32 Baranyi Anikó               75    448958  HUN  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo 
   2         50:10 Tóth-Buschmann Ilka         72    332840  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   3         58:14 Szalai Katalin              82    307757  HUN  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle 
   4         58:48 Nemsics Anna                89    224325  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
   5         59:46 Péntek Gáborné                    505293  HUN  BSC Balatonfüredi Sport Club      
   6         63:21 Mitterer Andrea             54     45412  HUN  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai  
   7         64:01 Házy Eszter                 80    888357  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb 



 W40  (11)                     5.6 km   18 C                

   1         46:02 Mátyás Ildikó               63    700001  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
   2         51:56 Barnáné Szabó Irén          70     45103  HUN  KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyes 
   3         54:57 Hajagos Istvánné            68     45201  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   4         56:04 Németh Ágnes dr.            69    339831  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
   5         57:08 Juhas Irina                 63    233232  SRB  XOIN SRB-1 Orienteering club DIF  
   6         57:53 Lovas Ágnes                 67    222913  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
   7         60:58 Radics Anna                 65    416659  HUN  ETC Egri Testedző Club            
   8         66:04 Gyöngyösi Jolán             65     45227  HUN  SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesül 
   9         71:33 Cseresnyés Ágnes            68     45130  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 
  10         75:09 Bacsó Piroska               61     46100  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb 
  11        103:59 Ebinger Mónika              70    232801  HUN  KFK KFKI Petőfi Sportkör          



 W50  (12)                     4.6 km   13 C                

   1         34:34 Kármán Katalin              58      4494  HUN  HSE Hegyisport Szentendre Egyesül 
   2         40:20 Jenővári Gabriella          57      4478  HUN  HSE Hegyisport Szentendre Egyesül 
   3         41:34 Szerencsiné Csamangó Juszt  62     45489  HUN  PUS Pusztamérgesi Sportegyesület  
   4         42:57 Olsson Christina, SWE       58    580810  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   5         46:26 Persson Lena, SWE           54     16756  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   6         49:32 Májová Paulina              53    533304  SVK  BBA KOBRA Bratislava              
   7         51:49 Hideg Istvánné              58    332859  HUN  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Clu 
   8         55:28 Szabó Anna                        224333  HUN  XDLS Dél SE                       
   9         58:16 Terjékiné Tóth Edit         59    307555  HUN  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesüle 
  10         63:43 Szabó Zsuzsanna             54       935  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
  11         78:16 Pápainé Poós Ildikó         59     45263  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     

                mp Odurné Farkas Ilona               339577  HUN  KAL Kalocsai Sport Egyesület      



 W60  (10)                     3.5 km   11 C                

   1         38:26 Mansson Gunnel, SWE         51     10135  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   2         44:50 Grant Julianna              48    411999  HUN  BÖF Budai Ősforrás Sport Club     
   3         47:13 Bacanac Ljubica             52    428078  SRB  XOIN SRB-1 Orienteering club DIF  
   4         47:54 Komár Béláné                48     45208  HUN  HER Balatonalmádi Herkules Sporte 
   5         48:58 Karsai Klára                52     45422  HUN  OSC Orvosegyetem Sport Club       
   6         50:15 Lovász Márta                      339580  HUN  EK Egyesületen kívüli             
   7         52:00 Salomonsson Ingrid, SWE     49     13800  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   8         54:46 Kühn Edit                   52   1396204  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
   9         62:45 Gömöri Éva                        224330  HUN  XDLS Dél SE                       
  10         70:20 Kotogány Ilona                    224331  HUN  XDLS Dél SE                       



 W65  (8)                      3.0 km   9 C                 

   1         30:23 Johansson Birgitta, SWE     43     28928  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   1         30:23 Sundén Maud, SWE            47     27082  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   3         32:42 Leanderson Lena, SWE        42    714542  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   4         36:17 Wikingsson Inga-Lill, SWE   41    344432  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   5         39:40 Johansson Kerstin, SWE      44     18425  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   6         40:57 Svendsen Torill, SWE        44     25270  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   7         46:22 Syvatera Hillevi, FIN       43      2355  SWE  XWWOP World Wide Orienteering Pro 
   8         72:07 Hanusz Mária                45     45418  HUN  OSC Orvosegyetem Sport Club       



 OPEN  (23)                    3.4 km   10 C                

   1         27:38 Vékony Andor                55       980  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
   2         33:25 Bujdosó István                    339562  HUN  EK Egyesületen kívüli             
   3         34:19 Czibolya István                   448959  HUN  SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spo 
   4         36:27 Thiemel Jiri                      416509  CZE  XMGN Magnus Orienteering          
   5         37:16 Ádám András                 56    888358  HUN  ARA Alba Regia Atlétikai Klub     
   6         41:04 Nagy Sándor                 73    505221  HUN  KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sport 
   7         42:46 Nyőgéri Tünde                     224340  HUN  EK Egyesületen kívüli             
   8         43:18 Tóth Zsuzsanna              70    339830  HUN  MAT Mazsola Tájfutó és Természetb 
   9         44:19 Katona Ferenc dr.           56    233691  HUN  HSE Hegyisport Szentendre Egyesül 
  10         44:20 Spiegl Zsuzsanna            54      4719  HUN  SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai  
  11         45:14 Krsakova Olga               67     53892  CZE  XOIC OB Vizovice                  
  12         50:14 Kiszel Sándor               77   2022202  HUN  KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyes 
  13         55:41 Dobszayné Czirják Ildikó    58    222562  HUN  VTC Veszprémi Tájfutó Club        
  14         58:39 Nesitka Doris               68    339561  AUT  Vereinslos                        
  15         64:11 Szász Anna Tünde                  222566  HUN  XALS Acélszív Triatlon Klub       
  16         71:46 Nagy Edina                        364337  HUN  EK Egyesületen kívüli             
  17         73:09 Kovács Péter                      224322  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség 
  18         80:07 Olasz Róbert                73    222557  HUN  HOD Hód-mentor sport és műpártoló 
  19         90:31 Fuller Károly               69    222553  HUN  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         
  20        104:41 Andriska Éva                      224337  HUN  EK Egyesületen kívüli             
  21        154:33 Csuka Zsigmond              50     45226  HUN  CBD Ceglédi Bem Vasutas           

                mp Tóth Ádám                   98     45218  HUN  XVIC Victoria SE Mórahalom        
               dnf Lengyel Balázs                    222558  HUN  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő